GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-12-2019, 14:40   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart Sunny | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Tamara Lynn Sytch
Doğum Tarihi ve Yeri: 7 Aralık 1972 - Matawan, New Jersey

Ring Adları: Tammy Spirit
Tammy Lynn Fytch
Tamara Murphy
Sunny
Tammy Lynn Sytch

Boyu: 163 cm
Kilosu: 54 kg
Antrenörleri: Kevin Sullivan
Chris Candido
Jim Cornette
Debut: 1993

Sunny adıyla tanınan Tamara Lynn Sytch, Amerikalı bir profesyonel güreş menajeri ve ring spikeridir. Sytch, 1990'larda World Wrestling Federation içerisinde (WWF) Sunny olarak büyük başarı elde etti ve ilk WWF Diva'sı olarak kabul edildi. 1996 yılında Amerika'da "Sunny" ismi internette en çok aratılan ünlü isimdi. Daha sonra Extreme Championship Wrestling (ECW), World Championship Wrestling (WCW) ve Ring of Honor'da doğum adını kullandı. Sytch, 2011 yılında WWE Hall of Fame sınıfına girdi.


Hayatının İlk Yılları

Sytch, ABD Donanması'ndan emekli bir baba ile katı bir ailede büyüdü. 1993'te Smoky Mountain Wrestling'e girdikten sonra, kurgusal "karakter" hikayesi, Massachusetts'deki Wellesley College'da hukuk öncesi eğitim almaktan ibaretti. Daha sonra plastik veya ortopedi cerrahı olma tutkusuyla Tennessee Üniversitesi'nde pre-med okudu. Üniversitenin ilk yılında, serbest çalışan bir fotoğrafçı olarak çalıştı.

Profesyonel Güreş Kariyeri

Smoky Mountain Wrestling (1992-1995)

Sytch, erkek arkadaşı Chris Candido ile birlikte ekstra para kazanmak için seyahat etmeye başladı. 1992'nin sonlarında, Smoky Mountain Wrestling ile altı aylık bir anlaşma imzaladı. İlk kez 1993'te Tammy Fytch olarak göründü. Hillary Clinton'a benzeyen kötü bir karakteri canlandırdı. Şirketle olan ilk hikayesinde, kadınlara sunulan belirgin pozisyonların bulunmaması nedeniyle cinsel ayrımcılık davası açma tehdidinde bulundu. Brian Lee'nin Heavyweight Championship'te menajerliğini yaptı ve aynı zamanda maçlarında Candido'ya eşlik etmeye başladı. Mayıs 1994’te, iki adamı bir takım haline getirdi ve The Rock 'n' Roll Express'ten Tag Team kemerlerini kazandı. Bununla birlikte, hem Sytch hem de Candido, 1995 yılı başında World Wrestling Federation (WWF) ile olan işler için şirketi bıraktı.

World Wrestling Federation (1995–1998)

1994 yılının sonlarında Sytch, WWF ile temasa geçti ve WWF televizyon programlarında "Live Event News" bölümlerinin yorumcusu Tamara Murphy olarak görünmeye başladı. Bir ay sonra Candido WWF'ye katıldı ve ikili, kötü niyetli spor fanatiği The Bodydonnas olarak bilinen Sunny ve Skip olarak görünmeye başladı. Zip daha sonra takıma katıldı ve Sunny, WrestleMania XII'de Godwinns'e karşı Tag Team kemerini kazandıklarında ringin kenarındaydı. 1996'da Pro Wrestling Illustrated'ın Yılın Menajeri Ödülü'nü kazandı. Ayrıca o yıl AOL'nin en çok indirilen kadınıydı. Haftalar sonra, Godwinns şampiyonluğa kavuştu ve Sunny, The Bodydonnas'ı bırakıp onlarla devam etti. Daha sonra da Godwins'i satarak ve The Smoking Gunns'ın Tag Team kemerlerini kazanmasına yardım etti. Smokin 'Gunns, In Your House 10: Mind Games'te unvanını kaybettikten sonra, ringin ortasında onları kovdu.

Faarooq Asaad'ın menajeri olarak kısa bir süre geçirdi ve Marc Mero ve menajeri Sable ile yaptığı Intercontinental Championship mücadelesinde kendisine yardımcı oldu. Sytch, LiveWire ve Shotgun Saturday Night da dahil olmak üzere birçok WWF televizyon programına ev sahipliği yaptı. Ayrıca, MTV'nin Singled Out ve Entertainment Tonight'ta göründü. Bu arada Candido, Extreme Championship Wrestling (ECW) için WWF'den ayrıldı ve kendisi de ara sıra tanıtımlarda yer aldı. Ağustos 1997’de ECW’nin Hardcore Heaven' şovunda göründü.

1998'de Sunny iyi bir karakter oldu ve kısa bir süre sonra Legion of Doom 2000'nin menajeri oldu ve onları WrestleMania XIV'de takım kemerlerinin bir sonraki rakip olması için yapılan maçı kazanmalarına yardımcı oldu. Sunny, Temmuz 1998'de Rena "Sable" Mero ile sahne arkası sorunlarıyla ilgili söylentiler ve ağrı kesicilere bağımlılığı yüzünden serbest bırakılana kadar onları yönetmeye devam etti.

Extreme Championship Wrestling (1998–1999)

Temmuz 1998'de WWF tarafından serbest bırakıldıktan sonra Sytch, Extreme Championship Wrestling'e (ECW) katıldı. WWF'den serbest bırakılmasından dört gün sonra Heat Wave'de göründü. Şimdi Tammy Lynn Sytch ismini kullanıyordu, Candido'ya Lance Storm'u ve sonraki kavgalarını kazanması için yardım etti. Eylül ayında, Storm, Sytch'in bir parodisi olan “Tammy Lynn Bytch” adlı bir menajeri tanıttı (daha sonra Dawn Marie olarak bilinir). O yılın ilerleyen zamanında, uyuşturucu kullanımına ilişkin daha fazla söylenti nedeniyle Sytch ve Candido televizyondan bazen uzak kaldılar.

İkili geri döndüğünde, Candido, Shane Douglas'ın Triple Threat ekibine girdi ve Sytch, Douglas'ın menajeri Francine ile bir çekişme başlattı. Sytch, annesinin sınırlama emrini ihlal ettiği yüzünden tutuklandığında çekişme sona erdi. Kısa bir Avustralya turundan sonra, Ekim 1999’da TNN’de bir bölümde döndü ve burada geçtiğimiz uyuşturucu sorunları hakkında açıkça konuştu. Dawn Marie ile yapılan kısa bir kavgadan sonra, Sytch'in soyunma odasında bayıldığına dair söylentiler vardı. Candido ve Sytch Aralık 1999'da şirketten ayrıldı.

World Championship Wrestling (2000)

2000 yılının başlarında Xtreme Pro Wrestling'de (XPW) göründükten sonra, hem Sytch hem de Candido World Championship Wrestling (WCW)'e imza attı. Candido, o yılın Mart ayında giriş yaptı ve Sytch bir ay sonra Spring Stampede'de giriş yaptı ve The Artist Formerly Known as Prince Iaukea'ı yenip WCW Cruiserweight Championship'i kazanmasına yardımcı oldu. Daha sonra Iaukea'nın menajeri Paisley ile çekişmeye başladı. Kısa süren çekişme, Artist ve Paisley, Candido'nun Iaukea'ya karşı kazandığı zaferin ardından iç çamaşırlarını ortaya çıkarmak için Tammy'nin elbisesini çıkardığı zaman Slamboree'de son buldu. Sytch ve Candido, kısa süre sonra Crowbar ve Daffney ile kapışmaya başladı. Candido, daha sonra kemerini bıraktı ve çift şirketten ayrıldı. Geçmişte olduğu gibi, Sytch'in ayrılışı uyuşturucu bağımlılığı yüzünden olduğu iddia edildi.

Bağımsız Şirketler (2000-2018)WCW'den serbest bırakıldıktan sonra ikili Xtreme Pro Wrestling'e gitti ve burada Candido'yu bir kez daha XPW World Heavyweight Title kazandı. Candido ve Sytch, XPW ile yollarını ayırdı ve diğer bağımsız güreş şirketlerini gezmeye başladı. 2003 baharında, Sytch ve Candido Porto Riko'ya taşındı ve Victor Quinones' International Wrestling Association için çalışmaya başladılar. Sabu, onları Carlos Colón'un rakip World Wrestling Council (WWC) şirketi için çalışmaya ikna etti. Altı ay sonra, çift şirketi bıraktı ve Amerika'ya geri döndü. Amerika'ya döndüklerinde, Sytch ve Candido kısa bir süre eski ECW güreşçisi Hack Myers ile Florida'daki evinde yaşadılar.

Candido'nun ölümünden sonra Sytch, yine bağımsız şirketlerde düzenli olarak yer aldı. Sytch, Mayıs 2005’te NWS Wrestling’e hakem olarak katıldı ve 4 Haziran 2005’te Chris Candido Memorial gösterisine katıldı. Ayrıca, Sytch 10 Haziran 2005'te Hardcore Homecoming'in bir parçasıydı. İlk önce yakın zamanda ölen eski ECW güreşçilerine anısına yapılan şovda önce Johnny Grunge ve Pitbull #1 ile göründü. Şovda olanlar arasında Candido, Pitbull # 2 ve Rocco Rock'ta vardı. Danny Doring ve Roadkill tarafından yarıda kesildiler, ancak 911 onları ringden temizledi.

Bu süre zarfında Sytch, New Jersey merkezli NWA Cyberspace şirketinde göründü. Sytch'in NWA Cyberspace'den ayrılmasından kısa bir süre sonra, New Jersey merkezli National Wrestling Superstars (NWS) yeni şirketi oldu. Yaz aylarında şirketin gösterilerinde biraz göründü ve 3 Haziran 2006'da menajerliğini yaptığı Lex Luger'in Johnny Candido'ya karşı zafer kazandı. Maçtan önce Manasquan Elks Lodge'dan Chris Candido Memorial Fund'a dair bir sunum yapıldı. Elks Lodge, fonun Manasquan Lisesi öğrencileri için burs olarak verileceğini söylerek 500 $ bağışta bulundu. Önceki kararlara rağmen, Sytch 2006 yılında NWA Shockwave'ye (eski adıyla NWA Cyberspace) özel bir tanıtımla geri döndü. 1 Aralık 2006'da Sytch, NWA Shockwave’nin yeni yetkilisi olarak atandı. Bu açıklamanın hemen ardından Sytch, tüm Shockwave şampiyonluk kemerlerinin boşa çıkarıldığını açıkladı ve taraftarlara 13 Ocak'ta yeni Heavyweight ve Internet kemerlerinin sahibini bulacağını söyledi.

Sytch kariyerindeki ilk kez 22 Aralık 2007'de, Alicia'yi yenerek Women Superstars Uncensored (WSU) şirketinin WSU Championship kemerini kazandı. Bu kemeri 21 Mart 2008'de, Alexa Thatcher'ın da olduğu üçlü bir maçta Nikki Roxx'a kaybetti. Sytch, bir gün sonra WSU J-Cup Turnuvası'nda, Becky Bayless ile çıkacağı maçta Dawn Marie'nin kötü menajeri olarak göründü ve maçı Bayless diskalifiye ile kazandı.

Sytch, 29 Aralık 2007'de New York'ta düzenlenen Ring of Honor şovunda, Daizee Haze'nin ROH üyesi Lacey'yi mağlup ettiği ve ardından Shimmer Champion Sara Del Rey'in yer aldığı üçlü bir maç sırasında ring kenarında oturdu. Maçta sonra, Lacey sözlü olarak Sytch'e saldırdı ve sektördeki kadın güreşlerinin ciddiye alınmamasına yol açan profesyonel güreşteki rolü yüzünden onu suçladı. Ayrıca Sytch'e saldırı tehdidinde bulundu, ancak Haze tarafından kurtarıldı. Sytch, 2008 yılında ROH'ta birkaç kez daha görüldü; defalarca Austin Aries'e menajerlik teklifi sundu ancak kabul görmedi. 12 Nisan’daki ROH gösterisinde, Larry Sweeney bir "Diva Okulu" açtığını ve Sytch’i eğitmen olmaya davet etti ve Sytch bu teklifi düşüneceğini söyledi.

Sytch, Şubat 2012'de Dynamite Championship Wrestling's 9 Year Anniversary Event şovunda yer aldı. Etkinliğin resmi sunucusuydu. Ayrıca Pennsylvania Premiere Wrestling'in, 14 Eylül 2013 tarihinde Freeland, Pennsylvania'da düzenlediği "Back at It" etkinliğine katıldı.

Ekim 2018'de hapisten çıktıktan bir hafta sonra Sytch, Facebook aracılığıyla dokuz ile on iki ay arasında bir süre daha çalışıp sonra emekli olacağını açıkladı.

WWE Görünümleri (2007, 2009, 2011)

Sytch, Raw'un 15. Yıldönümünde göründü. Sunny olarak Sytch, 5 Nisan 2009 tarihinde WrestleMania XXV'de "Miss WrestleMania" tacı için 25-Diva'nın olduğu maça katıldı ancak Beth Phoenix tarafından elendi. Sytch, WWE Divas listesinin tamamı tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde WWE Hall of Fame sınıfına dahil edildi.

Kişisel HayatıSytch, aynı liseye, daha sonra onu profesyonel güreş endüstrisi ile tanıştıracak olan uzun süredir erkek arkadaşı Chris Candido ile aynı okula gitti. Sytch, kariyeri boyunca Candido'yu düzenli olarak yönetti ve 2005'te ölümüne kadar yanında kaldı. 2007 yılında, bir kez daha okulda Tıbbi Teknoloji eğitimi gördü.

Sytch, Shawn Michaels ile dokuz aylık bir ilişki yaşadı. 1997'de Michaels, Bret Hart'ın Sytch ile bir ilişkisi olduğunu söyledi ancak Hart bunu reddetti. Suçlama, Hart için evlilik sorunlarına neden oldu ve Michaels'la sahne arkasında kavgalarına neden oldu. Sytch, Hart'la arkadaştı ve çocuklarıyla turnede her zaman ilgilenirdi. Sytch, WWF sahibi Vince McMahon’un WWF Champion Hart’a yaptığı Montreal Screwjob’a tepki gösterdi ve Raw sırasında arenadan ayrıldı.

Sytch, 2001 yılında apandis patlaması yüzünden hastaneye yattı ve bir süre ringden uzak kaldı. 2013 yılında hapishanedeyken Sytch, rahim ağzı kanseri teşhisi konduğunu, ancak histerektomi geçirdiğini ve daha sonra kanser olmadığını söyledi.

4 Şubat 2016'da otobiyografisi olan A Star Shattered: The Rise & Fall & Rise of Wrestling Diva Tammy "Sunny" Sytch'i yayınladı.

Yasal Sorunlar

2012'de Sytch, dört haftalık bir süre içinde, düzensiz davranış, üçüncü derece hırsızlık ve üç adet koruyucu emir ihlal ettiği için tutuklandı. Koruyucu bir emri ihlal ettiği için Ocak 2013'te altıncı kez tutuklandı. Sytch 114 gün hapis yattı ve Mayıs 2013’te serbest bırakıldı.

Mayıs ve Haziran 2015 boyunca Sytch, DUI tarafından Pennsylvania'da üç kez ele geçirildi ve tutuklandı. Temmuz 2016'da Bill Apter ile yapılan röportajda Sytch, suçlamaları reddettiğini, çünkü tutuklamalar sırasında “sarhoş” olduğunu ve hayatının en kötü anı olduğunu belirterek onları hatırlamadığını söyledi.

Ocak 2016'da Sytch uzaklaştırma aldığı zamanlarda araba kullanmaktan suçlu bulundu. Yargıç 18 Ağustos'ta onu 90 gün hapis cezasına çarptırdı, ancak 97 gün rehabilitasyonda kaldığı zamana saydı bu cezayı. 12 Eylül 2016 tarihinde, Palmerton, Pennsylvania’daki evinden, alkol aldığı fark edildiği Palmerton Hastanesine gönderildi. Bu, 2015'teki üç Pennsylvania DUI davasından kaynaklanan şartlı tahliyenin ihlal edilmesine yol açtı. Sytch, bu suçlamalar nedeniyle Ocak 2017'deki düzenlemesi nedeniyle hapiste kaldı. Kalan suçlamalar için 1.496.45 dolar para cezası aldı ve 3 Şubat 2017'de serbest bırakıldı.

Denetimli serbestlik sırasında Sytch, 23 Ocak ve 2 Şubat 2018'de iki DUI suçundan New Jersey'de tutuklandı ve 2 Şubat tutuklanmasına ilişkin bir kaza mahallinden kaçmakla suçlandı. Her iki davada mahkemeye çıkmadığı için, 27 Şubat 2018'de, iki adalet suçundan kaçak ve altı adli mahkemeye saygısızlık suçundan tutuklandı ve Monmouth İlçe Düzeltme Kurumu'na yerleştirildi. Cezası işlenirken, Pennsylvania'daki Carbon County Correctional Facility'deki tahliyesi Ağustos 2017'de iptal edilmiş olduğu için kaçak olduğu tespit edildi. Sytch daha sonra 23 Mart'ta Pennsylvania'ya iade edildi ve 9 Ekim 2018'de tahliye oluncaya kadar Nesquehoning'deki Carbon County Correctional Facility'de kaldı.

15 Şubat 2019'da Pennsylvania'da Sytch için bir emir çıkarıldı ve Carbon County Probation Department, Sytch'in Ekim 2018 şartlı tahliyesini iptal etmek için bir harekete geçti. Bu, Sytch'in davayla ilgili devletin yasal masraflarını karşılamak için Pennsylvania ile ödeme planını sürdürmedeki başarısızlığının sonucuydu. Hem Ekim hem de Kasım 2018'de devlete 120 dolar ödeme yaptıktan sonra Sytch, daha fazla ödeme yapmaktan vazgeçmişti. 23 Şubat 2019'da Sytch, Seaside Heights polisi tarafından sarhoşken araba kullanmaktan tutuklandı. Ayrıca bir motorlu taşıtta açık bir alkol kabı bulundurma, bir motorlu taşıtta alkol tüketimi ve dikkatsiz sürüş için bir tutanak tuttular. Ek olarak, Ocean County Şerif Ofisi de, durma noktasında durmama, tek yönlü bir sokakta yanlış sürüş yapma, askıya alınmış bir ehliyetle sürüş ve dikkatsiz sürüş için bir tutanak tuttular. Seaside Heights Sytch'in, Holmdel Polis Departmanının gözaltına alarak 1.500 $ karşılığında hem Holmdel, New Jersey hem de Knowlton Township, New Jersey'de 1000 $ karşılığında tutuklaması bulunduğunu öğrendi. Her iki yerde de mahkemeye saygısızlık - itaatsizlik / mahkeme emri direnişi ile suçlandı. Sytch, Holmdel'deki dava ile ilgili video konferans aracılığıyla bir yargıçla görüştü, ancak New Jersey'deki Freehold Township'teki Monmouth County Islah Kurumu nezdinde kalan cezaları beklemede kaldı. 20 Mart'ta Sytch, Monmouth İlçesi'nden Pennsylvania'daki suçlamalarını çekmek için Carbon County Düzeltme Tesisi'ne iade edildi. Sytch'in Pennsylvania suçlamaları için duruşma 5 Nisan 2019'da yapılacaktı. Ancak, 26 Mart'ta Sytch'in avukatı Matthew Glenn Schnell, avukatı olarak geri çekilme yönünde bir dava açtı.

Yetişkin Eğlence Sektörü

Sytch, 1997'de Playboy'un kendisine dergiye çıplak poz vermek için altı rakamlı bir miktar teklif ettiğini iddia etti. Sytch, teklifi reddettiğini, çünkü duygusal olarak böyle bir şey yapmaya hazır olduğunu hissetmediğini belirtti. Sytch'e gerçek hayattaki düşmanlığı olan Rena "Sable" Mero, daha sonra Sytch'in olası bir fotoğraf çekimi için yaklaştığı iddiasını yalanladı. Bununla birlikte, 2001'den 2003'e kadar Sytch, Missy Hyatt'ın yetişkin web sitesi Wrestling Vixxxens için düzenli olarak çıplak pozlar verdi. Daha sonraki yıllarda Sytch bu pozlardan pişman olduğunu belirtti.

Vivid Entertainment, 2016 yılında, Sunny Side Up: In Through Backdoor adlı Sytch'in pornografik bir filmini yayınladı.

Şampiyonlukları ve Başarıları

Cauliflower Alley Club
• Other honoree (1996)

New England Pro Wrestling Hall of Fame
• Class of 2013

Pro Wrestling Illustrated
• PWI Manager of the Year (1996)

Women Superstars Uncensored
• WSU Championship (1 time)

World Wrestling Federation/WWE
• Best Buns (1996)
• Minds Behind the Mayhem (1996)
• Slammy Award (2 times)
• WWE Hall of Fame (Class of 2011)
Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2019, 14:44   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 16.629
Konular: 916
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 835916
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 835916
Mesajlar: 16.629

Standart

Eve gidince listeye ekleyeceğim. Eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
11x Onur Kürsüsü
3x Haftanın Parlayan Üyesi
18 Şov İncelemesine Katkı
20 Feud İncelemesi
2 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü


Discord : WelcomeToNWO|KM#6922DON'T DIE SHAD!
YO YO YO YOGWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.