GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-05-2019, 01:59   #1
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 20.004
Konular: 4328
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2180108
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2180108
Mesajlar: 20.004

Standart 29 Nisan 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, LoganJeanTR, Kuti Mysterio,Resistant Player

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1353
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 29.04.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Rupp Arena, Lexington, Kentucky
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Braun Strowman & Ricochet vs Baron Corbin & Drew McIntyreTakımlar Maçı14:04
2Jey Uso & Jimmy Uso vs Karl Anderson & Luke Gallows Takımlar Maç11:19
3Bobby Lashley vs The Miz Tekli Maç 
4Erik & Ivar vs Gran Metalik & Kalisto Takımlar Maç01:55
5Naomi vs Alexa BlissTekli Maç 
6 Curt Hawkins & Zack Ryder vs Dash Wilder & Scott DawsonTakımlar Maç04:17
7Rey Mysterio vs Samoa JoeTekli Maç 07:18"Then. Now. Forever. Intro girdi, pazartesi gecelerinin RAW eğlencesi başlıyor! Şovu Alexa Bliss açıyor. Alexa, MıtB'in öneminden bahsediyor. Alexa, RAW'dan katılacak 4 kişiyi konuk edecekmiş. İlk olarak Strowman geliyor! Geçen senenin çanta kazananı Strowman tekrar şans bulacak!

Ricochet de geliyor! Ricochet de resmen MıtB maçında olacak.


Alexa sıradaki ismi duyurmadan önce seyirciler ''Ricochet'' chanti atıyor. Alexa sıradaki ismi duyuruyor ve o isim McIntyre!

Ve son olarak Corbin geliyor. Corbin de 2017 MitB kazananıydı.
Corbin 2.kere çantayı alacağını söylüyor. Ricochet onu bölüyor. 2. kere loser olacaksın diyor. Başarılı cash-in yapamamasından bahsediyor.
McIntyre, Corbin'e sallamaya başlıyor. Corbin onun şansını çalmış Corbin bunu hak etmiyormuş. Ricochet söze girmeye çalışıyor ama McIntyre onu susturuyor. Yeni çocuğa tavsiye vereceğini söylüyor. Uçup kaçmaya devam etmeliymiş Ricochet. Ve büyüklerin işine karışmamalıymış.
Strowman'a göre ringteki üç isim onu durduramazmış. Strowman bunu kanıtlamak için bir maç istiyor. Strowman'ın istediği maç şu şekilde : Strowman& Ricochet vs Corbin& McIntyre!

Bu gece bu maçı göreceğiz!

Takımlar Maçı
Braun Strowman & Ricochet vs Baron Corbin & Drew McIntyre

Maçımız başlıyor. Rico ve Strowman konuşurken Corbin Strowman'i itiyor. Rico ringin dışına yuvarlanıyor. Corbin Strowman'i tekmeliyor. Corbin taunt atarken Strowman boğazına yapışıyor ve dışarı atıyor. Corbin hemen ringe giriyor. Strowman'dan Running Powerslam! Bu kada çabuk mu? Hayır. Corbin kendini köşeye atıyor. Strowman koşuyor . Corbin tekme vuruyor. Strowman bir yumruk vuruyor. Ve dışarı atıyor. Rico tag alıyor. Tekme vuruyor ve Moonsault. Ringe giriyor Corbin. Rico karnına kafa vuruyor. Tekme vuruyor ardından atlıyor. Drew tag alıyor. Köşeye atıyor yumruk hayır iskalıyor. Rico yumrukluyor. Tekme vuruyor. Koşuyor Drew kaldırıyor onu ve yere vuracak hayır. Rico arkaya atıyor kendini. Ama Chop yiyor. Şimdi alıyor kolunu ve tekme vuruyor. Tutuyor Rico'yu. Corbin tag alıyor. Yumruk vuruyor. Ayağı ile kafasını sıkıştırıyor. Hakem uyarıyor ve bırakıyor. Tekme vuruyor. Lock alıyor. Rico yumrukluyor. İplerden geliyor ve Backflip! Dropkick bir de. Drew'i indiriyor. İplerden sekiyor atlıyor hayır Corbin yumruk vurdu. Dirsekler vuruyor. Tekmeliyor. Strowman'a "Gel gel" diye hareket yapıyor. Köşeye atıyor koşuyor. Hayır Rico yumruk vuruyor. Dropkick! Hayır Corbin çekiliyor. Dışarı atıyor. Drew ve Strowman yüz yüze geldi. Corbin arkadan saldırıyor. Strowman kovalıyor Corbin kaçıyor. ClayMore geliyor Drew'den!!! Corbin Rico'yu ringe atıyor. Tuş 1...2..... olmuyor. Köşeye atıyor ve yumrukluyor. Kendi köşelerine vuruyor ve Drew tag alıyor. Lock alıyor. Rico kurtuluyor ve koşuyor ama Drew dizine vuruyor. Tuş 1...2... olmuyor. Corbin tag alıyor. Rico Dropkick vuruyor. Bir tane daha geliyor. Strowman tag alıyor. İki ismi de hasat ediyor. Drew tag alıyor şimdi. Rico da alıyor. Comeback Move yapıyor. Koşuyor ama Headbutt! ClayMore için hazırlanıyor. Corbin tag alıyor. Strowman da alıyor. Drew Corbin'e yumruk vuruyor. Ve Running Powerslam!!!! Rico tag alıyor ve 630!!!!!! Tuş 1......2.....3!

Kazananlar: Ricochet & Braun Strowman

Ricochet ve Strowman sevinçlerini yaşıyor ve maçımız sona eriyor.Uuuuussooossss! Done With That ile birlikte Jey Uso&Jimmy Uso girişte gözüküyor ve şarkılarını söyleyerek ringe geliyorlar. Ringe girip bir süre daha devam ediyorlar ve bekleyişe geçiyorlar. Onların bekleyişine son verenler Karl Anderson ile Luke Gallows oluyor. İkili ağır adımlarla ringe geliyorlar ve iki takımda ringde maç için son hazırlıklarını yapıyorlar.

Takımlar Maçı
The Usos vs Karl Anderson & Luke Gallows


Maça Karl Anderson ve Jey Uso başlıyor. İkili roll-up alıyorlar, Jey hemen rakibini headlock’a alıyor. İkili iplere kadar gidiyor, Anderson karşı iplere yolluyor rakibini ama dönüşte Jey’den sert bir toss. Jey iplerden sekiyor, Anderson altına yatıyor. Jey ikinci kez dönüyor Anderson kolundan yakalıyor ancak Jey’den clothesline. Tuşa gidiyor, 1-, Anderson atıyor. Anderson kendini köşeye atıyor. Jey’den corner spear, Jimmy tag alıyor ve Luke’a hareket yapıyor, ardından European Uppercut vuruyor Anderson’a. Jey kenara çıkıyor. Tuşa gidiyor Jey, 1-2, Anderson atıyor. Anderson bir kere daha köşeye gidiyor, Jimmy üstüne geliyor ancak big boot ile karşılıyor bu kez Anderson. Alıyor kafasını Jimmy’nin ve köşeye vuruyor. Köşeye koyuyor ve üst üste yumruklar atarak yere düşürüyor. Saçından tutup kendi köşesine atıyor şimdi ve Luke tag alıyor. Karl rakibini kollarından tutuyor ve Luke sert bir tekme indiriyor karnına, ardından Karl çıkıyor ringden. Luke rakibini tutuyor ve sırtına bir yumruk atıp köşeye atıyor derken Jimmy kayarak kendini durduruyor ve bir tokat atıyor suratına. Dans ediyor ve göğsüne bir chop atıyor, Luke köşeye kadar gidiyor. Jimmy ikinci iplere çıkıyor ve yüzünü yumrukluyor, hakemin uyarılarıyla bırakıyor. Gallows’tan Jimmy’e bir yumruk, aynı anda da Jimmy’den Anderson’a geliyor. Gallows bir big boot deniyor ancak Jimmy altından geçiyor. Luke rakibinin üstüne koşuyor, Jimmy ipleri çekiyor ve Gallows ring dışına düşüyor. Jimmy seyircileri coşturup iplerden sekiyor ve! Ancak Gallows’tan yüzüne bir yumruk geliyor tam atlarken ve ringe yuvarlanıyor geri Jimmy. Luke da peşinden ringe giriyor ve saçından tutuyor rakibinin. Rakibini fırlatıyor ve Jimmy’nin boğazı ikinci iplere çarpıyor, hakem uyarıyor Gallows’u ve Jimmy’nin durumuna bakıyor. Jimmy köşeye gidiyor, Luke üstüne gidiyor ancak Jimmy’den bir yumruk. Üstüne art arda choplar geliyor Gallows’un göğsüne. İplerden sekiyor ancak gelişine Big Boot’u yiyor suratına! Tuşa gidiyor, 1-2, atıyor Jimmy. Luke iplere dayanmış rakibini ringin dışına atıyor, ardından kendisi de çıkıyor. Rakibini tutuyor ve seyirci barikatlarına fırlatıyor.

Reklamlar..

Reklamlardan döndüğümüzde Luke, Jimmy’i headlock’a almış durumda. Jimmy karnına yumruk atıyor rakibinin birkaç tane ancak Luke yere yapıştırıyor rakibini ve Anderson’a tag veriyor. Anderson ringe giriyor, ikisi birlikte iplere yolluyorlar ve Luke’dan bir knee. Anderson iplerden sekiyor ondan da küçük bir big boot, 1-2, atıyor Jimmy. Anderson hemen atar atmaz headlock’a alıyor rakibini. Jimmy yavaş yavaş ayağa kalkmayı başarıp kurtuluyor ve iplerden sekip geliyor ancak Anderson’dan back elbow. Tuşa gidiyor, 1-2, atıyor tekrar Jimmy. Anderson rakibini saçlarından tutup kaldırıyor ve köşeye götürüp Luke’a tag veriyor. Luke rakibini kaldırıyor ve Anderson’da destek oluyor, belly-to-belly slam! Tuşa gidiyor, 1-2, bir kickout daha geliyor Jimmy’den. Gallows yerdeki rakibine birkaç stomp vuruyor. Jimmy tekme atmak istiyor ancak Luke ayağından tutuyor, Jimmy’den spinning enzuigiri geliyor! İki isimde taglarını veriyorlar, Jey ve Anderson hızlı bir giriş yapıyor ringe. Jey’den üst üste iki tane jumping clothesline ve Samoan Drop! Anderson köşeye oturuyor, Jey koşuyor ve corner ass attack. Tuşa gidiyor, 1-2, atıyor Anderson. Köşeye gidiyor tekrar, Jey’de corner clothesline! Hayır, Anderson çekiliyor ve Spinebuster! Tuşa gidiyor, 1-2, atıyor Jey son anda. Anderson, Gallows’a tag veriyor. Magic Killer için sırtlıyorlar rakibini ikili ancak Jimmy yetişiyor son anda ve Anderson’a Superkick! Luke, Jimmy’i ringin dışına atıyor. Arkasını dönüyor ve Jey’den Superkick! Hemen Jimmy’e tag veriyor ve Double Superkick! Jey Uso iplerden sekiyor ve Anderson’ın ringe girmesini suicide dive ile engelliyor. Jimmy köşede hazır ve diving splash! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Kazananlar: The Usos

Usolar galibiyetini kutladıktan sonra bir arka alan videosu izliyoruz. Gecenin erken saatlerinde ikizler Revival'in soyunma odasını basmış. Wilder'ı Dawson'ın omzunu kremlerken görüyoruz. Revival geliyor! Revival'a göre bu özel hayatın gizliliğini ihmal ediyormuş. İkili birbirinin arkasını kolluyormuş. Usolar arka kollamakla ilgili şakalar yapıyor. Revival iyice sinirleniyor. Usolar sözlü atışmayı üstün kapatıyor.Awesomeee! The Miz geliyor. Miz TV şovunu izleyecekmişiz. Konuğu ise Lashley! Reklamlardan döndüğümüzde Kushida hakkında bir promo izliyoruz. Bu hafta debutunu gerçekleştirecekmiş.

Kameralar ringe dönüyor. Miz ringte. Tarihteki en izlenmesi gereken şov Miz TV'e hoşgeldiniz! Miz olumlu reaksiyon alıyor. Miz TV'i RAW'a geri getirdiği için mutluymuş. Miz, Lashley'i duyuruyor. Lashley girişini yapıyor!
Yanında Lio Rush yok. Çıkan haberler doğru olabilir.


Miz, Lashley'i takdim ediyor. Lashley, Miz'in sözünü bölüyor. Lashley sadece cevaplamak istediği soruları cevaplarmış. Miz, Lashley'in kendisinden üçüncü şahıs olarak bahsetmesiyle ilgili konuşuyor. Lashley'in potansiyeli hakkında konuşacakmışız. Lashley geri döneli sadece 1 yıl olmuş ve şimdiden 2 kere IC kemeri almış. Miz'e sen ne yaptın diye soruyor Lashley.

Eski Miz olsaydı 8 kere IC olduğunu 7 kere TTC olduğunu 2 kere USC olduğunu ve WWE kemerini aldığını söylermiş. Ama bu uzun zaman öncede kalmış. Artık Miz böyle birisi değilmiş. Lashley çok merak ediyorsa Miz'in Vikipedi sayfasına bakabilirmiş. Ayrıca Miz sen hiç benim eşimi gördün mü diyor? Lashley, Miz'in WM'da mağlup olmasından bahsediyor. Shane'in patates suratlı babasına attığı yumruktan bahsediyor. Lashley'e göre Miz babası gibi vasıfsızmış. Miz sinirleniyor ve Lashley'e saldırıyor! Ortalık karıştı. Miz, Lashley'e sandalyeleri fırlatıyor!

Tekli Maç
The Miz vs Bobby Lashley

Reklamlardan dönüyoruz ve maç başlamış oluyor. Lashley, The Miz'e kafasından kilit yapıyor. Miz yavaş yavaş kalkıyor ve kilitten kurtulmak için Lashley'in göğsüne dirseğiyle vuruyor. Ancak Lashley'de karşı atağa grçip o da yumruklayınca The Miz kilidi bozmuş oluyor. Lashley, The Miz'e Stalling Suplex yapıyor ve tuş deniyor ancak The Miz kurtuluyor. Lashley bir süre bekliyor. The Miz kalkacak gibi oluyor ve Lashley, The Miz'i sırtına alıyor ancak The Miz kayıp pozisyondan kurtuluyor ve ringin köşesine gidiyor. Lashley atağa geçiyor ancak The Miz tekme atarak saldırıyı püskürtüyor The Miz, Lashley'in atağından kurtulup onu ringin köşesine sıkıştırıyor ve tekmeleriyle Lashley'i zor duruma düşürüyor. The Miz ringin diğer köşesine doğru koşup Lashley'e Double Knee Strike yapıyor. Aynı hareketi bir kez daha tekrarladı. Aynı hareketi bir kez daha yapacaktı ki Shane McMahon'un müziği çalmaya başladı. Shane McMahon alana giriş yapınca The Miz'in dikkati dağılıyor ve Boby Lashley hamle yapmak istiyor ancak The Miz kurtulup Clothesline ile ringin dışına yolluyor. The Miz ringin diğer ringin köşesine koşup iplerin arasından Lashley'e Dropkick çakıyor. The Miz, Lashley'i ringin içine geri sokuyor. The Miz, Shane'e bakıyor ve içeri girmek için arkasını dönüyor ancak Shane ona doğru atak yapmak için koşuyor ama The Miz durumu görünce hakemi uyarıyor ve Shane durmak zorunda kalıyor. The Miz, Lasley'in kafasından tutup iplere çarptırıyor ve Lashley'in ayaklarının altından geçip tuş deniyor ancak Lashley kurtuluyor. The Miz, Lashley'e Snap DDT yapıyor ve yine tuş deniyor. Ancak Lashley yine kurtuluyor. The Miz Lashley'e Shoot Kicks yaparken Shane geliyor ve The Miz'in Babasının fotoğrafı gösteriliyor ve The Miz buna fena sinirleniyor ve Lashley'i bırakıp Shane'a yönelince Lashley'den Spear geliyor ve Lashley tuş deniyor. Tuş başarılı.

Kazanan: Bobby Lashley

Shane Mcmahon maç sonrası Lashley'i tebrik ediyor ve seyircilere takdim ediyor. Shane Mcmahon yumruk ve tekmelerle The Miz'e vurmaya başlıyor. The Miz ayaklanıyor ve Shane McMahon'u yumruklamay başladı ancak Lashley gelip Spinebuster yapıyor. Shane Mcmahon ceketini çıkartıyor ve önce yumrukluyor sonrasında ise Triangle Choke Lock yapıyor. Ardından Shane alandan ayrılıyor.Takımlar Maçı
The Viking Raiders vs Lucha House Party (Kalisto & Gran Metalik/Lince Dorado)

Maç başlar başlamaz Ivar, Kalisto'nun üstüne koşuyor Kalisto çekiliyor ve Ivar'ı tekmelemeye başlıyor şimdi kafasına bir kick, Gran Metalik'e tag verdi. Ivar, Kalisto'yu tutup fırlattı. Şimdi Gran Metalik'in üzerine koşarken Gran Metalik aprondan kick vurdu kafasına ve apronun üstünden Missile Dropkick atıyor. Daha sonra Ivar onu irish whip'e attı ve Ivar'dan Lariat! Ivar şimdi Erik'e tag verdi. Erik, Gran Metalik'in karnına diz atmaya başladı daha sonra kolunu kavradı. Gran Metalik kurtulmaya çalışırken Erik izin vermiyor ve Ivar'a tag verdi ve ikili Double Suplex yapmak isterken Gran Metalik atladı ve Kalisto'ya tag verdi. Kalisto apronun üstüne çıkıp atladı fakat ikili eğildi şimdi Kalisto, Erik'in üstüne atladı Erik yakaladı onu ve Exploder Suplex! (Erik, Ivar'a tag vermediği halde ringin köşesinde ki aprona gidip Ivar'dan tag aldı.) Ivar, Metalik'e Body Avalanche yapıyor ve sonrasında Erik'den Shotgun Knees geliyor daha sonra Erik, Ivar'ı kaldırıyor ve Aided Hip Attack! Erik şimdi Ivar'a tag verdi ve The Viking Experience! Hakem sayıyor 1-2-3!

Kazanan: The Viking Raiders

Vikingler'in işi bitmiş değil . Ivar ve Erik, Lince'i içeriye sokuyor. Ivar'dan ikinci iplerden closeline! Luchadorlar yerde. Viking Raiders oldukça kısa süren maçta galip taraf olarak ayrılıyor.Gecenin 2. Moment of Bliss olayına geçiyoruz. Alexa Bliss'in müziği duyuldu. Kendisi şimdi de MitB'a katılacak RAW kadınlarını duyuracakmış. Natalya geliyor! Natalya hiç RAW kadınlar şampiyonu olmamış ama çantayı alınca bu değişecekmiş. Dana Brooke geliyor! Kendisi ilk defa bir MitB maçında bulunacak. Kendisi artık sıranın ona gelmemesinden sıkılmış. Bu yüzden bu fırsatı değerlendirecekmiş.

Natalya ve Dana sözlü olarak atışmaya başlıyormuş. Alexa onları susturuyor. Alexa'nın daha anons edecek isimleri varmış. Atışmalarına başka yerde devam edebilirlermiş. Ve Alexa, Naomi'yi duyurdu. Naomi konuşmaya başlıyor. 2 kere SD kadınlar şampiyonu olduğunu hatırlatıyor.

Naomi RAW'a şampiyon olmak için gelmiş. Bu fırsatı alacakmış. Dana ve Natalya, Naomi'ye karşı çıkıyor. O ikisi fırsat için çok beklemiş. Alexa herkesin sessiz olmasını istiyor.

Alexa son isim olarak kendisini duyuruyor! MitB'a katılacak son RAW kadını Alexa Bliss! 2 kere bayan MitB olacakmış kendisi! Naomi, Alexa'nın bunu hak etmediğini ima ediyor. Eğer hak ettiğini kanıtlamak istiyorsa Alexa Bliss bu gece Naomi ile karşılaşmalıymış. Alexa bunu kanıtlayabilirmiş ama istemiyormuş. Alexa'nın ayağındandaki ayakkabının bağcıkları çıkmış olduğu için güreşemezmiş. Naomi ayakkabı olsa da olmasa da onu yenebilirmiş. Alexa kabul ediyor maç teklifini.

Tekli Maç
Naomi vs Alexa Bliss

Maçımız başlıyor. Bliss bağcığını bağlıyor. Hakem uyarıyor maça başla diye. Bliss hakemle konuşuyor bu sırada Naomi roll up alıyor. 1....2.... olmuyor. Bliss Naomi'ye "bırakta şunu bağlayayım' diyor. Naomi tekme vuruyor. Köşeye de vuruyor. Tekme atıyor. Köşeye çıkıyor. Atlıyor. Hayır Bliss ayaklarını tutuyor. Ama Naomi tekme atıyor ve atlıyor. İplerden koşuyor ve atlıyor. Tuş 1.....2.... olmuyor. Bliss iplere atıyor. Naomi tekme vuruyor ama Bliss onu yere seriyor. Bliss sonunda bağcıklarını bağlıyor. Tekme vuruyor. Köşeye atıyor ve tekmeliyor. Lock alıyor. Naomi neredeyse kurtulacak. Hayır Bliss pozisyonu koruyor ve devam ediyor. Naomi üstünden atıyor. Tekmeler vuruyor ama Bliss onu yere itiyor. Tuş 1....olmuyor. Bliss yine bağcığını bağlıyor. Kafasını iplere sıkıştırıyor hakem uyarıyor ve bırakıyor. Yine sıkıştırıyor. Bliss kafasını tutuyor. Naomi'den bir anda Roll up 1....2... olmuyor. Bliss tekme vuruyor ve Lock alıyor. Naomi dirsek vuruyor. Tekmeler atıyor. Köşeye atıyor. Hayır. Bliss onu atıyor. Yere vuruyor. Tekme vuruyor ve kaldırıyor. Yine yere vuruyor. Tuş 1.....2... olmuyor. Naomi yumruklamaya başlıyor. Bliss tekme vuruyor ve dışarı atıyor. Bağcığını bağlıyor. Tekme atıyor. Diğer bağcığını bağlıyor. Bu sırada roll up 1....2...olmuyor. Naomi kafasını çarptırıyor şimdi. Ayaklarını tutuyor. Bliss kaçıyor. Bu sırada ayakkabıları elinde kalıyor Naomi'nin! Bliss köşeye vuruyor. Bliss hakemle konuşuyor. Bu sırada Rear Wiew!!!! Köşeye çıkıyor. Standing Moonsault!! Tuş 1...2....3!!!!!!!

[B]Kazanan:Naomirka alanda Rey Mysterio ve oğlunu görüyoruz! Kendisi WM'da kaybetmesi hakkında konuşuyor. Bu unutulacak bir şey değilmiş. Ayrıca RAW'a ilk geldiğinde Lars Sullivan tarafından tartaklanmış. Devlerle uğraşmak kolay değilmiş. Ama bunu arkadaşları, ailesi ve en önemlisi oğlu için başaracakmış. Bu gece Joe'u haklayacağını söylüyor Rey Mysterio.Kameralar tekrar ringe döndüğünde Becky'i görüyoruz! Ringe giriş yapıyor. Kendisi iki kat fazla hedefmiş. Bu iki kat fazla tehlike demek. Ve bunun hakkında konuşacak Becky. Kendisinin 3 hafta sonra aynı gecede 2 maçı olacağını hatırlıyoruz. Becky konuşmaya başlamadan önce fazlasıyla olumlu reaksiyon alıyor. Becky'e bunu neden yaptığını soruyor Charly. Becky ise cevabı seyircinin zaten verdiğini söylüyor. Seyirci ''Becky 2 Belts diye inliyor. 1 yıl önce kimse onun WM ana olayında olacağını düşünemezmiş. Ama Becky bunu yapmış.

Ronda Rousey'i yendiğinden bahsediyor Becky. Charlotte'ın divizyonu işgal ettiğinden bahsediyor. Charlotte'ın torpilli olduğunu ima ediyor. Becky karşısına çıkan herkesi yenecekmiş. Lacey Evans büyük bir hata yapmış. MitB'da onunda icabına bakacakmış. Geçen hafta Lacey Evans, Alicia ve Becky arasında yaşananları izliyoruz. Becky Lynch, Lacey Evans'ı çağırıyor. Ona söyleyecekleri varmış tam şuan! Lacey Evans'ın müziği duyuldu bile! Lacey Evans geldi! Lacey Evans, Becky'i geçen hafta uyarmış ve Becky dinlememiş. Bu yüzden Lacey Evans daha fazla konuşmayacakmış! Evans, Becky'e doğru koşuyor! İkili birbirine girdi. İki kadın arasında oldukca sert bir brawl izliyoruz. Hakemler ayırmaya geliyor. Becky koşarak yumruk atıyor. Güvenlikler, hakemler hatta Jamie Noble ayırmaya çalışıyor. Evans ve Becky tekrar birbirine doğru koşuyor! Bu sefer Evans üstün oluyor kavgada. İkili birbirine göz dağı verse de hakemler noktayı koyuyor.Ryder ve Hawkins'in girişini izliyoruz! Şampiyonların Revival ile maçı varmış reklamlardan sonra. Revival da girşini yapıyor ve ''Make A Wish'' olayına dair hoş bir video izliyoruz. Maçımız başlıyor.

Takımlar Maçı
Curt Hawkins & Zack Ryder vs Dash Wilder & Scott Dawson

Hawkins kilit yapmak isterken Dash Wilder kafasından yakalayıp kilit deniyor. Ancak Curt çabuk kalkıyor ve gel işareti yapıyor. Curt Hawkins'ten Running Dropkick izliyoruz. Hawkins tuş deniyor ama başarısız. Hawkins, Wilder'ın kolunu büküp Zack'e el verdikten sonra Irısh Whip yapıp ringin dışına kayarken Wilder'ın ayağından çekiyor ve kfasını ringe vurduruyor. Sonra Wilder'ın ayağından çekip ringin dışına çıkartıyor ve kafasını ringe vuruyor. Zack Rhder'dan 3rd Rope Basement Dropkick geliyor. Zack, Wilder'ı ringe sokarken Scott hamle yapmak istedi. Zack ona yönelince geri adım attı. Zack ringe girince Dash onu ittirip iplerden sektirerek hamle yapıyor ve bu sırada Scott el alıyor ve Dash Wilder, Zack'i Scott'a yolluyor ve Scott, Zack'in beline diziyle vuruyor. Dash Wilder'da Dropkick çakarak takım arkadaşına eşlik ediyor. Scott hemen tuş deniyor ama başarısız. Scott, Zack'in kafasını yere bastırıp ayağı ile sonra kolu ile ve son olarakta kafası ile vuruyor. Scott rakibini kaldırıp Back Suplex yapıyor.Seyircilerin Zack'e tezahurat yapması Scott'u sinirlendiriyor ve diziyle Zack'in kafasına vuruyor. Scott tuş deniyor ama daha hakem sayamadan Zack kurtuluyor. Scott, Dash'a el veriyor ve Dash dizlerini uzattıktan sonra Scott rakibinin kafasını Dash'in dizlerine vuruyor. Dash Wilder'dan Uppercut geliyor. Dash Wilder, ringin köşesinde bulunan Zack'in göğsüne tokat atıyor ve Zack'in kafasına tekme atıyor. Dash, Scott'a el verdikten sonra Zack'e Irısh hip yapıp sonra çelme takıyor ve Zack'i yere düşürüyor. O esnada Scott ise iplerden sekerek koluyla Zack'in kafasına geçiriyor. Scott tuş deniyor ancak başarısız. Scott, Seyircilerin Zack için yaptığı desteğe kızarak Zack'e kilit yapıyor. Zack el vermek için ayağa kalkıyor ancak Scott onu iplerin arasına getirip karnına tekme vuruyor. Sonra da yumrukluyor.Hakem Scott'u uzaklaştırmaya çalışırken Dash Wilder, Zack'e saldırıyor. Scott, Dash'e el verdikten sonra takım hareketi olarak Aided Leg Drop yapıyorlar ve Dash tuşa gidiyor. Ancak tuş başarısız. Dash, Zack'e önce yumruk atıyor sonra da kolundan kilit yapıyor. Zack kurtulmak için ayağa kalkıyor ve el vermeye çalşıyor ancak Dash Suplex yapmak istiyor. Zack fırsatını buluyor ve Neckbreaker yapıyor. Dash, Scott'a el vermeyi başarırken Zack kalkamıyor yerinden. Scott önce Hawkins'e yumruk atıyor sonra da arkasından koşan Zack'e dirseğiyle vurduktan sonra tuşa gidiyor. Ancak tuş başarısız Zack kurtuluyor ve Zack tuş pozisyonuna getiriyor ve tuş başarılı. Maç sonrası Scott ve Dash çıldırırken Hawkins ve Ryder mutluluktan çığlık atıyorlar.

Kazanan:Curt Hawkins & Zack RyderZayn'in girişini izliyoruz. Seyirci başına gelecekleri bile bile Zayn'in şarkısına eşlik ediyor.

Zayn geçen haftadan bahsediyor. Geçen hafta hayatının ne kadar güzel olduğunu anlatmış. Ve WWE'i hapishane duvarları gibi görüyormuş. Ve tekrar seyirciler hakkında konuşmaya başlıyor. Bu insanlardan hoşlanmıyormuş. Psikoloji hakkında konuşuyor. Müşteri her zaman haklıdır klişesine değiniyor. Seyircilerin başarısız insanlardan oluştuğunu söylüyor.


5 yaşında bir çocukla geçen olayını anlatıyor Zayn. Aksiyon figürünü imzalamasıın istemiş Zayn'den. Zayn normalde bunu yapmazmış ama Zayn onun ağlayıp babasının kollarına gitmesine delireceği için bunu yapmış. Zayn seyircileri tiye almaya devam ediyor. Zayn'in ayrılmasını ister misiniz diye soruyor? Seyirci ''YES , YES '' diyor. Zayn'e göre bu harika olurmuş.

Zayn'in gücünü geri alma zamanı gelmiş. Haftalardır buraya gelip seyircilerin saçmalıklarını görmekten sıkılmış.Samoa Joe geliyor ve rakibini bekliyor. Rey Mysterio geliyor. Ve maçımız başlıyor.

Tekli Maç
Rey Mysterio vs Samoa Joe

Joe hemen bir tekme ile Rey'i yere seriyor ve yumruklamaya başlıyor. Joe, Rey'i kaldırınca yumruk yemeye başlıyor ama bir diz atıp Rey'i dışarı fırlatıyor ve Suicide Dive... Hayır! Rey bir anda içeri girdi ve Joe dışarı düştü. Rey içeriden dışarıya bir dropkick atıyor. Ardından aprona geçip Seated Senton yapıyor. Tekrar ringe giriyor ve ringin altından kayıp atlıyor ama Joe dizini koyuyor. Rey kıvranırken reklamlara gidiyoruz...

Döndüğümüzde Rey, Joe'yu yumrukluyor. Birkaç tekme atıp iplerden sekip bir tekme daha atıyor. Sonra tekrar iplerden sekiyor ama Powerslam! 1.. 2.. Kickout! Joe bir tekme atıyor ve Headlock bağlıyor. Rey iki tekme ile kurtuluyor ama Joe iplerden sekip Senton deniyor. Rey sıyrılıyor ve Joe yere vuruyor. Rey aprona geçiyor ve iplerden atlayıp Seated Senton. Ardından iki kez iplerden sekip Joe'nun bacağına dropkick atıyor. Sonra tekmelemeye devam ediyor. Rey, Springboard Moonsault deniyor ama Joe havada yakalıyor Rey'i. Rey hareketi DDT'ye çeviriyor. 1.. 2.. Kickout! Joe, Rey'i köşeye atıyor ve tekme yiyor. Sonra Rey, Joe'nun altından geçiyor ve Hurricanrana. Joe köşeye vuruyor kendini sonra Rey'den Joe'nun karnına 619. Rey iplerden atlıyor ve Hurricanrana. Joe pozisyona geliyor. Rey iplerden sekiyor ama Joe çeviriyor ve Coquina Clutch. Ama Rey hemen sıyrılıp tekme atıyor sonra köşeye geçen Joe'ya koşuyor ve Joe'dan Uranage. Joe bir Uranage deniyor ama Rey Roll-up yapıyor. 1.. 2.. 3!

Kazanan:Samoa Joe

Rey girişe gidiyor ve oğlu Rey'i alıp arka alana götürüyor. Joe şaşkın.Ana olaya geçiyoruz! Sırada Seth Rollins ve AJ Styles arasında bir kontrat töreni olacak. Michael Cole iki ismi de övüyor. Her ikisi de döneminin en iyisiymiş. Bu övme süreci fazla uzamadan Cole, AJ'i takdim ediyor. AJ Styles girişini yapıyor ve ringe giriyor. Şimdi de Cole şampiyonu duyuruyor! Seth Rollins geliyor! AJ, RAW'a bunun için gelmiş. SD'da iki harika sene geçirmiş. Orayı inşa etmiş ve bunu kanıtlamış. Fakat bu RAW'mış. AJ, RAW fanlarını övüyor. Ve AJ her zaman Seth'i beğenmiş. Fakat Seth'de AJ'in istediği bir şey varmış. AJ kemeri istiyormuş!
AJ Styles'a göre insanlar Seth Rollins'in yeni AJ Styles olduğunu düşünüyormuş. Ama bu acı bir gerçekmiş. O asla olağanüstü AJ Styles değilmiş.


Seth konuşmaya başlıyor. AJ haklıymış. AJ Styles sadece bir taneymiş. Ama Seth kimse olmak istemiyormuş. Seth, RAW'ın farklı olduğundan bahsediyor. Bu SD değilmiş. İpler farklıymış ve Michael Cole varmış. Bu Monday Night Rollinsmiş! Rollins, AJ'in başardıklarına saygı duyuyormuş ama AJ Styles daha fazlasını yapmalıymış kemer için.


AJ Styles, Shield'e değiniyor. Shield artık yokmuş. Küçük kardeşleri,kardeşlikleri yokmuş artık. Her ikisi de yokmuş.

AJ Styles'a göre kendisi MıtB'da yeni UC şampiyonu olacakmış. AJ Styles kontratı imzalıyor.
Rollins ikisinin farklı kişilikler olduğunu söylüyor. AJ Styles bir şeyler inşa etmeyi seviyormuş. Ama Rollins yakmayı seviyormuş. Seth Rollins'e göre onun yaptığı şeyleri AJ yapamazmış. Seth Lesnar'ı yenmiş! Bu yüzden kemerin sahibi oymuş. Seth Rollins de kontratı imzalıyor.


Seth Rollins kemerini kaldırıyor. AJ Styles! AJ Styles, Rollins'e saldırıyor. Rollins yerde. İlerleyen saniyelerde Rollins kalkıyor ve AJ'i dışarıya atıyor. Suicide Dive! Rollins'den Suicide Dive! AJ Styles ringe dönüp phenomenal forearm vuruyor! Kontrat töreni masası kırılıyor! Şovu AJ Styles ayakta kapatıyor! Bu görüntülerle şovumuz sona eriyor.

imza#uncensored
ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2019, 08:26   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Kaybolmuş Hayallerimden
Mesajlar: 20.591
Konular: 1245
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1531522
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1531522
Mesajlar: 20.591

Standart

Yine güzel bir inceleme yaptık. Ekibin eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
10 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
10. Yıl Şenlikleri: Logo Yarışması Üçüncüsü
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2019, 08:27   #3
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Sine Qua Non
Mesajlar: 38.735
Konular: 8804
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284
Mesajlar: 38.735

Standart

Ekibimize bir kere daha teşekkür ediyorum, bu özverili çalışma takdire şayan.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 07:36   #4
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 20.821
Konular: 4594
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1162737
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1162737
Mesajlar: 20.821

Standart

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine güzel bir inceleme yaptık. Ekibin eline sağlık.
Aynen öyle. Tebrikler.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.