GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-06-2019, 19:43   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1554
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart GWA RPG - Renee Young'la Pazar Sohbetleri #1

Renee Young: Sevgili seyirciler, Global Wrestling Alliance yapımcılığında hazırlanan bendeniz Renee Young'ın sunuculuğunu yaptığı, her hafta GWA'den bir starı ağırlayacağımız Renee Young ile Pazar Sohbetlerine hoş geldiniz. İlk konuğumuz Yüzüklerin Efendisi, eski Hardcore şampiyonu Hunico! Hunico hoş geldin.

Hunico: Hoş bulduk Renee'cim. İlk konuk olmama çok şaşırdım açıkçası.

Renee Young: Valla rastgele seçtik.

Hunico: Ohhh iyi bari *mk içim rahatladı. Ben de diyorum neden ilk ben seçileyim böyle bir şova Pardon bu arada arkadan biraz daha ılımlı konuş dediler de biliyorsun ben tutamıyorum kendimi.

Renee Young: Ahaha. Yok canım. Önemli değil. Prosedür onlar. Stajyer arkadaşlarımız iş öğreniyor işte. Evet... Hunico, gerçekten renkli bir kişiliğin var. Bu konu hakkında konuşmak istiyorum. Hunico'yu seyirciye sevdiren ne?

Hunico: Öncelikle renkli falan orayı biraz atalım. Sonra yanlış anlaşılır Little Tepecik'de *ötümüzü *ikerler sonra. Öncelikle bacım neden beni seviyorlar diyorsun. Çünkü ben olduğum gibiyim. Yedisinde neyse yetmişinde o diyorlar ya. İşte ben de küçükken neysem şimdi de oyum. Bir nevi dürüstüm aslında. Sana karşı ve izleyicilere karşı. Hemen ilk dakikada küfür ettik kırıtmadan daha ne yapalım işte *mk?

Renee Young: Kariyerinde Hardcore kemerini aldın ve daha sonra bunun hakkında hiç rövanş alamamaktan bahsettin. Hep bunun üzerine gittin. Seyirciler seni daha çok sevdi. Bunun da biraz senin sevilmende etkili olduğunu düşünüyor musun?

Hunico: Haksızlığa karşı sağ olsun halkımız sesini kesmedi. Düşene bir tekme de onlar vurmadı. Ve bu tabii ben ve onlar arasında bir bağ kurdu. Fareli köyün kavalcısı hani. Bir şekilde etkiledim onları. Olumlu olarak tabii.

Renee Young: Sonrasında da Lord of the Rings turnuvasına girdin. Ezeli rakibine karşı kazandın. Biraz da bunun üzerine konuşalım diyorum.

Hunico: Tabii. Onun öncesinde bu GM denen el arabası *rospu çocuğu, çakma arayüzlü, sülalesini *iktiğim torna mezunu yav*ak b-

Renee Young: Iıı... turnuva diyorduk.

Hunico: Ha tabii. Evet. Yani tam bana göre bir turnuva. Nerede *içlik, nerede *bnelik bütün hünerlerimi sergiledim. Meksika'da her günüm böyleydi zaten. İşemeli, s*çmalı. Sonra da Mundo denen çakma muhtarı yenmek tereyağından kıl çeker gibiyd- kolaydı kolaydı. Ne diyorum *mk ya? Renee senle konuşmak beni daha kültürlü yapıyor sanırım.

Renee Young: Ahh haksızlık ediyorsun kendine. Sonuçta bir El Patron'sun sen.

Hunico: Keşke istediğim şekilde olsaydı be Renee.

Renee Young: O mu?

Hunico: O tabii. Napalım be. Hayvan herifin tekiyiz ama bizim de bir kalbimiz var. Ve o... bilmiyorum ne oldu bana. Geçen evinin camını taşladım. Bakmadı. Sonra biraz daha büyük bir taş attım cam kırıldı.

Renee Young: Çıkmadı mı?

Hunico: Yok çıkmadı. Taşınmış. Yeni kiracı çıktı. Bir de cam parası ödedik gece gece *ikimizin uğruna *mk.

Renee Young: Peki ne yapacaksın bundan sonra? Hunico El Patron'un hedefi ne olacak?

Hunico: Onun güzel yüzünü bir kez bile olsa görmek. Muhtemelen Royal Rumble için bir şeyler dememi bekledin. Fakat acı var yüreğimde. Bütün kemerleri kazanmışım neye yarar. 3* çekemiyorum *mk o denli acıyor kalbim. Onu düşünüp şey yapsam diyorum o da olmuyor.

Renee Young: Fotoğrafı da mı yok hiç? Ona bakıp mutlu olsan.

Hunico: Ben et istiyorum.

Renee Young: Vahşice... ama yine de romantik. Hunico teşekkür ediyorum konuğum olduğun için.

Hunico: Ne demek abla her zaman.

Renee Young: Bayanlar baylar. Renee Young ile Pazar Sohbetlerinin ilk bölümü burada sonlanıyor. Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Haftaya görüşmek üzere hoşça kalın.

PAZAR SOHBETLERİ
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 19:47   #2
#AllEliteWrestling
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 404
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 58960
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58960

Reis bir hanımefendinin karşısında bile doğallığından ödün vermiyor. Kırılan kalbi umarım tamir olur, üzmesin kendini kral.

Keyifli bir program olmuş.
imza

08.05.14 - nxt debut
19.07.16 - smackdown live debut

RPG Karakteri
Alexa Bliss
Giriş Müziği
Spiteful
Başarılar
First GWA Tag Team Champion
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 19:54   #3
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

GM denen el arabası *rospu çocuğu, çakma arayüzlü, sülalesini *iktiğim torna mezunu yav*ak b
Top tier promo.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG : "The East Wind" Kenta Kobashi
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 19:56   #4
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 126
Rep Puanı: 10116
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10116

Konsept güzel olmuş, aksatılmadan devam eder umarım. Renee sohbet sonuna kadar iyi dayanmış.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 19:56   #5
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 451
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83853

Çok iyi düşünülmüş. Böyle farklı konseptler oyuncuların RPG'ye olan ilgisini ve keyfini her zaman arttırmıştır. Tıpkı haberler konsepti gibi bu da çok doğru ve yerinde. Hunico ile başlamak güzel olmuş, reis kederli ve hüzünlü. Umarım aradığını bulur. Söyleşi için elinize sağlık.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:13   #6
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 791
Rep Puanı: 121540
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121540

Bütün kemerleri kazanmışım neye yarar. 3* çekemiyorum *mk o denli acıyor kalbim.
Çok büyük aşk adamısın.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:14   #7
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 167
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 30115
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30115

Okurkan bayağı eğlendim, süper bir program olmuş. İleriki haftalarda göreceklerimiz için şimdiden heyecanlıyım.
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
World Heavyweight Champion
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA:
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:51   #8
Banned
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 101
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 21125
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21125

Cabron bayağı efkarlı gibi geldi gözüme. Sanırım onu ülkenin en büyük genelev patroniçesi Lüks Leman’ın yanına tekrardan götürme vakti gelmiş.
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 22:19   #9
Mox
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 232
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 84745
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84745

Bu ne lan? Xd Harbiden güzel konsept olmuş. Renee'yle aynı lamacunu iki farklı ucundan yerken ortada buluşacağımızı ümit ediyorum.
imza

-

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena, Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)
1 Kere 98 günlük DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
1 Kere 15 günlük World Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
GTW'yi kapatmak (Kofi Kingston ile)

#hallofsaviors
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 22:21   #10
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 157
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 14364
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14364

RPG Müdüriyet hesabı benim olsa bütün kemerleri Hunico'ya verirdim. Emeğine sağlık bunu yazan ekibin.
imza

HDBNG
CLUB

Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil