GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 01-09-2019, 21:17   #1
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.659
Konular: 2961
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.659

Standart 29 Temmuz 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Mr. Phenomenal, ReQuem, MaestroŞov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1366
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 29.07.2019
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Little Rock, Arkansas, Verizon Arena
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young
NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1R-Truth & Carmella vs. Drake Maverick & Renee Michelle Takım Maçı 01:55
2Rey Mysterio vs. Cesaro Gauntlet Maç 11:10
3Rey Mysterio vs. Sami Zayn Gauntlet Maç 1:50
4Rey Mysterio vs. Andrade Gauntlet Maç 4:58
5Ricochet vs. Andrade Gauntlet Maç 06:14
6Karl Anderson & Luke Gallows vs. The Revival vs. UsosTriple Threat Takım Maçı 17:23
7Erik & Ivar vs. Cole Carter & Johnny James Takım Maçı 1:26
8Becky Lynch vs. Alexa Bliss Tekli Maç 6:30
9Becky Lynch vs. Nikki Cross Tekli Maç 2:30
10Seth Rollins vs. Dolph Ziggler Tekli Maç 9:23

Takım Maçı
R-Truth & Carmella vs. Maverick & Michelle

Maç başlıyor. Truth etraftakiler ile konuşurken Maverick roll up alıyor. 1...2..olmuyor. Truth Maverick'i yere seriyor ve atlıyor tuş 1...2...olmuyor. Maverick kalkıyor ve koşuyor. Ama Truth üstünden atıyor. Ve etraftakiler Maverick'i yine apron'a koyuyor. Maverick atlıyor ama olmuyor. Truth faceburst yapıyor. 1...2...Renee bozuyor. Carmella geliyor ve onu yumrukluyor. Bu sırada Truth Maverick'i alıyor ve Gourdbuster yapıyor. Tuş 1...2...3!


Kazanan: R-Truth & Carmella

Maç bitince ringin dışındaki güreşçiler ringe giriyor ve karmaşa içinde herkes kemeri arıyor. Mike Kanellis, Truth'u pinliyor ve kemeri kazanıyor! Mike kaçıyor diğer güreşçiler onu kovalıyor.


Yeni 24/7 Şampiyonu: Mike KanellisTekli Maç
Rey Mysterio vs. Cesaro

İlk olarak Rey Mysterio'yu girişte görüyoruz. Daha sonra Cesaro geliyor ve maç başlıyor. Maçın başında ikili Pin deniyor ama başarısız oluyorlar. Cesaro, rakibine Clothesline vuruyor ve Elbow Drop yapıp Pin deniyor, başarısız! Cesaro, Rey'e köşede arka arkaya Aparkat vuruyor ve Headlocka alıyor. Rey, kurtuluyor ve ikili ringin dışına çıkıyor. Rey, Apron Hurricanrana yapıp ringe giriyor ve iplerden gerilip Suicide Dive yapıyor. Rey, Cesaro'yu ringe sokup Frankensteiner yapıyor ve 619 deniyor ama Cesaro ringin dışına çıkıyor. Rey'de ringin dışına çıkıyor ve barikatlara doğru Hurricanrana yapıyor ardından reklamlara gidiyoruz.... Reklamlardan döndüğümüzde Cesaro, Rey'e Double Knee yapıp köşeye çıkıyor ve Elbow Drop! Cesaro, Pin deniyor, 1-2 Kickout! Rey, köşeye geçip önce Senton sonra Hurricanrana yapıp Pin deniyor, Cesaro'dan Kickout! Rey, Diving Crossbody deniyor ama Cesaro havada Aparkat vurup, Leg Drop yapıyor. Cesaro, iplerden geriliyor ve Big Boot yapıp pinliyor, Rey bunuda Kickoutluyor! Cesaro, rakibini Powerbomb pozisyonuna alıyor ama Rey reverseleyip Hurricanrana yapıyor. Rey, köşeye çıkmaya çalışıyor ama Cesaro ona Aparkat vurup köşeye çıkıyor. Cesaro, Rey'in Hurricanrana yapmasına izin vermiyor Rey köşeden Bulldog yapıyor. Rey, iplerden geriliyor ve 619 yapıyor daha sonra köşeye çıkıyor ve Splash atıyor! Ardından Pinliyor ve maçı kazanan taraf Rey Mysterio oluyor. Maç bitince Sami Zayn ringe geliyor ve diğer maça geçiyoruz.


Kazanan: Rey Mysterio

Tekli Maç
Rey Mysterio vs. Sami Zayn


Maçımız başlıyor. Zayn rakibini yumrukluyor. Ardından Helluva Kick deniyor ama Mysterio çekilip roll up yapıyor 1..2..3!


