GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-09-2019, 21:29   #1
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 59315
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59315

Standart Fan Fiction|Batman:Tale Of Gotham

12 hikayelik DC Evrenimin ilk hikayesi olan Batman:Tale Of Gotham'ı sizlere sunuyorum. Sıkmaması için kısa ve hızlı bir hikaye yazdım. Keyifli okumalar hepinize. Gelecek olan hikayelere göz atmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Kötülükle lanetlenmiş bir şehir hayal edin. Kötülük ve kötülerle. Bu Gotham. Kötülükle lanetlenmiş olan şehir ama bu kötülük sadece Gotham'ı değil ayrıca onun içindeki insanları da lanetlemiş. Bruce Wayne... Henüz bir çocukken ailesinin gözleri önünde ölüşünü izledi işte o anda Bruce Wayne bu şehri korumak üzere "lanetlendi". Onun laneti, bu dibine kadar pisliğe batmış ve bu pislikten kurtulması imkansız olan Gotham'ın bir şekilde kurtulabileceğine inanmak ve bunun için hayatı pahasına çabalamak. Pes etmeyen ve insan sınırlarını zorlayan bir amaç. Wayne şimdiye dek Gotham üzerinde hüküm süren kötülüğe karşı başarılı şekilde savaşmış olsa da kötülük onu hiç yalnız bırakmadı ve sürekli bir yerlerden patlak verdi. Gotham'ın kurtuluşu yine bir adamın iradesine bağlı.

-Alfred bana binanın içinden görüntü sağla. Ne olduğunu görmek istiyorum.

Birkaç saniye sonra zırhının kol bölümünden bir hologram ekran açıldı. Görüntüde binanın içi ve içindeki kişiler termal görüş sayesinde Batman'e aktarılıyordu.

-Beş kişi, ikisi ağır silahlı ve üzerlerinde çelik yelek var diğerlerinin elinde ise basit sopalar. Onlar da ağır zırh giyiyor. Binanın iki girişi var çatı veya ön kapı.

Batman ekranı girişi gösterecek şekilde ayarladı.

-Girişte de beş kişi hepsi ağır makineli. Önden giriş bir intihar olurdu.. Öyleyse çatıyı kullanıyoruz.

Batman kemerinden kanca atıcısını çıkardı ve binanın çatı kısmındaki çıkıntıya nişan alıp ateşledi. Aynı anda yüksek bir hızla kanca silahtan fırladı ve çatıdaki çıkıntıya saplandı. Batman tetiği tekrar çekerek kendini yukarıya doğru yükseltti. Birkaç saniye sonra çatıdaydı. Her ihtimale karşın fırlattığı kancayı söktü ve yerine yenisini taktı. Atıcıyı kemerine yerleştirdikten sonra kemerin sol tarafından patlayıcı jel ateşleyiciyi çekti ve termal kameraya son kez bakarak jeli doğru noktaya sıktı. Biraz uzaklaşarak jeli patlattı ve patlama gerçekleştikten hemen sonra oluşan yarıktan içeriye daldı. Patlamayla oluşan dumanı lehine kullanan Batman eli silahlıları hızlıca saf dışı bıraktı ardından sopalı olanlara yöneldi. Dumanın dağılmasıyla kalan üç kişi Batman'e doğru hücum etti. Batarang ile birini düşüren Batman arkasındakini de sert bir tekmeyle daha yanına yaklaşamadan yere yıktı. Kalan iki serseri ile aynı anda kapışmaya başladı. Üzerine gelen yumrukları ekarte edip aynı anda karşılık veriyordu ama fark etmeden serserilerden biri bıçağı ile Batman'in zırhını delmeye çalıştı. Sert darbe onu sendeletse de hemen toparlandı. Batman hızlıca kanca atıcıyı çekti ve serserilerden birinin bacağına nişan alıp ateşledi. Kanca serserinin bacağına dolandı ve Batman tetiği tekrar çekince serseri sertçe başını yere çarpacak şekilde düştü ve bayıldı. Batman kalan son serseriyi de yerden aldığı bir sopa ile tek darbede yere yıktı.

Alfred:Gittikçe daha da hızlanıyor ve tecrübeleniyorsunuz efendi Wayne. Giriş katındaki beş silahlı adam kaldı geriye. Rehineler de onlarla beraber gibi görünüyor.

Batman:Onlarla da ilgileneceğim.

Batman odadan çıkmak üzereyken yukarıya doğru gelen ayak seslerini duydu. Giriş katındaki serseriler seslerden şüphelenmiş olmalıydı. Batman dışarıya çıkmaktan vazgeçti ve kanca atıcıyı kullanarak kendini tavana ters şekilde astı. Biraz sonra iki serseri içeriye girdi. Yerde yatan arkadaşlarını gören serseriler şoka uğradı. Korktukları ellerinin titremesinden ve yüzlerinden akmaya başlayan terden belliydi.

Adam:Eğer bunu o yaptıysa işimiz bitti demektir.. Black Mask bizi oyuna getirdi!

Adam:Saçmalama! Patron bizi buraya boşuna yollamadı. Onun icabına bakabiliriz korkmayı bırak ve gözünü dört aç her yerde olabilir.

Biraz sonra serseriler birbirlerinden ayrılarak odayı aramaya başladılar. Batman aniden kendini yere bıraktı ve serserinin arkasına indi. Sol eli ile serseriyi sağ kolundan tuttu ve sağ eli ile vurduğu darbe ile beraber serserinin sağ kolunu kırdı. Arkadaşının bağrışını duyan diğer serseri oraya doğru ateş açmaya başladı. Batman vurulmaması için kolunu kırdığı serseriyi hızlı bir yumrukla bayıltarak yere yatırdı hemen ardından bir duman bombası bırakarak kendisine bir perde oluşturdu. Dumanın içine doğru yürüyen serseri dumanın diğer tarafından çıktı ama kimse yoktu. Telsizini kullanarak alt kattakilere ulaşmaya çalıştı ama telsizi çalışmıyordu. Batman kısa mesafeli bir sinyal bozucu ile iletişimi kesmişti. Serseri dikkatlice etrafa bakarken Batman birden yukarıdan önüne indi ve adamın elindeki silahı tek bir darbeyle uzağa fırlattı. Adamı boğazından yakalayan Batman sorgulamaya başladı.

Batman:Rehineler! Onları neden kaçırdınız anlat bana. Black Mask neyi planlıyor?!

Serseri:Lütfen bana bir şey yapma! İnan bana hiçbir şey bilmiyorum ben bunu sadece para için yapıyorum! Çocuklarım için!

Batman:Ailen için yaptığın iş, bir başka insanın ailesini alı koymak mı?!

Serseri:Anlamıyor musun? Gotham'da dürüst insan yok Batman. Gotham'ın iç yüzüne ne kadar yabancı olduğun belli. Bu tek yol.. Gotham'ı ne sen ne de bir başkası kurtarabilir. Bunca çaban.. Sadece bir hiç.

Batman sinirlenip adama sert bir yumruk attı ve bayılttı. Sinyal bozucuyu devre dışı bırakıp adamın telsizini eline aldı ve konuşmaları dinlemeye başladı. Telsizin öbür ucunda Black Mask vardı.

Black Mask:Aptallar! Çoktan yedinizin işini bitirdi bile! Hemen rehineleri alın ve terk edilmiş Ace Chemicals binasına götürün. Orada daha güvende olacaksınız.

Batman telsizin hafıza kartını söktü ve kendi telsizinin ek girişine yerleştirdi ardından da alt kata indi ancak indiğinde orada kimse yoktu. Kaskının içindeki artırılmış görüş desteğini aktif ettiğinde etraftaki dna izlerini görebiliyordu. Rehinelere ait olan dna izlerini topladı ve bu izleri Batcave'deki bilgisayara gönderdi.

Batman:Alfred. Birkaç DNA örneği gönderdim. Bunları veri tabanında araştır ve kime ait olduklarını, Black Mask'in onları neden kaçırmış olabileceğini bulmaya çalış. Herhangi bir ortak yön bile yardımcı olacaktır. Batmobile'i de bulunduğum konuma yönlendir ayrıca Batwing'i de Ace Chemicals'ın etrafında tarama yapmaya programla. Brifinge ihtiyacım olacak.

Alfred Batman'i onayladıktan sonra Batman binadan çıktı ve kapının önünde onu bekleyen Batmobile'e binip Ace Chemicals'a doğru yola çıktı. Yolda serserinin ona söyledikleri beyninde yankılandı. Gerçekten bunca çabası bir hiç miydi? Gotham kurtarılamaz mıydı ya da Batman gerçekten de bir hiç için mi mücadele ediyordu? Birini kurtarabiliyordu evet ama geri kalanlar? Buna değer miydi?

Ace Chemicals'a yaklaşırken Batman ara sokaklardan gelen bir çığlık duydu. Hemen aracını durdurup indi ve sesin geldiği yöne doğru ilerledi. Sesin geldiği yere vardığında yerde çıplak şekilde yatan iki kadın cesedi ile karşılaştı. Cesetlerin her yerinde sayısız kesik vardı ayrıca iki kadının da göğüslerinden biri de kesilmişti. Bitirici vuruş da alınlarından giren bir mermi olmuştu. Batman cesetleri incelerken tam karşısından bir fener ışığı parladı. Işık gözlerini alıyordu.

-Gotham Polisi! Sen oradaki! Ellerini kaldır ve hareket etme yoksa ateş ederim!

Batman cesetlerden hızlıca kan örneği aldı ve oradan kanca atıcıyla yakınındaki bir binanın çatısına çıkarak uzaklaştı. Polis kaçanın Batman olduğunu görmüştü.

-Avery Sokağından gelen ihbara cevap veriyorum. Burada iki kadın cesedi var ve olay yerinden Batman'i kaçarken gördüm, tekrar ediyorum kadın cesetlerinin yanında Batman vardı!

Bu bilgi bütün polis telsizlerinde yankılandı ve bilgi hemen polis müdürü Jim Gordon'a da ulaştı.

Jim Gordon:Batman sivilleri öldürmez bunu aklınızdan bile geçirmeyin.

Polis Memuru:Ama efendim, Jake oraya gittiğinde Batman cesetlerin başında duruyormuş ve Jake'in uyarısını duyunca hemen oradan kaçmış. Bunu nasıl açıklayacaksınız?

Jim Gordon:Muhtemelen Jake'in bir salaklık yapıp ona ateş etmesinden tereddüt etmiş olabilir.

Bu sırada televizyonda olay yerinden haber yapan Vicki Vale göründü. Haberde de tıpkı polis memuru Jake'in düşündüğü gibi suçlunun Batman olduğu söyleniyordu. Ekranın altındaki bir yazıda ise "Gotham'ın kurtarıcısı bir katil mi?" yazısı görülüyordu.. Jim Gordon sinirlendi ve bir hışımla televizyonu kapattı.

Batmobile büyük bir gürültü ile Batcave'in gizli girişinden içeriye daldı. Batman öfkeli bir şekilde arabadan indi ve maskesini çıkarıp bilgisayara doğru yöneldi. Aynı anda Alfred ona bir bardak kahve getirdi.

Alfred:Efendi Wayne. Rehinelerin tutulduğu binadan gönderdiğiniz dna kalıntıları ile Avery Sokağındaki kadınların dnaları uyuşuyor yani Black Mask rehinelerinden ikisini öldürmüş ya da biz sadece ikisinin ölüsünü bulabildik.

Batman:Karamsar olmak işime gelmiyor Alfred. Black Mask'in bu insanları neden kaçırdığını ve ne yapmaya çalıştığını öğrenmemiz gerekiyor. Öldürülen kadınların arasında herhangi bir bağ yok gibi.

Alfred:Efendi Wayne.. Bunu görmelisiniz.

Batman Alfred'in gösterdiği ekrana baktı. Ekranda Gotham Meydanında toplanmış bir grup insanın yaptığı protesto vardı. Batman'in katil olduğunu bağıranlar, Gotham artık umutsuz diye bağıranları duydukça Batman'in şaşkınlığı daha da artıyordu. Ekranın altında Batman'in iki kadını öldürdüğü yazıyordu.

Batman:Alfred.. Onları ben öldürmedim.

Alfred:Evet efendi Wayne siz öldürmediniz ancak insanlar öyle düşünüyor.. Sanırım bundan daha kötüsü Metropolis'teki uçan arkadaşın buraya gelmesi ve bunun için sizi tutuklamaya çalışması olurdu.

Batman hemen tekrardan bilgisayar ekranına döndü ve olayın gerçekleştiği yerdeki kamera kayıtlarına ulaşmaya çalıştı ancak o sokakta kamera yoktu. Sokağın girişlerini gösteren kameralar ise kırılarak etkisiz hale getirilmişlerdi. Batman için burası çıkmaz yoldu. Hemen telsizine yerleştirdiği hafıza kartını aktif hale getirdi ve Black Mask'in telsizini dinlemeyi denedi. Telsizden bir süre ses çıkmadı sonrasında sessizlik bozuldu.

-Batman.. Telsizimi dinleyeceğini tahmin etmediğimi mi sandın? Bu yaptığım şey benim başyapıtım olacak.. Gotham'ın kara şövalyesini alıp kara katile dönüştürdüm. Üstelik bunu sadece iki kadını öldürerek yaptım inanabiliyor musun? Sen değil, ben bir dehayım Batman. Sen Gotham'ın karanlık umudusun ve ben bu umudu yerle bir edip insanlara Gotham'ın gerçek sahibinin kötülük olduğunu göstereceğim ve sen bunu en önden izleyeceksin. Gerçekten çok şanslısın.

Ses kaydı bittikten sonra Batman elindeki telsizi sertçe yere fırlattı. Başı ellerinin arasında önündeki masaya kapandı. Yaptığı her şey insanlar tarafından gözardı ediliyordu. Bu zamana kadar hiç kimseyi kurtarmamış gibiydi, hiçbir suçluyu yakalamamış gibiydi. Gotham'ın insanlarının yarısı onun bir umut olduğuna inanmışsa bile artık bu da yoktu. Batman onların gözünde artık bir suçlu gibiydi.

Bu yaşananlar kısacak bir zamanda büyük bir kaosa yol açmıştı. İnsanlar Batman'in tutuklanmasını istiyordu ve bunu isterken de protesto adı altında etrafı yakıp yıkıyorlar, Gotham polisini de bu zamana kadar Batman'e yardım ettikleri için suçluyorlardı. En baştaki hedef tabii ki de Jim Gordon'dı. Jim Gordon ise odasından çıkmayı reddediyor ve Batman'in hamle yapmasını bekliyordu.

Batman ise karanlık düşüncelere kapılmıştı. Gotham halkı resmen kanıtlanmış bir şey ortada yokken bile tek bir iddiada Batman'i harcamıştı. Bir an her şeyi bırakıp ortadan kaybolmayı düşündü. Gotham'ı yalnızlığa terk etmeyi düşündü. Gotham'ın kötülük ve kanla çürüyüşünü izlemeyi düşündü ama yapmadı. Çünkü ne olursa olsun Batman Gotham'ın kurtarıcısıydı. Gotham'ın belkide tek umuduydu. Batman, Gotham'ın neye ihtiyacı varsa o olmalıydı ve şu anda da tam olarak bu yaşanıyordu. Bruce Wayne vazgeçmedi ve harekete geçmeye karar verdi.

