GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-09-2019, 17:47   #1
Villain
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 2963
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 726863
Rep Derecesi: Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Phenomenal Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 726863

Standart 5 Ağustos 2019 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Mr. Phenomenal, Villain & Maestro

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1367
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 05.08.2019 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Pittsburgh, Pennsylvania, PPG Paints Arena
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

NoMaç Kartı Maç Tipi Zaman
1Becky Lynch & Charlotte Flair vs Trish & Natalya Takım Maçı 07:09
2Rey Mysterio vs Andrade Tekli Maç 12:36
3Erik & Ivar vs Eric Abraham & Jay Alexander Takım Maçı 01:18
4Big E & Xavier Woods vs Anderson & Gallows Takım Maçı 00:24
5The O.C vs Big E & Ricochet & Woods Takım Maçı10:34
6Bliss & Cross vs Asuka & Sane vs Billie Kay & Royce vs Rose & Deville Four-Way Elimination 20:43

Şov başlamadan önce güreşçiler ABD'de yaşanan silahlı saldırılarda hayatını kaybeden insanlar için saygı duruşunda duruyor. Daha sonra RAW'ın introsuyla beraber şova geçiyoruz. Samoa Joe eline mikrofon alıp spiker masasını üstüne çıkıyor.

Samoa Joe: Planlanmış düzeninize son derece çirkin bir şekilde müdahil oluyorum. Görüyor musunuz? Siz üç dedikocunun buraya gelip geçen hafta Smackdown'da Roman Reigns'e ne olduğu hakkında gevezelik yapacağınızı biliyordum. Son 6 gündür telefonumu kontrol ediyorum. Ve her seferinde insanların Roman Reigns'e yapılan saldırıyı benim yaptığım hakkında suçlamalarını görüyorum. Sizin gibi insanların suçlamaları. Bunlar sizin yüzünüzden oldu. Suçlamaları Reigns yapmadıysa bile onun yüzünden oldu ve bugün burada olmaması onu da suçlu yapar. Şimdi sana bir şey diyeceğim Michael. Beni Roman Reigns'in yakınında gördün mü? Kayla Braxton beni Reigns'in yakınlarında görmüş mü? Konuşmak senin işin Michael. Şimdi senin zamanın haydi ne diyeceksin?

Michael Cole: Joe anlıyorum hayal kırıklığına uğradın. Ama şu anda RAW, Pittsburgh'dan canlı yayınlanıyor ve bir hafta --

Samoa Joe: Samoa Joe ile birlikte canlı yayında, geçen haftalarda olanlar nedeniyle hatalı bir şekilde suçlanan adamla!

Corey Graves: Dinle Joe, dinle. Geçen hafta yaşananlar kazaydı, resmi tabir bu. Anlaman lazım. Anlıyorum, hakkın yeniyor ama insanların niçin böyle düşündüğünü de --

Samoa Joe: Bu beni suçlu mu yapar? Bu senin düşüncen mi? Bu beni suçlu mu yapıyor?

Michael Cole: Joe, bir anket yapıldı ve WWE evreninin %80'inden fazlası bunun bir kaza olmadığına inanıyor.

Samoa Joe: Ben de şimdi bir anket yapayım mı? WWE Evreninin %80'inden fazlası aptaldır. Beni dinleyin, gerçekten çok açık. Sizin hissetiğiniz bu Cole. Senden geçen hafta olanları oynatmanı talep ediyorum ki kim suçlu kim masum görelim!

Michael Cole: Kazaya dönecek olursak, geçen hafta Smackdown'a gidiyoruz.

Geçen hafta Smackdown'da Roman Reigns'e yapılan saldırıyı izliyoruz.

Samoa Joe: O görüntülere baktım ve o kadar çok kamera arasında kendime dair bir şey göremedim Michael. Şimdi şunu bana açıkla. Biri beni o görüntülerde gördü mü? Kanıtı var mı? Evet, WWE.com'dakilerin beni suçlu yapmalarında onlar için bir problem yok. Ne yapacağımı söyleyeyim mi? Bugün ismime leke sürüldü. Bu gece Reigns gelene kadar burada duracağım ve hak ettiğim özür dilenene kadar ringde durup şova el koyacağım! Ve bununla ilgili problemi olan varsa....

Becky Lynch'in giriş müziği, Samoa Joe'nun konuşmasını kesiyor. Lynch, kemerini kaldırarak ringe giriyor.

Takım Maçı
Becky Lynch & Charlotte Flair vs Trish Stratus & Natalya

İlk olarak Lynch girişini gerçekleştiriyor ve ardından Charlotte girişini gerçekleştiriyor. Şimdi ise Natalya girişini gerçekleştiriyor ardından seyircilerin harika desteği ile Trish girişini gerçekleştiriyor ve maçımız başlıyor. Maça Lynch ve Natalya başlıyor ikili birbirini Headlock'a alıyor. Lynch Natalya'yı Dis-Arm-Her'a almaya çalışıyor ama Natalya engelliyor. Natalya şimdi Lynch'i Armbar'a alıyor. Lynch Armbar'ı Roll-Up'a çeviriyor Lynch'den tuş denemesi 1-2 Kickout! Lynch, Natalya'yı Dis-Arm-Her'a alacakken Charlotte tag alıyor Lynch'den. Charlotte, bir kaç kez Chop vuruyor Natalya'ya. Natalya yerden kalkacakken Charlotte'den Big Boot! Charlotte, Natalya'yı Headlock'a alıyor Natalya kurtuluyor ama Charlotte'den Clothesline! Charlotte, Natalya'ya yerde bir kaç kez yumruk vuruyor. Charlotte şimdi Roll-Up'a alıyor Natalya'yı 1-2 Kickout! Charlotte, Big Boot vuracakken Natalya, Discus Clothesline vuruyor. Charlotte, köşede Stratus ile uğraşırken Natalya'dan Roll-Up 1-2 Kickout! Charlotte, Natalya'yı kaldırıyor ve Exploder Suplex yapıyor. Charlotte, iplerden sekecekken Lynch ondan tag'i alıyor ama Charlotte ona vuruyor ve ringi terk edip arka alana gidiyor. Natalya şimdi Lynch'i Sharpshooter'a alıyor. Lynch zor olsada iplere tutunmayı başarıyor. Fakat Natalya bırakmıyor ve DQ ile bitiyor maç.

Kazanan: DQ ile Lynch & Charlotte

Natalya hâlâ bırakmıyor kilidi. Stratus ringe giriyor kilidi engelliyor. Natalya ringi terk ediyor ve arka alana gidiyor. Stratus ise Lynch'e yardım ediyor ve maç burda sona eriyor.

Tekli Maç
Rey Mysterio vs Andrade

Maçımiz başlıyor. Andrade koşuyor ama Rey çelme takıyor ve yumrukluyor. Rey koşuyor ama Andrade alıyor ve belini dizine vuruyor. Rey bir tekme vuruyor vuruyor Andrade iplere gidiyor. 619 ama olmuyor Andrade yere seriyor onu. Koşuyor ve tekme vuruyor ama hayır iskaliyor ve Rey pin deniyor 1...2...olmuyor. Rey tekme vuruyor ve Hurricanrana ile köşeye atıyor. Koşuyor ama Andrade tekme vuruyor. Köşeye atıyor ve Rey yere yığılıyor. Ve tekmeliyor. Köşeye atıyor ve tekmeliyor. Andrade kaldırıyor ama Rey disari atıyor onu. Koşuyor ve Andrade'yi döndürerek barikatlara atıyor.

REKLAMLAR...

Andrade köşeye çıkacak hayır Rey yumrukluyor. Hurricanrana ama olmuyor ve Andrade'den double foot stomp geliyor. Tuş 1..2... son anda atıyor Rey. Andrade kaldırıyor ama Rey Crucifix Driver yapıyor ve roll up alıyor 1...2....olmuyor. Şimdi koşuyor ve hurricanrana vuruyor ama hayır Andrade powerbomb'a çeviriyor onu. Rey köşeye gidiyor ve double knee strike yapıyor tuş 1...2...olmuyor. Andrade değişik şekilde pin deniyor ama Rey 2 de atıyor. Rey bir anda Canadian Destroyer yapıyor! Tuş 1...2...olmuyor. Rey iplere atıyor ve 619! Frog Splash ama Andrade ayaklarını topluyor. Hammerlock DDT ama olmuyor Rey roll up alıyor. 1....2....olmuyor. Andrade powerbomb yapıyor yapıyor maskesini zorluyor. Hakem uyarıyor onu. Bu sırada Vega kafasını iplere vuruyor ve Hammerlock DDT! Tuş 1..2..3!

Kazanan: Andrade

Maria, 24/7 kemeriyle hastanedeki yatağa yatıyor. Mike onu öperek tuş etmeye çalışıyor, doktor kılığındaki hakem sayıyor ve yeni 24/7 şampiyonu Mike Kanellis oluyor! Mike kemeriyle sevinerek dışarı çıkıyor. Carmella ve kadın kılığındaki R-Truth koltukta oturarak onu bekliyor. R-Truth, Mike'a Roll-Up yapıyor ve kemeri kazanıyor! Truth, Carmella'yı sırtına alıyor ve ikili o bölgeden koşarak uzaklaşıyor.

Yeni 24/7 Şampiyonu: R-Truth

Brock Lesnar'ın giriş müziği duyuluyor. Heyman eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar ben Paul Heyman. Müvekkilim beni sadece yetkilendirmekle kalmadı, müvekkilim bana direktifler verdi, emretti. Evde veya buradaki her bir adamı eğitmem için emir verdi. Buyrun eğitiminiz ve size bazı sorular. Hayır retorik sorular değiller. Seth Rollins'in "Beast Slayer" olması gerekmiyor muydu? Seth Rollins değil miydi fethedenin fethedeni? Seth Rollins değilmiydi Brock Lesnar'ın numarasına sahip olan tek kişi? Seth Rollins Suplex City'i yakacak olan mimar değil miydi? WWE evreninin yeni jenerasyonunun büyük kahramanı değil miydi? O Seth Freakin Rollins değil mi? Bütün bu sorulara cevap şimdi sizlere göstereceğimiz görüntülerde saklı.

Geçen hafta Rollins vs Ziggler maçında olan olayları izliyoruz.

Paul Heyman: Geçen hafta dizlerimin üstüne çöktüm. Bir canavardan merhamet göstermesi için yalvardım. Seth "Freakin" Rollins için. Çünkü WWE'nin yeni bir kahramana ihtiyacı olduğunu biliyordum. Ve Rollins o dayağı yedikten sonra, hele benim müvekkilimden, kesinlikle suç kapsamına girecek bir dayak oldu. Az önce kuşlarımdan bilgiler aldım. Rollins bu akşam burada Pittsburgh'da. Niye sevindiğinizi anlamıyorum. Lesnar'ın şanlı yürüyüşü altında ezilecek biri için konuşuyoruz. Seth Rollins'in aklından çok ta**kları var.

Rollins, topallayarak elinde sandalye ile ringe giriyor. Lesnar, ona tekme atıp yere yatırıyor ve elindeki sandalyeyi alıp ona vuruyor. Daha sonra Lesnar F-5'ı atıp kemeri havaya kaldırıyor. Lesnar ringden çıkıp arka alana doğru giderken sağlık görevlileri sedye getiriyor. Lesnar yeniden ringe geliyor ve birkez daha F5 atıyor! Rollins eline mikrofon alıyor.

Seth Rollins: İstediğimiz noktaya geldik. Kendime sormam gerekiyordu. Bütün bunlar değer miydi diye sormam gerekiyordu. Biliyor musun bir şeyi çok sevdiğinde, gerçekten sevdiğinde onu korumak için her şeyi yaparsın. Sevdiğin şey yüzünden hep dayak yesen bile. İçi dışı farketmeksizin her hafta dayak yesen bile. Benim için cevap bu, bu benim her şeyim. Her günün her saniyesi, bu olmak istediğim şeydi. Summerslam'de olacağım. Lesnar'ı yeneceğim!

Takım Maçı
Erik & Ivar vs Eric Abraham & Jay Alexander

Maçımız başlıyor. Ivar rakibini tekmeliyor ve atıyor onu. Şimdi köşedeki rakibine de vuruyor. Köşeye atıyor ve Erik tag alıyor. Ivar tekmeliyor ve Erik vuruyor. Erik diğer rakibini suplex ile ringe sokuyor. Ardından tekmeliyor ve Rolling Elbow vuruyor. Ivar tag alıyor ve Splash yapıyor. Daha sonra ikili Viking Experience yapıp tuşa gidiyor 1..2..3!

Kazanan: Erik & Ivar

Kurt Angle hakem olarak ringe giriyor, arkasından Cedric geliyor fakat daha ringe girmeden Drew'ın saldırısına uğruyor. Drew ringin dışında Cedric'i dövüyor. Cedric bariyerlerin üstüne çıkıyor ve Drew'a Tornado DDT çakıyor. Bu sırada ışıklar kararıyor. The Fiend! Fiend, bu sefer de Kurt Angle'a saldırıyor ve ona Mandible Claw yapıyor. Ardından segment Fiend'in garip gülüşleri arasında sona eriyor.

