GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 25-05-2019, 01:47   #1
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 19.929
Konular: 4307
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2137271
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2137271
Mesajlar: 19.929

Standart 22 Nisan 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, LoganJeanTR, Kuti Mysterio, Aschentef

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1352
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 22.04.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Wells Fargo Arena, Des Moines, Iowa
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1A.J. Styles vs Rey Mysterio vs Samoa JoeÜçlü Tehdit Maçı17:46
2Naomi vs Billie Kay Tekli Maç01:12
3Baron Corbin vs Drew McIntyre vs The Miz Üçlü Tehdit Maçı15:00
4Cesaro vs Cedric Alexander Tekli Maç06:24
5Becky Lynch vs Alicia FoxTekli Maç 08:04
6 Robert Roode vs RicochetTekli Maç11:11
7Baron Corbin vs AJ StylesTekli Maç 13:06
"Then. Now. Forever. Intro girdi, pazartesi gecelerinin RAW eğlencesi başlıyor! Hızlı başlangıç! Triple H'in müziğini duyuyoruz. WWE COO'su takım elbisesiyle ringe yürüyor. Bu akşam Universal Şampiyonu Seth Rollins'in rakibi belli olacakmış! İki üçlü tehdit maçından galip çıkan gecenin sonunda contender maçına katılacak! İlk maçı hemen duyuruyor Hunter. Samoa Joe'nun karşısında eski WWE Şampiyonu yeni RAWSporlu AJ Styles var, diğer isim ise Rey Mysterio! İkinci üçlü tehdit maçında ise Baron Corbin, The Miz ve Drew McIntyre karşı karşıya gelecek!

Müzik sesi kulaklarımızda! Burn it Down! Ringe gelen isim şampiyon Seth Rollins! Şampiyona inanılmaz bir destek var, çünkü bu onun evi! Rollins, Hunter ile tokalaşıyor. Rollins heybetli kemeriyle hava atmadan geçemiyor. Şampiyonluk onun için olağanüstüymüş. İki hafta WrestleMania'da hayatının mücadelesini vermiş. Canavarı öldürmeyi başarmış ve ünvanını beline takmış. WrestleMania'ya bir Kingslayer olarak gitmiş ancak Beastslayer olarak ayrılmış! Kemeri kazandığından beri Paul Heyman her gün rövanş için Rollins'i arıyormuş.

Bir müzik daha! Gelen isim JOE! Joe, Becky Lynch'in iki şampiyonluk alarak ilginç bir işe imza attığını söylüyor. Ayrıca kendi omuzlarında da yeni kemer için boş bir yer daha olduğunu belirtip şampiyona göz dağı vermekten çekinmiyor.

Rey Mysterio!!! Başka bir katılımcı daha ringe geliyor. Joe'ya RAW'ı değiştirmeye çalışan tek eski SmackDown güreşçisinin o olmadığını söylüyor. Aklında tek bir eşleşme varmış o da MITB'de Seth Rollins ve Rey Mysterio! Drew McIntrye sözünü kesiyor! Hemen lafa girip ringteki kimsenin ne düşündüğünü umursamadığını söylüyor. McIntrye burayı temizlemek için 1 yıl harcamış ve hiç ünvan fırsatı bulamamış! Şimdi onun zamanıymış. Drew, Rollins'in şampiyon olmasının tek sebebinin şirkete benden önce gelmesi diyerek ekliyor. McIntyre bu gece tüm maçları kazanıp Rollins'i harcayacakmış.

Miz geliyor... RAW'a geri dönmüş. İyi destek alıyor. Rollins bir kez daha Miz'in istediği şeye sahipmiş. Kendini Evrensel Şampiyonluğuna layık görüyor.

Araya giren isim Baron Corbin. Rollins ile yüzleşmeyi hak eden en büyük şampiyon adayı olduğunu söylüyor. Rollins, Wrestlemania'da bir canavar öldürmüş olabilirmiş ancak bir efsane de emekli edilmiş. Corbin, ringdeki kalabalığa bugüne kadar herhangi biriniz WrestleMania'daki Veda Maçında Altın Madalyalıyı mağlup edip ettiniz mi diye sorarak salvoyu vuruyor.

AJ Styles lafa dalıyor. Corbin'in çenesini kapatması gerektiğinden bahsediyor. Corbin'in yüzü neredeyse sesi kadar can sıkıcıymış. Ringteki herkesin AJ Styles'ın RAW'da olduğunu unutmuş gibi davrandığını söylüyor. Styles, Rollins'e sesleniyor, bu geceki üçlü maçı kazanacakmış. Bir sonraki üçlü tehdit karşılaşmasını kim kazanırsa onunla da yüzleşeceğini yeniliyor. Bu gece SmackDown'ın neden AJ Styles'ın inşaa ettiği ev olduğunu anlayabilecekmişiz. MITB'de Seth Rollins'e karşı, AJ Styles olacakmış.

Rollins, Hunter'a bakıyor ve hazır olduğunu söylüyor. Bunlardan hangisi MITB'de olacak önemli değilmiş. Unutmaları durumunda hatırlatıyor;

SETH FREAKIN ROLLINS, BURN IT DOWN!Üçlü Tehdit Maçı
AJ Styles vs Rey Mysterio vs Samoa Joe

Döndüğümüzde zil çalıyor ve üçlü arasındaki maç başlıyor. Üç isim birbirlerine yaklaşıyor. Joe, Rey'e kafa attıktan sonra AJ saldırıyor ama Joe bir chop ve tekme ile savuşturuyor. Sonra Rey'den Enziguiri geliyor Joe'ya. Rey, Joe'ya köşede vurmaya devam ederken AJ vuruyor Rey'e sonra diğer köşeye fırlatıyor onu. Sonra Joe'ya koşup vuruyor ve tekrar Rey'e yönetiyor ama tekme yiyor. Rey, AJ'e koşuyor. AJ, Rey'i üstünden atıyor ve Rey, Joe'nun üstüne düşüp hurricanrana. Joe dışarı uçuyor ve Rey-AJ ikilisi ringte teke tek kalıyorlar. Birbirlerine bakıp ringte uzun süre döndükten sonra ilk hamleyi AJ yapıyor ama ıska geçiyor ve Rey, AJ'e vuruyor. Sonra Rey iplerden sekip AJ'in altından geçiyor ve yumruk sallıyor ama ıska geçiyor ve AJ yakalayıp Backbreaker vuruyor. AJ aprona geçiyor ve Joe'ya diz atıyor. Tekrar ringe giren AJ Snap Suplex vuruyor Rey'e. Sonra Rey'i kaldırıyor ama Rey bir yumruk atıp iplerden sekiyor ve AJ'den Backbreaker. 1.. 2.. Kickout! AJ, Styles Clash deniyor ama Rey dışarı çıkıyor. Sonra AJ'de dışarı çıkıyor. Önce Joe'ya saldırıyor sonra Rey'i ringe atıyor ve tekrar Styles Clash deniyor ama Rey bu sefer iplere tutunuyor. Sonra AJ tekrar pozisyona alıyor ama Hurricanrana geliyor Rey'den. 1.. 2.. Joe tuşu bozuyor. Joe önce AJ'i tekmeliyor sonra Rey'i köşeye vuruyor. Sonra AJ'i iplere atıp bir omuzda yere seriyor. Sonra Joe, Rey'i dışarı uçuruyor. AJ, Joe'yu köşeye atıp saldırıyor ama Uranage vuruyor Joe. 1.. 2.. Kickout!

Reklamlara gidiyoruz...

Döndüğümüzde Rey köşeye çıkıyor. AJ, Rey'e vuruyor ve aynı köşeye çıkıyor iki isimde köşede. Rey, Suplex deniyor ama AJ yumruklarla engelliyor. Joe'da o köşeye çıkıyor ve iki isimde tepesine alıp ringe atlıyor. Joe'nun başarısız tuş denemesinden sonra yine

Reklamlar...

Dönüşte AJ, Rey'e bir Clothesline vuruyor. Sonra Joe'da AJ'e Clothesline vuruyor. 1.. 2.. Kickout! Joe, Rey'i tepeye koyuyor ama Rey birkaç tekme ve yumruktan sonra Seated Senton yapıyor. Sonra da Curcufix deniyor. Biraz zorlansa da hareket başarılı. Tuşa gidiyor ama AJ hemen bozuyor. AJ, Rey'i köşeye yolluyor ama Rey köşeye tutunup ayaklarıyla AJ'i kavrayıp dışarı atıyor. Sonra Joe, Rey'i tepesine alıyor ama Rey, Joe'nun tepesinde dönerek DDT vuruyor. Joe 619 pozisyonuna geliyor. Rey 619 yapıyor. Ama hayır Joe çekildi ve Rey'e Coquina Clutch bağlıyor. AJ bir anda iplerin üstünden atlıyor ama Joe, Rey'i bırakıp AJ'e Coquina Clutch bağlıyor. AJ bir anda köşeden yardım alarak Roll-up yapıyor. 1.. 2.. Kickout! Sonra Pele Kick geliyor AJ'den. Joe 619 pozisyonuna gelirken Rey, AJ'i de 619 pozisyonuna atıyor. Sonra Joe'ya 619! Bir an AJ'e de 619 yapıp yapmama konusunda kararsız kalan Rey iplerden atlıyor ama AJ yakalayıp Powerbomb vuruyor. Sonra Joe'ya doğru Rey'i Powerbombluyor. Sonra da Rey'e Joe'nun üstüne doğru Styles Clash! 1.. 2.. 3!

Kazanan: AJ Styles

AJ Styles maçı kazanıyor. Tuş olan isimse Joe. AJ bu akşamki adaylık maçına yerini ayırtıyor.Naomi girişini yapıyor ve rakibini bekliyor. Kadınlar Takımlar Şampiyonları The IIconics girişte gözüküyor. Naomi'nin rakibi Billie Kay olacakmış maçımız başlıyor.

Tekli Maç
Naomi vs Billie Kay

Billie'nin tekmesiyle maç başlıyor. Billie, Naomi'yi yere çarpıyor, tuş deniyor Naomi 1 de kurtuluyor. Naomi'nin kolunu kavrıyor şimdi Billie bir yandan yüzünü sıkıyor hakem uyarıyor, Naomi kalkarken Billie'den karnına bir tekme geliyor. Daha sonra Naomi, Billie'nin kafasına tekme atıyor Billie savruluyor ve Naomi'den Clothesline geliyor, Billie kalkıyor tekrar Clothesline, Billie yine kalktı bu sefer Naomi'den Sitout Jawbreaker geliyor ve Billie yıkılmıyor şimdi Naomi tokat atıyor Billie sinirleniyor tam Clothesline vuracakken Naomi kolunu kavrayıp altından geçiyor o sıra köşe de ki Peyton apronlara çıkıyor Naomi, Billie ile Peyton'un üstüne koşup diz atıyor Peyton yere düşüyor. Şimdi Naomi aprondan atlayıp roll-up yaptı hakem sayıyor 1-2-3!

Kazanan: Naomi

Naomi hemen ringin dışına çıkıyor ve çok mutlu. Billie ve Peyton sinirli, hakeme itiraz ediyorlar ve sonra Naomi'ye kemerlerini gösteriyorlar.The Miz geliyor. Ardından McIntyre ve Corbin'de geliyor. Maçımız başlıyor.

Üçlü Tehdit Maçı
The Miz vs Drew McIntyre vs Baron Corbin

Ikili Miz'e dalıyor. Bir anda Corbin üzerinden roll up deniyor. 1....Drew hemen engelliyor. Şimdi Drew üzerinden gidiyor. 1...olmuyor. Miz dışarı kaçıyor. Drew ve Corbin sağdan soldan sıkıştırmaya çalışıyorlar. Miz ringe giriyor.Ve Drew'e iplerden tekme vuruyor. Arkasını dönüyor. Ve Corbin onu saglam bir şekilde yere seriyor. Tekmeliyorlar. Drew ringe atıyor. Chop vuruyor. Miz kalkıyor ve ikisini de yumrukluyor. Ama yine aralarına alıyorlar ve dövüyorlar. Drew tutuyor ve Corbin yumrukluyor. Bu sefer Corbin tutuyor. Ama olmuyor bu. Miz kaçıyor ve Corbin Drew'e vuruyor. Corbin Miz'i dışarı atıyor. Barikatlara vuruyor. Merdivenlere vuracak hayır Miz barikatlara vuruyor onu. Drew arkadan yumruk vuruyor. Ringe atiyor ve Delayed Vertical Suplex. Tuş 1...2....olmuyor. Corbin giriyor. Drew bir tekme koyuyor ona. Miz'e de chop vuruyor. Bir yumruk vuruyor. Köşeye atıyor. Miz dirsekliyor. Corbin giriyor ve Drew'e yumruk vuruyor. Miz bir anda Roll up alıyor Corbin'e. 1....olmuyor. Miz köşeye gidiyor. Corbin koşuyor ama olmuyor. Ve Corbin kafasını çarpıyor. Miz yumrukluyor. Ikisine de Double Knee yapıyor. Drew'i ringin ortasına itiyor ve atlıyor. Corbin'de geliyor ve o da hasar yiyor atlamadan. Şimdi ikisine de Yes Kicks yapıyor. Son vuruşu yapacak. Ama Drew eğiliyor. Corbin yiyor. Miz arkasını dönüyor ve Glasgow Kiss Headbutt geliyor. Köşeye koyuyor. Choplar vuruyor. O da çıkıyor. Miz yumrukluyor. Drew düşüyor. Miz atlayacak. Ama Corbin'i itiyor. Ve Miz hala köşede kalıyor. Drew superplex yapacak ama Corbin geliyor ve Double superplex! Drew dışarı çıkıyor. Corbin ile yumruklasiyor. Bu sirada Miz ikisine de atlıyor. Corbin'i spikerlerin oraya atıyor. Drew'i ringe atıyor. Drew dirsek vuruyor. Kaldırıyor ve yere vuruyor. Tus 1....2....olmuyor başarısız. Claymore için hazırlanıyor. Olmuyor ve Miz Figure Eight Lock bağlıyor. Drew zar zor dayanıyor. Ama bir yumruk vuruyor ve kaçıyor. Miz dışarı atıyor. Corbin ringe giriyor. Miz koşuyor. Ve Deep Six! Tuş 1...2..olmuyor. Drew'e koşuyor. Iskaliyor. Merdivene çarpıyor. Ringe giriyor. Roll up yiyor. 1...2......olmuyor başarısız. Miz çok yaklaştı. Drew'den Spinebuster! Tuş 1....2....olmuyor! Bir anda Miz'i kaldırıyor. kaldırıyor Faceburst DDT Miz'den. Tuş 1...2....olmuyor. Corbin giriyor. End Of Days!! Hayır. Yine Faceburst DDT! Tus 1..2...olmuyor. Corbin'i dışarı atıyor. Arkasını dönüyor Claymore!!! Tuş 1...2....olmuyor. Corbin bozuyor. Drew'i dışarı atıyor ve sayıyor. 1...2....3!

Kazanan: Baron Corbin

Baron Corbin vs. AJ Styles maçı kesinleşti. Kazanan MITB şovunda Seth Rollins ile karşı karşıya gelecek.
AJ Styles arka alanda röportaj veriyor. Corbin'i nasıl yeneceğini soruyor muhabir. Styles 2 kez USC, 2 kez WWE şampiyonu olmuş. Styles, Angle'ı yenmemiş fakat düzenli olarak Cena'yı dövmüş. Bu karşılaştırma amaçlı değil buradaki en büyük kabadayı ile mücadele edip kazanması ile ilgiliymiş. AJ Styles MITB'ye gidecekmiş.

Sami Zayn girişini gerçekleştiriyor. Sami Zayn birkaç haftadır gerçekleri anlatıyormuş. İnsanlar sürekli olumsuzmuş. Tipik inkar ve saptırma duyguları ile tepki gösteriyorlarmış. Buradan uzak olduğu 10 ay hayatının en mutlu anıymış. Bazı görüntüler gösteriyor. Norveç, İsveç, Meksika'da bir plajda. Oldukça mutlu! İskoçya'da bir kale önünde fotoğrafı var. Soyunma odası egomanyaklarla çevriliymiş. Fakat sorun bu değilmiş. Sroun ABD diyor. Toksik bir kültür yaratılmış. WWE onu hasta eden bir yapıymış. Sami Zayn ??? şeyler anlatıyor. Sami Zayn'e güvenmeliymiş seyirciler.Şu an Iowa'dan başka bir yerde olmayı tercih edermiş. Eğer bir sorununuz varsa gezi yapmayı öneriyormuş. Cehenneme gtmelerini söylüyor Zayn. Yani, meh.

Seyircilerden yuhalamalar ve Zayn terk ediyor ringi.Cedric Alexander'ın müziği duyuluyor. Aslan parçamız geliyor ringe. Sami Zayn'a sert bir bakış atıyor. Cedric Alexander girişini gerçekleştirdi. Rakibi kim olacak? Cesaro! Reklamlardan sonra.

Tekli Maç
Cedric Alexander vs Cesaro

Maç başladı ve Cesaro, Cedric'i tuttuğu gibi fırlatarak maça hızlı başlıyor. Cesaro, Cedric'in kolunu kapıyor ve kilit yapıyor. Cedric atletik hareketlerle kilitten kurtularak Cesaro'nun kafasına kilit yapıyor. Cesaro, Cedric'e Back Suplex yapmak istedi ancak iki ayağının üstüne düşen Cedric yine de Cesaro'nun sert tokadından kaçamadı ve yere düştü. Ringin köşesine çekilen Cedric'e, Cesaro Corner Uppercut yapıyor. Şimdi de Cedric'e Knife Edge Chops yapıyor Cesaro. Cedric ittirince önce tekmeliyor sonra da karşı ring köşesine yolluyor ancak Cedric ringin üstüne çıkıyor ve Cesaro'nun üstünden atlayarak Cesaro'nun atağından kurtuluyor. Cedric Backflip Headscissors Takedown and Dropkick Combo yiyen Cesaro ringin dışına çıkıyor. Cedric Suicide Dive yapmak için harekete geçmişti ki Cesaro bacaklarının arasından kayıyor ve Cedric slam yapmak istedi ancak kaldıramayınca Cesaro kaldırıp slam yapıyor. Cesaro tuş denedi ancak Cedric çabuk kurtuluyor. Cesaro şimdi kilit yapıyor ancak Cedric ayaklanarak karnına dirseğiyle vurunca Cesaro onu ringin köşesine itiyor ve atağa geçiyor ancak Cedric'ten kafasın7a tekme yeyince afallıyor. Cedric şimdi ringin üstüne çıkıyor ve Cesaro'nun üstüne atlıyor ancak Cesaro onu yakalayıp Mid Air Tilt A Whirl Backbreaker yapıyor ve tuş deniyor ancak Cedric yine kurtuluyor. Cesaro, Cedric'i doğrultuyor ve iplerden sekerek beline yumruk atıyor. Cesao rakibinin beline bir kez daha yumruk attıktan sonra kilit deniyor. Cedric, Cesaro'nun karnına attığı yumrukla kilitten kurtuluyor ve iplerden sekerek atak yapmak istedi ama Cesaro ona Big Boot yapıyor. Cesaro tuş deniyor ama Cedric kurtulmayı başarıyor. Cesaro, Cedric'in elini düzeltiyor ve ayağıyla eline basıyor. Cesaro, Cedric'i kaldırıp yere atıyor. Cesaro tuş deniyor ama Cedric kurtulmayı başarıyor. Cesaro, Cedric'in eline basıp kafasından kilit yapıyor. Cedric ayağa kalkıp kilidi bozmaya çalışınca Cesaro Irısh Whip yapıyor ama Cedric atletik yeteneği sayesinde kurtuluyor ve tuş pozisyonuna getirmek istiyor ama Cesaro'yu düşürmek için gücü yetmiyor ve Cesaro iki eliyle Cedric'in kafasından tutuyor ve kaldırıyor ama Cedric fırsatını bulup tuş pozisyonuna getiriyor ancak Cesaro kurtulmayı başarıyor. Cedric, Cesaro'nun göğsüne tokat atıyor. Art arda bir kaç kez yumrukluyor Cesaro'yu ve Cesaro onu ipleredoğru itiyor ve iplerden seken Cedric, Cesaro'nun ayağını yakalıyor ve Back Elbow yapıyor. Cedric hız kesmiyor. Önce Cesaro'nun ayağına Dropkick yapıp yere düşürüyor sonrasında ise kafasına dropkick yapıyor. Cedric hırsından bir çığlık attı ve ringin köşesinde duran Cesaro'ya koşarak hamle yapmak istedi ancak Cesaro onu kaldırıp ring dışına atmak istedi ancak Cedric iplerden tutunarak ringin kenarında kaldı. Cedric iplerin arasından Cesaro'nun kafasına tekme attı ve üstüne atladı ancak Cesaro yakaladı ve Suplex yapacaktı ki Cedric ağırlığı koyarak Suplexi bozdu ve Michinoku Driver II yapıp tuş deniyor ancak Cesaro bundan da kurtuluyor. Cedric, Cesaro'yu kaldırıyor ve ikili sırtlarını birleştirip avantaj sağlamak istiyor ancak başaramayınca Cedric atletik bir şekilde iplerden sekerek Cedric'e The Neuralyzer yapıyor ve Cesaro ringin dışına çıkıyor. Cedric, ring dışında bulunan Cesaro'ya Tope Con Hilo yapıyor. Cedric, Cesaro'yu ringe soktuktan sonra ringin üstüne çıkıp Cesaro'nun üstüne atlıyor ancak Cesaro onu yakalıyor ve Mid Air European Uppercutt yapıyor ve tuş deniyor ve tuş başarılı. Cesao maç sonunda meşhur hareketini yaparak galibiyeti kutluyor.

Kazanan: CesaroThe Viking Raiders'ın müziği duyuluyor. Girişlerini gerçekleştiriyorlar. Lucha House Party ile karşı karşıya gelecekler.The Viking Raiders yok ediyor maç bile başlamadan Lucha House Party'i. Gövde gösterisi yapıyorlar. Lucha House Party karşılık bile veremiyor. The Viking Raiders ikilisi bağırıyorlar, taunt atıyorlar.Becky Lynch geliyor ringe ve konuşmaya başlarken. Becky ringteyken müzik duyuluyor. Gelen isim Becky'nin MITB'deki rakibi Lacey Evans.

İkilinin birbirlerine karşı sözleri bittikten sonra Becky'nin bu geceki rakibi Alicia Fox ringe geliyor ve maç başlıyor.

Tekli Maç
Becky Lynch vs Alicia Fox

İki isim ring etrafında dönüp birbirlerine Headlock bağlıyorlar. Becky bir süre üstün sürdürüyor Headlock'u. Sonra Fox bir yumruk atıyor ve Headlock'u bağlıyor sonra iplerden sekerek Shoulder block vuruyor. Tuşa gider gitmez Becky kalkıyor. Ardından Becky üç kez iplerden sekiyor. Üçüncü sekmeden dönerken Fox Dropkick deniyor ama Becky engel olup tekme atıyor. Fox dışarı çıkıyor. Bir süre sonra Becky, Baseball Slide yapıp dışarı çıkıyor. İki kez aprona vuruyor Fox'u. Sonra Fox, Becky'i bariyerlere vuruyor. Fox, Becky'e bir tekme attıktan sonra ringe atıyor ve tuşa gidiyor. Tuş başarısız.

Reklamlara gidiyoruz...

Reklam dönüşü Becky, Fox'u köşeden alıyor ve iplere atıyor ama Fox iplere tutunuyor ve bir tekme ardından big Boot. Alicia iki kez tuşa gidiyor ama başarı yok. Sonra Headlock bağlıyor. Becky bir süre sonra birkaç yumruk atarak kurtuluyor. Fox, Becky'i iplere atıyor sonra da kavrıyor ama hurricanrana benzeri bir hareket geliyor Becky'den. Becky, Dis-Arm-Her deniyor ama Fox dışarı atıyor Becky'i. Fox dışarı çıkıyor ama Becky bariyerlere vuruyor Fox'u. Becky, Fox'u atıp ringe giriyor ve bir tokat yiyor ama bir yumruk attıktan sonra köşeye çıkıyor ve Flying Forearm. Sonra iki Bex-Ploder vuruyor ve Fox köşeye geçince ona doğru koşuyor ama Roll-up! Becky hemen Dis-Arm-Her bağlıyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Becky Lynch

Lacey Evans ringe giriyor ve Woman's Right! Becky ayağa kalkıyor ama bir Woman's Right daha!!Ricochet girişini gerçekleştiriyor. Reklamlara gidiyoruz döndüğümüzde Ricochet ringde. Geçen hafta yaşananları hatırlıyoruz. Ricochet Chad Gable'ı mağlup etmişti ve Bobby Roode ona saldırmıştı. Bir dakika, artık Bobby Roode yok! Robert Roode var!

Tekli Maç
Ricochet vs Robert Roode

Maç başlıyor. İkili lock almaya çalışıyor böyle böyle köşeye gidiyorlar. Hakem uyarıyor. Roode tekme vuruyor. Bir de yumruk vuruyor. Rico yumruklar vuruyor ve iplere atıyor. Ama Roode kafadan lock alıyor. Rico yumruk vuruyor. Roode tekme vuruyor. Chop vuruyor. İplere atıyor. Ama Backflip geldi Rico'dan. Ve Dropkick. Üstüne koşuyor ama Roode dışarı atıyor. Hayır Rico iplerde duruyor. Roode koşuyor. Karnına kafa vuruyor. Ve dışarı atıyor. Suicide Dive! Hayır Roode çekiliyor. Rico iplerde duruyor. Ve Moonsault!

REKLAMLAR...

Roode lock almış durumda. Rico dirsek vuruyor. İplerden koşuyor ama Roode tekme vuruyor. 2 tane daha vuruyor. Ve Delayed Vertical Suplex geliyor. Tuş 1.....2..... olmuyor. Elini yüzüne sertçe bastırıyor hakem uyarıyor. Lock alıyor. Kafasından tutuyor. Köşeye atıyor. Koşuyor ama Rico tekme vuruyor. Ve Dropkick. İkili yumruklaşıyor. Köşeye atıyor Rico. Koşuyor. İskalıyor. Ama tekme vuruyor ve atlıyor. Ardından Shooting Star Press ve tuşa gidiyor. 1...2.. olmuyor. Kaldırıyor ama olmuyor. Roode German Suplex yapacak o da olmuyor. Dirsek vuruyor. Rico kaldıracak o da olmuyor. Roode dirsekliyor. Roll up. 1...2...olmuyor. Rico atlıyor ama Mid Air Spinebuster! Tuş 1....2... olmuyor. Glorious DDT için hazırlanıyor. Olmuyor Rico kaldırıyor ve diz vuruyor tuş. 1...2... olmuyor başarısız. Rico 630 için köşeye çıkıyor. Ve yapıyor!! Hayır yapamıyor. Roode çekiliyor. Köşeye vuruyor. Ve Glorious DDT! Tuş 1.....2......3!

Kazanan: Robert Roode

Roode galibiyetini yaşıyor bu görüntülerle maçımız sona eriyor.Sırada ana olay var. AJ Styles geliyor ringe ve ardından Baron Corbin'de. Maçımız başlıyor.

Tekli Maç
AJ Styles vs Baron Corbin

AJ Styles, Baron Corbin'e tokat atarak başlıyor maça. Baron Corbin Atağa geçti ancak AJ styles kurtuluyor ve Baron Corbin'in göğsüne 2 tokat atıyor. AJ, Corbin'in ayağına tekme atıyor. AJ yine yumruk atmak istedi ancak Baron Corbin linden yakalıyor ve bu sefer Corbin yumruk atıyor. Corbin, AJ Styles'a Back Suplex yapmak istedi ancak AJ kurtuluyor ve Corbin'e Dropkick yapıyor ve Corbin iplere tutunmak zorunda kalıyor. AJ Styles iplerde asılı kalan Corbin'e defalarca yumruk attıktan sonra hakemin uyarısıyla hareketi bırakmak zorunda kalıyor. Corbin atağa geçiyor ve AJ'in karnına diz darbesiyle karşılık veriyor ve onu ringden aşağı atmaya çalışıyor ancak AJ iplere tutunarak bu ataktan kurtuluyor. AJ atak için önce karnına kafa darbesi yapıyor sonra iplerden atlıyor ancak Corbin'den Mid Air Sucker Punch geliyor. Yerde yatan AJ' 3-4 kez tekme atan Corbin taraftarlara dönüp AJ'in meşhur giriş hareketini yapıyor. Corbin ringin köşesinde duran AJ'i çok sert bir şekilde diğer ringin köşesine çarptırıyor ve AJ sert bir şekilde yere düşüyor. Corbin yerden kaldırdığı AJ'e yumruk atarak yeniden düşürüyor. iki üç kez daha yumrukladıktan sonra AJ'i kaldırıyor ancak bu sefer AJ yumruklamaya başlıyor. Yumruk darbesiyle ringin iplerine tutuan Corbin'i, AJ Styles Clothesline yaparak ringin dışına yolluyor. AJ, Corbin'i üstüne atlamak istedi ancak Corbin kaçınca ringin kenarına tutundu ve Corbin ise ayağından çekeek ringin kenarına düşürmeyi başardı. Corbin, AJ'i tutup kolukların olduğu yere yolluyor. Corbin, AJ'e doğru ilerlerken AJ'den Jumping Enziguri hareketi geliyor. AJ atak yapacakken Corbin onu yakalıyor ve bariyerin üstüne atıyor. Reklamlardan döndüğümüzde Corbin'in AJ'e kilit yaptığını görüyoruz. AJ kilitten kurtulmak için Corbin'in karnına vurunca Corbin sinirleniyor ve önce yumruk atıyor sonra da Inverted Yokosuka Cutter yapıp tuşa gidiyor ancak AJ kurtuluyor. Corbin, AJ'i ringün üstüne çıkartıp Superplex yapmak istedi ancak AJ bundan kaçıp Corbin'i ayağından çekerek kafasını ringin kenarına çarptırmayı başardı. AJ üç kez Corbin'in ayağına vurmasıyla Corbin yere düşüyor. AJ Corbin'in ayağından tutmak istedi ancak Corbin ayağıyla onu itince AJ koşarak kafasına yumruk atarak karşılık verdi. Ringin kenarına giden Corbine AJ, Corner Clothesline yapıyor. AJ, Corbin'i omuzuna alıyor ama taşıyamıyor ve bırakıyor. Sonrasında AJ ile Corbin yumruklaşmaya başlıyor. AJ'in yumruklarına çok sinirlenen Corbin ona Chokeslam yapmak istedi ancak AJ kaçarak tuş pozisyonuna getiriyor. Ancak Corbin kaçmayı başardı. Corbin atak yapmak istedi ancak AJ yine tuş pozisyonuna getirdi ancak Styles Clash pozisyonuna niyetlendi ve pozisyona getirdi ancak Corbin attığı tekmeyle kurtuluyor. Corbin klasik ringin dışına çıkıp Deep six hareketini yapmaya çalıştı ancak AJ'den Pele kick'i yeyip yere düşüyor. AJ koşarak atak yapmak istedi ancak Corbin'den Deep Six geliyor ve tuş deniyor. Ancak AJ kurtulmayı başarıyor. İki güreşçi de bitkin durumda ve kalkmakta baya zorlanıyorlar. Baron Corbin ringin kenarında duran AJ'e Corner Clothesline yapıyor. Geriye gidip koşarak bir daha Corner Clothesline yapıyor ve Corbin End Of Days yapmak istedi ancak AJ'den Calf Crusher geliyor. Corbin, AJ'in kafasını yere çarptırarak kilitten kurtuluyor. Corbin kendini zar zor ringin kenarına atarken AJ yerinden kalkamadı bile. Corbin, AJ'i iplere tutturdu ve ringin üstüne çıktı. AJ'e atladı ancak AJ son anda kaçarak Corbin iplere çarpıp yere düşüyor. AJ'den Phenomenal Forearm geliyor ve tuş deniyor ve tuş başarılı.

Kazanan: AJ Styles

AJ Styles Seth Rollins'in rakibi oluyor. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. Maçın ardından Seth Rollins'in müziği duyuluyor. Money In The Bank şovunda Şampiyon Seth Rollins kemerini AJ Styles'a karşı savunacak. İkili face to face yapıyorlar. Seth Rollins elini uzatıyor. AJ Styles bir süre tepki vermiyor. Şimdi ise uzatıyor elini. İkili tokalaşıyorlar ve birbirlerine bir şeyler söylüyorlar. Şovumuz bu görüntülerle sonlanıyor.

imza
#uncensored
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 01:49   #2
David Hayter
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Antalya
Mesajlar: 16.049
Konular: 90
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1023042
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1023042
Mesajlar: 16.049

Standart

Allah'ım en kral maç incelemeleri hep bana ait.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 03:53   #3
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Sine Qua Non
Mesajlar: 38.735
Konular: 8804
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284
Mesajlar: 38.735

Standart

Çok çok mersi ekip.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 05:03   #4
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 20.137
Konular: 1211
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1457960
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1457960
Mesajlar: 20.137

Standart

Güzel bir inceleme daha yaptık ekip olarak. Emeği geçenlerin eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2019, 10:24   #5
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 20.737
Konular: 4573
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1160866
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1160866
Mesajlar: 20.737

Standart

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir inceleme daha yaptık ekip olarak. Emeği geçenlerin eline sağlık.
Güzel bir inceleme oldu. Emek veren herkese teşekkür ederim.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.