GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-12-2019, 22:48   #1
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.348
Konular: 1815
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 145823
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 145823
Mesajlar: 17.348

Standart WWE: Survivor Series 2019 | PPV İncelemesi

Tolga "Super Disaster" Özatıcı Sunar...Şirket: WWE.
Şov: Survivor Series 2019.
Tarih: 24 Kasım 2019.
Yer: Chicago, IL.
Arena: Allstate Arena.
Seyirci Sayısı: 13,271.
Önceki PPV: Hell in a Cell 2019.
Sonraki PPV: TLC 2019.

SıralarMaçlarTürleri
Kickoff 110 Team Interbrand Tag Team MatchBattle Royal
Kickoff 2Lio Rush (c) (Team NXT) vs Akira Tozawa (Team RAW) vs Kalisto (Team Smackdown)Interbrand Triple Threat Match for NXT Cruiserweight Championship
Kickoff 3The Viking Raiders (Ivar & Erik) (Team RAW) vs The New Day (Big E & Kofi Kingston) (Team Smackdown) vs Undisputed Era (Kyle O'Reilly & Bobby Fish) (Team NXT)Inter Brands Triple Threat Tag Team Match
1Team RAW (Charlotte, Natalya, Sarah Logan, Asuka & Kairi Sane) vs Team Smackdown (Sasha Banks, Nikki Cross, Lacey Evans, Carmella & Dana Brooke) vs Team NXT (Rhea Ripley, Bianca Blair, Candice LeRae, Io Shrai & Toni Storm)5 on 5 on 5 Traditional "Inter Brands" Women's Survivor Series Elimination Match
2"United States Champion" AJ Styles vs "Intercontinental Champion" Shinsuke Nakamura (w/Sami Zayn) vs "NXT North American Champion" Roderick StrongInter Brands Triple Threat Match
3Adam Cole (c) vs Pete DunneNXT Championship
4"The Fiend" Bray Wyatt (c) vs Daniel BryanUniversal Championship
5Team RAW (Seth Rollins, Randy Orton, Ricochet, Drew McIntyre & Kevin Owens) vs Team Smackdown (Roman Reigns, King Corbin, Braun Strowman, Mustafa Ali & Shorty G) vs Team NXT (Tommaso Ciampa, WALTER, Keith Lee, Matt Riddle & Damien Priest)5 on 5 on 5 Traditional "Inter Brands" Men's Survivor Series Elimination Match
6Brock Lesnar (w/Paul Heyman) (c) vs Rey MysterioNo Holds Barred Match for WWE Championship
7"RAW Women's Champion" Becky Lynch vs "Smackdown Women's Champion" Bayley vs "NXT Women's Champion" Shayna Baszler"Inter Brands" Triple Threat MatchOysa WWE öldürür sevdiğini,
Kulak verin bu dediklerime,
Smackdown bir Lesnar segmenti ile yapar bunu,
RAW düşük reytingleriyle,
Korkaklar booking ile öldürür,
Yürekliler Chop darbeleriyle,
RAW gençken öldürür sevdiğini,
Smackdown FOX parası bitince,
Şehvetli ellerle güreşir NXT,
RAW ise altından ellerle,
Merhametli kişi Triple H'i kullanır,
Çünkü Triple H ile gömülen çabuk soğur, (şirketten)
Kimi yeterince gömülmez,
Kimi fazla gömülür,
Triple H gözyaşı döker gömerken,
Vince kılı kıpırdamadan,
Çünkü herkes gömer güreşçisini,
Ama herkes gömdü diye,
Gömülmez...
Yine döndük kürkçü dükkanına efendim. Survivor Series 2019 inceliyoruz efendim. 2 sene sonra inceleme yapıyoruz efendim. Neden? Uzun süre sonra Survivor Series'e kaliteli hikayelerle girildi ondan efendim. Keyfim öyle istedi efendim. Kickoff yine yok efendim. Ben WWE Network değilim, Kickoff isteyen açsın izlesin efendim. Başlayalım efendim.

Klasik Then, Now & Forever'dan sonra şovun promosunu izliyoruz. Bu sene RAW ve Smackdown ile beraber NXT de yarışacak. Promodan sonra ringe dönüyoruz. Chicago'dayız, All State Arena'da. 2 gün önce CM Punk'ın da FOX'a dönmesini göz önünde bulundurursak sağ üstte Punkmetre'miz olacaktır. Seyirciler her chante başladığında orası atacaktır.

Geceye kadınların eleme maçıyla başlıyoruz. Sırasıyla Smackdown, RAW ve en sonunda da NXT geliyor. Ringde aynı anda 3 takımdan da bir eleman bulunacak. Garip bir usülle ilerliyoruz.

5 on 5 on 5 Traditional "Inter Brands" Women's Survivor Series Elimination Match
Team RAW (Charlotte, Natalya, Sarah Logan, Asuka & Kairi Sane) vs Team Smackdown (Sasha Banks, Nikki Cross, Lacey Evans, Carmella & Dana Brooke) vs Team NXT (Rhea Ripley, Bianca Blair, Candice LeRae, Io Shrai & Toni Storm)


"Maça Logan, Toni ve Lacey üçlüsü başlıyor. Lacey direkt iki isme de saldırıyor. Sütyeninden çıkarttığı mendili ile terini silerken Logan ve Toni toparlanıp Aided Flapjack yapıyor! İplere oradan da dışarı atıyorlar. Nikki tag alıp iki isme de saldırıyor. Toni bloklayıp Clothesline ile yere indiriyor. Logan da Toni'yi Northern Light Suplex ile fırlatıyor! İplerden sekiyor, sırtına sert bir diz darbesi! Bu sırada Nikki Sleeper Hold bağlıyor. Ama Logan rakibini Toni'nin üstüne fırlatıyor! Ardı ardına tuşlar başarısız. Nikki toparlanıp iplerden sekiyor ama Logan kavradı, Toni de Logan'ı kavradı, Double German Suplex! Carmella, Sane ve Io tag alıyorlar. Herkes Io ve Sane'e odaklanmış durumda. Carmella benimle de ilgilenin diye bağırıyor. Onu takan yok. Sonunda Dana tag alıp içeri giriyor. Bu sırada Io ve Sane Lock-Up yapıyorlar. Io Side Headlock'a alırken Sane iplere atıyor ama Io taklalarla rakibinden kurtuluyor. Sane iplerden sekip Headscissors Takedown yapıyor. İplerden sekiyor ama Io tekmeyi basıyor. Kendisi iplere gidiyor, Basement Dropkick! Kaldırıp Double Underhook denemek istiyor ama Sane'den Alabama Slam! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı. Dana hemen Sane'i tuşa çekiyor ama başarısız. Dana iki ismi de köşeye alıp parandeler sonucunda üstlerine atlıyor. Şimdi köşeye çıkıyor, Senton Bomb! Tuş denemesi Sane kurtuldu! Lacey tag aldıktan sonra Sane'i iplere atıyorlar, Double Armdrag! Tuşa gidiyor Lacey ama başarısız. Candice tag alıp tuşa çekiyor ama o da başarısız. Lacey bu harekete çok sinirlendi! Candice köşeye alıp iyice yumruklarken Asuka tag alıyor ama Candice onu da köşeye sıkıştırıyor. Yere alıp üstüne Senton ile atlıyor! Şimdi köşeye çıkıyor, Lacey'e Facebuster! Tuş başarısız. Takım kaptanı Rhea tag alıp Lacey'e Dropkick vuruyor. Bu sırada Asuka! Rhea'yı Armbar'a alıyor ama Bianca bozuyor. Natalya da girip ona Nattie By Nature vuruyor! Nikki'den de Natalya'ya Swinning Neckbreaker! Io'dan Nikki'ye Dropkick! Charlotte'tan Io'ya Spear! Candice'ten Charlotte'a Dropkick! Carmella'dan Candice'e Superkick! Toni'den Carmella'ya Suplex! Dana'dan Toni'ye Dropkick! Logan'dan Dana'ya Back Suplex! Sasha'dan Logan'a Backstabber! Sasha en son ayakta kalan isim! Bu sırada dışarıda bir şeyler oluyor. Hakemler NXT'den Candice ve Io için doktor istiyor. Devam edemeyecekler mi? İki ismi de arkaya götürüyorlar. Maça Charlotte, Sasha ve Rhea devam ediyor. 3 kaptan da ringde. İlk CM Punk chantleri gelmeye başladı. Bianca, Logan ve Nikki tag alıyor. Nikki Bianca'ya Corner Clothesline vurduktan sonra Logan'a Neckbreaker yapıyor! Aprona geçip Baseball Slide yapıyor. Daha sonra dışarıdaki Rhea'nın üstüne atlıyor! Toni'nin göğsüne yumruklar geçiriyor. Bu sırada Bianca rakibini ringe Roll-Up ile çekiyor, ayakları ile iplerden destek alıyor, 1-2-3!