Takım Maçı
Big E & Xavier Woods vs Anderson & Gallows

Anderson Woods'u tekmeleyerek başlıyor maça köşeye atıyor ve koşuyor ama Woods bir dirsek vuruyor. Gallows ringe giriyor. Hakem uyarıyor onu bu sırada Styles ikisine de dalıyor ve O.C New Day'i alt üst ediyor. Bu sırada Rico yardıma geliyor ve maç 3 vs. 3 maça dönüştürülüyor.

Takım Maçı
The O.C vs Big E & Ricochet & Woods

Takımlar yerlerini aldı ve maç başlıyor. Styles ve Rico lock mücadelesi ile başlıyor ve Styles üstünlüğü alıyor ama Rico yumrukluyor. Ama Styles direkt köşeye atıyor ve koşuyor ama Rico çekiliyor ve üstünden atıyor. Bir hurricanrana vuruyor ve Styles kendini aprona atıyor. Styles kalkıyor ve tekme atıyor ama hayır Rico ayağını tuttu ve yumruk vuruyor. Styles köşeye vuruyor kafasını ve kaldırıyor ama Ricochet arkasına atıyor kendini ve roll up alıyor. 1..2..olmuyor. Styles koşuyor ama Rico yine roll up alıyor. 1'de atıyor Styles. Styles bir yumruk vuruyor ve Anderson tag alıyor. Rico bir yumruk atıyor ve iplere atacak ama Anderson atıyor onu ve Rico üstünden uçarak geçiyor ardından Jumping neckbreaker geliyor. Tuş 1..2..olmuyor. Ve Big E tag alıyor.Big E şimdi yumrukluyor rakibini. Anderson kaçıyor bir tanesinden ve ayağına tekme vuruyor ve Gallows tag alıyor. Bir big boot geliyor ve köşeye atıyor ardından yumrukluyor. Exploder Suplex yapıyor ve tuşa gidiyor. 1.. Big E atıyor hemen. Gallows lock alıyor şimdi. Big E dirseklerle kurtuluyor ve koşuyor ama big boot yiyor. Köşedeki Rico'ya da bir yumruk vuruyor. Big E köşeye gidiyor ve Gallows koşuyor ama Big E çekiliyor. Styles tag alıyor ve rakibini köşeye sıkıştırıyor ama Big E O.C üyelerinin hepsine yumruk geçiriyor şimdi. Styles bir tekme ve yumruk vuruyor ancak Big E onu kaldırıyor ama Styles kendini arkaya atıyor. Styles iplere gidiyor gidiyor atlıyor ama iskaliyor ve Big E'den belly to belly geliyor. Woods ve Anderson tag alıyor ve Woods comeback movie yapıyor şimdi. Şimdi bir Knee vuruyor ve tuşa gidiyor 1..2..Gallows bozuyor tuşu. Rico atlıyor ona ardından Big E onu Clothesline ile dışarı atıyor. Styles bir Phenomenal Forearm geçiriyor ona sonra Rico onu dışarı atıyor. Gallows Rico'yu alıyor ve barikatlara vuruyor. Gallows tag alıyor ve Magic Killer geliyor. Tuş 1..2..3!

Kazanan: The O.C

O.C bu güzel maçın ardından galibiyetini kutluyor ve kameralar başka yere çevriliyor.

Samoa Joe otopark da bir arabaya doğru yaklaşıyor ve arabadan Reigns çıkıyor. İkili bir süre tartışıyor. Daha sonra bir araba Reigns'in arabasına çarpıyor! Joe, Reigns'e yardım ediyor ve doktor çağırıyor. Daha sonra Triple H geliyor. Triple H, Reigns'i sakinleştirmeye çalışıyor.

Four-Way Elimination Maç
Bliss & Cross vs Asuka & Sane vs Billie Kay & Royce vs Rose & Deville

Takımlar girişlerini yapıyor ve köşelerine geçiyor ardından maç başlıyor. Rose ve Kay başlıyor macimiza. Kay köşeye sıkıştıriyor ve Royce tag alıyor ikili Rose'u tekmeliyor. Kay yine tag alıyor ve tekmelemeye devam ediyorlar. Rose'u bırakıyorlar ve Kabuki Warriors'u indiriyor. Alexa ve Cross'u da indiriyorlar. Bu sırada Sonya geliyor ama Royce ona tekme vuruyor ve yere seriyor. Alexa geliyor onu da Kay yumruk ile indiriyor. Ve double team yapıyorlar. Asuka geliyor ona da double team yapıyorlar. IIconics geleni geçeni indiriyor. Mandy geliyor ve sonunda ikisini de indiriyor ve Kay üzerinden roll up deniyor 1.. olmuyor. Rose yumrukluyor. Mandy koşuyor ama Kay bir yumruk ile indiriyor onu şimdi Royce'da geliyor. Double team yapacaklar ama Sonya bir big boot geçiriyor ve Mandy bir roll up alıyor. 1..2..olmuyor. Bir knee vuruyor ve tuş 1..2..3!

Elenen: IIconics

Nikki ve Rose başlıyor ama Nikki Asuka'ya tag veriyor ve köşesine tuyuyor. İkili lock mücadelesine giriyor hemen. Ama Rose kurtulup Alexa'ya tag veriyor. O da Sonya'ya tag veriyor. Lock mücadelesi başlıyor yine. Asuka üstün kapatıyor bu mücadeleyi ardından ise tekmelemeye başlıyor. Sonya ayağını tutuyor ve o tekmeliyor bu sefer. Sonya iplere atıyor ama Kairi tag alıyor ve Asuka tekme vuruyor. Ve double team yapıyorlar. Şimdi Alexa tag alıyor. Sane onun boyuyla dalga geçiyor. İkili Lock için kapışıyor ama Bliss tekme vuruyor. Sane onu hemen indiriyor ve double foot Stomp geliyor. Tuş 1..2..olmuyor. Alexa'nın kolunu tutuyor Snae ve Asukatag alıyor şimdi. Alexa'nın koluna atlıyor. Asuka Roll up deniyor ama Alexa önceden Mandy'e tag veriyor. Mandy tuşu bozuyor. Şimdi Sonya tag alıyor ve double team yapıyorlar tuş 1..2..olmuyor. Mandy yine tag alıyor ve double team ama bu sefer Asuka yaptirmiyor. Mandy bir knee yapıyor tuş 1..2..Asuka attı!. Ve Asuka Lock geldi bir anda ve Mandy pes etti.

Elenen: Rose & Deville

Alexa, Sane'e Elbow vuruyor ve köşeye çıkıp Twisted Bliss yapıyor! Bliss rakibini tuş ediyor ve maçı kazanıyorlar.

Kazananlar ve Yeni Şampiyonlar: Alexa Bliss & Nikki Cross

Yeni şampiyonlar kemerleri kazanmanın sevinci içinde galibiyeti kutlarken, Sane ve Asuka ise üzgün bir şekilde Paige'e sarılıyor.

Miz TV

Miz TV'de Miz ringe giriyor. Miz, önce Shawn Michaels'ı çağırıyor. Daha sonra Ziggler'a "Dışlanmış" diyerek ringe çağırıyor.

Dolph Ziggler: Bana dışlanmış dedin, hergün bu ringte olmak için yaptıklarınızı yapmamak için kendimi dışladım. Son 10 yılda yapmama gerek olmadığı halde şovları ve bu şirketi sırtımda taşıyordum. Profesyonel güreşin başına gelmiş en iyi şey benim. Benimle efsaneler hakkında mı konuşmak istiyorsunuz? Sadece 1 efsane var ve şu an ona bakıyorsunuz. Sadece 1 saniyeliğine de olsa beni SummerSlam'de yenebileceğini mi düşündün? Bol şans, çünkü Summerslam'de kazandığımda, sonunda hak ettiğim tebriği ve hoş görüyü yaşayan bir efsane olarak kalacağım.

The Miz: Senin hakkında harika olan şey ne biliyor musun? Geldiğinden beri gurur duyulası olmak istedin, butonlara basıp birilerine seslendin, bu 5. sınıfta işe yaramadı şimdi de işe yaramayacak. Çünkü ben büyümüş bir adamım. Pohpohlanma ve taktir bekliyorsun ve bunu 10 yıldır alamadığın için kızgınsın, bu benim veya insanlarıns uçu değil, senin suçun. Haftaya Pazartesi RAW'da seninle karşılaşmayı heyecan içine bekliyor olacağım! Biraz kafan karışmış gibi duruyor Dolph. Kontratın son maddesini okumadın. Geçen hafta düşünüyordum da gelecekte bir çok SummerSlam anım olacak. Ama senin karşılaşacağın adamın çok fazla zamanı kalmamış olabilir. SummerSlam için imzaladığın kontrat bizim karşılaşmamız için değil. Sen ve bir başkası arasındaki maç için.

Shawn Michaels: Pekala Dolph. O kişi ben değilim.

GOLDBERG! Goldberg'ün giriş müziği arenada yankılanıyor. Goldberg ringe giriyor, Ziggler kaçıyor. Goldberg, kontratı imzalıyor ve Ziggler'a "Sıradaki sensin!" diyor. Şov Goldberg'ün büyük sürpriziyle sona eriyor.
imza

6x Haftanın Parlayan Üyesi
6x Onur Kürsüsü
6x Ayın İspiyoncuları
Temmuz Ateşi Konu 1.'si
Temmuz Ateşi Mesaj 1.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.'si
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.'si
Büyük İnceleme Etkinliği: 2019 1.'si

Konu Mr. Phenomenal tarafından (29-09-2019 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
Mr. Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 17:53   #2
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 485
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 351097
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 351097

Elinize sağlık.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG Karakter
"The Mezarcı" Rey Mysterio
Başarılar
Miz&Steiner Takımını Bitrmek
Divine Union'u Bitirmek
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 17:59   #3
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138

Ellerinize sağlık. Böyle devam.
imza

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 18:04   #4
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Harika bir incelemeydi Cem'in çevirisi de bir o kadar müthiş olmuş, ellerimize sağlık.
imza
PzJPNC.png

Konu ReQuem tarafından (29-09-2019 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 18:34   #5
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Minneapolis, Minnesota
Konular: 683
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 216691
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 216691

Ellerinize sağlık krallar, mükemmel bir inceleme olmuş. Goldberg'in Ziggler ile karşılaşması aşırı saçma bir olaydı keşke yaşanmasaydı.
imza
#finoallafine

Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 20:34   #6
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Jacksonville, FL
Konular: 330
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 205352
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 205352

Elinize sağlık beyler.
imza

this is what you call a ''paradigm shift''
Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 20:53   #7
ROX Dragons
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ROX Dragons
Konular: 75
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 286536
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 286536

Sonunda promolar olması gerektiği gibi çevrilmiş. Elinize sağlık.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 23:37   #8
WTR
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Pendik
Konular: 530
Favori Güreşçisi: Naomichi Marufuji
Rep Puanı: 39488
Rep Derecesi: BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BulletClubFedaisi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BulletClubFedaisi BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39488

Elinize sağlık arkadaşlar.
imza
PSN Nick: Thalariann
Instagram
Facebook'tan bana ulaşabilirsiniz

Güncel Hikayelerim ve Bookladığım Şovlar

Witcher Hikayeleri: Efsungerlerin Uyanışı
Be a Booker | Tetsujin: Rework

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

Devamı gelecek...(Gelmedi...)

IRON from ICE
BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2019, 23:41   #9
Bea
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Charlotte, North Carolina
Konular: 206
Favori Güreşçisi: Tessa Blanchard
Rep Puanı: 53734
Rep Derecesi: BeckyFan isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 53734

Ellerinize sağlık.
imza
Tahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)

"Ben sulh dedikçe çoğaldı kazandık sanan ezikler, bir kuş kadar zekanız yok cesareti ne tetikler?" -Mete Erpek

"It's not about gold, It's about glory."

Undeniable Diamond - Latina Sensation - The Kentucky Gentleman - The Whole Shebang - The Reflection of Perfection - The Man That Gravity Forgot

Payne - Apocalypse - Unbesiegbar - That Hard Hitting Guy - The Real Rock N' Rolla - The Phenomenal One - Wrestling's Worst Nightmare - Shiniest Wizard

Lightning Kid - The Flamboyant - American Dragon

Bak iki tank, iki fark, iki part, iki strong ekip
Al çekip bıraktı bu punch rap'i
Brunch gibi değil, değil mi, p***?
Bu sokak tipi, biz yapınca girer böyle
Bi' tarafınıza kramp gibi

Kulaklarım hiphopla tıkalı ellerim kalem
Dudaklarım bir mikrofon sanki söylenen
Omuzlarımda reydimo işte ben ve rap nigga
Haydi sende gel bilader undergrounda bak bi daha

AWFUL WAFFLE
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-09-2019, 17:31   #10
Mr. Phenomenal
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Littleport, Birleşik Krallık
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 152160
Rep Derecesi: Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Villain Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Villain Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 152160

Güzel bir incelemeydi elimize sağlık.
imza

1x Onur Kürsüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.'sü
Büyük İnceleme Etkinliği 2019 2.'si
Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil