GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 18-05-2019, 02:13   #1
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 19.929
Konular: 4307
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2137271
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2137271
Mesajlar: 19.929

Standart 8 Nisan 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, LoganJeanTR, Kuti Mysterio

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1350
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 08.04.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Barclays Center, Brooklyn, New York
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee YoungWrestleMania sonrası ilk RAW'ı yeni şampiyon Seth Rollins açıyor.

Mania'da olan maçın ufak bir özetini izliyoruz ekranlarda. Kameralar ringe dönünce seyirci ''You deserve it'' chantı atıyor. Seth Rollins ''No, we deserve it'' diyerek karşılık veriyor. WWE tarihindeki en dominant şampiyonu yendiğini söylüyor. Seyircilere teşekkür ediyor ve daha maç başlamadan Lesnar ona saldırmasına rağmen geri döndüğünü söylüyor. Durumu çevirdiğini söylüyor. Rollins, Lesnar'ın Vegas'a gittiğini ve orada kalmasını söylüyor. Çünkü o artık şampiyon değilmiş.

ITS A NEW DAY! New Day geliyor.

Rollins bu gecenin Salı değil Pazartesi olduğunu söylüyor. New Day bunu biliyormuş ve Shake up zamanıda değilmiş. Shake up haftaya olacakmış. New Day kutlama yapmaya gelmiş. Lesnar'ı gömmeyi ihmal etmiyorlar. Kofi oğullarıyla birlikte izlediği WM Main Event maçından bahsediyor. Becky iyi bir şampiyonmuş. Wınner Take All olayına değiniyor. Ve Kofi, Seth'e meydan okuyor. Bu gece Shield ve New Day olmadan 1 vs 1 maça çıkmalarını söylüyor Kofi. Üstelik maçta iki kemer birden ortada!

Seth karşılaşmayı kabul ediyor. Bu gece şampiyon vs şampiyon olacak!
AYRICA İKİ KEMER ORTADA.Hawkins ve Ryder ikilisi mutlu bir şekilde ringe geliyor. WM'da Revival ile olan maçlarının şimdi rövanşı gerçekleşecekmiş. Revival'da geliyor ve maçımız başlıyor.

RAW Tag Team Championship Match
Curt Hawkins & Zack Ryder vs Revival

Dört isimde ringte. Hakem kemerleri kaldırıyor. Ryder ve Dawson içeride. Maç başlıyor. İkili Headlock bağlıyorlar ve iplerin üstünde döne döne Revival'ın köşesine alıyorlar ve Dash tag alıyor sonra Ryder sıyrılıyor ve Hawkins ringe giriyor ve dört isim karşı karşıya geliyor. Sonra Dawson ve Hawkins kenara çekiliyorlar. İkili Headlock bağlıyorlar bir süre sonra Dash'ten Shoulder block geliyor. Sonra Ryder'ın üstünden atlıyor. Sonra bir tekme atıyor ama Clothesline yiyor. Hawkins tag alıyor. Ve Russian Leg Sweep & STO geliyor ikiliden. Tuş başarısız. Hawkins, Dash'in kolunu çeviriyor ama yumruk yiyor ve yere düşüyor. Dash bir şamar atıp tag veriyor. Dawson'dan bir tekme ve uppercut geliyor. Sonrada eline basıyor Hawkins'in. Sonra köşeye vuruyor ve şamar ile yumruk atıyor. Sonra Headlock Judo Hip Toss yapıp kısıtlıyor Dawson. Sonra Dawson'dan Shoulder block geliyor. Sonra birkaç kez iplerden sektikten sonra dropkick yiyor. Köşeye geçen Dawson'a yumruklar atan Hawkins, Dash gelince ona doğru röveşata çekiyor ve Ryder ringe geliyor. İplerden delmeye çalışan Hawkins, Dash'ten diz, Dawson'dan uppercut yiyor. Dash tag alıyor ve Hart Attack. 1.. 2.. Kickout! Reklamlara gidiyoruz...

