GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-12-2019, 13:04   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.993
Konular: 661
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 47173
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47173
Mesajlar: 5.993

Standart Sherri Martel | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Sherri Russell
Doğum Tarihi ve Yeri: 8 Şubat 1958 - Birmingham, Alabama, ABD
Ölüm Tarihi ve Yeri: 15 Haziran 2007 (49) - McCalla, Alabama, ABD
Çocuk: 1


Ring İsimleri: Sensational Sherri
Sherri Martel
Sister Sherri
Queen Sherri
Scary Sherri
Sensuous Sherri
Sherri Martine
Peggy Sue
Boyu: 170 cm
Kilosu: 60 kg
Antrenörleri: Donna Christanello
The Fabulous Moolah
Debut: 1980
Emeklilik: 2006

Sherri Schrull, Amerikalı bir güreşçi ve menajerdi, Sherri Martel ve Sensational Sherri ring isimleriyle daha iyi bilinmektedir.

Martel, profesyonel güreş kariyerine Orta Güney'deki Columbia, Güney Carolina'da aldığı eğitimden sonra başladı. 1980'lerin ortalarında American Wrestling Association'ns (AWA) katıldı ve AWA World Women's Championship unvanını üç kez kazandı. 1980'lerin sonunda, World Wrestling Federation'a (WWF) katıldı ve WWF Women's Championship kemerini kazandı. Ayrıca WWF'de Martel, Randy Savage, Ted DiBiase ve Shawn Michaels gibi güreşçilere menajerlik yaptı. 1990'lı yıllarda Extreme Championship Wrestling (ECW) ve World Championship Wrestling'de (WCW) yer aldı. Martel, Harlem Heat ekibinin yöneticisi olarak görev yaptı. WCW'den ayrıldıktan sonra, 2007'de ölümüne kadar az sayıda güreşle ilgili görünüş yaptı. Ayrıca Eylül 2006'da Total Nonstop Action Wrestling'de Bobby Roode'nin menajeri olarak göründü.


Profesyonel Güreş Kariyeri

Kariyerinin İlk Yılları (1974-1985)

Martel ilk olarak çocukken profesyonel güreşlerle tanıştı; annesi, onu ve kız kardeşini Mississippi'de gösterilere götürdü. 1974'te Martel, bir güreşçi olmak için Grizzly Smith'e başvurdu, ancak beş yaş daha büyüdüğü zaman ona geri dönmesini söyledi. Sonunda ikinci kocasıyla evlendi ve Jared adlı bir oğlu oldu, ama kısa bir süre sonra kocasıyla boşandı. Bu süre zarfında tekrar profesyonel bir güreşçi olmakla ilgilendi ve Memphis, Tennessee'deki "Mr. Personality" Butch Moore'dan eğitim almaya çalıştı. Sherri Martine olarak güreşmeye başladı, ancak daha fazla eğitime ihtiyacı olduğuna karar verdi. The Fabulous Moolah'ın okulunda eğitim görmeye devam etti ve Moolah adını Sherri Martel olarak değiştirip onu 1981'de Japonya'da güreşmeye gönderdi. Moolah, Martel'in gece kulüplerine sık sık gittiğini ve partilerden hoşlandığı için okuldan atılmasına neden olduğunu söyledi.

Okulu terk ettikten sonra Tennessee'ye geri döndü. Memphis'de Jim Cornette tarafından yönetildi. Karışık bir battle royal maçı sırasında Martel, geçici olarak güreşmesine engel olacak bir sakatlık yaşadı. Daha sonra Pat Rose ve Tom Prichard için hem güreşçi hem de yönetici olarak çalıştı.

American Wrestling Association (1985–1987)

İyileştikten sonra Larry Zbyszko, American Wrestling Association'a (AWA) katılmasında yardımcı oldu. Sonunda AWA'da gözüktü ve 28 Eylül 1985'te Chicago'daki SuperClash'te AWA World Women's Championship için Candi Devine'yi mağlup etti. Kemeri Devine'yle takas etti ve 28 Haziran 1986'da "Battle by the Bay"ta Martel, AWA World Women's Championship unvanını üçüncü ve son kez kazanmak için Devine'yi mağlup etti. Ancak Martel, unvanını bırakmadan önce kısa bir süre elinde tuttu.

Bu süre zarfında, güreşin yanı sıra, Martel, AWA World Tag Team Championship unvanını kazanmayı başaran "Playboy" Buddy Rose ve "Pretty Boy" Doug Somers takımının menajerliğini yaptı. Rose ve Somers, daha sonra 27 Ocak 1987'de St. Paul, Minnesota'da takım kemerlerinin unvanı için Rose ve Somers'u yenen Midnight Rockers (Shawn Michaels ve Marty Jannetty) ile uzun süre uğraştı.

World Wrestling Federation (1987–1993)Women's Champion (1987–1988)

Eski AWA güreşçisi Jesse Ventura, World Wrestling Federation'a (WWF) önerildikten sonra, 24 Temmuz 1987'de WWF Women's Championship için Muhteşem Moolah'ı mağlup etti. Kendini yeniden Sensational Sherri olarak tanıttı ve 8 Ekim 1988'de Paris, Fransa'da Rockin 'Robin'e kaybetmeden önce on beş ay boyunca WWF Women's Championship unvanını taşıdı. 1987 yılında Survivor Series'te, Martel'in Martel, Women's World Tag Team Champions Glamour Girls (Leilani Kai ve Judy Martin), Dawn Marie ve Donna Christanello'dan oluşan ekibi, Moolah'ın, Velvet McIntyre ve Rockin' Robin ve Jumping Bomb Angels (Noriyo Tateno ve Itsuki Yamazaki) ekibine yenildi. WWF 1990 yılında kadınların bölümünü kapattığında, Martel şirkette kaldı ve erkek güreşçilere menajerlik yapmaya devam etti.

WWF Women's Championship olan Martel, Intercontinental Champion olan Honky Tonk Man'in kız arkadaşı olan "Peggy Sue" adıyla kostümle birkaç kez sahneye çıktı. Başlıca rolü, Honky'nin rakiplerini - yani Randy "Macho Man" Savage'ı ve Brutus'u "the Barber" Beefcake'in dikkatini dağıtmaktı ve kazanmalarını engellemekti.

Randy Savage Ted DiBiase'e Menajerliği (1989–1992)

WrestleMania V'den sonra, Martel röportaj sırasında eski WWF World şampiyonu Randy Savage'ın yöneticisi Miss Elizabeth'le karşılaştı ve Savage'ın Miss Elizabeth'i kovduğu ve kendisini tuttuğunu söyledi. Martel daha sonra Miss Elizabeth'in kurtarmaya geldiğinde Hulk Hogan'a arkadan saldırdı ve 1989'un geri kalanında Martel ve Savage, Hogan ve Miss Elizabeth ile çekişmeye devam etti. SummerSlam'da Hogan ve Brutus "Barber" Beefcake, Savage ve Zeus ekibini yendi. Maçtan sonra, Miss Elizabeth, Martel'in çantasıyla Martel'in kafasına vurdu ve o, Hogan ve Beefcake, Martel'in saçını kesti.

1990'daki WrestleMania VI'da, Martel ve Savage, Sapphire ve Rhodes'ın köşesindeki Miss Elizabeth'in Martel'e müdahale edip engellemesinden sonra Sapphire ve Dusty Rhodes'a yenildiler. Aynı yıl boyunca, Martel ve Savage, Robin Leach'in Lifestyles of the Rich and Famous programında göründüler. Madison Square Garden'da bir çelik kafes maçında, The Ultimate Warrior, Martel'in mini eteğini çıkardı ve siyah jartiyeriyle dantel külotu ortaya çıktı. Martel gözyaşlarıyla soyunma odasına geri döndü. WrestleMania VII'de Savage, kaybedenin (sahte) emekli olacağı bir maçta The Ultimate Warrior'a kaybetti. Savage maçı kaybettikten sonra, kızgın olan Martel Savage'a saldırdı, ancak seyircilerin arasında izleyen Miss Elizabeth tarafından ringden atıldı. O ve Savage, kariyer maçının ardından yollarını ayırdıktan sonra WM7 kartında Martel, 1992'ye kadar menajerliğini yapacağı Ted DiBiase'e yardım etmek için ringe geldi.

Shawn Michaels ile Birlikteliği (1992–1993)

Pat Patterson'un Michaels'ı hikayeye katılmaya ikna etmesinden sonra Shawn Michaels'ı yönetmeye başladı. Ayrıca Michaels'ın "Sexy Boy" adlı şarkısını seslendirdi. Hikayenin bir parçası olarak Michaels, maçlarından önce uzun boylu bir aynaya bakıyordu. 1992'de bir maçtan önce eski ortağı Marty Jannetty aynayı tuttu ve Michaels'a onunla vurmaya çalıştı, ama Michaels Martel'i önüne çekti. Aynaya çarptıktan sonra, Ocak 1993'teki Royal Rumble'a kadar gözükmedi. Rumble'da, Michaels ile Jannetty arasındaki maç için nötr bir köşedeydi ancak maç sırasında Michaels'a saldırdı. Sahne arkasında, Michaels onunla yüzleşti ve Jannetty onu kurtarmaya geldi. Öte yandan, Jannetty şirketten serbest bırakıldığı için öykü kısa kesildi. Martel, yılın geri kalanını Luna Vachon ve Bam Bam Bigelow'la yaptığı çekilmeden kendisine yardımcı olan Tatanka ile geçirdi. Yaz aylarında World Wrestling Federation'ndan serbest bırakıldı.

USWA (1993)

WWF’de geçirdiği zamanın sonuna doğru, Martel USWA’da bir WWF istilası katıldı ve Savage ile tekrar bir araya geldi. Martel, Memphis'teki çelik kafes maçında Savage'a bölgedeki eski düşmanı Jerry "The King" Lawler'la karşılaşmak için ringe girdiğinde elbisesi Lawler tarafından kaçmak için kafesine tırmanırken yırtılmıştı.

Smoky Mountain Wrestling (1993)

WWF'den serbest bırakılmasından sonra Martel, Smoky Mountain Wrestling'de kısa bir göründü, Tracy Smothers ile Tammy Fytch, Brian Lee ve Jim Cornette'le yapılan birkaç karşılaşmada yer aldı.

Extreme Championship Wrestling (1993–1994)

1993'te Extreme Championship Wrestling'de (ECW) çalışmaya başladı ve Shane Douglas'ı yönetti. Sherri, Brian Pillman'la yaptığı bir takım maçında Douglas'ın yenilmesine neden oldu. 13 Kasım’da November to Remember’da, Martel Malia Hosaka’yla karşılaştı.

World Championship Wrestling (1994–1997)

Ric Flair'a Menajerliği (1994)

Martel, 1994 yılında World Championship Wrestling (WCW) ile imzaladı. Onun için asıl plan, Kevin ve Dave Sullivan'ı Missy Hyatt ve The Nasty Boys'a karşı yönetmekti, ancak Hyatt Şubat 1994'te kovulduktan sonra, önerilen rekabet iki takımda da menajer olmadan devam etti.

Martel, 23 Nisan Cumartesi günü WCW Saturday Night'te Sensuous Sherri adıyla ilk kez çıktı. Gene Okerlund ile röportajında ​​amacının, ona WCW World Heavyweight Championship getirebilecek bir adam bulmak olduğunu söyledi. 22 Mayıs'ta Slamboree'de, Ric Flair ve Barry Windham arasındaki WCW World Heavyweight Championship maçında ringin kenarındaydı. 24 Haziran'da WCW World Heavyweight Champion Ric Flair ve WCW International World Heavyweight Champion Sting arasında Clash of the Champions XXVII şovunda bir şampiyonluk maçı yapıldı. Maçın başında Sting'e (yüz boyasını da yapmıştı) yanında belirttiği halde, maçı kazanan ve unvanları birleştiren Flair'le beraber olduğu ortaya çıktı ve şirketle yeni imzalayan Hulk Hogan görünümünü yaptı.

Martel, Bash at the Beach'te, Flair'e Hogan'ı yenmesi için pirinç muşta vererek yenmesine yardım etmeye çalıştı ancak başarısız oldu. Halloween Havoc'taki bir çelik kafes maçında, Martel, Flair'e yardım etmek için kafese tırmandı ve bu sırada elbisesi Hogan'ın menajeri Jimmy Hart tarafından çıkarıldı ve siyah iç çamaşırlarıyla kafesten sarkmasına neden oldu.

Harlem Heat'e Menajerliği ve Ayrılışı (1994–1997)

Ardından Martel, Harlem Heat'i (Booker T ve Stevie Ray) Sister Sherri ismini kullanarak yönetmeye başladı. Takımın yedi kez WCW World Tag Team Championship kazanmasına yardımcı oldu. 1994 yılının sonlarında (hala WCW'de Harlem Heat'i yönetirken), Martel ECW'ye Shane Simmons ve Brian Pillman'ı Ron Simmons ve 2 Cold Scorpio'ya karşı yönetmek için bir geri dönüş yaptı. WCW'ye geri döndüğünde, Martel Harlem Heat'in onu kovmasıyla Ekim 1996'ya kadar Col. Robert Parker ile kısa bir ekran romantizmi yaşadı ve Martel, Kasım ayındaki World War 3'de bir maç yaptı. Harlem Heat'i yönetmeye devam etti ve 7 Temmuz 1997'de Nitro'da gruptan kovuldu.

Sonraki Kariyeri (1999-2006)

1999'un başlarında, Martel, Apocalypse Wrestling Federation's Heavyweight Championship için ağırlıklı olarak erkekler tarafından düzenlenen karma bir takım maçında yarışmıştı. Missy Hyatt unvanını kazanmak için Martel'i yendi. Ekim 1999'da, Greg Valentine'ın yönettiği Heroes of Wrestling'de George Steele'e karşı bir maçta çıktı. Ayrıca 1999'da AWA Superstars Women's Championship'e layık görüldü.

2000 yılında, World Championship Wrestling'te (WCW) ile üç kez televizyonda gözüktü. Bunlardan ilki, diğer süper starlar ile birlikte ring kenarında izlediği Souled Out 2000 şovundaki , WCW World Heavyweight Championship için kapışan Chris Benoit ve Sid Vicious arasındaki maçla oldu. İkincisi, 19 Ocak 2000'de, kaybettiği Madusa ile maç yaptığı WCW Thunder bölümüydü. World Championship Wrestling'teki üçüncü ve son görünümünde, aynı zamanda kaybettiği Mona ile bir maç yaptı.

2005 yılında, WrestleMania 21'den kısa bir süre önce Shawn Michaels ve Kurt Angle'ın bulunduğu bir World Wrestling Entertainment (eski adıyla WWF) öyküsünde yer aldı. SmackDown!'da geri döndü ve Angle'la birlikte Michaels'ın şarkısıyla dalga geçti.

Nisan 2006'da Ted DiBiase tarafından WWE Hall of Fame sınıfına alındı. Yılın devamında, TNA için çalıştı ve 21 Eylül 2006'daki Impact şovunda arka alanda Bobby Roode'a menajerlik teklifinde bulunarak televizyondaki son görünümünü yaptı.

Kişisel Yaşamı

2003 yılına gelindiğinde, kocası Robert Schrull ile, Tennessee’de yaşıyordu ve evlerinin yenilenmesine yardım etti. Hayatı boyunca iki kez evlendi ve boşandı. Bir oğlu vardı.

Ölümü

15 Haziran 2007'de Martel, annesinin Birmingham yakınlarındaki Alabama'daki McCalla'daki evinde öldü. 49 yaşındaydı. 11 Eylül 2007'de Alabama, Tuscaloosa’daki cinayet soruşturması araştırmacıları, yüksek miktarda oksikodon dahil olmak üzere sisteminde aşırı dozda ilaç olduğunu belirten toksikoloji raporunu yayınladı. Ölümünden sonra yakıldı.

Şampiyonlukları ve Başarıları

American Wrestling Association
• AWA World Women's Championship (3 times)

AWA Superstars of Wrestling
• AWA World Women's Championship (1 time)

Cauliflower Alley Club
• Other honoree (1994)

International Wrestling Association
• IWA Women's Championship (1 time)

Professional Wrestling Hall of Fame
• Class of 2014

Southern States Wrestling
• Kingsport Wrestling Hall of Fame (Class of 2003)

Women Superstars Uncensored
• WSU Hall of Fame (Class of 2009)

World Wrestling Federation
• WWF Women's Championship (1 time)
• WWE Hall of Fame (Class of 2006)

Wrestling Observer Newsletter
• Manager of the Year (1991)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2019, 13:45   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 19.293
Konular: 1182
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1394987
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1394987
Mesajlar: 19.293

Standart

Emeğine sağlık kardeşim. Eve döndüğümde listeye ekleyeceğim.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
"Birisine bir şey yapmak istersin ve başka birisi sana yaptığı bir şeyi gösterir. Ve iste o an dersin ki: Bu babama yapmam gereken şey!"


FOLLOW ME!


GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2020, 03:06   #3
ledün ilmi sahibi
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 6.385
Konular: 458
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 348170
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 348170
Mesajlar: 6.385

Standart

Warrior maçı sonrası Savage'e saldırması ve Elizabeth'in yardıma koşup Savage ile tekrar bir araya gelmesi en çok aklımda kalan anı. Huzur içinde uyusun.
imza


"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"“No man is free. Only children and fools think elsewise”.


“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”


“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”


Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.