GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 19-09-2019, 12:01   #1
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 9.501
Konular: 591
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 454635
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 454635
Mesajlar: 9.501

Standart Undertaker vs Goldberg | Feud İncelemesi

Şirket : WWE

Şov : SuperShowDown 2019

Feud Öncesi

İki isimde uzun süredir ortalıkta gözükmüyorlardı.


Feud

Maç önceden duyurulmuş olsa da feud SSD öncesindeki son haftaya taşındı.

3 Haziran tarihli RAW şovundayız. Undertaker alanda. Goldberg'e söylecek sözleri var. Goldberg'e ölümle yüzleşmek nasıl bir şey diyor. Gülümseyen aile babası olan Goldberg'i değil, ikon olan Goldberg'i istiyormuş. Eğer ilk Goldberg gelirse ilk maçlarının Goldberg için son maçının olacağını söylüyor. Cehennemin kapılarını açıp Goldberg's hiç tecrübe etmediği acımasızlığı ortaya çıkaracakmış. Son olarak Goldberg'e Sıradaki Sensin diyor ve segmenti bitiriyor.

Bir sonraki gündeyiz. SmackDown şovunda. Bu sefer ringteki isim Goldberg. Kendisi Taker ile karşılaşarak istediği maçı alacakmış. Maça aile babası olan Goldberg olarak değil, 173-0 olan Goldberg olarak çıkacakmış eğer aile babası olarak Taker ile karşılaşırsa onu yenemezmiş bu yüzden aile babasını evde bırakmış. Taker huzur içinde yatmak için sıradakiymiş. GONG!!!! Işıklar pert. GONG!!!! Taker ringde beliriyor. İkili bakışırken bir kez daha GONG çalıyor ve Taker kayboluyor. Bizde SSD şovuna gidiyoruz.


SuperShowDown 2

İlk olarak Goldberg'i arka alanda görüyoruz. Goldberg güvenliklerle yürüyor ve klasik girişini yapıp ringe geliyor. Daha sonra Undertaker gelmeden önce arenada tabutları görüyoruz ve GONG! Girişte yavaş yavaş birşey yükseliyor ve o Undertaker! Undertaker yavaş bir şekilde ringe geliyor ve maç başlıyor. Goldberg, Undertaker'in Rest in peace hareketini yapıyor ve iplerden gerilip Spear yapıyor! Goldberg köşeye geçiyor ve bir Spear daha! Goldberg Pinliyor 1..2. Kickout! Undertaker, Goldberg'in boynunu yakalıyor ama Goldberg Chokeslam yapmasına izin vermiyor. Goldberg, Undertaker'in bacağını yakalayıp KneeBar yapıyor ama Undertaker iplere tutunarak kurtuluyor. Seyirciler "Undertaker" Chanti atıyor. Goldberg Spear atacakken Undertaker kenara çekiliyor ve Goldberg kafasını ringin köşesine vuruyor! Goldberg'in kafası kan içinde! Undertaker ringin köşesine çıkıyor ve Goldberg'e Old School! Goldberg'in kafası kanamaya devam ediyor. Undertaker'dan Chokeslam! Undertaker, Goldberg'i yakalıyor ve Tombstone!
Undertaker Pin deniyor 1..2.. Kickout! Undertaker, Goldberg'i bir süre yumrukluyor. Goldberg, iplerden gerilip Spear'ı vuruyor! Goldberg'den kaldırıyor ve Jackhammer'i vuruyor! Goldberg'den Pin denemesi 1..2.. Kickout! Goldber, Tombstone'a kaldırmaya çalışıyor ama yapamıyor! Undertaker ayağa kalkıyor ve Chokeslam! Undertaker Pinliyor 1..2..3!

Kazanan = Undertaker

Undertaker, ringde eğiliyor ve fişekler atılıyor. Undertaker, ağır adımlarla girişe doğru gidiyor ve Şov bu görüntülerle sona eriyor.


Feud Sonrası

Undertaker, ER'da Roman Reigns ile takım olup Shane McMahon & McIntyre ikilisini yeniyor. Goldberg'e SummerSlam'de Ziggler'ı yeniyor.


Not : Maç Mr.Phenomenal'ın hazırladığı SuperShowDown 2 incelemesinden alıntıdır.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise


Feud İncelemelerim
Kariyer İncelemelerim
GWA RPG Karakter
Rey Mysterio
Başarılar
1X Oceans Şampiyonu

Konu Mr. Phenomenal tarafından (21-09-2019 Saat 15:18 ) değiştirilmiştir.
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2019, 12:05   #2
the american dragon
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 28.751
Konular: 3124
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 1284997
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1284997
Mesajlar: 28.751

Standart

Undertaker gibi bir efsanenin Goldberg yüzünden rezil bir konuma geldiği feud. Ama nolursa olsun Undertaker'a olan sevgimiz ve saygımız bakidir. O dile getirmek bile istemediğim maçta kimin hata yaptığı ortada zaten. İnceleme için teşekkürler.
imza


2019’un En İyi Feud İncelemesi: AJ Styles vs. Ricochet2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)The Purplemaker & Windham Lawrence Rotunda2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı


Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2019, 14:30   #3
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2019
Nereden: -
Mesajlar: 8.660
Konular: 2962
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863
Mesajlar: 8.660

Standart

Bir daha Arabistan da olacak şovları izlemeyeceğim. Eline sağlık.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.