GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 29-05-2019, 18:12   #1
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 20.006
Konular: 4328
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2180108
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2180108
Mesajlar: 20.006

Standart 22 Ocak 2019 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, UltimateOpportunist

Şov: WWE Smackdown Live
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 22.01.2019 (Salı)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Intrust Bank Arena, Wichita, Kansas

NoMaç Kartı Maç Tipi  
1Mandy Rose vs NaomiTekli Maç 
2Cesaro vs The Miz Tekli Maç 
3Samoa Joe vs Mustafa Ali Tekli Maç 
4Andrade vs Rey Mysterio 2 Out Of 3 Falls Match SmackDown Live başlıyor. Şovun açan isim Becky Lynch. Eline mikrofonu alan Becky, Wrestlemania ana maçına çıkacağını ve önüne çıkan her kafayı koparacağını söylüyor. Asuka'nın dünyanın en iyilerinden birisi olduğunu fakat kendisinin daha iyi olduğunu söylüyor. Bu sırada Asuka ring geliyor. Becky, bütün kadınların kendilerini, kendisinin yaktığı ateşte ısıttığını ve Asuka'nın kendisini daha önce kemer için yenmediğini söylüyor. Kraliçeyi bitirdiğini, imparatoriçeyi de bitirceğini ekliyor.Asuka Japonca birşeyler söylerken Charlotte geliyor.

Charlotte, Rumble'ı kazanacağını söylüyor. Sasha'yı o kadar fazla yenmiş ki artık saymayı unutmuş. Ronda'yı ise kendo sopasıyla defalarca dövmüş. Charlotte, kendisine main event diyor.

Asuka, Becky'e saldırıyor. Charlotte olanları rampada izliyor, bu sırada hakemler ikiliyi ayırmaya çalışıyor. Kavga ayrılsa da bu uzun sürmüyor. Asuka, Becky'i barikatlara yolluyor. Becky'den bir diz darbesi sonrası Asuka, spiker masasına uçuyor. Becky ceketini çıkartıp tekrar tekrar Asuka'ya vuruyor. Masanın üstüne çıkıp clotshline ile Asuka'ya atlıyor. Asuka yediği dayak sonrası Japoncaya devam ediyor.

Reklamlar sonrası arka alana döndüğümüzde Becky ve Asuka'nın arasındaki kavga devam ediyor.Öncelikle geçtiğimiz hafta yaşananları izliyoruz. Mandy'nin Jimmy'i otel odasına davet etmesi sonrası olay mahalline giriş yapan Naomi'nin tutuştuğu kavgayı yeniden yaşıyoruz.

Ringe önce Naomi, sonra Mandy geliyor.

Tekli Maç
Mandy Rose vs Naomi

Naomi ringden iniyor ve Mandy'e saldırıyor. Apron'a çarptırıyor ve ringe sokuyor. Ringe girer girmez Mandy'den bir tokat. Naomi durmadan tokat indiriyor Mandy'e. Mandy ring dışına kaçıyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Naomi'den bir tekme. Naomi'den bir Flying Clothesline ardından Mandy ayağa kalkıyor ve bir Clothesline! Tuş denemesi 1...2... attı Naomi. Mandy iplere sıkıştırıyor. Ardından köşeye sıkıştırıyor ve yumrukluyor. Naomi iplerden destek alarak bir tekme indiriyor ve yerdeyken bir tekme daha indiriyor. Naomi ard arda yumruk indiriyor Mandy ittiriyor onu ama Naomi'den Hurricanrana! Naomi iplerden sekip geliyor Mandy üstünden atıyor ve Naomi iplerde tutunuyor. Bir yumruk indiriyor ama Mandy hakeme çarpıyor. Sonya ona saldırmayı deniyor ama Naomi'den bir tekme. Bu sırada Mandy geliyor ve ring köşesine yapıştırıyor Naomi'yi. Ardından ringe sokuyor ve tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Mandy Rose

Jimmy Uso maç sonrası Naomi'nin yanına gelip karısını teselli ediyor.Arka alan segmentinde Rey Mysterio, 2. sıradan gidip kazandığı Royal Rumble 2006'yı izleyicilere hatırlatıp rakibi Andrade hakkında konuşuyor.

Daha sonra Shane'i gazlayan Miz, ringe doğru adımlar atıyor.

Tekli Maç
Cesaro vs The Miz

Maç başlar başlamaz Sheamus dışarıdan The Miz'in dikkatini dağıtıyor ve tam o sıra da Cesaro'dan Uppercut geliyor Miz ringin köşesine uçuyor! Cesaro uppercut ata ata Miz'i diğer ringin köşesine götürüyor ve bayağı bir uppercut atıyor ve şimdi bir Gutwrench Suplex geliyor. Şimdi Miz'i kaldırıyor ve boynunu sıkıyor Miz onu irish whipe atıyor Miz tam dropkick atacakken Cesaro onu havada yakalıyor ve Backbreaker yapıyor. Tuş deniyor şimdi hakem sayıyor 1-2 Miz kurtuluyor! Cesaro, Miz'i kaldırıyor ringin köşesine atmak isterken Miz onu atıyor ve Miz üstüne koşarken Cesaro tekme atmak istiyor, Miz ayağını yakalıyor aprona koyup tekmelemeye başlıyor, hakem uyarıyor Miz'i. Şimdi tekrar Cesaro'nun üzerine koşmak isterken Cesaro'dan bir dirsek geliyor şimdi Miz'i kaldırıyor ve Miz roll up yapar gibi inip ayağını tutuyor ve Figure-Four Leglock! Cesaro acı içinde ve ipi tutuyor. Sheamus onu dışarı çekiyor daha sonra Miz dışarı iniyor Sheamus'ı yumruklamaya başlıyor sonra arkasını dönüyor Cesaro'dan bir uppercut geliyor Miz yere yığılıyor. Sheamus sinirlenip üstünü çıkartıyor ve Shane de geliyor o sıra. Hakem uyarıyor.

Reklamlar...

Reklamlardan döndüğümüzde Cesaro, Miz'i boynundan kavramış ve Miz karnına dirsek atmaya başlıyor. Şimdi Cesaro, Miz'i yumruklamak isterken Miz reversal yapıp yumruk atıyor, Cesaro tekrar yumruk atmak isterken Miz yine reversal yapıp ona yumruk atıyor, Miz, Cesaro'yu ringin köşesine kadar yumrukluyor ve daha sonra karnına 6 tane tekme attıktan sonra ringin köşesine gidip Cesaro'ya Turnbuckle Dropkick atıyor, bir daha koşuyor tekrar Turnbuckle Dropkick atıyor ve tekrar koşuyor bu sefer Clothesline atıyor, Cesaro yere düşüyor. Miz şimdi ringin köşesine çıkıyor ve atlarken Cesaro'dan bir Uppercut geliyor ve tuş deniyor Cesaro ayaklarını ipe koyuyor hakem sayıyor 1-2 o sıra Shane, Cesaro'nun ayaklarını ipden atıyor şimdi Cesaro, Shane'e birşeyler söylerken Sheamus, Shane'i arkadan bariyerlere ittiriyor. Miz, Cesaro'yu roll upa alıyor hakem sayıyor 1-2 Miz kurtuluyor. Cesaro'dan şimdi Clothesline denemesi Miz eğiliyor ve Skull Crushing Finale deniyor, Cesaro dirsek atıp kurtuluyor ve Miz'in suratını apronların ortasına çarptırıyor. Şimdi ipde onu boğarken hakem uyarıyor Cesaro bırakıyor, hakem Cesaro ile ilgilenirken Sheamus ringin dışında ki apronlara çıkıp Miz'e bir kick atıyor hakem görmüyor şimdi Cesaro'dan bir Neutralizer! Hakem sayıyor 1.... 2.... 3....

Kazanan: Cesaro

Cesaro ve Sheamus sevinirken Shane, Sheamus'a saldırıyor yerde yumruklamaya başlıyor, Cesaro gelip Shane'i tutuyor şimdi Shane onu da yumruklamaya başlıyor daha sonra Cesaro'nun kafasını ringin köşesinde ki demire çarptırıyor. Şimdi Shane spiker masasını boşaltıyor, Cesaro'yu masaya yatırıyor ve ringin köşesine çıkıyor, Sheamus onu arkadan ittiriyor ve Shane kafasını bariyerlere çarpıyor. Sheamus daha sonra Miz'i kaldırıp kafasını ringin köşesinde ki demirlere vurduruyor ve Miz ringin dışına düşüyor. Sheamus ve Cesaro, yerde yatan Shane'i yumruklamaya başlıyor. Cesaro, Shane'i kaldırıyor ve tutuyor, Sheamus'dan bir Brogue Kick! Cesaro şimdi Shane'i tekrar tekmeliyor, Sheamus da tekmeleyecekken Miz, Shane'in üzerine yatıyor daha sonra Sheamus, Miz'i yumruklamaya başlıyor ve onu kaldırıp spiker masasına yatırıyorlar, masanın üstünde yumruklamaya devam ediyorlar o sıra hakem uyarıyor onları, Cesaro hakemi gönderiyor. Şimdi Shane'i de kaldırıyor ikili ve Shane'i beraber havaya kaldırıp masanın üstünde ki Miz'in üstüne fırlatıyorlar! Masa kırılıyor... Sheamus ve Cesaro kemerlerini alıyor "We are The Bar" diye bağırıyorlar ve replayı izliyoruz. Daha sonra ikili arka alanın yolunu tutuyor.No chance in hell you've got. Mikrofonu eline alan Vince, bu ikilinin çok tutkulu güreşçiler olduğunu söylüyor.

Sonrasında kemere meydan okuyan isim AJ Styles ringe geliyor. Bryan da anons ediliyor ama kendisi ring dışında kalmayı tercih ediyor. Bryan bu tuzağa düşmeyip, bir sosyopat ile aynı ringe girmeyecekmiş. AJ gibi birisiyle ringde olmaya utanıyormuş. AJ ismini şan, şöhret ve para için kullanırken Bryan ismini bu dünyanın güzelleşmesi için kullanıyormuş.

AJ bu ithamlara cevaben Bryan'a budala diyor. Sonrasında konuşmaya devam eden Bryan, evrenin şampiyonu olduğunu söylüyor. Evrenin AJ'e ihtiyacı yokmuş. AJ, Bryan'a dönek diyor. Bryan bunu kabul etmeyince AJ bu sefer de rakibine korkak diyor.

Bryan konuşmasına devam edecekken Vince bunu bölüyor. Bryan'ı ringe davet ediyor. Bryan, Vince'in bu jenerasyondan sömürdüklerinden bahsediyor. İnsanların Vince'e eğilmesinin nedenlerini sorguluyor. AJ gibi boş bir kasayı kahraman gibi gösterdiğini söylerken Vince buna bir son vermesini söylüyor! Vince bir daha ringe çağırıyor. AJ eğer yüzleşme istiyorsan, bu ringde olmak zorunda değil diyip ring dışına çıkıp Bryan ile kavgaya tutuşuyor.

AJ tam forearm vuracakken Bryan, Vince'i siper ediyor. Sonrasında Bryan, AJ'in suratına running knee patlatıyor. Bryan gülümserken segment bitiyor.açtan hemen önce arka alanda MMC galipleri Carmella ve R-Truth var. R-Truth, herkes gibi suplex şehrine gitmek istemediğini ve Rumble'ı kazandıktan sonra AJ ya da Bryan'ı seçeceğini söylüyor.

Daha sonra Charlotte, Carmella'ya denk geliyor. Rumble maçına 30. sıradan gireceğini Charlotte'a hatırlatıp, Gucci'nin bekçisi olduğunu söylüyor. Charlotte rahat ol ama ben de rahatım diyor, asıl kasırga Rumble değil de benim diye ekliyor.

Ringe döndüğümüzde Mustafa Ali ve Samoe Joe'nun maçındayız.

Tekli Maç
Samoa Joe vs Ali

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Samoa Joe, Ali'ye bir yumruk atıyor Ali ringin köşesine doğru düşüyor ve yumruklamaya deam ediyor Joe daha sonra tekmelemeye başlıyor şimdi ayağıyla boğazını sıkıyor hakem uyarıyor o sıra Ali ringin dışına düşüyor. Joe şimdi ringin dışına çıkıyor Ali'yi tutup bir chop atıyor Ali yere yığılıyor. Hakem sayıyor şimdi ve Joe, Ali'yi tutup ringin köşesinde ki direğe çarptırmak isterken Ali zıplıyor ve aprona çıkıyor ringin köşesinden sekip Joe'nun üzerine atlıyor şimdi Joe'yu yumruklamaya başlıyor Joe onu ittiriyor şimdi Joe ringe giriyor, Ali de ringe giriyor ve Ali'den Joe'ya bir kick geliyor Joe ringin köşesindeyken Ali onu yumruklamaya başlıyor hakem ayırıyor ve Ali, Joe'nun üstüne giderken Joe'dan bir chop geliyor ve Ali yere düşüyor. Joe onu kaldırıp headbutt vuruyor, Ali'yi tekrar kaldırıyor ve ringin köşesine çarptırıyor üzerine koşarken Ali orta iplerden çıkıp yumruk atıyor Joe'ya ve apronun üstüne çıkıp atlayacakken Joe onu ittiriyor Ali ringin dışına kafasını çarpıyor.

Reklamlar...

Joe, Ali'yi kaldırıyor kafasını ringin köşesine çarptırıyor ve köşede bayağı bir yumrukluyor Ali'yi. Ali kalkmaya çalışırken Joe dalga geçiyor ve Joe, Ali'yi kaldırıyor yumruk atmak isterken Ali reversal yapıp yumruk atıyor ona, bayağı bir yumruklamaya devam ediyor ve onu ringin köşesine fırlatmak isterken Joe onu fırlatıyor şimdi Joe onun üstüne sırt üstü atlıyor ve sonrasında bir CCS Enziguri geliyor! Ali yere düşüyor Joe tuş deniyor hakem sayıyor 1-2 Ali kurtuluyor! Joe şimdi Ali'nin kafasını yakalayıp sıkıyor, Joe sıkmaya devam ederken Ali kalkıyor Joe'nun karnına yumruk atıyor 2 kez daha sonra Joe'dan Ali'ye bir diz geliyor şimdi kafasına bir diz geliyor ve Ali ringin köşesine uçuyor. Joe şimdi Ali'yi ringin köşesine fırlatıyor, üstüne koşarken Ali orta aprondan dışarı çıkıp Joe'ya bir yumruk atıyor. Şimdi Ali'den bir Somersault Roll Facebuster! Hakem 4'e kadar sayıyor ve ikisi de kalkıyor. Joe, Ali'ye Clothesline atmak isterken Ali eğiliyor ve bir Dropkick geliyor. Joe yıkılmıyor ve tekrar Dropkick atıyor bu sefer Joe yıkılıyor ve ringin dışına kaçıyor. Ali şimdi Joe'ya Suicide Dive yapıyor! Joe kalkıyor Ali peşinden gidiyor ve Joe'nun üstüne koşuyor Joe, Ali'yi kaldırıp seyircilerin oraya fırlatıyor. Ali şimdi bariyerin üstünden Joe'nun üzerine atlıyor ve yerde yumruklamaya başlıyor. Joe, Ali'yi ringin içine atıyor. Joe da içeri giriyor, Ali'den Joe'nun kafasına bir tekme geliyor ve şimdi Joe kalkarken bir Superkick! Bir Superkick daha geliyor Joe yıkılmıyor! Şimdi Ali ringin köşesine çıkıp atlayıp Joe'ya DDT yapıyor hakem sayıyor 1.... 2.... Joe kurtuluyor! Ali şimdi Joe'yu ringin köşesine doğru çekiyor ve ringin üstüne çıkarken Joe ayaklarına vuruyor ve Ali ringin köşesine oturuyor. Joe, Ali'yi tutuyor Coquina Clutch! Ali'yi yere yatırıyor ve Ali pes ediyor!

Kazanan: Samoa Joe

Samoa Joe, Ali'yi salmıyor bir süre hakem araya giriyor ve en son bırakıyor. Samoa Joe tauntunu atıyor.Gecenin ana maçından önce New Day arka alanda, onlardan birisi kazanırsa, hepsi kazanmış sayılacakmış. New Day her sene bu tip sorulardan sıkıldığını söylüyor ve 'yok artık hadi bi de Tony Chimel gelsin' diye ekliyor. Bu sırada Tony Chimel geliyor ama New Day bu abiyi yolluyor...

Evet, gecenin ana maçında Andrade ve Rey karşı karşıya geliyor.

2 Out Of 3 Falls Match
Andrade vs Rey Mysterio

Maçımız başlıyor. Andrade lock için mücadeleye girecekmiş gibi yapıyor. Bir yumruk ve tekme vuruyor. Iplere atıyor. Dirsek vuruyor. Yine iplere atıyor. Rey tekme vuruyor. Koşuyor ama Andrade kaldırıyor. Rey'den BackFlip bir anda. Andrade kendini dışarı atıyor. Rey köşeye çıkıyor. Ve zıplıyor. Yine BackFlip geliyor.

REKLAMLAR...

Andrade köşeye atıyor hayır. Rey onu atıyor. Koşuyor Andrade üstünden atıyor. Rey karnina kafa vuruyor. Andrade yumruk vuracak hayır Rey tekme vuruyor. Ardından atlıyor. Iplerden sekip atlıyor ama Andrade Dropkick vuruyor. Tuş 1....2...olmuyor. Hammerlock DDT! Hayır Rey yumrukluyor ardından Mysterio Express! Tus 1....2..olmuyor başarısız. Mysterio atlıyor hayır Andrade onu roll up'a çeviriyor. 1...2...olmuyor. Mysterio koşuyor ama Andrade üstünden atıyor. Rey köşeye tutunuyor. Andrade yumrukluyor. Köşeye çıkıyor. Mysterio yetişiyor. Yumrukluyor. Andrade dirsekliyor. Ve Powerbomb!! Tuş 1....2.....3!

Andrade:1 vs Rey Mysterio:0

Tekme vuruyor. Iplere carptiriyor. Ve Powerbomb! Tuş 1....2...başarısız. Yine Powerbomb için kaldırıyor ama bir anda Canadian Destroyer!!! Tuş 1...2....3!

Andrade:1 vs Rey Mysterio:1

Kaldiriyor ve 619!!! Şimdi atlayacak ama Joe geliyor. Ve Powerbomb yapıyor.

Kazanan: Yok

Şimdi ringe giriyor. Andrade'yi köşeye carptiriyor. Rey'i ringe atıyor. Ve 30 saniye Coquina Clutch yapıyor ve Rey bayılıyor. Rumble ile ilgili ufak bir promo kesiyor şimdi. Ve bir anda Orton gelip RKO yapıyor!!! Ve şovumuz böyle sonlaniyor.

imza#uncensored
ReQuem isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.