GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-04-2019, 16:36   #1
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4307
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 313727
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 18 Mart 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef, The Purplemaker, Reckless Behaviour, ReQuem, Code Blue

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1347
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 14.01.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Chicago, Illinois, USA
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

Şovumuzu Evrensel Şampiyonumuz ve menajeri Brock Lesnar açıyor. Heyman çok beklemeden konuşmaya başlıyor.

Paul Heyman: Ve ben saltanıtını sürdüren, savunucu, feth edici tartışmasız Evrensel Ağırsiklet Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım.

Paul Heyman: Seth Rollins... Brock Lesnar'a bir görünüm borçlu kişi. Seth Rollins buraya gelecek. O ölü ve sersem. O R-O-L-L-I-N-S. Ama o revizyoncu biri değil. O Suplex City'i yakacak bir kundakçı. Shakespear hikayelerini anlatma ustası, oh, Shakespear'den de büyük. Heyman seviyesinde propaganda yapıyor. Seth Rollins buraya gelir ve kontrolsüzce konuşursa ben de müvekkilim Brock Lesnar'a iletebilirim. Bir problem var, stilist bir problem. Seth Rollins'in boyundaki ve hareketlerine sahip mücadeleciler, meydan okuyucular... İşte Seth Rollins'in aptal olduğunu kanıtladığı nokta burası. Çünkü bayanlar ve baylar, Size soruyorum, sanki düşüncelerinizin müvekkilim Brock Lesnar için bir önemi varmış gibi. Brock Lesnar vs. AJ Styles. Maçın kazananı AJ Styles mıydı? Yanlış cevap! Kazanan Brock Lesnar'dı!

Heyman duraksıyor kısa bir süre.

Paul Heyman: Brock Lesnar vs. Daniel Bryan. Maçın kazananı Daniel Bryan mıydı? Yanlış cevap! Brock Lesnar'dı! Brock Lesnar vs. Finn Balor! Finn Balor maçın kazananı mıydı? Hayır, maçın kazananı Brock Lesnar'dı, şimdi. Seth Rollins buraya gelip Drew McIntyre ile maçı olduğu akşam bir şeyler mi söyleyecek? Drew McIntyre kariyer katili. Brock Lesnar gibi Kariyer Katili değil. Ama, ne olursa olsun bir kariyer katili. Geçen hafta Drew McIntyre, Roman Reigns'i tokatladı. Geçen hafta Drew McIntyre, Dean Ambrose'ı tokatladı bu akşam da Seth Rollins sırada. Brock Lesnar ile hayatının maçına çıkmasına 20 gün kala Seth Rollins'in bir kavgası mı var? Drew McIntyre? Seth neler düşünüyorsun?

Drew McIntyre burada! Kendisi çok geçmeden konuşmaya başlıyor.

Drew McIntyre: Pekala, sonunda WWE'de kazandığım saygıyı görmek rahatlatıyor. Şikago, ben konuşurken çeneni kapa ve lanet kulaklarını aç. Geçen hafta Roman Reigns'i yok etmiş bir adama bakıyorsunuz. Sonra da, Dean Ambrose gelip kardeşini kurtarmak istedi, onu da mahvettim. Brock, avukatından, Wrestlemania Evrensel Şampiyonluk için başka bir rakip bulmasını istemeni öneririm. Çünkü bu akşam da Seth Rollins'i yok ettikten sonra WrestleMania'ya gidemeyeceğini temin ederim.

Seth Rollins Drew McIntyre'a saldırıyor arkasından. Üst üste sandalye darbeleri vuruyor. Seth Rollins ringe girecek iken Brock Lesnar ringden ayrılıyor. Segment'imiz de böyle sona eriyor.

Handicap Tag Team Match
Finn Balor & Braun Strowman vs Bobby Lashley & Lio Rush

Strowman ile Lashley maça başlıyor. Strowman Lashley'e Shoulder Tackle yapıyor. Reklamlar. Lio Balor'a karşı ringde Lio Lashley'e tag veriyor Lashley bir süre kilitte kalıyor Balor'u iplere gönderiyor ve face first! Tuşa gidiyor başarısız. Lio'ya tag veriyor Lio Sunset Flip yapıyor Balor'dan Basement Dropkick! Lio Lashley'e tag veriyor Lashley Balor'a yumruk atıyor kilit bağlıyor ring köşesine yolluyor Balor kurtulmak üzereyken Lashley onu yakalıyor ring köşesine yolluyor. Lashley diğer köşeye gidip Balor'a doğru geliyor fakat Balor kendini kurtarıyor Lashley ring köşesine çarpıyor. Lio tag alıyor iplere çıkıp atlıyor Balor kurtuluyor ve Lio'yu düşürüyor Strowman'a tag veriyor Strowman Lio'ya art arda face first yapıyor. Running Powerslam için hazırlanıyor Lashley'den Spear! Balor Lashley'i düşürüyor ardından Lio onu ring dışına yolluyor. Lio iplere çıkıyor Strowman yerde Lio atlıyor tuşa gidiyor fakar başarısız. Strowman kalkıyor Lio ring dışına kaçıyor fakat Balor diğer tarafta onu yakalıyor Lashley arkadan gelip Balor'u köşeye çarptırıyor. Strowman Lashley'i çarptırıyor. Lio ile ringe giriyor Strowman ve Clothesline. Strowman'dan Lio'ya Chokeslam. Bu sırada Lashley arka alana gidiyor Strowman'dan Lio'ya Running Powerslam geliyor tuşa gidiyor ve tuş başarılı.

Kazanan: Finn Balor & Braun Strowman

Maçı face taraf kazanıyor. Galibiyetlerini kutlarlarken maçta burada sona eriyor.

Alexa Bliss ringe geliyor. Yine Moment Of Bliss var. 3 hafta sonra olacak WM için özel host olduğunu hatırlatıyor Bliss. Ve WM için kesinleşen maçların match cardını görüyoruz. Bliss kendisini övüyor bir kaç dakika boyunca. Ardından konuğu Elias geliyor.

İkili selamlaştıktan sonra Elias WM'da müzikal olarak bulunacağını duyurdu. Elias'a büyük bir kitleden boo var.Ve neredeyse her cümlesinden sonra yuhalanıyor.

Ne alakaysa No Way Jose tayfası geliyor. Otis vs. var yanında. No Way ortalıkta yok. Elias Otis'e atar yaparken arkadan maskeli bir dansçı Elias'a saldırıyor ve maskesini çıkartınca saldıran isim No Way Jose çıkıyor. Jose hemen ringe giriyor.

REKLAMLAR

Singles Match
No Way Jose vs Elias

Maç reklamlardan geldiğimizde başlamış oluyor. No Way Jose Elias'ı omzuna almış çeviriyor. Şimdi Delayed Rolling Senton geliyor. Şimdi de Running Splash geliyor. Tuş denemesi başarısız. Şimdi Elias'ı köşeye atıp orada pataklıyor Jose. Şimdi diğer köşeye atıp kafasını turnbuckle'a vurduruyor. Tekrar köşeye atmak istiyor fakat Elias yolluyor onu. Elias üstüne koşuyor ama Jose üstünden atlayıp Arm Drag vuruyor ve lock bağlıyor fakat Elias hemen kurtulup iplere atıyor fakat Jose karşılayıp bir lock daha bağlıyor ama Elias çok geçmeden kurtulmayı başarıyor. Jose'yi tekmeliyor. Şimdi köşeye atıp üstüne koşmak istiyor ama Jose karşılayıp iplere koşuyor ve Running Clothesline. Bir de Chop vuruyor. Şimdi bir Arm Drag daha geliyor. Köşedeki Elias'ın üzerine koşuyor ve Stinger Splash! 3. iplere çıkıp üzerine atlamak istiyor fakat Elias çekiliyor. Elias Jose'yi köşede pataklıyor sonrasında hakem araya giriyor. Şimdi iplere atıyor ve Clothesline geliyor. Ardından Jose'yi köşede sıkıştırıp pataklıyor. Şimdi Elias'dan Body Slam geliyor. Ardından Knee Drop. Elias şimdi 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Elbow Drop. Jose'nin bacaklarından kavrıyor ve Drift Away. Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Elias

Elias kazanmayı başarıyor. Galibiyetini kutluyor. Ardından Wrestlemania logosuna bakıyor. Sonrasında da ringden ayrılıyor.

REKLAMLAR

Singles Match
Kurt Angle vs Chad Gable

Maç chain wrestling ile başlıyor. Bir süre lock'lardan sonra Angle'dan Belly To Belly Suplex geliyor ve Gable dışarı düşüyor. Kendine geldikten sonra ringe geri giriyor ve chain wrestling devam ediyor. Sanırım gözlerimi hissetmiyorum. Angle, Lock furyasını Gable'ı köşeye atarak bitiriyor ve şimdi yeniden lock bağlıyor. Şimdi Angle Gable'ı iplere atıp üstüne koşuyor ama Gable çekiliyor. Angle da dışarı düşüyor. Angle güçte olsa ringe girerken Gable apron'da Dropkick'i çakıyor ve bacağına oynuyor. Tuş denemesi geliyor şimdi fakat başarısız. Gable yinee Angle'ın Dropkick attığı bacağına oynuyor. Figure Four bağlayacak iken Kurt karşılıyor ve Gable'ı Clothesline ile dışarı düşürüyor.

REKLAMLAR

Geri geldik Gable ringe giriyor. Angle'ın üstüne koşuyor fakat Angle çekiliyor ama Gable da ters durup ringe geri giriyor. Angle'dan ardı ardına Clothesline'lar ve Back Body Drop geliyor. Angle köşedeki Gable'ın üstüne koşuyor ama Gable karşılıyor. Şimdi Avalanche Sunset Flip Powerbomb denemesi ama Angle Ankle Lock'a çevirmeyi deniyor ama Gable tuşa çeviriyor. Angle'dan 2 tane German geliyor. Üçüncüyü de vurmak isterken Gable Ankle Lock bağlıyor. Angle geçte olsa kurtulmayı başarıyor ve Spinebuster vuruyor fakat Gable onu DDT'ye çeviriyor! Tuş denemesi fakat başarısız. Gable şimdi 3. iplere çıkıp Moonsault deniyor fakat Angle çekiliyor ve Ankle Lock bağlıyor! Gable pes ediyor!

Submisson ile kazanan: Kurt Angle kazanıyor! Maç sonrası ikisi birbirini tebrik ederken Corbin'in müziği duyuluyor ve Corbin stage'de beliriyor. Kurt Angle'ın WM rakibi olacağını ve GM işini elinden alırken çok eğlendiğini söylüyor.Son maçında da Angle'ı domine edecekmiş .Tüm kariyerinde yaptıkları önemsizmiş önemli olan Angle'ın son maçında olacak yenilgisiymiş.

REKLAMLAR

Singles Match
Sasha Banks vs. Natalya

Sasha Banks hızlı başlıyor ve Natalya'yı yumruklamaya başlıyor. Şimdi Natalya karşılık veiriyor. İkili seri yumruklarla başlıyorlar. Sasha'dan bir diz darbesi geliyor. Natalya köşede, Sasha koşuyor üzerine doğru derken Natalya aniden kaldırıyor Sasha'yı ve Slingshot Atomic Drop! Ardından üstüne basıp geçiyor ve iplerden sekip Dropkick! Tuş denemesi: 1...2... Başarısız. Natalya şimdi kilit bağlıyor. Sasha dirsek darbeleri ile kurturuyor. Şimdi ani bir roll up: 1...2.. Kick Out! İkili ayaklanıyorlar. Sasha şimdi kafasını köşeye çarptırıyor Natalya'nın. Ardından ise Corner Double Knee Strike! Şimdi Sasha tekrar Natalya'nın üzerine gitmek istiyor derken Natalya çekiliyor ve sert bir Clothesline! Bu sırada Nia Jax'in müziği duyuluyor! Nia Jax mikrofonla konuşarak ringe doğru ilerlerken birden Tamina seyircilerin arasından atlıyor ve ringin dışındakilere Superkick patlatıyor seri bir şekilde.