Kazanan: Rey Mysterio

Sami çok sinirli hakeme itiraz ediyor ama nafile bu sırada ise Rey oradan tüyüp galibiyetini kutluyor.

Tekli Maç
Rey Mysterio vs. Andrade


Maçımız başlıyor. Lock mücadelesi görülüyor. Andrade dirsek atıyor. Ve kolunu kapıyor. Rey dirsekleyerek kurtuluyor. Chopluyor ve köşeye atıyor. Bir chop daha ama Rey ıskalıyor. Rey chopluyor şimdi köşeye atıyor Andrade. Koşuyor ama olmuyor. Rey koşuyor. Andrade harekete izin vermiyor ama Rey pine çeviriyor. 1...2... olmuyor. Lock alıyor Rey. Andrade hemen köşeye atıyor ve yere seriyor. Tuş deniyor şimdi 1....2...olmuyor. Andrade köşeye atıyor ve clothesline vuruyor. Tekmeliyor. Koşuyor ve tekme vuruyor tuş 1....2...olmuyor. Dışarı atıyor onu. Andrade'de çıkıyor ve yumruk geçiriyor. Chopluyor. Diz geçiriyor ve iplere atıyor. Ama Rey tekme vuruyor. Springboard Moonsault hayır Andrade tutuyor ve 3 kere yere vuruyor. Köşeye çıktı Andrade ve Moonsault hayır Rey kaçıyor. Andrade yine de sekerek yapmayı başarıyor tuş 1....2....olmuyor. Andrade alıyor onu ama Rey 619 pozisyonuna alıyor onu ve 619!! Hayır Andrade onu alıyor ve dizine belini vuruyor. Andrade aldı onu ve Hammerlock DDT! Andrade Tuş deniyor 1....2....3!


Kazanan: Andrade


Andrade sonunda Mysterio'yu eliyor sevincini yaşıyor ve kameralara başka yere çevriliyor.
Tekli Maç
Ricochet vs. Andrade


Maç başlıyor ve Ricochet önce Hurricanrana sonra Dropkick vurup rakibini ringin dışına yolluyor. Ricochet, iplerden geriliyor ama Vega onu engelliyor. Andrade, ringe giriyor ve Ricochet'e vurup ringin dışına atıyor. Andrade, ringin dışına çıkıp Ricochet'i barikatlara atıyor. Ricochet, yeniden ringe girip Hurricanrana yapıyor ve Andrade'nin üstüne koşuyor. Andrade, Arm Dragla onu köşeye atıyor. Andrade, Back Elbow vuruyor ama Ricochet hemen ayağa kalkıp Back Frankensteiner yapıyor. İkili köşeye çıkıyor, Ricochet Andrade'yi yumruklayarak ringe düşürüyor ve 450 Splash! Ricochet, Pinliyor ve maçı kazanıyor! AJ Styles'ın Summerslam rakibi Ricochet oluyor.Kazanan: Ricochet
Arka alanda Mike ve Maria'yı görüyoruz. Maria, Mike'dan yere yatmasını istiyor. Mike, yere yatıyor ve Maria Pinliyor, başarılı! 24/7 kemerinin yeni sahibi Maria Kanellis oluyor!

Triple Threat Takım Maçı
The O.C vs. Usos vs. The Revival


İlk önce Usolar geliyor ringe. Daha sonra The O.C'yi görüyoruz. Son olarak şampiyonlar The Revival geliyor ve reklamlara gidiyoruz... Reklamlardan döndüğümüzde Karl, Jey'i köşede tekmeliyor ve Luke'a tag veriyor. Luke, Elbow Drop yapıp Pin deniyor, Kickout! Jey, Jawbreaker yapıyor ama Karl tag alıyor. Jey, Karl'a yumruk atıyor ve Jimmy'e tag veriyor. Wilder' da tag alıyor. Jimmy, Enzuigiri vuruyor Wilder'a. Ardından köşeye çıkıyor ve Diving Crossbody yapıyor. Wilder, onu havada tutuyor ama Jey, Samoan Drop yapıp Pin deniyor, 1-2 Kickout! Dawson tag alıyor ve köşeye çıkıp Facebuster yapıyor. Dawson, Pin deniyor ama Karl ringe girip bozuyor! Luke, Dawson'a Big Boot yapıyor. Wilder, ringin dışına çıkıyor ve Luke'a Tornado DDT vuruyor. Uso, iplerden geriliyor ve Wilder'a Suicide Dive yapıyor. Dawson ve Jimmy, köşeye çıkıyor. Jimmy, Dawson'a ringin dışına doğru Superplex yapıyor ve herkes yere düşüyor. Jimmy, Dawson'u ringe sokup köşeye çıkıyor ve Splash deniyor ama Dawson kaçıp Luke'a tag veriyor. Jimmy, Luke'a vurup ringin dışına atıyor. Revival, Jimmy'e Shatter Machine vuruyor. Jey, ikiliye Diving Crossbody atıyor. Karl ve Luke ringe giriyor. Karl, Jey'e Spinebuster vuruyor. Ardından ikili Jimmy'e Magic Killer yapıyor! The O.C Pinliyor ve maçı kazanıyorlar! Kemerlerin yeni sahibi The O.C! The O.C kemerleri havaya kaldırarak arka alana doğru gidiyor. The Revival ve Usolar ise onlara üzgünce bakıyor.

Kazanan: The O.CTakım Maçı
Viking Raiders vs. Yerel Rakipler

Maçımız başlıyor. Erik rakibini yere seriyor. Ardından köşedeki rakibine bakıyor. O kaçıyor. Ama arkasını döndüğünde İvar bir Superkick çakıyor. Erik koşuyor ve ikiliye diz vuruyor. İvar tag alıyor ve ikiliyi eziyor. Erik tag aldı ve double Powerbomb. Şimdi ise The Viking Experience! Tuş 1....2....3!


Kazanan: Viking Raiders


Viking Raiders yine ve yine kolay bir galibiyet alıyor. Ve segment burda sona eriyor.Tekli Maç
Becky Lynch vs. Alexa Bliss


Becky, hızlı başlayıp Alexa'ya Suplex atıyor ve Dis-Arm-Her deniyor ama Alexa onu engelliyor. Hakem, arkasını döndüğünde Cross, Becky'e yumruk atıyor. Alexa, Dropkickle Becky'i ringin dışına yolluyor. Becky, köşeye çıkıyor Alexa onu ayağından çekip ringe indiriyor. Becky, yeniden Dis-Arm-Her deniyor Alexa Reverseleyip Roll-up yapıyor, Kickout! Alexa, önce Double Knee sonra Standing Moonsault yapıp Pin deniyor, Becky bunuda Kickoutluyor. Alexa, Double Knee yapıyor ama Becky kaçıp Dropkick vuruyor. Becky, art arda Clothesline vuruyor ve Corner Exploder Suplex yapıyor! Alexa, Suplexden sonra maça devam edemiyor ve maçı Becky Lynch kazanıyor!


Kazanan: Becky Lynch


Maç bitince Cross ringe giriyor ve ikili tartışıyor. Cross maç istiyor ve Becky kabul ediyor. Maça geçiyoruz.Tekli Maç
Becky Lynch vs. Nikki Cross

Maçımız başlıyor. Nikki, Becky'e bir şeyler söylüyor. Becky bunları takmıyor. Yumrukluyor ve köşeye atıyor. Diğer köşeye atıyor ve uppercutlar vuruyor. Becky yere seriyor. Nikki köşeye gidiyor. Becky ona doğru yürüyor ama Nikki dirsek vuruyor. Köşeye çıkıyor. Crossbody geliyor ve şimdi tuş deniyor. 1....2.... olmuyor. Köşeye atıyor ve karnına kafa vuruyor. Ringin ortasına atıp Lock alıyor şimdi. Becky kurtuluyor ama Nikki tuş deniyor 1....2..olmuyor. Becky köşeye gidiyor. Nikki ona koşuyor ama dirsek yiyor. Dışarı atıyor. Nikki içeri girerken Becky'nin kafasını iplere vuruyor. Köşeye çıkıyor ama Becky onu indirdi ve Handle Slam ardından tuşa gidiyor. 1...2...3!!!

Kazanan: Becky LynchBecky kemerini alıyor ve kaldırıyor ama bu sırada Nikki ve Alexa saldırıyor. Tekmeliyorlar. Şimdi Natalya geliyor ve ikili kaçıyor. Natalya Becky'i alıyor ve Sharpshooter bağlıyor. 2 dakika sürüyor bu durum ve sonrasında Natalya gidiyor. Becky ise ayağa kalkmaya çalışıyor. Bu görüntüler böyle bitiyor.


Tekli Maç
Seth Rollins vs. Dolph Ziggler

Rollins hazır şekilde bekliyor ve Ziggler girişini yapıyor ama hayır Ziggler ringe girdiğinde saldırıya uğruyor Rollins tarafından. Rollins onu ringin dışına atıyor ve kendiside çıkıyor şimdi. Barikatlara atıyor. Kafasını apron'a vuruyor şimdi. Barikatlara vuruyor ve ardından ringe geçiyoruz. Yumrukluyor ama Ziggler dışarı kaçıyor. Rollins'te çıkıyor dışarıya ama Ziggler bir tekme geçiriyor ve yumruklamaya başlıyor. Barikatlara atıyor ama hayır Rollins ayağını koyuyor ve o barikatlara atıyor. Yumruk vuruyor ve yine ringe geçiyoruz. Teekme vuruyor ve dizi ile kafasına vuruyor ve Ziggler iplere gidiyor. Rollins'te tam iplere geldiğinde bacağına bir tekme vuruyor Ziggler. Ve jumping ddt geliyor Ziggler'den.

REKLAMLAR...


Rollins ard arda chop ve yumruk vuruyor. İplere atacak ama Ziggler onu tutuyor ama rolling elbow yapıyor Rollins. Köşeye atıyor ve ard arda yumruklar vuruyor. Şimdi koşuyor ve slingblade ardından tuşa gidiyor. 1...2..olmuyor Ziggler kick-out atıyor. Rollins kafasını iplere sıkıştıracak ama hayır Ziggler dirsek vuruyor ve ayağını iplere koyarak tuş deniyor. 1...2..olmuyor. Jumping DDT hayır olmuyor Rollins yakalıyor ve Falcon Arrow'a çeviriyor onu ve tuş 1...2.. olmadı. Ziggler köşeye gidiyor ve Rollins üstüne koşuyor ama Ziggler üstünden atıyor. Rollins bir yumruk geçiriyor ona. Rollins atlıyor ama ıskalıyor ve Ziggler ard arda kafasını direklere vuruyor. Ve zig zag tuş 1...2.. kickout! Ziggler Superkick için hazırlanıyor ve yapacak ama Rollins Superkick yapıyor. Bir tane daha Superkick vuruyor Rollins. Tam Curb Stomp için hazırlanırken Lesnar'ın müziği duyuluyor! Lesnar burada!!!! Rollins'i yere seriyor ve hakem zili çalıyor ve maçı bitiriyor.


Kazanan: DQ ile Seth RollinsLesnar ard arda suplex yapıyor. Ve dışarı atıyor ve barikatlara vuruyor yine suplexler vuruyor. Ve F5 ile direklere atıyor!! Sandalye alıyor ve vurmaya başlıyor. Sandalyeye oturuyor şimdi. Rollins'i kaldırıyor ve sandalyeye F5!!!! Ve bir daha sandalyeye F5 geliyor!! Rollins ambulans ile kaldırıyor ama Lesnar arka alanda ambulansı basıyor. Ve ileri atıyor sedyeyi. Rollins sedyeden düşüyor ve sedyenin üstüne F5!!! Rollins darmaduman oldu. Lesnar sonunda dövmeyi bırakıyor ve şov burda sona eriyor.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2019, 21:18   #2
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: AYDAN
Mesajlar: 9.924
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910
Mesajlar: 9.924

Standart

Elimize sağlık, harika bir incelemeydi.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2019, 21:21   #3
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Mesajlar: 19.922
Konular: 4306
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2060255
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2060255
Mesajlar: 19.922

Standart

Elimize sağlık. Yeni inceleme modumuz çalışıyor.
imza
#uncensored
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2019, 22:19   #4
Banned
The Hardcore Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2019
Nereden: Adana
Mesajlar: 77
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 9768
Rep Derecesi: The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın. The Hardcore Fan Royal Rumble maçını kazandın.
The Hardcore Fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hardcore Fan The Hardcore Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9768
Mesajlar: 77

Standart

Tebrikler.
The Hardcore Fan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2019, 22:24   #5
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2012
Mesajlar: 25.504
Konular: 799
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: Alexander Hammerstone
Rep Puanı: 556237
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 556237
Mesajlar: 25.504

Standart

Elinize sağlık ama segmentler neden yok?
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2019, 20:57   #6
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: İstanbul - İzmir
Mesajlar: 11.814
Konular: 326
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 94432
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 94432
Mesajlar: 11.814

Standart

Eline sağlık kardeşim(Rep vermek istediğim nadide konulardan ama daha önceden rep verdiğim için olmuyor...). Lesnar'ın Rollins'e attığı dayak unutulmaz. Ama sonra Rollins'in onu tertemiz yenmesi daha da unutulmaz...
imza
YÜCE İMPARATOR
MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2019, 20:59   #7
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2014
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.338
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707
Mesajlar: 14.338

Standart

Şovda segment olmadı mı?
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2019, 20:16   #8
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Bursa/Kocaeli
Mesajlar: 15.463
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334
Mesajlar: 15.463

Standart

Ziggler tam cankurtaran. Adamı nereye koyarsan koy iş görüyor.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.