GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 02-07-2019, 21:29   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 18.060
Konular: 1735
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 547385
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 547385
Mesajlar: 18.060

Standart AEW Fyter Fest | Şov İncelemesiHazırlayanlar: Aschentef & DoctorMKSA. Alandayız...

Ekranlara geçmiş şov ile alakalı promo geliyor. Ne bu mu dünyanın en iyi şirketi falan mı? Geçen şovdan görüntüler izliyoruz. Her türlü duyguyu aynı anda hissediyoruz. Muazzam bir şovu geride bırakmıştık. Bu gecenin adı ise AEW Fyter Fest! Geçtiğimiz Double or Nothing şovunda debut yapan Jon Moxley bu gece Joey Janela ile karşılaşacak. Spiker masasında Goldenboy, Jim Ross ve Excalibur karşılıyor bizi.

Gecenin ilk maçına geçiyoruz. Christopher Daniels'ın müziği duyuluyor. Seyircilere SCU! SCU! çektirerek girişini gerçekleştiriyor. Şimdi ise rakibini bekliyoruz. CIMA girişini gerçekleştiriyor. Maçımıza geçiyoruz.


Christopher Daniels vs. CIMA

Lock up ile başlıyoruz. Kısa süreli üstünlük kurma mücadelesini izliyoruz. Daniels rakibini iplere gönderiyor fakat CIMA shoulder block yapıştırıyor. İkili tekrar ayaklanıyorlar. Şimdi Daniels'dan Armdrag geliyor. Birde Shoulder Block darbesi. Daniels tekrar sekiyor iplerden fakat CIMA'dan Dropkick! İkili ringin dışındalar. Bir Stomp darbesi geçiriyor CIMA. Şimdi kaldırıyor ve ringe sokuyor. Hemen ardından kendisi giriyor. Bir Senton geliyor. Hemen ardından ise kilit bağlıyor fakat Christopher Daniels kısa sürede iplere ulaşmayı başarıyor. Ayaklanıyorlar. CIMA rakibinin üstüne koşuyor fakat Daniels'dan Backbreaker geliyor. Ringin dışındalar. Christopher Daniels'dan hızlı bir hamleyle Overhead Suplex geliyor. Daniels şimdi kaldırıyor CIMA'yı ve ringe sokuyor. Diz darbesi geçiriyor ardından kaldırıp Bodyslam ile çarpıyor yere. Hemen kaldırıyor ve bir Bodyslam daha. Daniels şimdi iplerden sekiyor ve STO! Tuş denemesi: 1...2.. Kick Out! Daniels seyircilere dönüyor ve SCU tauntu atıyor. Şimdi CIMA'yı kaldırıyor ve sert bir biçimde köşeye gönderiyor. CIMA sırtını çarpıp yığılıyor yere. Daniels kaldırıyor rakibini ve bir Suplex geliyor. Daniels'dan şimdi bir Arabian Moonsault! Ardından ise hızlı bir şekilde Crossface bağlıyor. CIMA acı içinde. Bir süre sonra iplere tutunarak kurtuluyor. Şimdi Daniels rakibini köşeye getiriyor. Seri omuz darbeleri vurduktan sonra biraz geri gidiyor. Koşuyor derken CIMA tekmeyi geçiriyor. Şimdi sert bir Chop darbesi patlatıyor. Ardından ise Backstabber. CIMA rakibinin üzerine koşuyor derken bir dirsek darbesi geliyor Daniels'dan. Şimdi ise iconoclasm! Tuş denemesi: 1...2... Kick Out! Ayaklanıyorlar. CIMA iplerden sekiyor fakat şimdi Daniels'dan blue thunder bomb geliyor. Ardından ise Angel’s Wings! Tuş denemesi: 1....2... Kick Out! Daniels kaldırıyor rakibini fakat CIMA aniden sıyrılıyor ve bir Enzuigiri yapıştırıyor. Şimdi koşuyor Daniels'ın üzerine derken Daniels tekmeyi yapıştırıyor. Fakat CIMA tekrardan toparlanıyor. Köşeye çıkıyor ve köşeden Liger Bomb hemen üstüne Perfect Driver! Tuş denemesi: 1...2... Kick Out! CIMA'dan şimdi Air Raid Crash geliyor. Hemen ardından Meteora! Tuş denemesi: 1...2...3! Maç bitiyor. CIMA kazanıyor.

Kazanan: CIMA [***1/2]

Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. CIMA mutlu. İkili maçın ardından birbirlerine saygı gösteriyorlar. Sıradaki maça geçiyoruz.Üç isim sırasıyla girişlerini gerçekleştiriyor. Riho ve Yuka Sakazaki ikili tokalaşıyorlar maç öncesi. Saygı görüntüleri güzel. Aynı saygıyı Rose'e gösteriyorlar. Rose ilk başta tokalaşıyorlar fakat sonra saldırıyor.


Nyla Rose vs. Riho vs. Yuka Sakazaki

Nyla Nose maçın hemen başında ikiliyi ezip geçiyor gücüyle. Dominant bir görüntü sergiliyor. Fakat bir süre sonra Double Dropkick geliyor Riho ve Yuka ikilisinden. Ayağından kavrıyorlar Rose'un ama Rose onları itiyor. Arka arkaya Body Slamler yapıyor ve Splash sonrası Tuş denemesi: 1...2... Japon hatunlar kıvrak bir şekilde kurtuluyorlar. Bu durumdan sonra kendilerine geliyorlar. Rose'u Suplex için kaldırmak istiyor fakat tam tersi oluyor. Rose ikiliye Suplex yapıyor. Şimdi Rose ikiliyi üst üste koyuyor ve Camel Clutch bağlıyor. Riho ayağını iplere koyuyor. Rose bırakmak zorunda kalıyor. Rose şimdi Yuka'nın sırtından kavrayıp sert bir şekilde sıkıyor ardından sert bir biçimde yere bırakıyor. Riho'ya yönelip bir suplex yapıyor. Şimdi Yuka'yı kaldırıp fırlatıyor Riho'nun üzerine. Nyla Rose dominant bir şekilde devam ediyor. Bu sırada Hurricanrana geliyor Yuka'dan! Rose ringin dışından. Yuka şimdi koşuyor ve Magical Girl Splash! Yuka sokuyor ringe Riho'yu ardından köşeye çıkıyor ve bir Dropkick! Tuş denemesi: 1....2... Kick Out! Yuka kaldırıyor derken seri elbow drop darbeleri başlıyor. Bundan üstün taraf ani bir şekilde yaptığı Hurricanrana ile Riho oluyor. Bu sırada ikili birbirlerine aynı anda Dropkick yapıştırıyorlar. Riho aniden kalkıyor ve Double Stomp! Şimdi Rose giriyor derken yatırıyor iplere onu Riho! Şimdi ise 619! Yuka aniden köşeye çıkıyor ve seated senton! Riho'dan ise Double Stomp! Bu sırada Riho tuş pozisyonuna alıyor Yuka'yı ama Yuka atıyor. Bu sırada ayaklanıp koşuyor Riho üzerine Yuka'nın tekrar ve bir Clothesline yapıştırıyor. Attı Yuka. Yuka ve Rose yumruklaşıyorlar. Rose dominantlığını tekrar gösteriyor ve Yuka'yı devre dışı bırakıyor. Riho köşede şimdi onu Vertical Suplex pozisyonuna alıyor ve iplere bırakıyor. Ardından köşeye çıkıyor Rose. Köşeden atlıyor ve iplerin üzerindeki Riho'ya inanılmaz bir diz darbesi vuruyor. Seyirciler çoşuyor. Herkes çıldırıyor. Muhteşemdi. Şimdi ise ayağından tutup kenara çekiyor. Rose köşeye çıkıyor derken Yuka geliyor ve indirmeye çalışıyor onu ama Rose itiyor onu ringin dışına. Şimdi Rose köşeden atlıyor ama çekiliyor Riho! Şimdi Riho çıkıyor köşeye! Riho köşede! Kalkmasını bekliyor Rose'un. Rose kalkıyor Riho atlıyor ama Rose havada yakaladı. Şimdi Yuka atladı fakat Rose onu da yakalıyor derken tuş pozisyonuna alıyor Riho ve Yuka ikilisi. Rose atıyor. Şimdi Yuka ve Riho'nun mücadelesini izliyoruz. Yuka'dan bir Snap Suplex geliyor. Ardından ise aprona geçiyor iplerden destek alıp atlıyor fakat ayaklarını kaldırıyor Riho. Şimdi Rose kavrıyor Yuka'yı ve German Suplex! Ardından ise Beast Bomb! Riho aniden geliyor ve diz darbesi yapıştırıyor! Şimdi ise Yuka'ya yapıştırıyor darbeyi. Riho alev aldı derken Rose yakalıyor ve omuzluyor onu ardından ise Death Valley Driver! Tuş denemesi: 1...2... Kick Out! Rose kaldırıyor Riho'yu ve Beast Bomb pozisyonuna alıyor fakat Riho aniden roll up'a alıyor. Hakem sayıyor: 1....2...3! Riho kazanıyor.

Kazanan: Riho [***3/4]

Rose maç sonrası saldırıyor Riho'ya. Yuhalamalar var. Tam Beast Bomb pozisyonuna almışken Yuka gelip Rose'a engel oluyor. Double Dropkick geçiriyorlar Rose'a ve Rose ringin dışına düşüyor. Yuka kaldırmak istiyor yerden Riho'yu fakat Riho arkadaş canlısı değil. İtiyor Yuka'yı. Yuka üzülüyor. Üzülmesi bir şeyi değiştirmeyecek. Sıradaki maça geçiyoruz.Kip Sabian spiker masasına geçiyor yorumcu olarak. Sıradaki maç için isimler girişlerini gerçekleştiriyor. İlk olarak karizmanın ve kudurtuculuğun vücut bulmuş hali MJF geliyor. Gelirken bir seyirciye tokat yapıştırıyor. Maç öncesi birde heel promosu kesmeyi ihmal etmiyor. Hemen ardından Jungle Boy kardeşimiz Luchasaurus'un omuzlarında geliyor. Muazzam. Şimdi Jimmy Havoc geliyor ve ardından ise Hangman Adam Page!

Hangman Page vs. MJF vs. Jimmy Havoc vs. Jungle Boy

İlk dakikalarda MJF Jungle Boy'a, Page ise Havoc'a yöneliyor. Jungle Boy ringin dışına gönderiyor MJF'i. Şimdi Page ve Jungle Boy'un mücadelesini izliyoruz. Seri taklalardan sonra Big Boot'u patlatıyor Page. Şimdi sert bir chop darbesi yapıştırıyor. İplere gönderiyor derken Jungle Boy'dan bir chop darbesi geliyor. İplerden sekerek tayla atıyor ardından Hurricanrana! Havoc ve Jungle Boy eşleşti. Havoc'dan bir Corner Dropkick ardından ise Michinoku Driver! MJF gelip aniden tuş pozisyonuna alıyor. Başarısız. Birden Hangman Page geliyor ama MJF kaçıyor. Page şimdi Jungle Boy'u kaldırıyor ve Fallaway Slam! Ardından ise Springboard Plancha! Bu sırada Havoc'dan cannonball! Şimdi ise Jungle Boy koşuyor ama MJF girip dirsek darbesini yapıştırıyor ve taunt atıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. Şimdi MJF iplerden sekip ringin dışına atlayacak gibi yapıyor fakat atlamıyor. Kudurtucu MJF en sevdiğim. Bu sırada Jungle Boy girdi ve Dropkick'i yapıştırıyor. Ardından ise ringin dışındaki rakiplerine Moonsault! MJF ve Jungle Boy ringe. Jungle Boy'dan sert Chop darbeleri. Seyircilerden Jungle Boy chantleri var. Bu sırada MJF köşeye alıyor Jungle Boy'u ve sert bir yumruk yapıştırmak istiyor fakat Jungle Boy çekiliyor. Elini köşeye vuruyor MJF. Acı içinde tutarken Powerbomb geliyor Jungle Boy'dan. Şimdi Havoc girdi ve bir Uppercut geçiriyor. Şimdi Suplex için kavrıyor fakat Hangman Page'de geldi! Şimdi ise hem suplex hem Powerbomb geliyor! Hemde MJF'in üzerine doğru. Ayaklanıyorlar. Page şimdi Havoc'un üzerine koşup sert bir clothesline geçiriyor. Bu sırada Page'i roll up'a alıyor MJF. Fakat Page atıyor hemen. Page koşuyor derken MJF kaçıyor ringin dışına. Bu sırada Jungle Boy ve Jimmy Havoc aniden koşup tekmeyi yapıştırıyorlar Page'in suratına. Şimdi Havoc aniden Jungle Boy'u Acid Rainmaker pozisyonuna alıyor fakat Jungle Boy'dan Hurricanrana! Bu sırada Page aniden kavrıyor Jungle Boy'u ve Powerbomb! Tuş denemesi: 1...2... Fakat MJF aniden Jungle Boy'un ayağını iplere koyuyor. Şimdi Havoc geldi ve German Suplex geliyor Page'e! MJF Jungle Boy Havoc'un üzerine fırlatıyor. Şimdi Havoc'u getiriyor ringin ortasına tuş deniyor ama başarısız. Page girdi. Page ve MJF karşı karşıya. Face to face yapıyorlar. Birbirlerine büyük bir aşk ve tutku ile bakıyorlar. lol Şimdi bir tokat geliyor Page'den. seri yumruklaşmalar izliyoruz. Sert bir chop darbesi. Page iplere gönderiyor derken MJF'den Chop Block! Sharp Shooter bağlamak istiyor fakat başaramıyor. Şimdi Hangman Page bağladı. Acı çekiyor MJF fakat bir süre sonra iplere tutunuyor. Page şimdi tekrar yöneliyor MJF'e fakat MJF onu aprona doğru gönderiyor. Şimdi ise MJF'den Body Draped Piledriver! Tuş denemesini Jungle Boy bozuyor. Aprondayken bir yumruk yapıştırıyor MJF fakat Jungle Boy Luchasaurus'un omuzlarından geri sekiyor. Şimdi iplerden zıplamak istiyor fakat Jimmy Havoc onu omuzlayıp Luchasaurus'un üzerine atıyor. Jimmy Havoc şimdi orta parmağını gösteriyor derken Low Blow geliyor MJF'den. Tekrar yöneleceği sırada Havoc onu yatırıyor birden yere ardından köşeye çıkıyor ve Double Foot Stomp. Şimdi ise Acid Rainmaker? Şimdi Page girdi ve bir Lariat Havoc'a! Ardından MJF'i ringin dışına gönderiyor. Şimdi ise Jimmy Havoc'u kavrıyor ve Dead Eye!

Kazanan: Hangman Page [****]

Hangman Page galibiyetini kutluyor. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. MJF ve Hangman Page maçın ardından bakışıyorlar tekrar. MJF terk ediyor ringi. Page abim iyisin güzelsin ama hala gözümde bir şampiyon potansiyelinde değilsin.İlk olarak Darby Allin girişini gerçekleştiriyor. Ardından ise güreş dünyasının altın çocuğu. Yüceler yücesi The American Nightmare Cody Rhodes girişini gerçekleştiriyor.

Cody vs. Darby Allin

Allin maç başladığı halde köşede yerde oturuyor. Sonra kalkıp hırkasını çıkarıyor. Lock up yapıyorlar ve Cody üstün çıkıp köşeye götürüyor. Allin kıvrak hareketlerle Cody'yi alıyor köşeye, daha sonra hammerlock bağlıyor. Cody bacağından tutup yere düşürüyor ama sonra karşılıklı ayağa kalkıyorlar. Tekrar lock up için yaklaşıyorlar ama Cody uzaktan çalışarak headlock'a almayı başarıyor headlock takeover ile yere alıyor. Allin yavaş yavaş kalkıp iplere yolluyor, karşılıklı hip tosslar deniyorlar, Allin iplerden destek alarak hip toss ile Cody'yi dışarı yolluyor. Cody Allin'in pankartına şöyle bir baktıktan sonra tekrar giriyor ringe. Allin onu alkışlıyor ve el sıkışmak istiyor ama bu bir tuzak. Yerde bir yuvarlanmanın devamında roll up'a alıyor ama Cody kurtulup tokadı basıyor ve sersemletiyor. Cody irish whip deniyor ama rakibi direnince yere yatıp tokat atıyor ve sonra irish whip ile köşeye çok sert fırlatıyor, Allin turnbuckle'ın üzerinden dışarı uçuyor adeta! Bu sırada Cody ringde şınav çekiyor. Giriyor tekrar Allin ve Cody onun koluna çalışıyor ve bir de standing suplex yapıyor. Cody 2 kez tuş deniyor, Allin kurtuluyor ikisinden de. Cody Allin'in sırtına bir diz geçirip iplere yolluyor ve fireman's carry'ye alıp ribbreaker yapıyor (ismi ben uydurdum). Cody yerdeki rakibine tekmeler attıktan sonra Figure 4 bağlıyor, Allin acı içinde iplere tutunmayı başarıyor. Cody Allin'i kafasından tutup bir kez daha köşeye atıyor ve Allin yine dışarı uçuyor. Allin aprona geliyor, Cody de yaklaşıyor ama Allin onu kolundan çekerek ring direğine çarptırıyor. Buna rağmen Cody rakibini sersemletiyor ve STO yapıyor! Tuş denemesi 2'de kalıyor Cody'nin. Cody iplere yolluyor ve dönüşte clothesline ile indirip bir başarısız tuş denemesi daha yapıyor. Cody şimdi yerde double underhook hold bağlıyor, Allin kurtulmaya çalışsa da Cody bırakmamakta kararlı. Bir tuş denemesi başarısız oluyor ve Cody bir standing suplex daha yapıyor. Cody clubbin blowlar ile devam ediyor ve sonra da choplara başlıyor. Cody kola çalışmaya devam ediyor. Tekrar suplex için kaldırıyor ve saniyelerce tutuyor ama yapamıyor suplexi, Allin counterlayıp tuş deniyor olmuyor, sonra bir de Tornillo! Tuş yine geşmiyor! Allin bir anda Disarmer bağlıyor ve defalarca darbe vuruyor Cody'nin eline! Cody sürüne sürüne iplere gidiyor ve bıraktırıyor kilidi. Allin dışarı çıkan Cody'ye suicide dive yapıyor ve elini demir basamaklara vuruyor. Bir de stomp yapacakken eline Cody bir anda elini çekiyor ve Allin'i sırt üstü basamaklara düşürüyor! Cody ringe giriyor ve Allin'e suicide dive yapıyor! Cody rakibini ringe sokup peşinden giriyor. Köşeye gidiyor ama Allin tekmeyle karşılayıp shotgun dropkick ve back elbow vuruyor. Allin Yoshi Tonic ile tuşa gidiyor! 1-2-... Olmuyor! Maçın bitmesine 5 dakika kaldı. Allin köşeye tırmanıyor ama Cody gelip arkasından vuruyor. Cody de tırmanıyor ve AVALANCHE REVERSE SUPLEX!!! İki güreşçi de yerde kalıyor, Cody sürünerek tuş deniyor ancak 2'de kalıyor! Allin apronda Cody'nin elini ısırıyor, Cody lariat ile ringe atıyor onu ama Allin de kollarından çekerek iplere çarptırıyor. Cody apronda yerde kalıyor. Allin köşeye çıkıyor ve aprona COFFIN DROP! AMA CODY KAÇTI! Cody kalkıp ringe sokuyor rakibini, bacağından tutuyor ama Allin'den tokat! Cody'den bicycle kick! Cody şimdi Allin'i üzerinde Cody yazan ceset torbasına koyuyor ve ayağa dikip DİSASTER KICK! Çıkarıp tuşa gidiyor, Allin atıyor! 1 dakika kaldı! Cody yine tuş deniyor ama Allin atıyor. Cody şimdi kemeriyle kırbaçlıyor Allin'i! 30 saniye! Cody kaldırıp tekme atıyor Cross Rhodes deniyor ama Allin'den ani bir stunner ama devamında Cross Rhodes! 10 saniye kaldı! 2 saniye kala Cody tuşa gidiyor! 1-2-... Süre bitti!

Kazanan: Time Limit Draw [***]

Seyirciler 5 dakika daha istiyorlar. Bu arada Cody'nin arkasından Shawn Spears çıkıyor sandalye ile ve Cody'nin kafasını patlatıyor! Şimdi Brandi'ye bakıyor ve üzerine yürüyor ancak karşısına hakem çıkıyor. Spears sandalyeyi bırakıp ringi terk ediyor. Brandi de Cody ile ilgileniyor. Cody'nin kafası fena kanıyor. Bu sırada MJF, SCU falan yardıma geliyor. Cody boş boş bakışlarla alanı terk ediyor herkesin yardımıyla.Spikerler durum hakkında uzun bir değerlendirme yapıyorlar üzgün bir halde. Sırada 6-Man Tag Team Maçı var. Bucks ve Omega Street Fighter temalı bir giriş yapıyorlar. Justin Roberts "Round 1! Fight!" diyor.

Laredo Kid & Lucha Brothers vs. The Elite

Nick ve Kid başlıyor. Lock up yapıyorlar, karşılıklı kol kilitleri ile geçiyor ilk saniyeler, sonra bir de karşılıklı drop kick deniyorlar ama sonuç yok. Kid headlock bağlıyor, iplere gittikten sonra klasik gel gitleri görüyoruz ki Kid rakibinin sırtına chop vuruyor. Sonra bir de köşede vuruyor. Kid aprondan bir roundhouse kick vurup giriyor, karşılıklı counterlar oluyor yine. İki isim arasındaki gerilima artınca diğer takım elemanları da dalıyor ringe ve itişmeye başlıyorlar. Luchalar super kick deniyor ama Elite engelleyip yumrukluyor ve iplerden sekiyorlar ama luchalardan drop kick! Daha sonra da dışarı giden Elite takımının üzerine uçuyorlar. Kid moonsault, diğerleri top con hilo uaptı. Luchalar Nick'e üstünlüj kuruyorlar, Brothers double superkick vuruyor, Kid'den de reverse RANA! Cero Miedo derlerken Matt dalıyor. Fenix reverse super kick yapıyor ve Laredo Kid de iki kez moonsault yapıyor. İkide kalıyor tuş denemesi. Kid iplere yolluyor ve running forearm vuruyor. Nick bir şekilde kurtuluyor üçlüden ve Matt giriyor. Matt şimdi Fenix'e iki kez suplex yapıyor, üçüncüyü de hem Pentagon'a hem Fenix'e yapıyor. Oömega tag alıyor. Ringi temizledikten sonra Kid'e choplar ve diving back elbow strike vuruyor. Daha sonra bir de backbreaker vuruyor, tuş 2'de kalıyor. Omega fireman's carry'ye alıyor, Kid inip low super kick ve hanging neckbreaker vuruyor. Devamında flying crossbody deniyor ama Omega'dan gelişine drop kick! Şimdi Bucks Tope Con Hilo için çağrı yapyıor ama Omega'nın karşısına Pentagon çıkıyor. Durduruyor. Bakışıyorlar, Pentagon Cero Miedo yapıyor eldivenini çıkararak. Omega sinirleniyor ve forearm darbeleri başlıyor karşılıklı. Pentagon chop vuruyor. Pentagon iplere yolluyor, bir gel git sonucu Omega diz çökertiyor ve Top Crusher! Fenix müdahale etmek isterken Omega apronda tutuyor ama Fenix tekme atıyor ona, Bucks ise Fenix'i indiriyor. Şimdi Elite Laredo Kid'i domine ediyor ringde. Omega German Suplex yapıyor ve taunt atıyorlar. Omega Kid'e moonsault yaptıktan sonra Bucks da atlıyor ve Nick atağı Senton Atomico ile tamamlıyor. Omega ayağını Kid'in üzerine koyarak tuş deniyor. Olmuyor. Nick tag alıyor. Sonra bir şey yapmadan Matt'e tag veriyor. Kid Bucks'ı indiriyor, Omega geliyor ve german deniyor ama Kid counterlayıp enzuigiri vuruyor ve Pentagon giriyor. Pentagon ortalığı dağıtıyor ve Omega'ya Backstabber yapıyor. Fenix de dışarıda Omega'ya hurricanrana yapıyor. Kid'den de Nick'e Suicide Dive! Bu arada Matt köşeye asılı kalıyor ve Pentagon'dan double foot stomp! Tuş denemesi 2'de kalıyor. Pentagon Armbreaker deniyor ama Matt engelleyip iplere gidiyor ve karşılıklı yumruklardan sonra bir kez daha ipler ve Matt'ten Destroyer! Bir de Spear! İki güreşçi de yerde kaldı! Matt Omega'ya tag veriyor. Omega Luchaları dağıtıyor resmen. Kid'e bir V-Trigger ve Dragon Suplex! Diğer iki ismi de Dragon Suplex ile aldı bu arada. Omega köşeye çıkıyor ama Pentagon'dan enzuigiri! Fenix Pentagon'a koşuyor ve Pentagon onu Nick'in üzerine atıyor dışarıdaki! Bu arada neler olduğunu anlayamadığım bir karmaşada Matt'ten Destroyer! Kid Omega'yı kaldırıyor ama Nick'ten supe kick! Şimdi herkes birbirine super kick vuruyor. Elite rakiplerine diz çökertip 3'e kadar sayıyor ama Luchalardan Super Kick! İplere gidiyor Luchalar ama dönüşte Elite'ten Hadouken! Şimdi Triple Liger Bomb Elite'den! Tuş gelmiyor. Kid'i tutup iplere asıyorlar, sonra Fenix'i de yerleştiriyorlar ve Nick'ten ikisine birden 450 Splash! Omega tuşa gidiyor ama Pentagon kafasına tekme atıyor! Bu arada Bucks ring içinde üstünlüğü alırken Pentagon Nick'e slingblade yapıyor. Kid Nick'i düşürüyor ve Omega'dan da Kid'e V-Trigger! Fenix'ten de Omega'ya cutter! Nick'ten de Fenix'e Hanging Neckbreaker! Nick ayakta kalan son adam. Şimdi dışarıda Matt Meltzer poizsyonunda Nick'i tutuyor. İçeride ise Nick Fenix ve Kid'in baskısında kalıyor. Bu aradaNick iplerin üzerindeyken Fenix onu tutuyor ve diğer ikilninin üzerine atlyıorlar. Omega ring içinde Kid'i yakalıyor V-TRIGGER! TIGER DRIVER 96! Omega tuş edemiyor! Kid'e bir V-Trigger daha! Omega kaldırıyor Kid'i ve ONE WINGED ANGEL! 1-2-3!

Kazanan: The Elite [****1/2]

Maçtan sonra iki taraf birbirlerine saygı mı gösteriyorlar kavga mı ediyorlar anlamıyorum. Sanırım ileride Pentagon vs. Omega göreceğiz.Bu maçla birlikte AEW etkinliği sona erdi. Işıklar kapanıp açılınca bir maç daha olacak ama. Bu maçta ise herhangi bir kural yok. Resmi bir maç değil.

Unsanctioned Match: Joey Janela vs. Jon Moxley

Janela çok rahat. İkili yüz yüze geliyorlar ve Janela rakibinin suratını ittiriyor. Moxley tekme atıp choplara başlıyor. İplere yolluyor ama Janela orada kalıp Moxley'yi dışarı atıyor ve Suicide Dive yapıyor! Janela dışarıda rakibini dövmeye devam ederken Moxley onu seyircilerin arasında atıyor ve orada dövmeye başlıyor. Seyircilerin arasında kavgaya devam ediyorlar ve Janela tekrar ring kenarına yollayıp ring direğine vuruyor rakibinin kafasını. Janela şimdi masa çıkarıyor ring altından. Masayı dışarı kurduktan sonra protez bacakla Moxley'ye vuruyor ama Moxley kendine gelip rakibinin kafasını basamaklara vuruyor. Moxley sandalye alıp Janela'yı ringe sokuyor ve sandalye ile birlikte Janela'ya body slam yapıyor. Moxley bu arada kanamaya başlıyor. Janela kalkıp forearmlar ve chop darbeleri vuruyor. Rakibini sandalyeye oturtup karşısında iplere tırmanıyor! Janela'dan senton bomb! Ama Moxley çekilince Janela sandalyeye çakıldı. Tuş başarısız Moxley'den. Moxley birkaç yumruk attıktan sonra ring altından Barbedwire'lı sandalye çıkarıyor! Janela korkarak kaçıyor ama Moxley tepesinde bile. Moxley tekmeler attıktan sonra bir body slam daha yapıyor. Moxley barbedwirelı sandalyeyi rakibinin üstüne koyup ayağıyla üstüne basıyor! Sonra da seyircileri selamlıyor. Moxley köşeue tırmanıyor ama Janela'dan ona yumruklar geliyor. Janela da çıkıyor Moxley'nin yanına ve onu sandalyenin üzerine Frankensteiner! Ve bir de barbedwire sandalye ile sırtına sert bir darbe! Janela tuş deniyor ama Janela kurtuluyor. Janela bir merdiven daha çıkarıp ringe sokuyor. Masayı köşeye yaslıyor. Moxley'ye dönüyor ama Moxley onu firemans carry'ye alıyor. Bir süre dolanıyorla ringin içinde. Janela aprona inip suplex deniyor ama Moxley izin vermeden kendisi de oraya geçiyor. BU ARADA JANELA'DAN DIŞARIDAKİ MASAYA RUSSIAN LEG SWEEP! Ringe giriyorlar, Moxley kaldırıyor ve Janela'yı köşedeki masaya gömüyor! Moxley 2 masa daha çıkarıp ikisini de yan yana dışarı kuruyor. Bu arada Janela'nın yatarak Moxley'ye orta parmak çektiğini görüyoruz. Moxley sinirle giriyor ve çok sert yumruklar atıyor. Moxley çıkıyor ve barbedwire'lı bir tahta buluyor. Tahtayı köşeye yaslıyor. Moxley rakibini kaldırıp oraya gömmek istiyor ama Janela izin vermiyor. Bir takım counterlar görüyoruz, JANELA MOXLEY'Yİ KALDIRIP BARBEDWIRE'LI TAHTAYA GÖMÜYOR! Janela tuş deniyor. 1-2-... Moxley kurtuluyor.Karşılıklı yumruklar görüyoruz ikiliden. Janela üstün çıkıp Moxley'yi köşeye indiriyor ama Moxley kendine gelip aniden kalkarak lariatla indiriyor rakibini! Moxley Janela'yı kaldırıyor ama Janela inip super kick vuruyor iki tane ve Moxley apronda kalıyor. Janela şimdi bir de merdiven çıkarıyor ve ringe sokuyor. Janela merdiveni ikili masaya yakın olacak şekilde ringe kuruyor. Janela dışarıda rakibinin kafasını defalarca basamaklara vuruyor. Janela şimdi merdivene tırmanıyor! Dışarıdaki masalara mı atlayacak?? Janela hazırlanıyor ve MASADA YATAN MOXLEY'YE FLYING ELBOW DROP! METRELERCE MESAFEDEN DÜŞTÜ! Janela masa enkazlarını toparlayıp yer açıyor ve ringin altından bir barbedwire'lı tahta daha çıkarıyor. Tahtayı ring ve bariyerlerin arasına koyuyor. Bu arada Moxley ringe giriyor. Moxley'den ani bir Double Double Hook DDT! Moxley kaldırıyor devamında ve barbedwirelı tahtaya DEATHVALLEY BOMB! Janela devam edebilecek gibi durmuyor. Moxley onu ringe sokuyor ve kalkmasını bekliyor. Janela kalkıp bir yumruk atıyor ama Moxley ardı ardına diz darbeleri ile indiriyor onu. Moxley ringin altından şimdi de bir saksı çıkarıyor. Saksının içindense raptiye dolu bir torba çıkarıyor! Raptiyeleri yere seriyor Moxley. Şimdi de Janela'nın ayakkabılarını çıkarıyor! Moxley Janela'yı kaldırıp ayak üstü raptiyelere göömek istiyor. Ama Moxley'den Janela'ya raptiyeler üzerine RELEASE SUPLEX! Moxley şimdi kaldırıyor ve ayak üstü raptiyelere gömüyor! Janela her şeye rağmen rakibine orta parmak çıkarıyor. Moxley bir paket daha çıkarıp onu da döküyor. Moxley kaldırıyor ve raptiyerele PRADIGM SHIFT! 1-2-3!

Kazanan: Jon Moxley [**3/4]

Moxley arka alana giderken koşarak Kenny Omega geliyor ve V-TRIGGER! BİR DE MASAYA PILEDRIVER! MOXLEY'NİN ÜZERİNE MASA PARÇALARI KOYUYOR VE DOUBLE FOOT STOMP! Kenny Omega Moxley'yi döverek arka alana doğru gidiyor. Moxley karşılık vermeye çalışsa da Omega onu harcıyor resmen döverek. Omega baterinin üzerine atıp çubuklarla Moxley üzerinden bateri çalıyor ve bir de sırtında gitar kırıyor! Omega havalı bir şekilde giderken Moxley hakemlerin yardımıyla kalkıp arka alana gidiyor. Derken Omega tekrar dalıyor ve Moxley'ye çöp kovasıyla sayısız darbe vuruyor. Omega kovayı yere yerleştiriyor ve PARADIGM SHIFT! Kendi hareketiyle vurdu Omega! Omega girişte tauntunu atarken Moxley'nin gülümsediğini görüyoruz. Fyter Fest bu şekilde sona eriyor.
imzaSizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes


x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion


Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:31   #2
Reckless Behaviour
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 17.594
Konular: 3948
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 545829
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 545829
Mesajlar: 17.594

Standart

Emeğinize sağlık. Güzel bir yazı olmuş.
imza
Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Ekim 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Aralık 2019 Ayın Onur Kürsüsü
10x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
2019 Slammy Yılın Aktif Üyesi Ödülü
2019 Slammy Yılın Uykusuz Üyesi Ödülü
2019 Yılının En Çok Mesaj Atan Üyesi
2019 Yılının En Çok Konu Açan 2.Üyesi


Haftanın Parlayan Üyesi Ödüllerim

17 Şubat 2019LoganJeanTR
13 Ekim 2019LoganJeanTR
27 Ekim 2019LoganJeanTR
10 Kasım 2019LoganJeanTR
15 Aralık 2019LoganJeanTR
29 Aralık 2019LoganJeanTR
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:35   #3
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2962
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.660

Standart

Elinize sağlık. 2-3 gündür inceleme yapmaya üşeniyorum, sizin yapmanız güzel oldu.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:36   #4
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2013
Nereden: Güney sahilleri
Mesajlar: 41.094
Konular: 3577
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 331686
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 331686
Mesajlar: 41.094

Standart

Ortalama bir şovdu. Main event beklentilerimin altında kaldı ve puanımdan da anlaşılıyor bu. Elimize sağlık.
imza

TAG TEAM WRESTLING IS THE BEST WRESTLING

RPG Karakter:
Dalton Castle
Başarılar:
First ever GWA Champion
Intercontinental Champion
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:43   #5
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.960
Konular: 3828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138
Mesajlar: 17.960

Standart

Ellerinize sağlık yazıyorum konuya.
imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 21:52   #6
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 9.361
Konular: 578
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 451333
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 451333
Mesajlar: 9.361

Standart

Beni puanlamacı olarak almamışsınız aşk olsun. Elinize sağlık.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise


Feud İncelemelerim
Kariyer İncelemelerim
GWA RPG Karakter
Rey Mysterio
Başarılar
Güncel Oceans Şampiyonu
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-07-2019, 22:58   #7
bozkır ve çöl komutanı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 17.087
Konular: 1026
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 304322
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 304322
Mesajlar: 17.087

Standart

Uzun zaman sonra forumda böyle resimli, güzel fontlu inceleme gördüm. Emeğinize sağlık.
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.