GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 30-12-2019, 10:30   #1
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 10.397
Konular: 616
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 490523
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 490523
Mesajlar: 10.397

Standart Kane vs RVD | Feud İncelemesi

Şirket : WWE
Şov : Summerslam 2003

Feud Öncesi

İkili Dünya Takım Şampiyonlarıydılar ancak kemerleri La Resistance takımına kaybettiler.


Feud

16 Haziran tarihli RAW şovunda SCSA hem RVD hemde Kane ile konuşuyor ardından gecenin sonunda ikili La Resistance ile kemerleri geri almak için maça çıkıyor ancak DQ ile La Resistance maçı kazanıp kemeri koruyor. Kane ardından ortalığı kılıçtan geçirip yok ediyor Fransızları. Ardından Dünya ağırsiklet Şampiyonu Triple H geliyor ve Kane'e Evolution'a katılması için tekilf yapıyor. Ardından SCSA'da HHH'in Dünya Şampiyonluğu için maç teklif ediyor karşılık olarak. Ardından Bischoff bu maçın gerçekleşmesi dahilinde Kane'in maskesinin çıkarılacağını söylüyor. Kane HHH ve SCSA'ya yapışıyor. Önce HHH'i bırakıyor ama fake atıp HHH'e Chokeslam çakıyor.

Bir sonraki hafta müthiş maçta HHH, Kane'i yenerek kemerini koruyor. Kane ve RVD, Evolution'u dağıtıyor. Kane ardından maskesini çıkarıp RVD'ye Chokeslam çakıyor ve şov sona eriyor.

Bir sonraki hafta ise Kane bir havlu ile yüzünü kapatıyor. Bischoff maske olayının RVD'nin bir fikri olduğunu ve kendisinin bir kez daha kemer maçına çıkacağını söylüyor. Kane hayır diyor. Bischoff ise Maçı RVD'ye vereceğini ve bu gece insanların içine çıkmazsa kovulacağını söylüyor. İlerleyen saatlerde RVD ile konuşan Kane maskeyi çıkartmanın kendi fikri olduğunu ve seyircilerin onu kabul edeceğini söylüyor. Kane seyircilerden nefret ettiğini söylüyor. RVD ise o zaman ben dünya şampiyonu olduğumda benden nefret etmezsin diyor. Kane ise RVD'nin arkasından senden nefret ediyorum diyor. Gecenin sonunda gerçekleşen RVD vs HHH maçını önce DQ ile RVD ardından tuş ile HHH kazanıyor. Maçtan sonra Kane geliyor. RVD'ye saldıracakmış gibi fake atıp Bischoff'a Chokeslam vuruyor.

Temmuz ayının ilk RAW şovunda Kane arka alanda Tommy Dreamer ve Rico'ya saldırıyor. Ardından istifa etmek istiyor. SCSA uzun uğraşlar sonucunda Kane'i ikna ediyor. Kane gecenin sonunda ringe geliyor. Amcak SCSA'ya saldırıyor ve şov bitiyor.

Bir sonraki hafta Bischoff, Highlight Reel'da Kane'in RVD'yi duvara fırlattığı bir video gösteriyor. Ardından öğreniyoruz ki Bischoff, Kane'i JR ile konuşsun diye Conneticut'a göndermiş. SCSA bu duruma çok sinirleniyor ancak Bischoff'a saldırmıyor. RVD ve Bischoff bir tartışmaya giriyor ve RVD vs Kane maçı duyuruluyor sonraki şov için. Kane, JR ile olan röportaja hediye vererek geliyor. Ancak röportajın sonu Kane'in benzin ile JR'ı yakması oluyor.

21 Temmuz'daki şovda Kane polisler eşliğinde zincirlerle geliyor. Ama maç başlamadan Kane ve RVD arasında kavga çıkıyor. Kane, RVD'yi hakladıktan sonra etrafıdakşi herkesi yok ediyor adeta. En sonda Linda McMahon'u girişte ki demir zemine Tombstone ile vuruyor.

Bir sonraki şovun sonunda Vince ile Kane yüzleşiyor. SCSA geliyor ve Kane'den dayak yemek istiyor. Bir anda Shane geliyor ve Kane'e saldırıyor. Kane'i girişteki masaya atıyor. Ancak Kane ayaklanıyor ve pis pis sırıtırken şov sona eriyor.

Sonraki hafta Summerslam şovu için Kane vs RVD olacağını öğreniyoruz. Shane, Bischoff'tan maç istiyor ama maçı alamıyor. Sonra bir anda Shane vs Bischoff maçı duyuruluyor. Bu maçı Kane sayesinde Bischoff kazanıyor ve şov sona eriyor.

Bir sonraki şovda JR, Bischoff'u dava edeceğini söylüyor ama SCSA bir kontrat imzalatıyor Bischoff'a ve Kane ile maça çıkacağını bilmeden imzalıyor. İkili arasındaki maçta Kane dışarı çıkıp maçı Bischoff'a veriyor. RVD ona saldırıyor ancak Kane üstün ayrılıyor kavgadan. Aynı gece öğreniyoruz ki Bischoff'un okumadan imzaladığı kontratta kazanan Shane ile karşılaşır maddesi var.

Sonraki hafta Kane, RVD'ye saldırıp IC almasını engelliyor. Ardından onu bir yere bağlıyor. Üstüne benzin döküyor ama onu yakmıyor. Korku içinde yolmuz Summerslam'e düşüyor.


Summerslam 2003

No Holds Barred Match


Kane vs. Rob Van Dam


Kane bu sıralar maskesinin düşürmüştü ve kafayı yemiş durumdaydı.İşte ilk rakibi de RVD olacak.Maçı anlatan promoyu izliyoruz.Ardından etrancelere geçiyoruz.Sonra da maç başlıyor.RVD rakibine yumruklar atıyor ancak Kane'den Clothesline geliyor.Sonra da Kane,rakibini kaldırıp ring dışına atıyor.Kane,ring dışına inip RVD'yi tekmeliyor.Rakibini bariyerlere atıyor.Ancak RVD,bariyerlerin tepesini kullanarak MoonSault yapıyor.Rakibini yumruklamaya başlıyor ancak Kane toparlanıp rakibine yumruk atmaya başlıyor.Kane,ringin altından merdiven alıyor ve onu ringe sokuyor.Bu sırada RVD,merdiveni Kane'nin yüzüne gömüyor ve köşeye tırmanıyor.Rakibine Drop-Kick yapıyor.Rolling Thunder deniyor,ancak Kane onu ChokeSlam'e alıyor.RVD kurtulup hem kendisini,hem de Kane'yi ring dışına atıyor.Kane,rakibini merdivenlere çarptırıyor.Sonra da merdivenleri diklemesine yerleştiriyor.Kane,RVD'yi de kaldırıyor ve ringe sokuyor.Ringde RVD'den tekme geliyor.Rakibini köşeye atıyor ve tekmeliyor.Ardından Springboard Drop-Kick yapıyor.RVD tuş deniyor ancka Kane kalkıyor.RVD,rakibini köşeye atıyor ve yumrukluyor.Ardından köşeye çıkıyor,Kane onu itiyor.RVD'de ring dışına uçuyor.Kane,dev merdiveni alıp bununla RVD'ye saldırıyor.Kane rakibini yine kaldırıyor ve ringe sokuyor.Tuş deniyor ancak RVD 2'de kalkıyor.Kane,rakibini yumrukluyor ve rakibinin boğazını sıkıyor.Sonra da bırakıp köşeye atıyor ve Clothesline yapıyor.Kane,rakibini tekmelemeye başlıyor.Rakibini yerden kaldırıp köşeye atıyor,Irish Whip deniyor ancak RVD çekilip Drop-Kick yapıyor.Ancak Kane tarafından ring dışına gönderiliyor.Kane köşeye çıkıyor ve rakibine Flying ArmDrop deniyor,RVD çekiliyor.RVD merdiveni eline alıyor.Rakibine merdivenle saldırıyor.Ancak Kane,DDT çıkarmayı başarıyor.Kane kalkıyor ve merdiveni eline alıp RVD'ye vurmak istiyor,ancak RVD,Drop Toe Hold ile Kane'nin yüzünü merdivenlere çarptırıyor.Ardından Drop-Kick ile taraftarların arasına atıyor.Rakibini yumruklamaya başlıyor.Ancak Kane toparlanıp ringe girmeye çalışırken RVD onu bariyerlere yatırıp Drop-Kick yapıyor.RVD ardından sandalye alıyor ve Kane'yi de ringe sokuyor.RVD,rakibine Heel Kick yapıyor ve sandalyeyi yatan rakibinin üzerine koyuyor.Sonra da Rolling Thunder yapıyor !

RVD,sandalyeyle rakibine Drop-Kick yapıyor.Ardından sandalyeyle köşeye çıkıyor ve sandalyeyi kullanarak Drop-Kick yapıyor ! Kane ring dışına düşüyor ! RVD ardından köşeye çıkıyor ve rakibinin üzerine Plancha ile atlamak istiyor fakat Kane onu yakalayıp demir merdivenin üstüne Tombstone yapıyor ! Sonra da rakibini ringe sokuyor ve tuş deniyor.Tuş başarılı !

Kazanan : Kane


Kane harika bir hareketle maçı kazanıyor.Ardından tuhaf tuhaf bakıyor taraftarlara.


Feud Sonrası

Kane vs Shane feudu alevleniyor. RVD ise bu feudda yan karakter oluyor.
imza
SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Be A Booker | TPW: Permanent Rise


Feud İncelemelerim
Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 10:34   #2
Starkesch
Harald Stark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2019
Mesajlar: 343
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 15838
Rep Derecesi: Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin.
Harald Stark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Harald Stark Harald Stark isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15838
Mesajlar: 343

Standart

Açıkçası sevdiğim bir Feud. İki ismi de çok severim. RVD PW'nin gördüğü en güzel şeylerden biri. Kane ise son derece Underrated bir efsane. Kane'in maskeyi çıkarma dönemini pek sevmesem de ilk kel takılma zamanları iyidi. Bu Feud'da o dönemi de içine alan güzel bir Feud. Eline sağlık Kuti Mysterio.
imza


The Lexion of Le Champion!
Harald Stark isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 11:35   #3
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 17.912
Konular: 4066
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 591851
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 591851
Mesajlar: 17.912

Standart

Eline sağlık reis.
imza
Forum Başarılarım
Ekim 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2018 Ayın Onur Kürsüsü
Şubat 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mart 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Nisan 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Mayıs 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Eylül 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Ekim 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Kasım 2019 Ayın Onur Kürsüsü
Aralık 2019 Ayın Onur Kürsüsü
10x Ayın İspiyoncusu Listesi
Editörlük Yarışması Üçüncüsü
Süper Ocak Onuncusu
2019 Slammy Yılın Aktif Üyesi Ödülü
2019 Slammy Yılın Uykusuz Üyesi Ödülü
2019 Yılının En Çok Mesaj Atan Üyesi
2019 Yılının En Çok Konu Açan 2.Üyesi


Haftanın Parlayan Üyesi Ödüllerim

17 Şubat 2019LoganJeanTR
13 Ekim 2019LoganJeanTR
27 Ekim 2019LoganJeanTR
10 Kasım 2019LoganJeanTR
15 Aralık 2019LoganJeanTR
29 Aralık 2019LoganJeanTR
16 Şubat 2020 BlissFan 
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 12:01   #4
The Speedrunner
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 3.135
Konular: 109
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Ilja Dragunov
Rep Puanı: 50296
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50296
Mesajlar: 3.135

Standart

Eline emeğine sağlık Kuti.
imza
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2020, 20:21   #5
Killer Queen
Wilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2019
Mesajlar: 420
Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30146
Rep Derecesi: Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Wilder Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Wilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wilder Wilder isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30146
Mesajlar: 420

Standart

Eline sağlık.
Wilder isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.