GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 27-05-2019, 23:27   #1
The Purplemaker
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 17.200
Konular: 3634
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 1086341
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1086341
Mesajlar: 17.200

Standart 6 Mayıs 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, LoganJeanTR, Kuti Mysterio,UltimateOpportunist

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1354
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 06.05.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: U.S. Bank Arena, Cincinnati, Ohio
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young


NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Baron Corbin & Bobby Lashley vs A.J. Styles & Seth RollinsTakımlar Maçı18:56
2Gran Metalik & Kalisto & Lince Dorado vs Mike Micas & Randall Floyd & Shane Mercer 6 Kişi Takımlar Maç01:06
3Ricochet vs Robert Roode Tekli Maç 04:20
4Lacey Evans vs Allie Catrina Tekli Maç00:39
5Erik & Ivar vs Curt Hawkins & Zack RyderTakımlar Maç 02:47
6 Roman Reigns vs Drew McIntyreTekli Maç14:12
7Kofi Kingston (C) vs Daniel BryanWWE Şampiyonluğu Maçı 17:22RAW şovu başlıyor ve şovu Vince McMahon açıyor. Vince seyircileri karşılıyor. Herkese hoş geldiniz! Bu RAW asla unutulmayacakmış. Çünkü şovu Vince açmış.. Vince sözünü bitiremeden The Big Dog! Roman'ın müziği duyuldu.. Roman'ın aldığı reaksiyon olumlu genel olarak. Roman ringe giriyor ve Vince tekrar konuşmaya başlıyor. Ona tekrar Superman Punch yapacaksa arka alanda polis bekliyormuş. Roman'a kim olduğunu sanıyorsun diyor Vince. Roman ise ses tonuna dikkat etmesini söylüyor. Roman SD'daymış ama RAW'da oldukca uzun bir süre bulunmuş. Ve RAW'ı daha iyi bir hale getirmiş. Roman, Vince'in çocuklarını suçluyor çünkü otorite şovu berbat ediyormuş. Roman emir almazmış.


Roman bunu her pazartesi yapacakmış! Vince'e göre bu olmayacakmış. Vince'in sözünü bu sefer DB'ın şarkısı bölüyor! DB ağır adımlarla ringe giriyor.Vince bunun bir kabus olduğunu söylüyor. Vince Bryan'a ne yapmaya çalıştığını soruyor. Daniel SD'da çalıştığını söylüyor ve Kofi'ye sallıyor. Seyirciler ''Kofi'' chanti atıyor. Daniel Bryan'ın aklında sorular varmış ve bunu Vince cevaplayabilirmiş. Bu yüzden gelmiş derken ITS A NEW DAY! Kofi Kingston geliyor. Kofi, Daniel Bryan'a konuşmaya başlıyor. Bir sorunu varsa McMahonlara gitmesine gerek yokmuş. Kendisine gelmeliymiş çünkü O WWE şampiyonuymuş! Daniel Bryan'a göre Kofi bunu asla hak etmemiş. Kofi asla WM'da maça çıkmayı hak etmemiş.


Vince güreşçilerin RAW'da bulunmasından hoşnut değilmiş. Kuralları anımsatıyor. DB rövanş istiyor Kofi'den ama McIntyre'in müziği duyuluyor! Drew da alana giriş yapıyor. Bu SD değilmiş. Kofi ve Bryan şanslıymış çünkü o egomanyaklar için gelmemiş. Drew, Roman'a kendisine bakmasını istiyor. Drew, Roman için gelmiş. Drew McIntyre, patrona vurmanın bir sorun olduğunu söylüyor. Ve Drew onunla karşılaşmak istiyormuş. Roman onu WM'da yendiğini ve tekrar deneyebileceğini söylüyor. Vince bu gece olacak maçı WM rövanş maçı olarak duyuruyor. Ve bugün başka bir WM maçımız daha varmış! Ve bu WWE kemeri içinmiş! Vince bu açılışın asla unutulamayacağını söylüyor.

Bu gece Kofi vs DB for WWEC ve Roman Reigns vs Drew McIntyre izleyeceğiz!

AJ Styles'ın müziği duyuluyor. Reklamlara giriyoruz.Reklamdan döndüğümüzde Vince hariç ringteki isimler ringi terk etmiş . AJ Styles, Vince'e ne yaptığını soruyor. SD güreşçilerinin burada olmasına karşıymış. AJ, Vince'in Seth'in kankası Roman tarafından dövülmesini hatırlatıyor.Belki AJ Styles da SD'a gidermiş yarın. AJ Styles ve Vince konuşmasını Seth Rollins bölüyor! Vince Rollins'e sakin olmasını söylüyor. Seth sakin olamayacağını söylüyor. AJ Styles'ın SD'ı inşa etmediğini söylüyor. Şov o gelmeden önce de iyiymiş şimdi de iyiymiş. Ve bu SD değilmiş. Bu RAW'mış. AJ Styles nerede olduğunu ve geçen hafta ne yaptığını biliyormuş. Geçen hafta AJ el sıkışmak istemiş ve Seth ise kemeri onun gözüne sokmuş. AJ'de karşılık olarak onun kıçını tekmelemiş.

Vince ise bunu bu gece yapalım beklemeyelim diyor. AJ Styles ve Seth Rollins maç için hazırlanıyor. Vince ise bunun bire bir maç olmayacağını söylüyor. Seth Rollins ve AJ Styles bu gece takım olacakmış. Güreşçiler ısrar etse de Vince maçı duyurdu bile. Seth Rollins ve AJ Styles takım olacak. Rakipleri ise Lashley ve Corbin! Rollins ve AJ zaten ring içerisinde olduğu için. Lashley'in müziği duyuluyor. Corbin ise özel olarak anons edildikten sonra geliyor.

Takımlar Maçı
Baron Corbin & Bobby Lashley vs A.J. Styles & Seth Rollins

Lashley ve Corbin ringe geldikten sonra maç başlıyor. Rollins ve Corbin içeride başlıyorlar. İkili bir süre döndükten sonra lockup bağlıyorlar. Corbin iplerden sekip Shoulder block vuruyor. İki kez daha iplerden sekiyor ama dropkick yiyor. AJ ve Lashley tag alıyor. İkili lockup bağlıyorlar. Lashley itekliyor AJ'i. AJ, side Headlock bağlıyor. Sonra iplerden sekiyor ama Shoulder Block geliyor Lashley'den. Sonra Lashley iplerden sekiyor ama dropkick yiyor. Side Headlock bağlıyor AJ. Bir süre sonra iplerden sekiyor. Bu sırada Seth tag alıyor. Sonra ikisi de Lashley'i tekmeliyor ve Rollins bir Clothesline ile dışarı sallıyor Lashley'i. Bu sırada AJ ile tartışıyor ama Corbin ringe girince ona yöneliyorlar. AJ'de Corbin'i dışarı atıyor. Sonra ikisi de rakiplerinin üstüne uçuyorlar. Sonra ringe girip birbirleri ile tartışmaya devam ederken reklamlara gidiyoruz...

Döndüğümüzde Lashley ile Rollins arasında bir brawl geçiyor. Sonra Lashley, Rollins'i köşeye atıyor. Lashley, Rollins'i bir süre tekmeledikten sonra Flatliner yapıyor. 1.. 2.. Kickout! Lashley, Rollins'i dışarı atıp AJ ile tartışmaya başlarken Corbin, Rollins'i tekmeliyor. Corbin tag alıyor. Corbin, Rollins'i bariyerlere vuruyor. Sonra ikili ringe giriyor. Corbin bir kilit uyguluyor. Rollins, Jawbreaker yaparak kurtuluyor. Sonra Corbin koşarak ringten çıkıyor, geri giriyor ve Clothesline geçiriyor. 1.. 2.. Kickout! Corbin köşede sıkıştırıyor Rollins'i sonra tepeye koyuyor. Kendi de tepeye çıkıyor ama Rollins'ten Blockbuster geliyor. AJ ve Lashley tag alıyor. AJ sağlam dayak atıyor. Sonra Styles Clash deniyor. Ama Lashley engel oluyor. Sonra Phenomenal Forearm deniyor bu seferde Corbin engel oluyor ve spear geliyor Lashley'den. İki isimde dışarı uçuyor. Lashley, AJ'i bariyerlere vuruyor. Lashley, AJ'i ringe atıp tuş deniyor ama saniyesinde kickout. Sonra AJ'den dropkick. Lashley, Corbin'i düşürüyor ve AJ'e koşuyor ama Pele Kick yiyor ve dışarı uçuyor. AJ, Corbin'e tekme atarken Lashley bariyerlere vuruyor Rollins'i. Sonra Corbin'de AJ'i dışarı atıyor. Yine reklamlar...

Döndüğümüzde Lashley'den AJ'e Back body Drop. 1.. 2.. Kickout. Corbin tag alıyor ve bir yumruktan AJ'i aprona seriyor. AJ iplerden atlamak istiyor ama Corbin'den harika bir yumruk geliyor. 1.. 2.. Kickout! AJ biraz dayak atıyor. Sonra bir Back suplex denemesi savuşutrup tag veriyor. Seth hemen iplerden atlayarak Clothesline vuruyor. Sonra Lashley'i indiriyor. Ardından Corbin'den sıyrılıp Lashley'e Suicide Dive yapıyor. Sonra Corbin'e bir tekme atıp ringe giriyor ve Slingblade. Sonra bir Clothesline yaparak dışarı iadeli taahhütlü postalıyor Corbin'i. Sonra iki rakibine de Suicide Dive. Sonra Corbin'i ringe atıp köşeye çıkıyor ve Corbin'in üstüne atlıyor. Tuşa gidiyor ama Lashley bozuyor. AJ olaya dahil oluyor ve Lashley'i dışarı postalıyor. Ardından üstüne dropkick yapıyor. Corbin'den başarısız bir roll-up ve Rollins'ten Spinning Roundhouse Kick. Ardından Super Kick. Sonra Corbin'e bir tekme atıp iplerden sekiyor ama Corbin kaçmaya çalışırken AJ araya giriyor. Sonra AJ'den Phenomenal Forearm. Ama Corbin sıyrılıyor ve hareketi Seth yiyor. AJ ringi terk ederken Corbin, End of Days vuruyor. 1.. 2.. 3!

Kazananlar: Baron Corbin & Bobby Lashley

Corbin ve Lashley maçı kazanıyor.Sami Zayn'in müziği duyuluyor. Ringe geliyor ve reklamlara geçiyoruz. ayn bu gece olanlar hakkında konuşuyor. Roman bu gece RAW'a gelmiş ve WWE kemeri için bir rövanş maçı görecekmişiz. Zayn buna anlam verememiş. Zayn bu olaylara eğlenenleri tiye alıyor. Zayn'e göre bunlara eğlenen insanlar sıkışmış. Aynı insanlara sıkışmış. Zayn'in konuşmasını Strowman'ın müziği bölüyor! Zayn Strowman'ı görünce mikrofunu atıp üstünü çıkartıyor. Ama Zayn ters köşe yapıyor. Zayn seyircilerin arasından kaçıyor. Strowman onu takip ediyor ve yakalamaya çalışıyor. Kovalamaca arka alanda devam ediyor. Ama kameralar ringte kalıyor. Bu arada Lucha House Party'in müziği duyuluyor. Kendilerinin maçı olacak. Kameralar arka alana çevriliyor. Zayn köşeye sıkışmış vaziyette. Strowman onu yakaladı ve Zayn garaj kapısından kaçmayı deniyor. Ama başaramıyor. Strowman, Zayn'i çöpl kutusuna atıyor. Strowman bir siren sesi duyuyor. Bu bir çöp kamyonu! Çöp kamyonu Zayn'in içinde olduğu çöp kutusunu alıyor.


6 Kişi Takımlar Maçı
Gran Metalik & Kalisto & Lince Dorado vs Mike Micas & Randall Floyd & Shane Mercer

Maç başlar başlamaz Kalisto'dan Mike'a bir Superkick geliyor, Kalisto boynunu yakalıyor şimdi Shane içeri giriyor Gran Metalik aprondan sekip Springboard Front Dropkick atıyor ona Shane ringin dışına uçuyor. Daha sonra Lince, Kalisto'dan tag alıyor ve Mike'a bir Diving Crossbody! Lince, Kalisto'ya tag veriyor Kalisto da Gran Metalik'e tag veriyor ve üçlüden The Fiesta! Şimdi Gran Metalik, Kalisto'ya tag veriyor ve Kalisto Salida del Sol yaparken Gran Metalik tag alıyor ve Salida del Sol! Sonra Lince, Gran Metalik'den tag alıyor ve Gran Metalik'den Diving Elbow Drop geliyor, Lince'den de Shooting Star Press! Hakem sayıyor 1-2-3!

Kazananlar: Gran Metalik & Kalisto & Lince Dorado

Üçlü sevinç gösterileri yapıyor, kameralar spikere dönerken üçlü arka alanın yolunu tutuyor.Ricochet girişini yapıyor. Reklamdan sonrasına Roode vs Ricochet maçı duyuruluyor.


Arka alanda Naomi ve Natalya'yı görüyoruz. Lacey Evans'dan bir mektup almışlar. Mektubu okuyorlar ve Dana Brooke aralarına katılıyor. O da aynı mektuptan almış. Naomi, Natalya ve Dana sert bir tutum sergiliyor Lacey'e karşı. Miz'i Shane'in locker room girişinde oturup beklerken görüyoruz.

GLORIOUS! Robert Roode geliyor! Ricochet ile karşılaşacak. Roode maçı kazanırsa Ricochet yerine o girecekmiş MitB maçına.

Tekli Maç
Ricochet vs Robert Roode

Maçımız başlıyor. Roode köşede karnına kafa vuruyor. Ve tekmeliyor. Chop vuruyor. Diğer köşeye atıyor ve koşuyor. Hayır. Rico zıplıyor. Koşuyor ve BackFlip yapıyor. Dropkick ardından. Köşeye atıyor. Koşuyor olmuyor. Karnına kafa vuruyor. Zıplayacak. Hayır. Roode dışarı atıyor. Kafasını aprona vuruyor. Raw yazısını kafasına geçiriyor geçiriyor yumrukluyor. Ringe giriyor. Tuş 1....2....olmuyor. Lock bağlıyor. Rico yumruklayacak ama olmuyor. Roode tekme atıyor ve kendine çekiyor. Clothesline geldi Roode'dan. Tuş 1....2....olmuyor. Lock bağlıyor. Rico üstünden atiyor. Köşeye gidiyor. Roode koşuyor. Rico ayağı ile itiyor. Dropkick. Hayır. Ayaklarını yakalıyor Roode iplere atıyor. Ama Rico tutunuyor ve Moonsault! Iki yumruk vuruyor. Kaldırıyor. Hayır. Roode kendini arkaya atıyor ve yumruk vuruyor. Rico köşeye atıyor ama. Uppercut vuruyor. Koşuyor ama Spinebuster!!! Tuş 1....2....olmuyor. Köşeye atıyor ve kaldırıyor. Chop vuruyor. Superplex gelecek. Hayır Rico itiyor ve 630!!!! Tus 1......2......3!

Kazanan: Ricochet

Ricochet maçı kazanıyor ve MITB maçında yer almaya devam ediyor.Lacey Evans, Naomi, Dana Brooke, Natalya ve Alexa Bliss sırası ile girişini yapıyor. Alexa hariç diğer MitB katılımcıları günün erken saatlerinde Lacey Evans'dan bir mektup almıştı. Evans'ın yerel bir güreşci ile maçı var. MitB katılımcısı dörtlü ringin kenarından maçı izliyor.

Tekli Maç
Lacey Evans vs Allie Catrina

Zil çalıyor maç başlıyor. Lacey, Allie'yi tutup ringin köşesine atıyor ve kafasını ringin köşesine çarptırıyor, Lacey'den bir tekme geliyor. Sonrasında Lacey, Bronco Buster yapıyor. Şimdi Allie'yi kaldırıyor The Woman's Right! Hakem sayıyor 1-2-3!

Kazanan: Lacey Evans

Evans punch ile galibiyeti buluyor. Evans, MitB katılımcılarına etkinliğime hoşgeldiniz diyor. Evans, Becky'e getiriyor konuyu. O sahip olduğu herşeyi MitB'da kaybedecekmiş. Ve MitB kazananı umarım göründüğünden daha akıllıdır diyor. Çünkü çantayı Evans'da kullanmak aptalca olurmuş.

Becky'in müziği duyuluyor! Kavga devam ediyor. Becky tek kelime etmeden Evans'a saldırıyor. Becky dis-armer bağlamayı deniyor ama Evans ringden kaçıyor. Becky segmenti üstün kapatıyor.Takım şampiyonları olan Hawkins ve Ryder ikilisi Viking Raiders ile karşılaşacak!

Reklamlardan döndüğümüzde Usoları görüyoruz. Usolar locker roomdan ayrılıyor. Bu durum fazla uzamadan maça geçiyoruz.

Takımlar Maçı
Erik & Ivar vs Curt Hawkins & Zack Ryder

Şimdi tüm isimler ringte. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Erik vs Ivar hemen koşarak yumruk sallıyorlar ama ıskalıyorlar Hawkins ve Ryder, Erik'e Dropkick vuruyorlar ve Erik dışarı uçuyor. Sonra ikili Ivar'a saldırıyor. Bu esnada bir kaç kez tagleşiyorlar. Ryder en son tag veriyor ve Ivar'ın dizine dropkick atıyor. Sonra ikiliden Russian Leg Sweep & STO. Tuşa gidiyor Hawkins ama başarı yok. Hawkins tag veriyor ve köşede oturan Ivar'a dropkick atıyor. Ve Ryder'dan Broski Boot. 1.. Kickout. Ryder tag veriyor ve Hawkins köşedeki Ivar'a koşuyor ama Ivar cüssesini kullanarak atlayıp oturuyor. Erik tag alıyor ve ikili sırayla diz atıyorlar Hawkins'e. 1.. Kickout. Erik, Hawkins'i kaldırıyor. Hawkins önce Erik'i sonra Ivar'ı yumrukluyor. Sonra Erik Back Suplex deniyor ama Hawkins arkaya iki ayağı üzerine düşüyor ve tag veriyor. Ryder hemen Ivar'a saldırıyor. Sonra köşeye çıkıp Missile Dropkick vuruyor Erik'e. Sonra köşedeki Erik'e saldırıyor Ryder. Ivar ringe giriyor ama Ryder onu aşağıya atıyor. Hawkins aprondan Ivar'ın üstüne atlıyor. Bu sırada Erik bir diz ile yere seriyor Hawkins'i. Ryder dropkick yaparak dışarı çıkıyor ve Erik'i ringe atıyor. Ryder, Rough Ryder deniyor ama Erik, Ryder'ı atıyor ve Running Double Knee. Ivar tag alıyor. Ivar, Ryder'ı Erik'e doğru, The Viking Express ! ile bitiriyor. 1.. 2.. 3!

Kazananlar: Viking RaidersFirefly Fun House var sırada! Wyatt'a göre bu oldukca eğlenceli bir gün olacakmış. Mercy The Buzzard birşeyi yerken görülüyor. Buzzard geğiriyor. Wyatt ne yaptığını soruyor ama Buzzard geri çekil bir şey yok diyor. Cadı oyuncağı da olaya dalıyor. Buzzard iyice gerildi. Buzzard tavşan oyuncağını yemiş! Wyatt bu duruma şaşırıyor. Ama olmak istediğin kişi olmalıymışsın. Resim çizebilir, uçurtma uçurabilir ve tavşan yiyebilirmişsin. Wyatt'ın yanında 5-6 tane çocuk spawnlıyor. Çocuklar hiç mutlu görünmüyor. Wyatt klasik '' Let Me In'' kapanışını yapıyor.Sırada Roman Reigns vs Drew McIntyre maçı var! WM rövanşı olacak bu maç.

Tekli Maç
Roman Reigns vs Drew McIntyre

Maçımız başlıyor. Drew yumruk ve tekme vuruyor. Kafasını köşeye vuruyor. Chop vuruyor. Iplere atıyor ama Roman tekme vuruyor. Yumruk atıyor. Köşeye atıyor ve yumrukluyor. Şimdi Clothesline vurmaya başlıyor. Drew onu köşeye atıyor şimdi ve yere seriyor. Yerde yumrukluyor. Ayağa kalkıyor Reigns bir yumruk daha geçiriyor ve dirsek vuruyor. Tuş 1....olmuyor. Kaldırıyor ve arkasına atıyor. Tuş 1...başarısız. Lock alıyor. Roman kalkıyor ama hayır. Drew onu yine yere seriyor. Ve Lock devam ediyor. Roman yine kalkıyor. Yumruk atacak hayır. Drew tekme vuruyor. Koşuyor Roman bir anda Samoan Drop alacak ama olmuyor. Drew kurtuluyor ve yumrukluyor. Roman iki Clothesline vuruyor. Koşuyor ama Drew üstünden atıyor.Dışarıdayız. Drew köşeye vuruyor. Içerideyiz. Tekmeliyor. Kaldırıyor hayır. Roman kaldırıyor ve arkaya vuruyor. Clothesline ile dışarı atıyor. Roman koşuyor ama Drew'den Big Boot. Kaldırıyor ve aprona vuruyor.

REKLAMLAR...

Roman Superman Punch için hazırlanıyor. Koşuyor ama Spinebuster!! Tuş 1......2....olmuyor. Claymore için hazırlanıyor. Iskalıyor. Ikili yumraklasıyor şimdi. Drew'den Headbutt! Tus 1....2..olmuyor. Kaldırıyor ayağa hareket yapacak ama olmuyor. Drew yine de roll up alıyor. 1....2....olmuyor. Roman'dan DDT! Tus 1...2...olmuyor. Drew kendini dışarı atıyor. Yine koşuyor ama olmuyor. Tekme vuruyor ve merdivene vuruyor. Ringe atıyor. Kaldırıyor. Yere vuruyor. Tuş 1.....2....son anda atıyor Roman. Köşeye çıkıyor Drew. Atlıyor ama Superman Punch! Tuş 1....2....olmuyor. Spear için hazırlanıyor. Bitecek galiba bu maç. Hayır Drew tekme vuruyor ve Headbutt! Roman yikilmıyor. yıkılıyor Spear!!!! Tuş 1.....2.....Shane ve Elias basıyor.

Kazanan: Yok

Yumrukluyor ve tekmeliyor Elias.Miz geliyor!!!! Shane kaçıyor Miz kovalıyor. Elias Roman'ı tutuyor ve Claymore!!!! Elias ve Drew sevinçlerini yaşıyor.Reklamlardan döndüğümüzde Zayn - Strowman kovalamacasını tekrar izliyoruz. Kameralar tekrar ringe dönüyor. Club vs Revival maçı olacakmış. Usos'un geçen hafta yaptıklarını izliyoruz.

Maç başlamadan Usolar rampada beliriyor. Revival kendilerine ''The Hottest Team'' demeleri ile dalga geçiyorlar. Usolar, Revival'ı tiye almaya devam ediyor. Usolar kendilerine krem çıkartmış sırt olayıyla dalga geçmek için. Revival'ın locker roomundaki krem ile değiştirmişler bunu. Bu krem Revival'ı kaşındırmaya başlıyor! Revival'ın alt bölgeleri kaşına kaşına rampaya geliyorlar. Usolar bu sefer onlara başka bir materyal veriyor ve bu onları yakıyor. Maç iptal! Revival arka alana canları yana yana gidiyor.No Way Jose danscıları ile birlikte ringe geliyor. Tam bir parti havası var.

Onları Lars Sullivan'ın müziği bölüyor. Corey Graves burada ne işi var o SD güreşçisi diyor. Lars Sullivan tek tek tek danscılara saldırıyor. No Way Jose , Lars Sullivan'a arkadan yaklaşıp saldırıyor ama tabiiki Sullivan'ı etkilemiyor. No Way Jose dahil tüm dans ekibini powerslam ve powerbombluyor Lars Sullivan. No Way Jose ayağa kalkıp tekrar Sullivan'a saldırıyor ama bu Lars'ı kızdırmaktan başka bir şeye yaramıyor. Lars Sullivan şimdi No Way Jose'e powerbomb uyguluyor! Powerbomb sonrası Lars Sullivan segmenti üstün kapatıyor. Parti başlamadan bitiyor.Sırada ana olay var. Kemer ortada. Bu maç WM'ın rövanşı olacak.

Arka alanda Vince'i telefonla konuşurken görüyoruz. Wild Card kuralından bahsediyor telefonda. Onun telefon görüşmesini Lars Sullivan bölüyor! Lars Sullivan hiç bir şey demeden Vince telefonu eline alıyor. Her hafta 3 güreşçi değil 4 güreşçi olsun diyor. Vince telefonu kapatıp Lars Sullivan'a iyi konuşmaydı diyor. Lars yoluna ileriyor.

Şimdi maça geçiyoruz! Sırasıyla şampiyon Kofi Kingston ve Daniel Bryan girişini yapıyor.

WWE Şampiyonluğu Maçı
Kofi Kingston (C) vs Daniel Bryan

Ve ilk atak Daniel Bryan'dan geliyor. Kofi'yi ringin kenarına alan Bryan, Shoot Kicks yapıyor. Ve ardından hız kesmeden Daniel Bryan'dan Running Corner Dropkick geliyor. Daniel Bryan üçüncü kez Running Corner Dropkick yapmak isterken Kofi atağa geçti ve Lariat hareketiyle Bryan'ı durduruyor. Kofi, Clothesline ile Bryan'ı ringin dışına yolluyor ve Corkscrew Plancha yapıyor. Kofi'nin sevinmesiyle reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde ise Daniel Bryan, Kofi'ye Uppercut yaparken buluyoruz. Daniel Bryan kısa Shoot Kicks yaptıktan sonra Kofi'nin kolundan tutuyor ancak Kofi Irısh Whip yapıyor ve Kofi Bryan'ın üzerinden birkaç kez atladıktan sonra Uppercut yaparak Bryan'ı düşürüyor. Kofi tuş deniyor ama başarısız. Kofi iplerden sekerek Bryan'a tekme atıyor. Ardından Kofi'den Slingshot Body Splash hareketini izliyoruz. Kofi tuş deniyor ama bu da başarısız. Kofi Bryan'ı kaldırıyor ve ringin köşesine götürüyor ve göğsüne bir tokat attıktan sonra Uppercut yapıyor. Irısh Whip ile Bryan'ı karşı ring köşesine yollamak istedi ancak Bryan kurtulup bu hareketi Kofi'ye yapıyor ve Monkey Flip hareketi yapıyor ancak Kofi, kedi gibi iki ayağının üstüne düşerek hiçbir şey olmamış gibi Bryan'a saldırıyor ancak Bryan onu tutup ringin dışına atıyor. Bryan ringin dışına çıkıp Kofi'yi kaldırıyor ve kolunu kıvırarak arkasına alıyor ve ringin direğine çarptırıyor. Aynı hareketi karşı direğe vurdurarak bir kez daha yapıyor. Daniel Bryan, Kofi'yi ringe soktuktan sonra Soccer Kick yapıyor. Bryan seyircilere dönerek kollarını açıyor ve Kofi'yi kaldırıyor. Ancak Kofi yumruklamaya başlıyor. Hakemin uyarmasıyla bırakıyor ve Bryan'ın üstüne doğru koşuyor ancak Bryan onu kavrayıp ringin köşesine sıkıştırıyor ve Irısh Whip yaparak ringin diğer köşesine yolluyor. Bryan atak yapmak içim koşarken Kofi iplerin arasından Enzugiri yapıyor. Kofi iplerin üstünden atlıyor ancak Bryan onu yakalıyor ve Danielson Special yaparak kilit deniyor. Kofi kurtulmaya çalışırken Bryan ise Yes Lock pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Kofi, Bryan'ın kafasına tekme atmasıyla kilitten kurtuluyor. İkili iplerden 2 defa sekerek atlıyorlar ma birbirlerine çarpıyorlar. Reklamlardan döndüğümüzde Kofi'nin Bryan'ı yumrukladığını görüyoruz. Daniel Bryan, Irısh Whip ile Kofi'yi iplere yolluyor ve eğiliyor geri gelen Kofi ise Bryan'ın kafasına tekme atarak Bryan'ın iplere tutunmasını sağlıyor. Kofi Bryan'a doğru koşuyor ancak Bryan, Back Body Drop ile onu ringin dışına yolluyor. Kofi kafasını zemine çarpıyor ve kafasını tutuyor. Hakem Kofi'yi kontrol ediyor. Bryan, Kofi'yi kaldırıyor ve bariyerlere çarptırıyor. Bryan rakibini merdivenlere doğru yolluyor ama Kofi merdivenlerin üstüne zıplıyor ve iplerin üstüne çıkarak Rebound Crossbody Plancha yapıyor. Kofi, Bryan'ı ringe sokuyor ve ringin üstüne çıkıyor ve Diving Body Splash yapıp tuş deniyor ama tuş başarısız. Kofi, Bryan'ı kaldırıp kafa atıyor ve ardından Irısh Whip yapmak istedi ancak Bryan rakibinin kolundan yakalayarak LaBelle Lock yapıp kilit deniyor. Kilit pozisyonu bozulunca Kofi ayağını iplere koyuyor ve kilitten kurtuluyor. Bryan seyircinin Kofi'ye desteğine sinirleniyor ve Kofi'ye tekmeler atmaya başlıyor. Kofi kendine geliyor ve yumruk ve tekmeler atarak Bryan'ı ringin köşesine alıyor ve orada tekmeler atmaya başlıyor ancak hakemin uyarısıyla bırakmak zorunda kalıyor. Kofi koşarak Bryan'ın üstüne atlıyor ancak Bryan çekilince Kofi ringin köşesine çarpıyor. Bryan Back Suplex yapmak istedi ama Kofi kurtuluyor ve Clothesline yaparak Bryan'ı deviriyor. Ve Kofi ardından New Day Boom Drop yapıyor. Seyirciden büyük destek alan Kofi Trouble In Paradise için hazırlanıyor ancak Daniel Bryan, Mid Air Running Knee geliyor. Ardından Bryan'dan Bridged German Suplex yapıp tuş deniyor ama tuş başarısız. Daniel Bryan, ringin köşesine giderek yes hareketi yapıyor ve az sayıda seyircinin de desteğini alarak atağa geçiyor ama Kofi kurtulup Trouble In Paradise yapmak istiyor ancak bu seferde Bryan kurtuluyor ve Yes Lock yapmaya çalışıyor. Ancak Kofi kurtulup Trouble In Paradise yapıyor ve tuş deniyor. Tuş başarılı.

Kazanan Ve Hala WWE Şampiyonu: Kofi Kingston

Maç sonrası kemerini hakemden alıyor ve ringin üstüne çıkarak zaferini kutluyor. Bu görüntülerle şovumuz sona eriyor.

imza
#jöntürkler

Konu ReQuem tarafından (27-05-2019 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.
ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2019, 01:03   #2
est. 1986
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Sine Qua Non
Mesajlar: 38.814
Konular: 9014
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 581694
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 581694
Mesajlar: 38.814

Standart

imza
#hedef29

⭐⭐⭐⭐⭐

1932-33 / 1934-35 / 1937 / 1940 / 1943 / 1944 / 1945 / 1946 / 1950 / 1959 / 1960-61 / 1963-64 / 1964-65 / 1967-68 / 1969-70 / 1973-74 / 1974-75 / 1977-78 / 1982-83 / 1984-85 / 1988-89 / 1995-96 / 2000-01 / 2003-04 / 2004-05 / 2006-07 / 2010-11 / 2013-14

The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.