Döndüğümüzde Hawkins tag vermeye uğraşıyor. Dawson, Hawkins'in iplere atıyor ama Hawkins'ten diz geliyor. Önce Dash, sonra Ryder tag alıyor. Önce Facebuster, sonra Dawson'a yumruk atıp onu düşürüyor. Sonra Dash'e Missile Dropkick. Sonra Dawson'a flapjack ve Dash'e Back Body Drop. Sonra iki işlere Broski Boot. Bu sırada Hawkins tag alıyor. Hawkins'ten Elbow Drop. 1.. 2.. Kickout! Ringteki iki isimde Suplex deniyor ama başarı yok. Hawkins roll-up yapıyor. 1.. 2.. Kickout! Sonrada Clothesline. Ryder tag alıyor. İkili Dash'i ıskalıyor. Dawson, Hawkins'i aşağı çekiyor be Dash iplerden yardım alarak roll-up yapıyor ama başarısız. Sonrada Clothesline. Dawson'dan da dışarıda Brainbuster geliyor. Dash, Ryder'ı ters bir şekilde sırtına alıyor. Sonra tag veriyor ve Dawson tepeden dizi ile atlıyor. 1.. 2.. Kickout! Dawson uzun süre itiraz ediyor. Revival double suplex deniyor ama Zack Ryder bunu Neckbreaker 'a çeviriyor. Dawson'dan roll-up geliyor. Ama başarı yok. Sonra Dawson, Ryder'ı kavramışken Hawkins tag alıyor. Dawson, Hawkins 'i düşürüyor ve Ryder'a shatter machine. Ve Hawkins'ten roll-up. 1.. 2.. 3!

Kazananlar ve hala RAW Takımlar Şampiyonları: Curt Hawkins & Zack Ryder

Şampiyonlar kemerlerini korumayı başarıyor ve sevinçlerini yaşıyorlar. Bu görüntülerle maçımız sona eriyor.Corbin anons ediliyor. Kutlama yapacakmış. Tüm başarıları sayılıyor eski GM, eski MITB, eski USC şampiyonu ve Kurt Angle'ı emekli eden adam olarak Corbin geliyor.

Seyircilerden olumsuz tepki alıyor. ''ASSHOLE'' diye bağırıyorlar ama Corbin gülüp geçiyor. Corbin'e göre Angle onunla aynı ring içerisinde olmayı hak etmiyormuş. Çok güzel boo topluyor adam. Kurt Angle'ı aşağılıyor bir süre.

VEE YOU SUCK! Kurt Angle geliyor!

Seyirci Angle'a teşekkür ediyor. Angle ise seyirciye teşekkür ediyor.

Kurt Angle kariyerinin resmi olarak bittiğini söylüyor ve Corbin'in elini sıkmak istiyor. Corbin gülerek elini sıkıyor ama Kurt Angle, Angle Slam yapıyor. Ardından Ankle Lock'a aldı. YOU SUCK!! Seyirci coştu.Günün ilk debut'u geldi. Lars Sullivan, Kurt Angle'a doğru yürüyor. Kurt Angle korkmuş gözüküyor. Sullivan, Angle'a saldırıyor. Taunt'unu yapıyor, seyirci boo ve ''asshole'' ile karşılık veriyor. Sullivan top rope'a çıktı ve Angle'a büyük bir hasar bıraktı. Lars Sullivan arka alana doğru gidiyor. Angle yerde.Alexa Bliss geliyor! Bugün Bayley ve Sasha ikilisine meydan okumuştu sosyal medya üzerinden. Bayley, Alexa'nın karşılaşma teklifi için geliyor. Sasha yanında yok. 1 vs 1 maç olacak.

Singles Match
Bayley vs Alexa Bliss

Alexa, Bayley ile dalga geçiyor o sıra da ve maç başlıyor Bayley, Alexa'ya yumruk atıyor ve Alexa'nın kafasını ringin köşesine vuruyor biraz yumrukladıktan sonra Alexa çekiliyor ve Bayley'nin üstüne koşuyor Bayley, Alexa'yı kaldırıp kafasını tekrar ringin köşesine vurdurtturuyor. Alexa kalkıyor şimdi Bayley onu ringin dışında ki apronlara atıyor Facebuster atacakken Alexa eğiliyor ve ringin dışına iniyor Bayley'nin bacaklarından tutup yüz üstü yere yapıştırıyor sonra ayaklarından ringin dışına çıkartıyor ve suratına bir punch atıyor. Alexa, Bayley'i ringin içine katıyor yerde ki Bayley'e yumruk atıyor ve boynunu kavrıyor şimdi Bayley ayağa kalkıp Alexa'ya yumruk atmaya başlıyor fakat Alexa'dan bir Clothesline geliyor. Bayley ringin köşesine geçiyor, Alexa suratına tokat atıyor sonra yerde tekmeliyor bu sırada Bayley, Alexa'yı tutup ringin köşesine vuruyor karnına yumruk atıyor sonra omuz atmaya başlıyor. Bayley gerilip Alexa'nın üstüne koşarken Alexa, Bayley'e tokat atıyor Alexa ringin köşesine çıkıp Glitter Blizzard yapacakken Bayley onu roll up'a alıyor fakat Bayley o sıra ipi tuttuğu için tuş geçerli olmuyor Bayley kalkıp Alexa'nın suratına bir diz atıyor daha sonra üstünden takla atıp ringin köşesine çarptırıyor Alexa'yı. Tuş deniyor 1-2 Alexa ipleri tutuyor. Şimdi Alexa ringin dışına çıktı, Bayley onu ringin içine atıyor Bayley tam içeri girecekken Alexa, Bayley'nin kafasına bir tekme atıyor Bayley yere düşüyor şimdi Bayley içeri girdi ayağa kalktı ve Alexa'dan bir DDT tuş denemesi hakem sayıyor 1-2-3.

Kazanan: Alexa Bliss

Alexa Bliss kazanıyor ve arka alanın yolunu tutuyor.Becky Lynch'in müziği duyuldu ve o burada! RAW ve SD kadınlar şampiyonumuz Becky Lynch geliyor.

Seyircilere teşekkür ediyor ve başardıklarını söylüyor. Becky,Becky chantleri hiç susmuyor. Herşey söylendiğinde ve bittiğinde Becky içeriye girip herşeyi almış.Becky Flair'in kızını yendiğinden bahsediyor. Şirketteki en atletik, en güçlü superstar kendisi olmasa bile başarmış. Seyirciler Becky'nin şarkısını mırıldanıyor. Charlotte'ın torpilli olduğundan bahsediyor ve Ronda kemeri geri istiyorsa Becky hazırmış.

Becky konuşmasını bitiriyor ama Lacey Evans geliyor! Becky ile yüz yüze geldiler. Lacey bir anda Becky'nin suratına yumruğu yapıştırdı ve arka alana geri yürüyor ama Becky koşarak saldırdı Evans'a. Tam bir brawl izliyoruz. Becky genelde üstün olsa bile Evans'ın eli armut toplamıyor. Becky dis-arm-her bağlıyor ama hakemler ayırıyor. Becky segmenti üstün kapatıyor.ONE AND ONLY! Ricochet geliyor. Yine bir takım maçı olacak anlaşılan. Hemen ardından Black geliyor. Rakipleri Roode ve Gable olacak. Gable ve Roode ikilisi girişlerini gerçekleştiriyor ve maçımız başlıyor.

Tag Team Match
Aleister Black & Ricochet vs Bobby Roode & Chad Gable

Dört isimde ringte. Maça Black ve Gable maça başlıyor. Gable önce arkadan kavrıyor sonra kolunu çeviriyor. Black kurtulup Gable'ın kolunu çeviriyor. Gable kurtulup tuş deniyor hemen ama başarısız. Black sonra Armbar deniyor ama roll-up yapıyor Gable. Sonra Boston Crab'e döndürmek isterken yine roll-up yapıyor. Black kurtuluyor ve bir tekme ıskalıyor sonra eğilen Gable'ın üstünde takla atıyor ve kendine has oturumunu yapıyor ve Gable ile göz göze geliyor. Sonra Gable, Black'in boğazına bir yumruk atıp German Suplex tarzı bir hareket yaptıktan sonra bir süre arkadan kavrıyor Black'i. Gable, Black'i yerde tutarken tag veriyor. Roode hemen köşeye vuruyor. Sonra tekmeliyor bir süre. Sonra Ricochet'i saldırmak istiyor ama ıskalıyor. Black birkaç yumruk attıktan sonra tag veriyor. Roode, Black'in üstünden atlıyor Ricochet'in altından geçiyor. Sonra Black'ten bir diz, Ricochet'ten Dropkick. Gable ringe giriyor ama tekneyi yiyor. Black'ten Gable'a Mediorah, Ricochet'ten Roode'a Moonsault. Ricochet, Roode'u ringe atıp tuşa gidiyor. 1.. 2.. Kickout! Ricochet, Roode'un koluna baskı uyguluyor ama diz yiyor. Gable tag alıyor. Bu sırada Ricochet ikisininde dovüyor. İplerden sekmek istiyor ama Roode yüzünden dışarı uçuyor. Reklamlara gidiyoruz..

Dönüşte Ricochet bir kilitten kurtulup tuş deniyor ama başarı yok. Ricochet tag vermek istiyor ama Gable izin vermiyor. Sonra bir Back Suplex deniyor ama Ricochet iki ayağının üzerine düşüyor. sonra iplerden sekiyor ama Gable, Ricochet'i fırlatıyor sonrada Black'e vuruyor. Gable tag veriyor. Roode'dan bir diz ve Clothesline sonra tuş ama başarı yok. Gable tag veriyor ve Ricochet'in köşeye fırlatıyor ama Ricochet iki isimde pataklıyor. İki isimde tag veriyor. Black bayağı hızlı biçimde tekmeler yumruklar sallıyor. Sonra Gable içeri giriyor ve Black'ten Springboard Moonsault. Tuş denemesi başarısız. Roode köşeye vuruyor Black'i sonra Black kurtuluyor ama roll-up geliyor ama başarısız. Black'ten yine karmaşık ama etkili bir kombinasyon sonra tuşa gidiyor ama başarısız. Black, German Suplex deniyor ama dirsek yiyip tag veriyor sonra Black bir tekme attıktan sonra Ricochet'ten SuplexNeckbreaker. Tuşu Gable bozuyor. Black, Gable'ın dışarı atıyor. Gable, Black'i dışarı çekip yumruklamaya başlarken Ricochet köşeye çıkıyor ama Roode hemen geliyor. Sonra düşüyor ama bu sefer Gable vuruyor Ricochet'e sonra Spinebuster. Tuş başarısız oluyor ve Gable tag alıyor. Ve Neckbreaker Moonsault Combo. 1.. 2.. Black araya girdi. Black ve Roode birbirlerini dışarı fırlatıyor. Gable, Rolling German Suplex deniyor ama Ricochet iki ayağının üzerine düşüyor ve Single Knee Codebreaker. 1.. 2.. 3!

Kazananlar: Black & Ricochet

Ama Roode arkadan saldırıyor sonra Gable'ı alıp dışarı çıkıyor.Elias'ı görüyoruz arka alanda. Geçen gece sanatı Cena'nın rap müziği yüzünden bölünmüş. Bu gece yeniden sanatını ortaya koyacakmış. Kim olursa olsun onu bölemezmiş. Efsane bir güreşçi, bir HOF, NXT'den gelecek birisi hatta Vince bile olsa onu bölemezmiş.Bu gece Ambrose'un son maçı olarak duyurulan Lashley vs Ambrose maçı var. Sırada o maç var. Ambrose girişini gerçekleştiriyor ve rakibini bekliyor. Şimdi Ambrose'un son rakibi olan Lashley yanında Rush ile geliyor! Lashley ringe girerken bekliyor. Eline mikrofonu alıyor ve Dean'e ''Merak etme sen gittiğinde karına göz kulak olacağım'' diyor. Dean deliye döndü, maç henüz başlamadan Lashley'e saldırıyor, Rush'da arada payını alıyor. Ringin dışında Ambrose rakibine DDT yapıyor! İşte görmek istediğimiz Ambrose!
Rush, Ambrose'u oyalarken Lashley spear yapıyor Ambrose'a! Lashley, Ambrose'u spiker masasına yapıştırıyor! Seyircilerden ''You still suck'' chanti geliyor. Ambrose ağır yaralı. Renee endişeli, tıbbi yardım alması için hakemler geldi. ''Thank You Ambrose'' chantleri var bu sırada.Aynalara fısıldayan adam Mojo'yu görüyoruz. Kırık aynasına konuşuyor. Geçen gece harikaydı, ama sen neredeydin? tarzı bir sitemde bulunuyor.ZAYN GERİ DÖNÜŞÜNÜ YAPIYOR! Seyirciden büyük destek var. Zayn uzun süre sonra geri döndüğünü ve bu gece bir maç istediğini söylüyor. Arka alandan herhangi birisine meydan okuyor. Zayn'in meydan okumasına yeni IC şampiyonu Balor karşılık veriyor!
Finn Balor vs Sami Zayn göreceğiz!

VE MAÇ KEMER İÇİN OLACAKMIŞ!

IC Championship Match
Finn Balor vs Sami Zayn

Balor Sami Zayn'i iplere sıkıştırıyor. Hakem ayırıyor. Ardından öşeye sıkıştıyor. Ama Zayn durumu tersine çeviriyor ve o sıkıştırıyor. Hakem yine ayırıyor. Lock alıyor Zayn hayır Balor kolunu kapıyor ve Lock alıyor. Ayağa kalkıyor Finn öyle devam ediyor Locka. Zayn toparlanıyor. Balor takla ile falan kurtarmaya çalışsa da olmuyor. Zayn locka aldi şimdi. Balor bir an toparlıyor. Ama Zayn durumu eskisine çevirip yine Locka devam ediyor. Bu sefer Balor cidden toparlıyor. Üstünden atıyor. Ve ikili birbirine bakıyor. Zayn arkasina geçiyor hayir Balor geçiyor. Zayn lock alacak yine ama olmuyor. Balor üstünden atıyor. Zayn arkasına geçiyor. Balor yine üstünden atıyor ve dışarı atıyor. Suicide Dive! Hayir. Zayn ringe giriyor hemen ve Balor'u dışarı atıyor. Suicide Dive! Hayır. Balor kaçıyor ama Zayn takla atıyor ve ayakta kalıyor. Zayn kafasından Lock alıyor. Balor kalkıyor iplere atıyor ve Dropkick! Tuş 1...olmuyor. Kolunu kapıyor ve Lock alıyor. Zayn kalkıyor ve yüzüne vurmaya çalışıyor. Yine de Lock devam ediyor. Zayn iplere götürüyor Balor'u ve hakem uyarıyor bırakıyor hareketi. Bu sırada Zayn chop vuruyor. Yumrukluyor ve köşeye gidiyor Balor. Chop yiyor yine. Bir chop daha yiyor. Yumruk atıyor Zayn. Roll up olmuyor Balor Dropkick vuruyor. Double Foot Stomp! Chop vuruyor ardından. Bir tane daha vuruyor ve diğer köşeye atıyor. Koşuyor ama Zayn tekme vuruyor. Zayn elini tutuyor ve iplerden yürüyüp atlıyor hayır. Iskaladı.Iki chop ve Pele Kick!

REKLAMLAR...

Balor Zayn'i dışarı atıyor. Ringe atıyor. Koşuyor. Blue Thunder Bomb! Hayır Balor yine koşuyor o da olmuyor. Zayn donundan tutuyor ve Blue Thunder Bomb! Tuş 1....2....olmuyor. Balor köşeye gidiyor ve Helluva Kick!!! Hayır!!! Slingblade vuruyor Balor. Zayn köşeye gidiyor ve Shotgun Dropkick!!! Köşeye çıkıyor ve Coup De Grace!!!!! Hayır. Roll up alıyor Zayn. 1...2....olmuyor. Zayn köşeye atıyor ve Helluva Kick için hazırlanıyor bu maci bitirecek. Hayır olmuyor!!! Zayn yere düşüyor ve Coup De Grace!! Tuş 1....2....3!

Kazanan ve kemerini koruyan isim: Finn Balor

Zayn maç sonrası üzgün bir şekilde konuşmaya başlıyor. Bu olayları özlemediğini ve seyircileri özlemediğini belirtiyor. Seyircileri aşağılıyor ve cehennemde görüşürüz diyip ringi terk ediyor.Elias ringte. Kendisinin bir müzisyen, bir sanatçı olduğunu söylüyor. Ve Cena onun ününü kıskanan kıskanç birisiymiş. DoT bir müzisyen değilmiş. Eğer seyirci rap istiyorsa Elias freestyle atabilirmiş. Başlıyor freestyle'a.

Elias üç parmağını gösteriyor ve ortadaki Cena içinmiş. Elias'ı bölmeye cesaret eden adam ölü bir adam olurmuş.. Ölü adam ? GONG! Undertaker'ın müziği duyuldu. Undertaker bu! Geri döndü...

Undertaker ringte. Elias'ın karşısında, Elias ona el hareketi yapıyor ve ringten çıkacak gibi yapıyor. Ama aniden saldırmayı deniyor Undertaker'a! Ama Undertaker'dan Big Boot! Ardından Chokeslam ve son olarak Tombstone ile Elias'ı mezara yolluyor!Sırada ana olay var. Seth Rollins ve Kofi Kingston girişlerini gerçekleştiriyor. Maçı kazanan tüm kemerleri alıyor.

Winner Takes All
Seth Rollins vs Kofi Kingston

İkili atak yapmak için ellerini tutmak için uzattıkları anda Kofi, Seth'in elini yakalıyor ve kilit yapıyor. Seth Rollins atlayarak ve zıplayarak kilitten kurtuluyor ve Kofi'yi yatırarak kafasından kilit yapıyor. Kofi yerden kalkıyor ve kilidi kırmaya çalışıyor. Kurtuluyor ve Rollins'e Irısh Whip yapıyor ancak Seth'den Omuz yiyerek yere düşüyor. Seth Rolins
iplere koşuyor ve bu sırada Kofi Kinston ayağa kalkıyor ve Rollins diğer iplereden sekerken Kofi Üstünden zıplayarak kurtuluyor ve aynı hareket bir kez daha yaşanıyor.
İplerden seken Seth Rollins' Uppercut yapan Kofi Kingston, rakibinin yere düşmesini sağlıyor. Rollins kalkıyor ama Kofi, S.O.S yapmak istedi ancak Seth çabuk kurtuluyor ve Ripcord Knees yapmak istiyor ancak bu seferde Kofi kurtuluyor. Kofi'den Enzuguri hamlesi geliyor ama Seth eğilerek bu hamleden kurtuluyor. Seth Rollins, Kofi'nin karnına tekme atıp Curb Stomp yapmak istiyor ancak Kofi son anda yuvarlanarak
hareketten kaçmayı başarıyor. Reklamlardan döndüğümüzde Kofi'nin Seth Rollins'e kolundan kilit yaptığını görüyoruz. Seth ayağa kalkıyor ve Kofi'ye attığı yumruk sayesinde kilit bozuluyor. Bir yumruk attıktan sonra Kofi ringin köşesine yaslanıyor ve Seth Rollins'in göğsüne attığı tokata maruz kalıyor. Kofi öbür köşeye giderken dönüp Seth'e tokat atıyor. Şimdide göğsüne bir tokat atıyor. Seth Roolins'te Kofi'nin göğsüne tokat atıyor. Kofi'de aynı hareketi yapıyor. Seth hareketi bir kez daha tekrarlıyor ve ringin diğer köşesine yolluyor ve atak için koşuyor ancak Kofi'den ringden tutunarak bir Dropkick izliyoruz. Ring iplerinden zıplayarak Seth'e hareket yapmak isteyen Kofi'ye Seth Rollins'ten Superkick geliyor. İkili de şu anda yerde. Seth Rollins kalkarak ringin köşesine gidiyor ve Kofi koşarak hamle yapmak istiyor ama suratına Dropkick yiyor ve Rollins ringin üstüne çıkıyor ve Rollins atlıyor ancak Kofi kurtuluyor ve ardından Serh, Kofi'ye
Enzugiri yapıyorve tuşa gidiyor ancak Kofi kurtuluyor. Seth iplerden tutarak ayağını yere vuruyor ve Curb Stomp için hazırlanıyor ve Curb Stomp deniyor ama Kofi ayağından yakalayarak tuş deniyor ama Seth kurtuluyor. Seth, Kofi'ye enzugiri deniyor ama Kofi kaçıyor ve Kofi'den DDT izliyoruz. Kofi'den yine tuş denemesi ama Seth yine kurtuluyor. Kofi ringin köşesindeyken Seth ayaklanıyor ama Kofi ringin ipleri arasından Seth'in kafasına Dropkick hareketi geliyor. Kofi ringin üstüne çıkarken Seth yetişiyor ve Superplex yapmaya çalışıyor ancak Kofi önce yumrukluyor sonra ringin dışına yitiyor ve Seth Rollins fena yere düşüyor ve oda ne The Bar geliyor ve Ringin üstündeki Kofi'ye saldırıyorlar. Hakem maçı sonlandırıyor

Kazanan: Yok


Yerde yatan Kofi'ye Cesaro ve Sheamus tekmelemeye başlıyorlar ve Seth Rollins The Bar'a saldırıyor ancak The Bar, Rollins'i çabuk düşürüyor ve onu da tekmelemeye başlıyorlar. Kofi geliyor ve Sheamus'a saldırıyor.Kofi ve Seth The Bar'ı dışarı yollamayı başarıyor. Seth mikrofonu alıyor ve Kofi'ye bu maçı daha sonra bitiririz diyor. Sheamus ve Cesaro'ya Kofi ile ben size karşı şimdi maça çıkmak istiyoruz diyor. Ve The Bar teklifi kabul ediyor.


Tag Team Match
Seth Rollins & Kofi Kingston vs The Bar

Maç başladı. Cesaro, Seth'i iplere sıkıştırıyor. Sheamus iplerin arasından saldırmak istedi ancak Seth kurtuluyor ve Sheamus'a yumruk atıp ringden düşürüyor. Sonrasında
Seth Rollins, Cesaro'ya Sling Blade yapıyor ve Clothesline yaparak ringin dışına atıyor. Seth iplerin üstünden Cesaro'nun üstüne atlıyor ancak Cesaro onu yakalıyor ve ringin kenarına atıyor. Kofi'de Cesaro'ya saldırmak istedi ancak Cesaro çekiliyor ve Sheamus'a yakalanıyor. Sheamus onu kaldırıyor ve güvenlik bariyerlerine çarptırıyor. Sheamus kıyafetini yırtıp atıyor hırsından. Reklamlardan döndüğümüzde Cesaro'nun Sheamus'a el vermek istediğini ancak Seth'in buna engel olmaya çalıştığını görüyoruz. Seth, Cesaro'yu kaldırıp atıyor ama Cesaro el vermeyi başarıyor. Sheamus şimdi ringde ve direk Kofi'ye saldırarak ringin dışına atıyor. Sheamus atak yapıyor ancak Seth kurtuluyor. Sheanus, Cesaro'ya el veriyor ve Seth'e Corner European Uppercut yapıyor. Ve The Bar Double backbreaker yapıyor ve Cesaro tuşa gidiyor ancak Seth Rollins kurtuluyor. Cesaro, Seth'i iplere tutturarak boğmaya çalışıyor. Hakem Cesaro'yu uzaklaştırıken Sheamus, Seth'in kafasına diziyle vuruyor.Cesaro tekrar tuş deniyor ama Seth yine kurtuluyor. Cesaro, Sheamus'a el veriyor. Sheamus Seth'i kaldırırken taraftarlara hareket yapıyor ve tam yurmuk vuracaktı ki Seth engel oluyor ve o yumruklamaya başlıyor. İplerden koşarak hamle yapmak isteyen Seth'e backbreaker yapmak isteyen Sheamus, Seth'i elinden kaçırıyor ve Seth ringin köşesine gidiyor. Cesaro şortundan tutuyor ve Shamus saldırıyor ama Seth kurtulunca Shamus ringin kenarına çarpıyor. Seth sonunda el veriyor ve ringe Kofi Kingston giriyor. Ve Dving Clothesline yapıyor Sheamus'a. Kofi'den art arda Sheamus'un göğsüne tokat geliyor ve ardından Dropkick geliyor. Ve Kofi'den bir kez daha uçarak Clothesline hareketini izliyoruz. Kofi Kingston yerde yatan Sheamus'un üstüne atlıyor. Kofi Trouble in Paradise yapmak istiyor ancak Sheamus kurtuluyor ve Kofi
S.O.S yapıyor ve tuş deniyor ama Cesaro gelip bu tuşu bozuyor. Seth geliyor ve Cesaro'ya saldırıyor ancak Cesaro onu ringin dışına atıyor. Kofi'de gelip Cesaro'yu ayağından kaldırarak ringin dışına atıyor. Kofi ringin üstüne çıkıp The Bar'ın üstüne atlıyor ancak The Bar onu tutuyor ancak Seth'ten Suicide Dive geliyor ve The Bar dağılıyor. Kofi, Sheamus'u ringin içine sokup ringin üstüne çıkıyor ve Splash yapıyor ve tuşa gidiyor. Sheanus son anda tuştan kurtuluyor. Kofi, Sheamus'u kaldırırken Sheamus, Kofi'yi ittiriyor ve hakem arada kalıyor ve o sırada Cesaro, Kofi'nin kafasını iplere çarpıyor ve Shemus'tan Big Boot geliyor ve Sheamus tuş deniyor. Ancak Kofi kurtuluyor. Sheamus, Cesaro'ya el veriyor ve Cesaro ringin üstüne çıkıyor ve takım hareketini yapıyorlar. Cesaro tuş deniyor ama Seth gelip Sheamus'a saldırınca tuş bozuluyor. Sheamus, ringin dışında Seth'e saldırıyor ve omuzuna alıyor ancak Seth kurtuluyor ve Superkick çekiyor ve ringin kenarına çarptırıyor. Cesao Neutralizer yapmaya çalışıyor ancak Kofi kurtuluyor ancak Cesaro onun ayaklarını yakalayıp Sharpshooter pozisyonuna sokmaya çalışıyor ancak Kofi tuş pozisyonuna getirip tuş deniyor ancak Cesaro kurtuluyor. Ringin köşesine giden Kofi'den Seth el alıyor ve Cesaro Kofi'ye saldıracakken Kofi'den Dropkick yiyor. Üstüne bir de Trouble in Paradise yiyor. Seth Rollins gelip Curb Stomp yapıyor. Seth Tuşa gidiyor ve 1..2...3!

Kazananlar: Seth Rollins & Kofi Kingston

Maç sonrası Kofi, Seth'i kaldırıyor ve ikili kemerlerini alıyorlar. Kofi yumruğunu uzatıyor ve Seth bir süre baktıktan sonra Kofi'nin yumruğuna yumrunu değdiriyor ve elini tutup kaldırıyor ve zaferlerini kutluyorlar. Kemerlerini havaya kaldırıyorlar. Kofi ringin köşesine çıkıp zaferini kutlarken Seth ise ringin içinde kemerini kaldırarak kutluyor ve bu şekilde şovumuzu tamamlıyoruz.


imza
#uncensored
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 03:23   #2
David Hayter
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Antalya
Mesajlar: 16.049
Konular: 90
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1023042
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1023042
Mesajlar: 16.049

Standart

Elinize sağlık.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 07:54   #3
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 20.052
Konular: 1211
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1457960
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1457960
Mesajlar: 20.052

Standart

Güzel bir inceleme yaptık. Emeği geçenin eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 10:18   #4
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Sine Qua Non
Mesajlar: 38.735
Konular: 8804
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284
Mesajlar: 38.735

Standart

Tebrikler beyler sizler heykeli dikilecek adamlarsınız.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2019, 15:45   #5
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 23.739
Konular: 2248
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1081196
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1081196
Mesajlar: 23.739

Standart

Şovun tartışma konularına bakarken aşırı keyiflendirmişti. Sonlara doğru ??? olmuştuk. Seth aslansıın. Gerçi Bar keyif kaçırmıştı. Elinize sağlık.
imza


Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodesx1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 18:41   #6
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 20.732
Konular: 4573
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1160866
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1160866
Mesajlar: 20.732

Standart

Emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Foruma ara versekte Berat kardeşimle bağlantıyı koparmadan maçları incelemeye devam edeceğim inşallah.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 00:35   #7
bury a friend
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Mesajlar: 25.519
Konular: 6670
Favori Güreşçisi: Joey Janela
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 3001247
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3001247
Mesajlar: 25.519

Standart

Şu paragrafları kim yazıyor bilmiyorum ama düzelmeli bence, elinize sağlık.
imza
#uncensored
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 00:37   #8
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 19.929
Konular: 4307
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2137271
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2137271
Mesajlar: 19.929

Standart

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu paragrafları kim yazıyor bilmiyorum ama düzelmeli bence, elinize sağlık.
Bir arkadaşımızın maçları yolladığı yerde bir sıkıntı var. Bir daha ki incelemede halledeceğim.
imza
#uncensored
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 00:42   #9
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 23.739
Konular: 2248
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 1081196
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1081196
Mesajlar: 23.739

Standart

Alıntı ReQuem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir arkadaşımızın maçları yolladığı yerde bir sıkıntı var. Bir daha ki incelemede halledeceğim.
Font olarak aynısını yapmazsan sevinirim. Baştaki bilgi şeyini hadi onu geçtim fotoyu koyuşu değiştirseydin bari belli olmasın diye.
imza


Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodesx1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.