GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 21-07-2019, 15:20   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: -
Mesajlar: 7.707
Konular: 1655
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175
Mesajlar: 7.707

Standart RPG GWA - 22 Temmuz 2019 GWA 75

Şov Bilgileri
GWA 75
22.07.2019 - 20.30 - C
Madison Square Garden
New York City, Manhattan
75. BölümŞovu Takip Etmek İçin Nedenler

- GWA'in 75. Şovuna Özel 1 Saatlik Az ve Öz Canlı GWA 75 Şovu!

- Nexus'un No Way Out'daki Rakipleri Kimler Olacak?

- Global Insanity Series Turnuvasında Blok Finalleri!
Cody vs. Samuel Shaw - Hardcore Championship Maçı
AJ Styles vs. Bryan Danielson
Main Event: Bray Wyatt vs. Joey Janela


Pyrolar patlıyor ve GWA 75 başlıyor! Spiker masamızda Buğra Gür ve Rasim Ozan Kütahyalı var.

Buğra Gür: GWA 75'ten herkese iyi akşamlar, ben Buğra Gür bugün yanımda Rasim Ozan var. Nasılsın Rasim?

Rasim Ozan Kütahyalı: Arkaya kız getirebiliyor muyduk?

Buğra Gür: Sen evlisin Rasim.

Rasim Ozan Kütahyalı: Öyle miyim?

Buğra Gür: Neyse sus şimdi bu mu mevzumuz?WE
ARE
ONE
Adam Cole ve John Cena ringteler. Mikrofonu önce Adam Cole alıyor.

Adam Cole: İşte Nexus işte şampiyonlar! Yıkılmadan buralara kadar geldik. Önümüze türlü rakip geldi devirdik. Çünkü biz Nexus’us, biriz. Ayrı ayrı güreşçiler de olsak sanki aynı vücutta form bulmuş gibi hareket ediyoruz. Bu bizim formülümüz. Tabii herkes beceremez bunu. Biz genellikle o arka alandaki kokuşmuş takımlardan çok daha farklıyız. Bir kere çok daha yetenekliyiz. Çok daha karizmatiğiz. Baksanıza bana hele John’a.

John Cena: Evet, biz farklı insanlarız. Bunu şu ana kadar arka alanda bizle maça çıkma cesaretine girebilmiş tüm ahmakların anladığını sanıyorum. Eh No Way Out’ta bir maçımız olmadığına göre Adam’la beraber New York’ta biraz eğlenebili-Chuck Taylor ve Trent Beretta girişte gözüküyorlar! Madison Square Garden’da büyük bir sevinç tufanı kopuyor! İkili girişte birbirine emin şekilde bakıp sarıldıktan sonra yine beraber ringe giriyorlar.

İkili kenardan mikrofonları aldıktan sonra öncelikle Chuck Taylor söze başlıyor.

Chuck Taylor: Biz geldik beyler. Hani normale benzenler. Bizle beraber seyircileri rencide ettiğiniz takım. Hani Mario ile Luigi dediğiniz, bu arada bence çok güzel yakıştırma bu teşekkürler Cole. 2 hafta önce ne oldu hatırlıyor musunuz? Trent kankim hatırlatmak ister misin?

Buğra Gür:Erkeğe bak erkeğe nasıl konuşuyor be!

Trent Beretta: Tabii kankim. Adam ve John 2 hafta önce sizi bir güzel benzettik. Ve o aşağıladığınız ikili sizi yenen ender takımlardan biri oldu. Ama bence dahası var. Biz sizi yenebileceğimizi kanıtladık ve o kemerlerin bizim olması için tüm şartları yerine getirdik. Ne dersiniz No Way Out’ta kemerlerinizi ortaya koymaya?

Adam Cole ve John Cena bu duydukları karşısında şok olmuşken Cole beklemeden konuşmaya başlıyor.

Adam Cole: Pardon da siz kimsiniz? İki tane sünepe adam gelmişler girişte sarmaş dolaş geliyor. Sonra konuşurlarken birbirlerine kanki manki diyorlar. Burası lise mi? Koskoca GWA’da iki tane DENYO gelmiş bize yani Nexus’a meydan okuyor. Vallahi hiç güleceğim yoktu. Çapınız bizim ismimizi ağzınıza almaya anca yeter, ona göre konuşun.

Chuck Taylor: Bence biz çapımızı sizi yenerek çok net bir biçimde belli ettik Adam. Çok mu korkuyorsunuz? No Way Out bence kankimin dediği gibi sizin bizim gibi “denyo” güreşçiyi yenmesi ve sükse yapması için mükemmel bir sahne olacaktır eh? Yoksa korkup kaçacak mısınız Adam? Korkak mısınız?

Adam Cole bunu duyunca çılgına dönüyor ama Cena onu tutup araya giriyor.

John Cena: Anlaşılan bu aptallara kazanma fırsatı tanıyarak biz hata yaptık. İstediğin şeyin farkında olduğunuza emin olun. Çünkü Las Vegas’tan dışarı adım atamayacaksınız. Maçtan sonra kaldığınız hastanede artık anneniz babanız gelip size bakıcılık yapacak. Las Vegas’ta gidip fakir kumarhanelerinde poker bile oynamayacaksınız.

John Cena konuşurken GM Pro 1.0 geliyor.

GM Pro 1.0: Best Friends… Nexus…
No Way Out…
GWA Takım Kemerleri…
İki tarafta hazır olsun…
Baş… arı… lar…

GM Pro 1.0’ın maçı onaylaması ile No Way Out’ta Nexus kemerlerini Best Friend’e karşı koruyacak! Adam Cole ve John Cena soğuk bir şekilde rakiplerine bakarken Best Friends birbirlerine sarılarak yakaladıkları kemer şansını kutluyorlar ve bizde reklamlara gidiyoruz.

American Nightmare!Cody Rhodes konsantre bir şekilde girişte görünüyor. Seyircilere şöyle bir baktıktan sonra derin bir nefes alıp ringe giriyor ve girişe dönüyor. Karışık tepkiler var arenada.Dead Flowers!Samuel Shaw girişte görünüyor. Deri eldivenlerini ağır ağır takarken Cody'i süzüyor. Shaw aprona çıkıyor şimdi ve seyircilere dönüp ezme hareketini yaptıktan sonra içeri giriyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Global Insanity Series
A Blok Finali
Cody vs. Samuel Shaw


Exclusive - Şovdan birkaç saat önce

Arka alandayız. GM Pro 1.0 ve Samuel Shaw'u konuşurken görüyoruz.

GM Pro 1.0: Veriler.... Hesaplanıyor..... Veriler...... Değerlendirmeye..... Alınıyor..... İstek.... Hesaplanıyor... İstek.... Değerlendirmeye.... Alınıyor.... İsteğin.... Çıkarabileceği.... Sonuçlar.... Hesaplanıyor.... Tüm... Veriler... Toplanıyor.... Hesaplama... Tamamlanıyor.... Seçim.... Yapılıyor....

GM Pro 1.0: Pekala.... Shaw.... İsteğin.... Kabul.... Edildi..... 7-24..... Olan.... Bu... Hard-core..... Kemerin... Sadece..... GWA.... 75..... Şovuna.... Özel..... Cody.... İle.... Olan... Maçında..... Ortada...... Olmayacak..... Sana... ve... Kemerine... Bugünlük.... Özel... Bir.... Koruma.... Sağlıyorum.... O... Kemer... Sadece... Bugünlük.... Sende..... Bir... Dokunulmaz-lığa.... Sahip....

Samuel Shaw bu isteği yerine geldikten sonra rahatsız edici bir gülüş suratına yerleştiriyor. Ardından oradan ayrılıyor. Kameralarımız kapanıyor.
Shaw hiç es vermeden Cody'nin üstüne çullanıyor, Cody de aynı şekilde! Yumruk yumruğa giriyor ikili, Cody! Shaw! Cody! Shaw! Shaw üstünlüğü ele alıyor ve arka arkaya yumruklar saydırdığı Cody'i şortundan tutup karşı köşeye fırlatıyor- Cody turnbuckle'dan sıçrıyor ve Disaster Kic- Shaw onu yakalıyor ve RİNG DIŞINA POWERBOMB'LA FIRLATIYOR! Cody iki büklüm. Shaw köşeye tırmanıp tekrar ezme hareketini yapıyor ve yuhalanıyor ağır bir şekilde. Kayarak ringden iniyor Shaw ve ayağa kaldırdığı Cody'i Suplex pozisyonuna kaldırıyor- karın üstü barikata! Cody karnını tutuyor acı içinde. Shaw kaldırıyor ayağa ve geri ringe postalıyor. Şimdi Shaw ağır hareketlerle basamağı tırmanıyor, ringe giriyor, Cody'e yöneldi- Cody'den Small Package! 1....2....Shaw kalkıyor- Cody'den sert bir Enzuigiri! Shaw sersemliyor. Şimdi Cody yumrukları saydıran taraf. 4. yumrukta Shaw halsizce iplere yaslanıyor ve Cody onu ringin dışına Clothesline'la yolluyor! Shaw yerdeyken Cody köşeye çıkıyor ve ayaklanmaya çalışan Shaw'a bakıyor. Shaw kalkıyor ağır ağır... gözleri Cody'i arıyor... DIVING CROSSBODY! Cody ring dışındaki Shaw'ın üstüne uçuyor! İkisi de yerde şimdi. Cody kalkıyor ağır ağır ve kazağından tutup kaldırdığı Shaw'ı ringe gönderdikten sonra içeri dalıyor, Shaw'ı iplere yaslıyor ve bacaklarını kaldırıyor... tam karnına Football Kick! Shaw iki büklümken Cody tuşluyor, 1....2....

Shaw kalktı! Cody şimdi köşeye yöneliyor ve tırmanıp ikinci bir Crossbody için bekliyor. Samuel Shaw yavaş yavaş kalkıyor ve Cody atlıyor, Diving Crossbody! Ama Shaw onu tutuyor havada ve kaldırıp Snake Eyes pozisyonunda tuttuktan sonra köşeye koşuyor, Snake Eyes! Yüzünü köşeye vuran Cody sersemlemiş şekildeyken Shaw iplerden sekiyor ve Lariat! Cody yerde, Shaw tuşluyor, 1....2....Cody kalkıyor bu kez. Shaw şimdi yerde kıskaca aldığı rakibini uygun duruma getiriyor ve Coquina Clutch! Coquina Clutch'ı bağladı Shaw! Cody soluk almaya çalışırken hakem pes edip etmediğini soruyor. Cody başını iki yana sallıyor ve ağır ağır dizlerinin üzerine geliyor. Shaw hareketi hala sıkarken birinci dirsek! Bir dirsek daha! Üçüncü dirsekte Shaw gevşiyor ve Cody bir de yumruk patlatıyor karnına, tamamıyla kurtuluyor kıskaçtan. Şimdi Shaw bir Uppercut'la cevap veriyor. Cody iplere geriliyor ama üzerine koşan Shaw'a tekmeyi vuruyor. Shaw bir Lariat daha sallarken Cody koşup kolunun altından dönerek Tornado DDT ile çiviliyor yere Shaw'ı. Cody tuşa gidiyor, 1....2....Shaw kalkıyor. Cody şimdi tek dizinin üzerinde, Beatiful Disaster için tetikte. Shaw kalkıyor.. Cody koşup iplerden sürat alıyor ve Disaster Kick için sıçrıyor- SHAW HAVADA YAKALAYIP SPINNING SIDE SLAM'I VURUYOR! HUMAN CENTIPEDE! Shaw tuşa gidiyor şimdi, 1....2......

Cody kalkıyor bu kez de! Shaw eldivenlerini düzeltiyor ve Cody'i ayağa kaldırıp köşeye fırlatıyor. Üzerine koşup Corner Clothesline'ı vuruyor. Sersemlemiş Cody'nin boğazına ayağını dayıyor ve ipleri tutarak sıkıyor. Hakem sayıyor, 1....2...3....4....Shaw 5 sayılmadan bırakıyor ve kolundan tutup kendine çektiği Cody'e ikinci bir Human Centipede vurmak istiyor- Cody arkaya iniyor ve arkasını dönen Shaw'ın tam suratına Dropkick! Shaw darbenin etkisiyle köşeye gerilediğinde üzerine koşuyor ve Corner Forearm Smash! Cody iyice coşuyor ve karşı köşeden sekip bir de Running Dropkick! Shaw köşede hareketsiz şimdi. Cody o hala yerde yatarken arkası dönük şekilde köşeye tırmanıyor. Cody aşağı bakıyor, Shaw'ın kalkmasını beklemeden üstüne Moonsault'la atlıyor! Boşa! Shaw çekildi. Cody karnını tutarken Shaw'dan akıllıca bir School-Boy, 1....2.....Cody son anda kurtuluyor! Shaw tekrar üzerine gelen rakibini Drop Toe Hold'la yere indiriyor ve ayak bileğine çok sert bir stomp yapıyor! Cody acıyla ulur ve ayağını tutarak köşeye gerilerken Shaw onu kurt misali izliyor ve kalkmasını bekliyor. Cody şimdi köşede doğruluyor, Shaw son hız koşuyor- CODY ÇEKİLİNCE OMZUNU RİNG DEMİRİNE VURUYOR! Shaw öylece kalıyor. Cody ise iplere tutunarak kalkmaya gayret ediyor. Shaw sonunda yaşam emareleri gösterip kendini geri çektiğinde Cody iplerden sıçrıyor ve DISASTER KICK! TAM SURATINA! CODY GİTTİ TUŞA, 1.....2.....

SHAW'DAN KICK-OUT! Cody'nin tekmesi Shaw'ı devirmeye yetmiyor. Cody sürünerek Shaw'a ulaşıyor şimdi ve kazağından tutup yavaş yavaş ayağa kaldırıyor. Arkadan kavrıyor, Cross Rhodes için her şey hazır- AMA SHAW ANİDEN SIRTLIYOR CODY'İ VE ANİ BİR SAMOAN DROP! Shaw rakibini gafil avlamayı başarıyor ama ayağa kalkamıyor. İki isim de yerde yatarken hakem sayıyor, 1....2.....3......4....5.....6......7....Cody, iplere, Shaw ise turnbuckle'a tutunarak ağır ağır ayaklanıyor. Shaw vahşi bir ifadeyle rakibine son hızla koşuyor- Cody onu tutuyor ve iplere Exploder Suplex! Ring zeminine çok kötü vuruyor boynunu Shaw. Cody şimdi istediği boşluğu bulmuş gibi arkadan kavrıyor rakibini ve Cross Rhodes için dönüyor- ama Shaw dönmüyor! Shaw ayakta kalıyor ve Cody'i yılan misali sararak KATA-GATAME'Yİ BAĞLIYOR! KATA-GATAME! Shaw hareketi sıkıyor, Cody'nin suratı yavaş yavaş morarırken hakem pes edip etmediğini soruyor ama Cody iki yana sallıyor başını. Shaw hareketi sıkarken Cody yavaş yavaş kendinden geçiyor, hakem spiker masasına dönüp maçın bitirilmesini işaret ediyor!

AMA CODY! Boştaki sağ ayağıyla hakemin ayak bileğine basarak son anda önlüyor hamleyi! Hakem yüzünü buruşturarak ona döndüğünde Shaw'ı hakeme itiyor! Çarpışmanın etkisiyle Shaw da, hakem de yerde. Cody nefes almaya çalışarak kendini ring dışına bırakıyor. Bırakıyor bırakmasına ama boşa sürünmüyor. Ringe bakıyor, ringin altına ve....Cody'nin elinde Sledgehammer var! Hakem hala baygın, Cody ringe dönüyor, içeri dalıp çekiçle Shaw'a vurmak için hamle ediyor- SHAW YAKALIYOR! SHAW KATA-GATAME'Yİ BAĞLIYOR! Cody çekici hala elinde tutsa da kilitten dolayı kollarını kıpırdatamıyor. Şimdi Shaw, pes ettirmek için değil çekiçten kurtulmak için sıkıyor... sıkıyor... ama Cody, Cody çekici düzeltiyor..

SAĞ ELİNDEKİ ÇEKİCİ DİKLEMESİNE SHAW'IN TAM ENSESİNE GEÇİRİYOR! Shaw dizlerinin üzerine çöküyor, Cody şimdi ona bakıp gülüyor ve TAM SURATINA SLEDGEHAMMER! Cody tuşa gidiyor, hakemi dürtüyor. Hakem arkasını dönünce Shaw'ın suratına bakmadan Cody'nin tuşunu sayıyor, 1.....2......3!

Kazanan ve A Blok Lideri: Cody

Cody, No Way Out'a gidiyor! Bloğunu lider bitiriyor! Shaw'ın yüzü hala kan içinde ve hakem de ayağa kalkmaya çalışırken Cody, Sledghammer'ı çaktırmadan ringin altına geri fırlatıyor ve rampada ilerliyor. Nightmare arenada yankılanırken Cody gülerek ayrılıyor oradan.Arka alandayız. Charly Caruso'yu görüyoruz.

Charly Caruso: Bayanlar baylar, karşınızda Silas Young.

Silas Young kadraja giriyor. Kendisinin suratında kızgın bir ifade var. Caruso konuşmaya devam ediyor.

Charly Caruso: Silas, son zamanlarda yaşanan olaylarla ilgili biraz konuşma ister misin?

Silas Young: Ne gibi olaylar?

Charly Caruso: Lio Rush ile yaşadığın birtakım olaylar...

Silas Young: Evet, doğru. O bücür hakkında biraz konuşmak isterim. Son zamanlarda ona her ne kadar şefkatle yaklaşmaya çalışsam da ona babacan tavırlar sergilesem de onu tehlikelerden korusam bunların karşılığını hiçbir şekilde alamadım. Ya toplarım zarar gördü ya da kaburgalarım. Ama artık bu kadar yeter. No Way Out'da o bücürün canına okuyacağım ve ona artık doğru olan yolu göstereceğim. O maçı-

Bu sırada Lio Rush oraya geliyor ve direkt söze giriyor.

Lio Rush: Dedem olacak adamsın, gelmiş burada babacan tavırlar sergilediğini söylüyorsun. Ne bu? Yaşlılık sendromu mu? Torunların sana yaşlı olduğunu falan mı hatırlatıyor? O yüzden mi böylesin?

Young tam konuşacakken Rush araya giriyor yine.

Lio Rush: Topların bende bu arada. Gelir bir ara alırsın, ahahahaha.

Silas Young iyice kızmaya başlıyor. Kızgınlığı ile cevap veriyor.

Silas Young: Bu kadar yeter, bu kadar terbiyesizlik yeter! Sen benim oğlum olacaksın! Eğer bunu güzel yoldan yapamıyorsak zor yoldan yapacağız! No Way Out'da yapacağımız maçı kaybedersen oğlum olacaksın, eğer ben kaybedersem de şapkamı önüme koyup yolundan sonsuza kadar çekileceğim. Bu hoşuna gitti mi şimdi?

Lio Rush gülümsüyor bunu onaylarmışcasına. Kafasını da sallıyor 'evet' anlamında.

Silas Young: Oğlum olacaksın, seni eğiteceğim, sana terbiye vereceğim. Sen benim mirasımsın. Seni adam edeceğim ve böylece Son Gerçek Adam olmayacağım. Son Gerçek Adamlar olacağız ve sen de geleceğin Son Gerçek Adamı olacaksın!

Rush gülümsemeye devam ediyor. Ardından konuşuyor.

Lio Rush: Umarım.

Lio Rush bunu söyledikten sonra oradan ayrılıyor. Young kızgın bir şekilde arkasından bakarken kameralarımız kapanıyor.Sırada Global Insanity Series Turnuvası'nda C Bloğu'nun Final Maçı!

Phenomenal One! AJ Styles girişte görünüyor! Seyircilerden destek var. Styles taunt'unu attıktan sonra ringe doğru ilerliyor ve giriyor. AJ Styles iplere gidip taunt'unu attıktan sonra köşesine çekiliyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

YES! YES! YES! Bryan Danielson girişte görünüyor! Danielson taunt'larını atarak ringe doğru geliyor ve giriyor. Ringe girdikten sonra köşeye çıkıp taunt'unu atıyor.

YES! YES! YES!

Bryan Danielson taunt atmayı bıraktıktan sonra köşeden iniyor ve hazırlıklarını yapmaya başlıyor. Bu sırada hakem kontrolleri yapıyor ve maç başlıyor!

Global Insanity Series C Bloğu Finali
AJ Styles vs. Bryan Danielson


Maç başlar başlamaz iki isim de birbirlerine doğru koşuyor VE DANIELSON'DAN BİR RUNNING KNEE! RUNNING KNEE GELDİ BRYAN DANIELSON'DAN STYLES'A! AJ STYLES YEDİĞİ BU DARBENİN ARDINDAN YERİ BOYLUYOR! Ancak Danielson doymuyor ve bir kez daha köşeye geçiyor! Styles sersemleyerek tökezleyerek ayağa kalkıyor! Bryan Danielson'a dönüyor! Danielson koşuyor VE BİR RUNNING KNEE DAHA! BİR RUNNING KNEE DAHA! AJ STYLES İKİ FINISHERI ÜST ÜSTE YİYOR VE YERİ BİR KEZ DAHA BOYLUYOR! ANCAK BU SEFER KALKAMIYOR! DANIELSON HEMEN TUŞA GİDİYOR ANCAK STYLES'IN AYAĞI İPLERE DEĞİYOR! FAKAT HAKEM BUNU FARK ETMİYOR! SAYIYOR 1...2...

ANCAK HAKEM SON ANDA FARK EDİYOR! Tuş bozuluyor! Hakem saymayı bırakıyor! Bryan Danielson hakeme itiraz ederken hakem durumu gösteriyor ona! Danielson durumu anladıktan sonra susuyor. AJ Styles pert olmuş durumda. Sürüne sürüne kendini ring dışına atıyor Styles. Bryan Danielson ringde beklemeye başlıyor. Hakem sayıyor bu sırada 1..........2...........3.............4............ ...5................6............7............8... ........... AJ Styles'dan tık yok ayaklanma adına! 9......…............

Ancak AJ Styles son anda ayaklanıyor ve ringe giriyor! İnanılmaz bir çaba! Styles pes etmiyor! Seyirciler onu alkışlıyor! Danielson da saygısını göstermek üzerine alkış yapıyor. AJ Styles kendisine gelen bu destekle yavaş yavaş ayaklanıyor. Bryan Danielson da kendisine yavaş yavaş yaklaşırken Styles bir anda sırtlıyor onu ve USHIGOROSHI! USHIGOROSHI GELDİ AJ STYLES'TAN! Styles tuşa gidiyor şimdi 1... ancak Danielson daha henüz 2 olmadan atıyor tuşu! AJ Styles şaşkın! Seyirciler de şaşkın! Fakat şimdi Styles onu tutuyor ve ring postunun önüne kadar çekiyor. AJ Styles onu çektikten sonra önce aprona çıkıyor. Ardından köşeye çıkıyor. Spiral Tap için hazırlanıyor! FAKAT BRYAN DANIELSON BİR ANDA TOPARLANIYOR! HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR, STYLES'I KAVRIYOR TUTUYOR VE SUPERPLEX! SUPERPLEX GELDİ BRYAN DANIELSON'DAN! ŞİMDİ DANIELSON TUŞA GİDİYOR 1...2... ANCAK AJ STYLES ONU DA KICK-OUT'LIYOR! PES ETMEK BİLMEYEN VÜCUDU BİR KEZ DAHA TUŞUN GELMESİNE İZİN VERMİYOR! Şimdi Bryan Danielson ayaklanıyor! Taunt'unu atarak seyircilerden desteği alıyor! Köşeye geçiyor! BİR RUNNING KNEE DAHA GELECEK! BİR RUNNING KNEE DAHA GELECEK STYLES'A! ŞİMDİ AJ STYLES YAVAŞ YAVAŞ AYAKLANIYOR! BİR SÜRE SONRA ARKASINI DÖNÜYOR VE DANIELSON'DAN RUNNING KNEE!

FAKAT STYLES SON ANDA ÇEKİLİYOR ORADAN! AJ STYLES'IN ÇEKİLMESİYLE BRYAN DANIELSON SÜRATLE KÖŞEYE ÇARPIYOR AYAĞINI! Danielson bu aldığı hasarın ardından çılgın bir açıyla ayağını tutup yerde kıvranıyor! Ayağa kalkıp sıçrıyor tek ayağı üzerinde! O sıçrarken hemen oraya Styles geliyor ve DANIELSON'IN HASARLI AYAĞINI BİR ANDA CALF CRUSHER'A ALIYOR! CALF CRUSHER'A ALIYOR BRYAN DANIELSON'IN AYAĞINI AJ STYLES! DANIELSON ÇOK ACI ÇEKİYOR! ELİ HAVADA! PES ETMEK ÜZERE! BRYAN DANIELSON DİRENMEYE ÇALIŞIYOR! FAKAT FAYDASIZ OLUYOR BU! ELİNİ YERE VURUYOR DANIELSON!

ANCAK BU PES ETMEK İÇİN DEĞİLMİŞ! Bryan Danielson iplere doğru sürünmek için elini öne atmış! Styles kilidi sıktıkça Danielson acı çekmekte! Ancak Bryan Danielson yavaş yavaş sürünüyor! Eni sonu zafer ulaşıyor ve iplere tutunuyor! Hakem AJ Styles'ın kilidi bırakması için sayıyor 1...2...3...4... Styles 5 olmadan kilidi bırakıyor! Danielson biraz rahatlamak adına kendisini dışarı atıyor. AJ Styles da bu sırada ringde oturur pozisyonda duruyor. Fakat kısa bir süre sonra ayaklanıyor. İplere kadar gidiyor. Kolluğunu çekiyor! Ring dışındaki Danielson'ın ayaklanması için bekliyor! Bryan Danielson yavaş yavaş ayaklanıyor ve en sonunda doğruluyor! Styles iplerden sıçrıyor VE RİNG DIŞINDAKİ DANIELSON'A PHENOMENAL FOREARM! PHENOMENAL FOREARM GELDİ RİNG DIŞINDAKİ AJ STYLES'DAN BRYAN DANIELSON'A! DANIELSON TEKRAR YERDE! Şimdi Styles onu hemen kaldırıyor ve ringe sokuyor! Danielson sürüne sürüne ringin ortasına kadar geliyor! Orada öylece yerde duruyor! Şimdi Styles aprona çıkıyor! Kendini hazırlıyor! Ardından iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD 450° SPLASH! SPRINGBOARD 450° SPLASH GELDİ AJ STYLES'DAN! ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR STYLES. SEYİRCİLER DE ONLA BİRLİKTE SAYIYOR 1...2...

ANCAK BRYAN DANIELSON BİR ANDA ONU O POZİSYONDA SMALL PACKAGE'E ALIYOR 1...2...

3!

Kazanan ve C Bloğu Lideri: Bryan Danielson

DANIELSON KAZANIYOR! BRYAN DANIELSON BEKLENMEDİK BİR GALİBİYET ALIYOR! AJ Styles oldukça şaşkın ve hayal kırıklığına uğramış bir vaziyetteyken Danielson sevinç içinde! Yüzünde gülücükler açıyor! Köşeden galip anons edilirken hakem gelip Bryan Danielson'ın elini havaya kaldırıyor onu ayaklandırarak! Danielson seyircilerle birlikte galibiyet sevinci yaşarken Styles da ayaklanıyor. Bryan Danielson ona doğru dönüyor. Ona da sevimli bir şekilde bakıyor. İkili yüz yüze geliyor. Danielson saygısından ötürü elini uzatıyor. AJ Styles görüyor bunu. Seyircilerden o eli sıkması adına kendisine verilen bir destek var.

Styles biraz düşünüyor. Tam elini uzatacakken vazgeçiyor! İplere doğru hızla yönelip ringden iniyor. Öfkeli bir şekilde arka alana doğru ilerlerken Bryan Danielson arkasından bakıyor. Fakat bu çok sürmüyor. Danielson bunun ardından ringde seyircilerle beraber sevinç gösterileri yapıyor. AJ Styles bir kere daha dönüp arkasına bakıyor. Kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.Arka alandayız. Renee Young'ı görüyoruz. Young konuşmaya başlıyor.

Renee Young: Bayanlar baylar, karşınızda Mark Haskins.

Haskins kadraja giriyor. Kendisi bir hayli mutsuz ve keyifsiz. Young hemen konuşmaya başlıyor.

Renee Young: Haskins, bize neden bu kadar mutsuz olduğunu anlatır mısın? Bu ruh halinin sebebi nedir?

Mark Haskins: Mutsuz değil öfkeliyim. Sadece öfkemi daha farklı bir ruh haliyle dışa yansıtıyorum.

Renee Young: Peki öfkeli olduğun şey nedir?

Mark Haskins: İkidir maç kaybediyorum ve bu durum beni çok kızdırıyor. Kendime kızıyorum ancak sorumlunun tek kendim olmadığını biliyorum. Bray Wyatt'a karşı kaybettim çünkü o hafta iki şov üst üste iki maça çıktım. O robot bozuntusu belki de herkese sunduğu gibi bana da esnek bir takvim sunsa belki bu böyle olmayabilirdi. Ancak suç onun da değil, evet onun da değil. Wyatt'a karşı kaybettim çünkü aynı hafta Oceans Şampiyonluğu'na olan adaylık maçında büyük bir efor sarf ettim. Bu sarf ettiğim efora rağmen o maçı da kaybettim. Ama asıl sorun bu da değil. Asıl sorun Will Ospreay.

Mark Haskins: Ben o maçı tam kazanmak üzereyken ringe girip bana saldırdı. Bu yaptığı aptalca hareketin ardından maalesef kendimi kaybettim ve Hurricane de bu karambolden yararlandı. Pozisyonu değerlendirdi ve gidip golü attı. Attığı bu gol oldukça beleş bir gol olmasına rağmen her halükarda kemere aday olan o oldu. Fakat sizi temin ederim ki bu burada böylece kalmayacak. Will Ospreay bu yaptığını ödeyecek ve Hurricane de buna kurban gidece-

Tam bu sırada Hurricane sıçrayarak alana giriş yapıyor.

The Hurricane: Düşmanlar, geri çekilin! Mazlumların dostu, aç kalanların tostu, fakirlerin arkadaşı, yolda kalmışların yoldaşı, evsizlerin barkı Shane 'The Hurricane' Helms kötülerin karşısında durarak sizlere yardım etmeye, iyiliğe ve aydınlığa kavuşturmaya geldi. Hurricane, Oceans kemerini alarak evlerdeki ekmek, sokaklardaki polis olacak. Shane Helms, Dünya'ya adaleti dağıtacak!

The Hurricane: Şimdi... öncelikle Hark Maskins...

Tam Hurricane konuşacakken Will Ospreay oraya damlıyor. Direkt söze giriyor Ospreay.

Will Ospreay: Hayır Haskins, ben bir şey yapmadım. Burak Yılmaz olan sensin. Ofsayta takıldın ve sen ofsayta takılınca ben de en doğal hakkım olan serbest vuruş hakkımı kullandım. Olay bundan ibaret.

Will Ospreay bu dediklerinin ardından şımarıkça gülümserken Haskins cevap veriyor.

Mark Haskins: Saçma sapan kelime oyunları yapıp da asabımı bozma seni o serbest vuruşta s*ker*m.

Mark Haskins'in söylediği bu sözden sonra Ospreay de sinirleniyor. Ortam geriliyor. Birbirlerine bağırarak birbirlerinin üstlerine yürüyorlar. Tam bu sırada Hurricane araya giriyor.

The Hurricane: HEYYYYTTTTTTTT, Bİ' SUSUN LAN!

Haskins ve Will Ospreay bu hareketin ardından anlamsız bir şekilde susuyorlar. Hurricane konuşuyor.

The Hurricane: Tamam ulan, tamam. Hadi büyüklük ben de kalsın lan. Bana bak, Hark Maskins, sırf sen daha fazla ağlama diye yapıyorum. Bak, Atlas'ta bir maça çıkacağız senle. Kazanırsan benim yerimi alacaksın No Way Out'daki maçta. Okey mi?

Mark Haskins bu teklifin ardından mutlu olmuşcasına suratına koyduğu sinsice gülümsemeyle teklifi kabul ettiğini işaret ederken bir kez daha konuşuyor.

Mark Haskins: (Ospreay'i işaret ediyor) O zaman bu dangalak ne kenarda, ne de spiker masasında duracak.

Will Ospreay: Seni-

The Hurricane: Ne yani? O olmadan maçı kazanamayacağımı mı kast ediyorsun? Will, buraya bak. Bana hiçbir şekilde yardım etmeni istemiyorum ona göre.

Ospreay'in suratı bu sözlerin ardından bir anda bozuluyor. Kendisi bir hayli bozulmuş bu duruma. Hiçbir şey demeden oradan ayrılıyor. Bunun ardından Hurricane, Haskins'e bakarak konuşuyor.

The Hurricane: İstediğin oldu mu lan it?

Mark Haskins: (sinsice gülümsüyor) Oldu oldu. Hem de çok güzel oldu.

Mark Haskins ve The Hurricane burun buruna gelip birbirleriyle yüzleşirlerken kameralarımız kapanıyor.Main event'teyiz. Lilian Garcia ringin ortasına geliyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, Global Insanity Series'in B Blok finali!Morphine!Joey Janela girişte görünüyor. Morphine eşliğinde rampada ilerlerken seyircilerden karışık tepkiler var. Janela demir basamakları tırmanıyor ve köşeye çıkıyor şimdi. Arenaya şöyle bir göz attıktan sonra aşağı iniyor Janela ve köşeye oturup rakibini bekliyor.WYATT!

Işıklar sönüyor.Creosote duyuluyor ve girişte gaz lambasıyla Bray Wyatt görünüyor. Janela onu izlerken Wyatt rahat tavırlarla ringe doğru ilerliyor, sandalyesini pas geçip ringe giriyor ve Janela'ya küçümser bir şekilde bakıp sırıttıktan sonra köşeye yönelip lambaya üflüyor. Maç başlıyor.Global Insanity Series
B Blok Finali
Joey Janela vs. Bray Wyatt


Wyatt köşede baş aşağı rakibini süzerken Janela bekliyor. Wyatt sonunda doğrulup gömleğini ringin dışına bırakıyor ve ringin ortasına geliyor. Janela da aynı şekilde onun karşısına geliyor- Wyatt'tan ani yumruk- Janela elini yakalayıp karşılık veriyor. Bir yumruk daha deniyor Wyatt- Janela çekiliyor yoldan ve döner dönmez Wyatt'a Headbutt! Wyatt burnunu tutarak gerilediğinde Janela rakibinin dizine Spin Kick atıp diz çöktürüyor ve iplerden sekip Impact Cl- Wyatt'tan Lariat! Janela'nın hızını erken kesiyor Wyatt ve işe koyuluyor, rakibini ayağa kaldırıp köşeye götürüyor ve arka arkaya yumrukları saydırıyor. Hakem araya girmek için geldiğinde hemen bırakıp bu kez de tekmelemeye geçiyor Wyatt. Hakem sayıyor, 1....2....3....4.....Wyatt hareketi bırakıp Joey'i kollarından tutuyor ve kaldırıp dans pozisyonuna getiriyor. Wyatt, Joey'i de çekip kendi etrafında dönerek dans ettiriyor ve kahkahalar atarak Sister Abigail pozisyonuna alıyor Janela'yı. Ama dizinde yatan Janela'dan headbutt! Wyatt kaşını tutarak gerilerken yere düşen Joey hemen ayaklanıyor ve arkadan Running Dropkick'i koyuyor Wyatt'a. Wyatt iplerin üzerinden düşüyor ama aprona tutunuyor. Wyatt apronda dengedeyken Janela ona doğru koşuyor- Wyatt boğazlıyor onu! Wyatt boğazını sıkarken Janela'nın yüzü çarpılıyor. Şimdi Janela'ya bir Uppercut veriyor Wyatt ve kolunun altından tutup kavrıyor, Uranage! Ringe Uranage'liyor Joey'i. Wyatt şimdi ringe giriyor ve saçından tutup yerden kaldırdığı Joey'i karşı köşeye fırlatıyor. Kendisi de diğer köşeden sürat alıyor ve koşup Avalanche vurmak istiyor- Janela'dan double knee! Wyatt yerde! Janela'ya büyük destek var. Janela köşede doğruluyor şimdi, aşağıdaki Wyatt'a bakıyor ve Swanton Bomb! Swanton Bomb! Janela gitti tuşa, 1.....2.....

Wyatt kalktı! Janela, Wyatt'ı hemen ayağa kaldırıyor ve kafasını bacaklarının arasına kıstırıyor, Package Piledriver peşinde Janela. Muazzam bir kuvvet harcayarak Wyatt'ın ayaklarını yerden kesiyor- ama Wyatt gerisingeri iniyor ve Back Body Drop'la uçuruyor Janela'yı. Sırtını ring zeminine vuruyor Janela. Wyatt sürünerek karşı iplerde toparlanmak istiyor, Janela ona koşuyor şimdi- Wyatt çekiliyor ve Janela ringin dışına uçuyor! Bu kez kolunu aprona vurarak yerde kalıyor Janela. Wyatt ipleri tutup kayarak ringden iniyor şimdi ve Janela'yı kolayca ayağa kaldırıyor ve spikerlere son hız fırlatıyor! Rasim Ozan'la çarpışıyor Janela ve spiker masasının arkasında yerde kalıyor. Wyatt, İspanyol spiker masasının banketini sökmeye başlıyor ve Janela'yı göstererek gülümsüyor. Carlos Cabrera ona bağırarak bir şeyler söyleyince Wyatt yakasına yapışıyor ve iterek çekiyor onu yoldan. Janela'yı saçından tutup spiker masasına çıkarıyor Wyatt ve yatırıyor. Wyatt sayımı kesmek için ringe hızlıca girip çıkıyor ve Janela'yı saçından tutuyor, kafasını spiker masasına çarpıyor. Bir kere daha kavrıyor saçından ve bir daha! Bir daha! Dördüncü darbede Janela'nın alnından kan gelmeye başlayınca Wyatt tatmin olmuş gibi başını sallıyor ve diğer spiker masasına çıkıyor, geriliyor, Wyatt Running Senton istiyor. Wyatt koşuyor şimdi.. SPİKER MASASINDAKİ JANELA'YA RUNNING SENTON! AMA JANELA ÇEKİLDİ! JANELA YOLDAN ÇEKİLİYOR! WYATT SPİKER MASASININ İÇİNE GÖÇÜYOR!Wyatt yıkıntıların arasında yatarken Janela kurtulmanın getirdiği rahatlamayı yaşayamıyor zira sağlık görevlileri alnını işaret ederek etrafını sarıyor ama Janela sertçe itiyor ve emekleyerek Wyatt'ın yanına gidiyor. Onu saçından tutup güç bela sürükleyerek ringe atıyor. Şimdi Janela da içeri giriyor ve Wyatt yerdeyken köşede bekliyor. Janela, Superkick çanlarını çalıyor! Wyatt hala halsiz. Janela, Superkick için beklerken Wyatt sırt üstü yerde yatıyor. Wyatt şimdi hafif hafif kıpırdanıyor, Janela, Superkick için öne çıkıyor, SUPERK-WYATT ANİDEN SPIDERWALK'A KALKIYOR! Janela hareketin aniliğinden sadece bir saniyeliğine irkiliyor ama Wyatt için yeterli. Janela tekmeyi sallamadan doğruluyor ve bacağını yakalayıp kendine çektiği Janela'yı boğazıdan kavrıyor ve Chokeslam'le yere vuruyor! Janela'nın kanını temizlemeye gelen sağlıkçıya bir Uppercut! İplerden sekip tekrar Janela'ya bir Running Senton! Saçından tutup kaldırdığı Janela'yı son sürat köşeye fırlatıyor Bray Wyatt ve karşı köşeden sekiyor, AVALANCHE! Köşede eziyor Janela'yı. Şimdi Janela halsiz şekilde yere inerken Wyatt karşı köşede baş aşağı dönüyor. Bütün arena tek ses yuhalarken Wyatt baş aşağı izlediği rakibinin kalkma çabalarını görür görmez doğruluyor ve Sister Abigail için bekliyor. Janela olanlardan habersiz doğruluyor, Wyatt... dizine yatırdı, alnını öp- JANELA TÜKÜRÜYOR! Wyatt öpmek için üzerine eğildiğinden hakem göremedi bunu! Wyatt gözünü tutarak bırakmak zorunda kalıyor Janela'yı. Janela köşeye geriliyor, Wyatt şimdi öfkeyle böğürerek üzerine koşuyor- JANELA TUTTU VE TAM KÖŞEYE EXPLODER SUPLEX'LE OTURTTU ONU! Janela zafere gidiyor, karşı köşeye gidiyor, bekliyor. Wyatt'ın kalkmasını bekliyor. Wyatt güç bela doğruluyor ve TAM SURATINA SUPERKICK'İ YİYOR! JOEY JANELA TUŞA GİDİYOR, 1....2......

El iplerde! Janela iplere yaslanıp rakibine bakarak başını iki yana sallıyor. Sağlıkçı bunu fırsat bilip Janela'nın kanını temizliyor tamamen. Şimdi Janela, Package Piledriver için hazır. Wyatt'ı saçından tutup kafasını bacaklarının arasına aldıktan sonra bütün gücüyle yükleniyor ve Package pozisyonunda tutuyor.. ama gücü hareketi vurmaya yetmiyor- Wyatt'ı bırakmak durumunda kalıyor. Tekrar aynı pozisyona almak istiyor- Wyatt'tan tam karnına bir kroşe. Janela iki büklüm dizlerinin üzerine çöktüğünde Wyatt'tan bir de Uppercut! Janela sersemlemiş şekilde geri çekilirken Wyatt köşeye sürünüyor ve yavaş yavaş doğruluyor, Janela ona koşuyor şimdi ve köşede Single Leg Dropkick! Wyatt düşmeden tutuyor onu ve arkasına geçiyor, German Suplex! Şimdi köşeye tırmanıyor Janela ve aşağıdaki Wyatt'a bakıyor, Double Foot Stomp- Wyatt araya dizini koydu! Janela acı içinde ayağını tutarken Wyatt kayarak ringden iniyor ve ringin altına bakıyor.Wyatt kaptığı iki sandalyeyi ringe yolluyor şimdi. Kendisi de ağır ağır ringe dönüyor ve hala ayağının acısıyla köşede doğrulma çabasındaki Janela'ya bakıyor. Hakem onu durdurmaya çalışırken Wyatt yerdeki sandalyeyi ayağıyla havalandırıp kapıyor ve Janela'ya savuruyor! Janela içgüdüsel olarak çekiliyor. Wyatt turnbuckle'a vuruyor sandalyeyi ve düşürüyor. Arkasını dönüyor- SUPERKICK! Janela'nın tekmesiyle halsiz şekilde köşeye yığılıyor Wyatt. Şimdi Janela,... öteki sandalyeyi aldı eline. Wyatt'a bakıyor, sandalyeye bakıyor. Janela ne yapacağına karar vermeye çalıştığı kısa bir süre geçiriyor. Ardından sandalyeyi götürüyor ve iplerin arasına bırakıyor. Hakem ne yapıyorsun diye serzenişte bulunup sandalyeleri atmaya giderken Janela koşuyor ve WYATT'IN BACAKLARININ ARASINA TEKMEYİ BASIYOR! Hakem sandalyeyi bırakıp geri döndüğünde Joey, Wyatt'ı kendine çekiyor ve Package Piledriver pozisyonuna alıyor tekrardan. Yine kaldırıyor, PACKAGE PILEDRIVER! PACKAGE PILEDRIVER! JOEY JANELA GİTTİ TUŞA, 1.............2.................KICK-OUT! Wyatt buna da gitmiyor! Janela inanamıyor. Öfkeyle yerleri dövdükten sonra hışımla Wyatt'ı sürükleyip köşeye çıkıyor ve saçından tutup yaklaştırdığı Wyatt'ı tutuyor. Corner Package Piledriver deneyecek! Janela kaldırmaya çalışıyor, TUTUYOR BRAY'İ! JANELA KÖŞEDE TUTTU- Wyatt aşağı iniyor, Janela'yı aşağı çekti ve SISTER ABIGAIL! SISTER ABIGAIL! TUŞ, 1....2......

Eli iplerin altında. Janela'nın eli iplerin altında! Wyatt köşeye gidiyor şimdi ve baş aşağı dönüyor yine. Janela yerde halsizken Wyatt baş aşağı onu bekliyor. Joey kalktığı köşede bir şey yapıyor... ağzıyla turnbuckle'ı ısırarak söküyor ve dışarı tükürüyor! Wyatt olaydan habersiz kurbanını beklerken Janela sonunda kalkıyor ve Wyatt onu tutuyor, dizine yatırıyor, Sister Abig- JANELA AYAKTA KALIYOR, WYATT ÜZERİNE GELİNCE REVERSE'LİYOR VE DİZİNE YATIRIYOR BRAY WYATT'I AÇIK TURNBCUKLE'A SISTER ABIGAIL! JANELA GİTTİ TUŞA, 1....2...

...3!

Kazanan ve B Blok Lideri: Joey JanelaJANELA KAZANIYOR! B BLOĞUNUN LİDERİ JOEY JANELA, NO WAY OUT'A GİDİYOR! Wyatt'ı kendi silahıyla vuruyor Joey! Wyatt yerde yatarken Morphine arenada yankılanıyor ve Janela iplere sürünüyor ve kendine gelmeye çalışıyor. Janela ardından ayağa kalkıyor ağır ağır ve hakemin elini kaldırmasına izin veriyor. Seyircilerin büyük desteği altında Janela zaferini kutlarken GWA tarihinin 75. şovunun sonuna geliyoruz.GWA 75 SPECIAL
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:21   #2
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: -
Mesajlar: 7.707
Konular: 1655
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175
Mesajlar: 7.707

Standart

Takip etmeyen bin pişman.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:21   #3
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Nereden: -
Mesajlar: 8.925
Konular: 164
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 24703
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24703
Mesajlar: 8.925

Standart

Heyecanla bekliyoruz.
imza
RPG:''Planet's Champion''
''Poison Ivy''
''The Eco-Warrior''
''Friend to All Green''
''The World's Toughest Vegan''
''The American Dragon''
''The G.O.A.T''

Bryan Danielson
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:23   #4
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2017
Nereden: İzmir
Mesajlar: 9.938
Konular: 483
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 76512
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 76512
Mesajlar: 9.938

Standart

Oooo özel şov demek. Takip etmek farz.
imzaTahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)Discord Too Sweet#3091


Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Roman Reigns
Rhea Ripley
Ilja Dragunov
"The Fiend" Bray Wyatt
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: "The Woman of Science" Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:25   #5
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2012
Nereden: .
Mesajlar: 17.574
Konular: 4660
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 6830
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6830
Mesajlar: 17.574

Standart

Gg 75 oldu mu ya. Neyse takipteyiz.
imza

RPG Karakter: "The Lady" Lacey Evans

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:25   #6
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Nereden: -
Mesajlar: 7.409
Konular: 135
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896
Mesajlar: 7.409

Standart

O kadar bölüm ne ara oldu. Takip edeceğim.
imza


Humans aren't made perfectly everyone lies even so I've been careful not to tell lies that hurt others.
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:26   #7
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: AYDAN
Mesajlar: 9.924
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910
Mesajlar: 9.924

Standart

Heyecanla bekliyorum kesin takipteyim.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:27   #8
1901
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Somewhere
Mesajlar: 46.351
Konular: 2360
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 295676
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 295676
Mesajlar: 46.351

Standart

Takip edeceğim.
imza

P U N K C I T Y
.


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:36   #9
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2012
Mesajlar: 17.713
Konular: 675
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11660
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11660
Mesajlar: 17.713

Standart

Promo kesecektim tam. Bir de bu şovdan sonra keserim. Ya tam kazanacağım ya da her şey gidecek.
imza
GWA

Hardcore Champion(2 times)

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2019, 15:37   #10
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2015
Mesajlar: 11.304
Konular: 492
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189455
Mesajlar: 11.304

Standart

Takipte olucam.
imza


Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.