GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-08-2019, 02:25   #1
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.959
Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138
Mesajlar: 17.959

Standart 15 Temmuz 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Villain, TheMonster292, Maestro


Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1364
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 15.07.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: NYCB Live Arena (AKA Nassau Veterans Memorial Coliseum), Uniondale, New York
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Jey Uso & Jimmy Uso & Ricochet vs Dash Wilder & Robert Roode & Scott DawsonAltılı 2 out 3 falls Takım Maçı10:32
2Erik & Ivar vs Jackson James & Vinny GrunerTakım Maçı02:11
3Cedric Alexander vs Drew McIntyre Tekli Maç05:44
4Samoa Joe vs Finn BálorTekli Maç02:21
5Zack Ryder vs Mike KanellisTekli Maç00:04
6The OC vs LHPAltılı Takım Maçı08:56
7Natalya vs Alexa Bliss vs Carmella vs NaomiDörtlü Maç17:45
8Battle Royal Maçı  RAW şovumuz başlıyor. Şovu Brock Lesnar ve Paul Heyman açıyor. Heyman, mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor. Lesnar'ın yeni şampiyon olduğunu, kemerin zaten Rollins'den alınması gerektiğini söylüyor. Onun kemeri savunamayacak kadar kötü olduğunu, Lesnar'ın kemeri hak ettiğini söylüyor ve Summerslam de rakibi kim olursa olsun yeneceğini anlatıyor. Ardından büyük ekranda Summerslam de olabilecek rakipler çıkıyor. Heyman, sevgilisinin önünde Cash in yaptıklarını ve kemeri savunacaklarını, Lesnar'la karşılaşmanın yürek istediğini söylüyor. Ardından Ricochet'in giriş müziği duyuluyor ve açılış burada sona eriyor.Reklamlardan döndüğümüzde Usos, ringe giriyor ve maça geçiyoruz. Usosların yanında Ricochet, Revival'ın yanında Roode, olacakmış!

Altılı Takım Maçı
Ricochet & Jey Uso & Jimmy Uso vs Robert Roode & Revival

Maç başlar başlamaz Uso, Wilder'a Superkick atıp Ricochet'e tag veriyor. Ricochet, Wilder'a Double Knee ve Standing Moonsault yapıp Pin deniyor, başarılı! Roode, Ricochet'e Chop vuruyor ama Ricochet, buna sinirlenip Frankensteiner yapıyor. Ricochet'den Dropkick. Jey, tag alıyor ve rakibine Superkick vurup iplerden geriliyor ama Roode, Spinebuster yapıyor! Roode, Pin deniyor, başarısız! Wilder, tag alıyor ve Aparkat vurup tag vermeye gidiyor ama Jey, köşedekileri düşürüyor. Wilder, Boddy Slam yapıyor ama Jey, kaçıp Jimmy'e tag veriyor. Jimmy, iplerden gerilen rakibine Samoan Drop yapıyor ve Dawson tag alıyor. Jimmy, iplerden geriliyor Dawson'dan Flapjack! Dawson, pinliyor, başarılı! İki takımda ilk Pinini buluyor. Reklamlardan döndüğümüzde, Dawson Suplex ve Leg Drop yapıp ardından Pin deniyor 1-2 Kickout! Wilder, tag alıyor ve Jimmy'nin tag vermesini engelliyor. Jimmy, Arm Drag yapıp tag vermeye gidiyor ama Dawson tag alıyor. Jimmy, kaçıyor ve Ricochet'e tag veriyor. Roode da tag alıyor. Ricochet, Diving Clothesline yapıyor ve Jey iplerden gerilip ringin dışındaki rakibine Suicide Dive yapıyor. Ricochet, Roode'a Double Knee yapıp köşeye çıkıyor ve 630! Ricochet, Pinliyor 1-2-3.

Kazanan: Ricochet & Jey Uso & Jimmy Uso

Ricochet & Usos maçı kazanan taraf oluyor. Maç bitince The Club geliyor! Ricochet, AJ'e Suicide Dive yapıyor. Usolar Anderson ve Gallows'a Superkick vuruyor. Revival, Jey'e Shatter Machine yapıyor! Ricochet'den Revival & Roode üçlüsüne Diving Crossbody. AJ'den Ricochet'e Phenomenal Forearm! Anderson ve Gallows, Ricochet'e Magic Killer yapıyor ve segment sona eriyor.War Raiders, ringe giriyor ve yerel rakiplerle olan maç başlıyor.

Takım Maçı
Erik & Ivar vs Jackson James & Vinny Gruner

Maçımız başlıyor. Erik rakibini hemen köşelerine götürüyor Ivar tag alıyor. Rakibine bir diz vuruyor ikisi de. Ivar köşedeki rakibini de ringe atıyor ve Erik ona bir dropkick çakıyor. Şimdi ikisine de Aided Body Slam yapıyorlar. Ivar tuşa gidiyor ama 2'de bırakıyor. Erik tag alıyor. Pestilini çıkarıyor rakibinin şimdi Ivar iplerden sekip clotheslije vuruyor ardından The Viking Experience!!! Tuş 1....2...3!

Kazanan: The Viking Raiders

Vikingler sevincini yaşıyor bu kolay galibiyetin ardından ve diger olaya geçiyoruz.İlk olarak Drew McIntyre'ı görüyoruz. Daha sonra Cedric Alexander geliyor.

Tekli Maç
Cedric Alexander vs Drew McIntyre

Drew Cedric'i yere sererek başlıyor ardından köşeye atıyor. Iki chop vuruyor ardından iplere atıyor ama Cedric enzuguiri yapıyor. Drew dışarı çıkıyor ve ona Tope Con Hilo geliyor. Cedric ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor. Atlıyor ama Drew çekiliyor ve onu köşeye atıyor. Chop vuruyor ve ardından arkaya atıyor onu. Kaldırıyor ve yine atıyor. Tuşa gidiyor 1...2..olmuyor. Köşeye atıyor ve chopluyor yine. Kaldırıyor ama Cedric dizi ile vuruyor ve kurtuluyor. Dirsek vuruyor ve köşeye gidiyor. Drew koşuyor ama Cedric çekiliyor. Drew köşeye çıkıp atlıyor ama Cedric havada dropkick çakıyor ona. Cedric koşuyor ama Drew yıkılmıyor ve köşeye atıp yumrukluyor. Drew o u kaldırıyor kaldırıyor Cedric bir anda roll up alıyor ve 1....2...3!!! Başarılı.

Kazanan: Cedric Alexander

Alexander sevincini yaşıyor dışarıya kaçıp ardından arka alana gidiyor ve diger olaya geçiyoruz.Arka alanda Roman Reigns'i görüyoruz. Reigns, Extreme Rules'da ki galibiyetinden bahsediyor ve Battle Royal de iddialı olduğunu söyleyip gidiyor. Ringe döndüğümüzde Finn Balor ringe giriyor ve maç başlıyor.

Tekli Maç
Finn Balor vs Samoa Joe

Maç başlıyor. Lock ile başlıyoruz. Joe iplere sıkıştırıyor ve hakem uyarıyor. Ama lock mücadelesi devam ediyor yine. Balor arkaya geçiyor geçiyor Joe dirsek vuruyor. Ve kolunu kapıyor. Balor aldi şimdi. Joe zorluyor ama Balor bırakmıyor. Joe iplere atıyor ve chop vuruyor. Yine iplere atıyor ama Balor bir tekme geçiriyor ona. Balor yine Lock alıyor alıyor Joe bir anda roll up alıyor. 1....2...3!!!!

Kazanan: Finn Balor

Joe şimdi Balor'a dalıyor. Ama Balor alt ediyor onu ve ışıklar karardı???? Bray Wyatt'ı görüyoruz!!! Balor'u sister abigail pozisyonuna almış. Işıklar yanıp sönüyor ve Sister Abigail!!! Wyatt tauntunu atıyor ve diğer olaya geçiyoruz.Zack Ryder ve Mike Kanellis ringe geriyor. Maç başlıyor, Ryder, başlar başlamaz, Double Knee yapıyor ve Pinliyor 1-2-3.

Kazanan: Zack Ryder

Maç bitince Maria, mikrofonu alıp kendisinin ondan daha iyi dövüşebileceğini söylüyor ve arka alana doğru gidiyor.The Club'ın haşmetli girişini görüyoruz. Yavaşca ringe doğru geliyorlar. Daha sonra Lucha House Party girişte Lucha dansı yapıyor.

Altılı Takım Maçı
The OC vs LHP

Maça Styles ve Gran Metalik başlıyor. Styles, Metalik'i köşeye gönderiyor ve Anderson'a tag veriyor. Anderson, Metalik'i tekmeledikten sonra köşeden köşeye gönderiyor ve Metalik'e doğru koşarken Metalik bir tane tekme atıyor ve Slingblade yapıyor. Ardından köşeye çıkıp Missile Dropkick yapıyor Metalik'ten tuş denemesi 1-2 Kickout! Anderson yerde Metalik'i tekmeledikten sonra köşeye gönderiyor ve Gallows'a tag veriyor. Gallows köşede Metalik'i pataklıyor. Gallows, Metalik'e Headbutt yapıyor. Gallows, Metalik'i iplere yolluyor ama Metalik tekme atıyor. Gallows iplerdeyken Gallows, Anderson'a tag veriyor. Gallows, Metalik'e tekme atıyor ve Anderson'dam Running Knee! Fakat o sırada Ricochet geliyor ve Styles'ı aprondan düşürüyor ve bariyerlere gönderiyor. Gallows ve Anderson müdahele edecekken Lucha House Party onları engelliyor. Ricochet, Styles'ı dövmeye devam ediyor fakat hakemler gelip Ricochet'i arka alana gönderiyor reklamlar... Reklamlardan döndüğümüzde Styles, Dorado'yu iplere gönderiyor ve Dropkick yapıyor. Styles, Dorado'yu iplere gönderiyor ve Gallows'a tag veriyor ve Gallows, Dorado'yu köşede pataklıyor ve Anderson'a tag veriyor. Anderson, Dorado'ya Body Slam yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2 Kickout! Anderson şimdi Dorado'yu Headlock'a alıyor. Anderson, Headlock'u bırakıp Metalik'e yumruk atıyor Kalisto, ringe girmeye çalışıyor fakat hakem engelliyor onu. Anderson, Dorado'yu iplere gönderiyor fakat Dorado'dan Springboard Stunner! Dorado, Kalisto'ya tag veriyor. Kalisto direk Styles'ı ve Gallows'u aprondan düşürüyor. Kalisto, iplerden geliyor Springboard Enzuigiri yapıyor Anderson'a. Tuş denemesi 1-2 Kickout! Kalisto, iplerden geliyor ve Anderson'a Hurricanrana yapıyor fakat Anderson dışarı kaçıyor o sırada Dorado ve Metalik, Gallows ve Anderson'a Suicide Dive yapıyor. Kalisto, Anderson'u ringe sokuyor. Kalisto iplerden atlayacakken Anderson onu yakalıyor ve Spinebuster! Anderson, Gallows'a tag veriyor. Gallows, Kalisto'yu omzuna alıyor ve Anderson'dan Rocket Kick! Gallows, Styles'a tag veriyor ve Styles, Calf Crusher bağlıyor. Kalisto pes ediyor ve maçı The O.C kazanıyor ama Styles kilidi bırakmıyor. Styles kilidi en sonunda bırakıyor ve üçlü Too Sweet yapıyor ve maç burada sona eriyor.

Kazanan: The OCRinge sırasıyla, Alexa Bliss, Carmella, Naomi ve Natalya giriyor. Tam maç başlayacakken Becky Lynch'in müziği duyuluyor. Lynch, kemeriyle beraber ringe doğru geliyor ve reklamlar...

Dörtlü Maç
Natalya vs Alexa Bliss vs Carmella vs Naomi

Bliss, Natalya'ya bir tane tekme atıyor ardından Naomiye Elbow vuruyor fakat işlemiyor. Bliss dışarı kaçıyor o sırada Carmella, Naomi'yi roll up'a alıyor 1-2 Natalya geliyor tuşu bozuyor ve Carmella'yı dışarı gönderiyor. Naomi şimdi iplerden geliyor ve Sunset Flip Roll-Up'a alıyor 1-2 Kickout! Naomi, Natalya'yi köşeye gönderiyor ve ona doğru gidiyor fakat Natalya çekiliyor ve Back Suplex yapıyor. Naomi, Natalya'ya Dropkick yapıyor ve ikiside birbirine Clothesline yapıyor. Carmella ringe giriyor ve Naomi üzerinden tuş deniyor 1-2 Kickout! Ardından Natalya üzerinden tuş deniyor 1-2 Kickout! Carmella, ikisi üzerinden yine tuş deniyor fakat başarısız. Carmella, Natalya'yı dışarı gönderiyor. Carmella, Naomiyi köşede pataklıyor. Naomi, köşeye çıkıyor fakat Carmella bir tane elbow geçiriyor ve Naomi'yi köşeden düşürüyor ve tuşa gidiyor 1-2 Kickout! Natalya, Carmella'ya Clothesline deniyor fakat Carmella Hurricanrana yapıyor. Naomi, Carmella'ya Rear View yapıyor ama Carmella eğiliyor ve Naomi'ye Superkick! Natalya'ya da bir tane Superkick! Bliss, ringe giriyor ve Carmella'ya Roll-Up 1-2-3 Tuş denemesi başarılı Carmella eleniyor.

Elenen: Carmella Eleyen: Bliss

Naomi, Bliss'e Dropkick yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2 Kickout! Naomi, Bliss'e Body Slam yapıyor. Naomi, Bliss'i köşeye gönderiyor ve bir kaç tane tekme atıyor ve Snapmare yapıp bir tane tekme atıyor ve tuşa gidiyor 1-2 Kickout geliyor Alexa'dan. Bliss, Naomi'ye Clothesline yapıyor ve tuşa gidiyor 1-2 Kickout! Bliss, iplerden geliyor fakat iki isimde birbirine Clothesline yapıyor ikiside yerde reklamlar.... Reklamlardan döndüğümüzde Naomi, Natalya'yı Roll-Up'a alıyor 1-2 Kickout geliyor Natalya'dan ardından Naomi, Natalya'ya Hurricanrana yapıyor. Natalya aprondan Naomi'ye Suplex yapmaya çalışıyor fakat Naomi engelliyor. Naomi, merdivenlere çıkıyor ve Natalya'ya Blockbuster yapıyor. Bliss, Naomi'ye arkadan saldırıyor o sırada. Bliss, Naomi'yi ringe sokuyor ve tuş deniyor 1-2 Kickout! Bliss, Naomi'yi Headlock'a alıyor. Naomi, kilitten kurtulmayı başarıyor fakat Bliss onu köşeye gönderiyor. Natalya, ringe girmeye çalışıyor fakat Bliss izin vermiyor. Naomi, Bliss'e Leg Drop yapıyor tuş denemesi 1-2 Kickout! Naomi, Bliss'e tekme çakıyor ve köşeye Bulldog yapıyor. Natalya ringe geliyor ve Naomi'ye Discus Lariat! Tuş denemesi 1-2 Kickout! Natalya, Naomi'yi Headlock'a alıyor. Natalya, Headlock'u bırakıp Naomi'yi Surfboard'a alıyor. Bliss ringe giriyor Natalya üzerinden tuşa gidiyor 1-2 Kickout! Naomi, Natalya'ya bir kaç tane tekme atıyor. Naomi, Split Legged Moonsault yapacakken Bliss engel oluyor ve Natalya, Naomi'ye Sit-Out Powerbomb yapıyor Natalya tuşa gidiyor Bliss'de tuşa gidiyor Naomi üzerinden 1-2 Kickout! Bliss, Natalya'ya Elbow vuruyor. Bliss, köşede Naomi'yi pataklıyor. Natalya ringe girecekken Bliss, Naomi'yi Natalya'nın üzerine fırlatıyor. Natalya, Bliss'i köşede pataklıyor. Naomi, Bliss'i ringden dışarı çekiyor. Naomi, Natalya'ya Sunset Flip Roll-Up'a alıyor fakat Natalya çeviriyor ve Roll-Up 1-2-3 tuş denemesi başarılı Naomi eleniyor.

Elenen: Naomi Eleyen: Natalya

Reklamlar... reklamlardan döndüğümüzde. Bliss ringe girmeye çalışıyor ama Natalya izin vermiyor. Nikki Cross o sırada mikrofonu alıyor ve seyirciye Shut Up diyor ardından. Bliss, ringe giriyor. Bliss, Natalya'yı köşeye gönderiyor fakat Natalya çekilip Bliss'e Back Suplex yapıyor. Bliss ringden kaçıyor. Natalya dışarı geliyor ve Cross'a Discus Lariat! Bliss, Natalya'yı tutarken Natalya birden Sharpshooter'a alıyor ve Bliss pes ediyor. Natalya, Summerslamde Becky ile kemer maçına çıkmaya hak kazanıyor. Maç sonrası Natalya galibiyetini kutluyor.

Kazanan: NatalyaMiz ringe geliyor ve konuğunu çağırıyor. Konuğu Dolph Ziggler olacakmış! Ziggler, ringe geliyor ve mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Miz, Kevin Owens ve Kofi'ye yenildğini söylüyor. Ziggler, dünkü PPV'da nerde olduğunu soruyor. Miz, "Senin yenilgini izliyordum" şeklinde cevap veriyor. Ziggler, "Senin neren Awesome?" şeklinde konuşuyor ve tişörtüyle dalga geçiyor. Ziggler, Maryse hakkında konuşuyor ve Miz, sinirlenip bir anda Ziggler'a saldırıyor. Ziggler'ı yumrukluyor ve Ziggler, ringin dışına çıkıyor. Ziggler, kafasını tutarak girişe doğru ilerliyor.

Drake Maverick'i görüyoruz. Maverick, yatağa gül yaprağı atıp süslüyor. Sırada Maverick'in gerdek gecesi var!Drake Maverick, soyunuyor ve yatağa yatıyor. Yatağa 24/7 kemeriyle yatıyor. Karısı, bu duruma sinirleniyor. Bir görevli geliyor odalarına Maverick, ona gitmesini söylüyor ama o görevli hakemmiş! Maverick, yatağın altında Truth'u arıyor, Truth, bir anda çıkıyor ve Roll-up deniyor 1-2 Kickout! Truth, yatağa doğru Crossbody yapıp Pinliyor 1-2-3.

Kemerin yeni sahibi R-Truth oluyor! Maverick, kadını yatakta bırakıp Truth'u kovalıyor.Sırasıyla ringe Big E, Sami Zayn, Rollins, Lashley, Rey Mysterio, Corbin, Reigns, Cesaro, Orton, Strowman geliyor. Tam Battle Royal başlayacakken Lesnar'ın giriş müziği duyuluyor! Lesnar, elinde sandalyeyle girişe geliyor ve sandalyeyi kurup oturuyor.

Battle Royal Maçı

Reklamlardan döndüğümüzde Cesaro, herkese Aparkat vuruyor ve Rey'e Cesaro Swing yapıyor. Arkasından Big E geliyor, Lashley'den Diving Crossbody. Lashley, Cesaro'ya Military Press Drop yapıp eliyor. Rey, Lashley'e Dropkick vuruyor Strowman, Lashley'in arkasından geliyor ve onu eliyor. Big E ve Strowman ringde yüzleşiyor. Big E, Strowman'ı üstüne alıyor ve Big Ending! Randy Orton'dan RKO! Zayn, Big E'yi eliyor ve sevinirken arkasından Orton geliyor, ona da RKO! Rey, Zayn'e 619 yapıyor Orton, Zayn'ı eliyor. Reigns, Orton'un arkasından geliyor ve RKO'yu yiyor! Rey, Reigns'e, 619 yapıyor. Reigns'den Orton'a Superman Punch! Orton ringin dışına çıkıyor. Corbin, Rey'i ringin dışına yolluyor ve eliyor. Arkasını döndüğünde Rollins, Strowman ve Reigns, Corbin'e garip garip bakıyor. Reigns, ringin dışına çıkıyor ve Drive By atıyor. Rollins, Superkick atıp Corbin'i eliyor! Rollins, arkasını döndüğünde Strowman, onu köşeye atıyor. Reigns, Superman Punch deniyor ama Strowman, onu da köşeye sıkıştırıyor. Reigns, Strowman'a Spear deniyor ama Strowman kaçıyor! Spearı Rollins yiyor! Reigns, Strowman'ı elemeye çalışırken arkalarından Rollins geliyor ve ikiliyi eliyor! Orton, Rollins'in arkasından geliyor ve yumrukluyor. İkili bir süre yumruklaşıyor ve Orton'dan Rope DDT. Orton, RKO Tauntu alıyor ama Rollins, Kick atıp iplerden geriliyor ve Stomp! Rollins, Orton'u eliyor ve Battle Royal'i kazanıyor!

Kazanan: Seth Rollins

Battle Royal bitince Rollins, Lesnar'dan kemerini geri alacağını kimseyle dövüşmekten çekinmediğini ve Summerslam de kafasına Stomp atacağını söylüyor. Lesnar, elinde sandalyeyle ringe doğru geliyor ve şov sona eriyor!

imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 02:27   #2
Mr. Phenomenal
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Littleport, Birleşik Krallık
Mesajlar: 4.302
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 152160
Rep Derecesi: Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Villain Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 152160
Mesajlar: 4.302

Standart

Kankilerimle güzel bir inceleme oldu. Elimize sağlık.
imza1x Onur Kürsüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.'sü
Büyük İnceleme Etkinliği 2019 2.'si
Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 06:52   #3
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 5.158
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 32315
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32315
Mesajlar: 5.158

Standart

Alıntı Villain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kankilerimle güzel bir inceleme oldu. Elimize sağlık.
Afiyet oldu mu dost?
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 10:54   #4
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: AYDAN
Mesajlar: 9.924
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910
Mesajlar: 9.924

Standart

Elimize sağlık, güzel bir inceleme oldu.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 10:58   #5
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.661
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.661

Standart

Güzel incelemeydi. Tebrik ederim beyler.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.