GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 23-04-2019, 21:20   #1
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Mesajlar: 16.128
Konular: 1362
Favori Güreşçisi: Fallah Bahh
Rep Puanı: 149008
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yönetim Toplantısında Alınan Kararlar | Nisan 2019

Merhabalar siz değerli GüreşTürkiye üyeleri. Ayın başında açtığımız istek, öneri ve sorularınızı olağan yönetim toplantısında ekibimizce birlikte değerlendirdik. Alınan kararlar şu şekilde:

- Son dönemde görüş içermeyen yorumların sıkça arttığını gördük. Konulara gelen cevapların tekdüze olmaması ve "post kasma" amacı taşımaması forumda düşüncelerin daha açık bir şekilde belirtilmesi yönünde önemli önceliklerdir. Bundan dolayı önümüzdeki dönemde mesajların denetimi artırılacak olup görüş içermeyen mesajlar üzerinde daha çok durulacaktır.

- Resim yükleme seçeneğinin getirilmesi hakkındaki öneri forumun sunucusunda yetersiz disk alanı oluşturacağı için kabul edilemedi.

- Favori Güreşçisi gibi Favori Dövüşçüsü kısmı profile eklensin önerisi kabul edilmedi. Hem forumun ana odak noktası güreş olmasından ötürü hem de MMA’e yeteri kadar talep olmaması bu kararı gerektirdi.

- Şahıslara yapılmamak kaydı ile küfürün serbest hale getirilmesi önerisi yönetimin küfür konusundaki duruşundan ötürü kabul edilmedi.

- Forum saatinin düzelmesi önerisi kabul edildi, gereken değişiklik yapıldı.

- Engelleme sistemi hakkındaki öneri daha ileri bir sistemin uygun görülmemesi ve sistemsel olarak çıkarabileceği sorunlar düşünülerek kabul edilmedi.

- Şovlardan sonra uygulanan spoiler kuralı hakkında hatırlatma yapılması yönünde karar alındı.

- Siyaset ve spor konularının kısıtlanması talebi bir yerden sonra üyeleri çok fazla sıkboğaz edebileceği için kabul edilmedi.

- Üyelerin grup oluşturma hakkı olsun önerisi daha önceki toplantılardan alınan kararlar örnek gösterilerek kabul görmedi. Fakat güreşçiler için grup açılabilmesi yönünde çalışma yapılacaktır.

- Üyeler konu başlıklarını değiştirebilsin önerisi suiistimal edilebileceğinden kabul edilmedi.

- Editör rütbesine sahip üyelerin nicki renklendirilsin önerisi editörlerin üyelerden çok ayrışmaması düşünüldüğünden kabul edilmedi.

- VIP üyelerin ÖM mesaj kutusu sınırı artsın önerisi kabul edildi, sınır 125 mesaj olarak güncellendi.

- Etiket sistemi geri gelsin isteği sistemde geri dönülmez sorunlara yol açtığı için kabul edilemedi.

- Ring of Honor alt forumlarındaki konuların TOP 24’te gözükmeme problemi çözüldü.

- YouTube kanalında nostaljik çeviriler yapılsın önerisi kanal yönetimine bırakıldı. Kanalımızda nostaljik çeviriler mevcuttur.

- Bölüm moderatörlerinin rankı olsun önerisi gerek görülmediğinden reddedildi.

- Spor Bülteni alt forumundan yasaklı üyelere af çıksın önerisi çıkabilecek sorunlardan ötürü kabul edilmedi.

- Profil resim dosyası limitinin yukarı çekilmesi yönündeki öneri mevcut sınırın uygun görülmesinden ötürü kabul edilmedi.

- Güreş gündemi kısmında açılan konuların fazlalığı hususundaki istek, öneri ve sorular hususunda yönetime gerekli bildirimler yapıldı, konular üzerinde denetim yapılacaktır.

- Yöneticiler forum içi tavırların nasıl olması gerektiği hakkında bilgilendirildiler.

- Konu içeriklerindeki taraflılık hususunda gerekli kontroller yönetimimiz tarafından sağlanacaktır.

- Soru konularının fazlalığı ve kalitesi konusundaki önlem alınmalı önerisi hususunda konuların güncel ve genel şeklinde ayrılıp güncel soruların gündemde yer alması kararlaştırıldı. Güncel olaylar ile ilgili soruların "Güncel Sorular" altından, genel/her zaman sorulabilecek soruların da "Genel Sorular" kısmından sorulması kararlaştırıldı.

- Sitenin portal kısmı geri dönsün önerisi artık bu konuda uzmanlaşan sitelerin uzmanlaştığı, forumun entegrasyonunun zor olacağı düşüncesi ile kabul edilmedi.

- Etkinlik haftasındaki yarışmalar için performanslar özel mesaj ile gönderilsin ve oylamalar üye adı olmadan yapılsın önerisi bu performansların tasniflerinin zor olacağı düşüncesi ile kabul edilmedi.

- Spor Bülteni alt forumundan yasaklı üyelerin Serbest Kürsü üzerinden konu açmaları ve tartışmaları oradan devam ettirme çabaları hakkında yaptırım uygulanması için yönetim ekibi bilgilendirildi.

- Günlük fotoğraf konusu sınırının aşılması hakkında üyelerin bilgilendirilmesine karar verildi.

"Güreşçiler" alt forumunda açacağınız fotoğraf konusu sınırı 2'dir arkadaşlar. 2'den fazla olacak konular birleştirilecektir.

- Konuşan Fotoğraflar Yarışmalarının usulüne göre yapılması önerisi kabul edildi. Yönetim üyelerine konu hakkında bildirim yapıldı. Yarışmanın yapılacağı bir sonraki etkinlik haftasında kontroller sağlanacaktır.

- Konu onay sistemi gelsin önerisi forumun belirli saatlerinde işleyişini engelleyeceğinden kabul edilmedi.

- Mesaj sayısının çok fazla artmasının önüne geçilmesi yönündeki öneri şeklen kabul edilmedi. Forumda tabir-i caizse “post kasmak” serbesttir, fakat başta da belirttiğimiz üzere mesaj içeriğinde görüş içermeme ve konuyla bütünleşmeme varsa şikayet butonu yardımı ile geri bildirimde bulunmanız siz değerli üyelerimizden ricamızdır.

- WON yıldız konuları birleşsin önerisi yıldız puanlaması haftada bir olduğundan ve sadece büyük PPV haftası birden fazla şov için puanlama olduğundan kabul görmedi.

- Tartışma konularındaki nesnellik kuralı üyelerimize tekrar hatırlatılacaktır. Üyelerimizin bu konularda uygun görmediği bir durum varsa şikayet butonuyla ya da özel mesaj yoluyla bildirimde bulunması bize çok yardımcı olacaktır.

- Güreşçiler için olan forumların başlıkları Türkçeleşsin önerisi kabul edildi. Gerekli değişiklikler yapıldı.

- Apple’ın bazı telefon modellerinde site düzgün gözükmemesi yönündeki soru aynı modelleri kullanan yönetici arkadaşlarımıza danışıldı, böyle bir sıkıntının olmadığı geri dönüşü alındı. Forumumuz mobil tarayıcılarda düzgün gözükmeyebiliyor, Tapatalk mobil uygulamasından erişmek daha kullanışlı olabilir bu durumda.
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:21   #2
dj mic check
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Adana
Mesajlar: 34.848
Konular: 8314
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 382752
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Her şey daha iyi bir GüreşTürkiye için. Alt forumlarda Türkçeleşme konusunda atılan adımları kutluyorum.
imza


even death fears when it looks in to the eyes of a punjabi
no mother has given birth to a child that can stop me

22/05/17 - wwe championship - backlash 2017
08/04/18 - united states championship - wrestlemania 34The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 23-04-2019, 21:23   #3
aka bgrcarlos
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2016
Mesajlar: 13.615
Konular: 1754
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 122346
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Rising Generation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
[CENTER]

- Üyeler konu başlıklarını değiştirebilsin önerisi suiistimal edilebileceğinden kabul edilmedi.

Kararlar gayet güzel elinize emeğinize sağlık. Ancak alıntı yaptığım kararı anlayamadım.. Ne gibi bir suistimal söz konusu olabilir ki? Ayrıca forumu her türlü suistimal edebilir edecek şahıs. Mesaj yazarak bile yapabilir bunu. Başlıklar da kurallara uygun olacağı için anlamadım bu kararı pek..
imza

CS 1:6 SERVERIM;
185.187.187.36


Forum tarihinin ilk Editörü

Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 24.03.2019
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 14.04.2019

Mart 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 2.Üyesi
Nisan 2019 Ayının En Çok Konu Açan ve Mesaj Yazan 1.Üyesi
Mart 2019 Ayın İspiyoncusu
Nisan 2019 Ayın ispiyoncusu
Temmuz 2016 Ayın En Çok Mesaj Yazan ÜyesiYönetiminde Olduğum Çıraks TV :
Çıraks isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:24   #4
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nereden: Ankara
Mesajlar: 18.650
Konular: 1493
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 149976
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

#SporBölümündeFBLobisineTakılanlar başkanım duyun sesimizi.
imza
Skype: akbelbeyazit1
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:26   #5
#sarıtribün
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2017
Nereden: İstanbul / Houston
Mesajlar: 3.807
Konular: 145
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 55436
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Yönetimi tebrik ediyorum aldıkları kararlardan ötürü. (Yeşil yeşil yanıorsun Hikocum.)
imza"Nothing is true, everything is permitted."


GWA RPG: Samoa Joe


Twitter


Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:27   #6
Eskilerden Kim Kaldı?
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 11.357
Konular: 1971
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 58466
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Gayet yerinde olmuş alınan kararlar. Hayırlı olsun diyorum.
imza
Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
5x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)

LoganJeanTR isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:32   #7
Monsieur Calvin Candie
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Antalya
Mesajlar: 13.170
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 34834
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Resim yükleme seçeneğinin getirilmesi hakkındaki öneri forumun sunucusunda yetersiz disk alanı oluşturacağı için kabul edilemedi.
Üzdü. Halbuki işimizi çok kolaylaştıracaktı. Sağlık olsun.
imza

ReQuem & UltimateOpportunist


Io Shirai
Drew McIntyre
AJ Styles
Dean Ambrose
Seth Rollins
Daniel Bryan
Randy Orton
The Forgotten Sons
Liv Morgan
Lacey Evans
UltimateOpportunist isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:33   #8
-_-
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 7.843
Konular: 721
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 39814
Rep Derecesi: Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

- Yöneticiler forum içi tavırların nasıl olması gerektiği hakkında bilgilendirildiler.

Müthiş.

Kararların çoğundan memnun kaldım, forum için hayırlısı olması dileğiyle.
imza

11.09.2016
16.09.2018
07.04.2019
Straight Fire isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:46   #9
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Mesajlar: 16.128
Konular: 1362
Favori Güreşçisi: Fallah Bahh
Rep Puanı: 149008
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Çıraks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kararlar gayet güzel elinize emeğinize sağlık. Ancak alıntı yaptığım kararı anlayamadım.. Ne gibi bir suistimal söz konusu olabilir ki? Ayrıca forumu her türlü suistimal edebilir edecek şahıs. Mesaj yazarak bile yapabilir bunu. Başlıklar da kurallara uygun olacağı için anlamadım bu kararı pek..
Sistemdeki bir bug nedeniyle başlıkların değişimi her zaman mümkün olmayabiliyor. Bundan ötürü denetimi ve şikayetlerin neticelendirilmesi zorlaşmakta. Çok fazla gereği yokken bu riski almak mantıksız olabiliyor.
imza

- Her türlü sorularınız ve görüşleriniz için bana ziyaretçi mesajı veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. -

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2019, 21:47   #10
FEEL THE GLOW
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Nereden: İstanbul/Trabzon
Mesajlar: 5.262
Konular: 267
Favori Güreşçisi: Naomi
Rep Puanı: 37259
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

- Yöneticiler forum içi tavırların nasıl olması gerektiği hakkında bilgilendirildiler.
Bu madde için özellikle teşekkür ediyorum.

- Şovlardan sonra uygulanan spoiler kuralı hakkında hatırlatma yapılması yönünde karar alındı.
Umarım bunun için ek konu açıp bir süre sabitlersiniz. Gerçekten gerekli bir şey bence.

- Üyeler konu başlıklarını değiştirebilsin önerisi suistimal edilebileceğinden kabul edilmedi.
Konuşulduğuna göre reddetmekte elbet bir bildiğiniz vardır fakat bence bu fikir bir deneme sürecinden geçirilmeli. Açtığımız konuda başlık hatası olursa konu içinden değiştirebiliyoruz zaten fakat dışından değiştiremiyoruz. O saatte bir de aktif yönetici yoksa baya bekliyor. Tekrar düşünülmesini tavsiye ederim.

- Soru konularının fazlalığı ve kalitesi konusundaki önlem alınmalı önerisi hususunda konuların güncel ve genel şeklinde ayrılıp güncel soruların gündemde yer alması kararlaştırıldı. Güncel olaylar ile ilgili soruların "Güncel Sorular" altından, genel/her zaman sorulabilecek soruların da "Genel Sorular" kısmından sorulması kararlaştırıldı.
Böyle bir karar hiç beklemiyordum açıkçası, şaşırdım. Merak içerisinde süreci izliyor olacağım, nasıl etki edeceğini oldukça merak ediyorum.

- Güreşçiler için olan forumların başlıkları Türkçeleşsin önerisi kabul edildi. Gerekli değişiklikler yapıldı.
Şunu tam anlamadım. Biraz açar mısınız?
imza


"Hem ayranımızı döktüler, hem de tatsız olaylar yaşandı."
-A.A.
OhMyMind isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.