GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-02-2019, 22:33   #1
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2897
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 126918
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 126918

Standart RPG: Kim Atlas İle Yürüyecek?

Anons: Bayanlar ve baylar Elias!

(Spot ışıkları ringin ortasına vurur ve Elias yalnızca gitarıyla birlikte seyircileri karşılar.)

Merhaba ben Dünya…

(Sözler Elias’ın boğazında düğüm olur ve arkasını bir süre getiremez. Sonrasında tüm kuvvetini toplar ve devam eder.)

Merhaba ben yalnızca Elias’ım! Slamtown’da olanlara hepiniz şahit oldunuz orada yaşanan saçmalıkları teker teker anlatmama gerek yok. Görüyorsunuz artık Dünya ayaklarımın altında değil. Başaramadık. Biraz öz eleştiri yapmak istiyorum. Kendimden başka kimseyi suçlayamam. Bir takım lideri olamadım. Ekibimi doğru bir şekilde komuta edemedim. Belki bencil duygular belki de sanatçı ruhumun aykırılığı. Neye yorarsanız yorun her şey elimde kaldı. Yenilginin ağır yükü tüm omuzlarımda. Slamtown’da gerçekten kaybettim. Buraya çıkıp saçmalamanın hiçbir anlamı yok. Mark Haskins hayatının en onursuzca unvan galibiyetini yaşadı. Bu yaşananlar için özür dilemeli miyim? Bilmiyorum. Pasifik’in aşağılık her güreşçisi bize bunları yaşattı. Bu savaş tükürdüğünü yalayan bir adamın egosu yüzünden başladı. Var olan düzeni bozdu ve bizleri bu hale getirdi. Bugünleri görmeliydim ve ona göre hareket etmeliydim. Kuyumuz kazıldığını fark etmeliydim. Yaz zamanlarında ulu kurtlar yalnız gezer ama kışın sürüyle gezmelilerdir. Biz Atlas olarak bunu başaramadık. Bana bakın bu koca ringde yaşanan onca şeye rağmen halen daha yalnızım! Nerede Atlas kadrosu? Yok! Birlik olmayı başaramadık. Yemin bozan bir şampiyon, Şizofren bir İngiliz, üzerine canlı hayvan giyen bir genel müdür kadar olamadık. Korkum ise yaşanan bu olayın biz Atlas’ı iyice bölmesi. Beni kaprisli, ilgisiz, kibirli bir adam olarak bildiniz. Zor zamanlarda doğru hamleler atamadım. Bunun için tüm Atlas kadrosundan özür diliyorum. Fakat şimdi intikam zamanı ve geçen Pasifik’te yaşananlardan sonra her bir Pasifik kancığını alt etmek için yemin ettim! Artık bir Dünya Şampiyonu değilim ve sürekli kıçımı kollamam gerekmeyecek! Artık spot ışıklarının benim üzerimde olmasına gerek yok!

(Işıkçıların olduğu bölüme yönelerek konuşur.)

Hey size diyorum açın şu lanet ışıkları! Zaten bu zamanlarda hep bu yüzden kaybettik. Her Atlas yıldızı şu lanet ışığı üzerine çekmek için birbirleriyle savaş verdi. Pasifik kadrosu ise onurlarımızı ayaklar altına aldı! Açın ışıkları! Açın diyorum size!

(Spot ışıkları açılır. Elias derin bir soluk aldıktan sonra kısa süre seyircilerin seslerini dinler. Ardından kaldığı yerden devam eder.)

Çocuklar (Atlas kadrosuna seslenir) her birinize sesleniyorum! Gelin benimle birlik olun! Kendi şahsi kimliğim yok! Artık gördüğünüz gibi yalnızca gitarı olan bir adamım. Gelin ve üzerimize atılan bu lekeyi hep birlikte temizleyelim. Kabul ediyorum bu süreci doğru yönetemedim ve sizlere önderlik edemedim. Belki de Mark Haskins’in beni yenmesi Atlas adına iyi oldu. Belki de Mark Haskins benden daha iyi kanaat önderi olup Atlas’ın yeniden kalkınmasına neden olacak ve tüm Atlas güreşçilerinin üzerine atılan bu kara lekeyi temizleyip hepimiz adına yeniden temiz bir sayfa açacak. Kişisel olarak ne problemleriniz var bilmiyorum. Beni sevmeyin. Açık konuşayım ben de sizlere bayılmıyorum. Fakat Pasifik’ten nefret ediyorum. Her birinden John Cena’dan Samoa Joe’dan Guerillas of Destiny’den CM Punk’tan Wade Barrett’tan ve Johnny Mundo denen kancıktan!

(Elias son kelimesini vurgulayarak söylemiştir. Seyircilerden olumlu tepki gelince bir süre onların uğultusunu dinleyip sözlerine kaldığı yerden devam etmiştir.)

Belki de bu şekilde hezimete uğramak aklımı başıma getirmiştir. Belki de kuyruğum sıkışmıştır. Ne olursa olsun hepimiz zor durumdayız ve bunu yalnızca kendi adıma istemediğime yemin edebilirim. Bu lanet ringe çıkın ve herkesin Atlas ile birlikte yürümesine yol açın! Tüm GWA evrenine Atlas’ın unutmayacağını gösterin! Sizleri eski Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak çağırmıyorum. Sizleri yalnızca Atlantik tarafında olan bir adam olarak çağırıyorum. Her birinizi bu ringe davet ediyorum. Birlik olmazsak dağılırız. Tıpkı son şovda olduğu gibi. Sizlere çağrım ise, Atlas ile yürüyün! Size sormak istiyorum;

WHO WANTS TO WALK WITH ATLAS?

Out:
Atlas kadrosu dahil olabilir.

Konu Styles Clash tarafından (10-02-2019 Saat 22:49 ) değiştirilmiştir.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 10-02-2019, 23:31   #2
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 497
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Undisputed! Kyle O'Reilly burnundan soluyarak geliyor neredeyse! Gayet seri ve hızlı adımlarla ringe giriyor, ardından Elias ile tokalaşıyor ve bir mikrofon alıyor. Kalabalığın uğultusunun dinmesini bekliyor ve uğultular biraz azaldığında konuşmaya başlıyor.

Kyle O'Reilly: Tamam, tamam, sessizlik… Kabul ediyorum, afalladık. Hatta tam manasıyla, her şeyi b*k ettik. Belki hırsımızın kurbanı olduk, belki intikam duygusu bizi ele geçirdi ama bilinen tek bir şey var; o da Atlas’ın iki şovdur yerlerde sürüklendiği. Mental açıdan o kadar güçlü değiliz belki, belki intikam için yanıp tutuşurken arkamızdan vurulduk ama henüz hiçbir şey başlamadı! Bitmeyi bırak, başlamadı bile! Pasifik için her şey yeni başlıyor. Her şeyin bir bedeli vardır ve Pasifik yaptıklarını kanla ödeyecek. Artık para geçmez, mülk geçmez, takas geçmez. Kan, sadece kanla ödenecek! Neler olduğuna bir bakalım, iki şovdur Kyle O’Reilly arka alanda dayak yiyen ekipten değil mi, komik ve gülünç hatta! Ama bilmeniz gereken bir şey var, her şeyden sonra, olanlardan, yaşananlardan sonra bu adamlar için sonuna kadar dayak yerim!.. Onurum için, gururum için onlarca dayak yiyebilirim! Ama değecek, yediğimiz yumruklara, vücudumuzdaki morluklara değecek çünkü Atlas her zamankinden daha hırslı, daha öfkeli ve daha emin geliyor! Hep spot ışıkları bizim üzerimizde oldu, her zaman ana brand biz olduk ve belki de bu bizi zayıflattı. Bu kadar göz önünde olmak, hep ilginin üzerimizde olması bizi gevşetti.. Hadi ama, ilgi nasıl diğerlerinin üzerinde olabilir ki, değil mi ama? Güreşmeyi, dövüşmeyi bilmeyen isimlerle dolu diğer taraf. Bu işi sadece şov olduğu için yapanlarla dolu. Ama biz bu işi seviyoruz ve sevdiğimiz şey için savaşacağız! Sonuna kadar! Diğer tarafa bir bakın, hiçbir işe yaramayan, çer-çöp yığını. Adam Cole, Drew McIntyre, Will Ospreay… Ve belki de en zavallıları, Ember Moon ve Kana. Biri gözlerindeki kırmızı lensi çıkarmazken, diğeri maskeler, joker makyajlarıyla uğraşıyor, DC Comics mi lan burası?! Bilendim, bir bıçak kadar keskin bir şekilde bilendim! Tüm dostlarım gibi, uğruna dövüştüğüm tüm adamlar gibi intikam için yanıp tutuşuyorum ama bu sefer beklediğiniz gibi olmayacak, bu sefer Atlas ayaklar altında değil omuzlar üzerinde olacak! Pasifik, savaş mı istiyorsunuz? İstediğinizi alacaksınız!
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-02-2019, 00:08   #3
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 127
Rep Puanı: 10262
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10262

Atlas bünyesinden olan Finn Balor ringe doğru geliyor. İplere koşuyor ve müzik geldiğinde tauntunu yapıyor. Mikrofon aldıktan sonra sözüne geçiyor.

Finn Balor: Buraya üstündeki yükü azaltmaya geldim. Sen hiç bir zaman takım liderimiz değildin, kendi kararımız doğrultusunda hareket ediyorduk. İntikam hırsımız duygularımızın önüne geçti ve onları alaşağı edemedik. Sık intikam duygusu yüzünden biz kendimizi komuta edemedik. Bu yüzden bu konuya kafanı yorma. Kemer sadece seni bir adım ön plana çıkarıyordu. Bu savaşta hiç birimizin kemere ihtiyacı yok. Senin müziğin var benimse şeytanım, müzik şeytan icadıdır. Bu ikisini birleştirerek bir parça yapabiliriz. Müziğin içine gizli fısıldamalar koyarsan dinleyiciye derinden hasarlar verebilirsin. İşte bende burada devreye giriyorum. Sen müziğini yaparken bende gizli mesajlara odaklanacağım. Gerçekte parçamızı dinliyorlar gibi gözükseler de şeytanın fısıldamaları bilinç altlarına girecek. Bu stratejiyi kullanarak Pasifik'in piyonlarını alt edebiliriz. Geçen sefer bizi geri püskürtmelerinin en büyük nedeni piyonlarının arkalarına saklanmalarıydı. Başta bunu akıl etmeyerek Stephanie'nin öncülüğünde saldırıya geçmemiz yanlıştı. Hatalarımızdan ders çıkardığımızı düşünüyorum. Yeni bir plan geliştirmemiz gerekiyor ama sen ve ben yapbozun bir kısmını tamamlıyoruz. Diğer parçaları bir araya getirerek bu yeni planı kurmamız gerekiyor. Ancak senin dediğin gibi biz birlik olmayı başaramıyoruz. Elinde tutuğun gitara bir bak, notalar yalnız başına oluşmuyor. Her bir farklı nota müziği oluşturuyor. Birlik olmaktan çok sayı olarak kalabalık olabiliyoruz. Herkes birbirinden bir şey bekliyor, sayı olarak kalabalık olunca herkes birbirine güveniyor. "Uğraşmaya gerek yok" nasıl olsa kişi olarak fazlayız mantığı ile ilerliyorlar. Aslında bizim birbirimize güvenme sorunumuzda var. Mark Haskins'in hainlik yapması bu teorimi güçlendirdi. Bizi satması yetmezmiş gibi Pasifikin omuzlarında galibiyetini kutladı. Dürüst olmam gerekirse bir ihanet gelecekse ondan bekliyordum. Çünkü bunun hesabını soracağımız zaman içim kan ağlamayacak birisi. Onun içi de dışı da kan ağlayacak.

Finn Balor: Fazla sinirli görünüyorsun Kyle. Bunu biraz içine atmayı denemelisin. Çünkü şu ana kadar yenilgimizin nedeni sinirimiz. Biz onlara yenik düşmedik sinirimize yenik düştük. Öfkenin hiç bir şey kazandırmadığı doğruymuş. Karşı tarafın güreşmeyi bilmeyen insanlarla dolu olduğunu söyledin. Haklısın ama onlar birlik olmayı başarabiliyorlar bu yüzden güreşmeyi bilmeseler bile bunun önemi yok. Biz onların aksine söylediğin gibi bu işi severek yapıyoruz ve yeteneğimiz de ortada. Tek beceremediğimiz halt birlik olmak bu kadar zor olmamalı birlik olmayı başarmak. Eğer onlar bunu yapabiliyorlarsa bizde yapabiliriz. Bir de karşı tarafı yöneten kişi Johny Mundo gibi dengesizin biri. Onun daha aklı başında bile değilken bir şekilde becermiş bu dediğimi yapmayı. Şimdi onlardan gördüğümüzü taktiksel bir biçimde tekrar etmemiz gerekecek. Bu açığımıza rağmen son sefer neredeyse başarılı oluyorduk ancak ucundan döndük. Ringden fırladığımız anları çıkarırsak her şeyi inanılmaz bir şekilde yaptık. Onlar tarafından beklemediğimiz bir sürprize maruz kaldık. Birlik olamamıza rağmen bu kadar yaklaştıysak, eğer olursak nasıl bir kıyım çıkacağını düşünün derim. Hepimizin farklı medet umduğu şeyler var. Benim irademin ötesinde şeytanım var.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-02-2019, 14:21   #4
殺戮
Hashirama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Hashirama NXT'de jobbersın.
Hashirama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hashirama Hashirama isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

This Is My Brutality! Rhea Ripley girişte gözüküyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ardından ringdekileri selamlayıp mikrofonu Balor'dan izinle alıyor ve konuşmaya başlıyor;

Rhea Ripley; Baylar ve bayanlar karşınızda bir savaşın sirenini çalan kişi. Öncelikle şunu söylemem gerekir ki ben savaşları çok severi- ya da bu ifade yetersiz kalır. Ben savaşlara bayılırım! Sokakta, barda, çölde ya da bir cephede olması hiç fark etmez. Soykırımları, kaos ortamını, ihanetleri ve yüzlerdeki o aciz ifadeyi çok seviyorum. Bu yüzden Steph benim karşıma böyle bir teklifle geldiğinde düşünmeden kabul ettim. Bu yüzden gerçekten en doğru zamanda buraya geldiğimi ve en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Çünkü kaos bana tarifi konulamaz bir zevk veriyor. O arbedenin oluştuğu anda etrafta çaresizce koşuşturan görevliler ve birer birer indirdiğimiz Pasifik güreşçileri tüylerimi adeta diken diken etti. O arenaya ilk adımımı attığım zaman seyircilerin hiç heyecanlı bir havası yoktu. Hepsi sanki arka alandaki o yıldız adı altında dolaşan korkakları görmek istiyorlardı ve bu durum inanılmaz derecede canımı sıkıyordu. Bazen yeniliklere açık olmak ve onlara gereken desteği vermek gerekiyor. Ve o anda ben Pasifik saflarında yer alan 200 kiloluk fan bozuntularının ne kadar vizyonsuz bir topluluk olduğunu anladım. Onların ekranda beni izlerken kapıyı açtığım andaki yüz ifadelerini tekrar tekrar izledim. Ve her seferinde heyecandan kan dolaşımım hızlandı ve her seferinde yüzüm heyecandan daha da kızardı. Sanki istedikleri bol sosisli sandviç menülerden kalmamış gibilerdi. Sanki 6-7 ay boyunca bir sapık gibi sevdikleri kızlar onların yüzüne bir hiç gibi bakıyormuş gibilerdi. Eminim bir çoğu gece rüyalarında yaptıklarımı görmüş ve uyandıklarında annelerine bir bebek gibi seslenmişlerdir. Belki savaşın bu kısmı pek istediğimiz gibi geçmemiş olabilir.

Belki de -Elias'ı göstererek- bu savaşın öncü kişilerinden olan adamın belinden bir altın kemer eksilmiş olabilir fakat savaşımız henüz yeni başlıyor ve kaybedecek hiçbir şeyimiz kalmadı. İnsanoğlunun en çok korkması gereken kişilerden birilerdir kaybedecek bir şeyi olmayanlar. Ve Pasifik tarafında her kim varsa onlara çok açık bir şekilde şunu söylüyorum ki bu savaşın galibi biz olacağız. Peki siz bizi kimle durdurabileceksiniz? The Massacre Club adı altında eski saçma korku filmlerinden farkı olmayan ekibinizle mi yoksa boktan Tokyo Ghoul animesinden çıkma Kana kızınızla mı? Belki yeni bir şampiyon kazanmış olabilirsiniz fakat o herif şampiyon olmayı hak etmiyor kemeri kazandığında surat ifadesinden göründüğü üzere... Bir şampiyon daima bir dik duruşa sahip olmalı ve o adam daha kemeri kazandığına bile inanamadı. İğrençsiniz Pasifik iğrenç... O gün geldiğinde ve Atlas tarafı zafere ulaştığında yüzlerinize bakıp atacağım sinsi kahkahayı ömrünüz boyunca unutamayacaksınız.
Hashirama isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-02-2019, 18:42   #5
Eleven
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 4734
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 385060
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 385060

Superkick Party!

Nick Jackson ağır adımlarla seyirciye alaycı bir bakış atarak ringe giriyor. Kendisinin yüzünde terk edilmiş hissi var.

Nick Jackson: Çok kısa konuşacağım sayın köleler.

Nick Jackson ağlamaklı olur.

Nick Jackson: Kusura bakmayın kendimi hiç bu kadar önemsiz hissetmemiştim. Neden? Neden? Neden geride kaldım. Artık bunun bir önemi yok ama sadece bunun cevabını almak istiyorum. Umarım cevaplarsın Kraliçe Steph. Resmen benim gibi biri arka alanda terk edildi. Bana narsist diyebilirsiniz ama göründüğümden çok daha fazlasıyım! Ben narsist değilim bunu çıkartın aklınızdan. Her hafta kiliseye gider ve günahlarımından arınırım. Ember Moon'u arka alanda üzerine maymun yollayıp onu ayartıp 7/24 kuralı sayesinde kemeri alabilirdim ama bunu yapmadım çünkü orada Atlas'ı terk edip gidemezdim. Şovlara çıkmayan, kemer korumayan The Rock'tan ne farkım vardı da öne çıkmadım? Arka alanda bekletildim? Tamam belimde kemer yok, bir ünüm şanım yok ama benim de yumruğum ve harika tekmelerim var. Madem steroidli bir o**spu çocuğu ön plana çıkacaksa ben de iğne basıp gelirdim. Şu an bunları çok fazla konuşmak istemiyorum çünkü ortada bir #MemleketMeselesi var ve ortada bir hain var. Açık konuşmak gerekirse böyle bir şeyin olacağını tahmin ediyordum. Haskins güvenilmez bir İngiliz ibnesi. İngilizler her zaman hırsız, ibne ve yıkık hain o**spu çocuklarıdır. Tıpkı Pasifik'te ki kankası Will Ospreay denen kürdan gibi. Celladın olacağız Pasifik. Ben ya da bensiz. Seth Rollins'e g*tnden bıçakla kan aldığımız gibi hepinizden kan alacağız. Çünkü vakit #MemleketMeselesi olursa Atlas'lılar her şeyden feragat etmeye ve insanlıktan çıkmaya hazırdır ama zaten aramızda insan olmayan biri var. Eğer Haskins özellikle af diler ve ayaklarımıza kapanırsa onu Mark Briscoe adlı yamyamın önüne atmayıp parçalatmayız.

Nick Jackson mic drop yapar ve alandan ayrılır.

Out: İsteyen biri girebilir.
imza

The Purplemaker & ReQuem & Chosen

Konu The Purplemaker tarafından (11-02-2019 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 13:19   #6
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 459
Rep Puanı: 101330
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101330

God Damn duyuluyor ve The Nest girişte görünüyor. Mark ve White yan yana. Mark üstünde herhangi bir t-shirt olmadan ringe geliyor. Mark ciddi bir şekilde gelip ringe giriyor. Hemen bir mikrofon alıyor. White ise aprona çıkıp seyircilere sert bir bakış atıyor. Mark hiç durmadan söze giriyor.

Mark Briscoe: Şu anda yapmaya çalıştığım şey sakin kalmaya çalışmak. Çünkü White içeride bana bununla ilgili çok uyarıda bulundu. Ve sakin kalacağım. Sadece bana kulak verin.

Mark Briscoe: Birazdan anlatacaklarıma insanlar bir iç hesaplaşma veya herhangi bir şey diyebilir. Açıkçası bu umurumda değil. Benim umurumda olan, neden bu durumda olduğumuz. Elias unvanını kaybetti, biz ise Pasifik karşısında yerle bir olduk. Nedeni herkes için çok açık. O gece Pasifik'in altını üstüne getirdik ve Pasifik kadrosundaki her isme güzel bir dayak çektik. Herkes biliyor ki, güzel bir başlangıçtı. Çünkü herkes çok ürktü. Adımlarımız gerçekten heybetliydi. Pasifik kadrosuna, seyircilerine büyük korku saldı. Ama sonuç? Oradan şutlanan ve insanlara şovu kapatan onlar oldu. Bunun nedeni çok açık ve net. Stephanie McMahon'ın hataları! Onun bu işi sadece kendi etrafında döndüğünü zannetmesi. Evet bu yüzden. Steph, oyunu doğru okuyamıyor. Karşıdaki rakibini iyi ölçemiyor. Ve tek yaptığı şey, bize emir vermek. Evet, Steph'in tek yaptığı iş, emir vermek! Her şeyi ama her şeyi biz yapıyoruz. Biz ne kadar doğru yapıyorsak, Stephanie o kadar yanlış yapıyor. O gece, o güreşçileri arka alanda bırakmak en büyük hataydı! Biz üstümüze düşeni yaptık ama o yeterince elinden geleni yapamıyorsa ve bunun sonunda bir şeyleri biz kaybediyorsak, emin olun ki suçlusu Stephanie McMahon'dur.

Elias ellerini açıp, Mark'a doğru bakarken. Seyirciler sessizliğini koruyor.
Mark Briscoe: Bu açık ve net Elias. Açık olmalıyız. Eğer bir şeyleri saklarsak yok oluruz. Uğruna savaştığımız Atlas, o böceklerin altında ezilir. Biz ezilmeyeceğiz. Çünkü bu ringdeki herkes var olma mücadelesinin içerisinde. Herkes olmak istiyor. Herkes filizlenmek ve bu savaşta ayakta kalmak istiyor. Bizde öyleyiz. Bizde ayakta kalmak ve Atlas'ın bir numaralı şov olduğunu kanıtlamak istiyoruz. White ile bu yolda her şeyi yapacağımız için birbirimize söz verdik. Hatta White, bu yolda Seth'in yara almasına bile sebep oldu. Biliyorum, bu acımasızca bir hareketti. Ancak White'ın gözünün döndüğünde neler yapabileceğini ben bile kestiremiyorum. Buna alışacaksınız. Açık olmalıyız diyorum çünkü. Pasifik kendilerine güveniyor. Birbirlerine güveniyor. Asla birbirleri içerisinde fırsat kollamıyor. Biz ise kolluyoruz. Bakın, Haskins eline gelen ilk fırsatı değerlendirdi ve yeni şampiyon oldu. Bizim hayata geçirmek istediğimiz plan yerle bir oldu ve bizi kendi silahımız ile vurdular. Haskins ruhunu şeytana sattı ve o artık bir şampiyon. Onun artık Atlas için çalışmak gibi bir gayesi var mı sizce? Sizce bu savaş hala Haskins'in umurunda mı? Tabii ki hayır. Haskins istediğini elde etti. Onun en başından beri tek istediği şey şampiyon olmaktı. Ve oldu. Ne için savaştığınızı unutuyorsunuz, Atlas için buradayız. Görüyorum ki, birlik olmakta zorlanıyoruz çünkü hiç kimse kendi menfaatlerini bir öteye koymamış. White ile biz koyduk. Atlas seyircilerine temin ederim ki, biz koyduk. Zamanında yaptığımız her şeyi unuttuk ve şimdilik Atlas için mücadele kararı aldık. Ve ediyoruz. Sizlerde her Cut Throat Driver sonrası orgazm oldunuz. Büyük resmi gözünüzün önüne getirdiğinizde bunun yeterli olmadığını bilmek durumundasınız. Bizim için daha fazlası gerek, daha fazlası.

Mark boğazını temizliyor ve devam ediyor.
Mark Briscoe: Toparlanmanın vakti geldi. Karşıdaki çöp yığınlarının bize karşı üstün gelmelerine ne kadar daha izin vereceğiz? Ne kadar daha o hamam böceklerinin bizim üzerimizde gezmelerine izin vereceğiz? Artık yeter. Çünkü ben bunu istemiyorum, benim istediğim şey; Her zaman A Show olan ve her zaman seyircilerine daha heyecanlı, daha aksiyonlu, daha sert maçlar izleten Atlas'ın, Pasifik'in üzerinde oluşu. Ben bunu istiyorum. Ve görüyorum ki, sizde bunun için buradasınız. Sizde Atlas'ın daha iyi olduğuna, daha güçlü olduğuna inanıyorsunuz. Söyler misiniz? Yüzüne türlü türlü boyalar sürüp bir Palyaço gibi olan Kana mı bizi durduracak? Yoksa hayaller aleminde oradan oraya sürüklenen Bray Wyatt mı bizi bitirecek? Yoksa tek vasfı her gece sarışın iri göğüslü karısını becermek olan Johnny Mundo mu bizi alt edecek? Kendi çapında bir hayali dünya kurup oranın en iyisi olduğunu söyleyen ve bu yalana bizi inandırmaya çalışan CM Punk mı? İri bir yağ torbası mı? İşi sadece birilerinin kıçının dibinde gezmek olan bir adam mı? Atlas'ın daha altında şovlar yapan ve Atlas'ın yanından bile geçemeyecek bir şovun kadrosu mu bizi mahvedecek? Tabii ki hayır. Artık silkelenme vakti geldi. İnsanların dış görünüşü ile dalga geçen ve kendilerinin dünyasında en iyi olduklarını zanneden bu aptallara gerçekleri göstermenin vakti geldi. Şimdiye kadar yaptığımız hataları bir kenara bırakmanın vakti geldi. Hatalarımızı telafi etmenin zamanı geldi. Bu artık bir gönül işi, Atlas işi.

Mark Briscoe bir anda kendinden geçiyor ve ringin dışına çıkıp bir sandalye alıp tekrardan içeriye giriyor. Devam ediyor.

Mark Briscoe: BEN BU SANDALYEYİ ONLARIN MABADLARINA YERLEŞTİRECEĞİME SÖZ VERİYORUM! BANA KATILIN VE AYAĞA KALKIN! HAYDİ AYAĞA KALKIN VE BU OR..SPU ÇOCUKLARINA ATLAS'IN EN İYİ OLDUĞUNU GÖSTERELİM. AYAĞA KALKIN VE ONLARA TEHLİKEDE OLDUKLARINI HİSSETTİRELİM. AYAĞA KALKIN VE ONLARA ASIL TEHLİKENİN BİZ OLDUĞUMUZU GÖSTERELİM. BURAYA BAKIN PASİFİK'İN P.Ç KURULARI. BU AÇIK BİR ÇAĞRI! BACILARINIZI SAKLAYIN, ÇÜNKÜ BİZ SİZİN İÇİN GELİYORUZ!
YUVA ATLAS'IN İNTİKAMI İÇİN HAREKETE GEÇTİ!

Mark Briscoe bir hışımla mikrofonu yere fırlatıyor ve yerinde duramıyor. White ise onu sakinleştiriyor.
imza

GTW RPG: Mark Briscoe
GTW Şampiyonluğu (2)
GTW Hardcore Şampiyonluğu (2)
GTW Takımlar Şampiyonluğu (1)
Golden Globe Şampiyonluğu (1)
Days of Rising Takımlar Şampiyonluğu (1)
Slammy Awards 2016: Yılın Maçı
King of the Ring 2018 Kazananı

RPG: Christian

Konu Attitude Adjustment tarafından (12-02-2019 Saat 13:24 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 15:52   #7
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 318
Rep Puanı: 92724
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 92724

AWESOME!

Şık takım elbisesiyle girişte The Miz'in belirdiğini görüyoruz. Elini aldığı mikrofonuyla girişte yavaş yavaş konuşmaya başlıyor.

The Miz: Sakin olun, çünkü savaşmak demek ortamdaki adrenalin seviyesini artırıp çıldırmaktan ibaret değil. Elimdeki mikrofonla gerçek bir darbe vurmak içindeyim. Atlas'ın gemilerinde delikler açıldı, topa tutuldu. Bunu görebiliyoruz ama kimse neden diye sormaya yanaşmıyor. Madem özeleştiri yapıldı, kartlar dağıtıldı, sıra benim. Bay Dinler'in kararıyla bu branda geldim ve PPV'lerde bu brandı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Yıllar boyu, çokca şirketlerin fanları tarafından rüya maçı olarak lanse edilen maçta galibiyete varan isim oldum. Mundo veya Stephanie, ikisinin de ortak olduğu konu şu olmalı ki Miz büyük bir marka ve The New Beggining'in reytinglerinde payı en büyük olan adam. Atlas seyircileri tarafından en konuşulan feudu sırtlayan adam. Bunları gizleyecek kadar mütevazi olamadığım için özür diliyorum. Peki bundan sonra ne oldu? Miz, insanların umursamadığı bir kemere olayların gelişmesiyle aday oldu ve roll-up ile maç kaybetti. Really?

The Miz: İnsanların beklentilerini kırdığım için üzgünüm, bu kadar basit sonuçlanan maçların kahramanı olmak pek tarzım değil. Ama öyle yada böyle buna dahil oldum. Miz gibi büyük bir ismin buralarda kullanılmasını kim istiyordu? Rüya maçının galibi olan bu adamın gidip böyle bir olaya alet olması doğru bir davranış değil. Ama MITB'de de belirttiğim gibi bu boşa karaladığım defteri koparıp çöpe atıyorum. Artık beyaz bir sayfa açıyorum ve bıraktığım çalışmaya devam edeceğim. Ama görüyorum ki tek sorun Miz'in yaptıkları değil. Sorunu olan tek adam Miz değilmiş. CM Punk'ın MITB'de yaptıklarını hepimiz gördük. Kendisinin omzunda bir ana kemer şampiyonluğu olmasına rağmen neden hala bu kadar kızgın ve istek dolu o ringe geldi sizce? Çünkü o omzundaki kemerin şirkette çok iyi bir yer kaplamadığını o da biliyordu. Elias'ı ne kadar rakibim olarak görmüş olsam da onun kazandığı maçlar, yaptığı başarılar her zaman daha gündemdeydi. Maçları her zaman daha "sıkı" geçti. CM Punk'ın istediği şey Atlas'ın prestijiydi. İnsanların bu branda verdiği değerdi. Bütün önemli adamların buraya toplandığının farkında, yanındaki adamlardan bunu dediğinin farkında ama hala sıkı sıkıya sarılmış durumdalar. Çünkü o adamlar bizim gibi olmak istiyorlar, bizim prestijimizi çalmaya çalışıyorlar. Elias'ın şampiyonluğunu kıskandılar ve bunu onun elinden aldılar. Bu prestijimizi sarsdı mı? Evet ama unutmayın ki hala sizin elinizde değil. Siz darbeyi vurdunuz ve biz yıkılmadık. Biz her vurduğunuz darbede daha da güçleniyoruz, çünkü biz vurduğumuzda bir daha yerden kalkabilecek kadar "sıkı" göte sahip değilsiniz çocuklar.

Ringdeki Atlas güreşçileri Miz'i söylediklerini kafasını sallayarak onaylıyor ve bu aradada Miz ringe giriyor. Elias da destekler biçimde onun omzunu dokunuyor, Miz konuşmasına devam ediyor.

The Miz: Mundo veya Stephanie arasında olan ego savaşından daha ileriye gitti bu mesele, bu mesele gurur meselesi haline geldi. Ben The Miz'im ve asla benim bulunduğum brand geride kalamaz. Pes eden, ezilen taraf olamaz. Açtığım bu boş sayfanın cildini bu brand oluşturuyor. Cildini beğenmediği kitabı kim alır ki? Bu sadece Atlas'ın değil benim de markama ve kişiliğime büyük zarar veriyor. Buna son vermek için elimden geleni yapacağım, Pasifik'in neler yapabildiğini hepimiz izledik. Sıra bizim neler yapabildiğimizde. Bu sefer harikaları yaratacak kişi sadece ben değil, bütün Atlas kadrosu olacak. Benim gibi birisiyle aynı savaşta yer almakta, bana düşmanlık yapmakta büyük bir şereftir. Bu şerefi size bahşettiğim için de rica ederim. Bu harika kişiliğim sizin söyleyemediğiniz, içinizde olan şeyleri de yansıtacak kadar açık sözlüdür.

The Miz ringdeki isimlerin hafiften gerilmeye başladığını görünce elindeki mikrofonu indiriyor derken bir müzik daha duyuluyor.
imza

Konu Mike Mizanin tarafından (12-02-2019 Saat 16:18 ) değiştirilmiştir.
Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-02-2019, 23:30   #8
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Playing With Power! TJ Perkins girişte görünüyor! Kaşında bir bandaj var. Taunt atmadan etrafına bakıyor ve ringe doğru yürüyor. Ringe giriyor ve biraz duraksıyor. Ringdeki herkese keskin bir bakış attıktan sonra Balor'un yanına gidiyor ve elindeki mikrofonla konuşmaya başlıyor.

TJ Perkins: Buradaki herkes ciddi bir hayal kırıklığına uğramış durumda. Kimse bir kardeşlik beklemiyordu ancak kimse böyle bir hain hamlede beklemiyordu. Bunu söylemekten üzgünüm dostlar ama Haskins sadece kendini düşündü. O bir köpek oldu. Biraz evvel buradan giden Nick Jackson'ın tüm dediklerine katılıyorum. Hepimiz bir amaç için buradayız, bu meslekle uğraşanların en doğal hakkı bu. Peki bizler neden Mundo ve Stephanie'nin ego savaşına konu oluyoruz? Cidden patronum için buna konu olmaktan onur duyarım ancak bu işin bana getirisi ne? Haskins'e ne getirisi olduğunu gözlerini açan her insan görebilir. Haskins Elias'dan daha iyi bir şampiyon olamaz. Geçen gece hayatında elde edebileceği en hain şampiyonluğu elde etti. Böyle bir adam nasıl daha iyi bir şampiyon olabilir? Ve buradaki herkes Steph'in emirlerine uyarak hareket ediyor. Bu kadro her zaman böyleydi, emirlere itaat eden sadık adamlarız. Ama biz patronumuzun ağzına baktıkça ezildik. Bu kadro ne kadar sadıksa o kadar da gerçekleri konuşmayı unutmuş olmalı. Evet Steph'e saygı duyuyor olabilirim, dediğim gibi bu konuya dahil olmaktan da onur duyuyorum. Ama bizi arka alanda bırakarak büyük bir hata yaptığını ona söylemek zorundayız. Belki de burada bunu söylediğimiz için kovulacağız. Ancak biliyor musunuz? Kovulmak, ezilmekten kat kat ve kat kat daha iyidir. En azından bir onurun kalmış oluyor. Biz Atlas güreşçileri açık olarak iki kişinin ''ego savaşına'' konu oluyoruz. Ve eziliyoruz. Neden ezildiğimizde belli zaten... Bir asker ne kadar sadık olursa olsun 1000 kere komutanın verdiği emir üzerinde kurşun yağmuruna tutulursa buna uyar mı? Ya emri değiştirir, ya da ihanet eder. Ben ihanet edeceğimi sanmıyorum. Haskins bir hedef koymuştu ve bunu hainlik yaparak başardı. Bunu söylemek istemezdim ama burada birbirimize pek bağlı görünmüyoruz. Briscoe'nin söylediklerine katılıyorum ve şu durumda onun yanında olacağım.(Briscoe'ye bakarak) Aramız bozuk olabilir, ama bu olay aramızdaki buzları eritme gücüne sahip. Şimdilik geçmişte olanları unutuyorum.(Tüm herkese bakarak bağırmaya başlıyor.) BİZ ATLAS GÜREŞÇİLERİYİZ. HERKES KENDİNE GELSİN VE BUNUN İÇİN SAVAŞSIN. HER ZAMAN DOĞRU YOLDAYDIK VE DOĞRU YOLUN İZİNİ SÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ! BU YOLDA BERABER YÜRÜYECEĞİZ!

TJ Perkins ciddi bakışlar atarken bir müzik duyuluyor.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil