GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-05-2019, 15:15   #1
The Caped Crusader
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 573
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 31280
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Be a Booker | Kapılar Arkasında Endüstri

Arka alan haberlerini okuyoruz, canlı şovlarını izliyoruz ve güreşçilerini takip ediyoruz. Peki yöneticilerin kapalı kapılarının arkasında neler dönüyor? İşte bunu bu hikayede öğreneceğiz. House Of Cards vari bir WWE ve tüm güreş endüstrisini içine alacak olan hikayemi takip etmeye davet ediyorum sizleri .

Bölümler

Bölüm 0.5 - Kurul

Bölüm 1
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Konu Re7olutioN tarafından (03-06-2019 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2019, 15:19   #2
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 60
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 7588
Rep Derecesi: SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7588

Takipteyiml

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2019, 18:04   #3
The Caped Crusader

Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

#0.5 – Kurul

WWE Merkez Binası – Stamford

Burası her şeye karar verilen yer. Burası bütün o canlı satrancın oynandığı, en büyük gelişmelerin de, en rezil gelişmelerin de gerçekleştiği yer. Burası WWE’nin Stamford’daki Merkez Binası. Koridorlarda yürüdüğünüzde geçmişten bu güne kadar ayak bastığınız yerlere ayak basmış diğer bütün önemli insanların ruhu da sizinle birlikte yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Biraz yürüyoruz ve karşımıza toplantı odası kapısı çıkıyor. İçeriye girdiğimizde yönetim kurulunun uzun bir masanın etrafında oturduğunu görüyoruz. Baş köşe de bu endüstriyi bugünki konumuna getiren Vince McMahon oturuyor. Yönetim kurulu Vince’in “Acil” toplantı çağrısı üzerine toplanmıştı.

Vince:Baylar ve bayanlar burada olduğunuz için teşekkür ediyorum sizlere. Bu acil toplantının nedeni son zamanlarda şirketin ekran karşısında kötüye gidişi ve etrafımızda biriken tehditler. Bugün burada bazı kararlar alacağız ve bu kararlar eminim ki şirketin ekran karşısındaki durumunu düzeltecek ve rakipler tarafından etkilenmemesini sağlayacak.

Vince’in sesindeki netlik, sinir ve gerginlik belli oluyordu. WWE şovlarının TV reytingleri muazzam düşüşlere sahne olmuştu ve bu yetmezmiş gibi sosyal medyadan da saldırılar devam ediyordu. Son zamanlarda ortaya çıkan ciddi ve iddialı AEW tehditi de çalışanların başını ağrıtmaya başlamıştı. Senaristler ciddi bir baskının altında işlerini yapmaya çalışıyor, yaptıkları iş beğenilmezse çöpe atılıyordu. Vince’e göre bu baskı onları daha iyi olmaya zorlasa da öyle değildi.

Vince:İlk önce TV reytingleri ve bunun sebeplerini konuşacağız. Bu konuyla ilgili konuşmak isteyen var mı?

George Barrios söz aldı. Kendisi yönetim kurulunda üye ve aynı zamanda eş başkanlardan biri.

George:Vince. Sert tutum sergilemeni anlıyorum. Bu zamana kadar bu yöntemlerle şirketi buraya kadar getirdiğini de biliyoruz ama artık zaman değişti. İnsanlar bizim yaptığımız bu klasik şeyleri görmek istemiyor artık. Yeni, kreatif şeyler denememiz gerekiyor. Çocuklar için değil, herkes için hatta çocuklar hariç herkes için bir şeyler yapmalıyız ki sosyal medyanın gazı alınsın. Smackdown FOX’a geçtiğinde böyle şovlar yapmaya devam edersek sonumuz iyi olmaz.

Stephanie McMahon da odadaydı. Konuşulanları dikkatle dinliyor bir yandan da Babasının tepkilerini gözlemliyordu. Uzun süreli bir münazara yapıldı. Bir kesim şovların konseptlerinin ve içeriklerinin değiştirilmesini savunurken bir diğer kesim tamamen değiştirmek yerine yumuşatılmasını ve şov ekiplerinin yükünün azaltılmasını savunuyordu. Son söz Vince’indi.

Vince:Dedikleriniz makul ve mantıklı şeyler ama sonuçlarını pek düşünmüş gibi değilsiniz. Şovları çocuklara yönelik olmaktan çıkarırsak ürün satışlarının ne olacağını düşünebiliyor musunuz? Şirketin TV gelirlerinden sonra en büyük gelir kaynağı bu ürün satışları. Ufukta ciddi ve arkasına hayranların gazını almış bir tehlike varken böyle bir finansal kayıp yaşamayı göze alamayız. Şov ekiplerinin daha rahat çalışması kararını onaylıyorum. Bundan sonra RAW ve Smackdown senaryo ekibi özgür çalışacak ve yaptıkları işlere karışılmayacak sadece fikir beyan edilecek.

Toplantı sonlandırıldıktan sonra Stephanie hariç herkes odadan ayrıldı. Birkaç dakika sonra Triple H ikiliye dahil oldu ve Vince’e yakın bir yere oturdu. Stephanie konuşmaya başladı.

Stephanie:Baba biliyorum bunu daha önce konuştuk ve istemediğini belirttin ama bence XFL’e odaklanmak adına WWE’nin yönetimini bize bırakmalısın artık. Alınma ama…

Vince elini hızlıca havaya kaldırdı. Stephanie’ye susmasını söyleyen bir hareketti bu. Vince sert bir şekilde iki işe de bakabileceğini ve ayrılmaya falan ihtiyacı olmadığını belirtti. Triple H araya girdi.

Triple H:Vince biliyorum bunu söylediğimizde kızıyorsun bize. NXT’ye baksana orada mükemmel iş çıkarıyoruz. NXT’ye sanki WWE’den ayrı bir şirketmiş gibi davranıyorlar. Neden aynı işleri WWE bünyesinde yapmamıza izin vermiyorsun? XFL’de tam kontrol al ve bizim de burada tam kontrolü almamızı sağla. Sana yılın geri kalanında mükemmel bir başarı elde edeceğimizin teminatını verebilirim.

Vince sinirle kalktı ve bu saçmalıkları daha fazla duymak istemediğini belirtip odadan ayrıldı..

Stephanie:Ne yapacağımı bilmiyorum Hunter. Çok inatçı ve böyle giderse artık şirketin durumu da kontrol edilemez bir yere gidecek. Bundan iki yıl önce aldığımız sponsorlara bak bir de şimdi aldığımız sponsorlara bak. Bunu o da görüyor ama çark tıkır tıkır döndüğü için müdahale etmiyor.

Triple H: Merak etme. Buna bir çözüm yolu bulacağız. NXT üzerinde tam kontrolüm var unutma. Bu sana kötü gelebilir ama birkaç önemli insanla görüşüyorum. NXT markasını WWE bünyesinden ayırmak ve ayrı bir şirket haline getirmek istiyorlar. Onlarla görüşeceğim sanırım. Vince bunu duyarsa belki bir nebze de olsa yumuşar ve bize yetki vermeye karar verir.

Stephanie istemeyerek de olsa bunu onayladı. Hunter da bunun yapılması gereken bir şey olduğunu söylerek Stephanie’i rahatlatmaya çalışıyordu. Sonunda ikili odadan ayrıldılar.

Triple H’in yapmaya çalıştığı şey, Vince’e ciddi insanların NXT’yi şirketten ayırmak ve şirketin başına da kendisini koymak istediklerini söyleyerek Vince’den WWE bünyesinde de Stephanie ile birlikte tam yetki almaya çalışmaktı. Hunter ve Stephanie bu saatten sonra tehlikeli bir kumar oynamaya başladı. WWE’nin tahtı için bir oyun oynanmaya başlandı ve bu oyunu kim kazanacak, kapalı kapıların ardında neler dönecek hepsini ilerleyen zamanlarda göreceğiz..
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2019, 20:21   #4
You Can't See Me!
JottaMorgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Isengard
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 1709
Rep Derecesi: JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın. JottaMorgi IC kemerini kazandın.
JottaMorgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
JottaMorgi JottaMorgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1709

Takipteyim
imza
Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
89 ıq falan olmak lazım. Hayatımda daha düşük bir eylem görmedim. Aykut Kocaman fanı olmak haricinde tabii ki.
JottaMorgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2019, 23:38   #5
The Caped Crusader

Bölüm #1

AEW Merkez Binası, Florida..

Tony Khan ve Cody Rhodes bir odada hararetli bir şekilde toplantı halinde..

Tony:Cody, Cody bak dinle beni. Güreşine ve yaptığın işe elbette sonsuz şekilde saygı duyuyorum ama bu işin gerçekçi yanına da bakmalıyız anlıyor musun? Arkana sadece seyirci gazı alarak sonsuza kadar ayakta kalamayız anlıyor musun beni? Önemli ve büyük hamleler yapmalıyız. Onlara gerçekten ne kadar iddialı olduğumuzu göstereceğiz tamam mı? Tam finansal desteğimi aldığımı biliyorsun.

Cody:Biliyorum Tony ve teşekkür ediyorum. İşime saygı duyduğunu ve başarılı olmayı istediğini de biliyorum. Pekala.. Seni dinleyeceğim ve verdiğin kararları destekleyeceğim. Yıldız isim diyorsan yıldız isim olsun..

Tony ve Cody bir süre daha tartıştıktan sonra toplantı sona erdi.. Cody odadan çıkınca Tony telefonuna sarıldı ve bir arama yaptı..

Tony:Alo? Bay Brooks nasılsınız?...

WWE RAW Şovu Arka Alanı

WWE Şovlarının arka alanlarında hava oldukça sisli ve gergindi. 10 adımda bir mutsuz bir güreşçi ile karşılaşabilirdiniz ama yine de işler bir şekilde ilerlemeye devam ediyordu. Şov öncesi yazarların toplantı yaptığı odadan yüksek sesler geliyordu. Vince McMahon sinirliydi.

Vince McMahon:Karışmayacağımı söylemiştim ama bu kadar aptal şeylerle gelmenizi de istememiştim! En son ne zaman bir RAW şovunda şampiyon değiştirdik ha?! Hemen bu geceki şovun yeniden yazılmasını istiyorum. Sadece yarım saatiniz var.

Vince öfkeli bir şekilde odayı terk etti ve kendisine ayrılan odaya geçti. Stephanie ve Triple H odadaydı. Vince sinirli şekilde masasına oturdu ve kendisine bir bardak viski doldurdu.

Triple H:İçmeyi bırakmalısın Vince.

Vince:Evet iyi fikir. Öldüğümde bunu bana tekrar hatırlatın. Sorun ne yine?

Triple H:NXT’yi WWE markasından ayırmak isteyen önemli şirketler var Vince ve başına da benim geçmemi istiyorlar. Bunu direkt sana söylemek istedim çünkü bu işleri en iyi sen bilirsin.

Vince:Buna izin vermem. NXT’yi yönetirken özgür olmayı çok sevdiğini biliyorum. NXT şovlarının WWE şovlarının üzerinde görülmesinden büyük zevk aldığını da biliyorum Hunter ama buna biraz dur demem gerekiyor artık. NXT’nin çizgiyi aşmasına izin veremem.

Triple H:Ben de inşa ettiğim şeyi yıkmana izin vermem Vince. NXT’ye dokunmanı istemiyorum, istemiyoruz..

Vince bir süre şaşkın bir şekilde Stephanie’ye baktı..

Stephanie:Üzgünüm Baba ama o haklı. NXT’ye dokunmaman herkes için en iyisi olur.. Oradan güzel para kazanıyoruz. Aslında bundan daha önemli bir haberimiz var.. AEW Phil ile görüşüyormuş ve baya ilerleme kaydetmişler.. Hamle yapmalıyız. Phil onları için büyük bir star power olur ve bunun bize zararı da oldukça fazla olur. Bir görüşme yapalım diyorum.

Vince:NXT meselesini şimdilik sineye çekiyorum.. Phil ile bir görüşme ayarlayın ona kişisel bir teklif yapacağım. En kısa zamanda Genel Merkez binasında olsun..

RAW ve SD şovu sonrası bir gün.. New York’da bir kafe..

Triple H kafenin kapısından dikkatli bir şekilde içeri girdi. Sakin ve yalnız bir havası vardı kafenin. Triple H kenar köşede boş bolduğu bir masaya oturdu ve beklemeye başladı. Ara sıra etrafını kontrol ediyor, kendisini izleyen var mı diye etrafı kolaçan ediyordu.. Birkaç dakika sonra bir adam daha içeriye girdi ve Triple H’in oturduğu masaya oturdu. Elinde büyük siyah bir çanta vardı. Çantayı masanın üzerine koydu ve açıp içindeki birkaç kağıdı çıkardı. Kağıtların üzerinde çeşitli yatırım planları, grafikler ve kontrat örnekleri bulunuyordu.

Adam:Bay Paul teşekkür ediyorum görüşme teklifimi kabul ettiğiniz için. Size teklif ettiğimiz yatırım, hem bizi hem de sizi bu endüstrinin tepesine çıkaracak bundan emin olabilirsiniz.

Triple H:Tahmin edebiliyorum. Zor zamanlardayız ve herkes önüne çıkan fırsatı değerlendirmek zorunda tabii. Teklifiniz nedir?

Adam:Bay Paul, NXT’nin bütün haklarını fiyatı ne olursa olsun satın alacağız ve NXT’yi, kendine has bir şirket haline getireceğiz. Şirketin başındaki adam siz olacaksınız ben de yatırımcısı olacağım. AEW modelini düşünün. Kendi ekibinizle çalışacaksınız. Bütün güreşçilerinizin kontratlarının hakları da alınacak. Sizden istediğimiz tek şey, satın alımlar gerçekleştikten sonraki iki yıl içinde de aynı başarıyı sürdürmeniz.

Triple H:Eğer aynı ekiple çalışacaksam tabii ki de başarı sürmeye devam eder ama bir sorunumuz var.. Vince McMahon’ı nasıl ikna edeceksiniz?

Adam sinsi bir şekilde Triple H’e yaklaştı ve fısıldarcasına konuştu.
-Merak etmeyin Bay Paul.. Siz Vince McMahon’ı bize bırakın.. Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağız..

Triple H şaşkın ve ürkmüş bir şekilde karşıya bakarken adam yavaşça masadan kalktı ve kafeden ayrıldı. Triple H’de biraz sonra adamın bıraktığı belgeleri eline alıp kafeyi terk etti.

WWE Merkez Binası, Stamford..

Toplantı odasında Vince McMahon ve Stephanie McMahon var. Vince McMahon gergin ve huzursuz bir yüz ifadesi takınmış sürekli saatini kontrol ediyor. Biraz sonra içeriye Triple H giriyor ve hemen masada yerini alıyor. Vince ona geç kaldığı için kızarken CM Punk kapıdan içeriye giriyor. Taraflar birbirlerini karşıladıktan sonra konuşmaya başlıyorlar.

Vince McMahon: Phil, görüşmeyi kabul ettiğin için teşekkür ediyorum. AEW’nun sana ne teklif ettiğini, sana ne anlattığını bilmiyorum ama eminim bir sürü hayal satmışlardır. WWE artık senin sorun yaşadığın WWE değil ve değişime gidiyoruz. Seni de bu değişimin en büyük parçası olarak görmek istiyoruz. Seni ikna etmeye çalışmayacağım Phil bu yüzden kontratındaki maaş bölümünü boş bıraktım. Yani oraya istediğin rakamı yazabilirsin. Ne yazarsan yaz kabul edilecek. Seni şirkete dönüşünden itibaren olan iki yıl boyunca main eventer pozisyonunda kullanacağız ve o çok istediğin Wrestlemania Main Eventini de alacaksın. Ödemelerin de istediğin gibi olacak. Ayrıca haftalık şovlar ve PPV şovları haricinde başka bir şova çıkmayacaksın yani rahat bir seyahat planın olacak. Karar senin.

CM Punk:Teşekkür ederim Vince. Dürüst olacağım, teklifin AEW’un teklifinden daha iyi ve daha rahat bir teklif. Senden ricam düşünmem için bana iki gün ver ben de sana kesin kararımı ileteyim.. Merak etme bu iki gün içerisinde AEW ile başka bir görüşme yapmayacağımın teminatını verebilirim sana.

Vince:Tabii nasıl istersen.. Kararını ver ve bize bildir biz de seni en kısa zamanda aramızda görelim.

Taraflar uzun süre konuştuktan sonra CM Punk oradan ayrıldı. Vince McMahon da biraz dolaşmak istediğini söyleyip binadan dışarıya çıktı ve limuzinine bindi. Limuzin yavaşça WWE binasından uzaklaştı ve yaklaşık 10 dakika sonra sürücü ile arka tarafı ayıran cam aşağıya indi. Şoförün yanında bir adam Vince’e doğru silah doğrultmuştu.. Adamın yüzü taktığı büyük şapkadan dolayı belli olmuyordu. Boğuk ve sert bir ses tonu ile adam konuşmaya başladı.

Adam:Bay McMahon korkmayın size bir zarar vermeyeceğim. Şimdi size reddedemeyeceğiniz bir teklif yapacağım umarım kabul edersiniz…

Devam Edecek..
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion