GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-09-2019, 01:58   #1
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 5267
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 611397
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Forum Hakkında Soru, İstek ve Önerileriniz | Eylül 2019

Merhaba sevgili GüreşTürkiye üyeleri. GüreşTürkiye forumunun yöneticileri olarak bu konu altından siz değerli üyelerimizin forumumuz hakkındaki soru, istek ve önerilerinizi dinliyoruz. Daha önceki dönemde ne gibi kararlar alındı, nasıl adımlar atıldı buradan öğrenebilirsiniz.

Sizlerden ricamız bu konu altından istek, temenni ve dileklerinizi belirtmeniz. Hepinizin de çok iyi bildiği gibi burası birbirinizi şikayet etme ya da kavga ortamı değil. Eğer forumda olmamasını düşündüğünüz bir mesaj varsa cevap vermek ya da buraya mesaj yazmak yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.

GüreşTürkiye Belediyesi geçtiğimiz aylarda kendi içinde elinden geldiğince çalıştı. Şimdi, söz siz değerli üyelerimizde.
imza

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

𝓨𝓾𝓴𝓸
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 08:29   #2
Kuti Mysterio
LoganJeanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Olukbaşı
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Puanı: 111400
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Dün gece aklıma gelmişti yazayım. Olursa iyi olur aktifliği artırır. Onur kürsüsünde ilk 3'e girenlere rank verilse. Mesela Ayın üyesi rankı güzel olurdu. Benim üye olduğum bir forumda bu yapılıyordu. Kolay gelsin.
imza

Bende her zaman yerleri çok farklı olan insanlar (Seviliyorsunuz):
Kuti Mysterio & Reckless Behaviour

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)

Konu The Purplemaker tarafından (12-09-2019 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 08:35   #3
Fernweh

Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı LoganJeanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün gece aklıma gelmişti yazayım. Olursa iyi olur aktifliği artırır. Onur kürsüsünde ilk 3'e girenlere rank verilse. Mesela Ayın üyesi tankı güzel olurdu. Benim üye olduğum bir forumda bu yapılıyordu. Kolay gelsin.
Genel tabloda birinci üyeye editör rankı veriyoruz zaten. Son aylarda birinci olan üyelerin sahip oldukları bir rank olduklarından fark edilmiyor sadece. Teşekkürler.
imza

𝓨𝓾𝓴𝓸
Alt 12-09-2019, 08:55   #4
Kuti Mysterio

Nereden: Olukbaşı
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
Rep Derecesi: LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LoganJeanTR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LoganJeanTR LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Genel tabloda birinci üyeye editör rankı veriyoruz zaten. Son aylarda birinci olan üyelerin sahip oldukları bir rank olduklarından fark edilmiyor sadece. Teşekkürler.
Yeni başlatılmış o zaman. Ben yayladan önce kürsüde birincilik aldığımdan rank almadığım için yazmak istedim. Teşekkürler.
imza

Bende her zaman yerleri çok farklı olan insanlar (Seviliyorsunuz):
Kuti Mysterio & Reckless Behaviour

Forum Başarılarım

Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
Haftanın Parlayan Üyesi (17.02.2019)
LoganJeanTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 09:19   #5
...
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 355
Favori Güreşçisi: Riho
Rep Puanı: 61588
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61588

2-3 öneri konusu öncesinde duvar mesajı panelinin tıpkı tartışma konularındaki panel gibi geliştirilmesi(spoiler butonu falan eklenmesi) önerisinde bulunmuştum. Kabul edilmişti fakat henüz işleme alınmadı. Onu hatırlatmak istedim. Bunun haricinde güncelde herhangi bir sıkıntım yok. Elinize sağlık.

Bir de merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum. Arada merak edip gizli anketlerde kimin nereye oy verdiğine bakıyor musunuz?
imza

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 09:22   #6
Fernweh

Alıntı OhMyMind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2-3 öneri konusu öncesinde duvar mesajı panelinin tıpkı tartışma konularındaki panel gibi geliştirilmesi(spoiler butonu falan eklenmesi) önerisinde bulunmuştum. Kabul edilmişti fakat henüz işleme alınmadı. Onu hatırlatmak istedim. Bunun haricinde güncelde herhangi bir sıkıntım yok. Elinize sağlık.

Bir de merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum. Arada merak edip gizli anketlerde kimin nereye oy verdiğine bakıyor musunuz?
Admine ilettim, teşekkürler.
imza

𝓨𝓾𝓴𝓸
Alt 12-09-2019, 09:36   #7
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1843
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 66878

Spor bölümü ile daha çok ilgilenilmesi gerekiyor. Hem Fenerbahçeli hem Galatasaraylı deyim yerindeyse “tinercilik” yapan çoğaldı. Hakaret küfür laf gırla gidiyor. Buna bazen ben de dahil oluyorum. Fakat bu fetöcü gs, şikeci fb muhabbeti cidden sıkıyor yani. Geçen birini Fenerliler kuduruyor dediği için şikayet ettim kuduruyor silinmiş sinirleniyor yazılmış yerine geçilmiş. Birini Fenerbahçe’ye fetöcü ağzıyla şikeci yazdığı için şikayetledim işlem yapıldı mı bilmiyorum.

Spor bülteni konusunda biraz sükunet sağlanmalı diye düşünüyorum.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 10:10   #8
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: NYC
Konular: 1427
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 172466
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Rising Generation The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 172466

İlk bahsetmek istediğim husus Engin'in dediği gibi Spor Bültenindeki ciddi gevşemeler. Anticilik mevzusu çok fazla arttı. Bu tip mevzuların sonu tartışma ortamını kavga ortamına çevirir. Zamanında yönetimdeyken sırf farklı anlama çekildi diye bir kelimeyi mesajdan temizlediğim ve gün boyu dert anlattığım durumlar oldu ki sırf bunu ortama etkisi olmasın diye yaptım. Fakat bugün yöneticilerin bu tip konularda herhangi bir aksiyon alınmaması gelecekte yaşanacak olaylarda sorun oluşturabilir.

Bir diğer husus da her istek öneri konusunda dile getirilen bir durum, şikayet mekanizması. Yapılan bir şikayet eğer komplike bir durumdan ötürüyse yönetimdeki arkadaşlar çok basit bir şekilde duvardan ya da özel mesaj yolu ile kısa bir iletişim sürecinde bulunsa fena olmaz. Yöneticinin, yönetimin kendini izah etmesi üye-forum ilişkisini güçlendirebilecek bir konu. Tabii ki burada bunu yapan arkadaşlar varsa onları tenzih ediyorum, genel olarak bir davranış edilmesini temenni ediyorum.
imza
#hedef29
#hürriyetveitilaf

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 12-09-2019, 10:55   #9
gu-lock
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 744
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 162691
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
collarbone collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 162691

Loganjean'in "seviyorum cunku, sevmiyorum ama, sevecegim lakin, begeniyorum/begenmiyorum" tarzi konulari yasaklansin.
imza

collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-09-2019, 11:49   #10
Kill Steen Kill
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 896
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 194811
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 194811

-> Her konuda söylüyorum, yerine getirilmeyen şikayetlerle ilgili bir feedback mekanizması oluşturulmalı. Geçen konuda alınan bir karar olduğunun farkındayım ama bir kez daha değerlendirilmesi taraftarıyım bunun. Gerek yok derseniz yine siz bilirsiniz, saygı duyarım. Aynı şeyi yapmış iki üyeden birinin duvardan uyarı alıp diğerinin -daha önce bu konuda duvar uyarısı olmamasına rağmen- ceza puanı aldığına şahit oldum. Yönetim ekibimiz forumun düzenini sağlamak için her şeyi yapıyor, sağ olsunlar ama biraz şeffaflık her zaman iyidir diye düşünüyorum.

-> Spor bülteni ile alakalı; VIP rankı gibi bir rank sistemi geliştirilebilir. İlla 7 yıldızlı sistem veya "emekli, mod, HoF" gibi bir gifle temsil edilmek zorunda olunmayan bu sistem, üyelerin sadece takımını tuttuğu bölüme girmesine yardımcı olur. Admincp'de 15, bilemedin 20 dakikalık bir işlem bu. Forumun refahı adına, Galatasaray konusunda çok fazla zaman geçiren biri olarak, bu perm sisteminin aktifleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

-> Biz de moderatör olduk, moderatörlükten ve psikolojisinden anlamayan bir adam değilim. Ama özellikle 2 moderatörün -zaten olayı anlattığımda isimler açığa çıkacak- ve 2-3 üyenin her hafta veya 2 haftada bir "en iyi heel en iyi face nxtnin en iyisi en kötüsü en güzel finisher" gibi konuları açması can sıkıcı boyuta geldi artık. Zaten kış aylarına girdik, forumda en yukarıdaki bir konu 10 saatte falan en aşağıya iniyor, bunlar en azından kış ayları için genel bir konuda bütünleştirilebilir. Biz de tekrara düşmemiş oluruz.

-> "Soğuk siyaset dönemi" gibi çok sevdiğim bir konu vardı. Ona uyulmadığını görüyorum, hala forumun farklı farklı yerlerinde siyasi konular açılıyor. Bir kural alındığında istisna olmamalıdır, o kural uygulanmalıdır. Örneğin, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı bana göre bal gibi siyasettir ve bu gibi konuların tamamı soğuk siyaset dönemi konusunun altında konuşulup, tartışılmalıdır. Çok zor oluyorsa "Konu dışı" sub-forumunun altına genel bir bölüm açılabilir.

-> Makale konusunun aktifliği için bir şeyler yapılmasını öneriyorum. Yönetim ekibinden sadece Doğan'ımı orayla ilgilenirken bulmak üzüyor. Üye-yönetim ekibi birlikte sağlam ödülleri olan bir etkinlik düzenlenebilir; zamanında Daner veya Alpi Jr'ın uğraştığı kadar uğraşsa birileri yeter.

-> Bir yukarıda söylediğim her şeyin İnceleme konusu için olanı.

-> PPV bahis liginin aktif olarak devam etmemesi çok üzücü. Eğer devam ettirilecek eleman yoksa sayımlar ve konuların açılması konusunda -yanıma repleri verecek bir yönetici ile birlikte- yardımcı olabilirim.

-> Forumda -ben de dahil olmak üzere- çok sert usluplar dolaşmaya başladı. Bu konuda genel bir karar bekliyorum.
imza
RPG
Kevin "Prizefighter" Owens

#hurriyetveitilaf
#fenerbahce
#hedef29
#korfezdenesenfirtina
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil