GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 11-03-2013, 21:55   #1
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.182
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 7 Şubat 2013 WWE Superstars.

Hazırlayan: Tolga Özatıcı.Then, Now, Forever introsunun ardından Superstars şovu başlıyor !!

Pyrolar eşliğinde spikerlerin yanındayız ve spiker takımında Matt Striker-Tony Dawson ikilisi var.Zack Ryder ringe geliyor.Ardından 3MB !! Heath Slater maç yapacak !!

Heath Slater vs Zack Ryder.

"Hakem zili çaldı ve maç başladı.Lock-up’la başladılar, Slater Ryder’ı köşede sıkıştırdı vuracaken Ryder kurtuldu.Şimdi Slater tekmeyi vurdu ardından dirseği sırtına vurdu Ryder’ın, arm lock’a aldı.Ryder takla atarak kurtuldu ve dirsek darbeleri vurdu üstünden yere yapıştırdı ve armlock’a aldı.Slater kalktı iplere gitti hakem ayırdı şimdi Slater yumruğu attı karnına ve ayağına tekme atıp yere yapıştırdı, tekmeledi ve kaldırıp iplere atacakken reversal’la kendi gitti ama Ryder’dan flapjack ! Şimdi kaldırdı ve köşeye aldı üstüne çıkıp yumrukladı ama Mahal aprona çıktı ve dikkatini dağıttı, Slater altından geçti yumruklar vurarak indirdi ve tekmelemeye başladı, ipleri tutarak tekmeledi hakem ayırınca tekrar yumruklamaya başladı ama yine hakem engeli var.Şimdi kafasını aldı ve iplere bastırdı hakem ayırınca dışarıdan McIntyre yumruğu Ryder’a yapıştırdı, Slater tuşa gitti ama başarısız.Yerde headlock’a aldı, Ryder kurtulmak isterken Slater bıraktı ve omuzuna dirsekler atmaya başladı.Şimdi Ryder kalktı ve yumruklar atıp kilidi bozdu ve Slater’ı iplere atacakken reversal’la kendi iplerden sekti ama Slater’dan spinning wheel kick !! Şimdi Ryder dizlerinin üstünde doğruldu ve Slater yumruklar atmaya başladı yüzüne, son olarak sert bir tane geçirdi, tuşa gitti ama başarısız.Hemen headlock’a aldı, Ryder zor durumda kalkmaya başladı yumruklarla kilidi bozdu ama Slater karşılık verdi, şimdi irish whip’e attı ama Ryder’dan facebuster ! Slater kalkınca yumruklamaya başladı ama Slater köşeye attı üstüne gelirken Ryder dizlerini kaldırdı ve yüzüne geçirdi.Köşeye çıktı ve missle drop kick !! Slater köşede kalktı ve Ryder üstüne flying arm smash ile atladı.Şimdi tauntunu yaparken Slater dışarı çıktı, Mahal ve McIntyre’ın yanına geçiyor Ryder ringde iplerden sekti ve üstlerine atlamak istedi ama herkes çekildi Slater clothesline vuracakken Ryder kurtuldu ve arkasındaki Mahal’a clothesline’ı geçiriyor ama Slater içeri attı onu, ardından ringe girdi bu sırada McIntyre aprona atladı içeride Ryder dropkick’i vurdu Slater’a ve Slater aprondaki McIntyre’a çarptı ! Slater arkasını dönünce Rough Ryder !! Tuşa gidiyor ve başarılı !!”

Kazanan: Zack Ryder.

Ryder hemen kendini ringin dışına atıyor ve face to face yapıyorlar, bu sırada tekrar görüntüler geliyor.

Ardından RAW Rebound’a geçiyoruz.CM Punk’ın açıklaması ekranlara geliyor.

Bu görüntülerin ardından RAW’daki Heyman’in Miz TV görüntüleri geliyor.

Görüntelerin ardından Justin Gabriel ringe geliyor.Ardından Damien Sandow’da geliyor.Elinde mikrofon var ve Gabriel’i aşağılayan bir promo kesiyor.

Damien Sandow vs Justin Gabriel.

“Hakem zili çaldı ve maç başladı.İkili lock-up’la başladılar.Sandow armlock’a aldı ama Gabriel taklalar atıp kurtuldu ve o armlock’a aldı, ama Sandow üstünden attı.Şimdi ikili birbirlerine bakıyorlar, Sandow tekmeyi attı ve armlock’a almak istedi ama Gabriel roll-up’a aldı, tuş başarısız.Armlock’a aldı tekrardan Sandow kurtuldu ama Gabriel’den dropkick geldi ! Sandow dışarı çıktı aprona gelirken Gabriel üstüne geldi ama Sandow ayaklarına vurup düşürdü ve dışarı aldı ardından tekmeleri vurdu, kaldırıp içeri attı ve karnına tekmeler attı, tuşa gitti ama başarısız.Kaldırdı şimdi ve kafasına tekmeyi attı Gabriel karşılık verdi ama Sandow yumruklar attı ardından kafasına dizler vurdu ve yere attı sırtına diz darbelerini vurdu ve headlock’a aldı ama Gabriel kalktı ve jawbreaker ! Sandow’un üstüne gelirken Sandow onu iplere astı, kaldırdı ve headbutt’lar attı, ardından russian leg sweep ! Tauntlarını yaptı, Cubito Aequet !! Tuşa gitti ama başarısız, reklamlar.Dönünce köşede Sandow, Gabriel’e tekmeyi vurdu ve suplex’e alacakken Gabriel sunset flip’le tuşa gitti ama başarısız.İkili kalktı ama Gabriel yumruklar attı fakat Sandow daha üstün bir şekilde karşılık verdi ve yumrukladı, ardından yerde headlock’a aldı.Gabriel kalkıp dirseklerle kurtuldu iplerden sekecekken Sandow çekti ve sırtına vurdu ardından Sandow üstüne geldi ama Gabriel tutup dışarı yolladı ! Sandow ringe girdi vuracakken Gabriel tekmeler attı son olarak low kick ! İplere atacakken reversal’la irish whip’e gitti ama Sandow’un üstünden arkasına atladı Sandow ona dönünce spinning wheel kick !! Sandow’u köşeye atacakken kendi köşede kaldı Gabriel, Sandow üstüne gelirken Gabriel diz darbelerini suratına geçiriyor, köşeye çıktı hemen ve flying crossbody !!! Tuşa gitti ama başarısız.Şimdi Gabriel iplerden springboard moonsault yapacakken Sandow kurtuldu iplerden sekti, Gabriel üstünden yere yapıştırdı köşeye çıktı ve flying clothesline ! Bu sırada Gabriel ayağını tutuyor, Sandow önce davranıp ayaklarına vurdu kaldırdı kollarından tuttu Terminus !!! Tuşa gitti ve başarılı !!”

Kazanan: Damien Sandow.

Sandow sevinç gösterisini yaparken reklamlar.

Dönüşte yine RAW Rebound’a gidiyoruz.Bu sefer RAW’daki Cena, Sheamus, Ryback ve Shield kapışması geliyor ve bu görüntülerle Superstars şovu sona eriyor.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 21:59   #2
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.894
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Şu Superstars ve ME bence tamamen saçmalık,kaldır ikisinide koy doğru düzgün kemerli bir brand olsun bitsin,Zaten SD canlı yayınlanmıyor heyecanı kalmıyor şirketi bir RAW götürüyor.

Dipnot:Anlatım için teşekkürler güzel olmuş.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:06   #3
Voice of the Voiceless
ClobberinTime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2012
Nereden: Tekirdağ
Mesajlar: 2.840
Konular: 488
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 438
Rep Derecesi: ClobberinTime NXT şampiyonu oldun.ClobberinTime NXT şampiyonu oldun.ClobberinTime NXT şampiyonu oldun.ClobberinTime NXT şampiyonu oldun.ClobberinTime NXT şampiyonu oldun.
Standart

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu Superstars ve ME bence tamamen saçmalık,kaldır ikisinide koy doğru düzgün kemerli bir brand olsun bitsin,Zaten SD canlı yayınlanmıyor heyecanı kalmıyor şirketi bir RAW götürüyor.

Dipnot:Anlatım için teşekkürler güzel olmuş.
Sanki önceki superstars konusundaki yazdığın mesajı kopyala yapıştır yapmışsın.
imza

İncelemelerim

ClobberinTime isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:09   #4
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.894
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı ClobberinTime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanki önceki superstars konusundaki yazdığın mesajı kopyala yapıştır yapmışsın.
Evet,çünkü bir kaç kişini daha görüşünü almak istiyorum ayrı konu açmak istemedim.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:20   #5
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.182
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu Superstars ve ME bence tamamen saçmalık,kaldır ikisinide koy doğru düzgün kemerli bir brand olsun bitsin,Zaten SD canlı yayınlanmıyor heyecanı kalmıyor şirketi bir RAW götürüyor.

Dipnot:Anlatım için teşekkürler güzel olmuş.
Bir şey değil..Bence böyle yan şovlara o kadar kötüymüş kirlilikmiş olarak bakmak hata..Çünkü sonuçta şans bulamayan güreşçiler de yer alıyor.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:27   #6
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.894
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir şey değil..Bence böyle yan şovlara o kadar kötüymüş kirlilikmiş olarak bakmak hata..Çünkü sonuçta şans bulamayan güreşçiler de yer alıyor.
Biraz üslubum kötüleme gibi olmuş ama böyle sadece 2 maçlık şovlar yerine doğru düzgün push alamayan güreşçilerin haftalık maça çıkması ve bu brandin kendine ait bir kemeri olması sence de daha iyi değil mi?
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:36   #7
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.182
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biraz üslubum kötüleme gibi olmuş ama böyle sadece 2 maçlık şovlar yerine doğru düzgün push alamayan güreşçilerin haftalık maça çıkması ve bu brandin kendine ait bir kemeri olması sence de daha iyi değil mi?
Üslubumda iğnelemeye dayalı bir şey yoktu.Öte yandan zaten WWE yetkilileri WWE Superstars şovunu Intercontinental kemerinin uygulandığı şov olarak yapmalarını istedikleri haberlerini duymuştum.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2013, 22:39   #8
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.894
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üslubumda iğnelemeye dayalı bir şey yoktu.Öte yandan zaten WWE yetkilileri WWE Superstars şovunu Intercontinental kemerinin uygulandığı şov olarak yapmalarını istedikleri haberlerini duymuştum.
Ben kendi üslubumdan bahsediyordum yanlış anladıninşallah öyle olur hem IC feudları heyecanlı hale gelir tabi IC de giderse SD iyice kan kaybeder.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.