GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 13-06-2019, 05:10   #1
pickle rick
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Mesajlar: 24.881
Konular: 6541
Favori Güreşçisi: Joey Janela
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2502488
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2502488
Mesajlar: 24.881

Standart WWE: NXT Takeover: XXV | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & ReQuem & WarMachine & UltimateOpportunistŞirket Adı: World Wrestling Entertainment
Şovun İsmi: WWE NXT Takeover: XXV
Yer: Bridgeport, Connecticut, USA
Arena: Barclays Center
Tarih: 1 Haziran 2019

Selamün aleyküm. Yine bir TO ile beraberiz. Berat, Haluk ve Alpi kardeşim ile giriştik şova. Neyse efendim şovumuz Strong'un gelmesiyle başlıyor.

Tekli Maç
Matt Riddle vs Roderick Strong

Maçımız başlıyor. Üstünlüğü Riddle alıyor. Şimdi üstünlük Strong'da ve köşeye sıkıştırıyor. Ama bir anda Riddle kurtulup yakalıyor ve Gutwrench Suplex! Ardından bir tane daha! Strong ring dışına çıkıyor. Riddle apron'a geçiyor ve tam vuracakken Strong aşağıya çekiyor. Riddle yine üstünlüğü ele alıyor ve Strong'a Diving Elbow Smash! Strong'u kaldırıyor ve bir tekme indiriyor ardından iki isim apron'da kapışırken Strong'dan Cradle Backbreaker! İki isimde ringe giriyor. Strong köşeye sıkıştırıyor ve chop indiriyor. Ardından iplere çarptırıyor Riddle'ı. Riddle ringin dışında. Strong ringe sokuyor onu ve iplere yollamayı deniyor Riddle tutunuyor. Ard arda yumruklar indiriyor Riddle. O sırada Strong iplerden sekip gelirken Riddle'ı havada yakalıyor ve Half Nelson Backbreaker! Tuş denemesi 1...2... attı Riddle. Strong yumrukluyor ve lock bağlıyor. Köşeye sıkıştırıyor şimdide. Strong üstünlüğü ele alıyor. Tuş deniyor şimdi 1...2... attı Riddle. Strong kaldırıyor onu ama Riddle yumruk darbeleri indiriyor ve Roll-Up! 1...2... attı Strong. Strong hemen ayağa kalkıyor ve Olympic Slam! Tuş denemesi 1...2... attı Riddle. Strong kaldırıyor ama Riddle kurtulmayı deniyor ve lock bağlayacakken Strong'dan bir tekme. Ama Riddle'dan Small Package Driver! İkili ayağa kalkıyor ve yumruklaşmaya başlıyor. Riddle'dan bir tekme ve Jumping Elbow! Ve bir tane de Pele Kick! Köşede Running Elbow Smash ve Overhead Explored Suplex indiriyor!Ve bir tane de tekme vuracakken Strong eğiliyor. Ve Riddle'dan Running Senton! Riddle ard arda tekmeler indiriyor. İplerden sekip geliyor tekme indirecekken Strong eğiliyor. Strong kaldırıyor Riddle'ı ama Riddle'dan Bro 2 Sleep ve German Suplex! Tuş denemesi 1...2... attı Strong. Riddle Strong'u kaldırıyor ama Strong ard arda tekmeler indiriyor. Riddle köşeye çıkıyor ama Strong'dan Enziguri! Strong'dan Superplex! Tuş denemesi 1...2... attı Riddle. İkili ayağa kalkıyor ve yumruklaşmaya başlıyor. Riddle'dan bir tekme denemesi ama Strong eğiliyor ve bir elbow! Riddle bir anda yakalıyor ve Powerbomb pozisyonuna getiriyor ama Strong kurtuluyor. Strong'dan ard arda tekmeler ve iplere sıkıştırıp Jumping Knee Strike! Ardından Crash Thunder Buster! Tuş denemesi 1...2... attı Riddle. Strong lock bağlamayı deniyor ama Riddle ring dışına düşürüyor onu. Strong ringe giriyor ve Riddle'dan Ripcord Knee! Hemen ardından Powerbomb and Knee Strike Combo! Tuş denemesi 1...2... attı Strong. Riddle köşeye çıkıp atlıyor ama Strong'un dizlerinin üstüne düşüyor. Strong'dan bir Jumping Knee Strike! Hemen ardından Fireman's Carry Double Knee Gutbuster and Tiger Bomb Combo! Tuş denemesi 1...2... attı Riddle ve Strong'dan Stronghold! Çok zorlanıyor Riddle. Ama bir anda yakalıyor ve Bro Mission! Riddle bağladı! Strong hala direniyor iken Riddle kaldırıyor ve Bro Gerrick! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Matt Riddle


Matt Riddle harika bir performans sergiliyor ve kazanmasını da biliyor. Harika bir maç izledik. Matt Riddle sevinirken bu görüntülerle maçımız sona eriyor.Takımlar girişlerini yapıyor ve maç başlıyor.

Boşta Olan NXT Takımlar Şampiyonluğu İçin Şampiyon Belirleme Maçı
The Street Profits vs Undisputed Era vs The Street Profits vs Oney Lorcan & Danny Burch

Maçın başında herkes birbirine giriyor. Ringde sadece UE ve Ford kalıyor. UE, Ford'a superkick yapıyor ve ringe Forgotten Sons geliyor. UE, Forgotten Sons'u ringde tekmeliyor ve ringe Danny Burch & Oney Lorcan ikilisi geliyor. Burch, O'Reilly'e Headbutt vuruyor. Lorcan, UE'ye Chop vuruyor. UE ikiliyi ringden atıyor. O'Reilly Dawkins'e Big Boot yapıyor ve merdivenleri ringe getiriyorlar. Steve Cutler, UE'Ye Suicide Dive yapıyor ve herkes yerde! Wesley Blake merdiveleri alıyor ama Lorcan Aparkatı vuruyor. Lorcan'dan bir aparkat daha. Dawkins, köşeden herkesin üstüne atlıyor! Street Profits, ringe merdiveni kuruyor ama UE merdivenden çıkıyor. Blake, merdiveni deviriyor! Forgotten Sons, Lorcan ve Burch'a merdivenle vuruyor. Street Profits ve UE ringe geliyor Forgotten Sons, onlara da merdivenle vuruyor. Burch & Lorcan ringe geliyor ve Forgotten Sons'a merdivenle Suplex atıyor! Dawkins, Burch'a Spinebuster yapıyor ve Ford köşeden Frog Splash yapıyor! Ford, Blake'i merdivene koyuyor ve üstüne atlıyor! Dawkins, Cutler'e merdivenin üstünde Belly-To-Belly yapıyor! Kyle O'Reilly, köşeden Dropkick ile Dawkins'in üstüne atlıyor! O'Reilly, Ford'a DDT yapıyor. Fish, Ford'a German Suplex yapıyor ve Ford, merdivenin üstüne düşüyor. UE merdiveni kuruyor ve O'Reilly merdivene çıkıyor. Fish, Reilly'i koruyor. Fish merdivenden çıkıyor ama Cutler, Reilly'e merdivene doğru Powerbomb yapıyor ve merdiven düşüyor. Reilly'nin dişi kırılıyor! Forgotten Sons, merdiveni kuruyor ve Cutler tırmanıyor ama Reilly, Cutler'i merdivende Kneebara alıyor. Blake, Cutler'i kurtarıyor ve Reilly'i ringin dışına atıyor. Cutler merdivenden Fish'e Superkick yapıyor! Forgotten Sons tırmanıyor. Dawkins ve Burch ikiliyi merdivenden alıyor. Ford, Blake'in üstüne Diving Crossbody yapıyor! Herkes yerde. Reilly ringe geliyor ve tırmanmaya çalışıyor. Jaxson Ryker ringe doğru geliyor ve Reilly'e doğru Powerbomb yapıyor! Ryker, Lorcan ve Fish'e Chokeslam yapıyor! Dawkins tırmanıyor ama Ryker merdiveni düşürüyor. Ryker, Dawkins'e defalarca merdivenle vuruyor. Lorcan, Ryker'in üstüne koşuyor ama Ryker, Lorcan'ı merdivene atıyor! Ryker merdiveni kuruyor ama Ford, Ryker'e vuruyor Ryker Elbow vurup Ford'u düşürüyor. UE, Ryker'i yere düşürüyor ve tekmeliyor. Tüm takımlar ringe geliyor ve Ryker'i dövüyorlar. UE, Street Profits ve Burch & Lorcan, Ryker'e merdivenle vuruyor. UE, herkesi ringden atıp merdiveni kuruyor. Seyircilerden "Undisputed" Chanti duyuyoruz. Ford, Ryker'in üstüne iplerden gerilip atlıyor! Ama Ryker yine ayağa kalkıyor. Burch'da Ryker'in üstüne atlıyor. UE'nin elinde merdiven varken Burch ikiliye Dropkick yapıyor! Lorcan, Reilly'e Overhead Belly-To-Belly yapıyor ve ringde ki herkese merdivenle vuruyorlar. Ringe iki merdiven kuruluyor ve UE , Burch & Lorcan merdivenin üstünde yumruklaşıyor. Forgotten Sons merdivenleri deviriyor. Dawkins , Cutler'e Spear atıyor. Ford, Blake'i düşürüyor ve kemerleri alıyor yeni NXTC Street Profits oluyor!

Kazanan ve boşta olan kemerlerin yeni sahipleri: The Street Profits

İkili maçtan sonra galibiyetlerini kutluyorlar. Ardından diğer maça geçiyoruz.Sıradaki maçımız NXT North American Championship ünvanı için. Önce Breeze, sonra şampiyonumuz Dream geliyor ve anonslar yapıldıktan sonra maç başlıyor.

NXT Kuzey Amerika Şampiyonluğu Maçı
Velveteen Dream(c) vs Tyler Breeze

Zil çaldıktan sonra Dream eldivenlerini çıkarıyor ve Breeze'e fırlatıyor. Breeze ise bunun karşılığında Dream'i alkışlıyor. Seyircilerden Dream'e büyük bir destek var! Maç karşılıklı lock-uplar ile başlıyor. Breeze lock-uptan kurtuluyor ve köşedeki iplere uzanıp ayağıyla Dream'e alaycı bir şekilde "gelemezsin" işareti yapıyor. Bunun üzerine ortam geriliyor ve karşılıklı yumruklaşmalar başlıyor ve bir süre sonra Breeze'den ani bir Backstabber geliyor! Tuş denemesi geliyor ama Dream 1'de kalkmayı başarıyor!

Breeze bekletmeden Dream'i ring dışına atıyor ve Suicide Dive yapacakken Dream'den ani bir yumruk geliyor! Dream ringe giriyor, köşeye çıkıyor ve Double Axe Handle! Tuş denemesi geliyor ama Breeze 2'de kalkmayı başarıyor! Şu dakikalarda Breeze sürekli ringden kaçıyor fakat Dream onu yakalayıp ringe geri yolluyor. En sonunda 2 isim de ringin dışına çıkıyor ve Breeze, Dream'e aprondan bir Forearm vuruyor ve seyircileri coşturuyor! Dream ise yerde. Breeze aynısından bir kez daha yapmak istiyor fakat tam Forearm vuracakken Dream ayaklanıp rakibinin suratına yumruğu yapıştırıyor! 2 isim de yerde.

Bir süre sonra 2 isim de ringe geri dönüyor ve karşılıklı yumruklaşmaların ardından Breeze, rakibini yakalıyor ve iplerin hemen yakınında Boston Crab bağlıyor! Dream ise hızlı bir şekilde iplere tutunup kurtulmayı başarıyor. Dream yerden kalkıp rakibine bir yumruk vuruyor fakat Breeze de boş durmuyor ve Dream'i köşeye atıp yerde tekmeleyerek etkisiz hale getirmeyi başarıyor. Bir süre sonra sinirler geriliyor ve kavga ring dışına taşınıyor. Dream, Breeze'i sipker masasına atıyor ve Breeze arkasını döndüğü anda yüzüne çok sert bir Superkick vuruyor! Dream ringe giriyor fakat Breeze ayaklanmakta çok zorlanıyor. Dream, hakeme o kadar hızlı saymamasını söylüyor. Ardından ringin dışına çıkıyor ve Breeze'in kafasını üst üste spiker masasına vurmaya başlıyor. Hakem ile tekrardan atıştıktan sonra anonsörün olduğu yere gidip kemerini ve Breeze'nin telefonunu alıyor ardından spiker masasında hareketsiz yatmakta olan Breeze'nin yanına gidip selfie çekiyor.

Kemerle selfie faslı bittikten sonra 2 isim de ringe giriyor. Dream, Breeze'i Powerbomb pozisyonuna getiriyor fakat Breeze kurtuluyor ve ani bir Enzuigiri vuruyor! Ardında bir de Superkick! Tuş denemesi geliyor ama Dream 2'de kalkmayı başarıyor! İki isim de yerde. Bir süre sonra Dream kalkmayı başarıyor ve köşeye çıkıyor, FROG SPLASH YAPACAKKEN BREEZE'DEN ANİ BİR DROPKICK GELİYOR! TUŞ DENEMESİ GELİYOR AMA DREAM YİNE 2'DE KALKMAYI BAŞARIYOR! Hemen ardından Dream'den bir DDT geliyor! Tuş denemesi geliyor ama bu sefer de Breeze 2'de atmayı başarıyor!

2 isim de yerden kalıyor ve Dream, Breeze'i Tombstone Piledriver pozisyonuna getiriyor fakat Breeze reverseleyip Dream'i aynı pozisyona getiriyor ve bu 3-4 kez daha tekrarlanıyor. SON OLARAK DREAM'DEN DREAM VALLEY DRIVER GELİYOR! Tuş denemesi geliyor fakat Breeze 2'de kalkmayı başarıyor! Bir süre sonra 2 isim de ayaklanıyor ve Breeze'den Superkick, ARDINDAN UNPRETTIER! Breeze tuşa gidiyor ama Dream de 2'de atmayı başarıyor! Dream ringin dışına atıyor kendini. Breeze, Dream'i ringe sokmaya çalışıyor ama başaramıyor. Hakem saymaya devam ediyor ve bu sefer Breeze hakem ile tartışıyor! O esnada Dream, kemeriyle beraber ringe giriyor ve kemeri Breeze'e verip dikkatini dağıtıyor ve ANİDEN BİR DREAM VALLEY DRIVER GELİYOR! BREEZE YERDE YATIYOR, DREAM KÖŞEYE ÇIKIYOR VE PURPLE RAINMAKER!!! Tuş denemesi geliyor ve başarılı oluyor! Şampiyon The Velveteen Dream kemerini korumayı başarıyor!

Kazanan ve hala şampiyon: Velveteen Dream

Dream galibiyetini kemeriyle selfie çekinerek kutlarken Breeze ayağa kalkıyor, saldıracakmış gibi yapıyor fakat yanına gidiyor, Dream ve kemeriyle selfie çekiniyor. (?????) Dream ise taunt atarak ringden ayrılıyor. Maçımız bu şekilde sona eriyor.İki güreşçimiz de ringe geldikten ve tanıtıldıktan sonra sonra maç başlıyor.

NXT Kadınlar Şampiyonluğu Maçı
Shayna Baszler(c) vs Io Shirai

Maç chain wrestling ile başlıyor. Şimdi Io'dan Running Dropkick geliyor. Shayna dışarı kaçıyor. Io üzerine uçacak iken Shayna kaçıyor fakat Io'dan Baseball Slide geliyor. Shayna'yı ringe atıp 3. iplere çıkıyor fakat Shayna ayağından tutup Io'yu düşürüyor ve tekmelemeye başlıyor. Kolunu çevirip üstüne bastırıyor. Shayna kilit bağlıyor. Io başarısız tuş ile kurtuluyor kilitten. Şimdi Shayna'dan Lariat geliyor! Tuş denemesi fakat başarısız. Shayna Io'nun yüzüne bastırıp kolunu tutuyor. Şimdi kolundan tutup ringe vuruyor Shirai'nın kolunu. Shayna'dan şimdi Butterfly Suplex geliyor. Ardından botch'lu Elbow Drop yapıyor! Hahahaha mal. Shayna kola yine kilit bağlıyor. Io tam kurtulacak iken Shayna onu iplere yolluyor fakat Shirai karşılayıp belinden kavrıyor ama Shayna'da karşılayıp şimdi sırtına High Kick'i geçiriyor Io'nun. Tuş denemesi fakat başarısız. Shayna Io'nun kolunu ters çevirip aynı hareketi yapmak istiyor ama Io çekiliyor fakat Shayna tekmeyi geçiriyor. Io'yu köşeye atıp üstüne koşmak istiyor ama Io karşılayıp German Suplex yapıyor! Io'dan ardı ardına Forearm'lar geliyor. Şimdi 619 yapıyor Shirai. Apron'a geçiyor ve Slingshot Dropkick! Tuş denemesi fakat başarısız. Şimdi Shirai kilide alıyor. Shayna zorda olsa kurtulmayı başarıyor. İkili köşede ufak bir çekişme yaşıyor ve Shirai kurtulmayı başarıyor. Io'dan şimdi Shayna'nın sırtına Dropkick geliyor. Io 3. iplere çıkıyor ve Diving Moonsault! Ringe atıyor Baszler'ı ve 3. iplere çıkıyor Io. Şimdi de Avalanche Dropkick geliyor. Shayna köşeye çekiliyor. Io geriliyor ve Running Chocolate Rain. Stage'de Shayna'nın kankito adayları belirirken Candice ablamız onları Kendo Stick ile dövüyor. Ringe döndüğümüzde Shayna Small Package tuş denemesi yapıyor fakat başarısız. Şimdi Io'dan ardı ardına kombolar geliyor. Io 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Moonsault denemesi fakat başarısız. Shayna Sleeper Hold bağlamak istiyor ama Io karşılıyor ve tuş denemesi! Fakat başarısız. Io'dan bir tuş denemesi daha ama Shayna Sleeper Hold bağlıyor. Io pes ediyor!

Kazanan: Shayna Baszler

Baszler ablamız kazanıyor. Galibiyetini kutlarken araya replayler giriyor. Döndüğümüzde kutlama devam ederken Io kendo stick ile Shayna'yı mahvediyor. Şimdi Avalanche Moonsault geliyor! Bir tane daha ama sandalye ile! Io ardından ringden ayrılıyor ve Candice ile ayrılıyorlar ringden. Shayna yerde kıvranırken maç burada sona eriyore.NXT Şampiyonluğu Maçı
Johnny Gargano(c) vs Adam Cole

Zil çalıyor maç başlıyor. İkili birbirine uzunca bir süre baktıktan sonra boğuşuyorlar Gargano, Cole'u iplere yaslıyor hakem sayıyor Gargano bırakıyor Cole ona vurmak istiyor şimdi Gargano boynunu yakalıyor Cole onu iplere atıyor Gargano omuz atıp düşürüyor iplere yaslanıyor Cole'un üstüne atlayıp boynunu tutmak istiyor Cole kalkıp iplere yaslanıyor omuz atıyor şimdi iplere tekrar yaslanıyor Gargano altından eğiliyor Cole omzuna alıyor Gargano roll up yapmak istiyor Cole onu çevirip The Last Shot yapıyor Gargano eğiliyor! Şimdi ikili bakışıyor Colu ona vurmak istiyor Gargano roll upa alıp pes ettirmeye çeviriyor Cole kurtulup ringin dışına iniyor. Gargano onu ringe davet ediyor Cole ringe giriyor tekrar boğuşuyorlar Gargano, Cole'un boynunu tutuyor Cole da onun kolunu çeviriyor Gargano şimdi onun kolunu çeviriyor yere yatırıp boynunu sıkıyor Cole kurtulurken Gargano roll upa çeviriyor Cole hemen kurtuluyor şimdi Gargano Escape yapmaya çalışıyor Cole izin vermiyor kalkıyorlar Cole'un kolunu çeviriyor Cole yumruk atıyor ona şimdi sırayla yumruklaşıyorlar Cole köşeye atıp tekmeliyor Cole kolundan çevirip karşı ringin köşesine atıyor koşuyor Gargano üstünden atlıyor Cole Clothesline yapmak istiyor Gargano eğiliyor iplere yaslanıyor Hurricanrana yapıyor Cole tekrar ringin dışına çıkıyor şimdi Gargano apronlara atlıyor Cole ayağına vurmak istiyor zıplıyor şimdi Gargano üstüne atlamak istiyor Cole çekiliyor Bicycle Kick atıyor Gargano çekiliyor Cole Clothesline atıyor Gargano eğiliyor ve aprona çıkıp Cannonball Senton yapıyor. Gargano içeri atıyor Cole diğer taraftan iniyor Gargano onu tutmak istiyor Cole zıplayın Kick atıyor Gargano çekiliyor şimdi aprona inip kick atıyor koluna stomp yapıyor. Şimdi Cole'u ringe atıyor kolunu tutup ringe vuruyor içeri giriyor Cole'un kolunu çeviriyor pes ettirme bağlıyor şimdi bacaklarını bağlayıp sıkıyor Cole kurtuluyor tekme atıyor ringin köşesine çıkıyor Gargano kick atıp o da çıkıyor Cole inip Superkick atıyor! Gargano'yu ringin köşesine vurup bacağını ipe koyup tekmeliyip Dropkick atıyor bacağına. Bacağına DDT yapıp pes ettirme bağlıyor Gargano tekme atıyor Cole bırakıp yerde stompluyor şimdi kaldırıyor tekme atıp ringin köşesine çıkıp Dropkick atıyor bacağına, bacağını tutup yere çarpıyor kaldırıp ringin köşesine atıyor bacağını ipe koyup tekmeliyor şimdi Gargano'nun bacağını tutup düşürüyor Figure Four yapmak istiyor Gargano roll upa çeviriyor 1-2 Cole kick outluyor! Şimdi iki isimde kalkıyor Cole tekme atıp düşürüyor ringin köşesine çıkıyor Panama Sunrise için Gargano havada tutup Powerbomb yapıyor iki isimde kalkıyor sırayla yumruklaşıyor Cole bacağına tekme atmak istiyor Gargano kolunu tutuyor Cole onu ringin köşesine atıyor Gargano 2 kez Clothesline yapıyor Cole kalkıyor bu sefer Overhead Belly To Belly Suplex yapıyor şimdi iki isim kalkıyor Gargano Roll Up Into a Kick In The Head yapıyor tekrar kalkıyorlar Cole ringin köşesine dayanıyor Gargano Enziguri atıyor şimdi onu atıp ringin köşesine çıkıyor Diving Tornado Flatliner yapıyor tuş denemesi başarısız! Ayağa kalkıyorlar Cole, Gargano'yu kaldırıp aprona atıyor şimdi Gargano yumruk atıyor Cole üstüne koşuyor kick yiyor tekrar koşuyor Gargano Slingshot Spear yapıyor! Tuş denemesi 1-2 Cole kick outluyor! Şimdi kaldırıyor onu ringin köşesine atıp chop atıyor ringin köşesine çıkıyor kendisi de çıkıyor Suplex yapmak istiyor Cole izin vermiyor şimdi Panama Sunrise yapmak istiyor olmuyor Rolling Powerbomb'a çevirmek istiyor şimdi Gargano izin vermiyor Gargano sırtıyla atlıyor Cole Mid Air Backstabber yapıyor! Tuş denemesi 1-2 sonuç yok. Şimdi Cole kaldırıyor onu Suplex'e alıyor Gargano iniyor Cole koşuyor Gargano üstüne çıkıyor arkadan inip üstünden atlıyor Cole yumruk atmak istiyor reversal geliyor şimdi Cole'dan Jumping Enziguri geliyor. Gargano'yu kaldırıp Inverted Last Call yapıyor! Tuş denemesi 1.. 2 Gargano kurtuluyor! Cole ringin köşesine çıkıyor Panama Sunrise için Cole onun yanına geliyor Gargano'yu yumrukluyor Panama Sunrise için atlıyor Gargano altından geçiyor ikili birbirine aynı anda vuruyor şimdi Cole Superkick atıyor Gargano da ona atıyor şimdi Cole bir tane daha Superkick atıyor Gargano diz çöküyor Cole Panama Sunrise için ringin köşesine çıkıyor atlıyor Gargano Superkick vuruyor Cole ringin dışına iniyor! Gargano da iniyor şimdi ikili kalkıyor birbirine aynı anda Superkick atıyor! Hakem saymaya başlıyor yavaş yavaş kalkmaya başlıyorlar Cole içeri giriyor Gargano aprona çıkıp Slingshot DDT yapıyor tuş denemesi 1-2 Cole kick outluyor! Gargano şimdi pes ettirme yapmak istiyor Cole ipi tutuyor Gargano eline tekme atıyor şimdi kolunu çeviriyor Cole ittirip bacağına vurmak istiyor Gargano zıplayıp double stomp yapıyor şimdi Gargano tauntunu atıyor Cole ringin dışına iniyor Gargano tam aprona inecekken Cole bacağına tekme atıyor Gargano düşüyor şimdi onu kaldırıp The Last Call yapıyor ve ringe atıyor kaldırıyor onu bir kez daha The Last Call yapıyor tuş denemesi 1-2 Gargano kick outluyor. Cole şimdi Panama Sunrise için ringin köşesine çıkıyor Gargano Enziguri atıyor Cole bacağını tutuyor şimdi Gargano onu kolundan tutup yere düşürüyor şimdi üstüne koşuyor Cole kaldırıyor Gargano etrafında dönüp düşürüyor ve Gargano Escape! Cole acı içinde elini kaldırıyor ama pes etmiyor şimdi Gargano'nun bacağını tutup Figure Four Leglock yapıyor! Gargano çok zorlanıyor Gargano'nun sırtı yerde hakem 2'ye kadar sayıyor şimdi aynı şey tekrar oluyor Gargano pes etmek üzere ama pes etmiyor Cole'un kolunu tutup çeviriyor sonra bacağını sıkıyor Cole ipi tutuyor. Şimdi ikili birbirine bakıyor Cole bacağına atmak istiyor Gargano altına alıp yumrukluyor kolunu tutuyor şimdi Cole üste çıkıp yumrukluyor Gargano karşılık veriyor Cole devam ediyor yumruklamaya sakat bacağını tutup yere vuruyor şimdi botunu tekmeliyor Gargano bacağını tutuyor Cole tekrar Figure Four deniyor Gargano ittiriyor Cole ringin dışına iniyor Cole aprona çıkıyor şimdi Gargano'dan Rope Hung DDT geliyor Cole tekrar ringin dışına iniyor Gargano bacağını tutuyor şimdi Suicide Dive yapıyor Cole Mid Air Superkick atıyor suratına! Şimdi aprona çıkıyor Cole ve ringin dışında ki Gargano'ya Panama Sunrise yapıyor! Gargano'yu ringe atıp tuş deniyor 1.... 2 Gargano kick outluyor!!! Cole çok şaşkın şimdi Gargano'nun suratına bir şeyler söylüyor Cole dizliğini sıyırıyor iplere yaslanıyor The Last Shot yapıyor Gargano eğiliyor ve Gargano Escape yapmak istiyor Cole ona Gargano Escape yapıyor!!! Gargano pes etmek üzereyken çeviriyor onu ve The Last Shot yapıyor tuş deniyor 1... 2 Cole kick outluyor!!! "NXT" chantleri geliyor ikili diz üstünde birbirini yumrukluyor şimdi ayağa kalkıyorlar yumruklamaya devam ediyorlar (Gargano her vurduğunda boo Cole her vurduğunda cheer geliyor) Gargano seri yumruklar atıyor şimdi Cole'dan Bicycle Kick geliyor şimdi Gargano iplere yaslanıyor Cole tekrar Bicycle Kick yapıyor şimdi Gargano sırtını dönüyor bir de sırtına Bicycle Kick geliyor Gargano ipe yaslanıp Lariat vuruyor Cole iki isimde kalkıyor Gargano üstüne koşuyor Cole Superkick vuruyor The Last Shot için iplere koşuyor şimdi de Gargano'dan Superkick geliyor sonra sırtına atlayıp Poisoned Frankensteiner yapıyor! Cole kalkıyor iplere yaslanıp The Last Shot yapıyor! Tuş denemesi 1.... 2.... Gargano kick outluyor! "NXT" chantleri devam ediyor Cole hakeme bir şeyler söylüyor Cole ringin dışına iniyor ringin altından sandalye çıkarıyor hakem ringin dışına inip onu uyarıyor elinden sandalyeyi almaya çalışıyor Gargano Suicide Dive için atlıyor hakeme geliyor! Gargano hakeme bakarken Cole kalkıyor sandalye vuruyor Gargano eğilip sandalyaye Superkick atıyor Cole'un suratına geliyor! Şimdi Cole'u içeri atıp tuş deniyor seyirciler 10'a kadar sayıyor hakem hala dışarda Gargano yanına gidiyor hakemin kaldırıyor içeri atıyor hakemi Cole rampaya bakıp eliyle "gel" işareti yapıyor Gargano rampaya bakıyor eline sandalyeyi alıyor Cole eliyle "gel" yapmaya devam ediyor Gargano sandalyeyi bırakıp aprona çıkıyor Cole üstüne koşup Rope Hung Piledriver yapıyor ve tuş deniyor 1.... 2.... Gargano kick outluyor! Cole, Gargano'yu The Last Shot pozisyonuna getiriyor tauntunu atıp The Last Shot için ipe koşuyor Gargano yere düşürüyor Cole şimdi "bitti" diyor o sıra Gargano'dan Gargano Escape geliyor! Cole pes etmemek için zor duruyor şimdi Cole iplere doğru gidiyor Gargano bir tur çevirip tekrar devam ediyor Cole pes etmek üzere ama etmiyor bacağını tekmeliyor Gargano'nun ikili kalkıyor Cole bacağına Superkick atıyor şimdi bacağına tekrar Superkick atıyor Gargano Panama Sunrise pozisyonuna geliyor Cole ringin köşesine çıkıyor ve Panama Sunrise için atlıyor Gargano roll upa çeviriyor 1.... 2.... Cole kick outluyor! Şimdi Cole ringin köşesine tekrar çıkıyor ve Panama Sunrise!! Gargano The Last Shot pozisyonunda duruyor Cole iplere yaslanıyor ve The Last Shot!!!! Tuş denemesi 1..... 2..... 3..... Adam Cole kazanıyor! Yeni NXT şampiyonu oluyor ve Gargano'dan sonra Triple Crown yapan 2. isim oluyor!

Kazanan ve yeni NXT Şampiyonu: Adam Cole

Adam Cole sevincini kutluyor kemerini alıyor kaldırıyor kemerine uzun uzun bakıyor ayağa kalkıp kemerini tekrar kaldırıyor ve yere koyup tauntunu atıyor seyirciler "ADAM COLE BAYBAY" diye bağırıyor bu sırada replayları görüyoruz. Daha sonra Undisputed Era üyeleri geliyor Roderick Strong ve Kyle O'Reilly Adam Cole'u havaya kaldırıyor. Adam Cole kemerini kaldırıyor şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza
#uncensored
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 10:59   #2
David Hayter
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Antalya
Mesajlar: 16.044
Konular: 90
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 573166
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 573166
Mesajlar: 16.044

Standart

ME maçını incelemek güzeldi, bu harika maçı incelediğim için şanslıyım.
imza
#uncensored
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 11:00   #3
¡Bienvenidos!
War Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Nereden: Bursa/Eskişehir
Mesajlar: 7.016
Konular: 225
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 708017
Rep Derecesi: War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
War Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
War Machine War Machine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 708017
Mesajlar: 7.016

Standart

Çok güzel bir inceleme oldu. Sırada NXT TakeOver: Toronto II var.
imza


#uncensored
War Machine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 11:00   #4
David Hayter
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: Antalya
Mesajlar: 16.044
Konular: 90
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 573166
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 573166
Mesajlar: 16.044

Standart

Alıntı WarMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir inceleme oldu. Sırada NXT TakeOver: Toronto II var.
N EEEEEEEEEEEE
imza
#uncensored
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 11:00   #5
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 19.205
Konular: 1177
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1363153
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1363153
Mesajlar: 19.205

Standart

Elinize sağlık. Beylerr.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 11:50   #6
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 19.922
Konular: 4306
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2060255
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2060255
Mesajlar: 19.922

Standart

Ellerimize sağlık. Alpi gardaşımında dediği gibi sırada Toronto II var.
imza
#uncensored
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 11:57   #7
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.659
Konular: 2961
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.659

Standart

Güzel inceleme olmuş elinize sağlık.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2019, 12:15   #8
Kayıtlı Kullanıcı
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: Mersin
Mesajlar: 12.729
Konular: 539
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 47768
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47768
Mesajlar: 12.729

Standart

Elinize sağlik. Uzun zamandır NXT izlememiştim şu şovla geri döndüm ve muhteşem geri dönüş oldu. NXT şaşırtmadı.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.