GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-02-2019, 18:11   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1285
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 362306
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 7 Ocak 2019 RAW - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: İnceleme All Star Ekibi

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1337
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 7 Ocak, 2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Orlando, Florida, USA
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

Oh, so glorious...

''Then... Now... Forever...''

Şovun hemen açılışında Seth Rollins ve Bobby Lashley'i arka alanda kapışırken görüyoruz. Büyük olaylar dönüyor. Curt Hawkins, Zack Ryder gibi isimler ayırmaya çalışıyor. Şimdi arenaya taşınıyor bu kavga. İkili seri bir şekilde yumrukluyorlar birbirlerini. Seth Rollins sert bir forearm darbesi ile stage'den düşürüyor Bobby Lashley'i. Şimdi ise adeta uçuyor üzerine. Lashley yerde. Ortam daha fazla kalabalık oluyor. En sonunda ikiliyi ayırıyorlar.

Olaylar yatıştıktan sonra The Time is Now! John Cena burada! Kral girişini gerçekleştiriyor. Büyük bir reaksiyon var.

John Cena: Pazartesi gecesi RAW'ına hoş geldiniz! Ve WrestleMania yoluna da hoş geldiniz! Evet, işte bu Seth Rollins'in hayatı için savaşma sebebi Çünkü o biliyor, ben biliyorum, herkes biliyor ki. Ya WrestleMania'da olursun, ya da olmazsın. Bu hissin nasıl olduğunu bilirim, bu sene de dışında kalmayı kesinlikle istemem. Yani oraya çıkmam gerek. Ve şimdi bunun için adım atacağım. Gördüğünüz gibi herkes bilir ki. WrestleMania yolunda öyle bir maç vardır ki herkesin altın bileti almak için bir şansı olur. WrestleMania'da ana şampiyonluk maçı için bir altın bilet. Ve bu Royal Rumble'dır. Hayatta hiçbir şey olduğu gibi size verilmez. Çok çalışmanız ve her santimini kazanmanız gerekir. Ve ben kendi altın biletimi kazanmayı planlıyorum. Şu anda resmen katılımımı belirtmekteyim ki... Bu senenin Royal Rumble maçındayım! Adamım yanıp tutuşuyorum.

Drew McIntyre'ın müziği bölüyor.

Drew McIntyre: Bu an için... Yıllarca... Beklemekteydim...Yıllarca... Herkese nazaran John. Yatağını kiminle paylaştığın ya da paylaşmadığın umurumda değil. Saçma saç kesimin umrumda değil, nasıl kalktığın da umurumda değil. İyi görünmüyor mu yaa. Niye umurunda değil ki. Hadi adamım. Umurumda değil. Umurumda olan şey senin 16 dünya şampiyonluğun. Umurumda olan senin birçok kez çıktığın WrestleMania ana maçları. Umurumda olan Vince McMahon'ın seni tüm zamanların en iyisi olarak adlandırması. Ve niçin biliyor musun? Çünkü ben de onunla aynı fikirdeyim. John Cena... Sen tüm zamanların en iyisisin!

John Cena: Sadede gel adamım, ne yapıyorsun?

Drew McIntyre: Gelmek istediğim nokta, başka şeylerle meşgulken dönüp bir baktın mı bilmiyorum ama ben kısa özet geçeyim. Lütfedip de biraz araştırma yaptıysan ya da Shield'la beraber kontrol edersen. Bekle bir dakika, onları tek kolumla dağıtmıştım. Dolph Ziggler ile beraber kontrol edebilirsen... Hayda, onu da geçen hafta kafes maçında halletmiştim. Bir tane var, dostun Kurt Angle'a ne demeli. O sana ne kadar yetenekli olduğumu anlatabilir. Çünkü onu sadece yenmedim. Onu ağlattım. Aşağıladım. Onu kendi kilidi ile pes ettirdim. John, bana bak! Ben WWE'deki en tehlikeli adamım. Ve John Cena, şimdi senin için geliyorum.

John Cena: Gençler oldukça iyi hissediyorum. Şova kavgayla başlamak, sonra buraya gelmem ve muazzam sesiniz. Ve şimdi de bu. Şu an üzgünüm. Acayip üzgün olduğum şey ise... Drew, aynı şeyleri her hafta, galiba her süperstardan çokça duydum. Herhalde çenenizi kapayıp başka tür bir promo düşünmeniz için buradan gitmem lazım. Seni diğerlerinden ayıran şey ne?

Drew McIntyre: Tamam, ben sana aynı eski şeyi söylemiş olabilirim. Biliyorum meş'aleyi devretmek istiyorsun. Ve ben bunu ya alacağım, ya da basite indirgeyeceğim. Onların konuştukları gibi. Seni kanında boğacağım!

Drew McIntyre yavaş yavaş ilerlerken birden Lio Rush'ın sesini duyuyoruz. O konuşmaya devam ederken birden Seth Rollins koşarak Bobby Lashley'e saldırıyor. İkili birbirlerini yumruklarken Dean dalıyor araya. Şimdi Cena yardıma geliyor. Drew ise Cena'ya saldırıyor. Lashley ve Bobby ikilisi Seth'i ilk olarak yumrukluyorlar sonra ise Cena'ya dönüyorlar. Bu sırada Finn Balor'un müziği duyuluyor. Balor bir Slingblade geçiriyor Drew'a ringde ardından ise ringin dışına gönderiyor. Reklamlara gidiyoruz ve döndüğümüzde maç başlamış bile. Maça bak maça.

Tag Team Match
Finn Balor, John Cena & Seth Rollins vs Bobby Lashley, Dean Ambrose & Drew McIntyre

Cena ve Lashley başlıyor. Cena yumruk geçiriyor. Finn tag alıyor. Cena kolunu çeviriyor Finn atlıyor. Finn Lashley'i tutuyor. Lashley tekme atıyor. Kaldırıp yere atıyor. Dean tag alıyor. Tekme vuruyor üstüne koşuyor. Bâlor iki kez üstünden atıyor. Koldan Lock Up deniyor. Ambrose kurtuluyor. Roll- Up alıyor ama Balor tekme atıyor. Ambrose köşeye atıyor. Drew tag alıyor chop vuruyor. Kaldırıyor sırtını yere vuruyor. Yumruk atıyor ama Balor engelliyor ve yumruklar vuruyor. Sonra Drew üstünlüğü alıyor. Tekmeliyor. Lashley tag alıyor karnına vuruyor. Yumruk vuruyor. Lock Up deniyor. Lashley dirsek vuruyor. Kaldırıyor ama Balor kaçıyor. Tag verecek ama veremiyor iki kere yumrukluyor yine veremiyor. Lashley köşeye atıyor. Üstüne geliyor. Ama Balor tekme vuruyor. Dean Ambrose'u indiriyor. Lashley'i koşuyor ama köşeye atıp karnına vuruyor. Ambrose tag alıyor. Tekmeliyor. Köşeye atıyor yumrukluyor. Yine atıyor ama Balor engelliyor. Pelekick! Cena tag alıyor. Comeback moves yapıyor. You Can't Se Mee! Ardından AA ama Drew tag alıyor. AA yapıyor Ambrose'a Cena yine de. Ama Drew'den Headbutt tuş 1..2..! olmuyor.

REKLAMLAR

Cena Lashley'e vuruyor. Ambrose'a Dropkick! Drew tag alıyor ve Cena'nın tag vermesini engelliyor. Yumruk vuruyor. Cena'ya vuruyor koşuyor ama Drew'den Spinebuster Tuş 1..2...! olmuyor. Lashley tag alıyor. Tekme atıyor. Kafasını kavrıyor ve yere vuruyor. Tuş 1...2...! olmuyor. Seth'e yurmuk vuruyor. Arkasını dönüyor AA! Ambrose tag alıyor ardından. Kafasını alıyor. Cena Lock Up deniyor. Cena yumrukluyor ama Ambrose tekme atıyor. Dışarıdayız. Cena'yı merdivenlere vuruyor.

REKLAMLAR

Dean tekme vuruyor. Tuş 1...2..! olmuyor. Lock Up alıyor. Cena kurtuluyor. İkisi de birbiri ile çarpışıyor. Bâlor tag alıyor. Üçünü de indiriyor. Ambrose'a Coup De Grace deniyor ama ClayMore! Rollins ve Drew tag alıyor. Rollins üstünlüğü alıyor. Falcon Arrow! Tuş 1..2...! olmuyor. Curb Stomp! Hayır Drew sırtına alıyor. Ama AA! Lashley geliyor. Cena'ya Spear vuruyor. Rollins'den Lashley'e Superkick! Drew'e de Superkick! Ardından Frog Splash! Hayır ıskalıyor. Ambrose tag alıyor. Rollins Ambrose'u Roll Up alırmış gibi döndürüyor ve Curb Stomp! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazananlar: Rollins & Cena & Balor

Maçın ardından titantron açılıyor ve Triple H'in Sasha, Bayley ikilisi ise konuştuğunu görüyoruz. Seth Rollins titantron'a bakıyor bir süre. Şimdi ise hızlı ilerliyor arka alana doğru.

Seth Rollins arka alana gelir gelmez Triple H'in elindeki bardağa vurup fırlatıyor.

Seth Rollins: Dean Ambrose'u istiyorum, Kıtalararası Kemeri istiyorum. Ve bunları, bu akşam istiyorum!

Triple H: Ambrose'u mu istiyorsun? İstediğini aldın. Bu akşam, Falls Count Anywhere (her yerde tuş yapılabiliyor) Tekrar hoş geldin.

Kameralarımız başka bir alana dönüyor. Karanlık bir yerdeyiz ve Dean Ambrose söze giriyor.

Dean Ambrose: Olduğum yere gelen bu dünya ne böyle? Hepinize karşı sözümü tutmak için kıçımı yırtıyorum. Hiçbir zaman 6 Adamlı Takım Maçları'nı beğenmedim. çok yapmacık güvendiğim tek adam benim, WWE'nin ahlak pusulası ve beğenin veya beğenmeyin, o deli adam Seth Rollins'e karşı son savunma hattınız. Son zamanlarda kendimden memnunum mu sanıyorsunuz? Eğleniyor muyum sanıyorsunuz? Seth'e zarar vermek, beni sandığınızdan daha fazla incitiyor. Yapmam gereken her şeyi kaybettim, yapmak zorunda olduğum her şeyi. WWE'ye tekrar düzen getirmek, ve eğer Seth Rollins tekrar buna elini sürerse hepimiz için oyun biter. Ve ben bunun olmasına izin vermeyeceğim. Ringde, anons masasında, park alanında, hot dog sırasında onu yenmem gerekse bile buna izin vermeyeceğim. Bu işi bu akşam bitireceğim. Seth Rollins'i yakıp yıkacağım.

Titantron kapanıyor.

"Mean" Gene Okerlund için 10 zil sesi boyunca ayakta kalınması isteniyor.

Şimdi ise Hulk Hogan ringe geliyor. Mean Gean için geldiğinden bahsediyor, ardından MGO'nun en iyi anlarının videosunu izliyoruz. Hulk Hogan tüm WWE Evreni adına MGO'yu sevdiğini söylüyor. Kendisinin kalbinde olduğunu söylüyor. Seyircilerden "Teşekkürler "Mean" Gean" sesleri geliyor. Hogan bulutların üstüne, "Mean" Gean'e sesleniyor, geçmişten bahsediyor ve konuşmasını sonlandırıp ringi terk ediyor. Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

WWE RAW Tag Team Title Lumberjack Match
Bobby Roode & Chad Gable (c) vs. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

Zil çalıyor maça ilk olarak Bobby Roode ile Dash Wilder başlıyorlar. Lock-up yapıyorlar, Dash iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block vuruyor. Hemen tuş deniyor, Bobby Roode kurtuluyor. İkili birbirlerine üstünlük sağlama çabasındalar, Bobby Roode Headlock bağlıyor ardından iplere gidiyor. Dash Wilder ringin dışına kaçıyor ama tekrar içeri giriyor. Bu sırada Bobby Roode'den Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Scott Dawson tag alıyor. Bobby Roode'dan Deep Arm Drag ardından Arm Bar bağlıyor, Chad Gable tag alıyor. Scott Dawson'dan Uppercut, Chad Gable'dan karşılık olarak Arm Drag. Dash Wilder tag alıyor bu sırada. Bobby Roode'da tag alıyor hemen ardından. Bobby Roode & Chad Gable, Dash Wilder & Scott Dawson'ı iplere yolluyor dönüşte ise kaldırarak yere fırlatıyorlar. Ringin dışına kaçan Scott Dawson & Dash Wilder'ı ringin köşesinde bekleyen Lucha House Party tekrar ringin içine sokuyorlar. Ama Bobby Roode & Chad Gable Clothisline ile ikiliyi tekrar ringin dışına yolluyor. Chad Gable ikilinin üzerine atlıyor ardından ringin köşesine çıkıyor. Dash Wilder ringin içinde, Bobby Roode'dan tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Chad Gable tekrar tag alıyor. Ringin köşesine çıkarak Double Axe Hand vuruyor. Scott Dawson tag alıyor. Chad Gable'ı kaldırıp iplerin üzerine fırlatıyor. Chad Gable ringin dışında ama Rhyno onu tekrar ringin içine sokuyor. Scott Dawson'dan tuş denemesi ancak tuş denemesi başarısız oluyor. Reklamlara gidiyoruz döndüğümzde ise, Dash Wilder & Chad Gable birbirlerine üstünlük sağlama çabası içindeler. Chad Gable üstün çıkıyor ve Bobby Roode tag alıyor. Bobby Roode'dan ardı ardında Clothisline ardından bir Suplex. Bu sırada Scott Dawson tag alıyor. Bobby Roode onu da kaldırıp Suplex yapıyor. Bobby Roode her ikisine birden saldırıyor, Dash Wilder ringin dışına düşüyor. İplere gidiyor dönüşte ise Clothisline ile Scott Dawson'ı da ringin dışına yolluyor. Scott Dawson tekrar ringin içinde, Bobby Roode'dan Spinebuster! Tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi. Chad Gable tag alıyor, ringin köşesine çıkıyor ve German Suplex! Tuş deniyor içeri giren Dash Wilder engel oluyor. Dash Wilder üzerine doğru koşan Bobby Roode'den kenarı çekilerek kaçıyor. Bobby Roode ringin köşesine çarpıyor. Bu sırada Chad Gable, Dash Wilder'ı ringin dışına yolluyor. Chad Gable ringin köşesine çıkıyor Crossbody yaparak Scott Dawson'ın üzerine atlıyor. Scott Dawson hareketi tersine çevirererk Roll-up pinfall tuş deniyor. Ancak Chad Gable kurtulmayı başarıyor. Dash Wilder tag alıyor ringin köşesinden Chad Gable'in üzerine Splash yaparak atlıyor. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Scott Dawson tag alıyor. İkili birbirlerine üstünlük kurma çabasındalar. Dash Wilder içeri giriyor ancak apronda kalıyor. Bobby Roode onu ayağından tutup ringin dışına çekiyor. Bu sırada Chad Gable & Scott Dawson birbirlerine Roll-up pinfall tuş deniyor. Scott Dawson'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ancak Bobby Roode müdahale ediyor ve hareketi tersine çeviriyor. Chad Gable Roll-up pifall tuş deniyor, Scott Dawson'ın ayağı ipte olmasına rağmen hakem bunu görmüyor ve maçı bitiriyor. Tuş denemesi başarılı oluyor maçı Bobby Roode & Chad Gable kazanıyorlar.

Kazanan: Bobby Roode & Chad Gable

Bobby Roode ve Chad Gable tüyüyorlar alandan girişe doğru gidiyorlar. The Revival ise ringe itirazlarına devam ediyorlar. Ekrana NXT tayfa ile alakalı bir promo geliyor. Lacey Evans'a düştüm.

Sırada ise Elias vs. Baron Corbin maçı var. Elias ilk olarak müziği ile kulaklarımızın pasını siliyor.

Singles Match
Baron Corbin vs. Elias

Ringin ortasında buluşuyor ikili, Elias Corbin'in arkasına geçiyor ama Corbin onu köşeye sıkıştırıyor. Elias dirsekten sıyrılıp birkaç knife edge chop vuruyor ve clothesline ile ringin dışına savuruyor Corbin'i. Bir de missile dropkick ringden. Köşeye çıkıyor şimdi de ve Corbin'in üzerine dümdüz atlıyor. Daha düz bir atlayış görmedim.

Reklamlardan döndüğümüzde Corbin ringin dışına düşüyor ama hızlıca geri girip Elias'ı aprona düşürüyor, bir de üzerine çullanıp ringin dışına düşürüyor Elias'ı. Ringin dışına çıkıp Elias'ın sırtını bariyerlere çarptırıyor. Ringe geri dönüyoruz. Köşede Elias biraz güç bulup Corbin'i geri itiyor, ardından da köşeye fırlatıyor ama Corbin direkten sıyrılıp ringe geri dönüyor ve bir clothesline! Corbin'e "kovuldun" tezahüratları gelirken o köşeye çıkıyor ama atladığında Elias ona leaping high knee ile karşılık veriyor! Karşılıklı köşelerde ayaklanıyorlar ve Elias ona okkalı bir dirsek ile uçuyor adeta. Bir de clothesline vuruyor. Köşede tekme yumruk dalıyor Corbin'e. Sırtından kaldırıyor ama Corbin kurtuluyor, clothesline vurmak istiyor ama Elias onu swinging neckbreaker'a çeviriyor! Tuş yok.

Maçın sonlarına doğru Elias köşeye çıkıyor, boşa atlıyor ve dönünce Corbin onu hakeme itiyor, tekrar döndüğünde de bir yumruk vurup direğe çarptırıyor ve End of Days! Tuş.

Kazanan: Baron Corbin

Corbin maçı kazanır kazanmaz ringin dışına çıkıyor ve alkışlamaya başlıyor, yuhalamaları umursamadan terk ediyor alanı.

Ambrose'u arka alanda görüyoruz, maça dair konuşma yapıyor. Ardından da Heyman'ın Lesnar'ın kapısını çaldığı sahne karşımıza geliyor.

Braun Strowman girişini gerçekleştiriyor. Ringe girdiğinde ise adeta çıldırmış bir şekilde Brock Lesnar'ı istiyor. Bu sırada Paul Heyman'ın sesi duyuluyor.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar, Bayanlar ve baylar ve, ringdeki canavar, benim adım Paul Heyman, saltanatını sürdüren, savunan, tartışmasız Evrensel Ağırsiklet Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım. Şimdi, bir canavar ringde duruyuor. Yüzyüze hesaplaşma için bekliyor. Yaptığınız şey bu mu Bay Strowman? Evinde bir canavar olarak büyüdüğünü biliyorum. Bayım, size bir ders vermeme izin verin. WWE'nin, bu akşam, Brock Lesnar'a Royal Rumble şovundaki kurbanı Braun Strowman ile yüzleşmesini heyecanlandırmak için ne kadar para ödediğini biliyorum. Tarihten alman gereken bir ders, "olaylar değişime açıktır." Bu yüz yüze gelmedeki değişiklik sizin iyiliğiniz için Bay Strowman. Çünkü, eğer Brock Lesnar o elleri almak için oraya, ringe gelirse, Royal Rumble etkinliğinde bir rakibi olamayacak. sadece yukarı bakıp Brock Lesnar'ı görecek bir kurbana sahip olacak. Bunu bir ders olarak al. Brock Lesnar'a teşekkür etmen için bir sebep yok Braun Strowman, bana teşekkür etmen için bir neden yok. Hey, önemli değil.

Braun Strowman: Hey canavarımsı çocuk. Bekliyorum, ringde duruyorum, senin için bekliyorum. Bu kadar mı? Yapabildiğinin en iyisi bu. Orada, avukatının arkasında saklanacaksın değil mi? Hayır, sen benim önümdesin, ben senin arkandayım. Tam burada, ringdeyim Brock. Senin ringinde. Neden buraya gelip de avukatının herkese yapacağını söylediği gibi benimle hesaplaşmıyorsun.

Paul Heyman: Hayır, hayır, sıradaki, yapabildiğinin en iyisi bu mu? (Lesnar bir şeyler söylüyor.) Sen şampiyonsun, burada durabilirsin.

Braun Strowman: Brock, hiç avukatının kıçının, ağzından çıkan lekeleri kıskandığını düşündün mü? Çünkü tek duyduğum, bla bla bla, Brock Lesnar, Braun Strowman'dan korkuyor. Bla bla bla, Brock Lesnar, Braun Strowman ile yüz yüze gelmek istemiyor. Tam buradayım Brock ve sen orada korkak gibi bir ekrana saklanıyorsun. Paul'a seni ark tarafta tuttuğu için teşekkür etmelisin çünkü buraya gelirsen Royal Rumble'a gidemeyeceksin. Çünkü bu ellerle buluştuğunda ne olacağını herkes biliyor.

Brock Lesnar ve Paul Heyman aralarında konuşuyorlar.

Brock Lesnar: Neyi var görelim.

Paul Heyman: Hayır, hayır, bu taraftan gidiyoruz. Gitmek istiyorum.

Brock Lesnar: Söyleyecek neyi var görelim.

Paul Heyman: Neden, neden bunu yapıyorsun.

Brock Lesnar ringe doğru geliyor fakat birden dönüyor arkasını gidiyor.

Braun Strowman: Brock Lesnar arkanı dön. (Lesnar dönüp bakıyor.) Royal Rumble'da beni yeni Evrensel Şampiyon ilan edecekler.

Braun Strowman'ın müziği duyuluyor. Bu görüntülerle segment sonlanıyor.

İlk olarak Jinder Mahal, Alicia Fox ve Singh biraderler geliyor ringe. Bir süre konuşuyorlar. Onları bölen Ember Moon'un müziği oluyor. Maçımıza geçiyoruz.

Mixed Tag Team Match
Alicia Fox & Jinder Mahal (w/Samir Singh & Sunil Singh) vs. Apollo Crews & Ember Moon

Mahal ve Crews başlıyor. Mahal rakibini hemen köşeye alıyor, seri yumruklar atıyor. Diğer köşeye fırlatmak istiyor fakat Crews kaçıyor. Şimdi Mahal iplere gönderiyor fakat Crews Crossbody ile atlıyor üzerine. Tuş deniyor olmuyor. Bir roll up denemesi yine olmuyor. Crews iyice alıyor üstünlüğü ve Dropkick yapıştırıyor. Mahal şimdi tag veriyor Alicia'ya. Apollo Crews Clothesline ile gönderiyor ringin dışına Mahal'ı. Şimdi Ember Moon ile Alicia Fox ringde. Ember Moon yine ahlamaya, inlemeye başlıyor. Ya niye böyle bağırıyorsun ki? Neyse, Springboard Crossbody geliyor Moon'dan. Ardından ise Forearm darbesi. Köşeye çıkıyor ve Eclipse! Tuşa gidiyor: 1...2...3! Maç bitiyor. Ember Moon ve Apollo Crews kazanıyor.

Kazanan: Ember Moon&Apollo Crews

İkili galibiyet sevinci yapıyorlar. Mahal ringin dışında üzgün. Tekrar görüntülerini izliyoruz.

A Moment of Bliss'e hoş geldiniz, girişe küçük bir talk show alanı kurulmuş. Bliss'in egolu tavırlarını, sonrasında da Ronda Rousey videosunu izliyoruz. Rousey şova katılıyor.

Bliss, Ronda'dan geçtiğimiz yıl hakkında konuşmasını istiyor. Ronda geçmişe değil geleceğe baktığını söylüyor. Sonra bir kadını yoğun bir şekilde övmeye başlıyor, bu kişinin Sasha Banks olduğunu anlıyoruz. Bliss bozuluyor, kendisi olduğunu sanmış. Onları Nia Jax bölüyor ve iğrendiğini söylüyor. Ardından Banks olay yerine geliyor. Banks, Rousey'e söylediği şeylerden dolayı teşekkür ediyor ve kendisi ile şampiyonluk için karşılaşmanın güzel olacağını söylüyor.

Jax onu bölüyor ve kendisinin hak ettiğinden yoldan çekilmesinden bahsediyor, bu sırada Banks sağlam laf giydiriyor. Jax'in maça çağırıyor, kazanan Rousey ile karşılaşacak. Banks ringe ilerliyor, Jax ise girişteki koltuğa oturmuş vaziyette, kıpırdamıyor.

WWE RAW Women's Title #1 Contendership Match
Nia Jax (w/Tamina) vs. Sasha Banks (w/Bayley)

Maç başlıyor. Kazanan Royal Rumble'da Ronda Rousey'in rakibi olacak. Banks maça kaçak oynarak başlıyor, ring altından geçerek Nia'yı kandırmaya çalışıyor ama pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz. Nia onu ringe yollarken Banks tekme atıyor, ardından ringe girip bir tekme daha atıyor. Kendisi bir süre Nia'yı hırpalıyor, hızlı tuş deniyor ama başarısız. Kendisine kilit bağlıyor ama Nia, Suplex ile işleri tersine çeviriyor. Sasha'nın köşesinde Bayley, Nia'nın köşesinde de Tamina var. Nia üstünlüğü eline alıyor. Banks estetik diz darbesi ile bir çaba gösterse de Nia'nın öfkesine yenik düşüyor. Sasha, ring dışında buluyor kendinisini, Tamina ona müdahale etmeye çalışıyor ama Bayley onu bölüyor. Dörtlü arasında ring dışında bir mücadele görüyoruz. Nia'dan muhteşem bir güç gösterisi var, Banks'i acımasızca ekipman kutusunun üstüne atıyor. Sasha ringe emekleye emekleye gidiyor diyebiliriz, zar zor 9'da ringe girebiliyor. Nia üsütnlüğü tamamen ele almış durumda, bir powerbomb vuruyor, tuş denemesi başarısız. Reklamlardan dönüyoruz... Nia, Banks'i sırtına almış durumdayken Banks oradan kurtuluyor, kendi ağırlığını koyabiliyor. Nia'yı yüz üstü yere vuruyor, tuş deniyor ama başarısız. Sasha bu sefer de Running Knee vuruyor, tuş denemesi yine başarısız. Ring köşesine tırmanıyor, tekrar bir tekme geliyor ama tuş denemesi yine ve yine başarısız. Bank Statement görüyoruz ama Nia kısa sürede kurtuluyor, Facebreaker vurmayı deniyor ama Sasha kaçıyor. Ardından kendisini omzuna alıp Samoan Drop vuruyor, tuş deniyor, Sasha ayağını ipe koyuyor. Sinirli Nia, Banks'i sırtına alıp köşeye çıkıyor ama Banks oradan kaçabiliyor fakat Nia gelişine bir tekme atıyor ve Sasha yere yığılıyor. Banks yılmıyor ve saldırmaya gidiyor fakat tekrar Nia'ya yakalanıyor, Nia tekrar omzuna alıyor ve Banks'in suratını iplere vurduruyor. Çok sert bir hareket! Tuş deniyor Nia, ama başarısız. Tamina maça müdahale etmek istiyor ama Bayley onu yere seriyor. Bu sırada Banks üstünlüğü tekrar eline almaya çalışıyor. Banks, Nia'dan kaçarak, Nia'nın ring köşesine çarprmasına sebep oluyor, ardından kendisine Banks Statement bağlıyor ve maçı kazanıyor. Bayley ile galibiyeti kutluyorlar.

Kazanan: Sasha Banks

Ana maçtayız.

WWE Intercontinental Title Falls Count Anywhere Match
Dean Ambrose (c) vs. Seth Rollins

Dean Ambrose girişini yaparken Rollins arkadan saldırıyor. Ambrose ringe doğru kaçıyor ama Rollins bariyerlere yapıştırıyor. Ringe sokuyor Ambrose'u. Ve maç başlıyor. Ambrose kaçıyor. Rollins'den Lou Thesz Press! Yeniden ringe sokuyor ve Ambrose kaçıyor. Ambrose'a Suicide Dive! Ringin dışında Roll-Up 1! attı Ambrose. Bariyerlerden kaçıyor Ambrose. Rollins yakalıyor ve yumrukluyor. Ambrose onu ittiriyor ve kaçıyor. Arka alana kaçıyor Ambrose. Rollins arka alanda saldırıyor. Ve merdivene fırlatıyor. Kürekle vurmayı deniyor ama kaçıyor Ambrose. Üstüne doğru itiyor Header'ları ama Ambrose kaçıyor. Ambrose bir yerden tırmanıp kaçmayı denerken Rollins yakalıyor ve Powerbomb yapacakken Ambrose kurtuluyor ve kafasını yere çarptırıyor. Tuş denemesi 1!2! attı Rollins. Ambrose kafasına sandalye ile vuruyor. Tuş denemesi 1!2! attı Rollins. Ve reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Rollins üstünlük sağlamışlar ve seyircilerin arasındalar. Ard arda yumrukluyor Rollins ve ringe doğru gidiyorlar. Bariyerlerin üstünden atlıyor Ambrose'un üstüne Rollins. Tuş denemesi 1!2! attı Ambrose. Ardından Ambrose'u bariyerlere yapıştırıyor. Ambrose onu birden itiyor ve sandalye kapıp saldırıyor. Tuş denemesi 1!2! attı Rollins. Floor'u söküyor Ambrose. Dirty Deeds denemesi ama Rollins onu fırlatıyor. Ambrose ringe kaçıyor Rollins yakalıyor ama Eye Poke! Ambrose köşeye çıkıyor ama Rollins yakalıyor ve Superplex hemen ardından Buckle Bomb! Ve Superkick! Köşeye çekiliyor ve Curb Stomp! Tuşa gidiyor ama Lashley! Onu ring dışına çekiyor. Bariyerlere yapıştırıyor. Rollins'i ringe sokuyor ve Yokosuka Cutter! Köşeye çekiliyor ve Spear! Ambrose tuşa gidiyor 1!2!3!

Kazanan ve hala Intercontinental Şampiyonu Dean Ambrose

Rush ringe masa sokuyor ve kuruyor. Lashley'den Rollins'e masanın üstüne Spinebuster! Bu görüntülerle şovumuz sona eriyor.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

''GWA Internet & Hardcore Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil