GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 24-03-2019, 00:59   #1
Banned
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: OraleTown
Mesajlar: 9.133
Konular: 1180
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 156556
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 156556
Mesajlar: 9.133

Standart AnkPro HEMEN! - Şov İncelemesi

Hazırlayan: the man known as Mr. LürsoyŞirket: AnkPro
Şov: HEMEN!
Tarih: 16 Mart 2019
Yer: Wind Life Sports - Yenimahalle, Ankara

Dosta düşmana selam olsun, yine yerli bir güreş şovu incelemenin gururu ile sahalara indik. Başımızın tacı gözümüzün nuru AnkPro, 3. şovunu yaptı ve şovuna HEMEN! ismini verdi. Biz de yayınlandığı gün hemen incelemesini yaptık. Şovun başında bir iki promo izliyoruz şov önü, ilk olarak spiker Yusuf Onat mekana giriş yapıyor ve iyi anlaştığı Özgür Yalçın ile bir rekat sohbet ediyor. Ardından spiker masasına geçmeden patronumuz, kurucumuz, her şeyimiz Samed Özmen the SÖ onun bu şovda spiker masasında olmayacağını söylüyor, Kero Şero alana giriş yapıp görevi tek başına üstleniyor.

,

İlk maçımıza geçelim yavaştan. Maçtaki 2 isim de debut yapıyor bugün. İlk isim Laleli Pimp. Kıyafetleri ve tarzı ile şirketin dikkat çeken isimlerinden. Ardından Prince Musizo da ilk güreş maçına çıkmak üzere ringe teşrif ediyor.

Laleli Pimp vs Prince Musizo

Maça normal tempoda başlıyoruz, Pimp erkenden güzel bir dominasyon kuruyor, Stretch Muffler bağlasa da ipler yüzünden bırakmak zorunda kalıyor. Prince ani bir darbe indirip rahata eriyor ve Superkick ile ring dışına atıyor rakibini. Ardından da Suicide Dive. Vallahi Ambrose olsun Brie Bella olsun bu gibi isimlerden çok daha iyiydi. Dışarıda devam eden kavgayı Pimp bir rövaşata ile yere yıkıyor onu ve ardından kendisi Suicide Di- bir dk Pimp yerde yatıyor ??????? Bir sakatlık mı var diye bakarken O DA NE Prince Musizo’yu gafil avlıyor ve Package Piledriver görünümlü bir Suplex yapıyor. Tuş gelmeyince bir de Spinebuster yapıyor. Pimp köşeye çıkıyor ve tuhaf bir taunt sonrası Elbow Drop ile atlıyor, yine tuş yok. Pimp Shotgun Knee vurmak için sıçramış iken Prince yoldan çekiliyor ve Low Superkick vuruyor. İyice hararetlenip yarını yokmuşçasına Shining Wizard vurmaya çalışıyor ama Pimp eğilip kurtarıyor kendini ve suck it tauntunu atıp Pimp Fiction isimli finisherını yapıyor, bu tuş için yeterli.

Kazanan: Laleli Pimp

Pimp kürkünü de alıp arka alana gidiyor, ama kapıyı açık gören Özgür Yalçın ringe teşrif ediyor. Maçı kaybeden isim Prince Musizo’yu kaldırıp tebrik ediyor- LAKİN BİR ANDA STUNNER’I GEÇİRİYOR! Musizo yerden kalkamadı bu şovda. Özgür yaptığı işten gururlanmış olduğu çok net anlaşılıyor, biz de şova devam ediyoruz.

,

İkinci maçımız kemer turnuvasının ilk ayağının ilk maçı. Maçtan önce bir promo izliyoruz, B3’e maçla ilgili düşünceleri soruluyor. O da böyle bir maç bana yapılmış bir hakarettir gibilerinden cümleyi bağlarken REF ona saldırıyor! Bu karanlıkta nasıl bulduğu meçhul, ama 16 Mart’da B3’ü susturacağını söylüyor. Ardından şahsi favorim B3 ringe geliyor. Seyircilerden karışık tepkiler var. B3 sinirli görünüyor, maça başlamak için sabırsız.

REF vs B3 - AnkPro Championship #1 Contendership Turnuvası

B3 REF’i rakip olarak görmüyor fakat REF hızlıca alaşağı ediyor onu. Tuş gelmeyince Boston Crab bağlıyor REF, sonuçsuz. B3 bir tekme ile üstünlüğü kendisi alıyor. B3 Bow and Arrow Hold bağlammışken REF hareketten kurtulduğu gibi tuş deniyor ama B3 bana mısın demiyor. Köşeden Double Axe Handle ile indiriyor REF’i. REF ise aprondaki rakibini gaddarca bir yumruk ile dışarı atıyor. Ring demirine çarptırıyor B3’nin kafasını, ardından Chop denerken B3 eğilince REF elini demire çarpıyor, bu acıyı yaşamayan bilmez. REF içeri adım atmaya çalışırken B3 apronda yakalayıp DDT’yi yapıştırıyor. Fujiwara Armbar bağlıyor ama REF ayağını koyuyor ipe. B3’nin Splash’i boşa gidince REF tutup Bolldog yapıyor, yine tuş yok. REF demir dövercesine yumrukluyor B3’yi, bu arada B3 Small Package ile tuş deniyor ama başarısız. Kaldırıyor REF’i ve Ripcord Knee vuruyor, ikinci bir hareket için koşarken REF Clothesline çıkarıyor bir anda ve ikisi de yerde kalıyor. B3 iplerden gelirken REF onu kaldırıp omuzluyor ama Powerslam yapmasına fırsat vermeyen B3 minik bir Bloody Sunday yapıyor, ardından da Cattle Mutilation bağlıyor, ama hareketi kendisi bırakıyor belki de o pozisyonda durmakta zorlandığı için. REF beklenmedik bir Stunner yapıyor ve Swinging Neckbreaker ile tamamlıyor. Ardından da Spear, artık bitebilir maç, ama B3 iplere ulaştığı için hakem 3ü saymıyor. REF rakibini Powerbomb için kaldırıyor ama B3 kurtarıyor kendini ve Leg Lariat ile indiriyor rakibini. Bitiş için rakibini kaldırıyor ve Final Call! Bu sefer 3, tuş geliyor!

Kazanan, üst tura çıkan: B3

B3 kendinden emin adımlarla arka alanın yolunu tutuyor. Güzel dövüştü ve hak ettiğini aldı.

,

Üçüncü maç için ilk olarak ringe gelen isim Siyah oluyor. Gerçi ikinci şov ile kıyaslarsak tarzında bir değişiklik görüyoruz, o siyahsa bu koyu gri gibi. Yersiz şakaları bırakıp devam ediyoruz, rakibini bağırmasından tanıyoruz, geçen şovda üzerime su döken reyiz Chevas Tiger geliyor. AnkPro’daki ikinci favorim kendisi. Başlıyoruz.

Siyah vs Chevas Tiger - AnkPro Championship #1 Contendership Turnuvası

Siyah hızlıca yumruklar savuruyor ve iplerden gelip Scissors Kick ile Tiger’ı indiriyor. Maça henüz yeni başlasak bile 2’de zor kalkıyor Tiger. Siyah’ın Leaping DDT denemesi Tiger’ın şefkatli kollarında başlayıp yerde biten bir Spinebuster serüveni ile son buluyor. Bearhug’a alıyor Siyah’ı ve yere atıyor. Köşede Body Avalanche vuruyor arka arkaya. O hakemle oyalanırken Siyah pozisyon alıp Diving Lariat ile indiriyor güçlü rakibini. Tuş gelmeyince Siyah Hammerlock Lariat deniyor ama Tiger kendini kurtarıp sert bir Bodyslam yapıyor. 2’de kalan tüm tuş denemelerinde hakeme sinirleniyor Tiger. Siyah’ın bacağını yere çarptırıyor tekrar tekrar. Tiger rakibinin başında kahkaha atmaya başlıyor, ama Siyah kırıpdamaya başlıyor hala maçta, ama Tiger Belly to Belly Suplex ile tekrar yere indiriyor. Triangle Choke bağlıyor Tiger, fazla dayanamayan Siyah pes ediyor.

Kazanan, üst tura çıkan: Chevas Tiger

Seyirci pek memnun görünmüyor. Bir tekrarları izlerken ringde yine bir hareketlenme yaşanıyor, duyduğumuz kadarıyla Chevas Tiger yeniden saldırıya geçmişken ringe Cuno geliyor. Cuno Tiger’ı ring dışına yollayıp düşmanını olay yerinden uzaklaştırıyor ve Siyah'ı da kurtarıyor böylece

,

Sıradaki maçımız Vadallat ile Anıl Flexha Jr karşılaşıyor, Anıl 3. şovunda, bugün ise önceki şovlardan farklı giyinmiş. Başlıyoruz.

Vadallat vs Anıl Flexha Jr - AnkPro Championship #1 Contendership Turnuvası

Birkaç kilit izledikten sonra Anıl üstünlüğü getiriyor kendi cephesine. Karşılıklı bir iki hareketten sonra Anıl Last Chancery bağlıyor, sonuç yok. Vadallat omuz vurarak rakibini yıkıyor ama Anıl kip up ile kalkıp Superkick’i vuruyor. Bacağa bir kilit daha bağlıyor Anıl, peşinden tekme vs ile üstünlüğünü devam ettiriyor. Vadallat ani bir Spinebuster yapıyor ve Kimura Lock bağlıyor, Anıl zor durumda. Vadallat kaldırıp F5 ile bırakıyor ama Anıl yere kontrollü inip Small Package ile tuşa gidiyor, sonuç yok. Güzel bir reversal oldu. Vadallat Powerbomb denerken Anıl bunu da Hurricanrana ile savuşturuyor, ardından da Michinoku Driver geliyor! Bu hareket tuş için yeterli!

Kazanan, üst tura çıkan: Anıl Flexha Jr

Tempolu ve tadında bir maç oldu. AnkPro’nun sevilen ismi Anıl üst tura çıkmayı başardı.

,

Diğer maça ilk olarak Haluk Humbaracı geliyor, ardından rakibi Cuno geliyor ama yolda Chevas Tiger saldırıyor ona. Birkaç yumruktan sonra Tiger terk ediyor alanı ve Cuno maça dezavantajlı olarak başlıyor.

Haluk Humbaracı vs Cuno - AnkPro Championship #1 Contendership Turnuvası

Haluk umarsızca saldırıyor rakibine, Cannonball ve ardından Running Senton tuş getirmiyor. Cuno ayaklanınca Shane usülü bir Back Elbow vurup peşinden de Boston Crab bağlıyor, Haluk’un da yardımına ipler yetişiyor. Cuno iki Chop atıp Running Dropkick vuruyor, harika gerçekten. Haluk da altta kalmayıp köşeye doğru Dropkick vuruyor, ardından da Rolling Senton yapıyor, lakin tuş yok. Haluk kafaya doğru muhtelif yerlere kilit bağlıyor. Haluk koşarken Cuno bir tekme vurup ardından Reverse STO yapıyor, ama tuş denemesi 2’de. Cuno iki farklı köşede Leaping Lariat vuruyor ve Elbow Drop sonrası tuşa gidiyor, başarısız. Seyirci dile geldi this is awesome diyor bu sekansa. Haluk köşeye çıkıp Missile Dropkick vuruyor, hala tuş yok. Haluk koşarken Cuno hareketi Spinning Side Slam’e çeviriyor. Cuno’dan Reverse Bulldog geliyor, tuş denemesini yine ip bozuyor. Bir süre yerde kalıyor ikisi de, Haluk yerde bir tekmenin ardından güzel de bir Jackhamemer yapıyor, bu hareket ona tuşu getiriyor!

Kazanan, üst tura çıkan: Haluk Humbaracı

Şimdiye kadar şovun hareketi diyebiliriz, Cuno gibi bir devi devirmesi takdire şayan. Main eventin öncesinde Özgür Yalçın’ın bir promosunu izliyoruz. Maçımız Iron Man türünde olacak, chairman SÖ durumu seyirciye açıklıyor ve maça geçiyoruz.

,

Özgür Yalçın vs DNA – Iron Man Match (#1 Contendership Match for AnkPro Championship)

Maça sakin başlıyoruz ama ikisi de birer tokat vuruyor ve gerilim yüksek başlıyoruz. Özgür kendini ring dışında bulmuşken DNA Plancha ile atlıyor üzerine. Özgür Jawbreaker ve Big Boot sonrası Pop-up Powerbomb yapıyor, Kevin Owens mısın be adam! Bu başarılı hareket ona tuş getiriyor! 2. dakikanın içinde ilk skor geliyor.

Özgür Yalçın: 1 – DNA: 0

Özgür rakibinin dinlenmesine izin verdikten sonra Vertical Suplex ile yeniden yere yapıştırıyor AnkPro’nun sevilen ismi DNA’i, ama tuş yok. Özgür Suck it tauntunu yapıp koşarken DNA Shotgun Knee ile alaşağı ediyor onu, fakat tuş yok. Bir de Knee Smash, yine tuş yok. DNA Crossbody denerken Özgür yakalayıp Scoop Slam’i yapıştırıyor, tuş yok. DNA aprondan tekme vurup köşeye çıkıyor ve Blockbuster yapıyor, yine tuş yok. DNA ayağını tutuyor, bir sakatlık mı var derken DNA devam edeceğini belirtiyor. DNA köşeye çıkıyor, ve Frog Splash ile atlıyor, bu ona tuş getiriyor!

Özgür Yalçın: 1 – DNA: 1

Ayağındaki sıkıntıya rağmen devam eden DNA özverisinin meyvesini topluyor ve skoru eşitliyor. Özgür hala yerdeyken DNA tekrar köşeye çıkıyor ama Özgür onu gaflete düşürüp köşeden yere Scoop Slam ile atıyor. Tuş gelmiyor fakat Özgür’den Ankle Lock geliyor. Yine ipler yardımına yetişiyor DNA’in. Özgür çıldırmışçasına tekmeliyor rakibini. Bu arada Özgür tekmeleri atarken ipleri tutmaya devam ettiği için hakem diskalifiye kararı veriyor! Maçta DNA öne geçiyor!

Özgür Yalçın: 1 – DNA: 2

DNA yumruklarla saldırıyor, 2. dakikada önce geçtiği maçı geride sürdürmenin moral bozukluğu var. DNA’in Small Package denemesi rahata kavuşturuyor onu, hafif botchlu bir Suplex yapıyor DNA. Ayağındaki sakatlık da bunda etkili olsa gerek. Özgür countout olmadan aprona çıkıyor, DNA de geliyor yanına ve yumruklaşıyorlar, DNA pozisyona alıyor rakibini ama Özgür son anda çevirip apron üzerine Brainbuster yapıyor! İkisi de ring dışında yerde kalıyor bir süre, Özgür rakibini içeri alıp tuş deniyor, hakem kontrpiyede kalıp sonuncuyu yere vurmasa bile 3 olduğunu ilan ediyor ve Özgür ikinci defa tuş buluyor!

Özgür Yalçın: 2 – DNA: 2

Dinlenme arasının ardından Özgür devam ediyor saldırılarına. 3 dakika kalmışken DNA aniden ikinci finisherı Ghostbuster’ı yapıyor ama tuş gelmiyor! İnanılmaz. DNA köşeye çıkıyor tekrar, bu sefer Elbow Drop yapıyor. Tuşa gitmek yerine iki yumruk sallayıp yine köşeye çıkıyor ve Diving Knee Smash vuruyor, tuş denemesi başarısız, son anda kalkıyor Özgür. Karşılıklı birkaç tekme yumruk izlemişken DNA kafa atıyor en son, tuş gelmiyor. Artık maçta 1 DAKİKA kaldı, derken DNA’den aprondaki rakibine DDT geliyor! DNA tekrar köşede, ayağındaki sakatlığa aldırmadan köşeye çıkıyor, yeniden Frog Splash’i yapıyor ama Özgür tuşa çeviriyor anında, fakat bu numarayı yemeyen DNA tekrar Ghostbuster yapıyor ve köşeden bir kez daha Frog Splash ile atlıyor, tuş başarılı! Son dakikanın içinde öne geçen DNA maçı 3-2 kazanıyor!

Kazanan, AnkPro Championship #1 Contender: DNA

DNA ilk şovdan beri irtifa kaybetmeden zirvede kalmayı başarıyor. Maç içinde ayak bileğini sakatlamasına rağmen devam etti ve iron man türündeki maçı 3-2 kazanarak 1 numaralı aday statüsünü korumayı başardı. Hakemden de destek alarak arka alanın yolunu tutuyor, biz de sakin bir şov finali ile AnkPro'nun 3. şovuna veda ediyoruz. Nice 3, 13, 133. şovlara inşallah.

Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2019, 01:00   #2
Banned
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2016
Mesajlar: 13.964
Konular: 1854
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 139869
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Çıraks Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 139869
Mesajlar: 13.964

Standart

Eline sağlık Lürsoy.Açılış segmenti çok iyiydi gerçekten.
Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2019, 09:18   #3
Kayıtlı Kullanıcı
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2019
Mesajlar: 57
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: AJBryan NXT'de jobbersın.
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJBryan AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10
Mesajlar: 57

Standart

Anlatımın çok iyi. Okuduktan sonra bir daha izleyesim geldi. Umarım kendi maçlarını, Türk indysinin en iyi maçı diye tanıtıp ego kasmazlar.
AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2019, 09:23   #4
city
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Mesajlar: 8.665
Konular: 757
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 198726
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 198726
Mesajlar: 8.665

Standart

Şova 2-3 dakika baktım çok güzel, baya geliştirmişler kendilerini.
imza
🧿
Fenerbahçe
Manchester City
AC Milan
Real Madrid
Bayern Munchen
Blackburn Rovers
Newcastle Utd
Detroit Pistons
SA Spurs
Brooklyn Nets
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2019, 11:23   #5
Banned
Seyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2018
Nereden: Beynim
Mesajlar: 2.650
Konular: 146
Favori Güreşçisi: El Generico
Rep Puanı: 20310
Rep Derecesi: Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Seyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Seyfendi Seyfendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 20310
Mesajlar: 2.650

Standart

Kendilerini geliştirmişler gibi gözüküyor.
Seyfendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.