GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 25-06-2019, 16:10   #1
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart Stomping Grounds 2019 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: TheMonster292 & VillainŞirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Şov: Stomping Grounds
Tarih: 23 Haziran 2019
Şovun Yapıldığı Yer: Tacoma Dome, Washington


NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Tony Nese vs Drew Gulak vs Akira Tozawa Cruiserweight Championship 11:20
2Becky Lynch vs Lacey Evans Raw Women's Championship 11:30
3Kevin Owens & Sami Zayn vs Big E & Xavier Woods Tag Team Maçı 11:05
4Ricochet vs Samoa Joe United States Championship 12:25
5Daniel Bryan & Rowan vs Heavy Machinery Smackdown Tag Team Championship 14:25
6Bayley vs Alexa Bliss Smackdown Women's Championship 10:35
7Roman Reigns vs Drew McIntyreTekli Maç17:20
8Kofi Kingston vs Dolph Ziggler WWE Championship/Steel Cage 20:00
9Seth Rollins vs Baron CorbinUniversal Championship/No Countout/No Disqualification18:25

POSTER
Kickoff'da ki tek maça geçiyoruz!


Cruiserweight Championship
Tony Nese vs Akira Tozawa vs Drew Gulak


İlk olarak girişte Akira Tozawa'yı görüyoruz. Tozawa, seyircileri selamlayarak ringe doğru geliyor. Daha, sonra Gulak, girişte beliriyor ve hızlı adımlarla ringe giriyor. Son, olarak Tony Nese'i görüyoruz. Nese, kemerini gösteriyor ve maç başlıyor. Maç başlar başlamaz, Gulak, Nese'e Dropkick vuruyor. Nese, Tozawa'ya Back Elbow vurup Roll-Up deniyor ama Gulak, iplerden gerilip Nese'in üstüne atlıyor. Nese, Snap German Suplexle Pin deniyor 1-2 Kickout! İkili ringin dışına çıkıyor. Nese, Gulak'a Superkick vuruyor. Tozawa, Nese'e Suicide Dive, Gulak'a Senton yapıyor! Tozawa, Nese'i ringe alıyor ve köşeden Misille Dropkick yapıp Pin deniyor 1-2 Gulak, Pini bozuyor. Tozawa, Gulak'ı ringin dışına atıyor ve köşeye çıkıyor ama Gulak, Aparkat vurup Knee Strike yapıyor Backbreaker yapıp Pin deniyor 1-2 Gulak, yine Pini bozuyor. Gulak, Nese'e Knee vuruyor ve Tozawa'yı Nese'in üstüne doğru Suplex yapıyor! Tozawa, Gulak'ı omzuna alıyor ama Gulak, Reverseliyor. Tozawa, iplerden gerilip Gulak'ı Armbara alıyor! Nese, Bozuyor ve Tozawa'yı Gulak'ın üstüne atıyor. Gulak, Nese'e Lariat vuruyor ve Gu-Lock! Tozawa, Diving Senton yapıp Gu-Locku bozuyor! Tozawa, Gulak'ı Pinliyor 1-2 Kickout! Gulak, Tozawa'yı omzuna alıyor ama Tozawa, kaçıp iplerden gerilip, Hurricanrana yapıyor! Tozawa, iplerden gerilip Shotgun Dropkick yapıyor ve Pin deniyor 1-2 bir Kickout daha! Gulak, Tozawa'yı ringin dışına atıyor. Nese, ringe girip Gulak'a Back Elbow ve Springboard Moonsaul yapıyor! Nese, Pin deniyor 1-2 Tozawa Pini bozuyor! Nese, Tozawa'yı köşeye oturtup, Superplex deniyor ama Tozawa, izin vermiyor. Gulak, ikisinin de üstüne çıkıp Tozawa'ya Superplex yapıyor. Nese, Gulak'a 450 Splash deniyor ama Gulak kaçıyor! Nese, Pumphandle Slam yapıp Pin deniyor 1-2 Tozawa Running Knee Strike yapıp Pini bozuyor! Tozawa, Pin deniyor 1-2 Nese'den Kickout! Nese, Gulak'a Corner Running Knee yapıyor, Tozawa, ringe girip Roll-Up deniyor 1-2 Kickout! Nese, Tozawa'ya Powerbomb yapıyor ama Gulak bozuyor! Nese, Gulak'a Köşede German Suplex yapıyor ama Gulak Aparkat vuruyor! Tozawa, Gulak'a Dropkick deniyor ama Gulak çekiliyor! Tozawa, Nese'e Dropkick vuruyor. Gulak, Tozawa'ya Neckbreaker yapıp Tuş deniyor 1..2..3. Yeni Cruiserweight Champion Drew Gulak oluyor!

Kazanan: Drew Gulak
RAW Women's Championship
Becky Lynch vs Lacey Evans

İlk olarak Lynch geliyor seyirciler güzel bir destek gösteriyor Lynch'e ardından Evans girişini gerçekleştiriyor ve maç başlıyor. Lynch, rakibini köşeye sıkıştırarak başlıyor. Lynch, Evans'ı yere düşürüp Leg Locka alıyor ama Evans, iplere tutunup Locku bozuyor. Becky, Lock bağlamaya çalışıyor ama Evans, iplere tutunup kurtuluyor. İkili ringin dışına çıkıyor, Becky, Evans'ı ringin içine sokup Kick atıyor. Becky, Evans'ın bacağını tutuyor ve kendi etrafında döndürüp Evans'ı yere düşürüyor. Lynch, Evans'ı köşeden köşeye atıyor. Becky, Evans'a Back Elbow vurup yüzüne Kick atıyor. Evans, ringin dışına çıkıyor. Lynch, iplerden gerilip Dropkick yapıyor. İkili yeniden ringe giriyor. Becky, Pin deniyor 1...2 Kickout! Evans, Facebuster yapıp ringin dışına çıkıyor ve Lynch'i ring direğinde tekmeleyip Pin deniyor 1..2 Kickout! Evans, Lynch'i yere yatırıp Armbara alıyor ve Pin deniyor 1..2 bir Kickout daha! Evans'ın Armbarı devam ediyor. Becky, Pin deniyor 1..2 Kickout! Evans, Becky'i iplere gönderip yere düşürüyor ama Becky Superkick vuruyor. Evans, Becky'i köşeye çıkarıyor ama Becky, Evans'ı yere düşürüp Armbara alıyor! Evans, iplerden tutunuyor ve Armbarı bozuyor. Becky, Aparkat ve Clothesline vuruyor. Becky, iplerden geriliyor ama Evans, Elbow vurup Becky'i engelliyor. Becky, rakibine Exploder Suplex yapıp Pin deniyor 1..2 Kickout! Evans, iplerden Elbow Drop deniyor ama Becky dizleriyle Reverseleyip Roll-Up deniyor 1..2 Kickout!Evans, Becky'e Elbow vurup Jawbreaker yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Lynch, bunu da Kickoutluyor! Evans, köşeye çıkıyor, Becky, Evans'ı düşürüp Dis-Arm Her bağlıyor! Evans dayanamıyor ve pes ediyor.

Kazanan: Becky Lynch
Tag Team Maçı
Sami Zayn & Kevin Owens vs Big E & Xavier Woods

İlk olarak girişte Zayn'ı görüyoruz. New Day'in giriş müziği duyuluyor ve ikili hızlı bir şekilde ringe geliyor. Zayn'ın ardından ringe Kevin Owens, geliyor. Maça Owens ve Woods başlıyor. Maç başlar başlamaz Owens, Big E'ye Superkick vuruyor. Owens, Woods'a da Superkick vuruyor! Bir Superkick daha! Owens, köşeden Diving Senton yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Zayn, tag alıp Powerbomb yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Owens, köşeden birkez daha Diving Senton yapıp Pin deniyor 1-2 Woods'dan bir Kickout daha! Owens, Running Cannonball yapıyor ve birkez daha Pin deniyor 1-2 Kickout! Owens, Senton yapıyor. Bir Senton daha! Owens, Pin deniyor 1-2 Woods bunu da Kickoutluyor! Zayn, tag alıyor. Woods, Zayn'a Chop vuruyor, Zayn, Woods'u Crossface'e alıyor! Woods, Roll-Up deniyor 1-2 Kickout! Zayn, Woods'u köşeye getirip Owens'a tag veriyor. Owens, Clothesline deniyor ama Woods, Dropkick vuruyor! Zayn tag alıp, köşedeki Big E'yi düşürüyor. Woods, Zayn'ı Reverseleyip Back Suplex yapıyor! Owens, tag alıp Senton deniyor ama Woods, kaçıyor! Big E, ringe giriyor ve Zayn'a Belly-To-Back yapıyor! Bir Belly-To-Back daha! Big E, Belly-To-Belly yapıp Back Elbow vuruyor ve Standing Splash yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Zayn, köşeye çıkıyor ve Big E'yi yumruklayıp Tornado DDT deniyor ama Big E reverseleyip Spinebuster yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Woods, tag alıyor ve Big E'yi sırtına alıyor. Big E, Splash yapıyor. Woods, Leg Drop yapıp Pin deniyor ama Owens, Pini bozuyor. Big E, Owens'ı ringin dışına atıp Zayn'ı sırtına alıyor ama Zayn kaçıp Big E'yi itiyor ve Owens'a tag veriyor. Zayn, Helluva Kick vuruyor, Owens Pop-Up Powerbomb yapıyor! Owens, Pin deniyor 1-2 Big E, Pini bozuyor! Big E, Zayn'a Lariat vuruyor, Owens , Big E'ye Superkick vuruyor ama Woods, Elbow vurup Owens'ı yere düşürüyor. Zayn, iplerdeyken Big E SPEAR vuruyor! İkili ringin dışına düşüyor. Owens, ringde Woods'a Stunner yapıyor ve Tuş deniyor 1-2-3!


Kazanan: Kevin Owens & Sami Zayn

Maç bitince Owens, Zayn'a sarılıyor ve ikili girişe doğru gidiyor. Big E, ringde Woods'u teselli ediyor
United States Championship
Ricochet vs Samoa Joe

İlk olarak girişte Ricochet'i görüyoruz. Ricochet, klasik girişini yapıp ringe giriyor. Daha sonra, Samoa Joe'yu görüyoruz. Joe, kemeriyle beraber ringe gelip, kemerini havaya kaldırıyor. Zil çalıyor ve Joe, maça hızlı başlıyor. Joe, Ricochet'i yerde tekmeliyor. Ricochet, Chop vuruyor. Ricochet, iplerden gerilip Hurricanrana ve Dropkick yapıyor . Joe, ringin dışına çıkıyor. Ricochet, iplerden gerilip ringin dışına çıkıyor ama Joe, Ricochet'i ringin köşesine vuruyor! Joe, Ricochet'i ringe sokup Uranage yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Ricochet, yerden kalkıyor ve Elbow vurup iplerden geriliyor. Joe, Ricochet'i omzuyla yere düşürüp Pin deniyor 1-2 Kickout! Joe, Ricochet'i köşeye götürüp Chop vuruyor ama Ricochet, hızlı toparlanıp, Joe'nun ağzına Elbow vuruyor. Joe, Back Elbow ve Roundhouse Kick vurup Pin deniyor 1-2 Kickout! Joe, Ricochet'i yerden kalkmasına izin vermiyor ve iplerde Powerbomb yapıp Pin deniyor 1-2 bir Kickout daha! Ricochet, ayağa kalkıp Elbow vuruyor ama Joe, Chop vuruyor. Ricochet, Roundhouse kick vuruyor. Bir Roundhouse Kick daha! Joe, ayağa kalkıyor, Ricochet iplerden gerip Frankensteiner yapıyor. Ricochet, köşeden Elbow drop yapıyor ve Joe, ringin dışına çıkıyor. Ricochet, iplerden gerilip Corkscrew Dive yapıyor ve ringe sokuyor. Ricochet, köşeden Dropkick yapıp, iplerden Springboard Moonsault yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Joe, Ricochet'e Powerslam yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Joe, German Suplex yapıp Clothesline vuruyor ve Pin deniyor 1-2 Ricochet bunu da Kickoutluyor! Ricochet, Kick deniyor ama Joe, Ricochet'in ayağından tutup yere atıyor. Joe, Coquina Clutch yapıyor ama Ricochet kurtuluyor! Ricochet, 450 Splash deniyor ama Joe kaçıyor! Ricochet, Double Knee yapıp köşeye çıkıyor ve 630 Senton! Ricochet, Pinliyor 1-2-3. Ricochet, yeni United States Champion oluyor.

Kazanan: Ricochet

Ricochet, kemeri alıyor ve köşeye çıkıp, kemeri havaya kaldırıyor. Ricochet, arka alana gidiyor ve arka alanda onu bir grup karşılıyor. Ricochet, hepsine sarılıyor ve TRİPLE H! Triple H, geliyor ve Ricochet'i tebrik edip gidiyor.

Smackdown Tag Team Championship
Daniel Bryan & Rowan vs Heavy Machinery


İlk olarak Heavy Machinery girişini gerçekleştiriyor seyirciler tepki vermiyor ardından Daniel Bryan ve Rowan girişini gerçekleştiriyor ve seyirciler harika bir destek veriyor ikili ringe geliyor ve maç başlıyor. Maça Otis ve Rowan başlıyor. Bryan, tag alıyor. İkili bir süre birbirlerine vurmuyor. Bryan, Kick vururken Otis, Bryan'ı itip yere düşürüyor. Bryan, yerden kalkıyor ve Yes Kick vuruyor Bryan, iplerden geriliyor ama Otis reverseleyip Military Press Drop yapıyor. Otis, Bryan'ı havaya kaldırıp Tucker'e tag veriyor ve Vertical Suplex! Tucker, Pin deniyor 1..2 Kickout! Rowan, tag alıyor ve iplerden gerilip Tucker'e Diving Crossbody yapıyor. Rowan, Tucker'i köşede yumruklayıp Dropkick yapıyor ve Pin deniyor 1..2 Kickout! Bryan, tag alıyor, Rowan Back Elbow vurup Shotgun Dropkick yapıyor! Bryan, Otis'in ayağını ring direğine vuruyor. Rowan, Tag alıp Headbutt yapıp iperden geriliyor ve Standing Splash! Rowan, Pin deniyor 1..2 Kickout! Rowan, köşede Chop vuruyor ve Irish Whip yapıyor. Tucker, Big Boot yapıp kenara çekiliyor ve Rowan, omzunu direğe vuruyor. Otis ve Bryan tag alıyor. Otis, iplerden gerilip, Bryan'ı yere düşürüyor ve döndürüp Slam yapıyor. Bryan, Otis'i ringin köşesine vurup Jumping Knee yapıyor! Bir kez daha! Sonuncuyu yapacakken Otis, Reverseleyip Powerbomb yapıyor ve Pin deniyor 1..2 Kickout! Otis, köşeye çıkıp atlıyor ama Bryan, kaçıyor Otis kolunun üstüne düşüyor. Bryan, Yes Kick yapıyor! Bryan, sonuncu tekmeyi vuracakken, Otis ayağa kalkıyor ama Bryan, vurmaya devam ediyor. Otis'e birşey olmuyor. Otis, Bryan'ı tutup Exploder Suplex yapıyor! Otis, taunt alıyor ve Caterpillar Elbow Drop! Tucker tag alıyor ve Powerslam yapıp Pin deniyor 1..2 Rowan, pini bozup Otis'i ringin dışına atıyor. Bryan, arka arkaya Kick vuruyor sonuncuyu vuracakken Tucker Back Suplex yapıyor ve köşeye çıkıp Moonsault deniyor! Bryan, kaçıyor ve Tucker kolunun üstüne düşüyor. Rowan ve Otis tag alıyor. İkili, iplerden gerilip birbirine omuz atıyor ama ikisine de birşey olmuyor. Otis, Bryan'ı tutuyor ve Powerslam yapıp Tag veriyor. Bryan, Tucker'i ringin dışına atıp köşeye çıkıyor ve Otis'e Double Knee yapıyor! Bryan, ringin dışına Suicide Dive deniyor ama Tucker, izin vermiyor! Tucker, Rowan'a Moonsault yapıp ringe giriyor. Bryan, Roll-Up yapıyor 1..2..3! Tuş denemesi başarılı. Bryan ve Rowan kemerini başarıyla koruyor.

Kazanan: Daniel Bryan & Rowan
Smackdown Women's Championship
Bayley vs Alexa Bliss


İlk olarak ringe Nikki Cross & Bliss geliyor. İkili ringde birbirlerine sarılıyor ve Bayley'in giriş müziği duyuluyor. Bayley, girişte bir süre seyircileri selamlıyor ve ringe giriyor. Bayley, hızlı başlayıp Bliss'i köşede tekmeliyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Bliss, Bayley'e köşede omuzuyla vuruyor. Bayley, Bliss'i köşeye götürüp yüzünü vuruyor am Bliss Reverseleyip Bayley'i köşeye vuruyor. Bliss, Pin deniyor 1-2 Kickout! Bliss, Bayley'i Headlocka alıyor ama Bayley kurtuluyor. Bliss, Backbreaker yapıyor! Bliss, Bayley'in üstüne çıkıp kafasını yere vuruyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Bir kez daha Pin deniyor 1-2 Kickout! Bayley, iplerden gerilip Diving Crossbody yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Bliss, Bayley'i köşeye gönderip üstüne koşuyor ve Tokat vuruyor. Bayley, Bliss'e Lariat vurup Pin deniyor 1-2 Kickout! Bayley, iplerden gerilip Elbow drop yapıyor ve birkez daha iplerden geriliyor Bliss, Reverseleyip Elbow vuruyor! Bayley, köşeye çıkıyor ve atlıyor ama boşa! Bliss, DDT deniyor ama Bayley Reverseleyip Knee Strike yapıyor! Bayley, ringin dışına çıkıyor. Bliss, Bayley'in kolunu ring direğine vuruyor. Bliss, Bayley'in kolunu defalarce yere vurup ringe sokuyor ve Pin deniyor 1-2 bir Kickout daha! Bliss, Bayley'in kolunu sürekli yere vurup Pin deniyor 1-2 Kickout! Bayley, Belly-To-Back Suplex yapıp Pin deniyor 1-2 Bliss'den Kickout! Bayley, Bliss'e köşede Sunset Flip Powerbomb yapıyor ve Bliss, ringin dışına çıkıyor. Bayley, iplerden gerilip Nikki Cross'a Suicide Dive yapıyor!Bayley, Bliss'in üstüne koşarken merdivene giriyor. Bliss, ringin dışında Sunset Bomb yapıp ringe sokuyor. Bliss, köşeye çıkıyor ama Nikki ringe giriyor. Bliss, Twisted Bliss yapıyor! Bayley, dizleriyle Reverseleyip Belly-To-Belly Suplex yapıyor ve Pinliyor 1-2-3.


Kazanan: Bayley

Bayley, kemerini koruyor ve ringde kemeri havaya kaldırıyor. Bayley, kemerini havaya kaldırarak arka alana doğru ilerliyor.Tekli Maç
Roman Reigns vs Drew McIntyre


İlk önce Shane McMahon ve Drew Mcıntyre ringe giriyor. Daha sonra Reigns'in giriş müziği duyuluyor. Seyirciler Reigns'e destek veriyor. fakat Drew, ringden çıkıp Reigns'i barikatlara vuruyor. Reigns, McIntyre'ı barikata vurup ringin dışına atıyor ve iplerden gelip Suicide Dive yapıyor. Shane, seyircilerin arasına kaçıyor. Reigns, Shane'i kovalıyor. McIntyre, Reigns'e havada vuruyor. Drew, Reigns'i merdivene vurup ringe sokuyor ve köşede yumruklayıp iplere gönderiyor ardından Belly-To-Belly vuruyor! McIntyre, Pin deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, Reigns'i iplere gönderip Elbow vuruyor ve Pin deniyorr 1..2.. Kickout! Drew, Reigns'i havaya kaldırmaya çalışıyor ama kaldıramayınca Reigns, Suplexi vuruyor. Shane, ringe girip Jawbreaker yapıyor ve McIntyre'dan Spinebuster! McIntyre, Pin deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, Suplex yapıp Pin deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, Armbara alıyor ama Reigns, kurtulup Headbutt vuruyor. McIntyre, iplerden gerilip Clothesline vuruyor ve Pin deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, Reigns'i Headlocka alıyor. Reigns, kurtulup Samoan Drop deniyor ama McIntyre izin vermiyor. Reigns, iplerden gerilip Samoan Drop yapıyor! İkili ayağa kalkıyor, Reigns, Claymore ve Kick vuruyor. Reigns, Clothesline vuruyor ve iplerden gerilip Jumping Clothesline yapıyor. Reigns, McIntyre'ı köşede yumrukluyor ve iplerden gerilip Big Boot yapıyor. Reigns, Shane, ringe girince ona Superman Punch vuruyor. Reigns, ringin dışına çıkıyor ve merdivenden atlayıp Shane'e Superman Punch vuruyor! Reigns, McIntyre'a Drive By deniyor ama yapamıyor! McIntyre, masanın üstünde Alabama Slam yapıp ringe sokuyor ve Back Suplex yapıyor. McIntyre, Reigns'i köşeye çıkarıyor ve Superplex deniyor ama Reigns, izin vermiyor. Reigns, McIntyre'a Headbutt vuruyor. McIntyre Superplex yapıyor! McIntyre, Pin deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, köşede Claymore, tautu alıyor ve Reigns, kalkıyor. Reigns, izin vermeyip, Roll-Up deniyor 1..2.. Kickout! McIntyre, Headbutt vurup köşeye çıkıyor ve Uçuyor ama Reigns, havada Superman Punch vurup Pin deniyor 1..2.. Kickout! Reigns, köşede Spear Tauntu alıyor ama Spear yapamıyor. Reigns, iplerden geriliyor ve Spear! Reigns, Pin deniyor 1..2.. ama o sırada Shane hakemi ringin dışına atıyor. Shane, Reigns'i köşeye götürüyor ve kendisi de köşeye çıkıyor. Shane Coast-To-Coast yapıyor! McIntyre pinliyor Shane, hakemi ringe sokuyor 1..2.. Kickout! McIntyre, köşeye geçiyor ve birkez daha Claymore, Tauntu alıyor. Reigns, izin vermeyip Superman Punch vuruyor Shane, ringe giriyor. Reigns, Shane'i ringin dışına atıp Spearı vuruyor! Reigns Pinliyor 1..2..3! Tuş denemesi başarılı Reings zorlu maçı kazanmayı başarıyor.


Kazanan: Roman Reigns

Reigns, arka alanın yolunu tutuyor ve girişte kollarını havaya kaldırıyor.
Maç başlamadan önce, kafes ringin üstüne iniyor ve maç başlıyor.


WWE Championship
Kofi Kingston vs Dolph Ziggler


Ziggler, Kofi'ye Superkick deniyor ama Kofi kaçıyor. Kofi, Trouble in Paradise deniyor ama bu sefer de Ziggler , kaçıyor. Ziggler, Dropkick yapıyor ve hakemler kapıyı açıyor. Ziggler, giderken Kofi, Roll-Up yapıyor 1-2 Kickout! Kofi, tırmanıyor ama Ziggler, Kofi'nin ayağından tutuyor. Kofi, Dropkick yapıp Pin deniyor 1-2 bir Kickout daha! Ziggler, Kofi'yi demirlere vuruyor ve Neckbreaker yapıyor. Ziggler, Kofi'yi demirlere atıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Ziggler, Headlocka alıyor ama Kofi, Jawbreaker yapıp kurtuluyor. Kofi, köşeden Ziggler'a Dropkick yapıyor. Kofi, birkez daha Dropkick vuruyor. Ziggler, Kofi'yi demirlere vurup Pin deniyor 1-2 Kickout! Ziggler, Kofi'yi demirlere vuracakken, Kofi, Reverseleyip, Ziggler'i demirlere vuruyor. Bir kez daha! Ziggler, Famouser deniyor ama Kofi, reverseleyip Ziggler'i demirlere vuruyor. Kofi, tırmanıyor ama Ziggler, Kofi'nin ayağından tutuyor. Ziggler'de köşeye çıkıyor ve Kofi'nin kafasını demirlere vuruyor. Kofi, tırmanırken yeniden ringe dönüyor ve Ziggler'e Diving Crossbody yapıp Pin deniyor 1-2 Ziggler, Kickoutluyor!Kofi, tırmanıyor! Ziggler, son anda ayağından tutuyor. Ziggler, Kofi'yi ringe atıp tırmanıyor! Ziggler, bir ayağını ringin dışına atıyor ama Kofi'de geliyor. Ziggler, yavaş yavaş ringin dışına doğru ayaklarını atıyor! Kofi, Ziggler'e izin vermiyor ve ikili ringin içine düşüyor. Ziggler, üst üste Headbutt vuruyor ama Kofi Reverseleyip S.O.S yapıyor! Kofi Pin deniyor 1-2 Kickout! Kofi, Trouble in Paradise deniyor ama Ziggler Reverseleyip Kneebara alıyor! Kofi, Kneebara bağlı olmasına rağmen yavaş yavaş ringin üstüne tırmanıyor. Ziggler, Kofi'yi indirip Superkick vuruyor. Hakem, kapıyı açıyor ve Kofi, ringin dışına doğru yuvarlanıyor. Ziggler, Kofi'nin gitmesini engelliyor! Kofi, Trouble in Paradise deniyor ama Ziggler, Ankle Lock yapıyor! Kofi, kurtuluyor ve bu sefer de Kofi Ankle Lock yapıyor. Ziggler, Zig-Zag yapıp Pin deniyor 1-2 Kofi Kickout! Ziggler, Superkick deniyor ama Kofi reverseliyor. Ziggler, yavaş yavaş kapıdan dışarıya doğru gidiyor ama Kofi engelliyor! Ziggler, Kofi'yi ayaklarıyla itip ringin dışına doğru çıkıyor! Kofi, ayağa kalkıyor ve ringin dışına uçuyor!

Kazanan: Kofi Kingston

Maç bitince, Big E ve Xavier Woods geliyor. Kofi, kemeri havaya kaldırıyor. New Day, girişe doğru gidiyor.Universal Championship
Seth Rollins vs Baron Corbin

Baron Corbin, özel hakemi açıklıyor. Özel hakem LACEY EVANS! Rollins, Evans'la konuşurken Corbin, arkadan gelip Rollins'e vuruyor. Corbin, Rollins'e defalarca vurup ringe sokuyor ve maç başlıyor. Corbin, Back Suplex yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Rollins, ringin dışına çıkıyor ve Corbin, Rollins'i barikatalara vuruyor. Corbin, Rollins'i ring demirine vurup ringe sokuyor. Corbin, Rollins'e Clothesline vurup Knee vuruyor. Rollins, arka arkaya Chop vurup Corbin'i iplere yolluyor. Corbin, Reverseleyip DDT yapıyor! Corbin, Rollins'i köşeden köşeye vuruyor. Corbin, Rollins'i köşeye oturtuyor ve yumruklayıp, Superplex deniyor ama Rollins, kalkmıyor! Rollins, Corbin'i indirip iplerden geriliyor. Corbin, Chop vurup köşeden Double Axe Handle yapıyor. Rollins, Enzugri vuruyor ve ikili yerde. Rollins ve Corbin bir süre yumruklaşıyor ardından Rollins, arka arkaya Choplar vurup Back Elbow yapıyor. Rollins, iplerden geriliyor ve Sling Blade! Rollins, köşeye çıkıyor ve Blockbuster yapıyor. Corbin, ringin dışına çıkınca Rollins, Suicide Dive yapıp Jumping Knee vuruyor ve Pin deniyor hakem Lacey Evans yavaş sayıyor 1...2 Kickout! Corbin, Chokeslam deniyor ama Rollins, Reverseleyip Corbin'e spiker masasının üstünde Powerbomb yapıyor! Masa kırılıyor! Corbin, ringin dışında olduğu için Rollins, hakemden saymasını istiyor. Evans, yine yavaş sayıyor. Evans, 8'e kadar sayıyor ve maç No Count Out oluyor! Rollins, Corbin'i ringin içine alıp Superkick vuruyor. Corbin, ringin dışına çıkıyor ve Rollins, Suicide Dive deniyor ama Corbin Reverseleyip ringin köşesinde Chokeslam yapıyor. İkili ringin içine giriyor. Rollins, Superkick vurup köşeden Splash yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Hakem kolunun ağrıdığını söylüyor ve Pin başarısız oluyor! Corbin, ringin dışına çıkıyor. Rollins'de ringin dışına çıkıyor ama Corbin, Sandalyeyle Rollins'e vuruyor! Corbin, defalarca sandalye vuruyor. Evans, hakeme sandalyeyi bırakmasını söylüyor ama Corbin, bırakmayınca Evans, maçı NO DQ yapıyor! Rollins, Corbin'e Falcon Arrow yapıp Pin deniyor ama Evans saymıyor! Evans ve Rollins, yüzyüze geliyor Evans, Rollins'e tokadı yapıştırıyor! Evans, birkez daha tokat vuruyor. Corbin, Rollins'in arkasından geliyor. Evans'dan Rollins'e LOW BLOW! Corbin, END OF DAYSI vuruyor! Becky geliyor! Becky, Evans'ı ringin dışında dövüyor! Becky, Evans'a Exploder Suplex yapıyor ve Yeni hakem geliyor! Corbin, End Of Days, deniyor ama Rollins Reverseleyip Kick vuruyor! Rollins, Curb Stomp yapıp Pinliyor 1-2-3.

Kazanan: Seth Rollins

Maç bitince Becky ve Rollins girişte kemeri havaya kaldırıyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si


Konu Mr. Phenomenal tarafından (25-06-2019 Saat 16:50 ) değiştirilmiştir.
Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:15   #2
Mr. Phenomenal
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Littleport, Birleşik Krallık
Mesajlar: 4.286
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 152160
Rep Derecesi: Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Villain Villain isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 152160
Mesajlar: 4.286

Standart

Yine kankimle süper bir inceleme oldu. Böyle devam edelim kanki.
imza1x Onur Kürsüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.'sü
Büyük İnceleme Etkinliği 2019 2.'si
Villain isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:39   #3
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart

Alıntı Villain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine kankimle süper bir inceleme oldu. Böyle devam edelim kanki.
Ederiz kanki. =)
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:41   #4
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 21.859
Konular: 5726
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1006719
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1006719
Mesajlar: 21.859

Standart

Böyle incelemeniz çok daha iyi durmuş Cem. Elinize sağlık. Hızlı bir şekilde atılması çok iyi.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:51   #5
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.959
Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1342561
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1342561
Mesajlar: 17.959

Standart

Renk ve font çok iyi. Düzen de çok iyi. Ellerinize sağlık siz incelemeye çok iyi geldiniz dostlar böyle devam.
imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:53   #6
world champion
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 32.937
Konular: 3901
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 415872
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 415872
Mesajlar: 32.937

Standart

İncelemeye göz attım, neredeyse hiç yazar yorumu yok. Olaylar yazıya dökülmüş sadece. İnceleme geleneğini devam ettirdiğiniz için fazlasıyla minnettarım ama bir dahaki sefere biraz daha kendinizden bir şeyler katmanızı isterim açıkçası. Ellerinize sağlık.
imza

cult leader from dayton and now the world champion.life is a bitch, then you marry one
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:53   #7
#WeAreNXT
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 27.251
Konular: 2854
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1040893
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1040893
Mesajlar: 27.251

Standart

Ana olayında yaşananlar cringelikte çığır açsa da genel hatlarıyla ortalama üstü bir şov oldu Stomping Grounds. Şovun en güzel detayı ise çok net Owens & Zayn galibiyeti ya.

Elinize sağlık beyler, inceleme düzeninizi çok beğendim. Geliştireceğiniz şeyler elbette var ama bunları kendiniz ya da çevrenizdekiler tespit edip size yol gösteriyor zaten. Biz de geçtik bu yollardan. Bu ekipten çok şey bekliyorum benden söylemesi.
imza
HURT HEAL!
the zombie man rules the universe

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:56   #8
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Mesajlar: 21.091
Konular: 1534
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 225256
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 225256
Mesajlar: 21.091

Standart

Uzun zaman sonra hızlı incelemeler görmek güzel. Elinize sağlık beyler.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 16:59   #9
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle incelemeniz çok daha iyi durmuş Cem. Elinize sağlık. Hızlı bir şekilde atılması çok iyi.
Teşekkür ederim Alper.

Alıntı ReQuem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Renk ve font çok iyi. Düzen de çok iyi. Ellerinize sağlık siz incelemeye çok iyi geldiniz dostlar böyle devam.
Sağol kanki.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İncelemeye göz attım, neredeyse hiç yazar yorumu yok. Olaylar yazıya dökülmüş sadece. İnceleme geleneğini devam ettirdiğiniz için fazlasıyla minnettarım ama bir dahaki sefere biraz daha kendinizden bir şeyler katmanızı isterim açıkçası. Ellerinize sağlık.
Bidahakine buna dikkat ederiz Dayı. Yorum, için teşekkürler.

Alıntı Prince of Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ana olayında yaşananlar cringelikte çığır açsa da genel hatlarıyla ortalama üstü bir şov oldu Stomping Grounds. Şovun en güzel detayı ise çok net Owens & Zayn galibiyeti ya.

Elinize sağlık beyler, inceleme düzeninizi çok beğendim. Geliştireceğiniz şeyler elbette var ama bunları kendiniz ya da çevrenizdekiler tespit edip size yol gösteriyor zaten. Biz de geçtik bu yollardan. Bu ekipten çok şey bekliyorum benden söylemesi.
Rep ve yorum için teşekkür ederiz, Doğan.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun zaman sonra hızlı incelemeler görmek güzel. Elinize sağlık beyler.
Teşekkür ederiz.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-06-2019, 17:02   #10
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: Bursa
Mesajlar: 5.019
Konular: 152
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 58037
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58037
Mesajlar: 5.019

Standart

Kalite koktu buralar.
imza

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.