GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-02-2019, 14:22   #1
Bana Kız Vermeyecekler
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Mesajlar: 15.793
Konular: 1336
Favori Güreşçisi: Fallah Bahh
Rep Puanı: 142435
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yönetim Toplantısında Alınan Kararlar | Şubat 2019

Merhaba arkadaşlar. Şubat aylarında açtığımız ve sizin de istek, öneri ve sorularınızı bize sorduğunuz konuyu yönetim toplantısında görüştük. Yönetim kurulumuzca alınan kararlar şu şekilde:

* Türkçeleştirme konusunda sayın Buğra Gür’ün linkteki görüşleri doğrultusunda uygulamaların devamına, diğer yandan marka isimlerindeki Türkçeleştirmelerde ise herhangi bir zorunluluk olmaması görüş birliğine varıldı.

* Üyelere mesaj silme özelliği gelsin önerisi VIP üyelere has özellik olmasından dolayı kabul edilmedi.

* Tekdüze mesajlar ve yazım hataları ile yönetim ekibimiz elinden geldiğince ilgilenmekte. Bu konuda özellikle siz değerli üyelerimize de önemli görev düşüyor, şikayet butonunu kullanarak yönetime yardımcı olmanız mümkün.

* Günlük rep verme sınırı artırılsın önerisi hem güncel rep sayılarının yüksekliği hem de foruma günde atılan mesaj sayılarının oranı düşünülerek kabul görmedi.

* Banlı olduğu halde ya da başka bir sebeple forum içinde ikinci hesap almak yasak bildiğiniz gibi. Bu tip davranışlarda bulunan üyelerimiz için yönetim ekibi kendileri hakkında gerekli kararı verecektir.

* Forum içinde küfür etmek yasaktır, bu davranışın cezası da direk ceza puanı uygulamasıdır. Bu konuda yaptırımların artması yönündeki öneri kabul görmedi.

* Bildiğiniz gibi RPG forum yönetiminin sorumluluk alanında olmayan bir konu. RPG ile ilgili konularda RPG ekibinin yönetim tarafına teklif ettiği istekler yerine getirilmekte olup başka isteklerin de olması halinde bu istekler de yerine getirilecektir.

* Rep Market’in daha sık açılması yönündeki öneri geçtiğimiz dönemlere nazaran zaten daha sık açıldığı için kabul edilmedi.

* Profillerdeki giflerin boyutu artsın önerisi daha önce sistemde sorun yaşandığı için kaldırılmasından dolayı mevcut uygulamanın devamında karar kılındı.

* “h e h e” yazınca gülen surat ifadesi çıkmasın önerisi maalesef kabul edilmedi. Sebebi ise daha önce atılan mesajlarda bu amaç için kullanılan ibarenin çıkaracağı sıkıntılar.

* ROH için özel bir alt forum açılsın önerisi kabul edildi, gerekli düzenleme ilerleyen dönemde yapılacaktır.

* emojisi değişsin önerisi kabul görmedi.

* Aydın Dolapçı'yı anmak için özel tasarım isteği kabul edildi, gerekli düzenleme ilerleyen dönemde yapılacaktır.

* Rep derecelerine yeni mesajlar gelsin önerisi kabul edildi, hem mesajlar hem de dereceler hakkında önümüzdeki dönemde çalışılacak.

* Spor bölümünde üyenin tuttuğu takımının konusunu görebilme önerisi kabul edilmedi. Ayrıca sistemsel olarak yapılması pek mümkün bir durum değil.

* Üyelerin yasaklanma alması yerine belirli bir miktarının silinmesi önerisi suistimal edilmesinin kolaylığı yönünden kabul görmedi.

* Şikayetlerin işlem görüp görmemesi hakkında üyeler bilgilendirilsin önerisi gerekli görüldüğünde bilgilendirme yapıldığı için ve her şikayet için böyle bir şey yapılabilmesinin mümkün olmaması nedeniyle kabul edilmedi.

* Gelen yeni üyelerin böyle bir uygulamadan zarar görmemesi için çaylaklık sistemi gelsin önerisi kabul edilmedi. Yönetim ekibimiz yeni gelen üyelerin foruma daha kolay alışabilmesi için gereken özeni gösterecektir.

* Twitter linkleri imzada gözükebilsin önerisi kabul edildi, bu linkleri spoiler içine almanız şartı ile bu mümkün olacaktır.

* Spor Bülteni banları affedilsin önerisi kabul edilmedi. Spor bölümü konusunda olması uygun olmayan arkadaşların bölüm dışına alınması fikri daha cazip geldi.

* Üyeler de grup açabilsin önerisi hususunda ileride ek bir entegrasyon getirilecektir.

* Daha fazla emoji olsun önerisi kabul gördü, öneri konusu daha sonra açılacaktır.

* Forumda görüşlerinizi sunmak serbesttir. Fakat bunu yaparken kullandığınız ifadelerin ne olmasına da dikkat etmelisiniz. Özellikle belirli konularda konuşurken ayrıştırıcı (yani cinsiyetçi ya da ırkçı gibi) ifadelerden sakınmanız gerekmekte. Eğer böyle ifadelerin olduğu konuları gördüğünüzde de şikayet butonu ile bize bildirmeniz bizim için de çok önemli. Bu konuda herkesten anlayış ve dikkat beklemekteyiz.
imza

- Her türlü sorularınız ve görüşleriniz için bana ziyaretçi mesajı veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. -

twitter için buradan

Konu The Rising Generation tarafından (10-02-2019 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 14:24   #2
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: Knowhere
Mesajlar: 30.251
Konular: 4513
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 278103
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Şahane kararlar.
imza


sierra. hotel. india. echo. lima. delta.


"I’ve got some big dreams."

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank."
"7nisan2019-wrestlemania35."

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 14:30   #3
#sarıtribün
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2017
Nereden: İstanbul / Houston
Mesajlar: 3.685
Konular: 139
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 42834
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şahane kararlar.
Bu görüşe katılıyorum. Sevgiler arkadaşlar.
imza
"Mehmetçik Basri, Lefter Can Gibi...""Nothing is true, everything is permitted."


GWA RPG: Samoa Joe

Twitter


Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 14:30   #4
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2016
Nereden: Denizli - İngiltere
Mesajlar: 9.977
Konular: 34
Favori Güreşçisi: Lars Sullivan
Rep Puanı: 29993
Rep Derecesi: LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LegenDWyatt WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Spor bölümündeki banların gözden geçirilmesini ve neden banlandığımı öğrenmek istediğimi bir dahaki istek, öneri konusunda tekrar belirteceğim.

Küfür edenler daha fazla ceza alsın önerimi de tekrar sunacağım.

Elinize sağlık yine de.
imzaManchester City FC


Leroy Sâne - Sergio Agûero - Bernardo Silva

David Silva - Fernandinho - İlkay Gündoğan

Aymeric Laporte - Nicolas Otamendi - John Stones - Kyle Walker

M. Ederson
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 14:31   #5
Johnny (-_•) Wrestling
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2012
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 19.596
Konular: 5220
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 60969
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Arama butonu geliştirilsin önerim hiç mi konuşulmadı?
imza


Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:24   #6
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Mesajlar: 3.709
Konular: 150
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 8413
Rep Derecesi: The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Forum İngilizce küfür kaynıyor, dil farketmeksizin her küfüre ceza verimeli. Adam İngilizce küfürleri sıralıyor, aynı küfürü Türkçe yazdığın an 3 gün Ban alıyorsun.
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:40   #7
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2015
Mesajlar: 9.345
Konular: 415
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 76274
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Spor bülteni kararı doğru olmuş. Güzel karar.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:43   #8
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: Knowhere
Mesajlar: 30.251
Konular: 4513
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 278103
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Small Dog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forum İngilizce küfür kaynıyor, dil farketmeksizin her küfüre ceza verimeli. Adam İngilizce küfürleri sıralıyor, aynı küfürü Türkçe yazdığın an 3 gün Ban alıyorsun.
Raporlayın, bakalım.
imza


sierra. hotel. india. echo. lima. delta.


"I’ve got some big dreams."

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank."
"7nisan2019-wrestlemania35."

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:54   #9
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.371
Konular: 1281
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 360806
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart

Spor bölümü konusunda olması uygun olmayan arkadaşların bölüm dışına alınması fikri daha cazip geldi.

Milletin anasına sövenlerin takılması cazip geldi demek. Üzücü.
imza

The Lone Man & Aschentef
Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------
Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 1.

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x8
Ayın İspiyoncuları Listesi x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.Feud İncelemeleri:''GWA Internet & Hardcore Champion''
RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2019, 15:56   #10
FEEL THE GLOW
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Nereden: İstanbul/Trabzon
Mesajlar: 5.017
Konular: 252
Favori Güreşçisi: Naomi
Rep Puanı: 33214
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

* Türkçeleştirme konusunda sayın Buğra Gür’ün linkteki görüşleri doğrultusunda uygulamaların devamına, diğer yandan marka isimlerindeki Türkçeleştirmelerde ise herhangi bir zorunluluk olmaması görüş birliğine varıldı.
* Daha fazla emoji olsun önerisi kabul gördü, öneri konusu daha sonra açılacaktır.
Mükemmel haberler.
imza


"Hem ayranımızı döktüler, hem de tatsız olaylar yaşandı."
-A.A.
OhMyMind isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.