GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-04-2019, 22:48   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.254
Konular: 2354
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 284088
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 284088
Mesajlar: 46.254

Standart Royal Rumble 2019 | Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour, Kuti Mysterio

Royal Rumble 2019 |Şov İncelemesi


Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih: 27 Ocak 2019
Yer: PPG Paints Arena, Chase Field,_Phoenix, Arizona
Katılım : 48193

Royal Rumble Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Bobby Roode & Chad Gable vs.Scott Dawson & Rezar (w/ Drake Maverick)Tag Team Match6.55
2 Shinsuke Nakamura vs RusevWWE United States Championship Match10:15
3 Buddy Murphy vs Akira Tozawa vs Kalisto vs Hideo ItamiWWE Cruiserweight Fatal Four Way Match12:05
4Asuka vs Becky LynchWWE Smackdown Womens Championship Match17:10
5The Miz & Shane McMahon vs The BarWWE Smackdown Tag Team Championship Match13:20
6Ronda Rousey vs Sasha Banks WWE RAW Womens Championship Match13:55
7 30 Womens Royal Rumble Match Womens Royal Rumble Match 01:11:13
8Daniel Bryan vs AJ Styles WWE Championship Match 24:35
9Brock Lesnar (w/ Paul Heyman) vs Finn BalorWWE Universal Championship Match8:40
1030 Man Royal Rumble Match Man Royal Rumble Match 57:35
Royal Rumble 2019|İncelemesi

Kick Off

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Konsey üyeleri toplanmış yine tartışıyorlar. Geçen hafta Raw'dan Ronda hakkında görüntüler izliyoruz. Görüntüler bittikten sonra arka alandayız. Many Rose & Sonya Deville bizleri karşılıyor.


Mandy Rose : Ondan daha çok iyi bir yüzüm, harika bir gülümsemem ve muhteşem bir saçım var. Ve seksi bir vücudum var. Demek istediğim Naomi'ye sorun. Naomi'nin kocası Jimmy'e gittim çünkü onu delirteceğini biliyordum. Demek istediğim bu onu hak etti.


Sonya Deville : Jimmy'den kesinlikle hoşlanmadığını biliyordum.

Mandy Rose :Kesinlikle. Bu gece benim kariyerime yeni kapılar açmak için muhteşem bir gece. Bu gece ağırlıklı olarak beklediğim ana şov, posterler, talk şovlar ve sadece bir kazanan olacak, bir gece.


Sonya Deville : Bu gece kimin daha çok PPV şovlarında yer aldığının bir önemi yok, bu gece herkes eşit olacak.


Mandy Rose : Bu doğru, ama diğer 29 kadın haricinde bir kadın benim arkamda olacak.

Sonya Deville : Hayır olmayacak.
Bobby Roode & Chad Gable vs.Scott Dawson & Rezar (w/ Drake Maverick)|Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Bobby Roode & Scott Dawson maça başlayan isimler oluyor. İkili lock-up yapıyorlar, Dawson iplere gidiyor dönüşte ise Shoulder Block vuruyor. Gable tag alıyor, ringin köşesinde ki Dawson'ı yakalayıp Monkey Flip yapıyor ardından tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Gable şimdi de Arm Lock bağlıyor. Dawson kurtuluyor ama Gable'dan Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Gable'dan tekrar tuş denemesi yine başarısız oluyor. Gable ringin iplerine basarak Crossbody ile Dawson'ın üzerine atlıyor. Tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi. Gable üstünlüğünü koruyor, Dawson'ı iplere yolluyor dönüşte Dropkick denemesi ancak Dawson iplere tutunuyor.Cezar tag alıyor. Cezar'dan Chokeslam ardından ringin köşesinde bekleyen Roode saldırıyor. Şimdi Gable'ı iplerin arasına sıkıştırıp yumrukluyor.Dawson tag alıyor, bir tekme vuruyor. German Suplex ardından tuş denemesi, tuş denemesi başarısız oluyor. Dawson şimdi de Headlock bağlıyor. Gable yumruk darbeleri atarak kurtuluyor bu sırada Cezar tag alıyor.Gable'ı ardı ardına yumrukluyor ve tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Gable'ı sert bir şekilde ringin köşesine fırlatıyor. Dawson tekrar tag alıyor. Dawson Big Boot vuruyor ardından Suplex ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor. Dawson üstün çıkıyor, Cezar tag alıyor.Gable'ı kaldırıyor bu sırada Gable Arm Bar bağlıyor. Hakem araya girip ayırıyor.Roode tag alıyor. Ringin köşesinde ki Cezar'a saldırıyor ardından Dawson'a Clothisline vuruyor. Dawson'ı iplere yolluyor dönüşte ise Bodydrop. Ringin köşesinde ki Cezar'a da saldırmayı ihmal etmiyor ardından Dawson'a Spinebuster yapıyor.Roode iplere çıkıyor ardından Cezar'a Blockbuster yapıyor. Bu sırada Dawson arkasından yakalayıp Roll-up pinfall tuş deniyor. Roode kurtulmayı başarıyor.Dawson bir tekme vuruyor, Cezar Roode'yi arkadan tutarken iplere çıkıyor Dawson. Dropkick yaparak atlıyor ama Cezar'a vuruyor.Gable & Roode ikilisi Cezar'ı ringin dışına yolluyorlar ardından Dawson'dan tuş denemesi yine başarısız oluyor.Roode' üzerine gelen Dawson'a Dropkick vuruyor. Gable tag alıyor ringin köşesine çıkıyor ve Moonsault! Hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan:
Bobby Roode & Chad GableShinsuke Nakamura vs Rusev - WWE United States Championship MatchZil çalıyor ve maç başlıyor.Rusev maça hızlı başlıyor ve Nakamura'yı ringin köşesine götürüp omuz darbeleri vuruyor. Ardından bir tekme ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Rusev'den Elbow drop ardından tekrar tuş denemesi. Yine başarısız bir tuş denemesi oluyor.Rusev'den şimdi bir Suplex ardından tekrar bir Suplex. Rusev iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline ile Nakamura'yı ringin dışına yolluyor. Rusev'de ringin dışına iniyor, Nakamura'yı ringin merdivenlerine yollamak isterken Nakamura kurtulup tekme vuruyor. Ardından Rusev'i bariyerlere fırlatıyor. İkili tekrar ringin içindeler. Nakamura'dan tuş denemesi, başarısız oluyor. Nakamura'dan seri tekmeler ardından Rusev'i ringin köşesine götürüyor ve ayağıyla boğazına bastırıyor. Hakem ikiliyi ayırıyor. Rusev'i iplere asıyor ve tekme atıyor. Nakamura tuş deniyor ama Rusev pes etmiyor.Nakamura Headlock bağlıyor,Rusev kurtuluyor ve Dropkick vuruyor. Lana sevinç içerisinde gülümsüyor.Rusev'den yumruk darbeleri ardından Nakamura'yı kaldırıp Falloway Slam yapıyor. Rusev iplere gidiyor dönüşte ise Spinkick! Tuş deniyor Nakamura kurtuluyor.Nakamura apronda beklerken Rusev onu yumruk atarak ringin dışına yolluyor.Rusev iplere gidiyor ama Nakamura'dan tekmeyi yiyiyor. Rusev'den sert bir tekme ve tuş denemesi. Başarısız olan bir tuş denemesi daha.Rusev iyice sinirleniyor ama Nakamura tekmelere devam ediyor. Üstünlüğü ele geçiriyor yavaş yavaş ve tuş da deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Nakamura, Rusev'in ayağa kalkmasını bekliyor, üzerine giderken Rusev'den Machka Kick denemesi. Nakamura kurtuluyor ama Rusevin yumruğundan kaçamıyor.Bu sefer Rusev Machka Kick vuruyor, Nakamura'yı kaldırıp yere fırlatıyor. Nakamura Rusev'in elinden yakalayıp Arm bar bağlıyor.Rusev gücünü topluyor ve Nakamura'yı kaldırıyor. Nakamura bu sefer hareketi tersine çevirip Headlock bağlıyor. Rusev zor durumda derken Suplex ile durumdan kurtuluyor. Hemen tuş deniyor, Nakamura kurtulmayı başarıyor.İkili ringin köşesindeler, Nakamura, Rusev'in ayağından tutup yere düşürüyor. Ardından Slam ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor.Nakamura ringin köşesinde ki ipleri sökmeye çalışırken Lana apronda çıkarak bağırmaya başlıyor.Lana ile Nakamura bağırışırken, Rusev arkadan gelip saldırmaya çalışıyor ancak Lana'ya isabet ediyor. Lana darbenin etkisiyle yere düşüyor.Bunu fırsat bilen Nakamura iplere gidiyor ardından Rusev'in arkasına Kinshasa vuruyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.Kazanan ve Yeni Birleşik Devletler Şampiyonu:Shinsuke NakamuraBuddy Murphy vs Akira Tozawa vs Kalisto vs Hideo Itami - WWE Cruiserweight Fatal Four Way Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Hideo ringin dışına kaçıyor.Bu sırada Akira, Murphy'e Roll-up pinfall tuş deniyor. Kalisto tuşu bozuyor.Kalisto şimdi Roll-up pinfall tuş deniyor bu sefer Akira tuşu bozuyor ve tekrar Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Murphy, Akira'yı ringin köşesine yolluyor. Kalisto'yu da ringin diğer köşesine yolluyor.Murphy şimdi Akira'yı kaldırıp Backbreaker yapıyor. Kalisto'dan chop vuruşlar ardından iplere basıp atlıyor ancak Murphy onu yakalıyor ve yere bırakıyor. Kalisto iplere gidiyor dönüşte ise Hurricanrana! Murphy ringin dışına kaçıyor.Kalisto arkasını döndüğünde Akira'dan tekmeyi yiyiyor. Akira iplere gidiyor dönüşte Kalisto'nun üzerine basıp apronda bekleyen Murphy'e Dropkick vuruyor.Akira ile Murphy ringin dışına birbirine girerken fırsatı değerlendiren Kalisto aprondan Murphy'nin üzerine atlıyor. Murphy onu yakalayıp kaldırıyor ve Slam! Bu sırada Hideo ringin içinde tekrar. Hideo'dan yumruk darbeleri, Murphy'den de karşılık olarak yumruk darbeleri. Hideo üstün çıkıyor ve ringin köşesinde Murphy'i tekmeliyor. Hakem ikiliyi ayırıyor. Ringe girmek isteyen Akira'yı tekmeleyerek ringe girmesine izin vermiyor. Şimdi de Kalisto ile uğraşırken, Murphy ringin dışına çıkıp apronda ki Kalisto'yu kaldırıyor. Ama bir dakika Akira iplere gidiyor dönüşte ise ikilinin üzerlerine atlıyor.Hideo şimdi ringin içinde bir Akira'yı bir Kalisto'yu tekmeliyor.İkiliye ardı ardına tuş deniyor ama iki tuş denemesi de başarısız oluyor. Hideo ringin köşesinde Akira'yı tekmeliyor. Murphy ringin içine giriyor ancak Hideo onu da ringin dışına göndermeyi başarıyor. Kalisto üstünlüğü ele geçiriyor, ringin köşesinde ki Hideo'ya omuz darbesi vuruyor ardından tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Murphy ile Kalisto yumruklaşıyor, bu sırada ringin köşesinde ki Tozawa atlayarak Murphy'e Missile Dropkick vuruyor.Ardından bir Suplex ve tekme hemen tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Akira tekrar ringin köşesine çıkıyor, Hideo onu yakalıyor ama Akira hareketi tersine çevirip kurtulmayı başarıyor.Akira iplere gidiyor ardından Hideo'nin üzerine atlıyor. Bu sırada üzerine doğru koşan Kalisto'yu da kaldıran Murphy onu ringin dışına Hideo ile Akira'nın üzerine fırlatıyor.Murphy iplere gidiyor dönüşte de ringin dışında ki üçlünün üzerine atlıyor.Kalisto'yu ringin içine sokuyor, Murphy apronda beklerken Kalisto'dan Hurricanrana!Tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi oluyor.Kalisto ringin köşesine çıkıyor ama Akira onu arkadan yakalıyor. Kalisto onu yumruk darbeleri ile engelliyor. Arkasından gelen Hideo'yu da aynı şekilde engelliyor. Ama Murphy'den kurtulamıyor, Murphy sert bir tekme vuruyor.Kalisto'yu kaldırıyor ve Powerbomb ardından tuş denemesi. Akira Tozawa tuşa engel oluyor. Akira'dan chop vuruşlar, Murphy onu ringin köşesine yolluyor üzeirne giderken Akira'dan bir tekme .Akira hemen ringin köşesine çıkıyor,Crossbody ile Murphy'nin üzerine atlıyor. Ama Murpy hareketi tersine çeviriyor ve Akira'yı omuzluyor. Akira kolay kolay üstünlüğü bırakmak istemiyor ve tuş deniyor. Hideo tuşa engel oluyor bu sırada Kalisto, Hideo'ye roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Kalisto'dan şimdi de Salide del Sol!Tuş deniyor ancak Hideo tekrar kurtulmayı başarıyor.Hideo ile Kalisto ve Akira ile Murphy karşılıklı yumruklaşıyorlar.Şimdi de Hideo ile Murphy yumruklaşmaya başlıyorlar. Bu arada Kalisto Hideo'ye Enzugiri yapıyor. Akira ile Kalisto Murphy'e Double Superkick vuruyorlar.Akira Kalisto'ya sert bir tekme vuruyor. Bu sırada Murphy ile yumruklaşıyorlar, Murphy'den Jumping Knee! Ringin köşesinden atlayan Kalisto'ya da Jumping Knee vuruyor.Kalisto ile Akira ringin dışındalar. Murphy'den Hideo'ye Jumping Knee denemesi. Hideo kurtuluyor,Murphy'i omuzluyor ama Murphy kurtulmayı başarıyor ardından tekme vuruyor.Şimdi de Hideo'yi kaldırıyor ve Murphy's Law! Tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.
Kazanan: Buddy Murphy
Soyunma odasındayız. Drew McInytre bizlerle.


Drew McInytre : Bir çok erkek, başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını söylüyor. Gözlerinin içine bakabilir ve sonsuza dek bir şans için herhangi bir acıya katlanmak istedikleri konusunda sizi ikna edebilirler. Yalan söylüyorlar! ve yine de dinlersin. Tüm kariyerim boyunca, aşırı derecede hem piskolojik olarak hem de ruhsal olarak acıyla yüzleştim ve insanları incittim. Sana bir soru sormama izin ver. Dolph Ziggler nerede? Kurt Angle nerede? The Shield? John Cena'yı görebiliyor musun? Ben göremiyorum. Finn Balor'un ya da Brock Lesnar'ın kimin kazanacağı benim umurumda değil. Royal Rumble maçını kazanmak benim kaderim değil kesin olan bir şey. Kazandığım zaman Evrensel Şampiyonluk için Wrestlemania'da yüzleşeceğim. Bu maçı kazanmalıyım çünkü ben Drew McInytrey'ım.


Kick Off şovunun sonuna geldik, Ana şov birazdan başlayacak.Pyrolar eşliğinde şovumuz başlıyor. Gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Asuka vs Becky Lynch - WWE Smackdown Womens Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.
İkili bir süre birbirlerine bakıp ring etrafında dolandıktan sonra lock-up yapıyorlar. Asuka iplere yaslanınca ayrılıyorlar. Biraz daha bakışıp tekrar lock-up yapıyorlar. Sonra Becky Headlock yapıyor ama Asuka üç yumruk atıp Irish Whip yapıyor. Becky dönerken omuz atıyor ama Asuka iplerden sekip Dropkick vuruyor. Asuka bağırıyor. Ayağa kalkan Becky, Asuka'yı itiyor. Asuka dönen yumruk ıskalıyor ve Becky bir yumruk vuruyor. Sonra iplere koşuyor ama dönerken Asuka iplerden sekip Dropkick deniyor ama Becky eliyle engelledi. Shoulder Block geldi Becky'den. Becky, Asuka'ya benimle dövüş diyor. Asuka isabetsiz bir yumruk sallıyor ve Becky, Asuka'nin koluna baskı uyguluyor. Asuka takla atarak kurtuluyor ama yumruk yiyor. Sonra Becky Uppercut geçiriyor ama ikincisini Asuka engelliyor. Asuka, Becky'nin bacağına üç tekme atıp oturtuyor sonra sırtına bir tekme atıp tuşa gidiyor. Becky hemen kurtuldu. Asuka ayağını Becky'nin kafasına sürtüyor. Becky ayağa kalkınca Asuka'nın ayağını yakalıyor ve dirsek geçiriyor birkaç kez. Sonra bir tekme attıktan sonra iplerden sekiyor iki kez ve Flying Forearm. Asuka dışarı çıkıyor. Becky dışarı çıkarken Asuka ringe giriyor ve aprona çıkan Becky'e Hip Attack! Asuka aprona geliyor ve bir tekme ıskalıyor. Becky hemen basamaklardan aprona çıkıp Big Boot geçiriyor. Asuka göklerde Kartal gibi uçtu. Becky, Asuka'yı üç kez aprona vurup ringe giriyor ama Asuka, Becky'ı dışarı çekiyor ve birkaç yumruk vurup aprona yapıştırıyor. Rastgele bir tekme sallıyor. Sonra bariyerlere ve aprona vurup ringe girip çıkıyor. Becky, Asuka'yı yakalayıp bariyerlere doğru Bex-Ploder yapıyor! Becky, Asuka 'yi ringe atıp tuşa gidiyor. 1..2..Kickout! Becky, Asuka'yı kaldırıp bir dirsek vuruyor sonra köşeye vuruyor ve köşedeki Asuka'ya birkaç tekme atıyor. Biraz bekleyip Asuka'yı alıyor. Asuka, Becky'ı itekleyince sırtına iki yumruk yiyor. Becky, Asuka'yi diğer köşeye vurduktan sonra Suplex yapıyor. 1..2..Kickout! Becky, Asuka'nın koluna baskı uyguluyor. Sonra kafasını yere vuruyor. Kurtulan Asuka yerdeyken bir tekme sallıyor. Becky, Asuka'nin bacaklarını kavramaya çalışıyor ama Asuka izin vermiyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. Becky bir tekme ıskalıyor ve Asuka bir tekme geçiriyor ve iplerden sekiyor ama Hip Attack ıska geçiyor ve iplerdeyken biraz yumruk yiyor. Hakem ikiliyi ayırınca Asuka iplerdeyken Asuka Lock bağlıyor. Hakem 4'u sayınca Asuka, Becky 'i saliyor ve Becky köşeye gidiyor. Asuka, Becky'e doğru koşuyor ama Becky sıyrılıyor ve Asuka omuzunu vuruyor. Sonra Becky köşede bir dis-arm-her bağlıyor ama salıyor. Sonra köşeden atlıyor ama Asuka harika bir diz vuruyor. Ikili ayağa kalkm aya çalışırken yumruklaşıyorlar. Becky, Asuka'yi köşeye yolluyor ama Asuka hemen tepeye çıkıp Missile Dropkick vuruyor. Becky köşede. Asuka Hip Attack yapıyor ama sonradan German Suplex yapamıyor. Becky bir yumruk ıskalıyor ve Asuka bir dönen yumruk ile tekme atıyor. Sonunda başarılı bir German Suplex denemesi. Ve bir Hip Attack. 1..2..Kickout! Asuka köşeye çıkıyor ama Dropkick ıska geçiyor ve Becky'den Pumphandle Bottom. 1..2..Kickout! Asuka bir anda Armbar uyguluyor. Becky roll-roll-up yapıncada Asuka Lock'a çeviriyor hemen. Becky'de hemen rope break yapıyor. İki isimde apronda. Asuka bir kafa attıktan sonra sırayla yumruklaşıyorlar. Becky bir tekme ıskalıyor. Asuka German Suplex deniyor ama yapamıyor.Becky'de Bex-ploder deniyor ama oda yapamıyor. Asuka! Asuka'dan bir Fisherman Neckbreaker! Harika! Asuka 7'de Becky 9'da ringe giriyor ve tekmeyi yiyor.1..2..Kickout! Iki isim tokatlaşıyor. Asuka bir yumruk ıskalıyor ve Becky kilit bağlamaya çalışıyor. Asuka iplerden sekiyor ve bir yumruktan kurtulup spin kick vuruyor.1..2..Kickout! Asuka Suplex deniyor ama kurtulan Becky köşeye gidiyor. Asuka ıska geçiyor ve tepeye oturuyor. Becky iplerin yardımıyla tekme atıyor. Yumruklasiyorlar kısa bir süre sonra Becky'den Super Bex-Ploder. 1..2..Kickout! Becky hemen tepeye çıkıyor ama Leg Drop ıska geçiyor ve Asuka Lock bağlıyor Asuka. O da ne! Asuka Dis-arm-her yapıyor! Becky kurtulup Asuka Lock bağlıyor Asuka'ya! Asuka roll-up yaptı.1..2..Kickout! Becky roll-up yaptı ama Asuka kurtulup Asuka Lock'u bağladı! oHaa! Asuka köprü yaptı!! Becky dayanamıyor ve pes ediyor. Asuka maçı kazanıp kemerini koruyor. Becky üzgün bir şekilde arka alana gidiyor.


Kazanan : Asuka


WWE Shop ile Fighting With Family filminin reklamları geçtikten sonra arenadayız yine.
The Miz & Shane McMahon vs The Bar - WWE Smackdown Tag Team Championship Match

Önce The Miz geliyor sonra Shane McMahon. The Miz'in babası ön saftan takip ediyor maçı. Geçen hafta SDL'de olanları izliyoruz. The Bar geliyor maç başlıyor. Shane hemen Spear geçiriyor ve bayağı yumruk manyağı yapıyor Sheamus'u. Cesaro, Sheamus'u aşağı çekiyor. Sonra da Tag alıyor.Miz'de tag alıyor. Miz hemen roll-up yapıyor ama Cesaro kurtuluyor. Sonra bir kez daha aynısı oluyor. Sonra Cesaro, Miz'ı aprona atıyor ve ona doğru koşuyor ama Miz kaydıraktan kayar gibi kayıp roll-up yapıyor Cesaro kurtuluyor. Miz hemen SCF deniyor ama Cesaro, Miz'ı tepesinden atıyor. İkili birbirine bakarken Cesaro bir tekme ve yumruk atıyor. Cesaro, Miz'ı kaldırıyor ama roll-up yapıp Figure4 deniyor Miz. Cesaro , Miz'i köşeye atıyor. Sheamus yumruğu ıskalıyor ve Miz ikiliye yumruklar geçiriyor ama Sheamus, Miz'ı köşeye çekiyor ve Cesaro'dan Running Uppercut geliyor ve Tag veriyor. İkiside Miz'ı tekmeliyor ama Shane ikisinin de tepesine biniyor, Cesaro'yu dışarı atıyor. Sheamus, Miz'e Uppercut vurup iplere atıyor ama Miz iplere tutunuyor. Miz bir dirsek vurup Clothesline ıskalıyor. Sheamus, Shane'ı indiriyor. Miz, Sheamus'u kıstırdı köşeye tekmeler atıyor. Sonra Sheamus , Miz'i yakalayıp iplere kadar taşıyor ve Cesaro'dan Hotshot! Sheamus bir diz darbesi ile Miz'ı dışarı postaliyor. Cesaro masayı temizlerken Sheamus ile Miz'ı kaldırıyor ama Shane gelip kurtarıyor Miz'ı. Miz, Sheamus'u direğe fırlatırken Shane ile Cesaro yumruklaşıyor. Shane, Cesaro'yu masaya yatırıyor. Miz, Cesaro'yu tutuyor Shane köşede ama Sheamus , Miz'ı içeri atıyor. Shane uçtu! Sheamus bir anda Shane'ı tepesinde buldu. Cesaro'da Shane'e bir Running Uppercut geçiriyor. Goklerde kartal gibiydi kanadından vuruldu Shane! Cesaro, Sheamus'u içeri atıyor ve Shane'i bariyerlere uçuruyor sonra tag alıyor. Double Bottom! 1..2..Kickout! Cesaro , Miz'in eline basıp Tag veriyor. Sheamus'tan diving knee drop! 1..2..Kickout! Sheamus kilit bağlıyor diziyle vura vura. Miz ayağa kalkıp yumruklamaya başlıyor. Miz iki kez Suplex deniyor ama Sheamus, Miz'i aprona koyup 12 kez göğsüne yumruk atıp tag veriyor. Double Suplex!1..2..Kickout! Cesaro, Miz'in gömleğini yırtıp fırlatıyor ve Miz'i tekmeliyor. Kilit bağlayan Cesaro Tag veriyor. Sheamus tekmeliyor Miz'i ve taunt yapıyor. Miz başarısız bir roll-up daha yapıyor. Sheamus tag veriyor ve Cesaro'dan Double Axe Handle! 1..2..Kickout! Cesaro Tag veriyor ve Miz'i tutarken Sheamus tekmeliyor. Miz ayağa kalkıp Jawbreaker yapıyor ve Sheamus tag veriyor. Cesaro, Shane'e doğru koşuyor. Shane kenara çekiliyor ve Miz'den Back Body Drop! Iki tarafta aynı anda Tag veriyor. Sheamus Brouge Kick'i ıskalıyor ve Shane, Sheamus'u kıstırıyor sonra iplerden sekip Flying Forearm vuruyor. Shane önce Sheamus'u sonra Cesaro'yu bir yumrukta indiriyor ve Floatover DDT! 1..2..Kickout! Sheamus köşeye oturuyor. Cesaro Tag alıyor ama o da köşeye oturtuluyor. Shane köşeye çıkıp atlıyor ama Cesaro yakalıyor ve uzun bir Swing yapıyor ve Shane Triangle bağlıyor. Cesaro ölüyor. Derken Sheamus tepeden atlıyor. Miz geliyor Big Boot yapıp Sheamus'u dışarı uçuruyor sonra kendi de dısarı atlıyor ama Clothesline yiyor. Cesaro tag veriyor. Sheamus, Miz sayesinde Shane'i ıska geçip Cesaro'ya Brouge Kick yapıyor ve SCF geliyor Miz'den ikiside dışarıda. Shane köşeye çıkıyor ve Shooting Star Press!!1..2..3! Shane ve Miz yeni takım şampiyonları oluyorlar. Miz seviniyor ama Shane yorgunluktan tepki veremiyor bir süre sonra Miz'in babasının yanına gidiyorlar.Kazanan ve Yeni Smackdown Takım Şampiyonları : Shane McMahon & The MizArka alandayız. Charly Caruso & Sasha Banks bizlerle.


Charly Caruso : Afedersin Sasha, bunu kişisel olarak algılama ama duygularını kontrol altında tutamıyorsun bu akşam ki Ronda Rousey'e karşı maçında bu seni etkileyebilir mi?


Sasha Banks : Benim duygularım benim tutkularım, arzum beni çılgına çevirip en iyi olmamı sağlıyor. Bana burada bir şey verilmedi. Ben kalbimi ve ruhumu ortaya koyuyorum. Ronda ringde asla benim gibi bir Legit Boss olamaz.Onu bu gece saf dışı bıraktığım zaman dünyanın en iyisi olduğumu kanıtlayacağım.

Ronda Rousey vs Sasha Banks - WWE RAW Womens Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.Sasha, Ronda'nın kolundan tutuyor ve Armdrag. Sasha ringin köşesinde, Ronda'dan ardı ardına diz darbeleri. Sasha, Ronda'yı ringin köşesine yolluyor Ronda zıplayarak kurtuluyor. Sasha kafasını ringin köşesine çarpıyor.Ronda şimdi Sasha'yı kaldırıp Suplex ardından tekrar ve tekrar Suplex! Sasha'dan Banks Statement denemesi ama başarısız oluyor Ronda hareketini tersine çevirip Arm Bar bağlıyor. Ancak Sasha iplere tutunuyor.Sasha'dan bir tokat ama Ronda onu tekmeleyerek ringin dışına yolluyor. Sasha'yı ringin dışına yumrukluyor bu sırada Sasha'da karşılık veriyor. Sasha iplere gidiyor dönüşte ise Suicide Dive. İkili tekrar ringin içindeler. Sasha tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi.Sasha şimdi Headlock bağlıyor. Ronda kurtulmayı başarıyor, Sasha'dan Double Knee ardından tuş denemesi. Yine başarısız bir tuş denemesi oluyor.Sasha şimdi de Arm Lock bağlıyor. Ronda dirsek darbeleri atarak kurtuluyor, Sasha'nın üzerine giderken Sasha bir tekme vuruyor. Bu sırada Ronda'dan Running Elbow ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Sasha'dan ardı ardına yumruklar ardından tekrar Arm Drag. Sasha iplere gidiyor dönüşte ise Running Knee! Tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi.Sasha, Ronda'nın kafasını ringin köşesine çarptırıyor. Ardından üzerine giderken Ronda kaçılıyor ve Sasha'yı omuzluyor. Sasha hareketi tersine çevirip Arm Bar bağlıyor.Ronda kurtulmayı deniyor ama Sasha şimdi de Bank Statements bağlıyor. Ronda pes etmiyor ve kurtuluyor. Şimdi Ronda ringin köşesine çıkıyor, Sasha ona engel oluyor.İkili ringin köşesinde Sasha'dan tekmeler, Ronda'yı kaldırıyor ve Superplex! Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor.Sasha tekrar Arm Bar bağlıyor, Ronda kurtulmayı başarıyor ve Slam! Ronda tuş deniyor, Sasha kurtuluyor. Ronda'dan Arm Bar denemesi ancak Sasha onu tekmeleyerek ringin dışına yolluyor. Sasha iplere gidiyor ve Ronda'nnı üzerine atlıyor. Ancak Ronda onu yakalıyor ve ringin dışında Arm Bar bağlıyor. Hemen Sasha'yı ringin içine sokuyor ve ardı ardına yumrukluyor. Sasha'dan bir tekme, Ronda'da karşılık veriyor ve üstünlüğünü koruyor. Ronda tuş deniyor tuş denemesi başarısız oluyor.Sasha şimdi de Ronda'yı ringin köşesine fırlatıyor ardından Double Knee! Sasha'dan Bank Statement denemesi ama Ronda kurtuluyor. Sasha şimdi tekrar Bank Statements bağlıyor Ronda acı içine kıvranıyor,az da şansı yaver gidiyor ve kurtulmayı başarıyor. Ronda'dan ardı ardına Pipers Pit.Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.Kazanan : Ronda Rousey
Arka alanda Finn Balor'u görüyoruz, ardından Brock Lesnar'ın odasının kapısından içeri giren Paul Heyman'ı görüyoruz. Sıradaki maçımıza geçiyoruz.
30 Womens Royal Rumble Match - Womens Royal Rumble Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İlk olarak maça Lacey Evans & Natalya başlıyorlar.İkili lock-up yapıyorlar. Natalya iplere gidiyor dönüşte ise Lacey'den yumruk darbesi. Lacey şimdi de Dropkick vuruyor. Natalya'yı ittiriyor iplere gidiyor, Natalya'dan Clothisline. Lacey apronda kalıyor tekrar ringin içine girmeyi başarıyor. Natalya'yı saçlarından tutup yere çarpıyor.Natalya'nın kafasını ringin köşesine çarptırıyor, Natalya'yı kaldırıyor ama Natalya hareketi tersine çevirip Hurricanrana yapıyor. Natalya'dan Clothisline. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Üçüncü gelen kişi Mandy Rose.Mandy iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline ardından Natalya'ya sert bir tekme vuruyor. Natalya'yı kaldırıp aşağı atmaya çalışıyor.Natalya buna izin vermiyor ve Clothisline vuruyor. Lacey'in ayağından tutuyor ve yere çarpıyor.Natalya şimdi iplere gidiyor ve Mandy'i kaldırıp Lacey'in üzerine atıyor. Natalya'dan ikiliye Dropkick ardından ikilinin ayaklarından tutup Sharpshooter bağlıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Dördüncü gelen kişi Liv Morgan. Liv Morgan, Natalya'nın üzerine koşuyor ancak Natalya onu kaldırarak ringin dışına fırlatıyor.

Elenen : Liv Morgan - Eleyen : NatalyaMandy ile Lacey, Natalya'ya saldırmaya başlıyorlar. İkili Natalya'yı iplere yolluyor dönüşte ise Slam yapıyorlar. Şimdi Natalya'yı ringin köşesine sert bir şekilde yolluyorlar. Ama bu sırada Lacey, Mandy'nin saçlarından tutup yere çarpıyor. Mandy'i ringin köşesine yolluyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Beşinci gelen kişi Mickie James.Mickie, Natalya'ya Clothisline vuruyor ardından Lacey ve Mandy'i de es geçmiyor.Mickie, Lacey'i yumrukluyor ardından Neckbreaker! Natalya, Mickie'yi arkadan yakalıyor ama Mickie'den Elbow Drop! Mandy şimdi Mickie'ye saldırıyor ringin köşesine yolluyor ama Mickie onu aşağı düşürmek isterken Lacey buna engel oluyor. Mickie ile Lacey yumruklaşırken 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 altıncı gelen kişi Ember Moon. Ember iplere gidiyor ardından Natalya & Mickie'nin üzerine Crossbody yaparak atlıyor.Ember, Mandy'i tekmeliyor ardından Lacey'i kaldırıp fırlatıyor. Şimdi Mandy Rose'u kaldırıp apronda bırakıyor. Mickie yardıma geliyor ve Ember'i atmaya çalışıyor.Diğer köşede Mandy ile Natalya Lacey'i ringin dışına yollamaya çalışıyorlar. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 yedinci gelen kişi Billie kay!Billie ringin için girmeyi reddediyor ve spiker masasının orada bir şeyler saçmalıyor. Bu sırada Mandy ile Mickie, Ember Moon'u aşağı atmaya çalışıyorlar. Ember kurtuluyor ve Lacey'e saldırıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 sekizinci gelen kişi ise Nikki Cross.Nikki ringin dışında ki Billie Kay'e saldırıyor arından ringin köşesine çıkıyor ve ringin içindeki kadınların üzerine atlıyor. Bu kadın tam çılgın Natalya ardından Mickie ve Mandy'e ardı ardına saldırıyor ardından Lacey'i ringin dışına atmaya çalışıyor. Lacey apronda kalıp kurtuluyor. Nikki'den şimdi Ember Moon'a Neckbreaker!Mandy sinirleniyor ve Nikki'nin saçlarından tutup çekiyor. Nikki sen de kimsin der edasıyla Mandy'nin üzerinden geçiyor. Billie Kay sonunda ringe giriyor, ama Nikki onu paramparça ediyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 dokuzuncu gelen kişi Peyton Royce. Peyton, Nikki'yi kaldırıp Suplex yapıyor.Peyton ile Billie, Nikki'e saldırmalarını sürdürüyor bu sırada Ember Moon onlara engel oluyor. Natalya ile Lacey diğer köşede yumruklaşırken bir diğer köşede Mickie ile Mandy birbirlerine giriyorlar. Ikonikler şimdi Ember Moon'a saldırıyorlar. Ember az daha aşağı düşecekken son anda kurtuluyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 onuncu gelen kişi Tamina.Tamina ringe girer girmez Mickie'ye saldırıyor. Ardından Ember Moon'u kaldırıp Samoan Drop yapıyor.Peyton Royce'ye de Samoan Drop ardından Billie Kay'de nasibini alıyor. Nikki Cros, Tamina'ya saldırıyor. Nikki Dropkick vuruyor, Tamina ringin dışına ikinci ipten düşüyor ve tekrar ringin içine giriyor.Tamina apronda beklerken Lacey'e saldırıyor ardından ringin köşesine çıkıyor ve Splash yaparak Nikki'nin üzerine atlıyor.Ringin köşesinde ki Mickie James Senton ile Tamina'nın üzerine atlıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On birinci gelen kişi Xia Li ! Bu sırada Tamina Mickie James'a Superkick vurarak ringin dışına yolluyor.Elenen : Mickie James - Eleyen :TaminaXia ringe girer girmez Tamina'yı ardı ardına tekmeliyor. Ardından Spinning Kick vuruyor. Natalya, Mandy ve Ember Moon'a da tekme vuruyor. Kız adeta şov yapıyor. Lacey Evans'ı da es geçmiyor. Tamina sinirleniyor ve ama Xia üstünlüğünü korumayı başarıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On ikinci isim Sarah Logan.Sarah ringe geliyor ve Natalya'ya Dropkick ardından Peyton'a da Dropkick vuruyor. Ember'ı kaldırıp Suplex yapıyor. Ember Moon'u iplere fırlatıyor. Ember apronda kalıyor, İkonikler Nikki Cross'a saldırılarını sürdürüyorlar. Ardından Nikki Cross'u ringin dışına yolluyorlar.


Elenen : Nikki Cross - Eleyen :Iconics ( Peyton Royce & Billie Kay)


Lacey Billie'nin saçlarından tutup yere çarpıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On üçüncü kişi Charlotte Flair!Charlotte ringe girer girmez herkez Charlotte'a saldırıyor. Charlotte chop vuruşlar ile hepsinin üstünden gelmeye çalışıyor. Bu sırada Lacey'i kaldırıp Slam yapıyor. Ardından Ember Moon'u kaldırıp Suplex! Bu sırada Ikonikler Lacey Evans'ı da ringin dışına yolluyorlar.


Elenen : Lacey Evans - Eleyen : Iconics ( Peyton Royce & Billie Kay)


Charlotte ile Xia ardı ardına birbirlerini tekmeliyorlar. Charlotte Big Boot vuruyor ardından apronda kalan Xia'yı tekme atarak ringin dışına yolluyor.


Elenen : Xia Li - Eleyen : Charlotte
Charlotte ardı ardına Tamina'ya chop vuruşlar vuruyor. Tamina'da Superkick vurarak karşılık veriyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On dördüncü gelen kişi ise Kairi Sane! Kairi hemen ringin köşesine çıkıyor ve atlayarak Sarah Logan'a Diving Elbow Drop vuruyor.Kairi Sane şimdi de Charlotte'a chop vuruşlar vuruyor. Charlotte da karşılık veriyor. Lacey arkadan Charlotte'a saldırıyor. Diğer köşede Ember ile Mandy birbirlerine girmiş vaziyette. Kairi tekrar ringin köşesine çıkıyor ve Insane Elbow Drop yaparak Sarah Logan'ın üzerina atlıyor. Natalya Sarah Logan'ı omuzlayarak ringin dışına yolluyor.


Elenen : Sarah Logan - Eleyen : Natalya


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On beşinci kişi Maria Kanellis oluyor. Lacey ile Charlotte birbirlerine nefret dolu bakışlar atarken, Maria ikiliyi kışkırtıyor. İkili Maria'ya saldırıyorlar. Diğer köşede Ember ile Mandy hala birbirlerini bırakmamışlar. Bu sırada Maria, Lacey & Charlotte'a Bulldog yapıyor.Maria, Ember Moon'u kaldırıp Faceburst yapıyor. Bu sırada Charlotte Maria'ya Spear yapıyor. Lacey ile Charlotte birbirlerine giriyorlar. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. On altıncı kişi ise Naomi oluyor.Naomi ile Mandy birbirlerine giriyorlar. İkili apronda kapışıyorlar, Naomi sert bir tekme vurarak Many Rose'ı ringin dışına yolluyor.Elenen : Mandy Rose - Eleyen : Naomi


Bu sırada Ember'dan sert bir omuz darbesi. Mandy Naomi'yi omuzluyor ve bariyerlere fırlatıyor. Naomi ayaklarını bariyerlerin üzerine koyuyor ve Mandy'e tekme vuruyor.Naomi bariyerlerden ringin merdivenlerine atlamayı başarıyor.Ama Mandy onun ayaklarından çekip elenmesine yol açıyor.


Elenen : Naomi - Eleyen : Mandy Rose


Apronda kalan Lacey Evans'ı Charlotte Big Boot vurarak ringin dışına yolluyor.


Elenen : Lacey Evans - Eleyen : Charlotte


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On yedinci gelen kişi ise Cnadice LeRae oluyor. Ringin köşesine çıkıyor ve Dropkick yaparak Ember'ın üzerine atlıyor. Ember sinirleniyor ve Candice'ye saldırıyor. Natalya, Charlotte'a Clothisline vuruyor. Maria ile Kairi diğer köşede birbirlerine giriyorlar. Ember'dan Candice'ye Gutbuster. On sekizinci kişi ise Alicia Fox!Alicia ringe girer girmez Charlotte'a ardından Ember Moon'a Dropkick vuruyor.Kairi Sane'yi de es geçmeden edemiyor. Maria'nın üzerine giderken Maria hayır hayır bekle diyor.Biz arkadaşız diyor, birlikte Kairi Sane'yi iplere yolluyorlar. Alicia'dan Dropkick, Maria'dan ise Slam! İkili çılgınca dans ediyorlar bu sırada Maria, Alicia'nın şapkasını getiriyor. Alicia şapkasını Maria'nın başına takıyor ama Maria şapkayı ayağıyla eziyor. Alicia deliriyor ve kendini yerden yere vuruyor. Alicia Maria'yı saçlarından tutuyor, Maria apronda kalırken Alicia onu Dropkick ile ringin dışına yolluyor.


Elenen : Maria Kanellis - Eleyen : Alicia Fox


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On dokuzuncu gelen lişi Kacy Catanzaro oluyor. İplere gidiyor dönüşte ise Ember'ı tutup fırlatıyor. Natalya, Kacy'i omuzluyor ardındanringin dışına atmaya çalışıyor. Kacy tekme atarak engel oluyor.Alicia Kacy'e tekme vuruyor. Kacy aprondan Alicia'nın kafasından yakalıyor ve aprona bırakıyor. Tekme atacakken Alicia ayağından tutup savuruyor.Alicia'dan chop vuruşlar ardından Kacy'i kaldırıp Backbreaker! 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirminci gelen kişi Zelina Vega!Zelina ringe girer girmez Kairi Sane'ye saldırıyor. Ardından Candice ile atışıyorlar. Birbirlerini yumruklamaya başlıyorlar. Candice'den Dropkick geliyor.Diğer köşede Charlotte ile Alicia birbirlerine girmişler. Ember ile Natalya bir diğer köşede kapışıyorlar. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Yirmi birinci kişi ise Ruby Riott.Ruby, Liv & Sarah Charlotte'u ringin dışına çekip saldırıyorlar. Alicia'yı da ringin dışına çekip saldırıyorlar. Bu sırada Zeline Vega ringin altına girip oraya saklanıyor.Alicia tekrardan ringin içinde Ruby Riott, Alicia Fox'u iplere sert bir şekilde yolluyor. Alicia ringin dışına düşüyor.


Elenen : Alicia Fox - Eleyen : Ruby Riott


Candice apronda beklerken, Liv ile Sarah onu kaldırıp bariyerlere fırlatıyorlar. Ardından tekrar ringin içine sokuyorlar.Bu sırada Ruby onu da ringin dışına yolluyor.


Elenen : Candice LeRae - Eleyen : Ruby Riott


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi ikinci gelen kişi ise Dana Brooke. Dana ringe girer girmez Ruby Riott'a Dropkick vuruyor. Ardından Kacy'e saldırıyor ve Powerbomb! Ruby ile Dana yumruklaşıyorlar. Sarah ile Liv, Dana'yı da ringin dışına çekiyorlar ve saldırıyorlar. Bu sırada Ruby Riott, Kairi Sane'yi de ringin dışına yolluyor.


Elenen : Kairi Sane - Eleyen : Ruby Riott


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Yirmi üçüncü gelen kişi ise Io Shirai! Riott Squad üyeleri Kairi Sane'ye saldırırken Io yardıma geliyor ve hepsinin icabını bakıyor. Io ringin köşesine çıkıyor ve Riott Squad üyelerinin üzerlerine atlıyor.Io ile Ruby birbirlerine giriyorlar. Io, Ruby'i omuzladığı gibi aprona bırakıyor. İkili apronda kapışıyorlar. Ember ile Natalya'da diğer köşede bir diğer köşede Charlotte ile Dana kapışıyorlar. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi dördüncü gelen kişi Rhea Ripley!Rhea ringe girer girmez Ember'a ardından Kacy'e Clothisline vuruyor. Ember'dan Neutralize, Dana Brooke şimdi Kacy'i kaldırıp apronda bırakıyor ardından tekme atarak ringin dışına yolluyor.Oh bir dakika Kacy'nin ayakları yere değmemiş. Kacy, Naomi'nin taktiğini uyguluyor ve ayaklarıyla ringin köşesine tutunup ringin tepesine çıkıyor. Rhea'nin üzerine atlıyor ancak Rhea onu yakalayıp ringin dışına fırlatıyor.


Elenen : Kacy Catanrazo - Eleyen : Rhea Ripley


Ember şimdi Rhea Ripley'e Dropkick vuruyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi beşinci gelen kişi ise Sonya Deville. Sonya ile Rhea birirlerine giriyorlar. Sonya üstün çıkıyor ve iplere gidiyor ardından Ember Moon'a Spear vuruyor.Dana Brooke ile Sonya kapışıyorlar, Sonya'dan ardı ardına diz darbeleri. Sonya iplere gidiyor dönüşte ise Dana'dan Shoulder Block! Dana, Rhea'ya Superkick vuruyor.Rhea, Dana'yı omuzlayıp aprona bırakıyor ardından Dropkick ile ringin dışına yolluyor.
Elenen : Dana Brooke - Eleyen : Rhea RipleyBu sırada ringin altında ki Zelina onunla dalga geçiyor. O da ne Hornswoogle'da ringin altında.Zelina ile Hornwoogle komik bir kovalamaca oynuyorlar. Zelina ringin içine girmek zorunda kalıyor. Rhea onu yakalayıp ringin dışına fırlatıyor.


Elenen : Zelina Vega - Eleyen : Rhea Ripley


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi altıncı gelen kişi ise Alexa Bliss!Alexa ile Ember birbirlerine giriyorlar. Alexa üstün çıkıyor bu sırada Charlotte diz darbesi vuruyor. Charlotte, Alexa'yı omuzluyor ama Alexa hareketi tersine çevirip kurtuluyor. Sonya ile Alexa şimdi birbirlerine giriyorlar. Sonya ardı ardına yumrukluyor.Diğer köşede Ember ile Rhea birbirlerine girmiş vaziyette. Sonya apronda, Alexa sert bir tokat vuruyor. Sonya ringin dışına düşüyor.


Elenen : Sonya Deville - Eleyen : Alexa Bliss


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1Yirmi yedinci gelen kişi ise Bayley! Bayley içeri girer girme Alexa'yı kaldırıp Suplex yapıyor. Ardından Charlotte, Ember Moon, Natalya ve Rhea'ya saldırıyor.Bayley şimdi de Ruby Riott'a Clothisline vurarak ringin dışına yolluyor.


Elenen : Ruby Riott - Eleyen : Bayley


Ardından üzerine doğru koşan Rhea Ripley'i de kaldırıp ringin dışına yolluyor, Bayley.


Elenen : Rhea Ripley - Eleyen : BayleyBayley adeta şov yapıyor şimdi ringin köşesinde ki Nattie'ye saldırıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi Sekizinci gelen kişi ise Lana!Alexa ile Bayley, Charlotte Flair'i ringden atmaya çalışıyor. Bu sırada Lana ayağı sakat bir şekilde ringe doğru yavaş adımlarla ilerlemeye çalışıyor. Bayley ile Alexa'da birbirlerine girmiş vaziyette.Natalya şimdi Charlotte'a chop vuruşlar vuruyor. Ember Moon şimdi Io Shirai'yi ringin dışına yollamaya çalışıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi dokuzuncu gelen kişi ise Nia Jax! Nia Lana'ya saldırıyor ve ayağına vuruyor.Ardından kaldırıp ringin bariyerlerine çarptırıyor.Nia ringe girer girmez Natalya'ya Clothisline, Io Shirai'ye de Big Boot vuruyor. Üzerine gelen Charlotte'a Clothisline, Ember Moon'a da Headbutt vuruyor.Alexa Bliss & Bayley'i de es geçmiyor. Io ringin köşesinden Nia'nın üzerine atlıyor. Nia onu omuzlayıp ringin dışına yolluyor.


Elenen : Io Shirai - Eleyen : Nia Jax


Natalya ile Nia Jax şimdi yumruklaşıyorlar. Natalya, Nia Jax'ı omuzluyor ancak Nia onu ringin dışına fırlatıyor.


Elenen : Natalya - Eleyen : Nia Jax

10-9-8-7-6-5-4-3-2-1Otuzuncu ve son kişi ise Carmella oluyor.Carmella iplere gidiyor dönüşte ise Nia Jax'e Senton yapıyor ardından Ember Moon'a Dropkick vuruyor. Sinirlenen Nia, Carmella'ya Clothisline vuruyor. Bu sırada Becky Lynch, Lana'nın yanına geliyor. Becky, Lana'nın bu şekilde maça giremeyeceğini onun yerine kendisinin girmesi gerektiğini söylüyor. Ve izini alıyor. Becky, Lana'nın yerine maça dahil oluyor.Nia şok geçirmiş durumda.Nia ile Becky birbirlerine giriyorlar. Charlotee, Becky'e saldırıyor ve apronda bırakıyor. Becky'de karşılık veriyor. Nia şimdi Becky'e saldırıyor. Nia, Charlotte'u omuzlayıp Samoan Drop vuruyor.Ember ile Alexa karşılıklı atışıyorlar, ikili apronda birbirlerini atmaya çalışıyorlar. Alexa üstün geliyor ve Ember Moon'u ringin dışına yolluyor.


Elenen : Ember Moon - Eleyen : Alexa Bliss


Alexa ile Carmella ringin köşesinde yumruklaşıyorlar. Carmella'dan ardı ardına tekmeler. Carmella şimdi Alexa'ya Superkick vuruyor. Bayley, Alexa'yı sert bir şekilde ringin köşesine fırlatıyor. Carmella & Bayley Alexa'yı ringin dışına yolluyorlar.


Elenen : Alexa Bliss - Eleyen : Carmella & Bayley


Arkalarını döndüğünde Nia ikisine birden Clothisline vuruyor. Charlotte arkadan Nia'ya saldırıyor.Charlotte şimdi Bayley'i kaldırıp Suple yapıyor. Arıdından Carmella derken Carmella kurtuluyor. Carmella ringin köşesine çıkıyor ve Charlotte'un üzerine atlıyor.Charlotte karşılık olarak Backbreaker yapıyor.Charlotte ile Carmella ringin köşesinde, Charlotte üstün çıkıyor. Carmella apronda beklerken Charlotte ona Big Boot vurarak ringin dışına yolluyor.


Elenen : Carmella - Eleyen : Charlotte


Bu sırada Charlotte ile Bayley birbirlerine giriyorlar. Bayley'den Neckbreaker gelior. Nia Jax şimdi Bayley'i omuzluyor bu sırada Charlotte, Nia Jax'a Big Boot vuruyor. Nia Jax'ın omuzlarında ki Bayley ringin dışına düşüyor.


Elenen : Bayley - Eleyen : Charlotte


Ringde şu anda üç kişi kalmış durumda. Charlotte ile Becky birbirlerine giriyorlar. Nia ikisine birden giriyor. Nia'dan bir Headbutt ardından Charlotte' omuzluyor, Charlotte kurtuluyor ve Big Boot vuruyor.Charlotte, Nia Jax'ı omuzlayıp aprona bırakıyor. Becky Nia'nın ayağından tutup ringin dışına yolluyor.


Elenen : Nia Jax - Eleyen : Becky Lynch


Nia Jax'de Becky Lynch'i ringin merdivenlerinden ittiriyor. Ringin içindeyiz, Charlotte Becky'nin bacağına saldırmayı sürdürüyor.Becky'i omuzlayıp ringin köşesine götürüyor.Becky karşılık olarak Enzugiri vuruyor ardından Charlotte'u apronda bırakıyor. Charlotte kurtuluyor ardından Becky'i kaldırıp Slam yapıyor.Charlotte'dan Big Boot denemesi, Becky eğilerek kurtuluyor. Charlotte apronda kalıyor, Becky yumruk atarak onu ringin dışına düşürüyor. Ve böylece kazanan Becky Lynch oluyor.


Elenen : Charlotte - Eleyen : Becky Lynch


Kazanan : Becky Lynch

Daniel Bryan vs AJ Styles - WWE Championship MatchNew Day bişe Golden Crisp'in reklamını yapıyor. Sonra Wrestlemania ile ilgili bir reklam izliyoruz. AJ ve Daniel arasında olan olaylardan olusan bir VTR. Arenaya döndük oh be! Önce AJ geliyor.Işıklandırma o kadar iyiki rengi değişmeyen tek şey AJ'in taytı. En azından girişte. Sonra Daniel Bryan geliyor ve maç başlıyor. Bakışıyorlar ve Lock-up yapıyorlar birbirlerine sonra köşeye yaslanıp yer değişiyorlar . AJ bir anda AK-47 gibi yumrukları geçiriyor bir ikide tekme sallıyor hakem ikiliyi ayırıyor. Bakisiyorlar yine. Test Strengh yapıyorlar. Daniel bir Arm Drag yapıyor. Daniel, AJ'in kafasına basıp kolunu çekiyor. AJ kalkıp Headlock bağlıyor. Sonra iplerden sekiyor. Daniel, AJ'in altından geçti. AJ bir Shoulder Block vurdu sonra Headlock bağlayıp yere yatıyor. Daniel bir roll-up denedikten sonra ayağa kalkıyorlar. Daniel biraz uğraştıktan sonra kurtuluyor. Daniel iplerden sekiyor ve AJ'den bir Arm Drag. Daniel dışarı çıkıyor. Sonra geri giriyor ringe. Bir süre sonra lock-up yapıyorlar. Yine köşede yer değişiyorlar. Daniel bir diz ve bir chop vuruyor. Sonra iki chop vuruyor AJ. Sonra Daniel iki yumruk atıyor. Köşede yumruklar devam ediyor. Daniel bir chop vurduktan sonra AJ birkaç yumruktan chop vuruyor. Daniel iplerden sekiyor ve AJ'den Back Body Drop! AJ'den bir Snapmare+Kick kombosu. Sonrada Headlock bağlıyor. Daniel bir kaç yumruk atıp kurtuluyor ve bir Uppercut geçiriyor. Köşedeki AJ bir tekme atıyor ve yumruklaşıyorlar. Daniel köşeye doğru koşuyor ama ıska. Sonra AJ koşuyor ama Daniel onu dışarı atıyor. Daniel dışarı çıkıyor ve AJ'i direğe vuruyor. Daniel, AJ'i atıp ringe giriyor. Daniel bir tekme savuruyor. Sonrada bir Armbreaker. Sonra bir tekme daha sallayıp koluna baskı uyguluyor. Sonrada basıyor. Tuşa gidiyor.1..2..Kickout değil kola baskı devam ediyor. Rope break geliyor. AJ 3 yumruktan sonra roll-up yapıyor. 1..2..Kickout! Daniel Double Underhook Suplex ile Armbar yapıyor. Daniel tekmelerle kilidi destekliyor. AJ rope break yapıyor. Daniel bir tekme atıyor sonra AJ'i kaldırıp gözüne parmak sokuyor. Sonrada yumruk atıyor. Yerdeyken birkaç yumruk daha atıyor Daniel, AJ'e. Bir süre yumruklaşıyorlar sonra AJ kombo yapmaya çalışıyor ama dönen yumruğu ıskalıyor ve Uppercut yiyor. Ama ipten seken Daniel'e Dropkick atıyor. AJ'den Flying Clothesline geliyor. Sonra Pumphandle Backbreaker ve Suplex Neckbreaker yapıp tuşa gidiyor.1..2..Kickout! AJ birkaç yumruk vuruyor. Styles Clash denemesi ama Bryan roll-up yapıyor sonra bir süre karşılıklı roll-up yapıyorlar. Sonra AJ'den Dragon Screw. Bir dragon Screw daha ama köşedeki Bryan'a doğru koşarken AJ, Bryan Drop toe Hold yapıyor ve AJ köşeye vuruyor kafasını. Bryan iki kez YES kick yaptıktan sonra Corner Dropkick yapıyor bir kez ikincisini denerken AJ sırtına alıyor Bryan'ı ama Bryan iniyor ve Full Nelson bağlıyor. Ve Dragon Suplex! 1..2..Kickout! Daniel, AJ'i köşeye vurduktan sonra yumruk atıp Super Hurricanrana deniyor ama AJ tutuyor ve Styles Clash deniyor ama başarısız oluyor ve dışarı uçuyor. Aprona çıkınca Daniel ona doğru koşuyor ama AJ kenara kayıyor ve Daniel aşağı uçuyor. Ve AJ'den bir diz darbesi. Sonra iki isimde rakiplerini bariyerlere vurmaya çalışıyor ama AJ, Bryan'a dirsek atıp bariyere çıkarak Moonsault+Reverse DDT yapıyor! AJ, Bryan'ı ringe atıyor ve Springboard 450 deniyor ama Bryan dizlerini araya atıyor. Ve LeBell Lock! AJ'den roll-up, ardından Calf Crusher! Rope break. Bryan'dan Enziguiri! Sonra YES Kicks. AJ Calf Crusher deniyor ama Bryan kalkıp tekme vuruyor.1..2..Kickout! Bryan, AJ'in iki kolunuda alıp kafasına basıyor birkaç kez.Bryan tepeye çıkıyor. AJ kalkıp yumruk atıyor. AJ'de tepeye çıkıp biraz kafa atıyor. Sonra Bryan, AJ'i indirmeden aşağı iniyor ve AJ'i itiyor. Bryan Super Back Suplex yapıyor ama kendi yere AJ ise iki ayak üstüne düşüyor. Sonrada Calf Crusher! Sonrada roll-up yapıyor ama başarısız. AJ Styles Clash deniyor ama Bryan, AJ'in arkasına geçiyor. İkiside Backslide yapmaya çalışıyor. En son AJ, Bryan'a takla attırıyor ve Suplex. 1..2..Kickout! AJ köşeye koşuyor ama Bryan onu aprona atıyor. Sonra AJ bir yumruk atıyor. Phenomenal Forearm deniyor ama Bryan bir tekme atıyor. AJ'den bir Hotshot. AJ bu sefer zıplıyor ama bu sefer havada yiyor tekmeyi. Bir Pele Kick! WHAT!? Rowan geliyor. Ne işin var senin abicim. AJ, Bryan'ın dizine üç tekme atıyor. Bryan hakeme tekme atıyor. AJ Styles Clash vuruyor ama Rowan geliyor. Ve Chokeslam! Bryan tuşa gidiyor. 1..2..3! Daniel Bryan kemerini koruyor. Rowan ne deniyor acaba!?


Kazanan : Daniel Bryan

Brock Lesnar (w/ Paul Heyman) vs Finn Balor - WWE Universal Championship Match


Maç ile ilgili promo izliyoruz. Arenadayız. Önce Balor sonra Lesnar geliyor. Maç başlıyor. Balor hemen Shotgun Dropkick vuruyor. Sonra tekmeler yumruklar adeta M468 gibi. Ama Lesnar onu aprona atıyor fakat Balor bir tekme atıyor. Bir tane daha atıyor sonra eğilerek omuz atıyor. Ve Lesnar'in sırtına basarak ringe girip iplerden sekiyor ve bir Forearm sonra bir Shotgun Dropkick daha sonra Lesnar, Balor'u yakalayıp Belly to Belly yapıyor. Balor dışarı uçtu. Kendide çıkıyor ringten ve bir tekme geçirip aprona atıyor Balor'u. Sonra çekip bariyerlere atıyor. Bir Belly to Belly daha. Lesnar ringe girip çıkıyor ve masayı temizliyor. Sonra Balor'u tepesine alıyor ama Balor inip Lesnar'ı itiyor. Sonra bir kez daha itiyor. Sonra iki kez Lesnar'ın kafasini masaya vuruyor ama Lesnar bir diz atıyor. Lesnar, Balor'u ringe attı. Balor, Lesnar girerken rastgele salliyor ama Lesnar yakalıyor ve köşeye atıyor Balor'u. Sonra Lesnar iki omuz atıyor köşedeki Balor'a. Bir Belly to Belly Suplex yapıyor Lesnar. Ve bir Belly to Belly daha. Yeter be adam. Lesnar köşedeki Balor'a koşuyor ama Balor bir tekme atıyor. Ve Slingblade! Balor kosuyor ama clothesline yiyor. Lesnar nedense Balor'u kaldıramıyor. Lesnar F5 deniyor ama Balor DDT'ye çevirdi 1..2..Kickout! Balor, Lesnar'ın karnına tekme atıyor bir kaç kez. Sonra göğsüne zıplıyor. Lesnar dışarı çıkıyor ve bir Dropkick yiyor. Sonra rope flip geliyor Balor'dan. Sonra bir daha Rope Flip! Bir daha Rope Flip yapıyor Balor. Lesnar ringe girip köşeye oturuyor ve Dropkick yiyor. Balor köşeye çıkıyor ve Coup De Grace!!! Ama Lesnar bir anda Kimura Lock bağlıyor. Balor dayanamıyor ve pes ediyor. Brock Lesnar hala Universal Şampiyonu! Lesnar, Balor'u yakalıyor ve üç German Suplex ve bir F5 vuruyor.
Kazanan : Brock Lesnar

30 Man Royal Rumble Match - Man Royal Rumble Match


İlk olarak maça Elias ile Jeff Jarret başlıyorlar.Elias ile birlikte atışıyorlar ardından Elias, Jeff Jarret'a saldırıyor ve zil çalıyor. Elias'dan sert bir tekme ardından ardı ardında tekmeler vuruyor.Jeff yumruk darbeleri vurarark karşılık veriyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Jeff iplere gidiyor dönüşte Elias'dan Clothisline.Elias gitarını eline alıyor ve Jeff'in sırtında parçalıyor ardından ringin dışına yolluyor.


Elenen : Jeff Jarret - Eleyen : Elias


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1,Üçüncü gelen kişi ise Nakamura.Nakamura iplere gidiyor dönüşte ise Dropkick vuruyor ardından ringin köşesinde Elias'ı tekmeliyor.Elias'ın üzerine giderken Elias'dan Elbow Drop!Elias ringin köşesine çıkıyor ve Nakamurayı diğer köşeye yolluyor. Nakamura apronda kalıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Dördüncü gelen kişi ise Kurt Angle.Kurt Angle girer girmez Elias & Nakamura'ya ardı ardına German Suplex yapıyor. Ardından ringin köşesinde Elias'yı tekmeliyor ve Elias apronda kalıyor. Elias'ı tekmelemeye devam ederken Nakamura'ya da saldırmayı ihmal etmiyor. Elias'da yumruk darbeleri ile karşılık veriyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Beşinci gelen kişi ise Big E.Big E ringe girer girmez Nakamura'ya ardı ardına Belly to Belly Suplex yapıyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte ise Big Splash. Nakamura'yı omuzluyor ve apronda bırakıyor ama arkasında ki Kurt Angle'dan Angle Slam! Nakamura şimdi Kurt Angle'ı iplere asılı bir şekilde bırakıyor ve diz darbesi vuruyor ardından apronda kalan Kurt Angle'a tekme vurarak ringin dışına düşürüyor.


Elenen : Kurt Angle - Eleyen : Shinsuke Nakamura


10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, Altıncı gelen kişi ise Johnny Gargano. Gargano girer girmez Elias'a saldırıyor ardından Big E'yi yakalayıp fırlatıyor. Elias'da Gargano'yu apronda bırakıyor ve ardı ardına yumruk darbeleri vuruyor. Üzerine gelen Elias'a Slingshot yaparak kurtuluyor.Gargano, Elias'ı ringin dışına yollmaya çalışıyor diğer köşede ise Big E ile Nakamura kapışıyorlar. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yedinci gelen kişi ise Jinder Mahal. Gargano'ya Slam yapıyor ardındanBig E'ye Knee Drop vuruyor. Elias'a da saldırmayı ihmal etmiyor. Gargano, Mahal'ı apronda bırakıyor ardından tekme ile Mahal'ı ringin dışına yolluyor.


Elenen : Jinder Mahal - Eleyen : Johnny Gargano


Elias Singh kardeşlerden birini ringin dışına yollarken, Big E ise bir diğerinin ağzına pankek sıkıştırıp Big Ending yapıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Sekizinci gelen kişi ise Samoa Joe.Ringde ki herkes Nakamura'yı atmaya çalışırken. Samoa hepsine birden saldırıyor. Gargano'yu sert bir şekilde ringin köşesine yolluyor.Big E Belly to belly suplex denemek istiyor ancak Samoa Joe izin vermiyor ve Big E'yi ringin dışına yolluyor.


Elenen : Big E - Eleyen : Samoa Joe


Ringin köşesinde Nakamura ile Samoa Joe birbirlerine girerken saymaya başlıyoruz.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1.Dokuzuncu gelen kişi ise Curt Hawkins. Curt ringe girip tekrar ringin dışına çıkıyor. Ardından tekrar ringe girip Samao Joe'ya saldırıyor. Hawkins kışkırtmalarına devam ederken Samoa onu arkadan yakalayıp Coquina Clutch bağlıyor.Elias arkadan gelip Samoa Joe'ya saldırıyor. Curt Hawkins ringin altına saklanıyor. Nakamura ile Gargano ringin köşesinde üstünlük kurmaya çalışırken 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Onuncu gelen kişi ise Seth Rollins. Seth aprondan iplere basarak Elias'a Superman Punch vuruyor.Ardından Nakamura'ya bir tekme ve Gargano'ya da chop vuruşlar vuruyor. Gargano'yu kaldırıp Falcon Arrow yapıyor.Elias ile Seth şimdi kapışıyorlar. Elias apronda, Seth onun kafasından tutup ringin kenarına çarptırıyor. Ardından Elias'ı ringin dışına yolluyor.


Elenen : Elias - Eleyen : Seth Rollins


Big E ile Nakamura diğer köşese Gargano ile Seth kapışırken saymaya başlıyoruz.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, On birinci gelen kişi ise Titus O'neil.Titus ringin altında ki Hawkins'i görüyor ve ringin altına giriyor.İkili ringin içindeler. Hawkins ipleri aşağı çekerek üzerine gelen Titus'u ringin dışına yolluyor.


Elenen : Titus O'neil - Eleyen : Curt Hawkins


Bu sırada Samoa Joe'da, Curt Hawkins'i ringin dışına yolluyor.


Elenen : Curt Hawkins - Eleyen : Samoa Joe


Elias'da Samoa Joe'ya saldırmaya başlıyor ve ringin dışına yollamaya çalışıyor.Gargano'da yardıma geliyor ama Nakamura ona saldırıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On ikinci gelen kişi ise Kofi Kingston.Kofi ringin köşesine çıkıyor ve Nakamura'nın üzerine atlıyor. Ardından Samoa Joe'ya saldırıyor. Kofi'den tekme bu sırada Nakamura ile Seth kapışıyorlar. Seth üstün çıkıyor, Samoa Joe Kofi Kingston'u dışarı yollamaya çalışıyor.
10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On üçüncü gelen kişi ise Mustafa Ali oluyor.Mustafa ringe girer girmez Samoa Joe'ya Faceburst yapıyor ardından ardı ardına yumrukluyor.Nakamura, Mustafa Ali'ye saldırıyor ve diz darbesi vuruyor.Nakamura ringin köşesinde, Mustafa Ali Dropkick vurarak onu ringin dışına yolluyor.


Elenen : Shinshuke Nakamura - Eleyen : Mustafa Ali


Mustafa Ali ringin köşesine çıkıyor ardından Gargano'ya Tornado DDT yapıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 On dördüncü gelen kişi ise Dean Ambrose. Bu arada Samoa Joe, Mustafa Ali'yi kaldırıp sert bir şekilde Suplex yapıyor.Dean ile Seth karşılıklı yumruklaşıyorlar. Dean üstün çıkıyor, bu sırada Kofi'yi apronda bırakıyor ardından Kofi'yi ringin dışına yolluyor. Ama Kofi'nin ayakları yere değmiyor yine. Kofi ringin köşesine çıkıyor DDT yaparak Dean'in üzerine atlıyor.Dean Ambrose üzerine gelen Gargano'yu kaldırıp aprona bırakıyor.Üzerine atlarken Dean onu yakalıyor ve DDT! Dean Gargano'yu kaldırıp ringin dışına yolluyor.


Elenen : Johnny Gargano - Eleyen : Dean Ambrose


Dean arkasını döndüğünde Kofi Trouble In Paradise yapıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, On beşinci gelen kişi ise,No Way Jose.Ringe girer girmez Samoa Joe onu tekrar ringin dışına yolluyor.


Elenen : No Way Jose - Eleyen : Samoa Joe10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, On altıncı gelen kişi ise Drew McInytre.Drew, No Way Jose'a kafa atıyor ardından ringe giriyor.Seth'e Dropkick ardından Dean Ambrose'ye de Dropkick vuruyor.Samao Joe ile karşılıklı yumruklaşıyorlar. Samoa iplere gidiyor dönüşte ise Drew'den Big Boot yiyiyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, On Yedinci kişi ise Xavier Woods.Xavier, Kofi'nin ayaklarından tutarak kaldırıyor ve ringin merdivenlerine bırakıyor.İkili birlikte ringe giriyorlar ama Drew ikisini birden ringin dışına yolluyor.


Elenen : Kofi Kingston , Xavier Woods - Eleyen : Drew McInytre


Seth ile Samoa Joe ringin köşesinde yumruklaşırken, Dean ile Mustafa Ali diğer köşede kapışıyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1, On yedinci gelen kişi ise Pete Dunne.İçeri girer girmez Mustafa Ali'ye saldırıyor. Ardından German Suplex yapıyor.Superkick de vuruyor. Samoa Joe'ya da bir tekme vuruyor. Pete şimdi Mustafa Ali'yi kaldırıp Drew'ın üzerine fırlatıyor. Mustafa Ali apronda beklerken, Dean Pete Dunne'yi dışarı yollamaya çalışıyor. On dokuzuncu gelen kişi ise Andrade.Pete Dunne'ye bir tekme vuruyor ardından DDT. Şimdi Dean Ambrose ile yumruklaşıyorlar. Dean üstünlüğünü koruyor. Diğer köşede Drew ile Seth birbirlerini atmaya çalışıyorlar.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirminci gelen kişi ise Apollo Crews.Apollo ringe girer girmez Mustafa Ali'ye Dropkick vuruyor.Dean & Samoa Joe'ya da saldırmayı ihmal etmiyor.Pete Dunne'yi kaldırıyor ve Suplex! Şimdi ise Dean Ambrose'yı yollamaya çalışıyor. Bir diğer tarafta Andrade Mustafa Ali'yi dışarı yollamaya çalışıyor. Diğer tarafta Seth ile Drew kapışıyorlar.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi birinci gelen kişi ise Aleister Black oluyor.Aleister, Dunne'ye saldırıyor.ardı ardına Clothisline vuruyor. Drew iplere gidiyor dönüşte Aleister'dan Big Boot yiyiyor.Dean şimdi Aleister Black'e saldırıyor. Ama Aleister Black onu ringin dışına yolluyor.


Elenen : Dean Ambrose - Eleyen : Aleister Black

Samoa Joe şimdi Aleister Black'e Scoop Slam yapıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi ikinci gelen kişi ise Shelton Benjamin.Shelton ile Apollo birbirlerine giriyorlar.Mustafa Ali ile Samoa Joe'da birbirlerine giriyorlar. Shelton'dan Samoe Joe'ya diz darbesi. Bunu fırsat bilen Mustafa Ali, Samoa Joe'yu ringin dışına yolluyor.


Elenen : Samoa Joe - Eleyen : Mustafa Ali10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi üçüncü gelen kişi ise Baron Corbin.İçeri girer girmez Mustafa Ali'ye saldırıyor ardından Apollo'yu aprona bırakıyor.Mustafa Ali'ye Deep Six yapıyor ardından apronda bırakıyor.Apronda kalan Apollo Crews'a saldırıyor ve ringin dışına yolluyor.


Elenen : Apollo Crews - Eleyen : Baron Corbin


Baron Corbin, Seth Rollins'e saldırmaya devam ediyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi dördüncü kişi Jeff Hardy.İçeri girdiği gibi herkese saldırmaya başlıyor. Shelton Benjamin'e Twisted Fate yapıyor. Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Baron Corbin'in üzerine atlıyor. Alesiter Black'den Big Boot yiyiyor. Pete Dunne şimdi Aleister'a saldırıyor.Baron şimdi Aleister Black'ı ringin dışına yolluyor.Elenen :Aleister Black - Eleyen : Baron Corbin.Drew şimdi Pete Dunne'ye Dropkick vuruyor ardından ringin dışına yolluyor.Elenen : Pete Dunne -Eleyen : Drew McInytre


Yirmi beşinci kişi ise Rey Mysterio oluyor.Rey ile Baron birbirlerine giriyorlar. Baron'dan Backbreaker geliyor. Andrade ile Rey kapışıyorlar şu an. Andrade'den Powerbomb, diğer köşede Rollins ile Corbin kapışıyorlar.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi altıncı kişi ise Bobby Lashley.Seth Rollins'i kaldırıp Suplex yapıyor. Ama Seth Rollins hareketi tersine çevirerek , Bobby Lashley'i ringin dışına yolluyor.


Elenen : Bobby Lashley - Eleyen : Seth Rollins

Lio Rush spiker masasını sökerken, Bobby Lashley Seth Rollins'i spiker masasının üzerine atarak Slam yapıyor. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Yirmi yedinci gelen kişi ise Braun Strowman.Braun ringe girip Baron Corbin'e saldırıyor ardından Clothisline ile ringin dışına yolluyor.


Elenen : - Eleyen : Baron CorbinBraun StrowmanBraun şimdi de Shelton Benjamin'e saldırıyor ve ringin dışına yolluyor.


Elenen : Shelton Benjamin - Eleyen : Braun Strowman


Mustafa Ali ile Drew yumruklaşırken diğer tarafta Braun ile Jeff Hardy kozlarını paylaşıyor. Yirmi sekizinci kişi ise Dolph Ziggler. Bu sırada Braun Strowman Jeff Hardy'i ringin dışına yolluyor. Braun apronda kalarak elenmekten kurtuluyor.


Elenen : Jeff Hardy - Eleyen : Braun Strowman


Dolph içeri girer girmez Drew'a Superkick vuruyor ardından ringin dışına yolluyor.

Elenen : Drew McInytre - Eleyen : Dolph Ziggler


Mustafa Ali ringin köşesinde beklerken Andrade ona engel oluyor.Braun tauntunu yapıyor ve 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1- Yirmi dokuzuncu kişi ise Randy Orton oluyor.Braun ile Randy birbirlerine giriyorlar. Braun'dan Powerslam ardından ringin köşesinde ki Mustafa Ali ile Andrade'yi kaldırıyor, Rey ikilinin üstlerine atlıyor.Dolph şimdi Rey Mysterio'ya Superkick vuruyor.10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 Otuzuncu gelen kişi ise R-Truth oluyor.Bu sırada Nia Jax arkadan gelip ona saldırıyor ve onun yerine maça giriyor. Nia Andrade'ye Clothisline vuruyor. Ardından Rey'e de Big Boot vuruyor.Nia Jax, Mustafa Ali'yi omuzluyor ve ringin dışına yolluyor.


Elenen : Mustafa Ali - Eleyen : Nia Jax


Randy ile Nia yüzleşiyor şu an da RKO denemesi ama Nia kurtuluyor ve Shoulder Block!Randy iplere asılı bir şekilde kalıyor bunu fırsat bilen Rey 619 denemek isterken, Dolph Nia Jax'e Superkick vuruyor. Şimdi Nia iplere asılı kalıyor Rey'den 619! Randy'den de RKO yiyiyor.Rey Mysterio Dropkick vurarak Nia Jax'i ringin dışına yolluyor.


Elenen : Nia Jax - Eleyen : Rey Mysterio


Rey arkasını döndüğü anda Randy'den RKO!Randy şimdi Rey Mysterio'yu ringin dışına yolluyor.

Elenen : Rey Mysterio - Eleyen : Andrade

Andrade fırsatı kaçırmıyor ve hemen Randy'nin arkasından tutup ringin dışına yolluyor.

Elenen : Randy Orton - Eleyen : AndradeDolph ile Andrade birbirlerine giriyorlar. Dolph üstün çıkıyor Superkick denemesi ancak Andrade kurtuluyor. Andrade'den chop vuruşlar, Ziggler'da Headbutt vuruyor.İçeri giren Braun her ikisini de deviriyor.Braun ringin dışında ki Seth Rollins'in üzerine koşarak Shoulder Block vuruyor.Andrade koşarak Braun'a Double Knee vuruyor. Ardından Dolph'da Zig Zag! Şimdi ringin köşesine çıkan Seth Frog Splash yaparak Braun'un üzerine atlıyor.Braun, Andrade'yi kaldırıp ringin dışına yolluyor.

Elenen : Andrade - Eleyen : Braun Strowman

Braun iplere gidiyor apronda kalan Dolph Ziggler'a Shoulder Block vurarak ringin dışına yolluyor.

Elenen : Dolph Ziggler - Eleyen : Braun StrowmanBraun Strowman apronda beklerken Seth ona Superkick vuruyor ardından iplere gidiyor ancak Braun onu yakalayıp Chokeslam yapıyor.Braun şimdi Seth Rollins'i omuzluyor ve dışarı yollamaya çalışıyor. Seth hareketi tersine çevirip Braun'un kafasından yakalayıp aprona bırakıyor. Seth şimdi Braun'a Superkick vuruyor ardından kafasına ayağıyla vuruyor. Braun darbenin etkisiyle ringin dışına düşüyor. Seth Rollins maçı kazanan kişi oluyor.

Kazanan : Seth RollinsBir PPV şovunun daha sonuna geldik teşekkürler.imza

Konu Reckless Behaviour tarafından (06-04-2019 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 22:54   #2
Banned
The Celal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 726
Konular: 58
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 9462
Rep Derecesi: The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın. The Celal Royal Rumble maçını kazandın.
The Celal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Celal The Celal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9462
Mesajlar: 726

Standart

Eline sağlık.

Konu King Of Beards tarafından (06-04-2019 Saat 23:24 ) değiştirilmiştir.
The Celal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 22:58   #3
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 6.433
Konular: 394
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 249839
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 249839
Mesajlar: 6.433

Standart

Son dakika golü attık be.
imza

YÜCE ORTAKLIK

PUNK TAYFA & MYSTERIO TAYFA

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019
Haftanın Parlayan Üyesi 22.09.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
Ekim 2019 en çok mesaj yazan üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
34. Etkinlik Haftası
SummerSlam El Yazısı Yarışması Dördüncüsü
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi

RPG : "The Mezarcı"Rey MysterioKuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 22:59   #4
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart

Güzel bir çalışma olmuş, tebrik ederim.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si


Konu King Of Beards tarafından (06-04-2019 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir.
Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 23:20   #5
Phenomenal1
SDLive Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2018
Nereden: Balıkesir
Mesajlar: 2.011
Konular: 133
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 7549
Rep Derecesi: SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın. SDLive Fan Royal Rumble maçını kazandın.
SDLive Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SDLive Fan SDLive Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7549
Mesajlar: 2.011

Standart

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.
imza

WrestleMania'da Lesnar gününü görecek.
SDLive Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2019, 23:45   #6
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Hatay
Mesajlar: 36.148
Konular: 6338
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 194927
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 194927
Mesajlar: 36.148

Standart

Bu nasil bir zamanlamadir üstad?
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-04-2019, 15:33   #7
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.254
Konular: 2354
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 284088
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 284088
Mesajlar: 46.254

Standart

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu nasil bir zamanlamadir üstad?
Güzel bir zamanlama, yorumlar için teşekkürler her birinize.
imza
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.