GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 27-06-2019, 20:41   #1
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.959
Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1342561
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1342561
Mesajlar: 17.959

Standart 17 Haziran 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, TheMonster292, UltimateOpportunist

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1360
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 17.06.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Staples Center, Los Angeles, California
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Ricochet vs Bobby Lashley vs Braun Strowman vs Cesaro vs The MizBeşli Maç Kazanan US Şampiyonu Samoa Joe'nun Rakibi Olur14:19
2Erik & Ivar vs Randy Taylor & Russ TaylorTakım Maçı00:33
3Big E & Kofi Kingston & Xavier Woods vs Baron Corbin & Kevin Owens & Sami Zayn Altılı 2 Out Of 3 Falls Takım Maçı12:17
4Jey Uso & Jimmy Uso vs Karl Anderson & Luke Gallows Takım Maçı02:40
5Billie Kay (C) & Peyton Royce (C) vs Alexa Bliss & Nikki Cross Kadınlar Takımlar Şampiyonluğu Maçı03:30
6Daniel Bryan vs Seth RollinsTekli Maç08:00Açılışı Elias ile yapıyoruz.Elias'ın Corbin'in onu özel hakem olarak atadığını duyuruyor. Bu sırada Seth, Elias'a patlatıyor sandalyeyle ve ışıklar açılıyor ardından! Elias yerle bir. Seth Rollins, açık açık pazar günü için bir mesaj verdiğini dile getirip ringi terk ediyor.

Ardından The Miz geliyor ringe. Elias hala toparlanamadı. The Miz'den Elias'a SCF! The Miz'den sonra Bobby Lashley de geliyor. Lashley'den de Spear geliyor Elias'a! Ardından Cesaro geliyor ringe ve Cesaro Swing! Onun da ardından Ricochet geliyor ringe ve ondan da Double Knee Facebreaker! Son olarak da Braun Strowman geliyor ve kucakladığı gibi Running Powerslam'i çakıyor Elias'a! Fatal-5 Way maçının katılımcıları deyim yerindeyse Elias'ı haşat ediyorlar ve bu değişik girizgahın ardından reklamlara gidiyoruz.Fatal 5 Way Eliminasyon Maçı
Ricochet vs Bobby Lashley vs Braun Strowman vs Cesaro vs The Miz

Güreşçiler girişlerini yapıyor ve herkes ringde ki Elias'ı dövüyor. Zil çalar çalmaz Strowman, Cesaro ve Lashley'e Dropkick yapıyor. Strowman, Lashley ve Cesaro'yu ringden atıyor ama Miz, Strowman'a Sleeper yapıyor. Cesaro Aparkat vurup Strowman'a Slam yapıyor! Cesaro, Neutralizer deniyor ama Strowman, Cesaro'ya Powerslam yapıyor. Lashley, Strowman'a Spear deniyor ama Strowman, Reverseleyip Cesaro'nun üstüne Powerslam yapıyor! Strowman, Cesaro'ya Pin deniyor 1-2-3. Cesaro eleniyor! Ricochet, Strowman'a Diving Crossbody, yapıyor ama Strowman, havada tutup yere atıyor. Lashley, Strowman'a DDT ve Suplex yapıyor. Strowman, Lashley'e Powerslam yapıp Pin deniyor 1-2-3 Bobby Lashley eleniyor! Strowman, Ricochet ve Miz'e ringin dışında Body Avalanche yapıyor. Strowman, Miz'i ringin içine alıyor ve Powerslam deniyor ama Lashley, Strowman'a Spear atıyor! Cesaro'da ringe geliyor ve Strowman'a Neutralizer yapıyor. Ricochet köşeye çıkıyor ve 450 Splash! Ricochet, Lashley ve Cesaro aynı anda Strowman'a Pin deniyor 1-2-3 Braun Strowman, eleniyor! Strowman, ayağa kalkıyor ve Ricochet'i Lashley'in üstüne atıp Cesaro'yu barikatlara vuruyor. Miz ve Ricochet yeniden ringe geliyor. Ricochet, Miz'e Hurricanrana yapıyor. Miz ringin dışına çıkıyor, Ricochet, Corkscrew Dive yapıp , Miz'i ringe sokuyor. Ricochet, köşeye çıkıyor ve 450 Splash deniyor ama Miz kaçıyor. Ricochet, yeniden köşeye çıkıyor Miz, Ricochet'i havada yakalayıp Skull Crushing deniyor ama Ricochet Reverseleyip Roll-Up yapıyor 1-2 Kickout! Miz, DDT yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Miz, Yes Kick yapıyor ama sonuncu tekmeyi vuracakken Ricochet reverseliyor ve Roundhouse Kick deniyor ama yapamıyor! Miz, Figure 4-Leg Lock deniyor, Ricochet Reverseleyip Roll-Up yapıyor 1-2 Kickout! Ricochet, Enzugri yapıyor, Miz Figure 4-Leg Locka alıyor! Ricochet, uzun bir süre dayanıyor ve iplere tutunarak Locku bozuyor. Miz, birkez daha Figure 4-Leg Lock deniyor ama Ricochet Reverseleyip Roll-Up deniyor 1-2 Kickout! Miz iplerden atlıyor Ricochet, Miz'e Codebreaker yapıp köşeye çıkıyor. Ricochet, 450 Splash yapıp Pin deniyor 1-2-3. Ricochet, maçı kazanıyor ve Samoa Joe'nun rakibi oluyor.

Kazanan: Ricochet

Maç bitince, Samoa Joe ringe geliyor ve Ricochet'i yumrukluyor. Joe, iplerden geriliyor ama Ricochet, Joe'yu ringin dışına atıyor. Ricochet iplerden gerilip, Corkscrew Dive yapıyor ve segment burda sona eriyor.RAW Kadınlar Şampiyonu Becky Lynch, ringe geldiği esnada güzel bir reaksiyon alıyor. Becky, mikrofonu eline alarak bir daha Lacey Evans'ın kendisine yaklaşmaya çalıştığını görürse ona ağzının payını vereceğini söylüyor. Evans'ın arka alanda iyilik yaptığından bahsediyor. 'Madem iyilik yapmayı seviyorsun, neden o kıçını tüm Los Angeles'a tekmelettirmiyorsun' diye soruyor. Hükümet gibi kadın Evans'ın müziği çalıyor. Maç yapmak için burada değil kendisi. Bunun kimsenin umrunda olmadığını söyleyerek başlıyor konuşmasına. Becky'nin onu kızdırdığını söylüyor, çünkü Becky onu anlamıyormuş. Becky, yavaş konuşarak Evans ile dalga geçmeye başlıyor. Evans tekrardan bizlere şık olduğunu hatırlatıyor, ama bu kusursuz görüntünün derinliklerinde The Man'in bile anlayamayacağı şeyleri yaşayan zor bir kadın varmış. Kendisinin gerçek bir Birleşik Devletler denizcisi ve hayatının tam bir hikaye olduğunu söylüyor. Becky, 'bunları zaten biliyorum' diyor. İşte bu sebepten Evans'ın hala ne yapmak istediğini çözememiş. Evans'a 'sen çöpten ibaretsin' tarzı bir cümle kuruyor. Evans, kadınların divizyonunun onun gibi meşru, yetkin, şık bir kadına ihtiyacı olduğunu söylüyor. Evans ringe yavaşça girmeye çalışıyor fakat Becky yakalayarak Bexploder Suplex yapıyor. Ardından ringin dışına düşen şapkayı kafasına takarak rampadan yürüyor ve şapkayı çıkararak tekmeliyor.Viking Raiders geliyor şimdi ve karşılarında jobber tayfa var.

Takım Maçı
Erik & Ivar vs Randy Taylor & Russ Taylor

Maç başlar başlamaz Erik'ten Shotgun Knees! Ardından diğer isimi ringe sokuyor ve Overhead Explored Suplex! Erik tag veriyor ve ikiliden German Suplex and Springboard Clothesline Combo! Ve diğer isime de The Viking Experience! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: Erik & Ivar

Erik & Ivar'ın sevincini izlerken seyirciler arasında kılık değiştirmiş R-Truth ve Carmella'yı görüyoruz. Diğer güreşçiler onları bulmaya geliyor ve bulamadan segment burada sona eriyor.Owens'ın elinde Baron Corbin'in başarılarını listeleyen bir kart duruyor. Owens kartta yazanları okumaya başlıyor. Fakat Owens WrestleMania'yı okuduğunda “Wrestle'' den sonra duraklıyor ve kartı çevirerek ''Mani'' kelimesinin ne olduğunu bilmiyormuş gibi davranıyor. KO rules. Corbin, girişini yapıyor. Zayn, geçen hafta kendisine saldıran Rollins nedeniyle Stomping Grounds maçında hakem olmayacağını söylüyor. Owens da Stomping Grounds'da hakem olmaktan vazgeçiyor. Zayn, Corbin'e hakem olarak kimi seçtiğini soruyor. Corbin, özel hakem olarak birçok seçeneği olduğunu iddia ediyor. Corbin, bir...iki...üç... diye sayarken bunun için doğmuş birini seçtiğini söylüyor. O isim EC3!

Rollins arkadan sandalyeyle gelerek bu sefer de EC3'e saldırıyor. Yazık oldu EC3'e. Rollins arka alana doğru gidiyor. WWE Şampiyonu Kingston, Big E ve Woods üçlüsü piyasaya çıkıyor. Zayn, şova davet edilmediklerini ve Wild Card kuralından yararlanamayacaklarını söylüyor. Owens, 'Burayı terk edin' diyor. Kingston, WWE Şampiyonu olduğunu hatırlatıyor. Bu yüzden istediği yere istediği zaman gidebilirmiş. Owens, Kingston'a endişelenmesi gerektiğini söylüyor çünkü eğer WWE kemerini ondan alan Ziggler olmazsa o zaman Owens olacakmış. Bu lafın üzerine Kingston, Owens'ı MITB'de yendiğini hatırlatıyor. Kingston, Dolph Ziggler ile ilgili olarak, onu Stomping Grounds'daki çelik kafes maçına sokacağını söylüyor. Corbin, Zayn ve Owens'a ringde New Day üçlüsüne dayak atalım mı diye teklifte bulunuyor. Woods, meydan okumayı kabul ediyoruz diyor. Ama maça hakem lazım. Bakışlar hala yerde yatan EC3'e çevriliyor. EC3 iptal. Neyse, maça geçiyoruz.Altılı Takım Maçı
New Day vs Kevin Owens & Sami Zayn & Baron Corbin

Maça, Zayn ve Woods başlıyor. İkili birsüre birbirlerini Locka almaya çalışıyor. Woods, iplerden gerilip Back Elbow vuruyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Zayn, Woods'u köşeye götürüyor ve Owens'a tag veriyor. Owens, Woods'u tekmeliyor ve Corbin tag alıyor. Corbin, Knee vurup, Armbara alıyor ve Elbow vuruyor. Corbin, Back Suplex deniyor ama Woods, Reverseleyip Roundhouse kick vuruyor. Owens, tag alıyor ve Running Senton deniyor ama Woods, Reverseleyip dizleriyle bunu engelliyor. Zayn, tag alıyor, Woods, tag vermeye çalışıyor ama Zayn izin vermiyor. Woods, Zayn'a Roll-Up deniyor 1-2-3. Roll-Up başarılı!

Reklamlar...

Reklamlardan döndüğümüzde Corbin, Big E'yi köşede tekmeliyor. Owens, tag alıp Big E'yi yumrukluyor ve Running Senton yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Zayn, tag alıp, Big E'yi köşeye götürüyor. Big E, Corbin ve Owens'a Elbow vurup Zayn'ı ringin dışına atıyor ve tag vermeye gidiyor. Owens ringe girip Superkick yapıyor ve Pin deniyor 1-2 Kickout! Corbin tag alıp, Big E'yi köşeye atıyor. Zayn, tag alıp biraz tekmeliyor ve Owens'a tag veriyor. Owens, Running Cannonball deniyor ama Big E Reverseleyip kaçıyor. Owens, Big E'nin önüne çıkıyor. Big E, Belly-To-Belly yapıp tag veriyor. Corbin'de tag alıyor. Kofi Dropkick yapıp köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody yapıp Pin deniyor 1-2 Kickout! Kofi, Boom Drop yapıp köşeye geçiyor. Kofi, Corbin'in üstüne koşuyor ama Corbin'den DEEP SİX! Corbin, Pin deniyor 1-2 Pini Woods bozuyor. Owens & Zayn ikilisi ringe girip ringi temizliyor. Corbin, Kofi'ye vuracakken Kofi eğiliyor ve Corbin, Zayn'a vuruyor! Owens, ringe giriyor ve Corbin'i itiyor. Corbin'de Owens'ı itiyor. Owens, Superkick yapıyor ve Zayn'la beraber ringden uzaklaşıyorlar! Kofi, Trouble in Paradise yapıp Pin deniyor 1-2-3 New Day 2. kez Pinliyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: The New DayArka alanda Alexa Bliss ve Nikki Cross'u görüyoruz. Alexa, içinde kağıt parçası duran kahve kupasını Nikki'ye doğru uzatıyor. Nikki, kağıttakileri okuyor. Bu akşam IIconis ile kemer maçına çıkacaklarmış. Nikki bunu duyduğuna seviniyor.

Şimdi sendeyiz Paul Heyman. Kendisi burada fakat müvekkili Lesnar ortalıkta gözükmüyor. Etrafta elinde sandalyeyle dolaşan Rollins dururken güvende olmayabilir. Neyse, mikrofonu alarak başlıyor konuşmasına. Heyman arka alana baktığını ve Rollins'in bütün akşam bir sandalyeyle insanları parçaladığı göz önüne alındığında orada olmaktan rahatsız olduğunu söylüyor. Rollins için fiziksel bir tehdit olmadığını belirtiyor Heyman. Pazar günkü Stomping Grounds'da özel hakem olmayacağını ve kendisine teklif edilirse saygıyla reddedeceğini vurguluyor. Heyman, 'Bu işi kabul etmeniz için aptal olmanız gerekir çünkü elinde sandalyeye manyağın biri dolaşıyor ve kabul ettiğiniz gibi sizi de dövecek' diyor. Şimdi de basketbol takımı Lakers ve Rollins'in ortak yönünü söylüyor: 'Lakers ve Rollins'in ortak yönü ne biliyor musunuz? İkisi de t***klarını takas ettiler. Lakers, Lonzo (top) ile takas ederken Rollins ise sandalyeyle takas etti. Çünkü Lesnar'la mücadele edecek kadar erkek olmanın tek yolu bu.' Bu cümlelerden sonra Heyman, bu sefer Lesnar'ın bu akşamki Rollins vs. Bryan maçında cash-in yapacağıyla ilgili alaycı bir şekilde konuşmaya başlıyor. 'Belki yapar, belki de yapmaz. Belki Pazar yapabilir, hımm... ya da gelecek Pazartesi yapabilir. Bunu bilemem, dolayısıyla siz de bilemezsiniz. Ama en önemlisi bunu kim bilmiyor, biliyor musunuz? Eski 'reigning defending undisputed' Evrensel Şampiyonu Seth ''Freakin'' Rollins. Heyman, mikrofonu elinden atıyor.

Arka alanda Eric Young'u görüyoruz. Corbin gelip 'özel hakem olur musun' diye soruyor kendisine. Young 'düşüneceğim' diyor. Corbin oradan ayrılırken Rollins ortaya çıkıyor. Young tedirgin oluyor. Rollins 'rahat ol adamım' falan diyor ve gidiyormuş gibi yaparken arkasını dönüp bir anda sandalyeyi Young'un sırtına geçiriyor.
Sırada The Usos vs Gallows & Anderson maçı var. İki takımda geliyor ve maçımız başlıyor.

Takım Maçı
The Usos vs Gallows & Anderson

Jey ve Gallows başlıyor maça. Gallows üstünlük sağlıyor maçta ve köşede ki Jimmy'e Roundhouse Kick! Arkadan Jey geliyor ve ard arda yumruklar indiriyor. Arkadan Karl tag alıyor ve Gallows'dan bir yumruk. Jey yerde. Gallows ve Anderson'dan Boot Of Doom! Tuş denemesi 1...2... attı Jey. Anderson yumrukluyor Jey'i. İkili ring dışına çıkıyor ve Anderson'dan bir Lariat! Ardından ringe sokuyor ve headlock bağlıyor. O sırada Jey kurtuluyor ve bir tekme indirecekken Anderson'dan Lariat! Anderson tag veriyor ve ikiliden Magic Killer denemesi ama Jimmy ringe giriyor ve Anderson'a Superkick! O sırada Jimmy tag alıyor ve Jey'den Gallows'a bir Superkick ve ikiliden Double Superkick! Tuş denemesi 1...2...3!

Kazanan: The Usos

AJ Styles, maçın sonucunu görünce sinirleniyor ve bu görüntülerle maçımız sona eriyor.Arka alanda Roman Reigns'i görüyoruz. VIP kısmına ilerleyip Revival'a saldırıyor. Shane'in odasına giriyor ve ardından Drew'ı masaya gömüyor. Shane, seyircilerin arasından kaçmaya çalışıyor. Reigns yakalayıp yerde yumruklamaya başlıyor. Shane'i ringe yolluyor ve Superman Punch + Spear ile yok ediyor.
Kadınlar Takımlar Şampiyonluğu Maçı
Billie Kay (C) & Peyton Royce (C) vs Alexa Bliss & Nikki Cross

Bliss ve Kay başlıyor maça. Bliss'den bir tokat geliyor ama Kay kafasını yere çarptırıyor. Bliss köşeye doğru kaçıyor ve Kay'in kafasını köşeye çarptırdıktan sonra tekmeliyor. Peyton'a saldırmayı deniyor ama Kay'den bir diz darbesi. Kay tag veriyor ve ikiliden Double Back Kick! Peyton Bliss'i kaldırırken Bliss'den Roll-Up 1... attı Peyton. Peyton tam tekmesini vuracakken Bliss sıyrılıyor ve tag veriyor. Cross'dan Arm Drag ve roll-up 1... attı Peyton. Cross bir tekme indiriyor ve köşeye çıkıyor ama boşa atlıyor. Peyton tag veriyor ve Kay'den tuş denemesi 1... attı Cross. Kay tekmeliyor ve Peyton'a tag veriyor. Peyton kafasını yere çarptırıyor ve tuş denemesi 1...2... attı Cross. Peyton tag veriyor ve yine köşede tekmeliyorlar ama bu sefer Cross karşılık veriyor. Cross Kay'i iplere yolluyor ama Kay'den bir tekme. Bliss o sırada Bayley'e saldırıyor. Kay'den Cross'a Roll-Up 1...2... Bliss ringe girecekken Bayley geri çekiyor onu ve 3!

Kazanan ve hala Kadınlar Takımlar Şampiyonları: Billie Kay & Peyton RoyceGecenin en büyük maçına geçiyoruz şimdi. Ana olayda Daniel Bryan vs Seth Rollins var. Her iki isimde girişini yapıyor ve maçımız başlıyor.

Tekli Maç
Seth Rollins vs Daniel Bryan

Zil çalıyor maç başlıyor. İkili boğuşuyor Bryan boynunu tutup yere yatırıyor boynunu sıkıyor Rollins bacaklarıyla kafasını tutup kurtuluyor, ikili ayağa kalkıyor şimdi Rollins boynundan tutup yere düşürüyor Bryan kalkıyor ipe atıyor Rollins omuz atıp ipe yaslanıyor Bryan kalkıp onu ringin dışına atıyor sonra Suicide Dive yapmak isterken Rollins yumruk atıp aprondan sekip Flying Clothesline atıyor Bryan ringin dışına iniyor Rollins Suicide Dive yapıyor içeri girip bir kez daha Suicide Dive için atlıyor Rowan, Bryan'ı çekiyor ve Rollins'i tutuyor sonra kafasını tutup Claw Chokeslam ile aprona vuruyor ve zil çalıyor.

Kazanan DQ İle: Seth Rollins

Rowan ringe girip Rollins'i tekmelemeye başlıyor Bryan da ringe giriyor şimdi Rowan yumrukluyor kaldırıyor Bryan'dan Running Knee! New Day üyeleri geliyor ringe giriyor Kofi, Bryan'a Trouble in Paradise yapıyor Big E ve Woods, Rowan'ı dövüyor ringin köşesine götürüyorlar o sırada Owens, Zayn ve Revival geliyor arkadan saldırıyorlar New Day'e tekmeliyorlar o sırada Uso kardeşler geliyor Revival'a saldırıyorlar New Day üyeleri de Rowan, Owens, Zayn'e saldırıyor face taraf heelleri ringin dışına atıyor en son Rowan kalıyor Usoslar Double Superkick atıyor Big E de Clothesline ile ringin dışına atıyor Rowan'ı! Şimdi Usoslar dışarda ki isimlerin üstüne uçuyor! Hakemler ayırmaya geliyor hala kavga ediyorlar hakemler ayırıyor en son ve maç tekrar duyuruluyor. Kavga eden isimlerde arka alana gidiyor.

Tekli Maç
Seth Rollins vs Daniel Bryan

Maç başlamadan reklamlar. Reklam dönüşü zil çalıyor ikili yumruklaşıyor Rollins diz atıp ringin köşesine atıyor Bryan ipi tutuyor Rollins üstüne koşuyor Bryan onu ringin dışına atıyor şimdi kendisi de iniyor Rollins'i tutup merdivene vuruyor! Şimdi kaldırıp ringe atıyor kendisi de giriyor Rollins kalkıyor ringin köşesine yaslanıyor Bryan koşup Jumping Dropkick atıyor 2 kez tauntunu atıp tekrar koşuyor Rollins Lariat atıyor! Şimdi iki isim kalkıyor Rollins yumrukluyor ringin köşesine atıyor Bryan Backflip yapıyor Lariat için ipe yaslanıyor Rollins'den Slingblade geliyor tuş denemesi başarısız! Rollins kalkıp Superkick için tauntunu atıyor Bryan kalkıyor Superkick atıyor tam Curb Stomp yapacakken Bryan onu roll upa alıyor o sıra da Rollins roll upa alıyor sonra tekrar Bryan roll upa alıyor tuş başarısız! Kalkıyorlar Bryan Uppercut atıyor Rollins chop atıyor Bryan tekrar Uppercut atıyor Rollins yumruk atıyor şimdi karşılıklı yumruklaşıyorlar Bryan tekrar Uppercut atıp kick atıyor Rollins eğilip Pele Kick atıyor Bryan bacağından tutup Boston Crab yapıyor Rollins kalkıp kurtulmak üzereyken Bryan Wheelbarrow German Suplex'e çeviriyor Rollins ringin dışına iniyor Bryan da aprona çıkıp Running Diving Knee atıyor! Hakem saymaya başlıyor Bryan, Rollins'i kaldırıp ringe atıyor kendisi de ringin köşesine çıkıyor Rollins kalkıp yumruk atıyor o da ringin köşesine çıkıyor Suplex deniyor Bryan izin vermeyip yumrukluyor sonra Headbutt atıp düşürüyor Rollins'i ve Rollins tekrar köşeye çıkıyor ve Suplex yapıyor sonra Falcon Arrow için kaldırıyor Bryan LaBella Lock'a çeviriyor! Rollins acı içinde, pes etmek üzere ama etmiyor ipe uzanıyor Bryan izin vermiyor, Rollins pes etmek için elini kaldırıyor ama etmeyip bacağını ipe atıyor! Hakem 4'e kadar sayıyor Bryan bırakıyor. Şimdi Bryan'dan Shoot Kicks and Roundhouse Kick Combo geliyor! Bryan köşeye gidip Running Knee için tauntunu atıyor Rollins kalkıyor Bryan koşuyor ama Rollins onu Powerbomb'a alıp Turnbuckle Powerbomb and Superkick Combo yapıyor! Tuş denemesi 1.. 2... Bryan kickoutluyor! Şimdi Rollins ringin köşesine çıkıyor Frog Splash yapıyor Bryan dizini koyuyor ve LaBella Lock yapıyor! Rollins kurtulup roll upa çeviriyor Bryan kurtuluyor kalkıyor Clothesline atıyor Rollins eğilip Kick atıyor sonra ipe yaslanıyor ve Curb Stomp! Tuş denemesi 1... 2... 3!


Kazanan: Seth Rollins

Hakem Rollins'e kemerini getiriyor Rollins kemerini alıp havaya kaldırıyor ve replaylar. Replaylardan sonra Seth Rollins kemeriyle arka alana gidiyor tam kemeri kaldıracakken Corbin arkadan gelip sandalye vuruyor sonra tekrar tekrar vuruyor sonra ringe atıyor Rollins'i kaldırıp End of Days yapıyor! Corbin hakeme kemeri vermesini söylüyor hakem kemeri veriyor Corbin kemeri kaldırırken şov bu görüntülerle sona eriyor.

imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 20:46   #2
ROX Dragons
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: ROX Dragons
Mesajlar: 14.559
Konular: 74
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 265586
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 265586
Mesajlar: 14.559

Standart

Elimize sağlık. ME maçı haftalık şova göre güzel maç olmuş bu arada.
UltimateOpportunist isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2019, 20:47   #3
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart

Güzel inceleme oldu. Elimize sağlık.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.