GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-08-2019, 20:26   #1
Empire
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 46.651
Konular: 2375
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 305690
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305690
Mesajlar: 46.651

Standart WWE : Extreme Rules 2019 | Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour

Extreme Rules 2019 |Şov İncelemesi


Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih: 15 Temmuz 2019
Yer: Wells Fargo Center Philadelphia, Pensilvanya ABD
Katılım : 12800

Extreme Rules Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Shinsuke Nakamura vs.Finn BalorWWE Intercontinental Championship Single Match7.40
2 Drew Gulak vs Tony NeseWWE Cruiserweight Championship Match7:25
3 The Undertaker & Roman Reigns vs Shane McMahon & Drew McInytreNo Holds Barret Tag Team Match17:00
4The Revival vs The UsosWWE RAW Tag Team Championship Match12:35
5Aleister Black vs CesaroSingle Match9:45
6Bayley vs Nikki Cross & Alexa Bliss WWE Smackdowns Womens Championship Handicap Match10:30
7 Braun Strowman vs Bobby Lashley Last Man Standing Match 17:30
8The New Day vs Daniel Bryan & Rowan vs Heavy Machinery WWE Smackdown Tag Team Championship Triple Threat Match 14:00
9AJ Styles vs RicochetWWE Universal Championship Match16:30
10Kevin Owens vs Dolph Ziggler Single Match 0:17
11 Kofi Kingston vs Samoa JoeWWE Championship Single Match9:45
12Seth Rollins & Becky Lynch vs Baron Corbin & Lacey EvansWWE Universal Championship & WWE Raw Womens Championship Match19:55
13Brock Lesnar vs Seth RollinsWWE Universal Championship Single Match0:17

Extreme Rules 2019|İncelemesi

Kick Off

Kevin Owens : Merhaba Kayla! Nasılsın?

Kayla : Geçen hafta olanlardan sonra burada olmana şaşırdım.

Kevin Owens : Şaşırdın mı? WWE'nin 17 bin'den fazla sosyal medya hesabını takip etmiyor musun? Bu gece Dolph Ziggler ile bir maçım var. Sanırım Shane McMahon ile ilgili şaşkınlığın senin. Shane McMahon burada büyük bir problem ama ben Shane için çalışmıyorum, WWE için çalışıyorum. Eğer WWE Extreme Kuralları dibine kadar yaşamak istiyorsa Kevin Owens'ı tutmalı.

Kayla : Teşekkür ederim.

Tekrar arka alandayız. Lacey Evans & Baron Corbin bizlerle.

Lacey Evans: Şimdi söyle bakalım ne düşünüyorsun?

Baron Corbin : Benim düşüncem Yeni RAW Kadınlar şampiyonu olacaksın.

Lacey Evans : Olacağım.

Baron Corbin : Olacaksın ve bu senin için iyi bir bakış. Demek istediğim bu gece cezalandırma vakti. Seth Rollins'in sırtına arka arkaya sandalye ile vuracağım. Belki ilk önce masa ile vurarım belki de bu çay takımını alır ve kafasına...

Lacey Evans: Benim çay takımımı kullanmana izin veremem. Ben romantiğim ve aşka inanıyorum, Seth Rollin & Becky Lynch'in bu gece ki ilişkileri kalp kırıcı olacak. Ve onların iğrenç ilişkilerini bozacağız.


Shinsuke Nakamura vs Finn Balor|WWE Intercontinental Championship Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up yaparak maça başlıyorlar. Hakem ikiliyi ayırıyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor ardından Balor'dan dropkick ardından chop vuruşlara devam ediyor. Nakamura'dan ringin köşesinde asılı duran Finn Balor'a bir iz darbesi vuruyor.Nakamura ringin köşesine çıkıyor ama Balor'dan bir tekme. Balor iplere gidiyor dönüşte ise Nakamura'nın üzerine atlıyorr. Ardından Nakamura'yı ringin bariyerlerine ardı ardına fırlatıyor.İkili ringin içindeler, Nakamura'dan Arm Bar denemesi, Finn iplere tutunarak kurtuluyor. Nakamura üstünlüğünü korumaya devam ediyor.Nakamura'dan Knee Drop ve tuş denemesi, tuş denemesi başarısız oluyor. Nakamura şimdi de Headlock bağlıyor, Balor ayaklanıyor ve yumruk darbeleri vuruyor.Üzerine doğru koşan Nakamura'ya Big Boot ardından Low Drop vuruyor. Balor iplere gidiyor dönüşte ise tekrar Low Dropkick. Balor tuş deniyor ancak Nakamura kurtulmayı başarıyor.Balor'Dan yumruk darbesi ancak Nakamura tekme ile karşılık veriyor.Nakamura şimdi de Balor'u ringin köşesine bırakıyor üzerine giderken Balor'dan bir tekme. Balor ringin köşesine çıkıyor ancak Nakamura engel oluyor.Balor'dan Stomp ardından Dropkick! Hemen ringin köşesine çıkıyor Double Stomp denemesi ancak Nakamura kurtuluyor. Nakamura'dan sert bir tekme,ardından Kinshasa! Nakamura tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan ve yeni Kıtalararası Şampiyonu : Shinsuke Nakamura
Drew Gulak vs Tony Nese|WWE Cruiserweight Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Gulak maça hızlı başlıyor ve Dropkick! İkili üstünlük kurma çabasındalar, karşılıklı yumruklaşmalar.Lock-up yapıyorlar Gulak üstün çıkıyor ancak Nese'den dirsek darbesi. Nese'den ardı ardına seri tekmeler ve tuş denemesi, başarısız oluyor. Nese Clothisline ile Gulak'ı ringin dışına yolluyor. Ardından ringin dışında ki GUlak'ın üzerine atlıyor ancak Gulak kurtuluyor ve aprondan Clothisline yapıyor. İkili tekrar içerdeler Gulak'tan tuş denemesi, başarısız oluyor. Gulak şimdi de Chin Lock bağlıyor. Nese yumruk darbeleri atarak kurtulmaya çalışıyor ancak Gulak'dan Dropkick ardından tuş denemesi yine başarısız bir tuş denemesi daha. Gulak tekrar Chin Lock bağlıyor. Nese'den yumruk darbeleri, ardından Slam ve tuş denemesi, başarısız bir tuş denemesi daha. Gulak'dan Big Boot ardından chop vuruşlar. Gulak üstünlüğünü korumaya devam ediyor ancak Nese'den German Suplex! Üzerine koşan Nese'ye Elbow Drop vuruyorbu sırada Nese'den yumruk darbesi. Apronda kalan Gulak'a Nese Moonsault yapıyor. Tekrar ringin köşesine çıkıyor 450 Splash! Tuş deniyor ancak başarısız oluyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyorlar, Gulak üstün çıkıyor ve Powerbomb ardından tuş deniyor, son anda başarısız bir tuş denemesi oluyor. Gulak iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline ve tuş denemesi. Nese kurtuluyor,Gulak şimdi Nese'yi omuzluyor ve Cyclone Crash! Tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Drew Gulak


Kick off şovunun sonuna geldik, ana şova geçiyoruz.The Undertaker & Roman Reigns vs Shane McMahon & Drew McInytre|No Holds Barret Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Roman ile Drew maça başlayan taraf oluyorlar. İkili yumruklaşıyorlar ardından Roman'dan uppercut! Şimdi Roman'nı ringin köşesine yolluyor ardından Belly to belly suplex!Roman'nı ringin köşesine yolluyor ardından tekmeliyor bu sırada Shane tag alıyor. Shane'den ardı ardına yumruk darbeleri, Roman'dan sert bir Uppercut! Shane'i ringin köşesine yolluyor ardından üzerine çıkıp ardı ardına yumrukluyor. Undertaker tag alıyor, Shoulder Block ardından Leg Drop! Tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi. Undertaker ringin köşesine çıkıyor ancak Shane'den yumruk darbeleri. Undertaker tekrar saldırıya geçiyor ve yumruk darbeleri ardından sert bir Clothisline!Shane'i kolundan tutuyor ve ringin köşesine çıkıyor ardından Axe Drop! Drew tag alıyor, Undertaker ile yüzleşiyor. Drew'den sert yumruk darbeleri karşılıklı yumruklaşıyorlar. Drew iplere gidiyor dönüşte ise Undertaker'den yumruk darbesi. İkili ringin dışındalar. Drew apronda, Undertaker'dan Leg Drop! Tekrar içerideler, tuş denemesi ancak Drew kurtuluyor. Roman tag alıyor ringin köşesinde Drew'i yumrukluyor ve iplere gidiyor dönüşte de Big Boot! Roman ringin köşesinde ki Shane'e ardından Drew'a Uppercut vuruyor.Roman iplere gidiyor ancak Shane onu ringin dışına düşürüyor. Undertaker sandalye alıp Shane'i kovalamaya başlıyor. Bu sırada Drew, Roman Reigns'i ringin merdivenlerine fırlatıyor. Tekrar ringin içindeler. Drew'dan bir Suplex ardından tuş denemesi, başarısız oluyor. Shane tag alıyor, ardı ardına yumruk darbeleri ve tuş deniyor ancak başarısız oluyor. Drew tekrar tag alıyor.Drew'dan Suplex ardından Arm Lock bağlıyor.Roman yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ancak Drew üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Roman'dan Samoan Drop geliyor.Shane ve Undertaker tag alıyorlar. Undertaker'dan Clothisline ardından Shane'i ringin köşesine sert bir şekilde yolluyor, iplere gidiyor dönüşte ise Big Boot. Clothisline ile Shane'i ringin dışına yolluyor.Undertaker spiker masasını sökmeye başlıyor, bu sırada Elias gitar ile Undertaker'a saldırıyor. Roman hemen yardıma koşuyor ve Elias'a saldırıyor. Bunu fırsat bilen Drew'dan Roman'a sert bir tekme. Undertaker Elias'ı boğazından yakalıyor ancak Drew buna izin vermiyor.Drew ile Elias, Undertaker'ı spiker masasının üzerine koyuyorlar. Shane ringin köşesinden Undertaker'ın üzerine atlıyor. Spiker masası yerle bir oluyor.İkili Undertaker'ı ringin içine sokuyorlar. Shane çöp kovasını alıyor ve ringin köşesinde ki Undertaker'ın üzerine koyuyor. Shane tekrar ringin köşesine çıkıyor ve Drop Kick! Bu sırada Roman, Elias'a Superman Punch vuruyor. Drew ile Roman yumruklaşıyor, bu sırada Undertaker Elias ve Shane'e Chokeslam yapıyor. Roman Reigns'de Drew'a Spear yapıyor. Şimdi Undertaker, Shane'i omuzluyor ve Tombstone Piledriver tuş denemesi, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Roman Reigns & The Undertaker


Arka alandayız.

Sarah Scheiber : RAW Kadınlar şampiyonu Becky Lynch ve Evrensel Şampiyonu Seth Rollins'e hoş geldiniz deyin. Becky & Seth bu gece ki mixed tag team maçınızda sadece kemerlerden sorumlu değil aynı zamanda birbirinizden de sorumlu olacaksınız.

Seth Rollins : Seni kesmek istemem ancak bu gece kardeşçe sevgi'nin olduğu şehir Philadelphia'dayız.

Cheer yükseliyor.

Becky Lynch : Ve az önce gördüğümüz gibi !

Seth Rollins: Geçen gece bu güzel şehri gezerken ama romantik bir gezinti değildi bu. Becky gerçekten de bu tür şeylerde aşırı duygusal değil. Sadece alışveriş yapmak ve bir kaç ilham almak gibi. Örnek verecek olursak özgürlük çanı gibi. Bunu biliyor musunuz içinde bir çatlak vardı? Tıpkı Corbins'in içine koyacakmışım gibi.

Becky Lynch : Bu beni düşündürdü, Lacey Evans'ın heykeli olsaydı ne olurdu? Bu gece ki kariyerinin bitmesi gibi bir sonu olurdu.

Seth Rollins : Dediğim gibi bu gece ki ana maçta Extreme rules maçı var, bizim bir kaç ilham almışlığımız var. Ve motivasyonumuz oldukça iyi.

Becky Lynch : Ve unutulmayacak bir maç olacak.
The Revival vs The Usos|WWE RAW Tag Team Championship Match


Zil çalıyor ve Scott ile Jey lock-up yaparak maça başlıyorlar.İkili üstünlük kurma çabası içindeler arka arkaya tuş denemeleri.Tekrar lock-up yapıyorlar, Jey'den dirsek darbesi Jimmy tag alıyor. Tuş deniyor ancak Scott kurtuluyor. Dash tag alıyor, Jimmy'den ikisine birden yumruk darbeleri.Jey tag alıyor, Double Superkick denemesi ancak Dash ringin dışına kaçıyor.Jey ile Jimmy iplere gidiyor ardından Scott ile Dash'in üzerlerine atlıyorlar.Dash ile Jey tekrar ringin içindeler. Bu sırada Scott tag alıyor. Scott'dan Clothisline ardından Jey'i bariyerlere fırlatıyor.Dawson'dan Elbow Drop'lar bu sırada Dash tag alıyor hemen tuş deniyor ancak tuş denemesi başarısız oluyor.Dash'den yumruk darbeleri ardından Jey'i belinden yakalıyor. Jey kurtulmaya çalışıyor.yumruk darbeleri Dawson tag alıyor.Jey'den ardı ardına yumruk darbeleri ardından Suplex. Jimmy tag alıyor, Bu sırada hakem tag aldığını görmüyor ve dışarı çıkmasını istiyor. Fırsatı kaçırmayan Scott VE Dash Jey'i ringin köşesinde yumrukluyorlar.Scott şimdi Jey'i ringin köşesine çıkartıyor ardından chop vuruşlar.Jey'de karşılık veriyor ve ikili ringin dışına düşüyorlar.Jimmy tag alıyor, ringin köşesinden Dash'in üzerine Crossbody yaparak atlıyor.Tuş denemesi ancak başarısız oluyor. Jimmy'den bir tekme ardından Samoan Drop! İçeri giren Scott'a da Samoan Drop vuruyor.Bu sırada Dash, Jimmy'i kaldırıyor ve Sit-out Powerbomb tuş denemesi, başarısız oluyor.Scott tag alıyor, Jimmy'den ikisine birden tekme ve ringin köşesine çıkıyor.ardından üzerlerine atlıyor. Jey tag alıyor ve Samoan Drop! Hemen tuş deniyor Scott kurtuluyor.Scott'dan diz darbesi ardından Brainbuster! Tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi. Scott'dan chop vuruşlar Dash tag alıyor. Bu sırada Scott'dan Superplex, Dash'dan da Splash ve tuş denemesi, Jimmy engel oluyor.Her ikili de birbirlerine giriyorlar, Jey'den ikisine birden Superkick bu sırada Jimmy tag alıyor. Dash'e saldırıyor ancak Dash üstün çıkıyor ve Scott tag alıyor. İkiliden Shatter Machine! Tuş denemesi ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Revival
Aleister Black vs Cesaro|Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.Black'den tekme ancak isabetli değil. Cesaro'dan Uppercut ardından Slam! Black'ı kaldırıyor ancak Black kurtuluyor. Black'den dirsek darbesi ardından ringin köşesinden Moonsault yaparak ringin dışında ki Cesaro'nun üzerine atlıyor. İkili tekrar ringin içindeler. Black'den dirsek darbesi ardından ringin köşesinden Double Knee yaparak atlıyor. Tuş deniyor ancak Cesaro kurtuluyor.Black'den tekme kombinasyonu, Cesaro yumruk ve Uppercut darbeleri ile karşılık veriyor. Black iplere gidiyor ancak Cesaro onu kaldırıp ringin dışına yolluyor.Ringin içindeler, Cesaro iplere basıyor ve Springboard Uppercut! Tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi. Cesaro şimdi de Headlock bağlıyor ancak Black kurtulmayı başarıyor. Cesaro iplere gidiyor dönüşte Clothisline hemen tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi.Cesaro Black'i kaldırıyor ve Swiss Cyborg! Tekrar tuş deniyor ancak yine başarısız.Black tekmelerine devam ediyor, Cesaro'dan Blakc'in karnına doğru bir Stomp! Tuş deniyor, başarısız oluyor. Cesaro şimdi de Arm Lock bağlıyor ancak Black tekrar kurtulmayı başarıyor. Black iplere gidiyor dönüşte Moonsault!İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Cesaro'dan Uppercut! Black'den tekrar Double Knee denemesi, Cesaro onu yakalıyor ve Uppercut!Tuş deniyor, Black ipe tutunarak kurtuluyor. Cesaro üstünlüğü yavaş yavaş ele geçiriyor ardı ardına Uppercut! Black'de tekmeler ile karşılık veriyor. Cesaro iplere gidiyor dönüşte ise Black'den sert bir diz darbesi. Black tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi daha.Black Knee Bar bağlıyor, Cesaro kurtulmaya çalışıyor. Cesaro hareketi tersine çevirerek Sharp Shooter bağlıyor. Ardından Crossface ama Black kurtuluyor ve tuş deniyor, Cesaro kurtuluyor.Black'den sert bir diz darbesi ardından ikiliden karşılıklı birbirlerine Uppercut! Black'den ardı ardına tekmeler ve Black Mass! Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Aleister Black


Arka alandayız. R-Truth ile Carmella duvarlara afiş yapıştırıyorlar. Yanlarına Alexa ile Nikki geliyor. Carmella onları görünce oradan uzaklaşıyor.

R-Truth : Hornswoogle'ı gördün mü? O burada mı?

Alexa Bliss : Doğrusu o solda ki ilk durakta duruyor. Oh Nikki dışarı çıkıp billy'i almadan önce sana bu hediyeyi vermek istedim.

Nikki Cross: Açabilir miyim? Bana bir şey vermek zorunda değildin.

Alexa Bliss : Oh tabii ki evet biliyorum.

Nikki Cross : Oh bu benim tişörtüm ama yırtık detayları var çok beğendim teşekkür ederim.
Bayley vs Nikki Cross & Alexa Bliss|WWE Smackdowns Womens Championship 2 on 1 Handicap Match


Zil çalıyor ve Nikki ile Bayley lock-up yaparak maça başlıyorlar. Alexa tag alıyor. Bayley üstün çıkıyor ancak Alexa'dan yumruk darbesi Nikki tekrar tag alıyor. Bayley'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Bayley onu kaldırıp ringin köşesine çarptırıyor. Bayley'den Clothisline bu sırada Alexa tag alıyor. Ancak Bayley Nikki Cross'a saldırmaya devam ediyor ringin dışına fırlatıyor ardından bariyerlere çarptırıyor. Tekrar içerdeler.Bayley Alexa'ya dirsek darbesi vuruyor bu sırada sinirlenen Alexa, Bayley'i ittirerek ringin merdivenlerine düşmesini sağlıyor.Tekrar ringin içindeler tuş denemesi ancak Bayley kurtuluyor. Nikki tag alıyor, Nikki'den ardı ardına tekmeler Alexa tag alıyor.Tekrar Nikki tag alıyor, Neckbreaker ardından tuş denemesi, başarısız oluyor. Nikki şimdi de Headlock bağlıyor,Bayley kurtuluyor ikili ringin dışında yumruklaşırken Alexa Bliss'den Dropkick. Nikki hemen gidip Alexa'ya tag veriyor.Bayley'e sert bir tokat vuruyor ardından ringin içindeler tuş deniyor ancak Bayley kurtuluyor. Bayley'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken sert bir tokat daha vuruyor. Nikki tag alıyor, Bayley'i iplere asılı bir şekilde bırakıyor ve tekmeliyor.Alexa tag alıyor ringin köşesine çıkıyor ve Bayley'i yumrukluyor. Bayley'den Nikki Cross'a bir yumruk ama Alexa saçlarından tutup yere yapıştırıyor.Alexa'dan diz darbesi ardından tuş denemesi, başarısız oluyor.Bayley iplere gidiyor dönüşte ise Alexa'dan sert bir tekme, bu sefer Alexa iplere gidiyor dönüşte Bayley'den Clothisline! Bayley ringin dışında ki Nikki'nin üzerine koşarak atlıyor. İçeri giriyor ve Alexa'ya tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi.Nikki tag alıyor,Bayley'den Back Suplex ardından içeri giren Alexa'yı da kaldırıp Nikki'nin üzerine atıyor. Bayley şimdi Nikki Cross'a Leg Lock bağlıyor. Alexa'dan Leg Drop denemesi ancak Bayley onu da yakalayıp Crossface bağlıyor.Alexa kurtuluyor, Nikki kurtulmayı deniyor ancak Bayley bırakmıyor, Alexa ringe girip yardım ediyor.Nikki ringin köşesine çıkıyor ve Tornoda DDT! Tuş deniyor ancak Bayley kurtuluyor.Alexa tag alıyor, ringin köşesine çıkıyor Twisted Bliss denemesi Bayley'in dizlerinde son buluyor. Alexa hemen Nikki'ye tag veriyor. Nikki ringin köşesine çıkıyor ardındanBayley'den tekme yiyiyor. Bayley şimdi de ringin köşesine çıkıyor Elbow Drop ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Bayley
Braun Strowman vs Bobby Lashley|Last Man Standing Match


Braun ringe girecekken üzerine doğru gelen Bobby'i yakalayıp ringin dışına yolluyor.Ardından ringin bariyerlerine de fırlatıyor. Diğer bariyelere de fırlatmayı ihmal etmiyor. İkili ringin içindeler. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Braun ringin köşesinde ki Bobby'nin üzerine doğru koşarak ardı ardına Clothisline vuruyor. Bobby ringin dışına kaçıyor ancak Braun üzerine doğru koşarak Shoulder Block vuruyor.Braun tekrar üzerine doğru koşuyor ancak Bobby'den Spear!Bobby'den yumruk darbeleri ve Braun'un kafasını ringin merdivenlerine çarptırıyor. Bobby ringin merdivenlerini yerinden söküyor ardından Braun'un kafasına vuruyor.Tekrar merdivenleri alıp bu sefer omzuna vuruyor. Braun bariyerlerin dışına düşüyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyorlar. Bobby sandalye ile Braun'a saldırmayı sürdürüyor.İkili seyircilerin arasında birbirlerine giriyorlar.Bobby üstünlüğünü sürdürüyor.Braun ile Bobby arenanın dışında kavgayı sürdürüyor. Bobby, Braun Strowman'ı duvara çarptırıyor ardından yumruk darbeleri vurmaya devam ediyor.Bobby şimdi Braun'u kaldırmaya çalışıyor ancak Braun onu kaldırıyor ve duvarda ki panoya fırlatıyor.Braun ile Bobby tekrar arena içindeler. Braun şimdi üstünlğü ele geçirmiş durumda.Braun'dan Big Boot, Bobby merdivenlerden düşüyor.Braun'dan şimdi de Shoulder Block!Bobby şimdi Braun'u kaldırarak ringin bariyerlerine fırlatıyor. Bariyerler darbenin etkisiyle yerinden çıkıyor.Bobby'den yumruk darbesi ve Braun'un kafasın ringin köşesine çarptırıyor.Bobby hızlıca koşuyor ve Braun'u spiker masasının arkasına düşürüyor. Ardından spiker masasını da kaldırıp Braun'un üzerine atıyor.Braun kurtuluyor üzerine doğru gelen Bobby'i diğer bir spiker masasının üzerine fırlatıyor.Braun üstünlüğü ele geçirmiş durumda şu an, ama Bobby kolay kolay pes etmiyor ve yumruk darbesi vuruyor. Ardından çöp kovasını da Braun'un sırtına yapıştırıyor.Braun'dan sert bir yumruk, ardından bir tekme vuruyor.Braun ardı ardına saldırmaya devam ediyor, ikili tekrar seyircilerin arasında. Braun şimdi Bobby'i kaldırıyor ve bir kutunun içine doğru Powerslam! Hakem saymaya devam ediyor 1-2-3-4-5-6-7-8 derken Braun kutuyu kırıp oradan çıkyıor 9-10! Zil çalıyor ve Braun Strowman maçı kazanan taraf oluyor.

Kazanan : Braun Strowman


Arka alandayız. Luke Gallows & Karl Anderson ve AJ Styles bizlerle.

Charly Caruso : The Pheneomenal AJ Styles'a hoş geldiniz deyin. AJ bu akşam Birleşik Devletler Şampiyonluğu için Ricochet ile karşılaşacaksın geçen sefer bu fırsata sahipken Ricochet seni yendi ve bir dövüşçü ile karşılaştığının farkına vardın. Nereye gittiğini şimdi anlıyorum.

AJ Styles : Ricochet'e yenilmemi bu çocuklarla takım olduğum için mi yenildiğimi düşünüyorsun. Yanlış yanlış yanlış! Bu çocuklar oldukça arkadaşça ve onlar benim kardeşim. Bunun Ricochet ile hiç bir alakası yok. Ricochet'ten herhangi bir şey almadım. O harika bir atlet ve büyük bir wwe süperstarı olabilir. Ama bu gece Ricochet'ten bir şey alacağım o da Birleşik Devletler Şampiyonluğu kemeri olacak. Ve bu çok tatlı! Charly elini uzat hadi ha ha şaka yaptım.
The New Day vs Daniel Bryan & Rowan vs Heavy Machinery | WWE Smackdown Tag Team Championship Triple Threat Match

Zil çalıyor ve maça Daniel ile Xavier başlıyorlar. İkili lock-up yapıyorlar, Daniel üstün çıkıyor ve Shoulder Block! Wood'dan German Suplex denemesi ama başarısız oluyor iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline. Tucker tag alıyor, Woods'u kaldırıyor ve Slam ardından iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block! Wood's iplere gidiyor dönüşte ise Hurricanrana! Rowan tag alıyor, hemen Shoulder Block vuruyor iplere gidiyor dönüşte ise Splash! Rowan şimdi Woods'a Headlock bağlıyor.Wood's yumruk darbeleri atarak kurtulmaya çalışıyor ama Rowan izin vermiyor. Daniel tag alıyor, koşarak Dropkick vuruyor.Daniel şimdi Chin Lock bağlıyor ardından yumruk darbeleri. Rowan tekrar tag alıyor. Woods'u omuzluyor ve Backbreaker ardından ringin köşesinde ki Big E'ye saldırıyor. Daniel'da Big E'yi ringin merdivenlerine fırlatıyor. Rowan arkasını döndüğünde Woods Enzugiri vuruyor.Woods ringin köşesinden Dropkick yaparak atlıyor.Daniel and Otis tag alıyorlar.Otis'den ardı ardına Shoulder Block darbeleri. Daniel'ı omuzluyor ve Suplex! Ardından Daniel'ı tekrar kaldırıp Suplex! Ringin köşesinde ki Daniel'ın üzeirne doğru koşarak Splash! Otis şimdi de tauntunu yapıyor ardından Caterpillar! Tucker tag alıyor ve Slingsot! Tuş deniyor ancak başarısız oluyor.Big E tag alıyor, Belly to Belly suplex ardından iplere gidiyor dönüşte Tucker'dan diz darbesi. Otis tag alıyor, Tucker ringin köşesine çıkıyor ve Crossbody! Tuş deniyor ancak içeri giren Rowan engel oluyor.Rowan şimdi Tucker'ı kaldırıyor ve Suplex ardından Otis'e de tekme vuruyor. Rowan şimdi Wood'su ringin dışına yolluyor ardından üzerine koşarak Shoulder Block. Daniel'da aprondan diz darbesi vuruyor. Bu sırada Rowan içeri girecekken Big E onu ittiriyor ve iplere gidiyor dönüşte de Daniel Bryan'a Spear vuruyor.Otis aprondan Big E, Woods ve Rowan'ın üzerlerine atlıyor.Tucker'da ringin köşesine çıkyor ve üzerlerine atlıyor.Big E ile Otis ringin içindeler. Tucker da ringin içine giriyor ve The Compactor! Otis tuş deniyor içeri giren Woods engel oluyor.Otis şimdi Woods'u kaldırıyor ve Powerslam! Otis ile Tucker Rowan'a saldırmaya başlıyorlar.Rowan'nı ringin köşesine çıkartıyorlar bu sırada Big E arkalarından yakalıyor ve Double Slam! Şimdi ringin köşesinde duran Rowan'nı kaldırıyor ardından Superplex! Daniel hemen ringin köşesine çıkıyor ve Headbutt yaparak atlıyor! Daniel Big E'ye Headlock bağlıyor. Big E kurtulmayı zor da olsa başarıyor,Daniel'dan sert tekmeler.Big E sinirleniyor ve Clothisline! Daniel'ı ringin köşesine yolluyor ancak kendini Big E'nin omuzlarında buluyor. Woods tag alıyor hemen ringin köşesine çıkıyor ve Midnight Hour! Woods tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan ve yeni Smackdown Takımlar Şampiyonları : The New Day ( Big E / Xavier Woods)
Paul Heyman girişte gözüküyor ve konuşmasına başlıyor.

Paul Heyman : Bayanlar ve baylar benim adım Paul Heyman ve ben yakında hüküm sürecek olanın tartışmasız WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Brock Lesnar'ın savunucusu ve koruyucusuyum! Ve şimdi bir kaç şeyi açıklığa kavuşturalım. Bir numara ben Philadelphia'yım.İki numara ben bu tüm konsetptin extreme kavramıyım.Öyleyse lanetleneceğim, ama ben burada olacağım. Philadelphia'dan bu şovun tarihi bir parçası olmadan gidersem lanetlenmiş olacağım. Bu nedenle işte sizin için bir spoiler. Bu gece Brock Lesnar Money ın the bank kontratını kullanacak ve ben bu onura sahip olacağım. Şimdi, bunu size şimdiden söylemem beni nasıl bir aptal şerefsiz yaptı? Kendinize bir sormalısınız, ben size doğruyu mu söylüyorumdur? Ya da ben Paul Heyman mıyım?


AJ Styles vs Ricochet|WWE United States Championship Match


Ricochet tam ringe girmişken Karl & Luke ona saldırmaya başlıyorlar.Zil çalıyor ve maç başlıyor.AJ maça hızlı başlıyor Ricochet'i kaldırıp ringin köşesine çarptırıyor.ardı ardına tekmelemeye başlıyor. Hakem araya girip ayırmak zorunda kalıyor. Ricochet'den yumruk darbeleri iplere gidiyor dönüşte ise Dropkick! Aj üzerine gelen Ricochet'i tutup ringin köşesine doğru Facebuster yaptırıyor! Ricochet'ten arka arkaya Arm Drag'lar, ardından Clothisline. Şimdi bir Dropkick daha vuruyor, AJ ringin dışına kaçıyor. Ricochet aprondan AJ'ye tekme atıyor ardından üzerine atlıyor. Gallows ile Ricochet sözlü tartışmaya girerken AJ fırsatı kullanarak arkadan saldırıyor. İkili tekrardan ringin içerisindeler. AJ, Ricochet'in kafasını ringin köşesine çarptırıyor. Aj'den chop vuruşlar, Ricochet'i ringin diğer köşesine sert bir şekilde fırlatıyor.AJ şimdi Ricochet'i kaldırıyor ve Backbreaker tuş deniyor, başarısız oluyor. AJ'den seri tekmeler ve Headlock bağlıyor.Ricochet yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ardından iplere gidiyor ancak AJ Elbow Drop ile karşılık veriyor. AJ tekrar Headlock bağlıyor, Ricochet kurtulmayı başarıyor. Ricochet üstünlüğü tekrar ele almak istiyor ve şimdi de Enzugiri!Ricochet iplere gidiyor dönüşte ise Hurricanrana ringin köşesinde ki Aj'in üzerine doğru koşarak dirsek darbesi. Ricochet aprondan atalyarak Flying Clothisline vuruyor. Şimdi ringin köşesinden Karl ile Luke Gallows'un üzerine atlıyor. Ricochet tekrar içeri giriyor iplere basarak Moonsault ardından tuş denemesi. Başarısız bir tuş denemesi oluyor.İkili üstünlük kurma çabası içindeler ve Ricochet'den Powerbomb! Tuş deniyor ancak AJ kurtuluyor.Ricochet aprondan AJ'in üzerine atlayacakken AJ onu kaldırıp Slam yapıyor.Ricochet AJ şimdi Ricochet'i kaldırıyor ve tekrar Slam tuş deniyor, başarısız oluyor.AJ, Ricochet'i omuzluyor ancak Ricochet kurtulup Roll-up pinfall deniyor başarısız bir tuş denemesi.AJ şu an apronda Ricochet'in üzerine atlıyor ancak Ricochet kurtuluyor. Bu sefer de Ricochet'i yakalıyor ve Faceburst! Tuş denemesi başarısız oluyor.Styles Clash denemesi ancak Ricochet hareketi tersine çevirerek Roll-up pinfall deniyor, AJ kurtuluyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyorlar,Ricochet'den Enzugiri! Ama AJ'de Pele Kick ile karşılık veriyor.Ricochet'den Neckbreaker ama AJ Brain Buster ile karşılık veriyor ardından tuş deniyor. Ricochet kurtulmayı başarıyor.İkili ringin köşesindeler, Ricochet üstün çıkıyor ve AJ'yi aşağı düşürüyor. Ricochet Shooting Star yaparak atlıyor tuş deniyor ancak AJ'in ayağı dışarıda kalıyor.Luke & Karl hakeme itiraz ediyorlar. Ricochet tekrar ringin köşesine çıkıyor Karl onu kışkırtıyor. Ricochet ona bir tekme vuruyor, tekrar ringin köşesine çıkıyor. Bu sefer Gallows hakemin görmediği anda Ricochet'e engel oluyor. AJ hemen ringin köşesine çıkıp Styles Clash yapıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan ve yeni Birleşik Devletler Şampiyonu : AJ Styles
Kevin Owens vs Dolph Ziggler|Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili tartışıyorlar ve Dolph Ziggler'dan bir tokat. Sinirlenen Kevin Owens'dan Stunner! Hemen tuş deniyor ve tuş başarılı oluyor.

Kazanan : Kevin Owens


Kevin Owens mikrofon alıp konuşuyor.

Kevin Owens : Ne var biliyor musun? Artık benim mikrofonumu kesecek biri yok. Geçen salı Smackdown şovunda Shane McMahon'un kendisi dünyanın en iyisi olarak tanıttığını ve insanların hak ettiği televizyon yayınlarını aldığını her zaman dile getirdim.Bu herkesin hoşuna gitmedi, ve ben söylediğimin arkasında durdum. Aslında bu gece bir süre güreşmekten men edilmeye ya da kovulmayı bile düşünmüştüm. Gerçek şu ki, eğer Shane Undertaker ile birlikte bu ringde olmasaydı muhtemelen bu olurdu. Ama Tombstone Piledriver'dan sonra bunu diğer günlerde göreceğiz . Kendi adıma konuşuyorum, arenada ki herkes, arka alanda ki herkes, ve televizyon da bizleri izleyen herkes, ne zaman Shane McMahon benim kıçımı öpebilir dediğimde doğruca cehenneme gidin.
Arka alandayız. Charly Caruso & Samoa Joe bizlerle.

Charly Caruso : Samoa Joe birkaç hafta önce bir anda ortaya çıkıp Kofi Kingston'a arkadan saldırdın. Bu gece WWE Şampiyonluğu kemerini kazanmak için bir fırsatın var. Maça başlamadan önce şampiyona söylemek istediğin son sözlerin var mı?

Samao Joe :Mesaj açık ve senin önünde duruyor.Bu gece senin sıradan saltanatını bitireceğim. Bu gecenin öneminin benim için kaybolduğunu düşünmeyin. Sen kendini altın gibi tutulan bir yükseklikte yürümeyi hayal ediyorsun ancak bu gece senin hayalini kabusa çevireceğim. Gözlerini açtığın zaman karşında yeni şampiyon Samoa Joe'yu göreceksin!


Kofi Kingston vs Samoa Joe|WWE Championship Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.Kofi maça hızlı başlıyor ve Dropkick vuruyor ama Samao Joe'dan Clothisline! Samoa Joe ardı ardında yumruk darbeleri vuruyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Samao Joe üstün çıkıyor.Kofi'nin kafasını ringin iplerine diziyle bastırıyor.İkili tekrar karşılıklı yumruklaşıyor, Kofi iplere gidiyor dönüşte ise Samao Joe'dan Shoulder Block! Samao şimdi Chin Lock bağlıyor.Kofi yumruk darbeleri atarak kurtulmayı başarıyor. Samao Joe'dan sert bir tekme ve tuş denemesi, başarısız oluyor.Kofi ringin köşesinde Samao Joe'ya saldırıyor ardından Dropkick vuruyor. Samoa ringin dışına kaçıyor üzerine gelen Kofi'ye yumruk atarak karşılık veriyor. Tekrar içerdeler, Samao joe tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi. Samao Joe üstünlük sağlama çabasında Kofi'nin elinden yakalıyor ardından dışarı çıkıp ringin merdivenlerine elini sıkıştırıyor.Samao Joe ringin merdivenleri üzerinde zıplıyor. Kofi acı içinde yerde kıvranıyor.Ringin içindeyiz,Samoa Joe'dan seri tekmeler, Kofi iplere gidiyor dönüşte ise chop vuruşlar. Kofi'den bir Dropkick ardından Clothisline! Kofi ringin köşesine çıkıyor ve Crossbody ile Joe'nun üzerine atlıyor. Tuş deniyor, Joe kurtuluyor.Kofi'den Hedbutt iplere gidiyor dönüşte Joe'dan Powerslam! Tuş denemesi, başarısız oluyor. Joe'dan şimdi de Powerbomb! Samoa Joe şimdi de Headlock bağlıyor.Kofi zor da olsa ayağını iplere koyarak kurtulmayı başarıyor.Samoa Joe'dan Clothisline denemesi ancak Kofi kurtuluyor ve S.O.S! Tuş deniyor, başarısız oluyor.Kofi'Den Trouble In Paradise denemesi ancak Samoa Joe Coquina Clutch bağlıyor. Kofi kurtulmayı başarıyor ama Samoa Joe'dan Senton! Tuş denemesi yine başarısız oluyor.Samao Joe iplere gidiyor dönüşte ise Kofi'den Trouble In Paradise! Kofi tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Kofi Kingston
Seth Rollins & Becky Lynch vs Baron Corbin & Lacey Evans|WWE Universal Championship & WWE Raw Womens Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Becky direk Lacey'e arkadan saldırıp ringin dışına fırlatıyor. Ardından saldırılarını sürdürüyor. Corbin tag alıyor, Seth ile Corbin yumruklaşıyor. Corbin Roll-up pinfall tuş deniyor ancak başarısız oluyor. Rollins'den Big Boot ardından Blockbuster! Corbin ringin dışına kaçıyor ve ringin altından Kendo Stick alıyor. Tekrar içerdeler Seth ardı ardına yumruk darbeleri vuruyor, Corbin diz darbesi ile karşılık veriyor. Rollins'den Slingblade içeri giren Lacey Kendo Stick ile saldırmak istiyor ancak Seth onu kolundan tutuyor. Lacey onu etkilemeye çalışırken Becky arkadan gelip saldırıyor.Becky sopayla ardı ardında Evans'a saldırmaya devam ediyor. Bir diğer tarafta ise Rollins, Corbin'e sopayla saldırıyor. İkili iplere gidiyor ve ikilinin üzerlerine atlıyorlar. Corbin ile Rollins ringin içindeler,Rollins'den chop vuruşlar ardından Elbow Drop. Corbin tekrar ringin dışında, Rollins iplere gidiyor dönüşte ise Corbin ona sandalye ile saldırıyor tuş deniyor ancak Seth kurtuluyor. Corbin'den yumruk darbeleri, sandalye ile Rollins'in sırtına sert darbeler vuruyor.Tuş deniyor,başarısız bir tuş denemesi. Evans ringe sandalyeler fırlatıyor. Corbin sandalyeleri yan yana diziyor, Rollins'i yakalıyor ancak Rollins kurtuluyor. Şimdi de Corbin sandalye üzerine DDT yapıyor ardından tuş denemesi, yine başarısız bir tuş denemesi oluyor.Corbin sandalye ile saldırılarına devam ediyor, bir diğer sandalyeyi ringin köşesine yerleştiriyor.Sandalye üzerine Faceburst vuruşlarına devam ediyor, bu sırada Rollins'den Enzugiri ve ringin köşesine Corbin'i fırlatıyor. Becky ringin altından aldığı sandalye ile Evans'a saldırmaya başlıyor. Evan'ı ringin bariyerlerine defalarca fırlatıyor.Evans tekme ile karşılık veriyor ancak Becky sandalye üzerine Faceburst yapıyor. Evans'ı kaldırıyor ve sandalye üzerine Bexploder! Becky şimdi ringin köşesine çıkıyor ve Leg Drop yaparak Evans'ın üzerine atlıyor. Tuş deniyor, başarısız oluyor.Becky ringin diğer köşesine çıkıyor, Corbin ringe giriyor. Bu sırada Rollins onun üzerine atlıyor.Rollin sandalyeyi Corbin'in üzerine fırlatıyor. Corbin onu havada yakalıyor ancak diğer köşeden Becky Dropkick ile Corbin'in üzerine atlıyor.Evans'dan Leg Sweep ardından Elbow Drop! Evans ringin köşesine çıkıyor ve Moonsault! Tuş deniyor, Becky kurtuluyor.Becky'den Reverse DDT, Rollins tag alıyor. Rollins ile Becky ringin altından çıkardıkları iki masayı kuruyorlar. Bu sırada Corbin, Rollins'e saldırarak bariyerlere fırlatıyor. Evans'da Becky'e saldırıyor ve ringin merdivenlerine fırlatıyor.Corbin şimdi ringin altından iki tane Kendo Stick çıkartıyor. Lacey ile Corbin Kendo Stick'ler ile Rollins'e acımasızca saldırmaya başlıyorlar.Corbin ile Evans şimdi Double Chokeslam yapıyorlar ardından tuş deniyorlar. Ancak Becky ile Seth kurtuluyorlar.Seth ile Becky şimdi Evans ile Corbin'i kaldırıyor ve Double Suplex! Corbin ile Evans'ı masaların üzerine koyuyorlar, Seth ringin köşesine çıkıyor, Becky de yanından üzerlerine atlıyorlar. Darbenin etkisiyle masalar kırılıyor.Rollins, Corbin'i ringin içine sokuyor bu sırada Corbin'den Deep Six! Tuş deniyor ancak Becky engel oluyor.Becky, Evans'ı ringin dışına yolluyor bu sırada Corbin ise Becky'e End Of Days yapıyor.Rollins sinirleniyor ve sopayla ardından sandalye ile Corbine saldırmaya başlıyor. Rollins'den Stomp ardından bir tane daha Stomp! Ve bir kez daha Stomp! Tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Seth Rollins & Becky Lynch


Brock Lesnar'ın müziği duyuluyor, Lesnar ringe giriyor ve German Suplex! Ardından ikinci bir German Suplex! Heyman çantayı hakeme veriyor ve hakem zili çalıyor.

Brock Lesnar vs Seth Rollins|WWE Universal Championship Single Match


Rollins'i hemen omuzluyor ve F5 ardından tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan ve yeni Evrensel Şampiyonu : Brock Lesnar


imza

P U N K C I T Y
.

Are you happy in this modern world? Or do you need more?


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2019, 20:52   #2
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 9.625
Konular: 599
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 455757
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 455757
Mesajlar: 9.625

Standart

Elime sağlık kardeşim. Sonraki sefere birlikte yapalım. Olur mu?
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise


Feud İncelemelerim
Kariyer İncelemelerim
GWA RPG Karakter
Rey Mysterio
Başarılar
1X Oceans Şampiyonu
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2019, 20:53   #3
cll
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 2.460
Konular: 91
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 46934
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46934
Mesajlar: 2.460

Standart

Eline sağlık canım.
imza

The Beast
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2019, 20:54   #4
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: AYDAN
Mesajlar: 9.924
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910
Mesajlar: 9.924

Standart

Elllerine sağlık kanki, emeğine sağlık.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2019, 23:57   #5
Mr. Phenomenal
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Littleport, Birleşik Krallık
Mesajlar: 4.302
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 152160
Rep Derecesi: Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Villain Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 152160
Mesajlar: 4.302

Standart

Eline sağlık.
imza1x Onur Kürsüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.'sü
Büyük İnceleme Etkinliği 2019 2.'si
Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2019, 23:59   #6
kvrınde$en
Scottish Psychopath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2019
Mesajlar: 217
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 3863
Rep Derecesi: Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın. Scottish Psychopath IC kemerini kazandın.
Scottish Psychopath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Scottish Psychopath Scottish Psychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3863
Mesajlar: 217

Standart

Eline sağlık çok fazla emek var.
Scottish Psychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2019, 00:00   #7
shirley
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2012
Mesajlar: 24.989
Konular: 760
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 545014
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 545014
Mesajlar: 24.989

Standart

Eline sağlık Ahmetçim. Kötü şov ama güzel bir inceleme. Repini vereyim.
imza

#uncensored
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2019, 05:35   #8
#Hedef38
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 22.724
Konular: 5949
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1187908
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1187908
Mesajlar: 22.724

Standart

Bu şovun main event'i çok iyiydi. Eline sağlık Neslihan. Harika incelemişsin her zaman ki gibi.
imza


''gözümde canlanır koskoca mazi...'The Purplemaker & Windham Lawrence Rotunda
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2019, 18:59   #9
Empire
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 46.651
Konular: 2375
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 305690
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 305690
Mesajlar: 46.651

Standart

Teşekkürler yorumlarınız için minnettarım.
imza

P U N K C I T Y
.

Are you happy in this modern world? Or do you need more?


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2019, 20:10   #10
Real BITW
Deadmen Undertaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2019
Mesajlar: 1.113
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 1376
Rep Derecesi: Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın. Deadmen Undertaker Ana kadroya çağırıldın.
Deadmen Undertaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deadmen Undertaker Deadmen Undertaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1376
Mesajlar: 1.113

Standart

Güzel şova güzel inceleme iyi gitmiş. Ellerine sağlık.
imza
Deadmen Undertaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.