GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 29-11-2019, 23:49   #1
The Legend Killer
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 6.026
Konular: 665
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 47173
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47173
Mesajlar: 6.026

Standart Von Erich Ailesi | Kariyer İncelemesiVon Erich ailesi profesyonel bir güreş ailesidir. Asıl soyadı "Adkisson"dır, ancak güreş işinde bulunan her üye, aile reisi Fritz Von Erich'den (Jack Adkisson) sonra "Von Erich" soy adını kullandı.

Fritz, 1997'de 68 yaşında Denton İlçesi'ndeki evinde kanserden öldüğünde, altı oğlundan beşi ondan önce ölmüştü. İlk doğan Jack Jr., elektrik şokuna maruz kaldı ve 1959'da 6 yaşındayken Niagara Şelaleleri'nin evinin dışında bir su birikintisine boğuldu. 1984 yılında, David Von Erich Tokyo'daki bir otelde 25 yaşında enteritis nedeniyle öldü. Mike, Chris ve Kerry intihar etti; Mike, 1987 yılında 23 yaşında Lewisville Gölü yakınında aşırı dozda Placidil aldı, Chris, 1991 yılında 21 yaşında 9 mm'lik bir tabanca ile kendini vurdu ve Kerry, 1993 yılında 33 yaşındayken aile evinin bahçesinde göğsünden kendini vurdu. Kevin Von Erich hayatta kalan son oğul.

Bu ölümler, aile laneti hakkındaki yaygın bir efsanenin temel dayanağıdır. "Von Erich laneti" terimi aynı zamanda olay zincirine atıfta bulunmak için kullanılır. Lanetin kaynağı veya amacı genel olarak kabul edilmez ve nadiren tartışılır. Daha çok bu hikaye ebeveyn etkisi, kardeş rekabeti ve profesyonel güreş işinin çeşitli tehlikeleri hakkında uyarıcı bir hikaye olarak sunulmaktadır.

Kevin'in oğulları Marshall ve Ross, 2012'de güreşmeye başladılar ve Kerry'nin kızı Lacey, 2007'de başladığı güreş kariyerinden 2010 yılında emekli oldu.


Aile Üyeleri

Fritz Von ErichFritz Von Erich, 16 Ağustos 1929'da Texas, Jewett'de Jack Barton Adkisson ismiyle doğdu. Aslen Stu Hart tarafından eğitilmiş olan Fritz, birçok National Wrestling Association (NWA) şirketinde, özellikle St. Louis ve World Class Championship Wrestling (WCCW)'de yer aldı. 1960'larda bir defa AWA World Heavyweight kemerini kazandı. NWA World Heavyweight kemerini asla kazanmamasına rağmen, NWA içindeki birçok başka büyük kemeri aldı. Fritz ayrıca 1970'lerde NWA Başkanı olarak görev yaptı ve Dallas, Teksas'a taşındığında WCCW Başkanı olarak görev yaptı. Fritz aynı zamanda "Tetsu no Tsume" (İngilizce, "Demir Pençe") olarak bilinen Japon güreşinin önemli bir parçasıydı ve Rikidōzan'ın ölümünden sonra işletmeyi yeniden inşa etmesine yardımcı oldu.

Fritz, 23 Haziran 1950'de Doris ile evlendi. Birlikte, 21 Temmuz 1992'de boşanmadan önce altı oğlu oldu. 10 Eylül 1997'de Fritz, beynine yayılan akciğer kanserinden öldü.

İkinci NesilJack Adkisson, Jr.

Fritz Von Erich’in ilk oğlu Jack Barton Adkisson, Jr. 21 Eylül 1952’de doğdu. Kazara açılmış bir elektrik telinden çarpıldı ve 7 Mart 1959'da altı yaşındayken Niagara Şelalesi'nde ki bir su birikintisinde boğuldu.

Kevin Von Erich15 Mayıs 1957'de Illinois, Belleville'de doğmuş Kevin Ross Adkisson, ring adıyla "Altın Savaşçı" Kevin Von Erich, Fritz Von Erich'in ikinci en büyük ve hayatta kalan son oğludur.

Kevin'ın kariyerinin büyük bir kısmı, Chris Adams, The Fabulous Freebirds ve Ric Flair gibi güreşçilere karşılaştığı World Class Championship Wrestling (WCCW)'de geçti. Kevin vücut makası ve demir pençe gibi tanınmış hareketlerini kullanmasının yanı sıra yalın ayak güreşi ile tanınıyordu.

Kevin, 1 Ağustos 1980'den beri Pamela J. May ile evli. Birlikte iki kızı olmak üzere dört çocuğu var: Kristen Rain (3 Şubat 1981 doğumlu) ve Jillian Lindsey (10 Şubat 1985 doğumlu) ve iki oğlu: David Michael "Ross"(1 Haziran 1988 doğumlu) ve Kevin Marshall (10 Kasım 1992 doğumlu). Kevin aynı zamanda Adeline Claire'in (22 Eylül 2004 doğumlu) ve 6 torununun dedesidir.

Mayıs 2006’da, WCCW görüntülerini Vince McMahon ve World Wrestling Entertainment’a (WWE) sattı. WrestleMania XXV’de Kevin, Von Erich ailesini WWE Hall of Fame sınıfına takdim edilmesi sırasında temsil etti. Kevin, 2015 yılında ESPN'nin "Wrestling the Curse" isimli kısa filminde yer aldı.

David Von Erich"The Yellow Rose of Texas" David Von Erich, Fritz Von Erich'in üçüncü oğluydu. 22 Temmuz 1958'de Dallas, Teksas'ta David Alan Adkisson ismiyle doğdu.

David, World Class Championship Wrestling'de çalıştı. Orada NWA World Heavyweight kemeri için birkaç kez Harley Race ve daha sonra Ric Flair ile karşı karşıya kaldı (asla kazanmadı) ve Kevin&Kerry kardeşler ile takım olup The Fabulous Freebirds'e karşı maça çıktılar. David ayrıca Missouri'de güreşerek birkaç kez Missouri World Heavyweight kemerini kazandı. 1981'in sonundan 1982'nin ortalarına kadar David, Florida bölgesinde heel bir şekilde göründü. Bu görünüm meyvesini verdi ve David hem tekli hem de takım kemerlerinin sahibi oldu.

David, 26 Haziran 1978'de Candy L. McLeod ile evlendi. Birlikte, Natosha Zoeanna (19 Ekim 1978 doğumlu) isimli bir kızları vardı. Ancak Natosha bebeklik döneminde öldü ve David'in evliliği kısa süre sonra 12 Temmuz 1979'da boşanma ile bitti. 8 Haziran 1982'de bu sefer Patricia A. Matter ile evlendi. David'in ölümüne kadar birlikte kaldılar.

David, 10 Şubat 1984'te Tokyo'da öldü. ABD Büyükelçiliği'nin ölüm raporunda akut enteritten öldüğü yazıyor. Ric Flair, "To Be the Man" isimli otobiyografisinde, güreş içindeki herkesin David'i bulan Bruiser Brody'nin onu öldüren ilaçları narkotiklerin gelmeden önce tuvalete döktüğüne inandıklarını yazdı. Mick Foley ayrıca, aşırı dozda uyuşturucudan öldüğünü iddia ediyor. Birkaç ay sonra şerefine, küçük kardeşi Kerry Von Erich'un Ric Flair'den NWA World Title kemerini kazandığı bir gösteri düzenlendi.

Kerry Von ErichKerry Von Erich, Fritz Von Erich'in dördüncü oğluydu. 3 Şubat 1960'ta Niagara Şelalesi'nde Kerry Gene Adkisson ismiyle doğdu. "The Modern Day Warrior" ve "The Texas Tornado" olarak bilinen Kerry, şu ana kadar Von Erich Ailesinin en ünlüsü idi.

Tıpkı erkek kardeşleri gibi, Kerry kariyerinin büyük bölümünü World Class Championship Wrestling'de geçirdi. Sahip olduğu pek çok büyük çekişmeler arasında Gino Hernandez, Iceman Parsons, Chris Adams ve The Fabulous Freebirds'e karşı olanlar vardı. Kerry, ölen ağabeyinin anma programı olan David Von Erich Memorial Parade of Champions'te Ric Flair'den NWA World Heavyweight Title kemerini kazandığında, Von Erich ailesinin en başarılı üyesi oldu. Kerry üç hafta sonra kemeri Flair'e kaybetti. Kerry ayrıca hem World Wrestling Federation (27 Ağustos 1990'da SummerSlam'daki WWF Intercontinental kemerini kazandı) hem de Global Wrestling Federation'da "The Texas Tornado" adı altında birkaç ay boyunca güreşmiştir.

Kerry, 18 Haziran 1983'te Catherine "Cathy" Murray ile evlendi. Birlikte iki kızları var: Hollie Brooke (19 Eylül 1984 doğumlu) ve Lacey Dawn (17 Temmuz 1986 doğumlu). Çift daha sonra, 22 Nisan 1992'de boşanmadan önce ayrıldı. Lacey, 2010 yılında güreş işinden ayrılmadan önce, özellikle TNA'de birkaç yıl boyunca güreşmişti.

Kerry, 18 Şubat 1993'te Teksas'ın Denton ilçesinde babasının çiftliğinde, 40 kalibrelik bir silahla intihar etti. Kerry'nin kendisini vurduğu noktaya babası Fritz bir meleğin üzerine yerleştirdiği bir işareti vardı. Bret Hart, "Hitman: My Real Life in the Cartoon World of Wrestling"de, Kerry'nin kendisine aylar önce erkek kardeşlerini takip etmek istediğini ve onu yanlarına çağırdıklarını söyledi. Kerry'nin evliliği de dağılmıştı ve ölümünün kaçınılmaz olduğunu düşünüyordu.

Mike Von ErichMike Von Erich, Fritz Von Erich'in beşinci oğluydu. 2 Mart 1964'te Dallas, Teksas'ta Michael Brett Adkisson ismiyle doğdu. "Inspirational Warrior" olarak bilinir.

Mike, David'in ölümünden sonra Von Erichs'in The Fabulous Freebirds ile yaşadığı çekişmede David'in yerini aldı. DVD Heroes of World Class'a göre, Mike World Class için kameraman olarak çalışmak istedi ve tam zamanlı olarak ringde olmaya ilgisi yoktu. Ekrandaki daha önceki görünümü, Ric Flair'in kendisine hakaret ettiği ve bir yarışma olarak güreştiği, David'in NWA World Heavyweight Championship kemerini kazanması üzerine planlanan hikayede olmuştu, ancak Fritz'in David'in ölümünden sonra onu zorla ringe sokmuştu.

Mike 14 Şubat 1985'te Shani Danette Garza'ya evlendi. Düğünden kısa bir süre sonra Mikei İsrail turunda omuzundan yaralandı ve ameliyat olmak zorunda kaldı. Ameliyattan sonra erkeklerde nadir görülen Toxic şok sendromundan muzdarip olduğu tespit edildi.

Mike ringe tam güçle geri dönemedikten sonra güreşten emekli olmak zorunda kaldı. 12 Nisan 1987'de Teksas'ın Denton ilçesinde bir sakinleştiriciyi aşırı dozda alarak intihar etti.