Elenen: Nikki Cross. (Team Smackdown) Eleyen: Bianca Blair. (Team NXT)

Carmella ringe girip Hurricanrana ile rakibini savuruyor. Logan'a Superkick'i geçiriyor. Bianca'ya geçirmek istiyor ama Bianca omuzladı, KOD! Logan kalktığı anda Headbutt'ı geçirip ringden yolluyor. Aprona geçip Rhea ve Toni'ye Diving Knee ile atlıyor! Bianca'yı ringe sokup peşinden gidecekken dışarıdan Toni müdahele ediyor. Bianca rakibini yere alıp iplerden Handspring Moonsault ile atlıyor! Tuş deniyor ama Natalya girip bozuyor. Logan önce toparlanıp Bianca'nın suratına dizi indiriyor. Tuşu başarısız. Bianca toparlanıp sağlam bir yumruk geçiriyor. Köşeye çıkıyor, 450 Splash! Çok iyi! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Sarah Logan. (Team RAW) Eleyen: Bianca Blair. (Team NXT)

Charlotte Logan'ın yerini alan isim. Bianca'ya gel bakalım yavrum çekiyor. Birbirleriyle trash talkun dibine vuruyorlar. Bianca belinden kavramak istiyor ama kraliçeden bir dirsek darbesi! Köşeye atıp üstüne gelirken bu sefer Bianca'dan dirsek! Bu sırada Carmella Charlotte'ı tuşa çekiyor ama başarısız. Önce Carmella toparlanıp tekmeler atıyor. Aprona geçip bir tekme daha deniyor ama Charlotte'tan Big Boot! Bianca Charlotte'ı tuşa çekiyor ama olmadı. Köşedeyken üstüne geliyor ama Charlotte'tan Backbreaker! Devamında da Big Boot! Rakibini hizalayıp köşeye çıkıyor ama Carmella saldırıp rakibini etkisizleştiriyor. Amuda kalkıp Charlotte'ı Frankensteiner ile atmak istiyor ama Charlotte yakaladı! Powerbomb!? Ama Carmella'dan Bianca'nın üstüne doğru Frankensteiner! İki isme de tuş deniyor ama başarısız. İkilinin kolay kolay gitmeye niyeti yok. Carmella Bianca'ya tekmeler atıp tuş deniyor fakat yine olmuyor, yine olmuyor. Hakeme itiraz ederken kraliçe beklemiyor ve NATURAL SELECTION! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Carmella. (Team Smackdown) Eleyen: Charlotte. (Team RAW)

NXT, Smackdown'dan 3, RAW'dan 4 kişi kaldı. Sasha, Sane ve Toni ringe giren isimler. Sasha ikiliye saldırıp iplerden sekiyor ama Toni'den Big Boot! Sane'e Headbutt! Ama Sane'den Backfist! Şimdi köşeye çıkıyor, InSane Elbow! Tuşa gidiyor ama Sasha iplerden sekiyor, Miniora Knee! Maçın en önemli sekanslarından birini Sasha çok güzel botchluyor. Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Kairi Sane. (Team RAW) Eleyen: Sasha Banks. (Team Smackdown)

Asuka takım arkadaşının öcü için ringe giriyor. Sırasıyla Lacey, Rhea ve Sasha'ya saldırıyor! Sasha'nın suratına diz darbesi attıktan sonra Toni'yi de yakalıyor, iki isme, Running Bulldog & Clothesline Combination! Dana tag alarak giriyor ama Asuka'dan Spinning Heel Kick! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Dana Brooke. (Team Smackdown) Eleyen: Asuka. (Team RAW)

Charlotte blind tag alınca Asuka sinirleniyor. Birbirlerini itmeye kadar gidiyor iş. Charlotte sonunda saçından tutup yere çakıyor! Bu sırada Lacey fırsattan istifade saldırmak istiyor ama Charlotte Chopluyor. Kucaklayıp köşeye Belly to Belly Suplex ile fırlatıyor! Kalkarken Asuka onu çevirip suratına mist tükürüyor! Charlotte adeta kör oldu! Asuka da arka alana doğru gidiyor. Lacey rakibini Women's Right ile etkisiz hale getiriyor! Tuş denemesi, 1-2-3!

Elenen: Charlotte. (Team RAW) Eleyen: Lacey Evans. (Team Smackdown)

RAW'dan sadece Natalya kaldı! O da hemen Lacey'i tuşa çekiyor ama başarısız! Lacey rakibini köşeye atıp üstüne geliyor ama Natalya kaçıp rakibini yere oturtuyor. Toni de Basement Dropkick vuruyor! Toparlanacakken Natalya'dan Toni'ye Nattie By Nature! Dönüp Lacey'i tuşa çekiyor, 1-2-3!

Elenen: Lacey Evans. (Team Smackdown) Eleyen: Natalya. (Team RAW)

Sasha, Natalya ve Toni üçlüsü ringde. RAW ve Smackdown tek kişi kalmışken NXT 3 kişi! NXT sesleri! Toni ikiliye saldırdıktan sonra Natalya'yı bacaklarının arasına alıyor ama Natalya deneyimli! Olayı Sharpshooter'a çeviriyor! Sasha da Banks Statement bağlıyor! Toni'nin pes etmekten başka şansı yok!

Elenen: Toni Storm. (Team NXT) Eleyenler: Sasha Banks & Natalya. (Team Smackdown & Team RAW)

İki deneyimli isim birlikte çalışarak Toni'yi etkisiz hale getirdiler. Bianca ringe giriyor ama Natalya onu havaya kaldırdı, Sasha iplerden sekiyor, Heart Attack! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Bianca Blair. (Team NXT) Eleyen: Sasha Banks. (Team Smackdown)

3 ekipten de birer kişi kaldı. Ama Sasha ve Natalya birlikte hareket ediyorlar. Fakat Sasha bir anda Natalya'yı çevirip tek yumrukta nakavt ediyor! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Natalya. (Team RAW) Eleyen: Sasha Banks. (Team Smackdown)

Sasha asla kendisine güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha gösterdi. Sasha ve Rhea baş başa! Karşılıklı trash talk yapıyorlar. Sasha vuracakken Rhea bloklayıp yumrukluyor. Devamında da Facebuster! İplerden sekiyor, Running Dropkick! Tuşa gidiyor ama başarısız. Rakibini kaldırıp iplere yolluyor ama Sasha'dan DDT!? Rhea bloklayıp Suplex'e kaldırıyor ama Sasha Sleeper Hold'a çeviriyor. Rhea rakibini üstünden savurup kurtulabiliyor. Sasha Drop Toe Hold ile rakibini köşeye alıp üstüne koşuyor, Double Knee! Göğsüne tekmeler attıktan sonra köşeye çıkıyor, Diving Miniora Knee! Tuşa gidiyor, 1-2 OLMADI! Rakibine bir diz darbesi daha attıktan sonra köşeye çıkıp üstüne atlıyor ama Rhea'dan Big Boot! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Rakibinin bacaklarından bağlayıp Standing Kneebar bağlıyor! Ama Sasha yüzüstü yatırıyor, Bank Statement! Rhea can havliyle iplere yetişmek istiyor ama başarısız. Sonunda Io ve Candice gelip Rhea'yı dışarı çekiyor! Hiç elenmemişlerdi! Sasha üç isme de Baseball Slide yapıyor! Rhea toparlanıp Sasha'yı bariyerlere oradan da aprona doğru fırlatıyor. Ringe sokup omzuna çıkartıyor ama Sasha inip diz darbesini geçiriyor! Candice hakemi oyalarken Io aprondan Springboard Missle Dropkick ile atlıyor! Rhea da daha sonra kaldırıp Rhip Tie'ı geçiriyor! Tuşa gidiyor, 1-2-3!"

Elenen: Sasha Banks. (Team Smackdown)

Soul Survivors: Rhea Rhipley, Io Shirai & Candice LeRae. (Team NXT)


NXT'de büyük bir sevinç hakim! Durum 2-1-1 oluyor. Üç isim de galibiyetlerini kutlarken tekrarları izliyoruz.

Geçen geceki War Games'ten görüntüler izliyoruz. Kevin Owens, Team Ciampa'ya katılarak onlara yardım etmişti.

Arka alanda KO otururken yanına Rollins geliyor.

Kevin Owens: Öyle aval aval bakacak mısın yoksa diyeceğin bir şey mi var?Seth Rollins: Ne diyeceğime sen yardımcı ol Kev. Bazı şeyleri netleştirmemiz gerek. Dün gece yaptıklarını tüm dünya izledi. Sen ve NXT için büyük bir geceydi. Ama bu gece hazırlıklı ve tam gücümle takımımı ringe sürmeliyim. O yüzden sorduğum için bağışla, sabıkanı da göz önüne alarak soruyorum, sadakatin nereye? RAW'a mı? Yoksa NXT'ye mi?

Kevin Owens: Öncelikle dün gece Undisputed Era ile hesaplaşmak için bu işe kalkıştım.

Seth Rollins: Pekala.

Kevin Owens: Tamam mı? Bak ilk ağızdan itiraf edeyim, NXT ile sağlam bir bağım var. NXT'yi seviyorum. Ama gerçek şu ki NXT'nin bana ihtiyacı yok. Ama RAW'ın dibine kadar Kevin Owens'a ihtiyacı var. Bu yüzden endişelenmen yersiz, bu gece RAW takımındayım. Ama söylemeden de edemeyeceğim, benim sadakatimi sorgulayan sen misin? Benim sabıkamdan bahseden sen misin? Senin sabıkana ne demeli?

Yumruğunu uzatıp Shield'a ihanetini ima ediyor ve oradan uzaklaşıyor.Sırada üç brandin de mid card şampiyonlarının maçı var. Önce Sami Zayn ile beraber IC Şampiyonu Shinsuke Nakamura geliyor. Onu takip eden isim NXT North American Şampiyonu Roderick Strong. En son da United States Şampiyonu AJ Styles.

"Inter Brands" Triple Threat Match
"United States Champion" AJ Styles vs "Intercontinental Champion" Shinsuke Nakamura (w/Sami Zayn) vs "NXT North American Champion" Roderick Strong


"Nakamura hemen Strong'a dalıyor. Shoot Kick ile de AJ'e girişiyor. Strong'u iplere yollayıp Knee Lift'i tam karnına indiriyor. IC Şampiyonu hızlı başladı. İki isme de Stomplar atarken AJ dayanamayıp köşeye çekiyor. Strong iplerden sekiyor ama AJ'den Dropkick! Strong ve Nakamura köşede toparlanmaya çalışırken AJ iki isme de Corner Clothesline ile atlıyor! Köşeye çıkıyor ama Strong yakaladı Mesiah of the Backbreaker! Devamında Nakamura'ya Dropkick! Chop yaptıktan sonra da Lifting Backbreaker! Nakamura Zayn'in yanına inerken Strong iplerden sekiyor, Baseball Slide! AJ'e de Apron Backbreaker atmak istiyor ama AJ ipleri tutuyor ve Running Knee'yi tam kafasına geçiriyor! Nakamura'yı ringe sokup iplerden atlamak istiyor ama Nakamura ringe doğru itiyor! Çok tehlikeli! Karnına diz darbeleri indirdikten sonra köşede ayağı ile iyice boğuyor. Aprondaki Strong'u Suplex ile ringe sokuyor. AJ'i yere alıp Jumping Knee yapıyor! Tuş denemesi Strong bozdu. AJ'i köşeye çıkartıp üstüne Running Knee Strike ile koşuyor! AJ kendini dışarı atarken Strong bir anda Nakamura'yı omuzluyor, Gut Check! Tuşa gidiyor ama başarısız. Kaldırıp Chopladıktan sonra sırtına çıkartıp Back Stretch bağlıyor. Tamamen rakiplerinin sırtına odaklanmış bir güreş stili var. Hareketi bozarken AJ bir anda girip Sleeper Hold bağlıyor Strong'a. Strong uzun uğraşlar sonucu kalkıp üstünden savuruyor. Nakamura ve AJ'i yumruk manyağı yapıyor. İplerden sekip Clothesline ile yere yatırıyor AJ'i! High Knee vurduktan sonra Nakamura'yı yakalıyor, Lifting Backbreaker! İplerden ard arda sekip AJ'e Running Forearm'lar atıyor! Devamında da Lifting Facebuster! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Suplex'e kaldırmak istiyor ama AJ inip yumruğu geçiriyor. İki isme de yumruk ve Chop darbeleri ile saldırıyor. Strong AJ'i köşeye atıp üstüne gelirken AJ yumruğu geçiriyor. Ve köşeden Styles DDT için atlıyor ama Strong savurup Monkey Flip deniyor, AJ ayaklarının üstüne inse de Nakamura Running High Knee'yi indiriyor! Tuşa gidiyor ama başarısız. Kalkınca Strong saldırmak istiyor ama Nakamura'dan Mushroom Kick & Running Knee Combination! Tuşa gidiyor, 1-2 ama AJ bozdu. Nakamura iplerden sekiyor ama AJ'den Reverse DDT! Tuşa gidiyor başarısız. Nakamura'yı bacaklarının arasına alıyor ama Japon güreşçi müsade etmiyor. Üstüne gelirken AJ Calf Crusher'a çekmeye çalışıyor, olmayınca Ushigroshi yapıyor! Tuş denemesi yine başarısız. Styles Clash denemesi!? Ama Strong arkasından Big Boot geçiriyor! Tam ensesine! Zayn bu sırada Nakamura'yı dışarı çekerek tuş olmamasını engelliyor. Strong AJ'i tutup Olympic Slam vuruyor! Ama bırakmadı, Double Underhook Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Rakibini Stompladıktan sonra köşeye çıkartıyor Super Plex!? Nakamura Tower of Doom'a girmek istese de Strong yumruklayıp buna engel oluyor. Super Plex için kaldıracakken AJ altından geçip omuzlarına çıkartıyor, Nakamura köşeye çıkıyor, Flying Headkick! Tuş denemesi, 1-2 ama AJ bozdu! Rakibini köşeye alıp üstüne geliyor ama Nakamura aprona oradan da ring dışına atıyor. Kinshasa için Strong'u bekliyor ama AJ dışarıdan ayağını tutuyor. Zayn bu sırada AJ'i merdivene çarptırıyor! Strong'dan da Nakamura'ya Jumping Knee! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Şimdi End of Heartache için tutuyor ama Nakamura blokluyor. Omuzladı, GTS! Seyircilerden "CM Punk" sesleri yükseliyor. Şaşırmadık. Kinshasa için geliyor ama AJ'den Forearm Smash! Strong'dan AJ'e Back Elbow! Nakamura'dan Strong'a Roundhouse Kick! AJ'e Superkick! Strong'dan Nakamura'ya Enziugiri! AJ'den Strong'a Back Elbow & Lariat Combination! Toparlanacakken Nakamura'dan Backstabber! Arından Strong'u Styles'ın üstüne fırlatıyor! Hazırlandı, Strong'a doğru KINSHASA! Tuşa gidiyor, 1-2 ama AJ bozdu! Strong dışarı yuvarlanırken ringde sadece AJ ve Nakamura kaldı. Nakamura klasik hadi gel bakayım hareketini çekiyor ve yumruklaşma başlıyor. AJ kombinasyon yapmak istiyor ama Nakamura eğilip Spinning Heel Kick indiriyor! AJ'den de Pelé Kick yanıtı! Üstüne koşarken Nakamura tekme atıp köşeye çıkıyor, Flying Knee Strike! Kaldırıp omuzluyor, Ushigroshi! Tuşa gidiyor ama başarısız! Kinshasa için pozisyonunu aldı, Kinshasa!? Ama AJ yuvarlayıp Styles Clash'a almak istiyor. Olmayınca aprona geçiyor, Phenomenal Forearm! TUŞA GİDECEKKEN STRONG RİNGE GİRİP AJ'İ DIŞARI ATIYOR VE TUŞA GİDİYOR, 1-2-3!"

Kazanan: "NXT North American Champion" Roderick Strong.

Durum 3-1-1 oldu! Strong çok mutlu! Zayn ise çok şaşkın. Tekrarları izliyoruz. AJ çok sinirli!Arka alanda Daniel Bryan hazırlanırken yanına Miz geliyor.The Miz: Bak birbirimizi sevmediğimiz malum. Ama tıpkı senin gibi benim de bir ailem ve çocularım var ve tıpkı senin gibi ben de en iyilerle mücadele ediyorum. Normal bi rakiple ringe çıkmak var, bi de Fiend ile çıkmak var. Açıkçası onu nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum, açıklanamaz bir şey. Ama öyle bir his ki bu. Kafama takıldı, senin de takıldığını biliyorum. Saf bir şeytani his. Durdurulamaz şeytani bir yönü var. Bu gece kendin için, benim için, çocuklarımız için, ailemiz için, herkes için Fiend'i durdurmak zorundasın.

Daniel Bryan: Defol git şurdan.

Bryan Miz'e yol verirken bir dizi reklama gidiyoruz biz de.Ringe dönüyoruz, NXT Şampiyonluk maçı var. Önce Pete Dunne geliyor, ardından da NXT Şampiyonu Adam Cole.

NXT Championship
Adam Cole (c) vs Pete Dunne


"Cole'un karnı, Dunne'ın da dizi sargılı durumda. Dünkü War Games PPV'sinden sonra ikisi de yüzde yüz değiller. Lock-Up sonucu Dunne rakibini yere alıp bileğini büküyor. İzlemesi zor görüntüler. Cole toparlanıp Wristlock'u tersine çeviriyor. Dunne taklalar atıp Armlock'a alıyor ama Cole Side Headlock'a çeviriyor. Dunne iplere atıp Clothesline ile yere indiriyor. Bir kolunu arkasına dolayıp diğer elinin parmaklarını bir güzel büküyor. Kolunu yere sabitleyip üstüne Stomp ile atlıyor! Cole dışarı inerken Dunne takip edip kolunu merdivene koyuyor ve bir Stomp daha! Senelerdir güreş izleyen ben bile bu hareketin gerçekten zarar vermediğine inanmaz. Dunne rakibini ringe sokup köşeye çıkıyor ama Cole'dan sakat dizine Superkick geliyor! İki isim de sakat bölümlere çalışmaya özen gösteriyor. Cole'dan bir de Neckbreaker! Sakat dizine Kneebar bağlıyor. Dunne yumruklarla hareketten kurtulduğunu sanıyor ama Cole'dan dizine doğru bir Dropkick! Kaldırıp Suplex'e tutuyor ama Suplex'i vuran Dunne oluyor! Rakibini Chopladıktan sonra Enziugiri'yi geçiriyor! Sonunda da Release German Suplex! Parmaklarına bastıktan sonra kafasına tekme! Şimdi tutuyor, Sitout Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Ard arda kombinasyonlar karşılığını vermiyor. Cole dışarıda toparlanmak isterken Dunne köşeye çıkıp Asai Moonsault ile üstüne atlıyor! Dizini düşününce bu akıllı bir hareket mi bilemedim? Dunne rakibini ringe sokarken Cole'dan dizine tekme geliyor. German Suplex ile atacakken Dunne ayaklarının üstüne iniyor ve kafasına bir tekme savuruyor! Şimdi topallayarak köşeye çıkıyor, Moonsault!? AMA COLE DİZLERİNİ ÇEKTİ! Üstüne geliyor, Shinning Wizard! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Köşeye çıkıp Panama Sunrise için bekliyor ama Dunne kaçtı, Forearm Smash! Cole'dan Bicycle Kick! Ama Dunne'dan Lariatoooo! Şimdi Bitter End için yakaladı ama Cole'dan Sidewinder Suplex! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı. İplerden sekip The Last Shot deniyor ama Dunne kaçıp rakibini Armbar'a indiriyor! Fakat Cole çabucak tuşa çekiyor, 1-2 olmadı. Dunne önce davranıp rakibinin kolunu bacaklarının arasından geçiriyor, BITTER END! Tuşa gidiyor, 1-2 OLMADI! YİNE OLMADI! Karşılıklı yumruklar sonucu Dunne rakibini defalarca tokatlayıp sert bir Forearm vuruyor ama Cole'dan Leaping Enziuguri! Dunne'dan da aynısı! Köşeden takla atacakken HAVADA SUPERKICK! ÇOK SERT! COLE TUŞA GİDİYOR, 1-2- OLMADI! Tekrardan Panama Sunrise deniyor ama Dunne'dan Forearm Smash! Şimdi tutuyor, Vertical Suplex into Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı. Cole dışarı inerken Dunne takip ediyor, Cole aradan bacağına tekme çıkartıyor. İki isim de apronda! Cole rakibini omuzlamak istiyor ama sırtı izin vermiyor. Dunne deniyor ama onun da dizi buna engel oluyor. Cole tekme atıp köşeye çıkıyor. O NE LAN!? APRON PANAMA SUNRISE! HADİ BEEE! Yani bir zamanlar WWE'de Piledriver yasaktı, bu hareketin Piledriver'dan aşağı kalır yanı var mı ki!? Dunne 9'da kendini ringe attığı anda Cole tuş deniyor, 1-2 olmadı! Seyirciler iki ismi de alkışlıyor. Dunne ağızlığını almak isterken Cole ayağı ile basıp engel olmaya çalışıyor. Bu sırada Dunne parmaklarını yakalayıp birbirinden ayırıyor! Bitter End'e kaldırdı, AMA HAVADA PANAMA SUNRISE'A ÇEVİRDİ COLE! NASIL YAPTI BUNU!? İPLERDEN SEKİYOR, THE LAST SHOT! TUŞA GİDİYOR, 1-2-3!"

Kazanan ve hala NXT Şampiyonu: Adam Cole.

Tekrarları izliyoruz. İki isim geçen geceki NXT Takeover'dan sonra bu şovu da çalacak bir maç çıkarttılar. Cole Undisputed Era'daki arkadaşlarıyla girişte galibiyetini kutluyor.

Arka alanda SD Erkeklerinin Takımını görüyoruz. Reigns ve Corbin arasında hala ufak tefek tartışmalar var.

The Fiend vs Daniel Bryan maçının promosunu izliyoruz.

Ringdeyiz, önce Daniel Bryan ardından da cool girişi ile Universal Şampiyonu The Fiend Bray Wyatt geliyor.

Universal Championship
"The Fiend" Bray Wyatt (c) vs Daniel Bryan


"Maç başlamadan önce arena yine kırmızı ışığa bürünüyor. Zil çaldığı an Bryan Corner Dropkick ile saldırıyor! Köşede Shoot Kickler attıktan sonra açılıp bir Corner Dropkick daha vuruyor! Tekrar açıldı ama Fiend'den Clothesline! Üstüne çıkıp ard arda Forearm Smash'ler indiriyor. Uppercut ve Headbutt'tan sonra iplere yolluyor, Running Headbutt! Adam Zidane misali rakibinin göğsüne kafa atarak yere indirdi. Bryan dışarı inerken Fiend takip edip ring demirine fırlatıyor! Başına geçip "beni hatırladın mı?" diye bağırıyor. Ringe sokup Stomplarla devam ediyor. Şimdi yakaladı, Urinagi! Yakalayıp patates çuvalıymış gibi ringin bir köşesine fırlatıyor! Chinlock bağlayarak devam ediyor. Ve sonunda da boynunu feci şekilde döndürüyor. Neredeyse kıracaktı yani. Bryan dışarı yuvarlanırken Fiend üstüne koşuyor ama Bryan çekildi ve Fiend de merdivene yapıştı! Bryan ringe girip iplerden sekiyor, Suicide Dive!? Ama Fiend yakaladı! Masaya doğru Sister Abigail!? Fakat Bryan ring demirine itiyor. Aprona çıktı, Flying Knee Strike! Ringe girip köşeye çıkıyor, Flying Crossbody! Bryan deneyebildiği kadar riskli ama etkili hareketler deniyor! Fiend kendini ringe atarken Bryan köşeden Missile Dropkick ile atlıyor! Ama bu yetmez! Tekrardan köşeye çıkıyor, bir tane daha! Bryan üçüncüsü için çıkıyor, bu da başarılı! Fiend sürekli erkenden ayağa kalkıyor. Sonuçta 6 tane Curb Stomp'tan kurtulabilmiş birisi bu. Seyirciler YES! diye bağırırken Bryan Shoot Kick'lere başlıyor! Sonuncusu Roundhouse Kick! Ama Fiend hemen ayağa kalktı! Çok moral bozucu bir şey bu! Bryan Shoot Kicklerden sonra bir Roundhouse Kick daha atıyor! Ama Fiend yine ayaklandı! Bryan bir kez daha Shoot Kickler atıyor! Ve yine Roundhouse Kick! Fiend toparlanmak istiyor ama bu sefer beceremedi. Bryan kollarından tutup kafasına ard arda Stomplar atıyor. Köşeye geçip ellerini havaya kaldırıyor. YES MOVEMENT YAŞIYOR! BUSAIKU KNEE KICK! Tuşa gidiyor, 1-2 OLMADI! FIEND KURTULDU! YES Movement da yetmedi! Fiend rakibini köşeye itip üstüne geliyor Bryan tekme atıp köşeye çıktı ama MANDIBLE CLAW! Bryan iplerin arasından Armbar'a çeviriyor! Claw'dan kurtulduktan sonra köşeye çıkıyor, üstüne atladı ama Fiend'den göğsüne çok sert bir yumruk! Sister Abigail!? Bryan tuşa çekti ama başarısız! Bryan üstüne geliyor ama MANDIBLE CLAW! FIEND'İN BIRAKMAYA NİYETİ YOK! BRYAN ÇIRPINIYOR AMA SONUNDA BAYILIYOR! HAKEM SAYIYOR, 1-2-3!"

Kazanan ve hala Universal Şampiyonu: "The Fiend" Bray Wyatt.

İki deli birbirini görünce sopasını saklarmış ama Bray Wyatt bu sefer sopayı saklamadı! Tekrarları izliyoruz.

Sarışın röportajcı ablamız arka alanda bizi karşılıyor. Açıkçası o kadar uzun süre sadece özetlerden izledim ki Charlie Carusso dışında hiçbir arka alan görevlisini tanımıyorum. O yüzden Sarışın Abla lakabı ile devam edelim.

Sarışın Abla: "The Fiend" Bray Wyatt'ın dominasyonu ile geçen bir maç daha. Yanımda WWE Şampiyonluğu için "The Beast" Brock Lesnar'a meydan okuyacak isim var, Rey Mysterio! Rey aylar boyunca "The Beast" Brock Lesnar'ın ailene yaptığı saldırılar sonucu bu gece kendisiyle No Holds Barred, No Disqualification maçına çıkacaksın. Düşüncelerin neler?Rey Mysterio: Brock Lesnar ile ilk kez maça çıkmamın üstünden 15 yıl geçti inanabiliyor musun? Zaman akıp gitmiş olabilir ama bazı şeyler asla değişmez. Brock Lesnar değişmedi. Ama ben? Karşınızda yeni bir Rey Mysterio var. Bu gece Brock Lesnar'a yapacaklarımı eski Rey yapamazdı. Birkaç ay önce maskemi çıkartıp emekli olmayı düşündüm ama bunu yapmadım. Oğlum Dominik'in sevgisi sayesinde evrimleştim. Normalde bu tarz bir şiddetin yaşanacağı gecede oğluma "kafanı başka yöne çevir, bakma" derdim ama bu gece özellikle Brock Lesnar'a bu demirden sopayı sallarken oğlumun dikkatlice beni izlemesini istiyorum. Dominik elimdeki sopayı Brock Lesnar'ın bacağına savururken ve onu lime lime ederken beni izlemeni istiyorum. Oğlum, umarım bu gece Brock Lesnar'ı katledip WWE Şampiyonluğunu alırken beni izlersin.

Badass Rey karakteri en iyi Mysterio karakteri diyenler?Broken Skull Ranch programının tanıtımını izliyoruz. İlk konuk The Undertaker olacak.

Erkekler arasında gerçekleşecek Survivor Series Tag Team maçının zamanı geldi. Önce RAW, ardından Smackdown, en sonunda da NXT güreşçileri geliyor.

5 on 5 on 5 Traditional "Inter Brands" Men's Survivor Series Elimination Match
Team RAW (Seth Rollins, Randy Orton, Ricochet, Drew McIntyre & Kevin Owens) vs Team Smackdown (Roman Reigns, King Corbin, Braun Strowman, Mustafa Ali & Shorty G) vs Team NXT (Tommaso Ciampa, WALTER, Keith Lee, Matt Riddle & Damien Priest)


"Maça Strowman, Rollins ve Ciampa üçlüsü başlıyor. Strowman ilk hedef tabii ki. Rollins ve Ciampa saldırıp iplere yolluyor ama Strowman'dan Dropkick! Daha dakika bir gol bir! Drew tag alıp Rollins'in yerine oyuna dahil oluyor. NXT'de de WALTER var. Seyircilerden "WALTER" tezahüratları. Drew ve WALTER hemen Strowman'a saldırıyor. Braun bu sefer çok direnemiyor. İki isim de Stomplarla yere indiriyor. Drew WALTER'a Forearm geçiriyor ama etkisiz. Chop deniyor ama WALTER'a mı? İki isim de karşılıklı birbirini Chopluyor. WALTER iplere atıyor Big Boot! Devamında da Seated Senton! Strowman bu sırada WALTER'a Shoulder Block vuruyor! Drew'u Powerslam'a kaldırıyor ama başarısız. Drew indiği gibi WALTER yakalıyor, German Suplex! Şimdi de Strowman'ı kavrıyor ama bu hareketi yapması imkansız. Sonunda da Chop ve Big Boot geçiriyor. En sonunda da köşeye doğru Dropkick! Arkasını dönüyor ama CLAYMORE! CLAYMORE! Drew tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: WALTER. (Team NXT) Eleyen: Drew McIntyre. (Team RAW)

İlk elenen maçtaki tek şampiyon oluyor. Bu biraz şaşırtıcı tabii. "Bullshit" sesleri arenada! Priest ringe girip tekmeler atıyor. Sonunda da Clothesline! Aynısını Strowman'a yapmak istiyor ama Strowman köşeye itiyor. Üstüne gelirken Priest kaçtı! Tıpkı üstüne gelen bir kamyondan kaçmak gibi! Bu sırada G blind tag alıp köşeye çıkıyor, Priest'e doğru Moonsault! Ricochet de tag alıp G'ye saldırıyor. Headscissors Takedown için yakalıyor ama Ankle Lock! Ricochet kaçıp iplerden Handspring deniyor ama G yakaladı, Chaos Theory! Riddle tag alarak ringe giriyor. İki güreş temeli olan isim. Riddle belinden tutup yere indiriyor. Ama iki isim de kontrolü ele alamıyor. Riddle Ankle Lock'a çeviriyor! Fakat G kısa sürede hareketi tersine çeviriyor. Riddle kurtulup tekmeler savuruyor ama başarısız. İki isim face to face atarken alkışlar yükseliyor. G köşeden Chaos Theory'e çekmek istiyor ama Ciampa blind tag alıp saldırıyor. G Uppercut ve Back Kick geçirirken Ricochet iplerden sekip iki isme de Handspring Head Kick yapıyor! Owens tag alıyor, kime atlayacak? O CIAMPA YERİNE G'Yİ TERCİH EDİYOR VE FROG SPLASH! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Shorty G. (Team Smackdown) Eleyen: Kevin Owens. (Team RAW)

KO'nun NXT damarı ağır bastı. Daha dün gece Ciampa ile aynı takımdaydı. NXT güreşçileri Owens'ın bu hareketini alkışlıyor. Reigns ringe girse de Corbin blind tag alıyor ve tartışma başlıyor tabii ki. Owens bu sırada Reigns'e Superkick geçiriyor! Corbin saldırmak istiyor, ama Stunner!? Corbin ring dışına kaçsa da Owens takip edip Superkick yapıyor! Ardından Reigns'e Cannonball! Corbin'in peşinden koşup tekmeyi basıyor, Stunner! Hemen ringe sokuyor ama iplerin arasında Ciampa yakaladı, Rope Hung DDT! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Kevin Owens. (Team RAW) Eleyen: Tommaso Ciampa. (Team NXT)

Acıma yetimin sözüne döner koyar durumu oldu! 2 dakika önce Ciampa'ya atlamayan ve onu elemeyen Owens şimdi Ciampa tarafından elendi! Orton RAW takımı için ringe giriyor. Benim yakın zamandaki en hayali maçlarımdan birisi. Endüstrinin en iyi iki heel ismi (bence) karşı karşıya. Orton hemen RKO deniyor ama Ciampa itip Clothesline ile dışarı yolluyor. İplerin arasına alıyor, Orton'ın silahını ona karşı kullanmak mı!? Ama Orton ipleri tutup hareketi engelliyor. Ciampa'yı da indirip bariyerlere fırlatıyor. Orton 3 kere sole survivor olmuş birisi. Bu maçı çok iyi biliyor. Rakibini yakalayıp sırtını aprona çarptırıyor! Klasik Stomplarını saydırdıktan sonra iplere yolluyor ama Ciampa tekmeyi atıyor. Tag verip arkasını dönerken Orton'dan RKO! Ama Priest tag almıştı! Ringe girip The Rekoning deniyor ama Orton kaçtı, RKO! ENDÜSTRİDEKİ EN TEHLİKELİ ÜÇ HARF! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Damien Priest. (Team NXT) Eleyen: Randy Orton. (Team RAW)

Riddle girip üstüne koşarken Orton ona da RKO deniyor ama Riddle tuşa çekti, 1-2-3!

Elenen: Randy Orton. (Team RAW) Eleyen: Matt Riddle. (Team NXT)

Büyük sürpriz! Riddle RAW takımındaki en tecrübeli ismi eliyor! Orton şaşkın. Ama sessizce gitmeye niyeti yok, Riddle'a RKO! Corbin hemen tuşa yatıyor, 1-2-3!

Elenen: Matt Riddle. (Team NXT) Eleyen: King Corbin. (Team Smackdown)

NXT'den sadece 2 kişi kaldı. SD 4, RAW ise 3 kişi. Lee ringe girerken Strowman da tag alıyor. Yine titanların çarpışmasını izleyeceğiz anlaşılan. İki isim face to face yaparken Drew uçarak Clothesline atıyor Lee'ye! Strowman'a Headbutt geçirip aprondaki Reigns'e saldırıyor! Strowman toparlanıp aprondaki RAW takımına sonra da Drew'a saldırıyor. Herkes dışarıda! Strowman inip herkese Shoulder Tackle yapıyor! Tren gelirken önünden çekilin! Seyirci çıldırmış durumda. Tekrardan koşuyor ama Lee ringden inip Strowman ile çarpışıyor! Strowman da yerde! Hakem sayarken Drew ve Lee ringe giriyor, 8-9-10! Strowman dışarıda!

Count-out ile Elenen: Braun Strowman. (Team RAW)

Ricochet tag alıp Lee'ye Missile Dropkick ile atlıyor! Devamında da Corbin'e Enziugiri geçiriyor! Aprondaki Ali'ye de Springboard Dropkick! Aprona geçip Corbin'in kafasına tekme atıyor, sonunda da Springboard Flying Clothesline! İplerden sekiyor dışarıdaki Reigns'e Flying Corkscrew Crossbody! Köşeye çıkıyor, Lee'ye atlıyor ama Lee kaçtı! Fakat Corbin Ricochet'i yakaladı, END OF DAYS! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Ricochet. (Team RAW) Eleyen: King Corbin. (Team Smackdown)

Ciampa ve Rollins tag alırken Ali de eksik kalmayıp ringe giriyor. Ciampa'ya Spinning Heel Kick! Aprona geçiyor, Rollins'e Headkick! Daha sonra Rolling Facebuster ile Rollins'e atlıyor, Rollins havaya fırlatınca arkadaki Ciampa'ya Facebuster nasip oluyor! Rollins rakibinin üstüne gelirken Ali Uppercut vurup köşeden Tornado DDT ile atlıyor! Ciampa ve Rollins dışarı inerken Ali ikilinin üstüne Suicide Dive ile atlıyor! Ama bir kısmı da Corbin'e geliyor. Ali Rollins'i ringe sokup peşinden girecekken Corbin onu dışarı çekip hesap soruyor. Ali hadi lan ordan diyip ringe giriyor ama Rollins'ten CURB STOMP! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Mustafa Ali. (Team Smackdown) Eleyen: Seth Rollins. (Team RAW)

Şimdi de Reigns ve Corbin tartışmaya giriyor. Seyirciler Chicagolu Ali elenince hemen "CM Punk" sloganlarına başlıyor tabii ki. Bu sırada su uyur RAW uyumaz. Rollins ve Drew ikilisi herkese saldırıyor. Drew Ciampa'yı ringe sokup üstüne atlıyor. Devamında ayaklarından sırtlıyor, INVERTED ALABAMA SLAM! Tuşa gidiyor, 1-2 ama Ciampa kurtuldu! İki eski NXT Şampiyonu karşı karşıya. Drew Claymore için üstüne koşuyor ama Reigns'ten SPEAR! RİNGE GİRİP SPEARLIYOR! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Drew McIntyre. (Team RAW) Eleyen: Roman Reigns. (Team Smackdown)

Rollins hemen Reigns'i tuşa çekiyor ama başarısız. İkili kalkınca Rollins'ten Leaping Enziugiri! Reigns dışarı inerken Rollins üstüne koşuyor ama Reigns'ten Uppercut! Devamında da Drive By! Ringe girecekken Ciampa tutuyor, Rope Hung DDT! Hemen bacaklarının arasına alıyor ama Reigns kaçtı, Superman Punch! Lee tag alacakken Corbin ringe girip ona saldırıyor. Reigns'i köşesine çekip tag alıyor. Onu bir güzel de azarlıyor. Ayak bağı oluyorsun diye bağırıyor. Ciampa'yı Chokeslam'e kaldırıyor ama Ciampa kaçtı, Reigns'ten de Corbin'e Superman Punch! İplerden sekiyor, SPEAR! Ciampa şaşkın gözlerle tuşa yatıyor, 1-2-3!

Elenen: King Corbin. (Team Smackdown) Eleyen: Tommaso Ciampa. (Team NXT)

NXT'den 2 kişi, RAW ve SD'den 1'er kişi kalmış durumda. Ringde Ciampa, Rollins ve Reigns var. Tabii Reigns ve Rollins takım oluyorlar! Ciampa iki isme de saldırıyor. Fakat Rollins ve Reigns çabucak üstün geliyor. Lee saldırmak istiyor ama o da dayaktan nasibini alıyor. Rollins Ciampa'yı ringden patketleyip Reigns'e bir şeyler söylüyor. Masaya Powerbomb zamanı. Ama bir kişi eksik sanki? Rollins masanın üstünü temizledikten sonra havaya kaldırıyor ama KEITH LEE! İki ismin üstüne atlıyor! Ciampa Rollins'i ringe sokup dizliğini çıkartıyor, Running Knee! Havaya kaldırıyor, Project Ciampa! Tuşa gidiyor, 1-2 OLMADI! CIAMPA İNANAMIYOR! Fairytale Ending'e kaldırıyor ama Rollins indi, Superkick! Karnına Back Kick! İplerden sekiyor, Stomp!? Ama Ciampa kaçıp tekme atıyor. Rollins dirsekle yanıt verip köşeden atlıyor ama Ciampa'dan Bicycle Knee! Fairytale Ending'e kaldırıyor ama Reigns ringe girip Superman Punch savuruyor! Rollins'ten de Curb Stomp! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Tommaso Ciampa. (Team NXT) Eleyen: Seth Rollins. (Team RAW)

Lee ringe girerken kendisine tribünlerden büyük bir destek var. Lee iki isme de Shoulder Tackle geçirdikten sonra Rollins'i bir köşeye fırlatıyor. Daha sonra ikiliye geliyor ama onu aprona alıyorlar. Lee iki ismi de yumruklayıp aprondan üstlerine atlıyor! Rollins'i omzuladı ama Rollins ayaklarının üstüne inip Enziugiri geçiriyor! Devamında da Superkick! Köşeye çıkıyor, Frog Splash! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Arenadan Rollins'e büyük bir tepki var. "NXT" sesleri yükselince Rollins "NXT'yi ben yarattım ben yok edeceğim" diye bağırıyor! Curb Stomp için geliyor ama Lee omuzladı, GROUND ZERO! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Seth Rollins. (Team RAW) Eleyen: Keith Lee. (Team NXT)

Team RAW için maçın sonu geldi! Arenada Lee'ye büyük bir destek var. Reigns ringe girip Superman Punch deniyor ama Lee'den Spinning Heel Kick!? O da olmadı. Reigns'ten Superman Punch! İkincisinde başarılı. Bir tane daha! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Spear için üstüne geliyor ama Lee havaya kaldırdı, SITOUT POWERBOMB! Tuşa gidiyor, 1-2 OLMADI! Lee hemen köşeye çıkıyor, Moonsault!? Ama Reigns kaçtı, SPEAR! Tuşa gidiyor, 1-2-3!

Elenen: Keith Lee. (Team NXT)

Sole Survivor: Roman Reigns. (Team Smackdown)


Reigns Smackdown'a galibiyeti getiriyor! Durum 3-2-1 oldu. Tekrarları izliyoruz. Seyirciler iki ismi alkışlarken Reigns yumruğunu uzatıyor Lee de ona fist bump yapıyor. Karşılıklı saygı. Lee ringden inerken Reigns köşede galibiyetini kutluyor. Bu maçtan çıkan bir gerçek var ki RAW takımı iyice rezil olmuş durumda.

Becky Lynch arka alanda maç öncesi konuşuyor.Becky Lynch: Survivor Series, Chicago, üç şampiyon karşı karşıya. Haftalardır süren istilalar, saldırılar. Hepsi bana kendim hakkında birtakım şeyler öğretti. Bu konuya daha sonra geleceğim. Shayna Baszler. Tüm bu istila olayları sürerken ben dünyanın dört bir köşesinde dövüşüyordum, sen ise bu maç için hazırlanıyordun. The Man olmanın getirdiği sorumlulukla her gün mücadele ederken sen bu maç için özellikle antrenman yaptın. Spor salonundan uzak kaldığım her saniye, her dakika, her saat senin gibi bir makineye karşı benim haneme eksi yazar bunu biliyorum. Ama kendim hakkında öğrendiğim şeyleri hiçbir spor salonu, hiçbir antrenman bana öğretemez. Elde etmek için ölümüne çalıştığım bu şeyleri elimden almak için beni tamamen yok etmen gerek. Bu kainatta beni yerde tutabilecek kimse yok. Sana gelirsek Bayley, her platformda seni küçük gördüğümü, önemsemediğimi söylüyorsun. Olayları çarpıtma. Beni defalarca itip kakan sendin. Arkamdan saldırdın, sandalye ile saldırdın. Bayley senin için kendi kurallarımı hiçe saydım. Bunları yapmana rağmen hiçbir zaman peşine düşmedim, intikam aramadım. Bana defalarca saldırmana rağmen. Çünkü sende kendimi gördüm. Ama herkesin bir dayanma sınırı var. Canını yakmak istemedim. Ama bu gece yakacağım.

Şampiyondan cool bir promo izledikten sonra WrestleMania 36'nın tanıtımını izliyoruz. Gelecek sene Tampa Bay'de gerçekleşecek. WWE Şampiyonluk maçının promosunu izliyoruz.Ringe döndüğümüzde önce Rey Mysterio geliyor. Jokerden özenilmiş bir görünüşü var. Ardından da şampiyon Brock Lesnar geliyor.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar, damas y caballeros! Mi nombre es Paul Heyman! Bu gece sizlere, mucize ya da katliam, No Holds Barred ve katliam uzmanı birini tanıtacağım. 285 pounds ya da 2.5 tane Rey Mysterio ağırlığında gelen birisi. Saltanatını sürdüren, kemerini koruyacak, tartışmasız WWE Şampiyonu, Brock Lesnar!

No Holds Barred Match
WWE Championship
Brock Lesnar (w/Paul Heyman) (c) vs Rey Mysterio


"Rey hemen ringden inip aşağıdan demir sopasını alıyor. Ringe dalarken Lesnar kaçıyor. Rey onu kovalarken Lesnar'dan Clothesline geliyor! Ama Rey demir sopasını elden bırakmıyor. Lesnar kaldırıp üçüncü kez Clothesline patlatıyor. Rey sopasını bırakırken Lesnar onu ringden yolluyor. Peşinden inip spikerlerin arasına fırlatıyor! Masanın karton örtüsünü hazırlayıp Rey'i Belly to Belly Suplex ile üstüne uçuruyor! Kaldırıp sırtını ring demirine çarptırıyor! Tamamen tek taraflı bir dövüş bu. Lesnar tekrardan omuzlayıp götürmek istiyor ama Rey demire çarptırıyor! Ringe girip demir sopayı yakalamak istiyor ama Lesnar izin vermedi! Hemen yakalıyor, German Suplex! Bir tane daha! Lesnar dalga geçercesine sopayı Rey'e doğru itiyor. Al da vur der gibi. Bir German Suplex daha. Bu sırada Dominik! Elinde beyaz havlu ile ringe giriyor. Rey'e saldırmaması için yalvarıyor. Lesnar havluyu elinden alıp Dominik'in boğazına yapışıyor. Ama Rey'den Low Blow! Low Blow! Bir tane de Dominik'ten! Rey sopayı alıp Lesnar'ın karnına savuruyor! Şimdi de sırtına! Dominik de sandalye ile ringe girip Lesnar'ın sırtında patlatıyor! Lesnar iplerde! Dominik ve Rey iplerden sekiyor, DOUBLE 619! DOMINIK KÖŞEYE ÇIKTI, FROG SPLASH! REY DE ÇIKTI, BİR TANE DE ONDAN! İKİSİ ÜSTÜNE YATIP TUŞA GİDİYOR, 1-2 OLMADI! NEREDEYSE OLACAKTI! BEN BİTTİ SANDIM! HEYMAN ŞAŞKINLIKTAN KÜÇÜK DİLİNİ YUTMUŞ DURUMDA! İkili köşeye çıkarken Lesnar bir anda Dominik'i yakalayıp German Suplex ile fırlatıyor! Rey üstüne atlamaya çalışıyor ama Lesnar yakaladı, F5! Tuşa gidiyor, 1-2-3!"

Kazanan ve hala WWE Şampiyonu: Brock Lesnar.

Seyirciler bir an inanmıştı. Çok cool bir andı aslında. 2000'lerin ortasında uğruna velayet maçına çıkılan çocuk büyüdü ve Lesnar'a saldırdı. Godfather Eddie Guerrero'nun gururla izlediğine eminim. Tekrarları izliyoruz.

Gecenin son maçındayız. Kadınların promosunu izliyoruz.

Promodan sonra ringe önce Bayley geliyor. Onu takip eden isim Shayna Baszler. En son gelen de Becky Lynch. Assolistler en son sahneye çıkar.

"Inter Brands" Triple Threat Match
"RAW Women's Champion" Becky Lynch vs "Smackdown Women's Champion" Bayley vs "NXT Women's Champion" Shayna Baszler


"Shayna ve Becky yüzleşirken Bayley arkadan saldırıyor. Shayna ile yumruklaşırken Becky Bayley'i oradan çekiyor. Sonra da bir yumruk patlatıyor. Shayna da ona patlatıyor. Bayley Clothesline ile Becky'i etkisiz hale getiriyor. Shayna Bayley'i yere alıp yumrukluyor. İki isim de dövüşerek dışarı iniyor. Bu sırada Becky aprondan ikilinin üstüne atlıyor! Bayley'i ringe sokup Back Kick'i geçiriyor. İplerden sekti, Clothesline! Tuşa gidiyor, 1 olmadı. Leg Drop ve Elbow Drop attıktan sonra iplerden sekiyor, Spinning Leg Drop? Ama Bayley kaçıp saçından çekerek yere çarptırıyor. Tuş denemesi ama Becky klasik kalkışını yapıp dışarıdaki Shayna'ya Baseball Slide yapıyor! Aprondan Bayley'e tekmeler savurup köşeye çıkıyor ama Bayley izin vermiyor. Yakalayıp ringe fırlatıyor. Üstüne koşup Sunset Powerbomb ile köşeye çarptırıyor! Tuşa gidiyor, 1-2 ama Shayna bozdu! Bayley'i köşeye çarptırıp Becky'nin bileğini büküyor koluna atlayacakken Bayley arkadan saldırıyor ama bunun pek etkisi olmamış gibi gözüküyor. Bayley Shayna'yı köşeye çarptırıp Stompladıktan sonra Snapmare ile yere alıp tuş deniyor, 1- olmadı. Kaldırırken Shayna kolunu büküp yere indiriyor ve üstüne Stomp atıyor! Köşeye yollayıp üstüne gelirken Becky ringe girip saldırıyor. İkisini de köşeye alıp tekme atmak istiyor ama Bayley tekmesini yakalayıp yere çarptırıyor ve Shoot Kick geçiriyor! Bayley de Shayna'ya Clothesline yapıyor! Becky'i Stompladıktan sonra iplerde iyice boğuyor. Köşede Shoulder Block'lar yaptıktan sonra açılıp üstüne geliyor ama Becky'den dirsek darbesi! Üstüne gelirken Bayley yere indirip kafasını defalarca zemine çarptırıyor. Tuş denemesi başarısız. Shayna ringe girmek istiyor ama Bayley'den izin yok. Becky toparlanıp Bayley'i yumrukladıktan sonra köşeye yolluyor. Üstüne gelirken Bayley rakibini yere alıp iyice yumrukluyor. Üstünde tepindikten sonra tuş deniyor ama yine başarısız. Kaldırıp dizi çaktıktan sonra aprona alıyor, Necksnap! Tuşa gidiyor, 1-2 ama Shayna bozuyor. Aprona geçiyor ama Bayley'den bir Necksnap de ona. Becky Bayley'nin kafasına tekme attıktan sonra yakalayıp Bexsploder Suplex yapıyor! Bir tane de Shayna'ya! İkiliyi boynunda yakalıyor, DDT & Reverse DDT Combination! Bayley'nin üstüne yatıyor, 1-2 olmadı! Şimdi köşeye çıkıyor, Flying Leg Drop! Tuşa gidiyor, 1-2 ama Shayna bozdu. Becky Shayna'yı dışarı alırken Bayley tuşa çekiyor, 1-2 ama Becky Dissarmer'a çevirdi! Shayna ringe girip Becky'e tekme atıyor, Gutwrench Powerbomb! Bayley de Shayna'ya diz darbeleri ile saldırıyor. Tuş denemesi yine sonuçsuz. Şimdi yakalıyor, Bayley to Belly! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Kaldıracakken Shayna yumruk atıp Gutwrench deniyor ama Bayley iplere çarptırıyor. Devamında da Running Knee! Üstüne gelecekken Shayna yere alıp iyice yumrukluyor. Kaldırıp Suplex ile fırlatıyor. Tuş denemesi yine başarısız. Karşılıklı yumruklaşma var. Shayna Suplex'e tutuyor ama Bayley engelledi, Shayna bu sefer omuzluyor, fakat Becky köşede! İkiliye Missile Dropkick ile atlıyor! Shayna ve Becky karşılıklı yumruklaşıyor. Bayley de partiye dahil olup ikiliye Crossbody ile atlıyor. Shayna'yı kaldıracakken Shayna bir anda kucaklayıp köşeye getiriyor. Yumrukladıktan sonra köşeye çıkartıp Super Plex için yakalıyor ama Bayley'den izin yok. Becky dahil olmak istiyor ama Bayley aprona inip suratına tekme atıyor. Devamında üstüne atlamak istiyor ama Shayna'dan Kirifuda Clutch! Bayley apronda çırpınıyor! Triple Threat'te rope break yok! Becky ringe girip Shayna'ya arkadan saldırıyor. Şimdi yakalıyor, Powerbomb! Tuşa gidiyor, 1-2 olmadı! Dissarmer deniyor ama Shayna Kirifuda Clutch'a alıyor! Becky aprondaki Bayley ile çarptırıp tuşa çekiyor, başarısız! Hemen yakalıyor, Dissarmer! Shayna yuvarlanarak kilitten kurtuluyor ve Kirifuda Clutch bağlıyor! Bayley dahil olmak isteyince Shayna onu dışarı alıyor ama Bayley'nin kolayca gitmeye niyeti yok. Shayna'yı dışarı alıyor ama Shayna onu ring demirine itiyor! Becky de aprondan üstüne atlıyor. Ama kalkmadan Shayna bariyerlere fırlatıyor! Daha sonra da ring demirine! Şimdi de merdivenlere! Bir kez daha! Spiker masasında da sektiriyor! Omuzlayıp masanın üstüne çarptırıyor! Bu sırada Bayley olaya dahil olup Shayna'ya saldırıyor! Ringe sokup Bayley to Belly'e almak istiyor ama Kirifuda Clutch! Bayley tuş denemesi ile kurtulamayınca Back Suplex ile kurtuluyor! Şimdi köşeye çıktı, Elbow Drop!? Ama Shayna'dan Kirifuda Clutch! Bayley çırpınıyor ve sonunda pes ediyor!"

Kazanan: "NXT Women's Şampiyonu" Shayna Baszler.

NXT 4-2-1 kazanıyor! Çok şaşırtıcı bir skor! NXT iki brandi de adeta siliyor. Tekrarları izliyoruz. Shayna spiker masasının üstüne çıkıp sevinirken Becky bir anda ayağından çekiyor! Ardından bariyerlere çıkıp üstüne Leg Drop ile atlıyor! Masa paramparça! Becky kemerini kaldırırken şovun sonuna geliyoruz.

PPV Değerlendirmesi

Cross-over'lar her zaman güzel bir heyecan katar seyirciye. Ben de izlerken keyif aldım. Açılış maçı güzeldi, Rhea Rhipley'nin üstün çıkması güzel bir detay oldu. Mid-card şampiyonların arasındaki maç da güzel tempodaydı. İzlerken ulan atlayayım şurayı dedirtmedi. Gecenin maçı NXT Şampiyonluk maçıydı. Cole ve Dunne'ın uyumları çok iyiydi. Hele hele Takeover'daki maçtan bir gün sonra böyle bir maç çıkartabilmeleri takdire şayan. Fiend vs Bryan maçı da yer yer güzel anlara sahne oldu. YES Movement'ın maç içinde geri dönmesi izlerken sevindirdi. Ama şu kırmızı ışık işi hala kötü. Erkeklerin Survivor Series maçı yine şovun kalite ortalamasına uydu. Düşünülenin aksine sole survivor'ın Roman Reigns olması bence doğru ve izlemesi zevkli karardı. Sole survivor olarak "buralar benim" mesajını güçlendirdi, bu sırada Keith Lee'yi de insanların gözünde yükseltmiş oldu, win-win durumu. WWE Şampiyonluk maçı şovda en eğlendiğim maç olabilir. Çünkü umutlarım düşüktü, Lesnar'ın kazanacağını biliyordum fakat Dominik'in işe güreşçi edasıyla karışması çok iyiydi. Main Event maçı gecenin en kötü maçıydı. Zaten sonraki günlerde maç hakkındaki kötü yorumlar da bu görüşüme destek verir. Genel olarak ilerleyen yıllarda açıp özetini zevkle izleyebileceğim bir şov oldu. 7.5/10 puanım.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2019, 22:54   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 19.208
Konular: 1177
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1363153
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1363153
Mesajlar: 19.208

Standart

Eline sağlık kardeşim. Listeye ekleyeceğim yarın.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
13x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
1 Şov Değerlendirmesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
8 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
NXT The Great American Bash 1. Gece İkincisi
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : FB4Life#2257
YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2019, 22:56   #3
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nereden: Ankara
Mesajlar: 22.698
Konular: 1578
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 349457
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 349457
Mesajlar: 22.698

Standart

İnceleme yapan Super Disaster... Foruma yeni kaydolmuş gibiyim şu an. Resimli incelemeleri pek sevmem ama türünün en iyisini yapmışsın yine kral, eline sağlık.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2019, 23:41   #4
swiss cyborg
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 36.550
Konular: 4468
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 3627855
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3627855
Mesajlar: 36.550

Standart

Vaaaay eski incelemecilerden kim kaldı be? Eline sağlık.
imza


"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

#uncensoredRPG: AJ Styles

Başarılar:
Ocean's Championship (1 kere)
"Current" Hardcore Championship (1 kere)
Makale | Her Güzel Şeyin Bir Sonu Vardır
Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2019, 01:08   #5
MADEM ÖYLE, İŞTE BÖYLE
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: ANKARA
Mesajlar: 5.578
Konular: 163
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 438206
Rep Derecesi: basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
basaranflair basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 438206
Mesajlar: 5.578

Standart

Eline sağlık.
imza


CHARLOTTE FLAİR


NXT Women's Championship (2 time)
WWE Divas Championship (1 time)
WWE Raw Women's Championship (4 times)
WWE SmackDown Women's Championship (5 times)

2020 WOMEN'S ROYAL RUMBLE WİNNER
basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2019, 07:53   #6
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 20.308
Konular: 4470
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1060882
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1060882
Mesajlar: 20.308

Standart

Eline sağlık bro.
imza

BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2019, 15:50   #7
Kayıtlı Kullanıcı
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 1.761
Konular: 27
Favori Güreşçisi: Adam Cole
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 88105
Rep Derecesi: KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KonforluKlozet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KonforluKlozet KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 88105
Mesajlar: 1.761

Standart

Eline sağlık.
imzaADAM COLE BAY-BAY
KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2019, 16:01   #8
Banned
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 4.729
Konular: 145
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Matanza
Rep Puanı: 104938
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 104938
Mesajlar: 4.729

Standart

Eline sağlık reis.
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.