GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-03-2019, 19:49   #1
Θέλω να με νιώσεις
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2136
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 227803
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 11 Mart 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : Reckless Behaviour, Aschentef, ReQuem, Code Blue, The Purplemaker

RAW 11/03/2019 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:11Mart 2019
Yer: PPG Paints Arena, Pittsburgh,_Pennsylvania

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Seth Rollins vs.Shelton BenjaminSingle Match 
2 Bobby Lashley vs Finn BalorWWE Intercontinental Match 
3 Ricochet & Aleister Black vs Bobby Roode & Chad GableTag Team Match 
4 Nia Jax (w/Tamina) vs Natalya (w/Beth Phoenix)Single Match 
5Kurt Angle vs Apollo CrewsSingle Match 
6 Drew McInytre vs Dean Ambrose No Holds Barred Match 

RAW 11/03/2019|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.The Shield açılışı yapıyor. Roman Reigns mikrofonu alıp konuşmasına başlıyor.

Roman Reigns : Geçtiğimiz aylarda, Hayatın kısa olduğunun ve yarının garantisi olmadığının farkına vardım.Yani dün gece "son kez" ise, Bundan pişman değilim.Bundan pişmanlık duymam, çünkü bu ringde sevdiğim şeyi yapıyordum.Sevdiğim insanlarla birlikteGeçen hafta bu adamlardan bir iyilik istedim ve beni hayal kırıklığına uğratmadılar.Asla yapmazlardı ve bunun için sonsuza kadar minnettar olacağım.Teşekkür ederim.Ama bayanlar ve baylar WrestleMania yolundayız.Ve bu işin üstünden gelmesine ihtiyaç duyuluyorsa bu biziz.Gördüğünüz gibi 5 aydan uzun süredir RAW'da teke tek bir maça çıkmadım.Bu yüzden düşündüm ki bunu düzeltip bu gece Pittsburgh'ta bir tane yapabiliriz.Ambrose'u görüyorsunuz, Ambrose'un da meseleleri var.Açıkçası ne olduğunu bilmiyorum ama onun da vardır. Yani bu yüzden seni seviyoruz adamım.Başarılar.Ve gerçek bir meselesi olan adam... Sensin.Kaç yıldır bu hayali kovalıyorsun?

Seyircilerden "Canavarı öldür!" tezahüratları duyuyoruz.

Roman ReignsOnun için konuşmak istemem ama işte bu yapacağı şey!Çünkü benim adamım WrestleMania'nın ana olayında O Brock Lesnar'ı yenecek Evrensel kemeri alacak Ve tüm dünyanın aynı tezahüratı haykırmasını sağlayacak.

Seyircilerden bu sefer "Burn It Down" tezahüratları duyuyoruz.

Bu üç adamın oluşturduğu ikonik birlik yani The Shield için çok uzun bir yolculuk oldu.Survivor Series 2012'de aniden ortaya çıkmışlardı, bugünse WrestleMania yolunda yönlerini ayırıyorlar.

Seth Rollins : Dün gece Fastlane'de, The Shield onları yaktı!

Paul Heyman : Bayanlar ve baylar, TARTIŞMASIZ EVRENSEL ŞAMPİYON. Ve WrestleMania ana maçında Bay Rollins tokatlayıcı... BROCK LESNAR!!!!

Seth Rollins :Bunu beğendim Paul, denememe izin ver. BROCK LESNAR!!!! Rakibini domine eden Brock Lesnar değil mi? Big Show'u domine etmiş olan adam... Samoa Joe'nun içinden geçen adam... Braun Strowman'ı Suplex City'ye gönderen... Bill Goldberg'ü ortadan kaldıran... Bu Brock Lesnar!

Paul Heyman :Benim yerime benim repliklerimi okumanı takdir ettim Bay Rollins, ama, Ama evet Seth Rollins, o Brock Lesnar!

Seth Rollins : Bu Brock Lesnar, Daniel Bryan karşısındayken zor zamanlar geçirmişti değil mi? Bu Brock Lesnar, AJ Styles tarafından limitlerinin sonuna çıkarılmıştı değil mi? Bu Brock Lesnar, Finn Balor'a kaybetmesine şu kadarcık kalmıştı değil mi? Bu Brock Lesnar'dı değil mi?

Paul Heyman : Evet. Kaybettim.

Seth Rollins : Evet, evet Paul bana göründü ki müvekkilin...
Benim büyüklüğümde, boyumda, hızımda, çabukluğumda, çevikliğimde, stilimde adamlarla birazcık problemi varmış gibi göründü. Finn Balor, AJ Styles ve Daniel Bryan'a saygım sonsuz, onlar bu ringde inanılmazlardı. Fakat WrestleMania'da senin müvekkilini yenmeye uygun olan bir adam var. Ve bu Seth "Freaking" Rollins! Üç hafta Paul. Biliyor musun? Ancak bu kadar süreniz kaldı. Haydi şimdi şakımaya başla. Çünkü ben WrestleMania'ya gidiyorum. Canavarından Evrensel kemeri almak ve RAW'a geri getirmek için! Her hafta getireceğim Paul!

Paul Heyman : Biliyor musun?

Seyircilerden "Canavarı öldür!" tezahüratları duyuyoruz.

Paul Heyman : Hayır, canavarı öldürme olmayacak. Ve sana olmayan saygımla diyorum ki Seth Rollins, İsimlerden bahsettin ama tüm hikayeyi hiç anlatmadın. Ve sonra insanlar bana manipülatör diyorlar. Niçin gerçeği anlatmıyorsun? Brock Lesnar'ın bu rakiplere hazırlanmak için hiç zamanı yoktu? İstediğin çıkarımı yapabilirsin buradan.

Seth Rollins : Bahane mi üretiyorsun Paul?

Paul Heyman : Paul Heyman mikrofondayken kimse yuhalayamaz. Güya Brock Lesnar vs. Jinder Mahal olacaktı. Ama Jinder Mahal olmadı, AJ Styles oldu. Güya Brock Lesnar vs. AJ Styles olacaktı. Ama AJ Styles olmadı, oldu mu? Yok, Daniel Bryan oldu! Sözde Brock Lesnar vs. Braun Strowman olacaktı. Ama Brock Lesnar vs. Braun Strowman olmadı. Oldu mu? Hayır! Olan Brock Lesnar vs. Finn Balor'dı. Bu meselelerin tümünde Brock Lesnar'ın rakiplerine hazırlanmak için 5, 6 ya da 12 günü oldu. Orada duruyorsun ve tüm saygımla filan diye sanki Brock Lesnar'ı biliyormuş gibi ağzını oynatıyorsun. Brock Lesnar'a F5'lardan daha çok tanıtılmış gibi. Seni cezalandırdığı şeyle. Benim müvekkilim Brock Lesnar ile tanışmak mı istiyorsun? Müvekkilimi tanıtmama izin verin. BROCK LESNAR!!! Sen Royal Rumble'ı kazandığından beri Brock Lesnar senin için bu sadistik fantezileri kurguluyor. WrestleMania ana maçı için sana hazırlandığından beri! Sen Brock Lesnar'ı bildiğini mi düşünüyorsun? Seth Rollins, sen Brock Lesnar'ı bilmiyorsun.

Aman Tanrım.
Suplex zamanı... Üçüncü suplex! Shelton Benjamin Canavar'ın vaat ettiğini gerçekleştiriyor.

Bu sırada Shelton Benjamin arkadan Seth Rollins'e saldırıp German Suplex yapıyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Seth Rollins vs Shelton Benjamin

İkili kilit ile maça başlıyor. Benjamin'den Clothesline geliyor iplere gidip geliyor Rollins kurtuluyor ve Clothesline. Sonra ise Rollins'den Dropkick! Benjamin ring dışına gidiyor Rollins yakalıyor art arda yumruklar atıyor ve tekrar ringe yolluyor. Ring köşesine gidiyor Rollins ve Blockbuster! Stomp için hazırlandı Benjamin kurtuluyor ring dışına gidiyor Rollins Suicide Dive için geliyor fakat Benjamin'den sert bir tekme! Tuşa gidiyor başarılı değil. Reklamlar. Tekrar kilitte ikili Benjamin Rollins'i ring dışına yolluyor ve ring kenarlarına çarptırıyor. Tekrar ringe yolluyor Rollins'i tuşa gidiyor başarısız Rollins Benjamin'i ring köşesine çarptırıyor. Rollins'den bir tekme ve Slingblade! İplere çıkıyor ve Benjamin'e doğru atlıyor. Tuşa gidiyor fakat başarısız. Rollins Benjamin'e doğru gidiyor Benjamin onu engelliyor ve German Suplex! Benjamin Rollins'i kaldırıyor Rollins kurtuluyor Superkick! Ardından Stomp! Tuşa gidiyor ve tuş başarılı.

Kazanan: Seth Rollins

Finn Balor vs Bobby Lashley - WWE Kıtalararası Şampiyonluk Maçı

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Lock up yapıyorlar. Lashley üstün çıkıyor ve Slam yapıyor. Ardından Balor'u ringin köşesine fırlatıyor ve tekmelemeye başlıyor. Hakem araya girip ayırıyor ikiliyi. Şimdi de Finn Balor'un kafasını iplere sıkıştırıp diziyle bastırıyor. Hakem yine ayırmak zorunda kalıyor. Lashley'den dirsek darbesi ardından Balor'u yumruklamaya devam ediyor. Lashley iplere gidiyor dönüşte ise Balor'dan Dropkick. Lashley sinirleniyor ve Balor'u kaldırıp sert bir şekilde ringin köşesine götürüyor. Omuz darbeleri vuruyor ve geri çekilip tekrar Balor'un üzerine atlıyor. Ancak Balor kurtuluyor apronda kalıyor. Balor'dan tekme ama Lashley ayaklarından tutuyor. Lashley'de apronda, Balor'u kaldırıyor ve ringin içine bırakıyor. Balor şimdi bir Dropkick vuruyor ve Lashley ringin dışına düşüyor.Balor aprondan koşarak Lashley'in suratına tekmeyi vuruyor. Reklamlara gidiyoruz döndüğümüzde ise ikili ringin içindeler. Lashley Headlock bağlamış vaziyette Finn Balor yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ama Lashley pes etmiyor ve Faceburst. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Balor'u kaldırıyor ama Balor yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Lashley, Balor'un üzerine koşuyor. Balor onu ringin dışına yolluyor bu sırada Lashley ayağından yakaladığı Balor'u ringin dışına çekiyor. Şimdi de Balor'u kaldırdığı gibi ringin kenarına fırlatıyor. Hemen ringin içine giriyor ve tekrar tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Lashley sert bir yumruk vuruyor ve bu sefer ChinLock bağlıyor. Balor kurutlmaya çalışıyor ama Lashley'den diz darbesi. Balor'u kaldırmayı deniyor Balor kurtuluyor ve Dropkick vuruyor. Lashley bu sefer ringin köşesinde ki Balor'un üzerine koşuyor ama Balor yine bir Dropkick vurarak engel oluyor. Balor iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline. Lashley ringin köşesinde Balor'dan chop vuruşlar. Şimdi Lashley'i ringin köşesine yollamak isterken hareketi tersine çeviren Lashley onu ringin köşesine yolluyor. Balor hemen atlayarak kurtulmayı deniyor ancak Lashley'in omuzlarında kendini buluyor. Balor kurtulmayı başarıyor ve Lashley'in karnına Stomp vuruyor. Sinirlenen Lashley Balor'u ringin köşesine sert bir şekilde çarptırıyor. Balor'u omuzluyor, Balor kurtularak Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Lashley'in ayağa kalkmasını bekleyen Balor'dan şimdi de Slingblade. Balor ringin köşesine çıkıyor ama bu sırada nereden çıktığını bilmediğimiz Lio Rush zile tokmak ile vuruyor. Balor'un kemerini alıp onu tahrik ediyor.İkili apronda beklerken bu fırsatı kaçırmayan Lashley Balor'un üzerine doğru geliyor. Balor onu uzaklaştırıyor ve Lio Rush'a tekme vurarak yere düşürüyor. Balor aprondan iplere basıp Lashley'in üzerine atlamak istiyor ancak Lashley'den Spear. Hemen tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor. Bobby Lashley böylelikle yeni kıtalararası şampiyonu oluyor.

Kazanan ve Yeni Kıtalararası Şampiyon Olan : Bobby Lashley

Arka alandayız. Charly Caruso & Baron Corbin bizlerle.

Charly Caruso : Lio Rush'un yardımlarıyla Bobby Lashley'nin yeniden Kıtalar arası kemeri kazandığını gördük. Şimdi soru şu ki, Lashley'nin dostluğu galip gelmeye devam edecek mi? Bu gece Roman Reigns ile maça çıkacak isim Baron Corbin.
Baron, insanlar Roman hakkında lösemisinden 1 hafta sonra söylediklerinden bahsediyor. Bazıları bunu ağır, bazıları da gereksiz buluyor.

Baron Corbin : Ne demişim ben?
Hafızamını yenileyelim.Geçen hafta çok trajik bir haftaydı ama geçmişe mazi derler.Kişisel olarak Roman'a lösemi ile savaşında kolaylıklar diliyorum.Profesyonel olarak ise olur da dönerse, umarım RAW'a gelmez.Güzel demişim.Ama ben burada dolanıp insanların duygularını umursayamam. Yine söyleyeyim, Roman gitsin istiyorum.Ama ringden. Şimdi geri döndü. Ne de güzel.Roman Reigns'in tamamen hazır olmasının imkanı yok.Bu gece arkadaşları onu kurtaramayacak.Roman gittiğinden beri RAW'ı ben taşıyorum.Bu gece Roman'ı esir alacağım.

Ronda Rousey ringe geliyor mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Ronda Rousey : Sizin gibi çoğunluk partisi s.rtüklerinin ne düşündüğünü umursadığımı mı zannediyor sunuz? Sopayla dövülüp yenildiğim zaman bunu hak ettin dediğinizi unuttuğumu mu sandınız ha? Becky'nin sizin kahramanınız olmasına şaşmamalı. Becky sizi hak ediyor o da sizin gibi bir korkak. Eğer kalablığın arkasında ki bariyere saklanırsanız benim için birer korkaksınız ama Charlotte ve Becky için bir bariyer olmayacak. Bir sığınak da olmayacak. Charlotte & Becky'i de
utandıracak ya da küçük düşüreceğim. Bu yüzden geçen gece güzel bir nokta atışı yaptım. Ben Wrestlemania'ya hala Kadınlar Şampiyonu olarak yürüyorum, yürüyeceğim. Kimse beni durduramayacak. Becky bir şaka, Charlotte bir diğer şaka ve bütün bu maskaralığa inanan herkes bir şaka.

Dana Brooke ringe geliyor ardından konuşmasına başlıyor.

Dana Brooke : Yeter Ronda! Bu akşam yeterince senin zehirli konuşmalarını duymaktan gına geldi. Benim şu anda kaybedecek hiç bir şeyim yok. Senin WWE'ye saygısızlık etmene izin vermeyeceğim. Senin WWE Evrenine saygızılık etmene izin vermeyeceğim. Kadınlar soyunma odasında saygısızlık etmene izin vermeyeceğim. Büyük bir güreşçi olmayabilirim ama WWE'yi seviyorum, bu işi seviyorum. Burada olmak için çok çalıştım. Televizyonda olmayabilrim ve senin gibi her gün kullanılan bir isme sahip olmayabilirim. Ama tüm istediğim sadece bir şans. Benim adım Dana Brooke!

Ronda Rousey, Dana Brooke'a saldırmaya başlıyor ve haşat ediyor. Bu görüntüler ile son buluyor segmentimiz ve diğer maça geçiyoruz.

Chad Gable & Bobby Roode vs Aleister Black & Ricochet - Tag Team Match

İki takımımız geldikten sonra maç başlıyor. Maça Gable ve Black başlıyor. Maç teknik hareketlerle başlıyor ve Gable üstünlüğü ele alıyor. Roode'a tag veriyor şimdi. Black'i iplere yollayıp Double Team denemek istiyorlar ama Black dağıtıyor onları. Şimdi Roode'a ardı ardına kombolar yapıyor ama Roode karşılayıp Spinebuster vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Roode Black'i tekmeliyor. Köşelerine çekiyor ve orada dövüyor. Gable'a tag veriyor. Roode'dan Snap Suplex geliyor. Gable'da Roode'un yardımıyla Moonsault vuruyor. Tuş denemesi ama başarısız. Gable Lock bağlıyor. Şimdi Lock'u bozup Roode'a tuş veriyor. Köşelerinde dövüyorlar Black'i. Roode'dan Sidewalk Slam! Tuş denemesi başarısız. Roode'da lock bağlıyor. Roode Black'i iplere yollayıp Back Body Drop deniyor fakat Black tuşa çeviriyor ama başarısız. Roode Black'e saldırıp köşeye yolluyor ve üstüne koşuyor ama Black çekiliyor ve Ricochet'e NXT aslanına tag veriyor! Ohhh. Ricochet god mode açıyor. Hem Roode'a hem Gable'a hareketler yapıyor. Şimdi Springboard hareket denemesi ama Gable karşılıyor. Gable Ricochet'i tutuyor ve Roode'dan Block Buster geliyor! Tuş denemesi başarısız. Gable Roode'a tag veriyor. Double Team yapmayı deniyorlar ama Ricochet karşılıyor. Gable'ın da Moonsault'ı boşa gidiyor. Ricochet'den şimdi harika bir Clothesline ama Roode ringe girip Glorius DDT deniyor fakat Ricochet karşılıyor ve Roll-up! Roode'dan bir Roll-up ama başarısız. Ricochet tag veriyor. Black'den harika bir Roundhouse Kick ve Ricochet'den de Fireman's Carry Spining Knee geliyor. Ricochet iplerden sekiyor ve Gable'da Enzugiri vuruyor. Black'Den Roode'a Black Mass! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Ricochet & Aleister Black

Maç sonrası NXT aslanları galibiyetlerini kutlayıp ringden ayrılıyorlar. Şimdi arkadan Revival saldırıyor ikiliye. Püü reziller. Maç burada sona eriyor.

Moment Of Bliss şovu için Alexa geliyor sandalyesine oturuyor Konuşmasına başlıyor.

Alexa Bliss : Bliss'in çok özel anına hoş geldiniz. WWE'nin 1 milyarlık sosya medya takipçileri her gece sadece birer uğultu olmuştur.Shield veya yeni bir kıtalarası şampiyonu hakkında... hayır. Ayrıca benim toplarım hakkında da uğultuda bulunuyorlar. ve hepsini yemeye hazırım. Bu yılki WrestleMania'nın ev sahibi kim olacak? Wrestlemania'ya ev sahipliği yapabilmek sadece çok şanslı birisinin başarabileceği inanılmaz bir onurdur. Hadi düşünelim hepsi ev sahipliği yaptık, Kim Kardashian bile. Evet bu yılki ev sahibi, herhangi bir reality şovdan da büyük. The Rock bunu yaşadı fakat bu kişi daha heyecan verici. New Day de bunu yaşadı. Fakat bu yılın ev sahibi daha fazla güce sahip. The Rock bunu yaşadı fakat bu kişi daha heyecan verici. New Day de bunu yaşadı. Fakat bu yılın ev sahibi daha fazla güce sahip. Sunmama izin verin. Bu yılki WrestleMania ev sahibi... BENİM!Şoktayım, söylemek istemedim. Hazırlanmış bir şeydi, sanırım,sanırım. Söyleyeceğim tek şey, WWE evreni adına onur duydum, rica ederim. Nihayet WrestleMania'ya en görkemli sahnede, en parlak yıldız ev sahipliği yapacak. ve bu sizin Bliss anınız oldu.

Arka alandayız. Charly Caruso & Braun Strowman bizlerle.

Charly Caruso : Braun, Colin Jost'un ne dediğini hepimiz duyduk. Geçen hafta sana RAW'da bunu hak ettiğini düşünüyor musun? Ensendeki adam Jack, Colin ve Michael'ın RAW ve WrestleMania için özel muhabirler olacağının farkında mısın?

Braun Strowman : O herif benden uzak dursa iyi olur.
Jack'in bir şeyler yazıp yazmaması umurumda değil, ensesi hoşuma gitti.

Colin Just : Afedersin Braun, araban burada.

Braun Strowman :Ne arabası?

Colin Jost : Braun, arabanın belgesiyle geldim. (Kartıyla.)

Braun Strowman :Oku şunu.

Colin Jost : Sevgili Bay Strowman, geçen hafta hem söylediklerimden hem de yaptığımdan pişman olduğum şeyler yaptık. Cumartesi Gecesi'nin oyuncu kadrosunun size karşı kötü hissi olmadığını göstermek istedim ve size yepyeni bir araba aldım, umarım kendinizden ve, Bay McMahon'ın limuzininden daha iyi davranırsınız. Çünkü ben seni mahvetmek için daha fazla kemer maçının kaldığını sanmıyorum. Lol, WrestleMania'da görüşürüz dostum. - Colin Jost.

Bu sırada Braun Strowman Ferrari'yi parçalamaya başlıyor.

Braun Strowman :Bu şeylerin çoğu, Kafiyelerle beni kazanmak, ha? Aptal araba. Bana sığamayacağım bir şeyler ver. Şuna bak, camlarındaki bokları yıka. Hey, buraya gel. Michael ve Colin'e ver. Onlara bir dahaki sefere New York'ta olacağımı ve bu ellerle tanışacaklarını söyle.

Natalya maç öncesi en iyi arkadaşım Beth Phoneix arkamda olacak diyor. Ardından ringe doğru geliyorlar.

Natalya(w/Beth Phoenix) vs Nia Jax(w/Tamina)

Maç başlıyor. Natalya etkisiz yumruklar atıp iplere koşuyor fakat Nia Jax tarumar ediyor onu. Şimdi Corner Splash geliyor. Beth ringe giriyor ve Nia Jax'i dövüyor.

Kazanan: Nia Jax def. Natalya by DQ

Beth ringe girip hem Tamina hem Jax'i dövüyor. İkili kaçıyor. Arka alanda da Boss N Hug Connection ile brawl yaşıyorlar. Maç burada sona eriyor.

Triple H ringe geliyor ardından Batista ringin girişinde beliriyor. Triple H konuşmasına başlıyor.

Triple H : Orada burun hızması modeli gibi öylece duracak mısın, yoksa senden istediğim şekilde, erkek gibi buraya gelip benimle yüzleşecek misin?
Korumalar güzel bu arada, sanırım beni korumak için işe alındılar değil mi?

Batista : Hayır.
Güvenlik burada, düşündüğünün aksine, aptal değilim. Öğrendim, dikkatimi verdim ve öğrendim, oyundaki en pislik 2 oyuncudan öğrendim, senden ve Ric Flair'dan... Pekala, itiraf edeceğim, benim güvenliğim için buradalar. Balyozun nerede Hunter? Yakında bir yerlerde olduğunu biliyorum. Her zaman, en büyük hatan beni hafife almaktı. Bunu benim şartlarım ile yapacağız. Burada kontrol bende. Ve istediğim şeyi bana vereceksin, ne olduğunu biliyorsun. İstediğim şeyi bana ver. Hunter, bu yüzden buradayım. İstediğim şeyi ver.

Triple H : Sana hiçbir şey vermeyeceğim Dave. Neden yapayım? Kaç kez bu şirketi bıraktın? Kaç kez bıraktın, ve öylece gittin Dave? Ben sana bir ünvan mı vermeyelim, neden? Çünkü büyük Hollywood yıldızı mısın artık? Buraya geri mi döndün? İstediğin herhangi bir şeyi mi diliyorsun? Sana hiçbir şey vermiyorum. Bu da beni ikinci seçeneğe itiyor, bir korkak olup erkek gibi buraya gelemediğine göre, benim yolum ile yapacağız, bu ringden ineceğim, o rampayı çıkacağım, Özgürlük Koruyucuları ya da her neyseler onları haşat edip, yolumdan çekeceğim, Kıçını o sahnede tekmeleyeceğim.

Batista : Hayır, hayır. Bunu senin yolun ile yapmıyoruz. Hadi buraya gel, sen buraya gelene kadar ben giderim. Çünkü bunu senin yolun ile yapmıyoruz. Ve, evet bıraktım. Neden bıraktım biliyor musun? Senden uzaklaşabileceğim kadar uzaklaşmak istedim. Her zaman beni aşağıda tuttun, beni aşağıladın. Bana yukarıdan baktın, dışladın. Bu yaptığın şey, şu anda yapıyorsun. Ne istediğimi biliyorsun, yıllardır bunu istiyorum. İstediğimi bana vereceksin yoksa sevdiğin insanlara zarar vermeye devam edeceğim.

Triple H : Sana hiçbir şey vermeyeceğim. Sana bir dayak dışında hiçbir şey vermeyeceğim, erkek ol ve ringe gel. Erkek gibi benimle yüzleş.

Batista : Hunter, kendine bir bak. İstediğini biliyorsun, içini yiyor, kendine bir bak, biliyorum- Seni biliyorum, içini yiyor, beni fena bir şekilde incitmek istiyorsun. Katlanamıyorsun, bana vermeyeceksin çünkü kontrol sende değil. İstediğim şeyi bana ver. İstediğim şeyi bana ver! Söylediğini duymama izin ver, herkesin duymasına izin ver. İstediğim şeyi bana ver, ne istediğimi biliyorsun, sadece bana vermek istemiyorsun çünkü kontrol sende değil bende. İstediğim şeyi bana ver.

Triple H : Sana hak ettiğin dayağı vereceğim Dave, fazlası yok.

Batista : Hayır, istediğim bu değil. Seni WrestleMania'da istiyorum. Bana ver!

Triple H : Mania'da beni mi istiyorsun, hepsi bu mu? 70 yaşında adama dayak attın.
Güvenliğin arkasına saklanıyorsun, böyle biri mi oldun? Çünkü beni WrestleMania'da mı istiyorsun? İstediğin bu mu?

Batista : İstediğimi bana ver.

Triple H : Beni WrestleMania'da mı istiyorsun?

Batista : İstediğimi bana ver.

Triple H : Olmuş bil!

Batista : Teşekkürler. Herkesin istediği buydu. Son bir maç. Kariyerimi benim şartlarım ile bitirmek için. Son bir maç. Senin kariyerini bitirmek için. Benim şartlarım ile. Mania'da görüşürüz..

Triple H :Dave hey haklısın. Beni WrestleMania'da göreceksin.Beni WrestleMania'da göreceksin. Hollywood'un diplerine doğru gömülsen iyi olur. O içindeki hayvandan umarım hala bir şeyler kalmıştır, çünkü Mania'da vardığımızda, senin şartlarınla olmuş olabilir ama maç benimkiler ile olacak. Sahip olduğun her şeyi getir. Çünkü kural olmayacak. Kısıtlama olmayacak, kural olmayacak. Yasak olmayacak! (No Holds Barred)

Angle ringe giriyor. Elinde mikrofon var. Kısaca kendi yaşamını anlatıyor ve Pittsburgh'ün evi olduğunu söylüyor. Wrestlemania 35'de ise son bir maça çıkacağını söylüyor. Kısa bir emeklilik konuşması benzeri bir konuşma yaptıktan sonra burada son bir maça çıkmak istediğini söylüyor.

Kurt Angle vs Apollo Crews

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maç Chain Wrestling ile başlıyor. Şimdi ardı ardına reverseler geliyor. Angle'dan 2 tane Arm Drag ve Lock bağlıyor. Crews karşılıyor. Angle'ı köşede sıkıştırıyor. Şimdi Crews köşeye yollamak istiyor ama Angle yolluyor ve üstüne koşuyor fakat Crews tekmeyi gömüyor. Crews koşmak istiyor ama Angle'dan Belly To Belly Suplex. Köşedeki Crews'un üstüne koşmuyor Angle ama Crews karşılayıp Dropkick vuruyor. Tuş denemsi başarısız. Crews lock bağlıyor. Angle güçte olsa kurtulmayı başarıyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor. Şimdi Angle karşılıyor ve German Suplex! Bir tane daha! Bir tane daha! Tuş denemesi başarısız. Angle Slam denemesi ama Crews karşılayıp Step-Up Enzugiri ve Standing Moonsault! Tuş denemesi başarısız. Crews 3. iplere çıkıp Frog Splash deniyor ama Angle karşılıyor ve Angle Slam! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Kurt Angle

Angle kazanıyor. Sonrasında galibiyetini kutlayıp Crews'a sarılıyor. Crews ringden ayrılıyor. Arka alanda Roman Reigns var.

Roman Reigns ringe geliyor ardından Drew saldırıyor. Roman Reigns'e saldırılarını sürdürüyor. Seth & Dean yardıma geliyorlar. Roman Reigns'i arka alana revire götürüyorlar.

Seth Rollins : Bana güven, gir ve doktora görün. Benim için, lütfen.

Roman Reigns revire girerken... Dean Ambrose, Triple H ile konuşmaya başlıyor.

Dean Ambrose : Drew McInyre ile dövüşmek istiyorum. Bu gece tam şu an kuralı olmayan bir maç. Count-out yok, falls - count anywhere.Triple H : Hay hay, gidip Drew'e haber vereyim.

Dean ringe geliyor ve rakibini beklemeye başlıyor. Drew ringin girişinde beliriyor ve mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Drew McInytre : Dean.. Bir şey bilmek istiyorum, adam gibi dayağını mı yiyeceksin, yoksa zavallı kardeşin Roman gibi ağlayacak mısın?

Drew McInytre vs Dean Ambrose| No Holds Barred Match

İkili yumruklasarak başlıyor. Drew onu kaldıracak ama Dean onu kaldırıyor. Drew aşağı tarafa iniyor ve Dean atlıyor. Barikatlara çarptırıyor ve bir Chop geliyor. Ardından yumrukluyor. Yine çarptırıyor. Yine yumrukluyor ama sonun da Drew bir karşılık veriyor. Bir Chop vuruyor. Ama Dean 2 tane Chop vuruyor. Drew üstünlüğü alıyor ve demire vuruyor kafasını. Kaldırıyor ve duvara atıyor. Seyircilerin tam arasına atmayı deniyor. Ama Dean elini ısırıyor. Ve atlıyor. Ardından masayı Drew'e vuruyor.

Reklamlar...

Dean tekmeliyor. Drew bir Chop vuruyor. Drew bir merdiven alıyor. Ve Dean'e geçiriyor. Tuş 1....2... olmuyor. Bir daha merdiven alıyor ve geçiriyor. Tuş 1.....2.... olmuyor. Havaya kaldırıyor ve yere vuruyor. Tuş 1....2.... olmuyor. Bir yumruk geçiriyor. Ama Dean de dirsek vuruyor tam hayalarına!! Yumrukluyor. Drew sandalyeyi vuruyor. Drew kaldırıyor ve barikatlara vuruyor. Dean tekme vuruyor kafasını da kasalara vuruyor. Dean bir yumruk vuruyor ve kasayla beraber Drew'i sürüklüyor ardından demirlere vuruyor. Ve Elbow Drop. Tuş 1....2...kickout. Dean yumruk vuruyor ve yine kasalara vuruyor. Ve Drew Roll Up alıyor 1.....2... olmuyor. Yerde yumrukluyor. Drew spiker masasını açıyor. Ama Dean onu kaldırıp masaya vuruyor. Yumrukluyor. Ama Low Blow geliyor Drew'den! Ve parmağını gözüne sokuyor. Ve Drew onu stage'deki WM yazısına vuruyor. Yine vuruyor. Tuş 1....2.... olmuyor. Ambrose'u demirlere sıkıştırıyor. Ve ClayMore Kick! Bu iş burada biter. Tuş 1....2...3!

Kazanan: Drew McIntyre

Bu haftaki şovun sonuna geliyoruz. Teşekkürler!

imza
Έχω μέσα μου πολλά παράπονα από σένα
όσα τ΄άστρα του ουρανού κι ακόμα πιο πολλά
τι να πρωτοθυμηθώ σε ποιόν πόνο να σταθώ
πώς να σώσω μια ζωή που πήγε στα χαμένα

Δε φτάνει μια συγνώμη
πίσω να ξαναρθείς
κομμάτια η καρδιά μου
να τα ενώσεις δε μπορείς
Δε φτάνει μια συγνώμη
όσο και να πονάς
κλείσαν για σένα όλοι οι δρόμοι
στην αγκαλιά μου δε γυρνάς

Konu Reckless Behaviour tarafından (27-03-2019 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 22:30   #2
Kayıtlı Kullanıcı
akilkalpittifaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 12763
Rep Derecesi: akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.akilkalpittifaki WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş arkadaşlarım emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
imza

3K aboneli Youtube kanalım:
akilkalpittifaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2019, 22:57   #3
Θέλω να με νιώσεις
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2136
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 227803
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı akilkalpittifaki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir inceleme yazısı olmuş arkadaşlarım emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim.
Teşekkürler.
imza
Έχω μέσα μου πολλά παράπονα από σένα
όσα τ΄άστρα του ουρανού κι ακόμα πιο πολλά
τι να πρωτοθυμηθώ σε ποιόν πόνο να σταθώ
πώς να σώσω μια ζωή που πήγε στα χαμένα

Δε φτάνει μια συγνώμη
πίσω να ξαναρθείς
κομμάτια η καρδιά μου
να τα ενώσεις δε μπορείς
Δε φτάνει μια συγνώμη
όσο και να πονάς
κλείσαν για σένα όλοι οι δρόμοι
στην αγκαλιά μου δε γυρνάς
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil