GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 29-05-2019, 22:55   #1
The Purplemaker
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 17.169
Konular: 3618
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 1079785
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1079785
Mesajlar: 17.169

Standart 29 Ocak 2019 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Maestro, UltimateOpportunist

Şov: WWE Smackdown Live
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 29.01.2019 (Salı)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Talking Stick Resort Arena (Formerly US Airways Center), Phoenix, Arizona

NoMaç Kartı Maç Tipi  
1Shinsuke Nakamura (C) vs R-TruthWWE Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı 
2R-Truth (C) vs Rusev WWE Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı 
3Jey Uso & Jimmy Uso vs Big E & Kofi Kingston vs Cesaro & Sheamus vs Otis Dozovic & Tucker Knight Dörtlü Takımlar Maçı SmackDown şovumuz başlıyor. Becky Lynch şovu açan isim, Becky elinde mikrofonla başlıyor konuşmaya. Rumble maçını tek bir bacakla kazandığını, geçen sene Wrestlemania ön şovunda yer alırken bu sene ana şovunda yer alacağını söylüyor. Kimse ona bir şey hediye etmemiş. Bunları dinlerken Charlotte ringe geliyor. Charlotte, bu seviyeye gelmesi için Becky'e dersler vermiş. Becky için mutluymuş. Seni ana maçlara taşıyan bendim diyor. Becky bunları kaldıramayıp Charlotte'a vuruyor. Sonrasında Becky ringi terk ediyor ama Charlotte bunla yetinmeyip rampadaki Becky'e saldırıyor. Charlotte rakibini bariyerlere fırlatıyor, Becky ise ring merdivenlerinden Becky'nin üstüne atlıyor. İkilinin kavgasını görevliler ayırıyor.Maçtan önce R-Truth, Carmella ile birlikte Rumble maçına çıkmayı hak ettiğini ve 2 gece önce yaşananları anlatıyor. Başına gelenlerden dolayı WWE, kendisine USC için bir şans hakkı vermiş. Sonrasında şampiyonumuz Shinsuke Nakamura ringe geliyor.

WWE Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı
Shinsuke Nakamura © vs R-Truth (w/Carmella)

Maçımız başlıyor. Nakamura, R-Truth'un üstüne koşup Dropkick atıyor. Şimdi R-Truth'u yerden kaldırıp karnına 3 diz atıyor daha sonra Inverted Exploder Suplex yapıyor. Şimdi Nakamura köşede tauntunu atıyor ve R-Truth'un üstüne koşarken R-Truth'dan Lie Detector geliyor! Nakamura ringin dışına kaçıyor.

Reklamlar...

Reklamlardan döndüğümüzde Nakamura, ringin köşesinde ki R-Truth'un üstüne gidiyor ve R-Truth yumruk atıyor ona şimdi de Nakamura, R-Truth'u yumrukluyor ve onu turnbuckle'ın üstüne koyuyor, gerilip üstüne koşuyor ve karnına diz atıyor, tekrar koşup tekrar diz atıyor, şimdi yine koşup diz atıyor ve sonra onu yere atıyor tuş denemesi 1-2 R-Truth kurtuluyor! Nakamura, R-Truth'u yerden kaldırıyor Landslide'a alıyor onu ve R-Truth roll upa çeviriyor hakem sayıyor 1.... 2.... (hakem tam 3 derken Nakamura kick outluyor) 3! R-Truth yeni United States şampiyonu oluyor!

Kazanan ve yeni WWE Birleşik Devletler Şampiyonu: R-Truth

İkili maçın bittiğini anlamıyor ve R-Truth, Nakamura'ya tekme sallıyor Nakamura eğiliyor daha sonra hakem Nakamura'ya tuş olduğunu söylüyor Nakamura itiraz ediyor, R-Truth şaşkın. Nakamura ve hakem tartışmaya devam ediyor o sıra da olayın tekrarını izliyoruz ve tekrardan sonra kemer R-Truth'un elinde şimdi ve R-Truth yeni United States şampiyonu oluyor, Carmella şimdi ringe giriyor ve sarılıyorlar, Nakamura hakemle tartışmaya devam ediyor olayın tekrarını izliyoruz yine şimdi Carmella kemeri R-Truth'un beline takıyor.


Maçtan sonra Rusev ve Lana görünüyor. Rusev, USC'nin Shinsuke'den daha iyisini hak ettiğini düşünüyormuş. USC, R-Truth'dan da daha iyisini hak ediyormuş. Rusev tam şu an maça çıkmak istiyor. Sözlü atışma sonrası Carmella, Lana'yı itiyor. Rusev ise sert bir şekilde Truth'u itiyor. R-Truth bunu hak ediyor, bir kemer maçı daha izleyeceğiz.

WWE Birleşik Devletler Şampiyonluğu Maçı
R-Truth © (w/Carmella) vs Rusev (w/Lana)

Maç başlamadan önce reklam...

Reklamlardan döndüğümüzde Rusev, R-Truth'un boynunu yakalamış vaziyette şimdi Rusev dirsek atmaya başlıyor R-Truth'a ve boynunu tekrar sıkıyor R-Truth ayağa kalkıp karnına yumruk atmaya başlıyor, Rusev de ona diz atıyor ve şimdi Rusev'i ringin köşesine atıyor, koşup üstüne atlıyor daha sonra kolundan tutup diğer ringin köşesine atıyor bu sefer sırtıyla atlıyor üstüne. Şimdi kolunu tutuyor ve tekrar aynı köşeye atıyor R-Truth ringin köşesine çıkıp arkasına geçip roll upa alıyor Rusev'i hakem sayıyor 1-2-3!

Kazanan ve hala WWE Birleşik Devletler Şampiyonu: R-Truth

R-Truth hemen ringin dışına kaçıyor, Carmella yanına gidip kemerini veriyor. Rusev şaşkın halde. R-Truth ve Carmella sevinerek arka alana doğru gidiyor ve Nakamura, R-Truth'a saldırıyor yerde tekmelemeye başlıyor şimdi kaldırıp ringin içine atıyor. Rusev ve Nakamura bakıştıktan sonra Rusev, R-Truth'a tekme atıyor şimdi Nakamura da ringe giriyor! Rusev tekmelemeye devam ediyor, birbirleriyle yine bakışıyorlar ve beraber tekmeliyorlar şimdi R-Truth karşılık vermeye başlıyor daha sonra yere yatırıyorlar onu yine tekmelemeye başlıyorlar. Nakamura, R-Truth'u tutuyor Rusev geriliyor tauntunu atıyor ve Machka Kick! Rusev, R-Truth'u tutuyor şimdi Nakamura'dan Kinshasa! Kamera spikerlere döndükten sonra ikili arka alanın yolunu tutuyor.619 ustası Rey Mysterio ringde, kendisi ringe girerken demin saldırıya uğrayan Birleşik Devletler Şampiyonu R-Truth'un son durumunu izliyoruz. Rey adımını ringe atar atmaz, Zelina Vega kendisini karşılıyor. Zelina, Andrade ile maçına kendisinin ring kenarında olmamasının nedeninin Rey olduğunu söylüyor. Andrade'nin herkesten ve özellikle Rey'den iyi olduğunu söylüyor. Tam konuşma devam ederken Andrade arkadan uçarak Rey'e saldırıyor. Andrade'den rahmetli Eddie'ye gönderme babında 3 amigos izliyoruz ama Rey bundan kurtuluyor. Rakibine tam 619'a giderken Andrade iplerle oynuyor. Andrade ve Vega, hammerlock ddt sonrası mekanı terk ediyor.

Maçtan sonra arka alanda Gallows ve Anderson, Rusev'in yanında. Anderson, Truth'un bunları hak etmediğini söylüyor. Rusev ise sizlik bir şey yok, hadi arka alanda yemek yemeye abisi diyor. Olay mahalline Naka da geliyor. Anderson'un takım maçına çıkma isteğini kabul ediyorlar. Rusev, sakın bana yamuk yapma diyor Naka'ya.Smackdown takımlar şampiyonu Shane McMahon ve The Miz ringde, Rumble'da kazandıkları ünvanı kutluyorlar. Öncelikle ikilinin dostluğunun nişanesi bir klip izliyoruz. Shane, Miz'in babasını ringe davet ediyor. Seyirciler Mr. Miz tezahüratına başlıyor. George, Miz'i sevdiğini ve onunla gurur duyduğunu söylüyor. Shane, az sonra yapılacak dörtlü takım maçında, Elimination Chamber'daki rakiplerinin belli olacağını söylüyor.

Maçtan sonra arka alandayız, Mandy Rose ve Sonya Deville, EC'de yapılacak kadınlar çember maçında yer alacağını duyuruyor. Mandy, Naomi'nin ring dışında çok kaba bir insan olduğunu ve zamanında ilişkisine zarar verdiğini söylüyor. Mandy ondan bu şekil davranıyormuş.Dörtlü Takımlar Maçıı
Jey Uso & Jimmy Uso vs Big E & Kofi Kingston vs Cesaro & Sheamus vs Otis Dozovic & Tucker Knight

Maçımız başlıyor. Kofi ve Otis başlıyor. Kofi tekmeliyor. Koşuyor ve altından geçiyor ama hayır. Otis onu eziyor. Big E tag alıyor. Big E bacağını tutmaya çalışıyor ama olmuyor. Iplere atıyor Otis. Big E dirsek vuruyor. Koşuyor ama Otis yere vuruyor. Tucker tag alıyor ve tag move yapıyorlar.

REKLAMLAR...

Cesaro Uso'nun kolunu kapmış durumda. Sheamus tag alıyor ve atlıyor. Tuş 1...2..olmadı. Lock alıyor. Uso kafasını carptiriyor ve Cesaro tag alıyor. Iplere atıyor ve Lock alıyor. Uso kaldırıyor ve yere vuruyor. Sheamus tag aliyor. Köşedeki New Day ekibini indiriyor. Diger Uso tag alıyor. Otis ve Tucker ikilisini indiriyor. Ve comeback move yapıyor. Ardından Samoan Drop. Tuş 1.....2...başarısız. Üstüne koşuyor ama Sheamus üstünden atıyor ve Big E tag alıyor. Sheamus tekmeliyor. Köşeye kaldırıyor. Kofi onu kurtarıyor ve tag alıyor. Bug E kaldırıyor ve Kofi atlıyor. Tuş 1....2..Cesaro bozuyor. Big E dışarı atıyor onu. Otis tag alıyor. Kofi tekme vuruyor ve atlıyor hayır Otis onu yakalıyor. Tucker tag alıyor. Ve tag finisher yapıyorlar. Tuş 1...2...3!

Eleyen: Heavy Machinery Elenen: New Day

Uso ve Tucker ringte. Uso Otis'i indiriyor. Tucker koşuyor eğiliyor ve o da dışarı uçuyor. Usolar Suicide Dive yapıyor ama Cesaro Jey'den tag alıyor. Jimmy atlıyor Heavy Machiner'e. Bar Jey'i alıyor ve barikatlara vuruyor.

REKLAMLAR...

Cesaro Tucker'a lock almış durumda. Tucker kaldırıyor ve yere vuruyor. Sheamus tag aliyor ve tekme vuruyor. Tucker yumrukluyor. Sheamus tekmeliyor ve yere seriyor. Kosuyor ama Tucker yumruk vuruyor. Otis ve Cesaro tag alıyor. Otis comeback move yapıyor. Bar'ı alaşağı ediyor. Elbow Drop Cesaro'ya tuş 1...2...olmuyor. Tucker tag alıyor. Yine tag finisher geliyor. Hayır Sheamus tutuyor. Onu itiyor Tucker. Otis üstüne atıyor ve yere atıyor Tucker. Tuş 1...2...Sheamus bozuyor. Otis'i dışarı atıyor. Tucker onu dışarı atıyor şimdi. Cesaro'yu kaldırıyor ve Uso tag alıyor. Cesaro'yu yere vuruyor. Atlıyor. Tuş 1...2..olmuyor. Otis geliyor ama Uso onu indiriyor. Tucker'a Superkick! Sheamus tag alıyor. Uso onu indiriyor. Hakem dışarı çıkarıyor. Sheamus Tucker'a Brogue Kick vuruyor!! Tuş 1....2...3!

Eleyen: The Bar Elenen: Heavy Machinery

Uso geliyor. Bar'a Superkick geçiriyor. Diğer Uso tag alıyor ve Double Splash!! Tuş 1.....2....3!

Eleyen: The Usos Elenen: The Bar

Kazanan: The Usos

Usolar kazanmasını biliyor ve kemer maçı hakkı elde ediyor.WWE Şampiyonu Daniel Bryan ve yaveri Rowan ringdeler. Bryan, Rumble'da kim kazandı diye soruyor seyircilere, herkes Becky diye bağırıyor. Bryan ise asıl kazanan sizin çocuklarınız çünkü ben hala evrenin şampiyonuyum diyor. :d Kazanmak nedir bilmedikleri için Bryan, kimseden empati beklemiyormuş. Rowan'ın parlak bir adam olduğunu söylüyor. Bryan sonrasında WWE Şampiyonluğunu çöpe atıyor. Dünyayı değiştirmek için yeni sembollere ihtiyacımız varmış. Rowan bu sırada yeni WWE Şampiyonluğunu çıkarıyor. Yeni kemer, tamamen doğal maddelerden üretilmiş bir parça. Sonrasında AJ Styles görünüyor. AJ, 'sen acaba bu maldan mı içtin' diye Bryan'a soruyor. AJ çok lafa giremeden Randy araya giriyor. Reklamlardan sonra Mustafa Ali de ringde. Randy, Nia'nın Mustafa'yı Rumble'da elediğini hatırlatıyor. Jeff ve Joe da olay mahalinde. Bryan ve Rowan mekanı terk ediyor. Herkes kavgaya tutuşurken Bryan, hala şampiyon olarak kalacağını söylüyor. Titantronda görünen Triple H, EC'de bu ekibin kemer maçına çıkacağını söylüyor. Bryan hayır diyor ama seyirciler evet diyor. Şovumuz bu görüntülerle bitiyor.

imza
#jöntürkler

Konu ReQuem tarafından (31-05-2019 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2019, 23:54   #2
Banned
Seyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2018
Nereden: Yetimhane
Mesajlar: 2.547
Konular: 136
Favori Güreşçisi: Sami Zayn
Rep Puanı: 24422
Rep Derecesi: Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Seyfendi WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Seyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Seyfendi Seyfendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24422
Mesajlar: 2.547

Standart

Alttaki yorum'u ben de yazdım ama arkadaşlar, yorumumu beğenmemiş burdan onlara selamlar.

Konu Seyfendi tarafından (30-05-2019 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.
Seyfendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2019, 00:22   #3
#OursistheFury
WarMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2018
Nereden: Eskişehir
Mesajlar: 2.177
Konular: 43
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 120154
Rep Derecesi: WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. WarMachine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
WarMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
WarMachine WarMachine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 120154
Mesajlar: 2.177

Standart

İyi yazı.
imza#TheBeast

WarMachine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.