Batman bir hışımla ayağa kalktı ve maskesini kafasına geçirip Batmobile'e bindi. Gotham Polis Departmanına doğru hareket ediyordu. Alfred tedirgin bakışlarla arkasından bakakalmıştı. Üzüntüsünü atlatan Alfred, Batman'in aklına gelmeyen şeyi yaptı. Black Mask'in kaçırdığı kişilerin dnası ile öldürülen kadınların dnasının eşleştiği bilgisini GCPD'e gönderdi. Ayrıca tutuldukları binanın kamera kayıtlarının kırılmadan önce kaydettikleri son görüntüleri de bu gönderiye ekledi.

Batman GCPD'nin çatısındaydı. Çatıdaki havalandırmadan içeriye girdi ve Jim Gordon'ın odasına çıkan bağlantıyı kullanarak odaya girdi. Gordon odada onu bekliyor gibiydi. Bütün şehir inansa da Gordon Batman'in katil olmadığını biliyordu.

Batman:Jim.. O insanları ben öldürmedim.

Jim Gordon:Biliyorum ve sana inanıyorum. Black Mask senin düşmeni istiyor ve şu anlık bunu başardı. Elimize ölen iki kadının dnası ile Black Mask'in bugün kaçırdığı kişilerden ikisinin dnasının tuttuğu bilgisi geldi ama ortalık bu kadar karışmışken bunu doğrulayıp basına servis etmemiz uzun sürecek o yüzden Black Mask'i yakalayana kadar yalnızsın Batman. Durum benim kontrolümden çıktı.

Batman bir şey söylemeden tekrar havalandırmayı kullanarak oradan ayrıldı. Batmobile'in bulunduğu yere vardığında araca binecekken iki polis arkasında belirdi. Silahlarını Batman'e doğrultmuşlardı ve durmasını söylüyorlardı.

Batman:Canınızı yakmak istemiyorum.. O kadınları ben öldürmedim bunu müdürünüze de sorabilirsiniz.

Polis Memuru:O kadınları senin öldürdüğünü biliyoruz! Devriye polisi kendi gözleriyle görmüş! Teslim ol Batman yoksa ateş edeceğiz!

Batman ellerini havaya kaldırdı ve hareket etmedi. Polisler ona yaklaştığında biri kolundan kavrayıp ani bir hareketle dizlerinin üzerine çöktürdü hemen ardından diğerinin elindeki silahı bir tekme ile yana savurdu ikinci bir tekme ile de polis memurunu yere düşürdü. Kolundan kavradığı polisi ise başını Batmobile'e çarptırarak bayılttı ardından batmobile'e binerek oradan uzaklaştı. İstikamet Sionis Endüstri binasıydı.

Sionis Endüstri binasının yeni hali bir labirenti andırıyordu. Batman içeriye girdiğinde onu elinde demir sopalarla iki kaslı adam karşıladı. Batman'in üzerine doğru koşsalar da Batman onların üzerinden destek alarak atladı ve arkalarına geçti ardından ikisini de bir tekme ile yere yıktı ve yerde yumruklayarak bayılttı. Baygın haldeki serserileri birbirlerine kelepçeleyerek bir diğer odaya geçti. Batman bu odaya girdiğinde cızırtılı tiz bir megafon sesi duyuldu. Black Mask binanın her yerine hoparlör yerleştirmişti.

Black Mask:Hoş geldin Batman! Bu gece senin son gösterimin burada canlı yayınlacak. Bütün Gotham halkı senin ne kadar acımasız ve kötülükle dolu biri olduğunu görecek. Şu andan itibaren Gotham'daki her televizyonda sen olacaksın. Eğlen Batman!

Batman konuşmalara aldırmadan odadan odaya geçiş yaptı. Black Mask binayı daha da labirentleştirmiş olmalıydı. Çıktığı her odada onu en az üç kişi bekliyordu ancak hemen pes ediyorlardı. Batman en sonunda kapısında HOŞ GELDİN yazan bir odaya geldi. Kapıyı açmak için biraz ittiği anda ağır makineli silahlar kapıya ateş etmeye başladı. Seslerine bakılırsa içeride kendisine ateş etmeyi bekleyen en az 5 kişi vardı. Batman vurulmadan kenara kaçtığı düşündü ancak yanılmıştı. Kapıdan geçen mermilerden dördü Batman'in zırhını delip geçmişti. Yaralanan bölgelere kemerinden çektiği ilk yardım ile müdahale etti ve acısını hafifletti. Bir süre içeriye nasıl gireceğini düşündü ardından kemerinden patlayıcı jeli çekti ve tavana doğru ateşleyip patlattı. Yukarı çıkması için yeterli büyüklükte bir delik açılmıştı. Batman bir üst kata çıktı ama aşağıdakiler bunu anlayıp tam üstlerine ateş etmeye başladı. Mermiler duvarı delip geçiyordu. Batman çözüm olarak kemerinden bir yansıtıcı çıkardı ve aşağıya, kapının önüne denk gelecek şekilde yansıtıcıyı bıraktı.

Yansıtıcı, hafızasında bulunan bir silueti hareketli bir yansımaya dönüştürebiliyordu. Batman'in görüntüsünü kapıya yaklaşıyormuş gibi yansıttı. Kapıdaki deliklerden silueti gören silahlı adamlar kapıya doğru ateş etmeye başlayınca Batman patlayıcıyı kullanarak yukarıdan adamların tepesine indiği. İndiği anda yere bir elektrikli patlayıcı bırakan Batman, silahlı serserilerin titreyerek yere yığılmalarını izledi. Yüksek voltajın etkisiyle bayılmışlardı. Batman tekrar uyanma ihtimallerini göz önüne alarak adamları birbirlerine bağlamış ve kelepçelemişti. Bütün bunlar Gotham insanlarının gözleri önünde yaşanıyordu. Bazıları Batman'in yaptıklarını vahşice bulsa da bazıları bunun gerekli olduğunu savunuyordu. En sonunda Batman, Black Mask'in odasına girdi. Odaya girdiği anda Black Mask ona ateş etmeye başladı. Batman mermilerden son anda kaçsa da önceden aldığı iki kurşun yarası onu yavaşlatıyordu. Elini bir duman bombası almak için kemerine götürdü ama kemeri yerinde değildi. Black Mask'in mermilerinden biri Batman'in kemerini düşürmüştü.

Black Mask:Oyuncakların ve numaraların artık yok Batman! Yolun sonundasın! Şimdi oradan çık ve dürüstçe bana teslim ol ben de bu macerayı sonlandırayım ne dersin? Gotham halkının kara şövalyesi bu sefer kaybetti.

Batman:Sen ve senin gibileri hiçbir zaman kazanamaz Sionis. Bu gece de aynısı olacak.

Black Mask:Anlamıyorsun Batman anlamıyorsun ve muhtemelen hiçbir zaman da anlamayacaksın. Sence ben kazanmadım mı? İki kadın cesedi ve insanlar senin katil olduğunu düşünüyor. Ha bu arada onlar burada olanları göremiyor. Bu odadan senin cesedinle çıkacağım ve o zaman bu hikaye bitmiş olacak.

Batman konuşarak Black Mask'i oyalarken bir yandan da kolundaki araçla Batwing'i bulundukları binaya yaklaştırdı. Bulundukları odanın camının önüne geldiğinde Batwing içeriye doğru ateş açmaya başladı. Mermilerden kaçmaya çalışan Black Mask bu kavga için hazırlatmış olsa gerek metalden yapılmış büyük bir plakanın arkasına geçti. Batman de fırsattan istifade Black Mask'e biraz daha yaklaştı.

Batman:Teslim ol Sionis! Burada sadece bir kazanan var.

Black Mask:Sen bizi küçük bir odaya kapattığın zaman Gotham'da her şeyin düzeleceğini, suç olmayacağını zannediyorsun ama öyle bir şey olmayacak. Şu an burada benimle uğraşırken dışarıda kaç kişi öldürülüyor? Kaç kadın tecavüze uğruyor? Kaç çocuk kaçırılıyor biliyor musun? Yüzlerce belkide! Bu insanların ölülerini uzun zaman sonra bulduğunuz için bunların yarısının bir gecede gerçekleştiğini bilmiyorsunuz ve kendinizi böyle avutuyorsunuz. Gotham bu Batman! Biz lanetlendik ve sen bu lanetin başını çekiyorsun.

Batman:Evet ben lanetliyim ve benim lanetim bu şehri ne olursa olsun korumak.

Batman hızla yere düşen kemerini aldı ve tekrar taktı ardından bir duman bombasını odanın ortasına atarak kendisine perde oluşturdu. Black Mask rastgele dumanın içine doğru ateş ediyordu ancak hiçbirini tutturamadı. Batman dumanın içinden çıktığı anda Black Mask'in üzerine atladı ve ona yere yatırdı. Elindeki silahı uzağa fırlattı ve Black Mask'i kafasını saklandığı metal plakaya vurup onu bayılttı. Black Mask'i kaldırıp omuzladı ve çıkış kapısına doğru yöneldi. Yaralarına yaptığı ilk yardımın etkisi azalıyordu ve her dakika acıyı daha da fazla hissetmeye başlamıştı. Batman kapıyı açmak için kolu tuttuğu anda yüksek voltajda elektriğe maruz kaldı ve hemen kendini geriye fırlattı. Yüksek elektrikten dolayı zırhının içindeki devreler yanmış gibiydi. Eliyle kolundaki telsiz aygıtından çıkan kıvılcımları söndürdü ve telsiz bölmesini güvene almak için söktü. Batman kapının koluna bir batarang fırlattı ve kapının kolunu kırdı. Kolun kırılmasıyla kapı yavaşça geriye doğru açıldı. Batman Black Mask'i tekrar omuzladı ve binanın dışına yöneldi. Black Mask kaybedeceğini anladığında canlı yayını devre dışı bırakmış olmalıydı çünkü dışarıda ona tepkiler devam ediyordu. Batman tepkileri ve insanları aldırmadan Batwing'i yere indirdi ve Black Mask'i arka bölmeye yerleştirip pilot kısmına geçti ve doğru Gotham Polis Departmanı binasının çatısına iniş yaptı. Çatıda onu Jim Gordon ve iki adamı bekliyordu. Batman Black Mask'i onlara teslim etti.

Jim Gordon:Çabuk oldu. İyi iş çıkardın ama bu garip. Black Mask bu kadar çabuk pes etmemeliydi sence bu normal mi?

Batman:Değil ama şu anda yapabildiğimiz bu. Daha fazlasını araştıracağım. Şimdi yapmamız gereken insanların tepkilerini düzeltmek.

Jim Gordon:Merak etme onunla ilgileniyoruz. O kadınları öldürenin Black Mask olduğunu kanıtlarız. Sen rahatına bak.

Batman kurşun yaralarının verdiği acı yüzünden daha fazla konuşamadı ve Gordon'ı başı ile onayladıktan sonra onların asansöre binip aşağıya inişlerini izledi. Batwing'e doğru hareket edecekken daha fazla dayanamadı ve kendini yere bıraktı.

Ailesinin ölümü, Batman olmadan öncesi ve sonrası gözünün önüne geldi birden. İnsanların öldüğünü, vurulduğunu gördü. Penguin, Black Mask gibileri yüzünden kararan hayatları düşündü. Şimdi pes etmemeliydi yoksa Gotham'ın bir kurtarıcısı kalmazdı. Üzerindeki lanet bozulmuş olamazdı. Bruce Wayne hala Gotham'ı kurtarmak için lanetlenmiş olmalıydı. Kafasından bu düşünceler geçerken gözleri de yavaş yavaş kapanıyordu. Peki gerçekten değer miydi hayatını bu kadar risk etmeye? Black Mask haklı mıydı yoksa? Gotham kurtarılamaz mıydı?

Genç bir kadın Gotham'ın ara sokaklarında yürüyordu. Yüzünde kötü bir tedirginlik vardı çünkü bu sokaktan geçmeyi sevmiyordu. Bu sokak hakkında duydukları onun kanını donduracak cinsten şeylerdi. Taciz edilen kadınlar, çocuklar. Öldürülen insanlar. Bu sokakta her şey yaşanmıştı. Yere bakarak yürürken aniden büyük cüsseli bir adam karşında durdu ve kadın onu görememişti. Hızlıca adama çarpınca yere düştü. Adamın çirkin yüzünü gördüğünde korkarak geriye kendini elleriyle geriye doğru itmeye başladı. Adam hiçbir şey yapmadan gülerek onu izliyordu. Kadın yerden kalktıktan sonra arkasına dönüp kaçmaya çalışsa da başaramadı çünkü önüne bir başka serseri çıkmıştı. Çığlık atarak yardım istemeye başladı ama kimse onu duymuyordu. Duyan varsa bile başını belaya sokmamak için cevap vermemişti büyük ihtimalle. Adamlardan biri kadının üzerindeki kıyafeti tutup sertçe çekerek yırttı ve kadının çantasının da aynı şekilde kulpunu kopararak kadının elinden aldı. Kadının çantasından değerli eşyalarını ve cüzdanını aldıktan sonra kadına sert bir tokat attı ve kadın tokadın etkisiyle yere yığıldı. Adamlardan biri kadının üzerine geçti ve ellerini kadının vücudunda gezdirmeye başladı. O sırada çatıda bir siluet belirdi yukarıdan serserileri izliyordu.

Cüsseli olan adam bunu fark etti ve yukarıya doğru silahını çekerek ateş etmeye başladı. Çatıdaki siluet Batman'di. Kemerinden kanca atıcıyı çekti ve kendisine doğru ateş eden adamın koluna nişan alarak kancasını fırlattı. Kanca adamın eline saplandı ve adam acı içinde bağırarak silahını düşürdü. Kadının üzerindeki adam çığlıkları aldırmadan işini yapıyordu ancak arkadaşının bağırmasının ardından kadını bıraktı ve Batman'e karşılık vermek için hazırlandı ancak o da arkadaşı gibi Batman'den nasibini aldı. Batman ikisini de saf dışı bırakarak kelepçeledi.

Kadın:Teşekkür ederim.. Teşekkür ederim.. Beni kurtardığın için teşekkür ederim.

Batman:Güvenli bir yere git. Bundan sonra da dikkatli ol.

Batman gitmek üzereyken kadın onu durdurdu.

Kadın:Nasıl yapıyorsun? Nasıl karar veriyorsun? Benim durumumda olan ya da benim durumumdan daha kötü halde olan birisi olabilir oralarda bir yerlerde..

Batman:Herkesi kurtaramazsın. Keşke herkesi kurtarabilsem ama yapabileceklerim bu kadar. Ancak bir gün gelecek Gotham'da bir daha hiç kötülük olmayacak. Size bunun sözünü verebilirim..

Batman cümlesini bitirdikten sonra kadının minnettar bakışları eşliğinde oradan ayrıldı.

...

...

Batman yavaşça gözlerini açtı ve zırhından kan sızdığını gördü. Artık yolun sonuna geldiğini düşünüyordu. Son bir hamleyle zırhındaki aygıtı kullanarak Batwing'i kullanmayı denedi ancak maruz kaldığı elektrik zırhının devrelerini yakınca o da bozulmuştu. Batman kendini tamamen serbest bıraktı. Gözleri tamamen kapanmadan önce önüne bir şeyin indiğini gördü. Kırmızı bir pelerin...

SON - Batman:Tale Of Gotham

imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Konu Re7olutioN tarafından (01-09-2019 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil