GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-08-2019, 15:58   #1
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 17.959
Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1342561
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1342561
Mesajlar: 17.959

Standart 22 Temmuz 2019 RAW Reunion | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: ReQuem, Villain, TheMonster292, Maestro


Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1365
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 22.07.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Amelie Arena (AKA Ice Palace), Tampa, Florida
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Jey Uso & Jimmy Uso vs Dash Wilder & Scott DawsonTakım Maçı07:51
2Erik & Ivar vs Curt Hawkins & Zack RyderTakım Maçı02:35
3Roman Reigns vs Samoa Joe Tekli Maç05:40
4Rey Mysterio vs Sami ZaynTekli Maç05:00
5Seth Rollins vs A.J. StylesTekli Maç08:04
6Braun Strowman vs Randy RoweTekli Maç00:40RAW Reunion şovumuz başlıyor! Şovun açılışını John Cena yapıyor! Cena, ringe giriyor ve mikrofonu alıyor.

Cena, evine geri döndüğünü, WWE'nin onun evi olduğunu söylüyor ve Usoların giriş müziği duyuluyor! Usolar, ringe giriyor ve buranın John Cena'nın evi olduğunu söylüyorlar. Usolar, maç istiyor ama Cena, arkasını dönüp gidiyor. Usolar, Cena'yı ikna ediyor ve Cena'nın kim olduğunu sorup "film çeken bir güreşçi" diyorlar. Cena, yeniden ringe girip kendisinin "Best" olduğunu, biraz saygılı olmaları gerektiğini söylüyor. Usolar, ringe Rikishi'yi çağırıyor! Rikishi, ringe doğru geliyor.

Cena, arkasını dönüp ringden uzaklaşıyor ama Rikishi, onu yeniden ringe çağırıp, saygılı davranmasını söylüyor. Revival'ın giriş müziği duyuluyor. Hemen ardından, D-Von Dudley geliyor! Birazdan Usos vs Revival izleyecekmişiz.

Takım Maçı
Jey Uso & Jimmy Uso vs Revival

Zil çalıyor ve maça Dawson, Jey ikilisi başlıyor. Jey, Dawson'a Back Boddy Drop yapınca Wilder ringe geliyor. Jey, ona da Back Boddy Drop yapıp Jimmy'e tag veriyor. Dawson, Jimmy'e iplere doğru Flapjack yapıp, Headbutt ve Belly-To-Back Suplex vuruyor. Wilder, tag alıyor. Jey, ona Back Elbow vurup köşeye çıkıyor. Wilder, onu itiyor ve Jey, barikatlara düşüyor. Jimmy, yeniden ringe giriyor Dawson tag alıyor ve Vertical Suplex yapıyor. Jimmy, tag alıyor ve Wilder'a Samoan Drop yapıyor. Jimmy, köşeye çıkıp Dawson'a Diving Crossbody yapıyor ve Pin deniyor ama Wilder Pini bozup Jimmy'e Roll-Up yapıyor, başarısız! Jimmy, Enzuigiri deniyor Dawson, Wilder'ı kurtarıyor. Wilder, köşeye çıkıyor, European Uppercut, Dawson German Suplex vuruyor ve Pin deniyor, Jey pini bozuyor! Jimmy ve Wilder ringin dışına düşüyor. Dudley, Jimmy'nin üstüne yürüyünce Rikishi geliyor ve ikili yüz yüze geliyor. Dawson arkasını dönüyor, Jey ona Superkick atıyor ve Jimmy tag alıyor. Jey, Dawson'a Superkick vuruyor Jimmy, Frog Splash yapıyor! Jimmy Pin deniyor, başarılı! Maçı Jimmy & Jey Uso kazanıyor. Maç bitince Rikishi & Usos üçlüsü ringde galibiyeti kutluyor ve segment sona eriyor.

Kazanan: Jey Uso & Jimmy UsoArka alanda Santino Marella, Alicia Fox'la konuşuyor ve arkalarından Drew McIntyre geliyor. McIntyre, ters ters bakıp ordan uzaklaşıyor. Arka alanda Röportajcı hatun geliyor ve R-Truth'la konuşuyor. Arkalarından Maverick geliyor ve Roll-Up, başarılı! 24/7 kemerinin yeni sahibi Drake Maverick!Drew McIntyre'ı görüyoruz. Daha sonra Alexander geliyor. Alexander, ringe doğru yaklaşırken McIntyre geliyor ve ona Big Boot vuruyor. Alexander, rakibini merdivenlere itip köşeden Moonsault yapıyor. McIntyre, Alexander'ı ringin direğine vurup yerde yumrukluyor. McIntyre, Alexander'ı barikatlara vuruyor ve ringin apronuna Alabama Slam!

McIntyre, yavaş yavaş arka alana doğru ilerliyor ve segment sona eriyor.Maverick, soyunma odasında bavulunu açıyor ama içinden bir sürü solucan çıkıyor. Işıklar kırmızıya dönüyor ve Boogeyman geliyor. Maverick'in arkasından Pat Patterson geliyor ve Maverick'i tekmeleyip ayağıyla Pinliyor, başarılı! 24/7 kemerinin yeni sahibi Pat Patterson!Christian'ın giriş müziği duyuluyor! Christian, yorumcu koltuğuna oturuyor. Sırada takım maçı var.

Takım Maçı
Erik & Ivar vs Curt Hawkins & Zack Ryder

Maçımız başlıyor. Hawkins ve Ryder, Ivar'a iki dropkick çakıp deviriyorlar. Erik, Hawkins'i dışarı atıyor. Ryder'ı iplere atıyor ama Ryder kafasını alıyor ve dizine vuruyor. Hawkins tag alıyor ve tag move yapıyorlar. Tuş 1...attı Erik. Şimdi Ryder tag alıyor. Ve yumrukluyorlar. Erik bir yumruk çakıyor Ryder'a. Ve Ivar tag alıyor. Erik, Ryder'ı Ivar'a atıyor ve Ivar üstüne çöküyor.

REKLAMLAR...

Ivar, Hawkins'e bir clothesline çakıp yere seriyor. Ryder'ı alıyor ve Erik bir diz vuruyor. Hawkins'i köşeye atıyor ve eziyor. Ve Aided Body Slam geliyor. Ryder ve Hawkins kendini dışarı atıyor. Ivar koşuyor ve Suicide Dive! Şimdi Hawkins'i ringe atıyor ve Viking Experience!! Tuş 1....2....3!!!

Kazanan: Erik & Ivar

Vikingler yine kolay bir galibiyet alıyor. Sevinçlerini yaşıyorlar. Ve diğer olaya geçiyoruz.Arka alanda Gerald Brisco, Pat Patterson'ı Pinliyor ve kemeri kazanıyor! Kelly Kelly geliyor ve Gerald Brisco'yu tebrik ediyor. Ardından onu yere düşürüp Pinliyor, başarılı!

Kelly Kelly, 24/7'nin ilk kadın sahibi oluyor.Samoa Joe'yu görüyoruz. Joe, ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor. Joe, çok sinirli olduğunu önüne geleni yok edeceğini söylüyor. John Cena ve Usolar hakkında kötü konuşuyor. Joe, konuşmaya devam ederken Roman Reigns'in müziğini duyuyoruz! Reigns, ringe giriyor ve eline mikrofonu alıyor.


Joe, onu bölüyor ve Reigns, Joe'ya saldırıyor. Joe, rakibini yumruklayıp ringin direğine vuruyor. Reigns, ringin dışına çıkınca Joe onu barikatlara vuruyor. Bir kez daha barikatlara vuruyor Joe! Joe, rakibine Headbutt vurup yeniden ringe sokuyor. Reigns, ayağa kalkıp Joe'ya Superman Punch vuruyor.

Joe, mikrofonu alıp, bu insanların bunu hak etmediğini söylüyor ve ringden uzaklaşıyor. Reigns, Joe'dan maç istiyor ve Joe kabul ediyor! Sırada Roman Reigns vs Samoa Joe var.


Tekli Maç
Roman Reigns vs Samoa Joe

Reigns yumrukluyor. Köşeye kadar gidiyor öyle. Diğer köşeye atıyor ve koşuyor. Joe çekiliyor ve Roman çarpıyor. Joe alıyor ve bir chop vuruyor. Yumrukluyor. 2 tekme vuruyor ve bir de yumruk vuruyor şimdi. Lock bağlıyor Joe. Reigns kurtuluyor ve koşuyor. Ama Joe bir dirsek geçiriyor ve tuş 1...2...olmuyor. Bir tane vuruyor ve Lock alıyor. Roman dirsek atıyor ve Headbutt. Joe yere düşerken Roman'ı dışarı atıyor ve Suicide Dive. Joe ringe atıyor ve kendisi de giriyor. Alkışlıyor ve bir chop vuruyor ardından yumrukluyor. Dışarı atıyor. Joe'dan Suicide Dive ama hayır Roman çekiliyor. Ve double knee. Ringdeyiz şimdi. Roman vuruyor bir tane ve köşeye atıyor. Corner Clotheslines yapıyor. Şimdi big boot geçiriyor. Tauntunu atıyor ve Superman Punch! Hayır Joe aldı ve Big Boot. Şimdi senton geliyor tuşa gidiyor Joe. 1....2....son anda attı. Coquina Clutch!!!! Ama Reigns hemen dışarı atıyor atıyor koşuyor bu arada Joe ringe giriyor ve Spear'ı yiyor tuş 1....2...3!!!

Kazanan: Roman Reigns

Joe sinirli bir şekilde arka alana giderken Reigns'in sevinçlerini görüyoruz. Ardından diğer olaya geçiyoruz.Miz'in giriş müziği duyuluyor ve reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Miz, konuğu Seth Rollins'i çağırıyor. Rollins ringe giriyor ve sandalyeye oturuyor.

Miz, ona Cash-in yediğini ama kemeri yeniden kazanmak için bir şansı olduğunu daha söylüyor. Extreme Rules, Main Event'inde yaşananları izliyoruz. Miz, ona bu görüntülerin komik mi olduğunu soruyor. Rollins, hayatında ki en büyük maçlarından birini yaşadığını söylüyor ve Paul Heyman'ın sesini taklit ediyor, ardından Lesnar'la karşılaşmanın zor olduğunu söylüyor. Paul Heyman'ın sesi duyuluyor! Heyman arka alandan konuşmaya başlıyor ve Lesnar'ın Cash-in ile Rollins'i ezdiğini söylüyor. Rollins, kendisinden kaçamayacağını, kemeri yeniden alacağını söylüyor. Heyman, sinirlenip girişe doğru geliyor.

Rollins, onu ringe çağırıyor ve yüz yüze konuşmalarını gerektiğini söylüyor ardından "Kafana Stomp yemek ister misin?" diye soruyor. 5'e kadar sayıyor ringe gelmesi için. Heyman, arka alana doğru kaçıyor. Rollins, Lesnar'ın Adam olmadığını, Canavar olmadığını söyleyip, Summerslam de Lesnar'ın kemeri kaybedeciğini, en iyinin kendisi olduğunu, bugün AJ Styles'a karşılaşacağını söyleyip mikrofonu yere atıyor ve arka alana doğru ilerliyor.Arka alanda Kelly Kelly'i görüyoruz. Candice Michelle, Kelly Kelly'e önce Knee sonra Double Axe Handle vuruyor ve hakem sayıyor. Candice Michelle, 24/7 kemerini Kelly Kelly'den alıyor. Michelle'nin arkasından Alundra Blayze geliyor ve Sleeper yapıyor! Michelle, dayanamıyor ve pes ediyor. Kemerin yeni sahibi Alundra Blayze!Maça geçiyoruz Sami Zayn ve Rey ringe giriyor.

Tekli Maç
Rey Mysterio vs Sami Zayn

açımız başlıyor. Lock mücadelesine giriyor ikili. Zayn kolunu kapıyor. Rey kurtulacak ama hayır Zayn tekme vuruyor. Yumrukluyor. Iplere atıyor ama Mysterio tekme vuruyor. Koşuyor ama Zayn onu üstünden aprona atıyor. Rey karnına bir kafa geçiriyor ve tekme vuruyor. Mysterio köşeye çıkıyor ama Zayn onu indiriyor ve yumrukluyor. Ve dropkick. Tuşa gidiyor 1...Mysterio attı. Yumrukluyor ve tekmeliyor. Lock aldı şimdi. Rey üstünden attı onu ve köşeye geçiyor. Zayn koşuyor ama Rey bir tekme geçiriyor. Canadian Destroyer ama hayır. Zayn Powerbomb pozisyonuna döndürüyor ve Powerbomb. Tuş 1...2..olmuyor. Kaldırıyor Zayn ama bir anda DDT yiyor. Rey tekmeliyor ve yumrukluyor. Iplere atıyor. Ve 619 pozisyonunu alıyor. 619!! Ama Zayn kaçıyor. Rey "gel gel" yapıyor. Zayn terkediyor derken bir müzik duyuluyor bu Rod Van Dam!!!! Slaughter'da burada!!! Bir müzik daha duyuluyor bu ise Hurricane!!! Bu müzik ise Angle!! Dörtlü Zayn'ın üstüne yürüyor. Zayn ringe giriyor ve tekme yiyor direk. Rey onu 619 pozisyonuna alıyor ve 619!!!! Ardından Frog Splash. Tuş 1...2...3!!!

Kazanan: Rey Mysterio

Dışarıdaki dörtlü alkışlıyor onu. Rey ise onlara bakarak sevincini yaşıyor. Diğer olaya geçiyoruz.eni 24/7 Şampiyonu Alundra Blayze'i görüyoruz. Alundra, 24/7 kemerini tam çöpe atacakken, Ted Dibiase geliyor. Ted, kemeri atmamasını kemeri kendisine vermesi gerektiğini söylüyor. Ardından, Alundra'ya para veriyor. Alundra da kemeri Ted Dibiase'ye veriyor.

Ted Dibiase kemerin yeni sahibi oluyor ve arka alana doğru gidiyor.Jerry Lawler yorumcu koltuğuna oturuyor ve The O.C'nin giriş müziğini duyuyoruz. Üçlü girişte Too Sweet atıyor ve yavaş yavaş ringe giriyor. Daha sonra Rollins'i görüyoruz.

Tekli Maç
Seth Rollins vs A.J. Styles

Maç başlıyor. Rollins, iplerden gerilip rakibine omzuyla vuruyor ve Styles yerden kalkamıyor. Styles ayağa kalkınca Rollins, art arda Chop ve Forearm vuruyor ardından rakibine iplerde Jawbreaker yapıyor. Rollins, aprondayken Karl onun dikkatini dağıtıyor, Styles Forearm vurup rakibini ringin dışına yolluyor. The O.C üçlüsü Rollins'in üstüne yürüyor, DX'in müziği duyuluyor! İkili yeniden ringe giriyor ve maç devam ediyor. Rollins, iplerden geriliyor ve Sling Blade yapıp köşeye çıkıyor. Rollins, Blockbuster yapıyor ve Diving Knee vuruyor. Ardından Superkick atıp Taunt alıyor. Rollins, Stomp atacakken Karl & Luke ikilisi ringe girip Rollins'i ayağından tutuyor ve düşürüyor. DX'de ringe giriyor. The O.C ringde Too Sweet atıyor ve onlara da atmasını söylüyor. DX'de Too Sweet atıyor ve The O.C'ye yaklaşıyorlar. DX, "Suck it" yapınca ortalık karışıyor. DX & Rollins üçlüsü The O.C'yi ringin dışına yolluyor. The O.C, sandalye alıyor ve ringe çıkıyor. Kevin Nash, Scott Hall, X-Pac, Road Dogg ringe doğru geliyor! Onlar ringe girince O.C geri çekiliyor ve arka alana doğru gidiyor. Ringdekiler Suck it yapıyor ve sarılıyorlar. Segment sona eriyor.
Ted Dibiase, arka alanda kemeriyle beraber arabasına biniyor ve arabanın içinden garip sesler geliyor. Drake Maverick, arabadan kemerle beraber çıkıyor! 24/7 kemerini Drake Maverick yeniden kazanıyor!Mick Foley, ringe girip konuşmaya başlıyor ama Drake Maverick ve onu kovalayan diğer güreşçiler ringin içinden geçiyor. Mick Foley, kemeri bugün yeniden alabileceğini söylüyor ve 1999'dan bir görüntü izliyoruz. O görüntü bir anda kesiliyor ve ışıklar aniden kapanıyor. Ringde biri gözüküyor, o isim Bray Wyatt!

Bir anda ışıklar açılıyor ve Wyatt, Foley'e saldırıyor. Wyatt, Foley'in boğazını sıkıyor. Foley, yerde hareketsiz yatıyor ve garip gülme sesleri içinde segment sona eriyor.A Moment Of Bliss de Alexa Bliss ve Nikki Cross'u görüyoruz. Cross, konukları olan Becky Lynch'i çağırıyor. Lynch'in giriş müziği duyuluyor. Bliss, tam Lynch'e soru soracakken Natalya'nın müziği duyuluyor.

Bliss, "Neden burda olduğunu" soruyor. Natalya, "Becky Lynch'le yüzleşmek için" burda olduğunu söylüyor ve geçen hafta olanları izliyoruz. Natalya, Lynch'e saygısı olmadığını söyleyince Lynch buna sinirlenip, Wrestlemania Main Event'inde bu kemeri kolay almadığını, kolay kaybetmeyeceğini söylüyor. Ardından, ikili birbirine giriyor.

Hakemler geliyor ve ikiliyi ayırmaya çalışıyor. Bliss ve Cross olanları izliyor. Hakemler, ikiliyi ayırmakda zorlanıyorlar. Ardından ikiliyi ayırıyorlar ve A Moment Of Bliss, başlamadan bitiyor.Drake Maverick, arka alanda arabaya binip gitmek istiyor ama R-Truth, onun gitmesine izin vermeyip, Roll-Up yapıyor, başarılı! R-Truth emaneti Maverick'den alıyor. R-Truth arabayla kaçarken Maverick'in karısı da arabanın içinde gidiyor.Braun Strowman'ın müziği duyuluyor. Strowman ringe geliyor ve yerel rakiple maçı başlıyor.

Tekli Maç
Braun Strowman vs Randy Rowe

Maçımız başlıyor. Strowman rakibini köşeden köşeye atıyor. Koşuyor ve big boot. Alıyor onu ve chokeslam. Tuş 1....2....3!!!

Kazanan: Braun Strowman

Strowman tauntunu atıp seviniyor ve sıradaki olaya geçiyoruz.Ric Flair'in müziğini duyuyoruz. Flair'in hemen ardından WWE, efsaneleri bir ordu gibi girişe doğru geliyor. Hulk Hogan! Hogan, giriş müziğiyle beraber girişe geliyor ve seyircileri selamlıyor.

Hogan, bugün burda büyük Reunion için toplandıklarını, RAW tarihinin en iyi anlarından biri olduğunu söylüyor. Stone Cold! Stone Cold'un müziği duyuluyor ve seyirciler çıldırıyor. Stone Cold, ringin köşelerine çıkıp Taunt alıyor. Ardından, eline biralarını alıyor ve ikisini birbirine vurdurup içiyor.

Stone Cold, Tampa'da olduğu için mutlu olduğunu ve burda kardeşleri olduğunu söyleyip, RAW'daki eski anılarından bazılarını anlatıyor. Hulk Hogan & Ric Flair'le aralarında sıkı bir bağ olduğunu söylüyor ve onlara teşekkür ediyor. Girişte olan efsanelerden bazılarıyla olan anılarını anlatıp, gülüyor. Daha sonra, herkes ringe giriyor. Cold, onlara bira dağıtıyor.

Cold, herkese biralarını kaldırmaları gerektiğini söyleyip, seyircilere teşekkür ediyor ve Triple H'e sarılıyor. RAW Reunion'u bu görüntülerle sona eriyor.

imza


This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 16:02   #2
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 723863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 723863
Mesajlar: 8.660

Standart

Güzel inceleme oldu. Tebrik ederim.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 16:02   #3
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: AYDAN
Mesajlar: 9.921
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 252910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252910
Mesajlar: 9.921

Standart

Güzel bir şovdu incelemede o kadar güzeldi, ellerimize sağlık.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2019, 18:20   #4
Mr. Phenomenal
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Littleport, Birleşik Krallık
Mesajlar: 4.286
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 152160
Rep Derecesi: Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Villain Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 152160
Mesajlar: 4.286

Standart

Güzel bir incelemeydi. Ellerimize sağlık.
imza1x Onur Kürsüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.'sü
Büyük İnceleme Etkinliği 2019 2.'si
Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.