Chris Von ErichChris Barton Adkisson, 30 Eylül 1969'da Dallas, Texas'ta doğdu. Chris Von Erich, Von Erich ailesinin en küçüğü idi. Kısa boyuna, astım ve kırılmaya eğilimli kırılgan kemiklerine bağlı olarak Chris, babasının ve erkek kardeşlerinin ulaştığı başarıya asla ulaşamadı. Çok sayıda yaralanmaya rağmen kendisini devam ettiren inanılmaz bir güreş aşkı nedeniyle ringde başarılı olmak için birçok girişimde bulundu. USWA/World Class'ta Percy Pringle ile büyük bir çekişme yaşadı ancak kariyeri ailenin geri kalanı gibi olmadı. Bazen kardeşi Kerry ve Kevin ile Chris Adams ve aynı zamanda Percy Pringle ve Steve Austin'e karşı takım maçlarında güreşirken, Chris ise sadece Pringle ile güreşirken, çok daha atletik Adams, Kerry veya Kevin ise Austin ile güreşti.

Yıllar süren güreş kariyerinde başarılı olamayınca Chris hüsrana uğradı ve depresyona girdi. Ayrıca erkek kardeşi, Mike'ın kaybı onu hepten yıktı. 1991 yılında, 22. doğum gününden 18 gün önce, silahla kendini kafasından vurarak intihar etti.

Üçüncü Nesil

Ross Von ErichRoss Von Erich olarak bilinen David Michael Ross Adkisson (1 Haziran 1988 doğumlu), Kevin Von Erich'in oğlu. Kevin, Harley Race ve Pro Wrestling Noah dojo tarafından eğitildi. Ross aile web sitesine göre 2008 yılında üniversiteye gitmek için Teksas'a döndü ve bildirildiğine göre birkaç kez güreşmiş. 2010 yılındaki röportajında Ross, erkek kardeşi Marshall'ın da profesyonel güreşçi olmak için eğitim aldığını belirtti. 22 Temmuz 2012 tarihinde Pro Wrestling Noah şirketinde takım olarak debutlarını yaptılar. Ross ve Marshall, televizyon ekranlarındaki ilk görünümler 15 Haziran 2014 tarihinde BroMans'ı diskalifiye ile yendikleri bir takım maçında Toplam Total Nonstop Action Wrestling'in (TNA) Slammiversary XII'de yaptılar. Temmuz 2017'de Ross, erkek kardeşi Marshall ve babası Kevin ile birlikte İsrail'deki Rage Megashow'da güreşti. Mayıs 2019'da, Ross ve Marshall, Major League Wrestling (MLW) ile çok yıllı bir sözleşme imzaladı.

Marshall Von ErichMarshall Von Erich olarak bilinen Kevin Marshall Adkisson (10 Kasım 1992 tarihinde doğdu), Kevin Von Erich'in oğlu. Kevin, Harley Race ve Noah dojo'da eğitildi. 2012'de erkek kardeşi Ross ile Pro Wrestling Noah'ta debut yaptı. Babası gibi yalın ayak güreşiyor. Marshall ve Ross, ekranlardaki ilk görünümlerini 15 Haziran 2014 yılında The BroMans'ı yendikleri Slammiversary XII şovunda yaptı. 29 Mayıs 2015'te kardeşler, yeni şirketleri olan Imperial Wrestling Revolution'a debut yaptılar. IWR Tag Team kemerini 2017'de Arrow Club'dan kazandılar. Temmuz 2017'de Marshall, kardeşi Ross ve babası Kevin ile birlikte İsrail'deki Rage Megashow'da güreşti. Mayıs 2019'da Marshall ve Ross, Major League Wrestling (MLW) ile çok yıllı bir sözleşme imzaladı.

Lacey Von ErichLacey Von Erich olarak bilinen Lacey Dawn Adkisson (17 Temmuz 1986'da doğdu), Kerry Von Erich'ün kızıdır. WWE ve TNA'de güreşen Lacey eski bir TNA Knockouts Tag Team kemeri sahibidir. 2010'da emekli oldu.

Kurgusal Akrabalar

Waldo Von ErichWaldo Von Erich, Kanadalı profesyonel güreşçi Walter Sieber'in sahne adıydı. Takımken Fritz Von Erich'in erkek kardeşi olarak adlandırılsa da, Adkisson ailesiyle alakası yoktu. Waldo Temmuz 2009'da öldü.

Lance Von ErichLance Von Erich, Dallas doğumlu profesyonel güreşçi William Kevin "Ricky" Vaughn'un sahne adıydı. 1980'lerde Waldo Von Erich'in oğlu olarak kısa bir süre için tanıtıldı, ancak ikisi arasında biyolojik bir ilişki yoktu. Lance'in Adkisson ailesiyle de biyolojik ilişkisi yok.

WWE Hall of Fame

16 Mart 2009'da Von Erich ailesinin (bir grup olarak) WWE Hall of Fame sınıfına dahil edileceği açıklandı. Kevin Von Erich'in kabul ettiği törende aileyi Michael Hayes takdim etti.

Şampiyonlukları ve Başarıları

Aile olarak

Major League Wrestling

• MLW World Tag Team Championship (1 kez, halida) - Marshall and Ross

WWE

• WWE Hall of Fame (Class of 2009) - Fritz, Kerry, Kevin, Mike, David, and Chris

Bireysel

Fritz Von Erich

All Japan Pro Wrestling

• NWA International Tag Team Championship (1 kez) - Karl Krupp ile

Big Time Wrestling

• NWA United States Heavyweight Championship (Detroit Version) (3 kez)

Maple Leaf Wrestling

• NWA Canadian Open Tag Team Championship (3 kez) - Karl Von Schober (2) ve Gene Kiniski (1) ile

Mid-Atlantic Championship Wrestling

• NWA Southern Tag Team Championship (Mid-Atlantic version) (1 kez) - Waldo Von Erich ile

NWA Minneapolis Wrestling and Boxing Club / American Wrestling Association

• AWA World Heavyweight Championship (1 kez)
• NWA World Tag Team Championship (Minneapolis version) (1 kez) - Hans Hermann ile
• World Heavyweight Championship (Omaha) (2 kez)

NWA Western States Sports

• NWA International Tag Team Championship (Amarillo version) (1 kez) - Killer Karl Krupp ile
• NWA North American Heavyweight Championship (Amarillo version) (4 kez)

Pro Wrestling Illustrated

• PWI ranked him #207 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003

Professional Wrestling Hall of Fame

• Class of 2012

Southwest Sports, Inc / NWA Big Time Wrestling / World Class Championship Wrestling

• NWA American Heavyweight Championship (13 kez)
• NWA American Tag Team Championship (7 kez) - Waldo Von Erich (2), Billy Red Lyons (1), Grizzly Smith (1), Fred Curry (1), Dan Miller (1), Dean Ho (1) ile
• NWA Brass Knuckles Championship (Texas version) (5 kez)
• NWA Texas Heavyweight Championship (4 kez)
• NWA United States Heavyweight Championship (Texas version) (3 kez)
• NWA World Six-Man Tag Team Championship (Texas version) (1 kez) - Kevin & Mike Von Erich ile
• NWA World Tag Team Championship (Texas Version) (2 kez) - Killer Karl Kox (1) ve Duke Keomuka (1) ile

Stampede Wrestling

• Alberta Tag Team Championship (2 kez ) - Lou Sjoberg ile

St. Louis Wrestling Hall of Fame

• Class of 2007

WWE

• WWE Hall of Fame (Class of 2009)

Wrestling Observer Newsletter

• Most Disgusting Promotional Tactic (1985) Usage of Mike Von Erich near death
• Most Disgusting Promotional Tactic (1986) Exploitation of the death of Gino Hernandez
• Most Disgusting Promotional Tactic (1987) Exploitation of the death of Mike Von Erich
• Most Disgusting Promotional Tactic (1988) Fake heart attack angle
• Wrestling Observer Newsletter Hall of Fame (Class of 1996)


Kevin Von Erich

All Japan Pro Wrestling

• All Asia Tag Team Championship (1 kez) - David Von Erich ile

Cauliflower Alley Club

• Lou Thesz/ Art Abrams Award (2017)

NWA Big Time Wrestling / World Class Championship Wrestling / World Class Wrestling Association

• NWA American Heavyweight Championship (5 kez)
• NWA American Tag Team Championship (4 kez) - ile David Von Erich (1), El Halcon (1), ve Kerry Von Erich (2)
• NWA Texas Tag Team Championship (2 kez) - David Von Erich ile
• NWA World Six-Man Tag Team Championship (Texas version) (7 kez) - David & Kerry Von Erich (2), Fritz Von Erich & Mike Von Erich (1), Kerry Von Erich & Mike Von Erich (3), ve Kerry Von Erich & Brian Adias (1)
• NWA World Tag Team Championship (Texas Version) (1 kez) - David Von Erich ile
• WCCW Television Championship (1 kez)
• WCWA Texas Heavyweight Championship (2 kez)
• WCWA World Heavyweight Championship (1 kez)
• WCWA World Six-Man Tag Team Championship (4 kez) - Kerry Von Erich & Lance Von Erich (1), Mike Von Erich & Lance Von Erich (1), Chris Adams & Steve Simpson (1), ve Kerry Von Erich & Michael Hayes (1)
• WCWA World Tag Team Championship (3 kez) - Kerry Von Erich ile

NWA Southwest

• NWA North American Heavyweight Championship (1 kez)

Pro Wrestling Illustrated

• PWI ranked him #78 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 1991
• PWI ranked him #85 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003
• PWI ranked him #23 of the top 100 tag teams of the "PWI Years" with David, Mike, and Kerry Von Erich in 2003

St. Louis Wrestling Club

• NWA Missouri Heavyweight Championship (1 kez)

Western States Sports

• NWA Western States Tag Team Championship (1 kez) - David Von Erich ile

WWE

• WWE Hall of Fame (Class of 2009, with the Von Erich family)

Wrestling Observer Newsletter

• Match of the Year (1984) with Mike and Kerry Von Erich vs. the Fabulous Freebirds (Buddy Roberts, Michael Hayes, and Terry Gordy) in an Anything Goes match on July 4


David Von Erich

All Japan Pro Wrestling

• All Asia Tag Team Championship (1 kez) – Kevin Von Erich ile

Championship Wrestling from Florida

• NWA Florida Television Championship (1 kez)
• NWA North American Tag Team Championship (Florida version) (1 kez) – Dory Funk, Jr. ile
• NWA Southern Heavyweight Championship (Florida version) (1 kez)

NWA Big Time Wrestling / World Class Championship Wrestling

• NWA American Tag Team Championship (1 kez) – Kevin Von Erich ile
• NWA Texas Heavyweight Championship (8 kez)
• NWA Texas Tag Team Championship (2 kez) – Kevin Von Erich ile
• NWA United National Championship (1 kez)
• NWA World Six-Man Tag Team Championship (Texas version) (2 kez) – Kevin Von Erich and Kerry Von Erich ile
• NWA World Tag Team Championship (Texas version) (1 kez) – Kevin Von Erich ile

NWA Western States Sports

• NWA Western States Tag Team Championship (1 kez) - Kevin Von Erich ile

Pro Wrestling Illustrated

• Stanley Weston Award (1984)
• PWI ranked him #58 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003
• PWI ranked him #23 of the top 100 tag teams of the "PWI Years" with Mike, Kevin, and Kerry Von Erich in 2003

St. Louis Wrestling Club

• NWA Missouri Heavyweight Championship (1 kez)

World Wrestling Entertainment

• WWE Hall of Fame (Class of 2009)


Kerry Von Erich

NWA Big Time Wrestling / World Class Championship Wrestling / World Class Wrestling Association

• NWA American Heavyweight Championship (5 kez)
• NWA American Tag Team Championship (6 kez) – Bruiser Brody (3), Kevin Von Erich (2), and Al Madril (1) ile
• NWA Texas Heavyweight Championship (3 kez)
• NWA Texas Tag Team Championship (3 kez) – Bruiser Brody (1), Skip Young (1), and Tiger Conway, Jr. (1) ile
• NWA World Heavyweight Championship (1 kez)
• NWA World Six-Man Tag Team Championship (Texas version) (6 kez) – David and Kevin Von Erich (2), Kevin and Mike Von Erich (3), Kevin Von Erich and Brian Adias (1), Lance and Kevin Von Erich (1), Kevin Von Erich and Michael Hayes (1) ile
• NWA World Tag Team Championship (Texas version) (3 kez) – Al Madril (1) and Terry Orndorff (2) ile
• WCWA World Heavyweight Championship (4 kez)
• WCWA World Six-Man Tag Team Championship (2 kez) – Kevin Von Erich and Lance Von Erich (1), Kevin Von Erich and Michael Hayes (1) ile
• WCWA World Tag Team Championship (4 kez) – Kevin Von Erich (3) and Jeff Jarrett (1) ile

Pro Wrestling Illustrated

• PWI Match of the Year (1984) vs. Ric Flair at Parade of Champions 1 on May 6
• PWI Most Popular Wrestler of the Year (1984)
• PWI ranked him #40 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 1991
• PWI ranked him #24 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003
• PWI ranked him #23 of the top 100 tag teams of the "PWI Years" with David, Mike, and Kevin Von Erich in 2003

St. Louis Wrestling Club

• NWA Missouri Heavyweight Championship (1 kez)

Texas Wrestling Federation

• TWF Texas Heavyweight Championship (1 kez)

United States Wrestling Federation

• USWF Texas Heavyweight Championship (1 kez)

World Wide Wrestling Alliance

• WWWA Heavyweight Championship (1 kez)

World Wrestling Federation / World Wrestling Entertainment

• WWF Intercontinental Championship (1 kez)
• WWE Hall of Fame (Class of 2009)

Wrestling Observer Newsletter

• Match of the Year (1984) with Kevin and Mike Von Erich vs. the Fabulous Freebirds (Buddy Roberts, Michael Hayes, and Terry Gordy) in an Anything Goes match on July 4


Mike Von Erich

Pro Wrestling Illustrated

• PWI Most Inspirational Wrestler of the Year (1985)
• PWI Rookie of the Year (1984)
• PWI ranked him #288 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003
• PWI ranked him #23 of the top 100 tag teams of the "PWI Years" with David, Kevin, and Kerry Von Erich in 2003

World Class Championship Wrestling

• NWA American Heavyweight Championship (1 kez)
• NWA World Six-Man Tag Team Championship (Texas version) (4 kez) – Kerry and Kevin Von Erich (3), Kevin and Lance Von Erich ile
• WCCW Middle Eastern Championship (1 kez)

World Wrestling Entertainment

• WWE Hall of Fame (Class of 2009)

Wrestling Observer Newsletter awards

• Feud of the Year (1983, 1984) with Kerry and Kevin Von Erich vs. The Fabulous Freebirds
Match of the Year (1984) with Kerry Von Erich and Kevin Von Erich vs. The Fabulous Freebirds in an Anything Goes match on July 4
• Worst Wrestler (1986)


Chris Von Erich

World Wrestling Entertainment

• WWE Hall of Fame (Class of 2009)


Lacey Von Erich

Total Nonstop Action Wrestling

• TNA Knockouts Tag Team Championship (1 kez) – Velvet Sky and Madison Rayne ile

Windy City Pro Wrestling

• WCPW Ladies Championship (1 kez)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2019, 23:58   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 19.907
Konular: 1208
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1457960
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1457960
Mesajlar: 19.907

Standart

Süper inceleme eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2020, 02:41   #3
ledün ilmi sahibi
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 6.394
Konular: 458
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 348170
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 348170
Mesajlar: 6.394

Standart

"Eskiden beş kardeşim vardı şimdi kardeş bile değilim."
imza


"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"“No man is free. Only children and fools think elsewise”.


“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”


“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”


Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.