GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-06-2019, 19:59   #1
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Glasgow
Mesajlar: 15.427
Konular: 3115
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 495618
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 495618
Mesajlar: 15.427

Standart 27 Mayıs 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Kuti Mysterio, TheMonster292, UltimateOpportunist,LoganJeanTR

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1357
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 27.05.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Sprint Center, Kansas City, Missouri
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Shane McMahon vs Lance Anoa'iTekli Maç01:32
2Becky Lynch & Nikki Cross vs Billie Kay & Peyton RoyceTakımlar Maçı09:50
3Ricochet vs Cesaro Tekli Maç 09:48
4Baron Corbin vs Bobby Lashley vs Braun Strowman vs The Miz 4 Kişi Eleme Maçı16:11
5Seth Rollins vs Sami ZaynTekli Maç20:06Bu hafta Irakta ölen Amerikalı askerlerin anılmasıyla başlıyor şov. Lesnar ile Heyman gözüküyor ve kısa süre sonra kameranın açısından çıkıyorlar. WWE şampiyonumuz Kofi Kingston geliyor ve geçen hafta Smackdown şovunda yaşanan Dolph Ziggler saldırısını izliyoruz. Seyircilerden büyük destek alıyor Kofi. Kofi konuşmaya başlıyor. Sizleri seviyorum ve Dolph Ziggler ile de ilgileneceğim ama bu gece buraya gelmemin sebebini bilmiyordur Paul Heyman diyor.Kofi Brock'u rakip olarak istiyor ve hemen gelmesini istiyor. Ancak gelen isim Evrensel şampiyonumuz Seth Rollins oluyor. Seth konuşmaya başlıyor ve evet ben Lesnar değilim ama ondan daha iyiyim. Haydi Lesnar hemen şimdi çıkmanı ve gelmeni bekliyoruz diyor. Brock Lesnar ve Paul Heymen geliyor. Lesnar onlarla dalga geçmeye başlıyor ve dans ediyor. Lesnar New Day şarkısını alaya alırken Heyman'da Seth Rollins'in müziğini alay geçmeye başlıyor. Paul Heyman kısa bir açıklama yaptıktan sonra alandan ayrılıyor. Kofi onlara bakarken arkadan Dolph Ziggler saldırıyor.

Kofi'yi yumrukladıktan sonra geçen hafta sandalye ile yaptığı hareketi yeniden yapmak istiyor ama Xavier Woods gelip Ziggler'a saldırıyor. Xavier Wods bir süre Ziggler'a üstünlük kuruyıor ama Ziggler işi ele aldığında sandalye ile Xavier'e bir kaç kez vurduktan sonra geçen hafta Kofi'ye yaptığı gibi sandalyeyi Xavier'in kafasına geçirirken Kofi sandalye ile yardıma geliyor ve Ziggler kaçmak zorunda kalıyor.

Ziggler geliyor ve Lesnar'a kemere saldırması için fırsat tanıdığı Super ShowDown'da kemeri bana karşı savunacaksın diyor. Kofi'nin şampiyonluğundan bahsediyor ve o şovda o kemer benim olacak diyor ve teşekkür ettikten sonra alandan ayrılıyor.Shane ile Drew McIntyre geliyor ve Shane açıklamalar yapıyor. Bu şirker iki samoalının üstüne kurulmadığından bahsediyor ve The Rock Ve Roman Reigns'e sallıyor. Roman Reigns'in kuzeni olan Lance Anoa ile maça çıkıyor.

Tekli Maç
Shane McMahon vs Lance Anoa'i

Maç başlamadan önce Lance köşedeyken McIntyre ayağından çekip sırtını barikatlara vuruyor. McIntyre, Lance'ye Belly-To-Belly yapıyor ve Chopu vurup ringe sokuyor ve maç başlıyor. Shane, Lance'yi köşeye sıkıştırıp yumrukluyor ve tekme atıyor. Maç Shane'in üstünlüğünde geçiyor. Lance reverseleyip Shane'ye DropKick yapıyor! Shane, Lance'in bacağından tutup Headlocka alıyor! Lance pes ediyor ve Shane maçı kazanıyor!

Kazanan: Shane McMahon

Maçın bitmesine rağmen Drew, Chop vurup Lance'i yere düşürüyor. Shane yeniden Headlocka alıyor ve Roman Reigns'in giriş müziğini duyuyoruz! Reigns, Drew'a Supermen Punch atıyor! Reigns merdivenlerden zıplayıp, Shane'e Supermen Punch vuruyor. Reigns Spear atacakken Drew, Shane'i bacağından tutup çekiyor ve ikili ringden uzaklaşıyor. Segment Reigns'in müziğiyle sona eriyor.Brock Lesnar ve Paul Heyman geliyorlar. Heymen klasik Brock övmesi devam ederken Seth Rollins'in müziğini duyuyoruz ve Seth Rollins geldi. Lesnar'a bu kemer benim hayatım derken Lesnar'Da çantasını gösteriyor. Seth konuşmaya devam ediyor. Evet karşımda çenesini kapattığım birini görüyorum diyor. Çünkü sen şakasın kafanı topla çünkü sen şakasın. Wrestlemania'da seni yendim ve şimdi de burada yenerim seni diyor. Sen bir korkaksın Lesnar. Paul Heyman senin şansın ve maça hazırım diyor. Paul Heyman kontratı okurken Lesnar sinirleniyor ve Heyman'a bir şey soruyor. Evet deyince elindeki kağıdı Heyman'ın suratına çarpıyor.

Lesnar bir karar vermeliyim ve seni yenebilirim diyor ama maç yapmıyor ve alandan ayrılıyor. Bu arada 7/24 Şampiyonu R-truth ve Carmella geliyor ve ringe girer girmez herkes saldırıyor. Carmella'yı kucaklayarak alandan hızlıca kaçıyor.Arka alanda AJ Styles röportaj verirken Baron Corbin saldırıyor ve hemen güvenlik araya giriyor. Sırada kadınlar takımlar maçı var.

Takımlar Maçı
Becky Lynch & Nikki Cross vs Billie Kay & Peyton Royce

Gold Bond'un reklamı dan sonra maç başlıyor. Kay ve Cross ringte başlıyorlar. Kay hemen Cross'u yakalayıp tag veriyor. Royce içeri girer girmez Cross sıyrılıyor ve üstündeki kıyafetlerden birini yırtıyor. Sonra ringteki ikili birbirlerine lockup bağlıyorlar. Lockup ile birlikte bir süre yerde yuvarlandıktan sonra ipe yaslanıyorlar. Royce, Cross'un koluna baskı uyguluyor. Cross'tan başarısız bir roll-up. Royce hemen üstünlük kuruyor. Cross kurtulmaya çalışırken Mat Slam yiyor. Royce, Lynch ile ağız dalaşı yaptıktan sonra Cross'tan bir Arm Drag geliyor ve baskı uyguluyor. Cross tag vermek isterken üstünlüğünü kaybediyor ve Royce tag veriyor. Kay içeri girer girmez Cross üstünlüğü alıyor ve Headlock bağlıyor. Bir süre sonra kilidi bırakıyor ve dışarı postalıyor Kay'i. Sonra dışarı doğru dropkick atıyor ve aprona gidiyor. Royce, Kay'in yanına gidiyor ve Cross ikilinin üstüne atlıyor.

Reklamlar....

Döndüğümüzde Kay, Cross karşısında üstün. Cross kurtulmaya çalışıyor ama Kay bir diz atıyor sonra da Becky'i indiriyor. Becky ringe girip saldırmak istiyor ama hakem engel oluyor ve bu sırada bir roll-up kaçırıyor. Kay, Cross'a baskı uygulamaya devam ediyor. Cross üç kez Kay'i kaldırmaya çalışıyor ama olmuyor. Sonra Kay, Becky'nin eline tekme atıyor sonra da Cross'u köşeye atıyor. Kay koşuyor ama ıska geçiyor. Becky ve Royce tag alıyorlar. Becky ringe girmeden bir tekme sallıyor ve köşeye çıkıyor ve Flying Forearm. Sonra Kay'i indiriyor Becky. Becky, Royce'a iki tekme attıktan sonra Bex-ploder. Sonra Becky köşedeki Royce'a hakem ayırana tekme atıyor sonra köşeye çıkıp Leg Drop yaparak tuşa gidiyor ama Kay bozuyor tuşu. Kay köşeye vuruyor Becky'i sonra Cross'u da indiriyor ardından IIconics, Becky'i dövüyor. Royce tuşa gidiyor ama başarı yok. Becky bir süre sonra Dis-Arm-Her bağlamaya çalışıyor ve bu sırada Cross, Kay'i indiriyor. Royce başarısız bir roll-up yapıyor ve Becky yeni hareketi olan Manhandle Slam'i yapıyor. 1.. 2.. 3!

Kazananlar: Becky Lynch & Nikki Cross

Lynch-Cross ikilisi maçı kazanıyor. Maçtan sonra Lacey Evans geliyor. Becky bu sırada deliriyor. Cross, Becky'i sakinleştirmeye çalışıyor. Lacey 'de ringin önüne kadar gelip gidiyor.Tekli Maç
Cesaro vs Ricochet

İki isim de ringe girdikten sonra maç başlıyor. Ricochet hemen koşuyor ve Cesaro üstünden atıyor Ricochet'i. Sonra Ricochet köşeye tutunuyor ve atlayarak Hurricanrana yapıyor. Sonra birkaç yumruk atıyor ve iplerden sekip roll-up yapıyor. Cesaro hemen kickout yapıyor. Sonra bir diz atıyor. Sonra iplerden sekiyor ama Ricochet önce Cesaro'yu destek alıp takla atıyor sonra da bir Enziguiri vuruyor ve Cesaro dışarı uçuyor. Ricochet iplerden sekiyor ve Cesaro'nun üstüne atlıyor. Reklamlara gidiyoruz...

Döndüğümüzde Cesaro üstün olan taraf. Değişik bir kilit uyguluyor. Ricochet bir süre sonra kurtuluyor ve iplerden sekiyor. Sünnet Flip deniyor ama Cesaro yakalıyor Ricochet'i. Ve suplex. 1.. 2.. Kickout! Sonra iplerden sekiyor ve double foto Stomp! Başarısız bir tuş daha. Cesaro bir kilit yapıyor ama Rikoşe erken kurtuluyor sonra bir Elbow Drop yiyor ve bir başarısız tuş daha. Sonra Cesaro köşeye geçen Ricochet'i iplere atıyor ama Ricochet iplere tutunup köşeye geçiyor. Cesaro iki ayağından da yakalıyor Ricochet'i ve Alley Oop deniyor ama Ricochet iki ayağının üzerine düşüyor. Sonra bir uppercut deniyor Cesaro ama Ricochet backslide pozisyonuna geliyor köşeden yardım alarak Cesaro'nun önüne düşüyor ve Super Kick! Ricochet köşedeki Cesaro'ya koşuyor ve bir darbe vurup aprona geçiyor. Sonra iplerden atlıyor Cesaro'nun üstüne. 1.. 2.. Kickout! Ricochet hemen ayağa kalkıp Standing Shooting Star Press yapıyor ve tuşa gidiyor. Tuşta başarı yok. Ricochet köşeye çıkıyor ama iki uppercut vuruyor ve köşeye çıkıyor. Cesaro kaldırıyor Ricochet'i ama Ricochet aprona düşüyor. Önce Cesaro'yu ringe düşürüyor sonra bir tekme daha atıyor. Köşeye çıkıyor ve atlıyor Ricochet ama Cesaro sıyrılıyor ve muazzam bir uppercut vuruyor. 1.. 2.. Kickout! Cesaro kaldırıyor Ricochet'i. Ricochet hurricanrana deniyor ama Cesaro izin vermiyor. Ricochet de sunset Flip yapıyor. Tuş başarısız oluyor ve Cesaro, Ricochet'i dışarı postalıyor ama Ricochet inanılmaz bir şekilde Cesaro'nun tepesine bir anda çıkıp Hurricanrana yapıyor!! 1.. 2.. 3!

Kazanan: Ricochet

Ricochet bu mükemmel maçı kazanıyor.Samoa Joe geliyor ve sunucu masasına geliyor ve konuşmaya başlıyor. Rey Mysterio'nun sakatlık yüzünden kemeri bırakacağını duydum ve bana ait olanı geri almaya geldim. Sırada dörtlü eleme maçı var.


Dörtlü Eleme Maçı
Baron Corbin vs Bobby Lashley vs Braun Strowman vs The Miz

Maç başlar başlamaz, Lashley & Corbin ikilisi Strowman'a saldırıyor. Miz Strowman'ı kurtarıp Lashley'i dövüyor. Ringde sadece Strowman ve Lashley kalıyor. Lashley iplerden gerilip Strowman'a omuz atıyor ama Strowman'a hiçbirşey olmuyor. Corbin ringe geliyor ve Lashley & Corbin Strowman'ı köşeye sıkıştırıp dövüyor. Miz ikiliyi dizlerinin üstüne düşürüp YES KİCK yapıyor! Miz son tekmesini atarken Corbin eğiliyor ve Miz'i kaldırıp yere vuruyor. Corbin ve Lashley bir süre Miz'i dövüyor. Lashley, Miz'in kafasını yere vurup Pin deniyor 1..2.. Kickout! Lashley ringin dışında Strowman'ı barikatlara vuruyor. Corbin, Miz'i köşeye çıkartıyor ama Miz kaldırmasına izin vermiyor. Miz Headbutt ile Corbin'i yere düşürüyor. Lashley Miz'e Vertical Suplex yapmaya çalışıyor ama Miz yine izin vermiyor. Corbin ve Lashley köşeye çıkıp Double Vertical Suplex yapacakken ringin dışından Strowman geliyor ve 3 kişiyi de yere atıyor. Strowman, Lashley'e Pin denemesi yapıyor 1..2 Kickout! Corbin ve Lasahley ayağa kalkınca Strowman iplerden gerilip Double DropKick yapıyor! Herkes ringin dışında. Strowman, Corbin'in üstüne koşarken Lashley gelip Corbin'i kurtarıyor. Corbin ve Lashley Strowman'a Double team Vertical Suplex yapıyor! Miz reverseliyor ve Corbin'e Roll-Up deniyor 1..2 Kickout! Lashley ringe geliyor ve tek eliyle Miz'e Vertical Suplex yapıp Pin deniyor 1..2. Miz bunu da Kickoutluyor! Lashley bir Vertical Suplex daha yapacakken Miz kaçıyor ve Lashley'i bir süre yumrukluyor. Miz köşeye gidip Runnin Knee yapıyor! Baron Corbin, Miz'i havada tutup DEEP SİX yapıyor ve Pin deniyor 1..2 Kickout! Strowman ringe geliyor ve Corbin & Lashley'i köşeye sıkıştırıp ikisinin de üstüne koşuyor! Strowman, Miz'e ringin köşesine Backbreaker yapıyor! Lashley tam Spear yapacakken Strowman yakalıyor ve Powerslam yapmaya çalışıyor! Lashley izin vermiyor ve Spear denerken Strowman çekiliyor ve Lashley seyircilerin arasına uçuyor. Strowman ve Lashley arenanın dışına çıkıyor. Miz, Corbin'e Roll-Up deniyor 1..2. Kickout! Miz 2 kez Running Knee yapıyor! Corbin 3. yapmasına izin vermiyor ve Miz'i tutuyor. Corbin END OF DAYS! Corbin Pin deniyor 1..2..3

Kazanan: Baron Corbin

Maçı Baron Corbin kazanıyor ve SSD 2 şovunda Rollins'in rakibi oluyor.ami Zayn elektrikli sandalye'nin ilk misafi oluyor ve o na yöneltilen soruları cevaplayacak. İlk soru ne zaman emekli oluyorsun? cevap veriyor Sorunu cevaplamama izin ver. Kendime ait bir soru. Annen ile baban ile ilgili deyince seyirciden yuhlama sesleri geliyor. Kansas City'i tanımıyorum. Küçük bir kızdan bir soru geliyor. Gingersnapları özlüyor musun? Sami cevaplıyor. Ne yani bana Becky'i mi soruyorsun. Kızdan bir cevap gelir. Seyirciler gülüyor. Senin ailen kötü bir iş yapmış gülme şaka yapmıyorum diyor. İğrenç çocuğunun seni görmemesi ve bundan utanmalısın. Bana gerçekten Becky'i mi soruyorsun? Yani Becky ile Seth'i mi soruyorsun? Önce oraya gitmeliyiz. Diğer soruda ise Braun Strowman'in seni yok ettiğinde ne hissettin? Sami cevaplıyor. Sana ne yapmayı tercih edeceğimi söyleyeyim. Cevaptan ziyade bir soru. Bu sandalye yürüyüşe çıkarsa bende senin o yüzüne sağlam bir yumruk atarım. Bana güven seni korkutmak için söylemiyorum gerçekten yumruk atarım. Ama yapmam çünkü Amerika'dayım. Davalık olmak istemiyorum. Seth hakkında konuşuyor Sami ve Seth'in müziği duyuluyor. Seth ringe girerken Sami kaçıyor. Seth sandalyeyi alıyor ve ring dışına fırlatıyor.

Tekli Maç
Seth Rollins vs Sami Zayn

Maç başlıyor. Zayn ringin dışına kaçıyor bir süre sonra ringe giriyor Zayn yine dışarı kaçıyor Seth de iniyor kovalıyor Zayn kaçıyor ringe giriyor Seth de giriyor Zayn boynundan yakalıyor şimdi Seth onu yere düşürüyor chopluyor ringin dışına atıyor orda da chopluyor Zayn kaçıyor, Seth tutup kafasını bariyere vuruyor ringe atıyor Zayn yine kaçıyor ringin dışına Seth inip Clothesline atıyor sonra Zayn'i ringe atıyor kolunu yakalıyor şimdi Seth ringin köşesine götürüp tekmeliyor, Seth hakeme bakarken Zayn Clothesline atıp yumruklamaya başlıyor yerde tekmeliyor şimdi yumruklaşıyorlar Zayn üstünlüğü ele alıyor boynundan kavrıyor yurmruklayıp tekrar kavrıyor Seth kalkıyor Zayn ipe atıyor Clothesline geliyor tuş denemesi başarısız. Seth'in kafasını tekmeliyor kaldırıyor sırayla birbirlerine vuruyorlar Zayn üstünlüğü ele alıp iplere atıyor Clothesline yapıp tuş deniyor ama başarısız yine. Zayn tekrar tekmeliyor Seth kalkıyor Zayn chopluyor şimdi ipe atıyor Seth Clothesline atıyor ona sırtına knee atıyor Zayn dışarı düşüyor, Zayn onu ringin diğerine ittiriyor kafasını çarpıyor Seth.

Reklamlar...

Reklamlardan döndüğümüzde Seth'e pes ettirme bağlamış vaziyette sonra yumrukluyor şimdi tekrar yumruklaşıyorlar Zayn Suplex yapıyor tuş denemesi başarısız. Zayn tekrar Suplex deniyor Seth iniyor şimdi Zayn iplere yaslanıyor Seth Superkick atıyor! Seth şimdi yumruklayıp chop atıyor iplere atıyor ve Slingblade! Zayn kalkıyor üstüne koşuyor Seth tekme atıp ringin tepesine çıkıyor Diving Blockbuster yapıyor tuş denemek istiyor Zayn ringin dışına iniyor Seth Suicide Dive yapıyor ringe giriyor bir Suicide Dive daha! Seth, Zayn'i ringe atıyor tekme atıyor Powerbomb'a alıyor Zayn inip DDT yapıyor tuş denemesi 1-2 Seth kick outluyor! Şimdi Zayn bacağını tekmeliyor Seth ittiriyor Zayn üstüne koşuyor Seth onun kafasını ringin köşesine vurdurup Superkick atıyor şimdi Curb Stomp yapıyor Zayn çekiliyor bacağından tutup düşürüyor ve Figure Four Leglock yapıyor! Seth çevirip kendisi pes ettirme yapıyor Zayn ipi tutuyor! Zayn şimdi tekrar bacağını tutuyor kaldırıyor Seth inip dirsek atıyor Enziguri yapıyor. Seth tutup çevirip diz atmak istiyor Zayn Blue Thunder Bomb yapıyor! Tuş deniyor 1-2 Seth kick outluyor! Zayn kaldırıp tokat atıyor ringin tepesine çıkarıyor Suplex yapmak istiyor Seth izin vermiyor Seth onu aşağı atıyor ve Frog Splash yapıyor Zayn dizini koyuyor, Seth dizini tutuyor Zayn tuş deniyor 1-2 Seth kick outluyor! Zayn aşağılıyor onu şimdi yumruklaşıyorlar Seth üstünlüğü ele alıyor Zayn dizini tutup yere düşürüp Figure Four Leglock deniyor Seth ittiriyor Zayn ringin dışına uçuyor şimdi ringe giriyor Seth'den Curb Stomp! Seth bacağını tutuyor şimdi bir Curb Stomp daha yapıyor! Tuş denemesi 1.. 2.. 3!

Kazanan: Seth Rollins

Seth kemerini alıp zaferini kutluyor bu sırada replayları görüyoruz Seth kemerini kaldırırken şov bu görüntüyle sonlanıyor.


imza


The Purplemaker & ReQuem & Chosen
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:13   #2
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 3.231
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 99389
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 99389
Mesajlar: 3.231

Standart

Elimize sağlık.
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

Kanalımızın Youtube , İnstagram ve Twitter Adresleri
https://m.youtube.com/channel/UCKg7LQZoE2Ph-0XbCectllw

https://www.instagram.com/guresturkiyeoyun

https://mobile.twitter.com/GuresturkiyeO
RPG : Rey Mysterio
Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:19   #3
Phenomenal One
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: Ankara
Mesajlar: 4.438
Konular: 1067
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 253435
Rep Derecesi: TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheMonster292 TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 253435
Mesajlar: 4.438

Standart

Güzel inceleme oldu Fatal 4-Way ve Shane vs Lance maçlarını incelemek güzeldi.
imza

3x Haftanın Parlayan Üyesi
2x Onur Kürsüsü
2x Ayın İspiyoncuları
TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:37   #4
Banned
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Kamakura, Kanagawa Japonya
Mesajlar: 14.075
Konular: 71
Favori Güreşçisi: Io Shirai
Rep Puanı: 201302
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201302
Mesajlar: 14.075

Standart

Herkesin eline sağlık.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:38   #5
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: Mersin
Mesajlar: 12.225
Konular: 534
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 36497
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36497
Mesajlar: 12.225

Standart

Tebrikler arkadaşlar. İnceleme yapmak kolay bir iş değil. Üstelik verilen emeklerin karşılığının alındığı bir iş değil. (rep anlamından söylemiyorum, okunma sayısı bakımından söylüyorum) Ama siz buna rağmen zaman ayırıp olabildiğince düzenli bir şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Ellerinize sağlık.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 20:40   #6
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Glasgow
Mesajlar: 15.427
Konular: 3115
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 495618
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 495618
Mesajlar: 15.427

Standart

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler arkadaşlar. İnceleme yapmak kolay bir iş değil. Üstelik verilen emeklerin karşılığının alındığı bir iş değil. (rep anlamından söylemiyorum, okunma sayısı bakımından söylüyorum) Ama siz buna rağmen zaman ayırıp olabildiğince düzenli bir şekilde yapmaya çalışıyorsunuz. Ellerinize sağlık.
Bu güzel yorumun için çok teşekkürler dostum iyi forumlar dilerim.
imza


The Purplemaker & ReQuem & Chosen
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2019, 01:01   #7
Banned
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Kamakura, Kanagawa Japonya
Mesajlar: 14.075
Konular: 71
Favori Güreşçisi: Io Shirai
Rep Puanı: 201302
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 201302
Mesajlar: 14.075

Standart

Elimize sağlık.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.