GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2019, 17:46   #1
The Last Dragon
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/ Aydın
Konular: 21
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8037
Rep Derecesi: Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın.
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hacken Hacken isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8037

Standart RPG: The Last Dragon: Begining

Rising Dragon duyuluyor ve maskeli Shingo Takagi ringe geliyor. Özellikle kablolu bir mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

Shingo Takagi: Size bazı bilmediğiniz şeyler söyleyeceğim. Benim geldiğim topraklarda yıllarca hüküm süren en güçlü şeyler ejderlerdi. Onlara saygı duyup biat etmek zorundaydınız. Yoksa bırakın orada yaşamayı, hayatınızın ne denli acılarla biteceğini tahmin bile edemezdiniz. İnsanlar bu anlatılan şeylere inanmak istemiyorlardı. Ta ki beni bu ringte görene kadar. Karşıma çıkan herkesi yakıp yıktım, gittiğim yerleri talan ettim ve her zaman ringteki mutlak güç oldum. Burada da öyleolacağı kaçınılmaz bir gerçek. Kendinizi bu sona hazırlasanız iyi edersiniz. Çünkü ben yeryüzüne gelen son ejderim. Burada hepinize sonun başlangıcını yaşatacağım.

Maskesini çıkaran Takagi sözlerine devam ediyor.

Shingo Takagi: Uzakdoğu'dan çıktığınızda ise ejderler her zaman uğursuz varlıklar olarak anılır. Bunun sebebi de sahip oldukları inanılmaz güç. Tıpkı bendeki gibi. karşıma çıkan her varlığa uğursuzluk getirdim. Kalplerine korku saldım ve bunu yapmaya devam edeceğim. Burada da benim karşıma çıkma gafletine düşecek insanlar vardır elbette. Çünkü bir çoğu daha ne olduğunun farkında bile değil. Hatta bir çoğu bu ringte durmayı bile hak etmiyor. Ellerine aldıkları mikrofonda sadece saçmalıyorlar. Ayılmadan konuşuyor ve güreşiyorlar. Kendilerini güçlü, çevik ve yenilmez sanıyorlar. Onlar hakkındaki tek gerçek benim için sadece bir adım olmaları. En tepeye çıkarken kullanacağım bir basamak. Karşılarına geçtiğm günden itibaren isteyecekleri yegane şey, acısız bir şekilde hayatlarına son verilmesi olacak. Uyuyamayacaklar, güreşemeyecekler sadece korkacaklar ve dehşet içinde varlıklarını devam ettirecekler. Fazlasıyla acı çekecekler. Bunu şimdiden bilmeniz sizin iyiliğiniz için iyi olur. Her şeyi bırakın ve kaçın gidin. Heybetimin ve alevlerimden uzağa gidin.

Bu açıklamalar sonunda dehşete düşmüş izleyicilere gülümseyerek bakıyor Takagi. Ve bir kez daha konuşmaya başlıyor.

Shingo Takagi: Hayatınızda görebileceğiniz en güçlü varlığa bakmak size nasıl hissettiriyor? Dehşete mi düşüyorsunuz? Korkudan nabzınızı bütün vücudunuzda mı hissediyorsunuz? Bir de karşımda olduğunuzu düşünün. Hızlı olabilirsiniz, güçlü olabilirsiniz, iyi dövüştüğünüzü düşünebilirsiniz. Ancak asla bir Dragon'un ruhunu yenemezsiniz. Ben, yer yüzündeki son ejder. Ruhumla dövüşüp, ruhlarınızı o lanet bedeninizden ayıracağım. Buradaki herkes için bu bir başlangıç. Sonun başlangıcı. The End is Near!

Takagi mikrofonu atar ve kötü kahkalara atarak geri geri yürüyerek arka alanın yolunu tutar.

Konu The Purplemaker tarafından (13-08-2019 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.
Hacken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil