GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 28-11-2019, 21:53   #1
The Legend Killer
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 6.026
Konular: 665
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 47173
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47173
Mesajlar: 6.026

Standart Yokozuna | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Rodney Agatupu Anoa'i
Doğum Tarihi ve Yeri: 2 Ekim 1966 - San Francisco, Kaliforniya, ABD
Ölüm Tarihi ve Yeri: 23 Ekim 2000 (34) - Liverpool, İngiltere
Ölüm Nedeni: Pulmoner ödem
Çocuk: 2
Aile: Anoa'i

Ring Adları: Great Kokina
Kokina Maximus
Wild Samoan Kokina
Yokozuna
Boy: 193 cm
Kilo: 267 kg
Antrenörü: Afa Anoa'i
Debut: 1984

Rodney Agatupu Anoa'i, WWF şirketinde Yokozuna adıyla güreşmiş döneminin ünlü bir Amerikan güreşçisiydi. İsmi, Japonya'daki profesyonel sumo güreşinin en yüksek rütbesinden gelmekteydi.

Yokozuna karakter olarak bir şampiyon sumo güreşçisini canlandırsa da aslında hiç o sporu yapmadı. Yokozuna, Japon olarak gösterilse de, gerçek hayatta Samoalı Amerikan'dı ve Polynesia kökenliydi. Ancak, Japon karakter Mr. Fuji (gerçekte bir Japon Amerikalı olan) tarafından temsil ediliyordu ve ringe her gelişinde Mr. Fuji onun yanında bir kova tuzla gelip Japon bayrağı sallardı.

WWF'te Anoa'i 2 kez WWF World Heavyweight Champion ve 2 kez WWF Tag Team Champion (Owen Hart'la) oldu ve 1993 Royal Rumble'ı kazandı. Anoa'i, WWF World Heavyweight Champion ünvanını kazanan ilk Samoalı olmasının yanı sıra Royal Rumble'ı kazanıpta WrestleMania'da ki kemer maçından galip çıkan ilk isimde olmayı başardı. WrestleMania IX'in ana maçında Bret Hart'ı yenerek kemeri kazandı ve bir sonraki PPV olan 1993 King of the Ring'de ise kemerini Hulk Hogan'ı yenerek korudu. Kemerini ise WrestleMania X'ın ana maçında Bret Hart'a yenilerek kaybetti. Tarihte Brock Lesnar ve Sheamus'un ardından sonra WWF/WWE Championship kemerini debutundan sonra en hızlı kazanan üçüncü kişiydi. Anoa'i, 2012 yılında WWE Hall of Fame sınıfına girdi.


Profesyonel Güreş Kariyeri

Çeşitli Şirketler (1984-1992)

Anoa'i, güreşçi bir ailede doğduğu için çocukluğundan beri bu sporla ilgileniyordu. Amcaları, The Wild Samoans olarak bilinen Afa ve Sika, onu küçük yaşından itibaren eğitmeye başladı. Anoa'i, Japonya'da güreşirken Great Kokina ismini kullandı. Ayrıca'da Meksika'da biraz zaman geçirerek deneyim kazandı. 12 Ağustos 1987 yılında Jim Crockett Promotions'un bir etkinliğinde Ron Simmons ile güreşti. ABD içindeki ilk büyük görünümünü American Wrestling Association (AWA)'da Kokina Maximus adıyla yaptı. Samoalı bir yıldız olarak güreşirken menajerliğini Sheik Adnan El Kassey yaptı. Senaryoya göre Greg Gagne'nin bacağını kırmıştı ve kariyerinin bitmesine neden olmuştu. 1991'de Kokina Maximus olarak bilinen Anoa'i, şimdiye kadarki en büyük Samoalı güreşçi olarak adlandırılıyordu.

World Wrestling Federation (1992-1996)WWF World Heavyweight Champion (1993-1994)

1992'de Anoa'i, WWF'ten Vince McMahon'la görüştü ve The Samoans (Fatu ve Samoan Savage) ile birlikte şirketle anlaştılar. 17 Ağustos 1992'de Prime Time Wrestling'in bir bölümünde the Samoans (daha sonra the Headshrinkers olacak) debutunu yaptı. Yorumcu Gorilla Monsoon yakında WWF ringlerinde daha büyük bir Samoalı görüneceğinden bahsetti. Anoa'i, 1 Eylül 1992 yılında Hershey, Pensilvanya'da yapılan WWF Superstars şovunda Kokina ismiyle debutunu yaptı ve Ron Neal'ı yendi. Bu onun Kokina ismiyle çıktığı tek maçtı. Kısa bir süre sonra ona yeni bir kimlik önerildi: Yokozuna.

Mr. Fuji'nin menajerliğiyle birlikte, 31 Ekim 1992 yılındaki Superstars şovunda Japon bayrağı altında bir sumo güreşçisi olarak debutunu yaptı. Kıyafet olarak Sumo tangası giyiyordu ama altında da tayt vardı. Daha sonra McMahon ve Yokozuna'nın kuzeni Rikishi tanganın gereksiz olduğuna karar verdi ve sadece tayt giymeye başladı. (Rikishi daha sonra kendisi bunu yapacaktı.) PPV debutunu Survivor Series'te yaptı ve kendinden kütlece küçük olan Virgil'i kolaylıkla yendi. Yokozuna'nın kariyeri hızlı bir şekilde ilerliyordu ve 1993 Royal Rumble'nın favorileri arasında gösteriliyordu. Randy Savage'i eleyerekte Royal Rumble'ı kazandı ve WrestlaMania'da ana maç şansını kazandı. Yokozuna, Monday Night Raw'daki ilk maçında Koko B. Ware'ı, Banzai Drop ile yendi. Kısa bir süre sonra Amerikalı vatansever "Hacksaw" Jim Duggan, Yokozuna'ya meydan okudu. 6 Şubat 1993'te Superstar şovunda, Duggan Yokozuna'yı devirmeyi başardı ancak daha sonra Mr. Fuji bir kova tuzla Duggan'a saldırdı. Bu saldırıdan sonra Yokozuna üst üste dört kere Banzai Drop vurdu ve dördüncüden sonra Amerikan bayrağı Duggan'ın üstüne düştü. Daha sonra, Duggan iç kanaması geçiriyordu. 10 Mayıs 1993 tarihli Monday Night Raw şovunda Yokozuna, Intercontinental Championship için kapışan Duggan ve Shawn Michaels'ın lumberjack türündeki maçında kenarda duran adamlardan birisiydi. Duggan maçın başında hemen Yokozuna'ya saldırdı ve onu yere indirdi. Maçın sonlarında Bam Bam Bigelow Duggan'ın dikkatini dağıtınca Michaels arkadan saldırdı ve Yokozuna'nın olduğu taraftan ringin dışına attı. Yokozuna, Duggan'ı yere gömdü ve daha sonra hareketsiz bedenini ringe geri gönderdi.

WrestleMania IX'te Yokozuna, WWF World Heavyweight Championship için Bret Hart ile karşılaştı. Hart maçı kazanmak üzereyken Mr. Fuji yüzüne tuz attı ve bu sayede Yokozuna maçı kazandı. Kutlama sırasında Hulk Hogan ringe gelerek Hart'a yardım etmek istedi ve o sırada Mr. Fuji ona kemer için meydan okudu. Fuji yanlışlıkla Yokozuna'nın gözüne tuz atınca Hogan maçı kazandı ve beşinci kez kemerin sahibi oldu. King of the Ring 1993'te, kemer için Hogan'a meydan okudu. Hogan maçı kazanmak üzereyken ringin kenarında bulunan Japon basın grubundan birisi Hogan'ın yüzüne flaş tuttu. Bu sayede Yokozuna Hogan'ı yendi kemeri tekrardan kazandı. Kısa bir süre sonra Hogan WWF'ten ayrılınca Yokozuna ve Fuji "Hulkamania"yı bitirdiklerini iddia ettiler. (Hogan dokuz yıl boyunca WWF'te gözükmedi.) Kutlamak için, Bağımsızlık Günü'nde görevden alınmamış bir uçak gemisi olan USS Intrepid'de bir "Bodyslam Competition" düzenledi. Bir çok güreşçi ve sporcu Yokozuna'yı yenmeye çalıştı. Yokozuna kendisine meydan okuyacak kimsenin kalmadığını düşündüğü anda, Lex Luger helikopterle geldi ve onu güverteye çarptı. Bu da Luger'i Yokozuna'nın unvanının en büyük rakibi haline getirdi.

SummerSlam'da Yokozuna ve yeni vatansever Luger, WWF World Heavyweight Championship için karşılaştı. Luger'in koluna motosiklet kazasından kaynaklanan yaralanmadan sonra metal plakalar konmuştu ve bu yüzden kollukla güreşmesi gerekiyordu. Maç içerisinde bu kolluk parçalandı ve Yokozuna aldığı darbe sonucu bayılınca maçı countout ile kaybetti. Kemer el değiştirmedi ama maçın sonucu Luger'ın devasa düşmanına karşı bir şansı olduğunu gösterdi. Luger, Yokozuna'nın yeni sözcüsü ve danışmanı James E. Cornette tarafından düzenlenen maç için imzalanan sözleşmede, eğer bu maçı kazanamazsa bir kez daha kemer için hak kazanamayacağını belirtti. Yokozuna ve Luger, Survivor Series'te takımlar halinde karşılaştı. Maç, All-Americans (Lex Luger, The Undertaker ve Steiner Brothers) ile Foreign Fanatics (Yokozuna, Quebecer Jacques, Ludvig Borga ve Crush) arasındaydı.

Yokozuna'nın bir sonraki rakibi The Undertaker oldu. İkisi ilk önce Survivor Series'de kendi takımlarının elemanları olarak karşı karşıya geldiler. Maç başlamadan önce, ikisi birbirine bakacak şekilde burun-buruna geldi ve taraftarlar bunu çok sevdi. Ancak Undertaker, Amerikan Takımı'nda sadece kendisi ve Luger olana kadar maça girmedi. Müteahhit girdiğinde, Ludvig Borga'yı dövdü, ancak Yokozuna tarafından düşürüldü. Undertaker girdiğinde, Ludvig Borga'yı dövdü, ancak Yokozuna tarafından düşürüldü. Yokozuna sonra Undertaker'a bir Banzai Drop vurdu, ancak Undertaker Yokozuna'nun ikinci bir Banzai Drop vurmasına izin vermedi. İkili daha sonra ringin dışına çıktı ve orada kavga etmeye devam ettiler ancak her ikisi de ringe zamanında dönemeyince elendiler. Sonunda Yokozuna, Undertaker ile bir tabut maçını kabul etmek zorunda kaldı. Maç Royal Rumble'da yapıldı ve Undertaker favori konumundaydı. Ancak maç sırasında, Bay Fuji, bir düzine heel güreşçiyi Yokozuna'nın Undertaker'a saldırmasına yardımcı olmak için çağırdı. Uzun mücadelenin ardından grup, Undertaker'ı tabutun içine sokarak Yokozuna'nın maçı kazanmasını sağladı. Kutlama sırasında, Undertaker'a benzeyen gizemli bir isim tabutun içindeyken ekranda gözüktü. Gözlerini açtı ve Undertaker'ın huzur içinde yatmayacağını söyledi ve daha sonra duman ve ışıkların arasında kayboldu. Bu hikaye, Undertaker'ın gerçek hayattaki sakatlığından kurtulması için birkaç ay dinlenmesini sağlamak için kullanıldı.

1994 Royal Rumble'ın da son ikiye kalan Lex Luger ve Bret Hart aynı anda elendiler. Royal Rumble'ın galibi, Yokozuna'nın kemerinin bir numaralı adayı olacağından, her iki güreşçinin WrestleMania X'te kemer maçına çıkması gerektiğine karar verildi. Luger yazı turayı kazandığı için Yokozuna ile karşılaşan ilk isim oldu. Bu maçın galibi, akşamın ilerleyen saatlerinde Bret Hart ile karşılaşacaktı. Dışarıdan karışma riskini ortadan kaldırmak için, her iki maçta da özel konuk hakemlerin olması kararlaştırıldı. Mr. Perfect, Luger / Yokozuna maçının özel konuk hakemiydi. Luger, Yokozuna'yı devirmişti ve ayrıca ring kenarındaki Mr. Fuji ve Jim Cornette'yi de devirmişti. Tam tuşa gittiği sırada Mr. Perfect ringin dışına çıkıp Fuji ve Cornette'nin duruma bakıyordu. Buna sinirlenen Luger Perfect'i itince maçtan diskalifiye edildi. Gecenin devamında, Yokozuna kemerini günün erken saatlerinde kardeşi Owen Hart'a yenilen Bret "Hitman" Hart'a karşı korumaya çalıştı. Bu maç için, Roddy Piper özel hakem oldu. Cornette bir tuşu engellemeye kalkınca Piper onu ringin kenarından kovdu. Maçın sonunda Yokozuna, Banzai Drop vuracağı sırada dengesini kaybedip ringden düştü. Hart'ta bunu değerlendirip onu tuş etti ve 280 günlük kemer serüvenini sonlandırdı. Ertesi gün televizyonda Cornette, Yokozuna'nın düşmesinin sebebi olarak Luger'in metal plakalarından aldığı darbenin etkisi olduğunu söyledi.

Kemeri kaybettikten sonra Yokozuna ana karakterlerden biri olma durumu kaybetmeye başladı. Kısa bir süre sonra başka bir Mr. Fuji elemanı olan Crush ile takım oldu. Mayıs 1994'te bir Monday Night Raw şovunda Earthquake gerçek bir sumo maçında ona meydan okudu. 16 Mayıs 1994'te Earthquake sumo maçında Yokozuna'yı yendi. King of the Ring 1994'te Yokozuna ve Crush, WWF Tag Team Championship için The Headshrinkers ile karşılaştı ancak yenildiler. Yokozuna daha sonra tekrar Undertaker ile mücadele etti. İkili, Survivor Series'te başka bir tabut maçında buluştu, bu kez oyuncu / karate uzmanı Chuck Norris dışarından gelecek saldırılar için ringin kenarındaydı. Kimsenin yardımı olmadan mücadele eden Yokozuna kazanamadı ve sonunda tabutun içinde kilitli kaldı. Yokozuna daha sonra şirkete biraz ara verdi.

Owen Hart ile birlikteliği ve ayrılışı (1995-1996)

Nisan 1995'te, Owen Hart, WWF Tag Team Championship için WrestleMania XI'de The Smoking Guns (Billy ve Bart)'ın karşısına harika bir partner ile çıkacağını söyledi. Etkinlikte, o anda 291 kg ağırlığında olan Yokozuna, ortağı olarak ortaya çıktı ve takım, Gunns'u yenip WWF Tag Team Championship'i kazanmayı başardı. Maçın ardından Jim Cornette, Jordan'ın NBA'ye ilk dönüşüne atıfta bulunarak, "Michael Jordan geri döndü ve Yokozuna'da" demiştir. İkili, Allied Powers (Lex Luger ve Davey Boy Smith), Smoking Gunns gibi takımlara karşı savunma yaparak birkaç ay boyunca şampiyon kalacaktı.

Yokozuna, 24 Eylül 1995'teki In Your House 3'te Davey Boy Smith'le takım olarak Shawn Michaels ve Diesel'e karşı güreşti. Bu maçta Yokozuna'nın Tag Team, Michaels'ın Intercontinental ve Diesel'ın World Heavyweight Championship kemeri ortadaydı. Maçı Michaels ve Diesel kazandı ancak Hart bu duruma itiraz etti. Ertesi gün, takımın protestoları ve Clarence Mason'ın yasal yardımı sayesinde,başkan Gorilla Monsoon, Hart maçın resmi bir parçası olmadığından isteksizce kemerleri Yokozuna ve Hart'a geri gönderdi. İkinci saltanatları daha kısaydı, çünkü Smoking Guns o gece onları kemerler için yendi.

Yokozuna, 1996'da çok az başarı elde etti. 1996'daki Rumble maçında, finalde yarışmayı kazanan Shawn Michaels tarafından atılmadan önce Bob Backlund, King Mabel ve Swat Team üyelerini elemeyi başardı. Cornette ve Vader arasında yeni bir iş birliği olunca Vader ile anlaşmaya çalışmış olmasına rağmen, birçok kişi Yokozuna'nın gözden düştüğünü düşünüyordu. Birkaç maçtan sonra Yokozuna Cornette'den ayrıldı ve taraftarların favorisi olmayı başardı. Hayranlarla ingilizce konuştu, Mr. Fuji maçlarında Amerikan bayrağı salladı ve Vader'e sayısız maçta meydan okudu. Bu kapışma sırasında Yokozuna, WrestleMania XII'de altı kişilik bir takım maçında Ahmed Johnson ve Jake Roberts ile birlikte Vader, Owen Hart ve British Bulldog ile karşı karşıya geldi. Kapışma Vader, Yokozuna'nın bacağına atlayıp senaryo gereği kırınca sona erdi. Kırılma televizyonda gösterildi, gerçekte ise Yokozuna'nın kilo vermesi için biraz zaman ayırması gerektiğinden yapıldı. Yokozuna'nın arenadan çıkarmak için sedye yerine gerçek bir forklift getirildi. Yokozuna'nın büyüklüğünde bir adamı hareket ettirmenin tek yolu buydu.

Yokozuna, In Your House 8: Beware of Dog'ta geri döndü ve Vader ile güreşti. Şov sırasında, bölgedeki şiddetli bir fırtına yüzünden elektrik kesintisi yaşandı ve bazı maçlar yayınlanamadı. Yayınlanmayan maçlardan birinde Yokozuna Vader'i mağlup etti. Etkinlik iki gün sonra tekrarlandı ve yayınlanmayan maçlar yeniden yapıldı. Bu maçı ise Vader kazandı. SummerSlam'dan hemen önce Free for All şovunda Stone Cold Steve Austin'e karşı maça çıktı. Yokozuna maçın sonuna yaklaştığında avantaj sağladı, ancak Banzai Drop'a gittiğinde ip ağırlığını kaldırmayarak yere düşmesine neden oldu ve böylece Austin zafere ulaştı.

Ertesi geceki Raw'da Yokozuna, WWF World Heavyweight kemeri için Shawn Michaels'ın karşısına çıktı. Büyük bedenini kullanmasına rağmen Yokozuna, Michaels ile çıktığı maçı kaybetti. Son WWF görünümünü 1996 yılında Survivor Serisinde yaptı, hala Vader'ın peşindeydi, ancak maça yasadışı bir şekilde sadece kısa bir süre girdi ve kalan tüm güreşçilerin diskalifiye edilmesiyle sona erdi. İkinci kez Yokozuna Los Angeles'taki evine giderek egzersiz ve diyet yaparak kilo verdi, bu arada yerini İngiltere'de Kasım ayı sonlarında yapılan turun sonunda başka güreşçiler aldı. 45 kg vermesine rağmen hala WWF yetkililerini tatmin edemedi ve bazı eyaletlerde fiziksel durumundan dolayı güreşmek için tıbbi olarak onaylanmadı. Yokozuna, New York Eyaleti Atletizm Komisyonu tarafından profesyonel güreşçiler için gerekli olan fiziğe ulaşamadı.

Bağımsız Şirketler (1999-2000)

WWF kariyeri bittikten sonra çeşitli bağımsız şirketlerde yer aldı. 1998'de Maryland Championship Wrestling'de güreşti. Yokozuna'nın son büyük görünümü Ekim 1999'da Heroes of Wrestling şovunda oldu. O sıralar tahmini 345 kg'dı ve yalnızca kaybettiği ağırlığı elde etmekle kalmayıp dahasını da almıştı. Bu ağırlık şimdiye kadarki en ağır profesyonel güreşçi rekorunu ona kazandırmıştı. Şovda Yokozuna, etkinliğin iki özel maçından birinde King Kong Bundy ile güreşmesi planlandı. Ancak, diğer ana etkinlik maçında Jim Neidhart ile yüzleşmesi planlanan Jake Roberts, ringe güreşemeyecek kadar sarhoş gelmişti. Yetkililer bu yüzden son dakikada bir değişiklik yaparak Yokozuna ile Roberts'ı takım yaparak Bundy ve Neidhart'ın karşısına çıkardılar ancak maçı Yokozuna'nın takımı kaybetti.

Kişisel Yaşamı

Anoaʻi, Anoaʻi güreş ailesinin bir üyesiydi: Roman Reigns, Rikishi, Samu, Rosey, Manu, Umaga ve The Rock kuzenleri arasındaydı. The Usos ilk kuşaktan kuzenleriyken, Afa ve Sika onun amcalarıydı. Justin ve Keilani adında iki çocuğu var.

Ölümü

23 Ekim 2000'de Anoaʻi, bağımsız bir Avrupa güreş turu sırasında Liverpool'daki Moat House Hotel'deki odasında pulmoner ödem nedeniyle öldü. O sırada, kalp yetmezliğinden ya da kalp krizinden öldüğü bildirildi, ancak bu daha sonra sıvı nedeniyle ciddi tıkanıklık belirtileri gösteren akciğerleri nedeniyle yanlış bulundu. Anoaʻi'nin ölümü sırasındaki ağırlığı 260 kg idi.

Mirası

The Yokozuna Memorial Show, Anoaʻi'nin ölümünün ilk yıl dönümünden kısa bir süre sonra, Kasım 2001'de Allentown, Pensilvanya şehrinde yapıldı. Bu şov World Xtreme Wrestling tarafından yapıldı, buna rağmen maçlar birden fazla şirketten gelen güreşçileri de içeriyordu.

31 Mart 2012'de Yokozuna, kuzenleri Usos ve Rikishi tarafından WWE Hall of Fame sınıfına takdim edildi.

Şampiyonlukları ve BaşarılarıPro Wrestling Illustrated

• En çok gelişim gösteren güreşçi (1993)
• PWI 500 1993 listesinde #5
• PWI 500 2003 listesinde #145

Universal Wrestling Association

• UWA World Trios Championship (1 kez) - Fatu ve Samoan Savage ile birlikte

World Wrestling Federation / WWE

• WWF Tag Team Championship (2 kez) - Owen Hart ile birlikte
• WWF World Heavyweight Championship (2 kez)
• 1993 Royal Rumble
• WWE Hall of Fame (2012)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2019, 21:55   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 19.908
Konular: 1208
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1457960
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1457960
Mesajlar: 19.908

Standart

Eline sağlık kardeşim. Listeye ekliyorum.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.