GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 22-05-2019, 04:11   #1
Banned
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2016
Mesajlar: 13.964
Konular: 1854
Favori Güreşçisi: Maryse
Rep Puanı: 139869
Rep Derecesi: Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Çıraks Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Çıraks Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 139869
Mesajlar: 13.964

Standart SD Spoiler | Main Event

Main evente geçmeden önce Evolution temalı bir promo izliyoruz. Randy ve Triple H'in yaşadıklarını izliyoruz. Beraber yükseldiği anları ve feudlarını izliyoruz.


Gecenin son maçı Elias vs Roman Reigns olacak. Elias'ın köşesinde Shane McMahon var.

Önce Shane girişini yapıyor. Shane SD tarihinin en büyük transferi olarak Elias'ı duyuruyor. Elias gitarı ile kısa bir performans sergiledikten sonra Roman Reigns geliyor!Hakem zili çalıyor ve Roman Reigns rakibine chop sallıyor. Elias ringin dışına çıkıyor Roman da peşinden gelip saldırmaya devam ediyor. Roman rakibinin kafasını barikata vuruyor. Roman, Shane'in üzerine yürüyor ama Shane geri çekiliyor. Maç ringde devam ediyor. Elias pin deniyor ama başarılı olmuyor.Reklamlardan döndüğümüzde Roman Reigns kontrolü tekrar ele almış. Roman, Elias'ı kornere alıp yumrukluyor. Seyirciler Roman'a olumlu reaksiyon veriyor. Superman Punch! Elias yerde. Roman Reigns seyirciye dönüp taunt yapıyor. Roman Reigns bir Superman Punch için daha hazırlanıyor ama Shane onun dikkatini dağıtıyor. Elias arkadan koşup running knee yapıyor. Roman rakibini turnbucklea oturtuyor.İlerleyen saniyelerde Elias'dan running knee görüyoruz. Ancak bu Roman'ı çok etkilemiyor. Roman'dan bir Superman Punch daha! Roman pine gidiyor! Shane, Elias'ın bacağını tutup iplere koyuyor. Pin iptal. İlerleyen saniyelerde Elias turnbucklea çıkıyor. Elias'dan elbow drop! Elias pin deniyor ama kickout! Shane köşeden Elias'a talimatlar veriyor. Shane ringe Elias'ın gitarını getiriyor. Shane hakemin dikkatini dağıtıyor ve Elias eline gitarı alıp Roman'ın üzerine doğru yürüyor ama spear! Roman Reigns tuşa gidiyor. Roman Reigns kazanıyor!

Kazanan : Roman ReignsMaç sonrası Shane, Elias'ın gitarını alıp Roman'a yöneliyor ama Superman Punch! Şimdi gitar Roman'ın elinde. Shane yerde. McIntyre! McIntyre aniden ringe giriyor! ClayMore! McIntyre ve Shane şovu ayakta kapatan isimler oluyor.Konu Çıraks tarafından (22-05-2019 Saat 04:23 ) değiştirilmiştir.
Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2019, 10:06   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2016
Mesajlar: 4.273
Konular: 57
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 21471
Rep Derecesi: Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Algorithme d'experts WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Algorithme d'experts Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21471
Mesajlar: 4.273

Standart

Smackdown ölmüş de ağlayanı yok gerçekten. Şu şova, şu main evente bak vallahi en dip reytingler müstahaktır bu şova.
Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2019, 13:27   #3
SHİELD
PALATUFAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nereden: Kütahya
Mesajlar: 1.634
Konular: 72
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 19255
Rep Derecesi: PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin. PALATUFAN Şirketin yüzü artık sensin.
PALATUFAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PALATUFAN PALATUFAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19255
Mesajlar: 1.634

Standart

O Claymore neydi be.
imza
.encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQaYjsKrX1rpr91M26BGkkO0z3DBqoWU  86Hn3ml_Mf1xoPymYyc5DixJutL

BİR GÜN YENİDEN.....
PALATUFAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2019, 13:42   #4
Banned
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2015
Mesajlar: 18.402
Konular: 2781
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 92882
Rep Derecesi: YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YESMovement Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YESMovement YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 92882
Mesajlar: 18.402

Standart

Gerçekten hiçbir şey ifade etmeyen bir ana olay. Tamam Roman Reigns, Shane McMahon ile maça çıkacak onu anladık. Yanına yancı bulmadan Reigns ile mücadele edemez onu anladık da ne bileyim 2 gün önce yendiği Elias ve WrestleMania'da patates ettiğin Drew McIntyre ile nereye kadar devam edecek bu iş? Reigns'in adam tokatladığı ya da 3-5 kişiden dayak yediği ana olaylar RAW'a yakışıyordu, ama SD'de hala yadırgıyorum.
YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2019, 17:37   #5
-
Portgas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2016
Mesajlar: 663
Konular: 5
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 7125
Rep Derecesi: Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın. Portgas Royal Rumble maçını kazandın.
Portgas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Portgas Portgas isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 7125
Mesajlar: 663

Standart

Claymore enfesti be. Baya şiddetliydi.
Portgas isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2019, 17:46   #6
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Mesajlar: 13.982
Konular: 253
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 99421
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 99421
Mesajlar: 13.982

Standart

Shane'in heel olarak kurduğu ittifakları beğenmiyorum. Kendisine jobber ordusundan bir özel koruma ekibi kursa daha iyi olur. Elias da şişirilip şişirilip ring içinde somut olarak hiçbir şey vaat etmeyen güreşçilerden. İddiasız. ME de bomboştu.
imza
Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.