Diskalifiye ile kazanan: Sasha Banks

Sasha, Bayley, Beth hepsi tadıyor Superkick'i. Maçta burada sona eriyor.

Arka alanda Mojo malı var. Aynaya bakıp senin potansiyelini görmüyorlar diye çığırıyor. Ardından NXT'nin aslanı Ricochet'in theme song'u duyuruluyor!

Singles Match
Jinder Mahal vs Ricochet

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Mahal maça hızlı başlıyor, Ricochet'i ringin köşesine götürüyor. Ama araya giren hakem ikiliyi ayırıyor. Ricochet iplere gidiyor dönüşte ise Hurricanrana! Mahal'ın üzerine koşuyor, Mahal onu kaldırıp aprona bırakıyor. Ricochet'ten bir tekme ardından aprondan atlayarak Dropkick vuruyor. Ricochet tauntunu yapıyor. Mahal ringin dışında, tekrar ringe giriyor. Ricochet'ten bir tekme,ardından yumruk darbeleri vuruyor. Ricochet apronda beklerken, Samil kardeşler ayağından yakalayıp aşağı çekmeye çalışıyor. Ricochet onları atlatıyor ancak Mahal'dan Clothisline! Mahal'dan seri diz darbeleri ardından diziyle vücuduna bastırıyor. Singh kardeşler Shanti diye chant atıyorlar. Bu sırada Mahal'dan Slam ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Mahal şimdi de Headlock bağlıyor. Ricochet yurmuk darbeleri atarak kurtuluyor ardından tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Mahal tekrar Headlock bağlıyor. Ricochet kurtulmaya çabalasa da Mahal bırakmaya pek niyetli değil gibi gözüküyor. Mahal, Ricochet'i sert bir şekilde ringin köşesine fırlatıyor. Ardından diz darbeleri vurmaya devam ediyor. Mahal üstünlüğü iyice ele geçirdi şimdi de diziyle Ricochet'in boğazına bastırıyor. Hakem araya girip ayırıyor ikiliyi. Mahal'den ardı ardına tekmeler ardından tekrar bir Headlock denemesi. Bu sefer Ricochet hemen kurtuluyor, ama Mahal onu ringin köşesine yolluyor. Üzerine giderken Ricochet'ten tekme ardından Dropkick vuruyor. Ricochet'ten Hurricanrana ardından aprondan Mahal'ın üzerine atlayarak Enzugiri vuruyor. Ardından Shooting Star Press ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Singh kardeşler Mahal'ı ringin dışına çıkartıyorlar. Ricochet iplere gidiyor ardından üzerlerine atlıyor. Mahal'ı ringin içine sokuyor ve ringin köşesine çıkıyor.Ricochet'ten 630 Senton! Hemen tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan: Ricochet

NXT'nin aslanı kazanıyor. Easy. Çok kısa bir süre galibiyetini kutladıktan sonra spiker ekibine dönüyoruz. Ekranlara tweet'ler geliyor.

REKLAMLAR

RAW Women's Championship Match
Ronda Rousey vs. Dana Brooke

Anons yapılıyor. İki isim hazır ve zilimiz çalıyor. Dana Brooke hızlı davranıyor ve sert bir tokat yapıştırıyor fakat Ronda'dan sert dirsek darbeleri geliyor ardından ise Armbar bağlıyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Ronda Rousey

Ronda Rousey oldukça kısa bir sürede bitiriyor maçı. Maçın ardından bırakmıyor Dana Brooke'u adeta acı çektiriyor. Ronda Rousey şimdi hakemleri itiyor. Oldukça sinirli. Ronda Rousey ringi terk ediyor. Seyircilerin arasında eşiyle öpüşüyor. Görevliler geliyor derken Ronda Rousey saldırıyor görevlilere. Dişi aslaaaan. Eşi kucaklayıp alıyor onu seyircilerin arasında uzaklaşıyorlar. Ronda Rousey hala sakin değil. Dana Brooke ise ringde acı içinde yatıyor. Hemen diğer maçımız başlıyor.

Singles Match
Apollo Crews vs Baron Corbin

Corbin Apollo'yu ring köşesine yolluyor Apollo kurtulup iplere gidip geliyor fakat Corbin'den Shoulder Block! Corbin iplere gidip geliyor Apollo'dan Dropkick! Corbin ona doğru koşuyor Apollo kurtuluyor Corbin ring dışına gidiyor Apollo'dan Moonsault! Tekrar ringe atıyor Apollo ona doğru giderken Corbin'den sert bir yumruk! Corbin bir süre kilite alıyor Apollo kurtuluyor bir yumruk atıyor iplere çıkıp Corbin'e atlarken Corbin onu engelliyor Apollo kurtulup iplere gidip geliyor Corbin'den Deep six! Tuşa gidiyor başarısız. Corbin End of Days yapacakken Apollo kurtulup Roll-Up'a gidiyor ve tuş başarılı.

Kazanan: Apollo Crews

Crews kazanıyor, Corbin şaşkın bir şekilde bakarken Crews Angle ile galibiyetini kutluyor stage'de.

REKLAMLAR

Batista ile röportaj var sırada. Micheal Cole ilk sorusunu soruyor.

Micheal Cole: Hoş geldin Dave, bize katıldığın için teşekkürler. Direkt olaya girmek istiyorum.Triple H'e neden bu kadar sinirlisin?

Batista: Ondan hoşlanmıyorum. Onu sevmiyorum. Ayrıldığım günden beri tek isteğim geri dönmek ve onunla son bir maça çıkmak. İşte buradayız.

Micheal Cole: Dave, bu çok kaçamak bir cevap oldu. Bu nereye dayanıyor? Evoution günlerinize mi?

Batista: Hayır. Daha da eskiye dayanıyor. Kariyerimi ona borçlu olduğumu söylerlerdi, güya beni büyütüp yıldız yapmış. Evolution'dan öncesinde dahi bu adamın tek yaptığı buydu. Tarih de bunu gösteriyor ki insanları kendisini korumak için kullanıyor. DX, Evolution hepsi aynı. Beni kullandı, beni bir et parçası ve koruyucu olarak gördü. Beni yok saydı, susturdu. Üstüme çıktı. Küçük düşürdü.

Micheal Cole: 9 yıl önce, 2010 senesinde bırakmıştın. Kariyerinin tepesinde WWE'den ayrılmıştın. Bunun için Triple H'i suçluyor musun?

Batista: Evet. Bana bıraktığımı söyleyip durmayın. Hem arkadaşınız, hem de patronunuz olan ve sizi kıskanan bir adam düşünün. Ben şirkette birşeyler başarmaya çalıştım. Beni yenemeyeceğini bilen ve beni kıskanan birini buldum. Bana hak ettiğim şansları vermeyen bir adam. Triple H yüzünden ayrıldım. Beni şirketin tepesinde olacak bir yıldız gibi görmedi. Ben ise şirketten ayrıldığımdan beri dünya genelinde bir üne kavuştum. Film yıldızı oldum. Artık kontrol bende. O olmadan kendimi kontrol eden benim. Buradayım ve hak ettiğim maçı isteyip alıyorum.

Micheal Cole: Dürüst olmam lazım, Triple H'i 20 yıldır tanıyorum, bana ve NXT'den gelenlere hep adaletliydi.

[B]Batista: [/B ]Neyin var senin? Ağzın neler söylüyor? Suikastçı lakabı nerden geldi sanıyorsun? Seni ve herkesi kandırdı. Bunu hep yapıyor. Bu adam görüp görebileceğiniz en güvenilmez, bencil, kıskanç adam. Gerçek Triple H bu. 2 şey tahmin edeceğim. Umarım yakın bir zamanda Vince ayıkacak ve onu kovarak profesyonel kariyerini bitirecek. Beni iyi dinleyin, Wrestlemania'da Triple H'in ring içi kariyerini bitireceğim. Röportaj bitmiştir, şimdi defolun gidin ofisimden.

REKLAMLAR

Seth Rollins'in müziği duyuluyor ringe doğru gelirken Drew'da ringden çıkıyor ve Rollins'e doğru koşuyor ikili stage'de kavgaya başlıyor. Ayırmaya çalışıyorlar ve Rollins ringe giriyor. Maçımız başlarken reklamlara gidiyoruz.

Singles Match
Drew McIntyre vs Seth Rollins

Reklamlardan döndüğümüzde ikili kapışıyor. Üstünlük McIntyre'da. McIntyre kolundan tutuyor ve lock bağlıyor. McIntyre iplere yolluyor ve Back Elbow! Tuş denemesi 1...2... attı Rollins. McIntyre bir kez daha lock bağlıyor. Drew köşeye yolluyor Rollins'den bir tekme köşeye çıkıyor ama McIntyre'ın üstünden atlıyor. İplerden sekip gelirken McIntyre yakalıyor ve Suplex! Ardından kaldırıyor ve bir kez daha Suplex! Tuş denemesi 1...2... attı Rollins. Drew kaldırıyor bir Chop vuruyor ve yerdeyken yüzüne bir tekme indiriyor. Bir kez daha lock bağlıyor. Rollins kurtulmayı denerken McIntyre'ı ring dışına atıyor. McIntyre onu dışarıya çekiyor Rollins bir Chop indiriyor. McIntyre Rollins'i steel steps'e fırlatmayı deniyor ama Rollins son anda kurtuluyor. Steel Steps'e çıkıyor ve Moonsault yapıyor ama boşa düşüyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Drew'dan tuş denemesi 1...2... attı Rollins. Drew bir chop indiriyor ve kafasına bir tekme! Drew Powerbomb için kaldırıyor ama Rollins'den Hurricanrana! Drew ring dışına çıkıyor ve Rollins'den Suicide Dive! Ama Drew yakalıyor ve bariyerlere yapıştırıyor. Drew bir sandalye kapıyor ve köşeye vuruyor tam Rollins'e vuracakken Rollins'den Superkick! Hakem sayıyor 7...8...9 iki isimde içeriye giriyor. Rollins'den bir Clothesline ve Drew ring dışında. Ve Suicide Dive! Ardından bir kez daha. Rollins koşarak ringe giriyor ve Drew'da giriyor Rollins'den Sling Blade! Ardından Superkick! Tuş denemesi 1...2... attı Drew. Rollins Drew'ı kaldırmayı deniyor ama Drew onu köşeye yolluyor ve bir Back Elbow ardından Inverted Alabama Slam! Tuş denemesi 1...2... attı Rollins. Drew Rollins'i köşeye oturtuyor Superplex denemesi ama Rollins'de kurtuluyor ve Powerbomb pozisyonuna getiriyor ama Drew yumrukluyor ve Seth düşüyor. Yeniden köşeye çıkıyor ve Superplex + Falcon Arrow! Tuş denemesi 1...2... attı Drew. Curb Stomp için hazırlanıyor Rollins ama Brock Lesnar! Brock Lesnar stage'de gözüküyor. Rollins arkasını dönüyor ve CLAYMORE! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Drew McIntyre

Drew McIntyre kazanıyor ve sevincini yaşıyor. Lesnar ve Heyman yerde yatan Rollins'e gülüyor. Bu görüntülerle şovumuz sona eriyor.
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil