GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-08-2011, 00:31   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 5 Ağustos 2011 SmackDown!

Hazırlayanlar:Shaman Of Sexy , WWWYKI

SD bu hafta Mark'ın sakatladığı insanlara yaptıkları ile ilgili bir video ile başlıyor daha sonra bu adamla karşılaşmak isteyen adamla ilgili bir video görüyoruz.Bu adam Sheamus'tan başkası değil!Daha sonra arenaya gidiyoruz.Cole , SummerSlam'de Sheamus ve Mark Henry arasında bir maç olacağını söylüyor.

SHEAMUS VS. THE GREAT KHALI W/JINDER MAHAL

Zil çalıyor ve ikili lock-uplar ile başlıyorlar ancak Khali , Sheamus'u yere atıyor ve kollarını kaldırıyor.Sheamus kalkar ve forearm darbeleri ardından bir kaç yumruk ama daha sonra Khali'den bir chop geliyor . Daha sonra Sheamus , Khali'yi iplerde tutuyor ve ğöğüsüne forearm darbeleri vuruyor.Sheamus aprona gidiyor ve bir knee lift yapıyor köşeye çıkıyor ancak Khali onu dışarı atıyor.

Khali , Sheamus'u yerden aprona aldı ve onu ringe attı.Khali'den bir kaç tekme ve bir clothesline.Khali'den bir nerve hold ardındanda bir headbutt.Khali , Sheamus'u köşede tekmeler ardından yerde iken ayağı ile choke yapar ona.Daha sonra Khali'den bir chop darbesi.Sheamus'tan bir running double sledge ancak başarısız ve Khali'den bir back elbow ancak Sheamus'tan bir tekme ve ardından running knee lift.

Sheamus , Brogue Kick denedi ancak Khali'den bir chop ve tuş denemesi ancak Sheamus kurtuldu.Khali'den bir Khali Krush ve Sheamus yerde.Sheamus tuştan kurtulur ve daha sonrada Khali kilit bağkar ancak Sheamus kurtulur.Sheamus bir Brogue Kick yapar ve tuşa gider!

Kazanan:Sheamus

Reklamlar ve reklamların ardından WWE Rewind gelir ve Beth'in Heel turnunu görürüz.

AJ LEE VS. NATALYA

İkili el sıkışır ve maç başlar AJ'den bir waist lock ancak Natalya kurtulur ve AJ bir hammer lock dener ancak Natalya arm drag takedown ike kurtulur.AJ Headscissors dener ancak Natalya buna izin vermez.AJ bir snapmare dener ancak Natalya AJ'i yere itti.AJ bir side headlock ve köşeye çarptırır Natalya'yı ve Natalya yerde.AJ'den bir wheelbarrow into arm drag ve tuş denemesi ancak Natalya kurtuldu.Natalya , AJ'i düşürdü ve bir spinning knee drop Natalya'dan.AJ bir crucifix dener ancak bu bir sunset flip olur ve tuş denemesi ancak başarısız.Natalya bir sharpshooter bağlar ve AJ hemen pes eder.

Kazanan:Natalya

Natalya galibiyetini kutlar daha sonra AJ'e bir şeyi var mı diye bakar ancak kafasını yere vurur.AJ'i aprona alır ve bir snap suplex.Ardından mikrofonu alır.

Natalya:Beth , seninleyim. O tatlı prenseslerin günleri artık bitti.

Ardından reklamlar ve reklamlardan sonra Matt Striker'ın yanında Randy Orton var.Matt , geçen hafta maçtan sonra yaptıkları ile ilgili sorar.

Orton:Christian haklı olabilir bazı sinir kontrolü sorunlarım var.Ancak SummerSlam'de olacak maç bir No Holds Barred maçı ve Christian bana sinir kontrolüm hakkında yardım edecek.Christian , Dünya Kemerini DQ ile alan tek kişi.SummerSlam'de beni tuş ettirmesi veya pes ettirmesi lazım ve bu Christian'ın yapamadığı ve yapamayacağı bir şey.

Gabriel'in Güney Afrika videolarından bir tanesi daha ve bu media ile ilgili biraz.Justin , WWE'nin Güney Afrika'da 7 gün TV'de olduğunu ve büyük medya ilgisi çektiğini söylüyor.Her yerde tanındığını söylüyor.Memleketi Cape Town'da aldığı reaksiyonun müthiş olduğu ve o gün 450 splash yapmaya giderken hissettiği heyecanı başka hiç bir yerde hissetmediğini söylüyor.

Geçen hafta Bryan ve Wade arasında olanlardan bir video izliyoruz ve Barrett gelip Cole & Booker & Matthews'a anona masasında katılıyor.Cole , Lebell Lock'un yasaklanması gerektiğini söylüyor ve Wade'de geçen haftadan bir omuz problemi olduğunu söylüyor.Ardından reklamlar

DANIEL BRYAN VS. TYSON KIDD

Maç başlıyor ve bir Greco Roman knuckle lock ve Tyson avantajı sağladı.Bryan yuvarlandı ve avantaj onda.Bryan'dan bir Northern Nights suplex , Kidd bir köprü dener ancak Bryan'dan tekrar Northern Nights Suplex ve Tyson'dan bir köprü daha.Kidd bir diz darbesi ve Bryan'ı köşeye atar ancak Bryan köşeden sekerek Tyson'ın üstünden kaçar ve bir running clothesline ve tuş denemesi ancak başarısız.

Kidd , tekmeden korunmak için iplere tutunuyor ve Tyson'dan bir tekme ve aprona kaçıyor ancak Bryan'dan bir dropkick ve Tyson dışarıda ve Daniel üstüne bir suicide dive ile atlıyor.Bryan , Kidd'i içeri attı ve kendisi girecekken , Kidd'den bir tekme ve bir Dragon Screw Leg Whip , ardından Daniel'ın bacağını yere vuruyor.Ardından bacağa çalışmaya devam ediyor ve tekme atıyor ancak hakem uyarıyor.Kidd, bacağı ring demirine vurdu ve ring demirinde bir figure-4-leg lock bağlıyor ve reklamlar.

Reklamlardan sonra Kidd'den Bryan'ın bacağına bir dropkick ve bacağa elbow droplar ile vurur ve bir Indian Death Lock , Bryan yumruklar ile kurtulmaya çalışır ancak Tyson bırakmaz.Bryan daha sonra Tyson'un kafasına darbeler indirerek kurtulur ve bir snap suplex Bryan'dan ardından köşeye çıkar ancak bacağından dolayı yavaş çıkar ve Kidd ona vurur ve Bryan köşede kalır.Tyson , superplex dener ancak Bryan kafa darbeleri ile kurtulur.Bryan'dan bir missile dropkick yapar ancak bacağını tutar çünkü bacağından darbeler yedi maç boyunca.

Bryan'dan , Kidd'in göğüsüne tekmeler ancak sakat bacak ile vuracakken Tyson onu tutar ve bir Dragon Screw Leg Whip yapar ve bir single boston crab bağlar ancak Bryan iplere tutunur.Kidd'den bir slingshot leg drop.Bir kez de springboard elbow drop yapacakken Daniel dizlerini çeker ve Lebell Lock dener ancak Kidd izin vermez.Karşılıklı roll-uplar gelir bir süre ancak tuşu bulan olmaz.

Kidd'den ard arda tekmeler ancak Daniel tutar ve onu iplere yollar iplerde ard arda forearm darbeleri vurur ancak hakem onlar ayırır.Kidd , Daniel'ın kafasına bir forearm ve ardından heel kick dener ancak isabetsiz ve bir round house kick yapar ve bir Guillotine choke yapar ve Kidd pes eder.

Kazanan:Daniel Bryan

Zack Ryder arka alanda yürüyor ve reklamlar...

Reklamlardan sonra Zack Ryder geliyor...

Zack:Burası Broski Adresi millet , herkese ZackDown'dan merhabalar.Geçen hafta reytingler tavan yaptı çünkü HHH beni Teddy'nin asistanı yaptı.Woo Woo Woo!Bu ilk Showski dir ve bir çok değişiklik olacak.

O sırada IC Şampiyonu Zeke'nin müziği çalar.

Ezekiel:Ne düşündüğünü biliyorum.Düşünüyorsun ki Zeke buray geldi ve geçen hafta onu bir handicap maçına koyduğum için kafamı kopartacak , ancak bunu yapmayacağım.Buraya gelme nedenim beni neden geçen hafta o maça koyduğun.

Zack:Bak bunu maçtan önce konuştuk.

Ezekiel:Sınırlı olan gücünü bir handicap maçı yapmak için kullanmayacaktın.

Zack cevap arar ama bulamaz o sırada Cody'nin theme songu çalar ve Ted ile Cody gelir.

Cody:Doğru olan laf ekşi üzümler.Sen bir şampiyon olmayı hak etmiyorsun ve kemeri kaybettiğin zaman nedeni iyi gözükmediğindir.Ben o kemeri kazandığımda hiç olmamış bir şey yapacağım.Nasıl arkadaşım Ted'in kariyerini canlandırdıysam o kemeride canlandıracağım.

Ezekiel:Hiç bir eşyi canlandırmayacaksın.Ted'i kullanıyorsun.Kullanılmak nedir bilirim.Corre'da Wade'in egosu için kullanılıyordum ancak daha sonra Wade'e gününü gösterdim , özgürlük kadar güzel bir şey yok.

Cody:Ted kendisini benimle birleştirdi çünkü kendisini gelecek ile birleştirmek istedi.Senin bu cahilliğin IC kemerini vasat yapıyor.Ted , özgürdür ve Ted'e öneriyorum ki gidip Jackson'u dövsün.Bu sana ve co-gm ye bağlı.

Zack bunun kendisi için farketmeyeceğini söylüyor ve o sırada Teddy geliyor.İlk olarak dansını yapıyor ve Zack'te o dansı ringde yapıyor.

Teddy:Zack , sana ne uyuyor bilmiyorum ama umurumda değilim ve sen bir yardımcı gm değilsin sen benim yardımcımsın.Maçları ayarlamak yerine maç yapacaksın.Zack bu gece rakibin Ezekiel Jackson ve Ted ile Cody ringden yasaklıdırlar.

ZACK RYDER VS. EZEKIEL JACKSON

Ryder'dan bir side headlock ancak Jackson'dan bir shoulder tackle ve onu Irish Whip'e yollar Zeke.Jackson'dan bir spinning side slam ve tuş denemesi ancak Zack kurtuldu.Zack'i köşeye atar ve üstüne koşar ancak bir boot yer Zeke.Ardından bir running boot ve tuş denemesi ancak başarısısız.Ryder'dan bir forearm darbesi ve bir neckbreaker , o sırada Teddy ofisinden izliyor.

Ryder bir front facelock yapmış ancak Zeke bundan kurtuldu ve iki clothesline gelir Zeke'den ardında köşede bir clotesline.Jackson , Irish Whip'e yollar ancak Ryder'dan bir dirsek darbesi.Ryder köşeye gider ancak Zeke onu tutar ve ardından 3 kez slam yapar ve ardından Torture Rack ve Zack pes eder.

Kazanan:Ezekiel Jackson

Teddy'nin ofisindeyiz ve yüzünde bir gülümsemesi var ve kapı çalınır ve Teddy girin der ve saksofon sesi çalar.Teddy bir şeyi düşürür ve kadın çizmeleri görürüz daha sonra bir bakarız ki bu kadın Aksana!Siyah saçlı!

Aksana:Merhaba ben Aksana.Sizin gibi güçlü biriyle tanışmak çok güzel.Sizinle iş hakkında konuşmak istiyorum.

Teddy:Şu an biraz meşgulüm , kartımı alın ve daha sonra beni arayın.

Aksana:Bu bir iş numarıs ben kişisel görüşmek istiyorum.Kişisel telefon numaranızı alabilirmiyim?

Teddy kişisel numarasını verir ve bu segmentten sonra Mark Henry'i arkada yürürken görürürüz ve reklamlar.

MARK HENRY VS. VLADIMIR KOZLOV

Kozlov hemen waist lock uyguluyor.Fakat Mark onu engelleyip punchlar uyguluyor.Köşeye doğru splash uyguluyor ama ıskalıyor.Kozlov üstünlüğü alıyor.Omuz ve diz darbeleriyle.HeadButt'lar uyguluyor.Fakat Henry RBB ile karşılık veriyor.Henry hemen Kozlovun kafasına tekme atıyor.Sonrasında kaldırıp World Strongest Slam'i vuruyor.Ve tuş!

Kazanan:Mark Henry

Maçtan sonra Henry gider ve sandalye alır ve bunu Kozlov'un ayak bileğine koyar ve köleye öıkar ve bir Vader Bomb yapar.

O sırada Sheamus elinde bir sandalye ile gelir ancak Kozlov saldırıyı çoktan almıştır.Henry , dışarı çıkmıştır ve anons masasının kapağını ringe atar.Sheamus , Henry'nin ringe gelmesini ister ancak Henry gelmez ve sağlık görevlileri Kozlov'a bakarken Henry oradan gider.Kozlov'u bir sedye ile götürürler.

Arka alanda JoMo parkurda yine koşuşturuyor ve maça ısınıyor ardından Todd Grisham görünür ve Sheamus'u durdurur ve Sheamus'tan Mark Henry hakkında yorum yapmasını ister.

Sheamus:Bilmek istiyorum ki Henry ne tür bir yatartık.Henry , rakiplerini yenmekten memnun olmuyor onları yok etmekten memnun oluyor.Onların WWE'ye olan sevgisini ve isteğini söküp alıyor.Big Show ve Kane'e bunları yaptı ve şimdide Kozlov'a.SummerSlam'de bu olmayacak.Kimse benim WWE'de olma tutku ve isteğimi alamaz.En büyük nedeni ise benim İrlandalı olmam.Bende bir İrlandalının şansı var.24 karatlık bir nal ile doğmuşum (Deyim herhalde).İstersem o nalı alır ve onun kafasına atarım!Mark'ı sahile çekeceğim ve Shamu ve diğer arkadaşları ile yüzebilecek.

GILLICUTTY &OTUNGA & JTG VS. BARRETTA & USOS

Jey ve JTG başlıyorlar.Jey , Jimmy'e tag veriyor takım hareketi uyguluyorlar.JTG, McGullity'etag veriyor.Michael , Jimmy'e tekmeler ve yumruklar atıyor.Otunga tag alıyor, takım hareketi uyguluyorlar.Otunga chin lock uyguluyor ama Jimmy yumrukluyor.Otunga, onu tekrar düşürüyor ve Michaele tag veriyor.Michael yumruklar atıp Otunga'ya yeniden tag veriyor.İkili Jimmy üzerinde takım hareketi uyguluyorlar.Otunga üstünlüğü almışken Jimmy tekme atıp Trent'e tag veriyor.Michaelda tag alıp geliyor.JTG ile ortak çalışıp Barretta'yı mahvediyorlar.JTG, Jey'e dalıyor.Himmy'de Otungaya superkick yapıyor.Ama Otunga onu düşürüyor.Trent moonsault deniyor ama ıska geçiyor.Otunga tag alıp ringe giriyor ve tuş!

Kazananlar:David Otunga , Michale McGillicutty & JTG

Maçtan sonra reklamlar ve reklamlardan sonra Johnny Curtis var.

Curtis:4. sezon kazananıyım ve artık oynama zamanı bitti çünkü haftaya Johnny Curtis debutunu yapıyor.

Daha sonra anonsörler WWE kemeri hakkında konuşuyorlar ve Raw Rebound zamanı...

Ardından CC ve Matt Striker arka alanda.Striker , geçen hafta HHH'in ayarladığı maç hakkında soruyor.

Christian:Açıkçası hayal kırıklığına uğradım ancak şaşırmadım çünkü Orton , SD'ye geldiğinden beri Teddy'e , hakemlere ve fanlara sahip.Hatta bu arenadaki kaybedenler bile onun arka cebinde.Onun şampiyon olmasını istiyorlar benim değil ve HHH'de bu listeye eklendi.Ve başka sorun varsa sorabilirsin.

Daha soramadan R-Truth oraya geliyor.

R-Truth:Sence komplo var mı?

Christian:Buraya bunu söylemek için gelmedim ancak bu dopru var.

R-Truth:Christian tıpkı geçen Raw'da Miz'in dediği gibi söyledin.Bütün bu Little Jimmyler hakkında endişelenme.Ben iyi R-Truth'um.Tıpkı geçen hafta Mr. Hs senin canını nasıl acıttıysa bu gece bende Orton'u geçen hafta yaptığı için acıtacağım.

Truth oradan gider ve CC Little Jimmy'nin kim olduğunu merak eder.

RANDY ORTON & JOHN MORRISON VS. R-TRUTH & CHRISTIAN

Truth ve Orton başlıyorlar.Truth tekme atıyor.Köşeye sıkıştırıp dövüyr.Hakem onu uarıyor.Ama Truth durmuyor.Hakem yine uyarıyor.Orto bir anda ayaklanıp closhline'lar yapıyor.Morrison tag alıp ringe dalıyor.Bu sırada Christian ve Ortonda dövüşüyorlar.Morrison headlock yapıyor.Morrison drop kick yapıyor.Christian giriyor.Tekmeler atıp Trutha tag veriyor.Truth giriyor fakat Morrison ona tekme yumruk kombinasyonu uyguluyor.Truth yumruk atıp suplex stunner deniyor fakat Morrison ayaklarını kullanarak kurtulup yumruk atıyor.Morrison, Shinning Wizard uyguluyor.Orton ve Christian arasında olaylar yaşanıyor bu arada.Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan sonra Morrison'dan yumruklar ancak Truth bir tekme ile karşılık verir ardından JoMo'dan bir tekme ve aprondaki CC'ye bir enzuigiri yapar.Morrison bir springboard round kick dener ancak Truth onu iter ve JoMo ring dışında.CC , JoMo'ya saldırmak ister ancak hakem bakar ve CC dokunamaz.Truth , JoMo'yu ringe atar ve onu tekmeler ve bir elbow drop.Truth'tan yumruklar gelir ardından bir tekme ve yine yumruklar.Tuş dener ancak başarısız ve bir reverse chinlock yapar.

JoMo'dan bir arm drag ancak Truth clothesline yapar.CC tag alır ve JoMo'nun kafasına tekme atar.Yerde iken kafasını yere vurur ve sakat boynuna çalışmaya devam eder.CC , iplere koyar Morrison'u ve üstüne çıkar daha sonra bırakır ve neckbreaker!Ardından tuş dener ancak JoMo kurtuldu.CC köşeye çıktı ve diving headbutt deniyor ancak JoMo çekildi.

İkiside yerde ve CC ilk olarak kalkan olur ve Orton'u aprondan atar ve JoMo tag veremez.CC, JoMo'yu kendi köşesine alır ve Truth'a tag verir ve Truth'tan bir tekme ve kafaya birde yumruk.Truth dans eder ancak fazla kaçırır ve bir C4 JoMo'dan!

Orton ve CC tai alır ve Orton'dan önce bir yumruk ardında bir clothesline ve CC hemen kalkar yumruk dener ancak Orton eğilir ve powerslam!CC köşede Orton üstüne koşar ancak boot yer ve CC köşeye çıkar ve CC bir dropkick dener ancak Orton görür çekilir ve Jackknife cover yapar ve tuş denemesş ancak kurtulur.Orton'dan bir Thesz Press şimdi ve yumruklar.

CC Killswitch dener ancak Orton izin vermez ve bir backbreaker!Tuş dener başarısız.CC , Orton'u Irish Whip'e yollar ancak Orton'dan bir roll-up ancak CC kurtuldu ve CC kalkınca bir spinebuster!Orton'un kalkmasını bekler , spear yapacaktır , kalkar spear mı?Hayır , Orton üzerinden atladı CC'nin ve RKO dener ancak CC kurtulur.CC , köşeye çıkar ancak Orton onu çeker alır ve Orton köşeye Punt için gider ancak Truth bunu engeller ve JoMo gelip Truth'a saldırır ve Orton ile JoMo , Truth'u ring dışına yollarlar ve JoMo'dan Truth'a bir plancha!

CC o sırada kalkar ve Orton'a bir yumruk ve JoMo'ya baskeball slide ancak arkasını döndüğünde Orton onu tekmeler ve bir Hangman's DDT!Orton RKO için taunt yapar ancak R-Truth arkadan gelir ancak RKO yer R-Truth.O sırada CC , Killswitch yapar ve tuş!

Kazananlar:R-Truth&Christian

SD bu görüntüler ile sona eriyor.

[/quote]
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil