GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 19-09-2019, 11:18   #1
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 9.501
Konular: 591
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 454635
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 454635
Mesajlar: 9.501

Standart Dolph Ziggler vs Goldberg | Feud İncelemesi

Şirket : WWE
Şov : SummerSlam 2019

Feud Öncesi

Dolph Ziggler : SSD ve Stomping Grounds'ta Kofi'ye, ER'da ise Owens'a yenildi.

Goldberg : SSD şovundaki felaket maçta Undertaker'a yenildi.


Feud

15 Temmuz tarihli RAW şovundayız. Dolph Ziggler, MizTV'de konuk olarak yer alacak. Miz sözü Ziggler'ın son birkaç PPV'de aldığı mağlubiyetlerden açınca Ziggler'da Miz'in o şovlar esnasında nerede olduğunu soruyor. "Senin yenilgilerini izliyordum. " cevabını alınca Maryse'e laf atıyor ve Miz'in saldırısına uğruyor. Miz segmenti üstün kapatıyor.

Sonraki SDL ve RAW Reunion şovlarında olay olmuyor.

23 Temmuz tarihli SmackDown şovundayız. MizTV'nin bu seferki konuğu Shawn Michaels!! Miz ve HBK, RAW Reunion ve Seth vs Brock olaylarından konuşurken onları Ziggler bölüyor. Ziggler, Michaels'ı güreşirken izlemekten utanç duyduğunu söylüyor. Michaels ise "Utanç verici olan Kariyer boyunca çalışmak mı yoksa insanlara güreşi sevdirmek mi? " diyor. Tabii bu konuşma esnasında Miz inceden deliriyor ve Ziggler'a bağırıyor. Ziggler giderken HBK onu tutuyor. Sonrasında Ziggler, HBK'i ıska geçip Miz'e vuruyor. Sonra HBK'den bir yumruk yiyor. Ama HBK, Miz'i kontrol etmek için döndüğünde SuperKick vuruyor Ziggler. Sonra kaçıyor.

Bir sonraki hafta Ziggler RAW'da HBK'in müziği ile çıktığı maçta Rollins'e Lesnar'ın efsane dayağı sayesinde DQ ile kaybediyor, SmackDown'da ise Finn Balor'u Wyatt'ın ani ortaya çıkışı ile yeniyor. Bu günlerde SummerSlam için Miz vs Ziggler maçı duyuruluyor.

SummerSlam'den önceki son RAW'dayız. MizTV'de kontrat töreni var. Miz önce HBK'i sonra Ziggler'ın çağırıyor. Miz ve Ziggler arasında klasik bir konuşma geçerken sözleşmeyi hızlıca imzalıyor Ziggler. Ama Miz, Ziggler'a bir maddeyi okumadığını ve rakibinin başka bir kişi olacağını söylüyor. Herkes HBK'e odaklanmışken HBK, Ben değilim diyor. Bu sırada sırrı çözen seyircinin biri spoilerı veriyor ve Goldberg diye bağırmasıyla diğer seyircileri de forma sokuyor derken Goldberg çıkageliyor. Ringe gelip kontratı imzalıyor ve sıradaki sensin mesajını çekiyor. Son olarak da HBK bir SCM patlatıyor Ziggler'a ve şov kapanıyor.

SmackDown şovunda ise Goldberg'ün müziği ile inliyor arena ama Goldberg'ün soyunma odasından Ziggler çıkıyor. Bu durum spikerlerin kahkahaları ve seyircilerin ağır yuhalamsıyla karşılık buluyor. Sonra o geceki rakibi Rey Mysterio geliyor ama Ziggler ona saldırıyor ve Goldberg'e sen sonuncusun mesajını veriyor. Sonra Ali ile maça çıkıyor ve kazanıyor. Bizde SummerSlam şovuna ayak basıyoruz.


SummerSlam 2019

Önce Ziggler geliyor ve Goldberg'e laf atmaya başlıyor. Ardından Goldberg geliyor ve maç başlıyor. Ziggler SuperKick vurup tuşa gidiyor ama başarısız. Bir kez daha SuperKick vuruyor ama yine tuş edemiyor. Üçüncüsü için hazırlanırken Spear'ı yiyor. Ardından JackHammer vuran Goldberg maçı kazanıyor. Arkaya doğru giderken Ziggler onu kışkırtıyor. Sonra Goldberg bir Spear vurup arka alana gidiyor. Ama Ziggler mikrofon alıp yine laf atmaya başlıyor. Bunun üzerine Goldberg arka alandan geliyor. Ziggler'ı kaldırıyor ve son derece oversell bir Spear vuruyor ve olay burada bitiyor.


Feud Sonrası

Dolph Ziggler : Önce Miz ile olan feudunu yenilerek bitiriyor. Sonra Robert Roode ile takım oluyor.

Goldberg : Ortalıkta gözükmüyor.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise


Feud İncelemelerim
Kariyer İncelemelerim
GWA RPG Karakter
Rey Mysterio
Başarılar
1X Oceans Şampiyonu

Konu Mr. Phenomenal tarafından (21-09-2019 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2019, 11:41   #2
the american dragon
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 28.751
Konular: 3124
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1284997
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1284997
Mesajlar: 28.751

Standart

Bu feudla WWE, kopan kola yara bandı yapıştırmayı denedi. Şu maçtan sonra Goldberg'e olan sevgim, saygım falan da artmadı hani. Senenin en gereksiz feudu olabilir açık ara. Eline sağlık.
imza


2019’un En İyi Feud İncelemesi: AJ Styles vs. Ricochet2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)The Purplemaker & Windham Lawrence Rotunda2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı


Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2019, 14:28   #3
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2962
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.660

Standart

Çok gereksiz bir feud. Eline sağlık, feud inceleme listesine ekledim.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.