GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2019, 00:32   #1
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.959
Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138
Mesajlar: 17.959

Standart 3 Haziran 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Kuti Mysterio, TheMonster292, UltimateOpportunist,The Bulldogy

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1358
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 03.06.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Frank Erwin Center, Austin, Texas
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Dash Wilder & Drew McIntyre & Scott Dawson vs Jey Uso & Jimmy Uso & Roman ReignsAltılı Takım Maçı14:31
2Lacey Evans vs Charlotte FlairTekli Maç10:21
3Braun Strowman vs Bobby Lashley Bilek Güreşi 
4Nikki Cross vs Peyton Royce Tekli Maç05:56
5Ricochet vs CesaroTekli Maç09:12Şovu açan isim Roman Reigns. Reigns sözlerine başlamadan onu bölen Shane. Shane, Arabistan'da Reigns'i pes ettireceğini söylüyor. Reigns ise cuma günü seni, Stomping Grounds'da Drew'u yeneceğim diyor. Derken ringe gelen isim Drew. Drew, vakit kaybetmeden Reigns'e saldırmaya gidiyor, yanında Shane de var.

Shane ve Drew, Reigns'e doğru hareketlenirken Revival üyeleri arkadan Reigns'e saldırıyor. Usos ise Reigns'in yardımına yetişiyor ve RAW'ın ilk segmenti böyle son buluyor.Altılı Takım Maçı
Drew McIntyre & Revival vs Roman Reigns & Usos

Usos ortalığı dağıttıktan sonra hakem zili çaldırıyor ve Dash'in içeri girmesiyle maç başlıyor. Bir anda Super Kick yiyor Dash. Sonra Scott aşağı çekiyor Dash'i. Sonra Usos dışarıdaki Revival'ın üstüne uçuyor. Reklamlar...

Döndüğümüzde Scott ve Jey kapışıyorlar ve Dash tag alıyor. Dash, Jey'i engelleyemiyor ve Jimmy tag alıyor. Jimmy bir güzel pataklıyor Dash'i. Dash, Samoan Drop'u engelliyor ama harika bir tekme yiyor. Jimmy Hip Attack için hazırlanıyor ama McIntyre engel olmak istiyor. Jimmy kenarda ileri ekarte ediyor ama Dash dropkick atıyor. Dash, Jimmy'i döverken McIntyre tag alıyor ve o dövmeye başlıyor. McIntyre suplex vuruyor ve tuşa gidiyor. 1.. 2.. Kickout! McIntyre, Jimmy'nin eline basıyor ve bir kilit uyguluyor. Jimmy kilitten kurtuluyor ama Drew, Jimmy'i köşeye vuruyor ve Belly to Belly yapıyor. Tuş. Ama Roman bozuyor. Dawson tag alıyor. Jimmy bu arada kendine geliyor ama Dawson, Clothesline tarzı bir hareket yapıp tuşa gidiyor. Ama tuş başarısız. Dawson bir kilit bağlıyor ama Jimmy kurtuluyor kemardakileri dövüyor en son bir Back suplex vuruyor. Jimmy tag vermeye uğraşıyor ama Spinebuster geliyor Dawson'dan. 1.. 2.. Kickout! Reklamlar...

Döndüğümüzde Roman ve Drew köşede. Drew korkmuş gibi kendini kapatıyor ve bu arada Roman dayağı kesiyor. Roman iplerden sekip big Boot vuruyor. Roman, Superman Punch deniyor ama Drew, Glasgow Kiss Headbutt vuruyor ve Roman iplerden sekiyor. Jey tag alıyor. Drew, Roman'ı ıskalıyor ve Jey'den tekme yiyor. Roman'dan Superman Punch geliyor. Jimmy'de Dawson'a Super Kick vuruyor ama Dash onu indiriyor. Roman, Dash'e Superman Punch vuruyor. Shane köşeye çıkan Jimmy'i düşürüyor. Roman, Shane'e yönetiyor ama ClayMore geliyor Drew'dan. Revival, Shatter Machine vuruyor Jimmy'e. Sonra da ClayMore geliyor Jey'e 1.. 2.. 3!

Kazanan: Drew McIntyre & Revival

Maçın ardından Roman'a saldırılar bitmiyor. Drew'dan claymore, Revival'dan shatter machine, Shane McMahon'da spear.

Shane, Roman'ı alaya alırken bu maçın sonuna geliyoruz.Sırada Miz TV var. The Miz'in konuğu Evrensel Şampiyonu Seth Rollins.

Seth Rollins, Heyman'ın yalancı bir adam olduğunu ve sözlerini tutmadığını söylüyor. Cidde'deki rakibi Baron Corbin'den bahsederken kameralarımız arenanın giriş kısmını gösteriyor. Limuzinden inen ilk isim Paul Heyman, akabinde Brock Lesnar'ı görüyoruz.

Brock Lesnar ringin giriş kısmına doğru aheste aheste yürürken son dakikada fikir değiştirip yolunu değiştiriyor.

Seth Rollins için sinir harbinin ilk celsesi böylelikle sona eriyor. Brock Lesnar arenada.Lucha House Party geliyor ve rakiplerini bekliyor ama üçlüyü karşılayan isim Lars Sullivan. Sullivan başlarda Lucha ekibini dağıtsa da sonlara doğru üçlü sayıca fazlalık avantajını kullanıp Lars'ı ring dışına yolluyor.

Arka alanda IIConics, Nikki Cross'u alaya alırken Alexa Bliss olay yerine geliyor. IIConics poz kesip olay mahallini terk ederken Nikki ve Alexa'yı dostane bir şekilde izliyoruz.Becky Lynch son ayların özetini geçerken Lacey Evans'ın müziğini duyuyoruz. Lacey, Becky'i köpeğe benzetiyor ve MITB'de herkese bir iyilik yaptığını söylüyor. Becky'nin WWE'yi temsil eden yüz olmamasını gerektiğini söylüyor. Lacey ben sıradaki RAW Kadınlar Şampiyonu olacağım derken, Charlotte Flair'ın müziğini duyuyoruz.

Charlotte 'boş lafı kes Becky, ben seni yenip 9. kez şampiyon oldum' diyor. Lacey, Charlotte'ın babasının ilgisine ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Lacey akabinde Charlotte'a bir yumruk indiriyor. Bu yumruk sonrası Lacey ve Charlotte maçı başlıyor.

Tekli Maç
Lacey Evans vs Charlotte

Katılımcılar ve RAW kadınlar şampiyonu ringte. Becky dışarı çıkıyor ve maç Charlotte'un yumruğu ile başlıyor ve Becky'nin inanılmaz bakışlarıyla yumruklaşıyor ringteki ikili. Uzun süren brawl Charlotte'un Lacey'i dışarı atmasıyla bitiyor. Lacey içeri girince brawl tekrar başlıyor. Lacey'in ipleri tutmasıyla brawl tekrar sonlanıyor. Lacey ayağa kalkıp tekrar başlatıyor brawlı. Birbirlerinin üstüne çıkıyorlar. Diz atıyorlar. Charlotte en son Lacey'i köşeye vuruyor ve Lacey aşağı düşüyor. Reklamlar...

Döndüğümüzde Charlotte'un üstünlüğünde bir grappling görüyoruz. Lacey bir dirsek attıktan sonra Fireman's Carey yapıyor ve tuşa gidiyor. 1.. Kickout! Lacey hemen köşeye vuruyor Charlotte'un kafasını, ikinci kez deniyor ama Charlotte engel olup Lacey'i vuruyor köşeye. Charlotte bir süre tekmeliyor Lacey'i. Sonra chopluyor. Charlotte taunt attıktan sonra Lacey onun kafasını köşeye vuruyor. Sonra da tekmeliyor. Sonra köşeye amuda kalkarak Bronco Buster vuruyor bacımız. 1.. 2.. Kickout! Lacey Headlock bağlıyor ama Charlotte roll-up yapıyor. Başarısız roll-uptan sonra bir tekme geçiriyor Charlotte. Charlotte bir explorer suplex yapıyor. Lacey aprona yuvarlanıyor sonra Charlotte aprona koşuyor ama ıskalıyor ve Lacey bir tekme attıktan sonra çelme takıyor ve Springboard Elbow Drop Yapıyor. Ama boşa. Sonra köşeye yönetiyor ama Charlotte dirsek atıyor. Charlotte bir Backbreaker vuruyor sonrada Clothesline. Charlotte figure 8 deniyor ama Lacey engel oluyor ve Neckbreaker vuruyor. Sonra Charlotte'a doğru ters takla deniyor ama Charlotte tekme atarak havada yakalıyor Lacey'i. Sonra ikişer kez ipten seken ikili çarpışıyorlar. Sonra Becky, Charlotte'u aşağı çekiyor.

Maç DQ ile bitiyor.

Kazanan: DQ ile Charlotte Flair

Becky,Lacey'e saldırıyor. Manhandle Slam geliyor ve Becky kemerini havaya kaldırıyor.Sakat şampiyonumuz Rey Mysterio kemeri boşa çıkarmak üzere ringe geliyor. Rey, bu işi yapmanın kanında olduğunu söylüyor. Oğlu Dominick'in kendi yolunu çizeceğini söylüyor. Kemeri bırakacağını belirtmek üzereyken Samoa Joe'nun müziğini duyuyoruz.

Joe, Rey'e resmi olarak hiç yenilmediğini söylüyor. Rey, kariyerinde şampiyonluklar olduğunu söylüyor.

Rey Mysterio kemerini Samoa Joe'ya bırakıyor. Joe'ya bu yetmemiş olacak ki Rey'i coquina clutcha bağlıyor.

Birleşik Devletler Şampiyonluğu bir kere daha Samoa Joe'nun ellerinde yükseliyor.3 yıl sonra ilk kez RAW ringinde bir bilek güreşi izliyoruz. Braun Strowman'ın rakibi Bobby Lashley. İlk olarak Lashley'nin poz kesmelerini izliyoruz, buna sinirlenen Braun düzeneği yere fırlatıyor. Sonrasında ellerinin kaydığını iddia eden Lashley, hakemlerden yardım alıyor. Nihayet ikili bilek güreşine başlıyor. Başabaş geçen mücadelenin galibi Braun Strowman olsa da, maçın akabinde Bobby Lashley, Braun'u iyice pataklıyor.

Bobby Lashley, Braun'a running powerslam vuruyor ve geceyi ayakta kapatıyor.Tekli Maç
Nikki Cross (w/Alexa Bliss) vs Peyton Royce (w/Billie Kay)

Zil çalıyor maç başlıyor. Peyton Clothesline atıyor Nikki eğiliyor Peyton Spinning Heel Kick yapıyor Nikki ringin köşesine gidiyor Peyton tekmeliyor hakem ayırıyor şimdi Peyton yine tekmeliyor yumruklayıp tekme atıyor sonra ringin diğer köşesine atıyor Corner Foot Choke yapıyor Nikki'yi kaldırıyor Nikki facebuster yapıp roll up yapıyor tuş başarısız sonrasında Peyton Clothesline atıp tuş deniyor Nikki 2 de kick outluyor. Peyton şimdi Nikki'yi ikinci ipte bacağıyla boğuyor, yumruk atıyor sonrasında Hanging Double Arm Stretch yapıyor hakem sayıyor bırakıyor. Peyton, Nikki ile dalga geçiyor kaldırıp ringin köşesine atıyor Nikki çekilip üstüne atlıyor Peyton yere vurup kolunu kavrıyor Nikki kalkıyor Peyton yere çarpıyor tuş deniyor başarısız. Şimdi kolunu tekrar kavrıyor Nikki dirsekler atıp kurtuluyor Peyton üstünlüğü ele alıp ringin köşesine atıyor Peyton üstüne koşuyor Nikki dirsek atıyor Peyton üstüne gidiyor tekme atıp yumrukluyor Peyton onu iplere atıyor Nikki Clothesline yapıyor şimdi Peyton'u ringin köşesine atıyor üstüne atlıyor ve Running Bulldog yapıyor tuş denemesi 1-2 Peyton kick outluyor! Nikki ringin köşesine çıkıyor atlıyor Peyton çekiliyor (bu sırada Alexa'ya kahve getiriyorlar). Peyton, Alexa'nın kahve içmesine tepki gösteriyor Alexa kahveden biraz alıp suratına atıyor Peyton gülüyor sonra Alexa'nın kahvesine tekme atıyor Alexa ona vurmaya kalkıyor Peyton geri çekiliyor Billie, Alexa'yı ittiriyor yere düşürüyor dalga geçiyor Peyton da dalga geçiyor şimdi Nikki'ye Suplex yapmak istiyor yapamıyor Nikki ona Swinging Fisherman's Neckbreaker yapıyor tuş deniyor 1-2-3!

Kazanan: Nikki Cross

Nikki seviniyor Alexa'nın yanına gidiyor Alexa kalkıyor ringe giriyor Billie'ye Basement Front Dropkick vuruyor kaldırıp Bliss DDT yapıyor Alexa hala sinirli Nikki elini kaldırıyor Alexa gülmeye başlıyor ikili arka alanın yolunu tutuyor.vrensel Şampiyonu Seth Rollins ringe geliyor ve sözlerinin hemen başında Brock Lesnar'ın müziğini duyuyoruz. Lesnar ortalıkta yok.

Rollins bu akıl oyunlarından sıkıldığını söylüyor, bu sefer karşısına çıkan isim Baron Corbin. Corbin, cuma günü Cidde'de kemeri kazanacak adam olduğunu söylüyor. Corbin ve Rollins'i kavgaya tutuşurken görüyoruz. Rollins, Corbin'i alaşağı ediyor.

Bir kere daha Brock Lesnar'ın müziği! Lesnar yine ortalıkta yok. Corbin, arkadan çıkagelip Rollins'e end of days vuruyor.

Bir kere daha Brock Lesnar'ın müziği. Lesnar alanda. Lesnar elinde sandalyeyle ringe gelip Seth Rollins'e low blow vuruyor. Sandalye darbeleri, suplex, f-5 gırla. Seth Rollins paramparça bir halde hayatını dayağını yiyor.

Heyman, Lesnar'ın çantayı kullanması için Lesnar'a yalvarıyor.

Lesnar çantayı cuma günü kullanacağını söylüyor. Lesnar çantasıyla alanı terk ederken hızını alamıyor, Rollins'i bir de çantasıyla pataklıyor.

Seth Rollins'e doktor yardımı görüyoruz. Durumu çok kötü.Firefly fun house'un bu haftaki bölümünde Bray Wyatt, eski alter-ego'su Husky'i temsil eden bir oyuncakla konuşuyor. Şeytan McMahon silüetini ve DJ Ramblin Rabbiti de gördüğümüz vignette'de Wyatt, fit kalmak için altın değerinde tavsiyeler verip kıvırıyor. Sonunda ise 'let me in' diyerek promosuna bir kere daha ürkütücü bir son koyuyor.Cuma günü Cidde'de karşılaşacak Triple H ve Randy Orton karşı karşıya geliyor. Triple H, Randy Orton'un değerli bir rakip olduğunu söylüyor. Orton ise kendisinin Batista olmadığını, Triple H'in kendisini yenemeyeceğini söylüyor. Triple H ise yoluna kim gelse gömdüğünü hatırlatıyor.

Triple H ringi terk ederken Orton'dan bir soru geliyor: 'Triple H, Cidde'ye gelirken t*şaklarını Stephanie'nin çantasından çıkartacak mısın?' Triple H gülümseyerek 'T*şaklarım o kadar büyük ki hiçbir yere sığmıyor cevabını veriyor.' Triple H bu sözleri sonrası ringi terk ediyor.Tekli Maç
Cesaro vs. Ricochet

Güreşçiler girişlerini yapıyor ve maç başlıyor.Ricochet maça hızlı başlayıp Frankensteiner yapmak istiyor ama Cesaro reverseleyip Backbreaker yapıyor ve Pin deniyor 1..2. Kickout! Cesaro, Ricochet'i köşeye götürüp Aparkat vuruyor. Ricochet ayağa kalkınca, Cesaro birkez daha Aparkat vuruyor. Cesaro, Ricochet'i headlocka alıyor. Cesaro, Ricochet'i havaya atıyor ama Ricochet'den Frankensteiner! Cesaro ringin dışına çıkıyor, Ricochet barikatlardan Cesaro'ya Frankensteiner yapıyor! Cesaro, Ricochet'e dirseğiyle vuruyor. Ricochet köşeye çıkıyor ve ringin dışına Moonsault! Reklamlar... Reklamdan döndüğümüzde Ricochet Roll-Up deniyor ama Cesaro izin vermiyor. Ricochet Roll-Up yapıyor 1..2. Kickout! Ricochet köşeye çıkıyor ama Cesaro Aparkat vurup Ricochet'i düşürüyor. Cesaro, Superplex yapıyor ve Pin deniyor 1..2. Ricochet Kickoutluyor! Ricochet, Cesaro'nun üstüne çıkıyor ve Frankensteiner deniyor ama Cesaro reverseleyip Cesaro Swing yapıyor ve Aparkat vurup Pin deniyor 1..2. Kickout! Ricochet iplerden atlıyor ve Diving Crossbody yapıyor ama Cesaro dönüp Pin deniyor 1..2. Kickout! Ricochet İplerden geriliyor ve Roll-Up deniyor 1..2..3

Kazanan: Ricochet

Ricochet sevinirken Cesaro arkasından Ricochet'e vuruyor ve ringin altından masayı alıyor. Ama masadan 24/7 Şampiyonu R-Truth çıkıyor! Ricochet iplerden geriliyor ve Cesaro'ya Dropkick yapıyor! R-Truth'u arayan diğer güreşçiler Truth'u yakalamak için geliyor! Cedric Alexander diğer güreşçilerin üstüne Suicide Dive yapıyor. R-Truth ringe giriyor ama arkasında Drake Maverick'i görüyor. Carmella, Maverick'e SuperKick yapıyor ve Truth & Carmella ikilisi seyircilerin arasından kaçıyor.Undertaker geliyor, Goldberg'e sorular yöneltiyor. Ölümle ilk kez yüzleşmenin nasıl bir şey olduğunu bilip bilmediğini soruyor. Kendisi gülümseyen aile babası Goldberg'i değil durdurulamaz, ikon olan Goldberg'i istiyormuş. Eğer daha azını ortaya koyarsa ikisinin ilk maçının Goldberg'in son maçı olacağına söz veriyor. Cehennemin kapılarını açıp Goldberg'in daha önce hiç tecrübe etmediği insanlık dışı acımasızlığı ortaya çıkaracakmış.

"Goldberg, sıradaki sensin." diyor ve konuşmasını bitiriyor. Bu görüntü ile birlikte şovumuz sona eriyor.

imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 00:33   #2
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 22.163
Konular: 5801
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1037636
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1037636
Mesajlar: 22.163

Standart

Güncele çok az kaldı. Büyük iş. Hepinizin eline sağlık.

Edit: Çoktan yetişilmiş bile. Helal olsun.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 00:34   #3
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Sine Qua Non
Mesajlar: 38.820
Konular: 8889
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284
Mesajlar: 38.820

Standart

Vay be dağ gibi geliyordu bir ara. Teşekkürler emek veren herkese.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 00:55   #4
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.661
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.661

Standart

Hangi maçları inceledim hatırlamıyorum ama güzel incelemeydi.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 12:43   #5
ROX Dragons
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: ROX Dragons
Mesajlar: 14.830
Konular: 75
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 275847
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 275847
Mesajlar: 14.830

Standart

Sonunda güncele yetiştik. Emeği geçen herkese teşekkürler.
imza

UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2019, 12:44   #6
Kayıtlı Kullanıcı
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2019
Mesajlar: 113
Konular: 6
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 914
Rep Derecesi: Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın. Batu Rhodes Ana kadroya çağırıldın.
Batu Rhodes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Batu Rhodes Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 914
Mesajlar: 113

Standart

Emeğinize sağlık güzel bir inceleme olmuş.
Batu Rhodes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.