GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-12-2019, 15:54   #1
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 615
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 59315
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Standart Fan Fiction | Wonder Woman

Bizim topluluğumuz güçlü ve savaşçı kadınlardan oluşur. İnsanlık tarihi boyunca yaşanan ya da yaşanmak üzere olan istilanın çoğunda biz de vardık. Her zaman Dünyamızı bu istilalara karşı korumaya çalıştık. Eski kadimler Darkseid ve güçlerinin daha önce Dünyayı nasıl ele geçirmeye çalıştığını sürekli anlatırlardı. Onlara karşı Dünyanın tüm güçleri birleşmişti. Atlantisliler, Tanrılar, Dünya dışı varlıklar. Hepsi Darkseid ve güçlerine karşı savaşıp galip gelmişti ancak tehlike her zaman dışarıdan gelmez. Tanrılar her ne kadar iyi olarak gösterilse de içlerinde kötüleri de elbet çıkar. Ares, ünvanının verdiği sorumluluk ile insanların arasında savaş çıkarmaya çalışıyordu. Bir tanrıyı öldürmenin cezası büyüktür bu yüzden onu ilk karşılaşmamızda öldürmemiştim ama şimdi işler farklı. Artık merhamet göstermek yok.

Kötü her zaman kötüdür

Londra'da bir arkeoloji ve sanat müzesinde görevliydim. Bu işi seviyordum çünkü beni tarihime yakın tutuyordu. Antik Yunan döneminden kalma bir heykelin üzerinde çalışırken televizyonda Amerikan askeri gemisinin Rus askeri gemisine saldırdığı haberini gördüm. Olayla ilgili gösterilen canlı görüntülerin Themyscira geçidinin olduğu yere yakın olduğunu fark ettiğimde hemen müzeden ayrılıp oraya doğru harekete geçtim. Yaklaştıkça gemilerin ateşleme seslerini daha da çok duyuyordum. Olayın çok kanlı olduğu seslerden bile anlaşılıyordu. Bir geminin üzerine indim, herkes birbirine ateş ediyordu. Aralarına daldım ve üzerime gelen askerleri etkisiz hale getirdim. Bir tanesini bir tekmeyle yere yatırıp üzerine çıktım. Bu bir Amerikan askeriydi.

Wonder Woman: Neden saldırıyorsunuz?

Asker:Komutanımız bunu emretti, biz de saldırıya geçtik.

Wonder Woman:Komutanınız nerede?

Asker:Onun bir güvenlik botuyla uzaklaştığını gördüm. Lütfen canımı yakma!

Onun bir suçu yoktu. Aslında hiçbirinin bir suçu yoktu. Savaşı her zaman Generaller ve komutanlar çıkarır ama burunları bile kanamaz. Hızla Amerikan gemisinin içine girdim ve operatörleri etkisiz hale getirdim. Aynı şeyi Rus gemisinde de yaptıktan sonra oradan ayrıldım. Sıradaki durak Amerikaydı.

Öğrendim ki saldırı emrini veren Amerikan komutanın adı Scott Richards'mış. Beyaz Saray'da Amerikan başkanıyla bir görüşmesi vardı. Görüşmenin olacağı saatte başkanın odasına girecektim planım buydu. Başkanın odasının kapısının önüne geldim, içeriye girdim. İçeride başkan yoktu onun yeni "yardımcısı" vardı. Kırmızı pelerinli Kriptonlu.

Superman:Burada ne yapıyorsun?

Wonder Woman:Başkanı görmem gerekiyor. Bütün Dünya tehlike altında. Rusya'ya saldırı olayı normal bir şey değil. Amerikan menfaatleri için değil! Bu Ares'in işi biliyorum onu daha önce yendim. Eğer bana karşı durursan seninle de hesaplaşırız.

Üzerine doğru bir iki adım attım ona saldıracağımı düşünmüş olacak ki bana bir yumruk salladı. Yumruğunu karşıladım sol elinin avuç içiyle göğsüme sert bir darbe vurdu ve beni odanın dışına fırlattı. Güvenlik görevlileri etrafıma toplandı. Onlara aldırmadan ayağa kalktım ve Superman'in üzerine doğru hızla uçtum. Kılıcımı savuracakken Başkan'ın sesiyle aniden durdum.

Başkan:Burası Amerika Birleşik Devletlerinin Beyaz Sarayı. Burası kavga etme yeri değil lütfen hareketlerinizi düzeltin.

Başkanı başımı aşağı yukarı sallayarak selamladım. Superman'e bakmadan onun karşısına oturdum.

Wonder Woman:Sayın Başkan.. Bu olayda sizin emriniz olmadığını biliyorum. Scott denen o adam Ares tarafından kontrol ediliyor. Beni dinleyin.. Ares'i daha önce mağlup ettim ama öldüremedim. Onun tek amacı insanları birbirine düşürüp kan çıkarmak. Onu durdurmam gerekiyor. Bana bu adamı nerede bulacağımı söyleyin, ben de onu adalete teslim edeyim ve Ares'i bulayım.

Başkan:Bayan. Sıkıntınızı anlıyorum.. Scott Richards bana gerekli raporu verdi. Saldı gerekli. Ares ya da düşmanınız her kimse onu burada bulamazsınız. Şimdi lütfen gidin ve beni bir daha bu şekilde rahatsız etmeyin.

Bir sinirle ayağa kalktım ve saraydan ayrıldım. Hiç beklemeden Themyscira'a gittim. Annem beni sarayında karşıladı.

Kraliçe Hippolyta:Kızım. Seni buraya ne getirdi?

Wonder Woman:Ares anne.. Ares yeniden harekete geçiyor onu hissedebiliyorum. Yaptıklarını görüyorum. Bu kez daha güçlü gibi. Liderleri bile etkisi altına alıp onları kandırabiliyor. Ne yapmam gerek bilemiyorum.

Kraliçe Hippolyta:Onu daha önce yendin. Ne yapman gerektiğini biliyorsun. Onun kim olduğunu biliyorsun. Onu bul ve adalete teslim et. Tanrıları öldürmek cezasız kalmaz kızım ama bu kez ona merhamet göstermeni istemiyorum. Ona gerçek adaleti tattır. Bu yolculuğunda sana bir hediyem olacak. Beni takip et.

Bizi dizi geçitten geçtik. En sonunda bir tapınağa girdik. Annemin yüzünde iyimser bir gülümseme vardı. Tapınağın duvarlarında Zeus'un, Poseidon'un motiflerini görebiliyordum. İnsanı büyüleyen, kendine kilitleyen mükemmel bir atmosfer bu tapınağa hakimdi. Biraz daha yürüdükten sonra bir kılıcın önünde durduk. Annem bana döndü ve kılıcı benim tutum kaldırmam gerektiğini söyledi. Eğer hak ediyorsam kılıcın elimde parlayacağını söyledi. Kılıcı biraz korkuyla kavradım ve kendime doğru çektim. Hiçbir şey olmamış gibiydi. Birden kılıç parlamaya ve ağırlaşmaya başladı. Kılıcı kontrol etmek için elimde birkaç manevra yaptım. Sanki daha önce bu kılıcı kullanmış gibiydim. Annem yaptıklarıma büyük bir mutlulukla bakıyordu.

Kraliçe Hippolyta:Bu, Tanrıların Kılıcı. Bu kılıçla baban Zeus, düşmanları Titanları mağlup etmişti. Kılıçla işi bittikten sonra onu kullanacak olan bir sonraki kişinin, kendisi gibi güçlü ve yetenekli biri olmasını istedi ve kılıcı buraya bıraktı. Bizler de birçok şeyi olduğu gibi bu kılıcı da korumakla görevlendirildik.

Annem bana yaklaştı ve zarifçe yüzümü okşamaya başladı..

Kraliçe Hippolyta:Baban kılıcı kullanacak olan kişinin sen olmasını istiyordu. Şimdi babanın emeğini ve arzusunu boşa çıkarma ve gerekeni yap. Sana güveniyorum.

Annemin yüzümü okşayan elini tuttup ve birkaç kez öptüm. Ona son bir kez sarıldım ve yeniden Amerika'ya doğru harekete geçtim. Babamın arzusunu ve isteğini yerine getirecektim ama aceleye yer yoktu. Sabırla beklemeye başladım. Birkaç gün sonra iki ülke arasında gerginlik daha da yükseldi. Resmi savaşın başlamasına ramak kalmıştı. Amerika bir misilleme olarak ilk mermiyi atan komutanı Scott'a bir madalya verecekti ve bunu canlı yayında yapacaktı. Hazırlıklarımı tamamladım. Scott'ı o madalya töreninde ele geçirecektim.

Sonunda tören günü geldi. Times Meydanının ortasında büyük bir set hazırlanmıştı. Aşırı kalabalık bir topluluk töreni izlemeye gelmişti. Yoğun askeri önlemler de alınmıştı. Ağır silahlı askerler her an tetikteydi. Binalardan birinin üzerine çıktım ve töreni izlemeye başladım. Biraz sonra Amerikan başkanı kürsüye çıktı ve topluluğa seslenmeye başladı. Superman de yanındaydı.

Başkan:Bugün ABD ordusu için güzel bir gün. Önümüzdeki zaferlerin habercisi olan bir gün. Bize karşı her türlü kışkırtmayı yapan Rus askerlerine karşı tepkiyi veren komutanımız Scott Richards bugün onur madalyasına layık görülecek. Bay Richards! Lütfen kürsüye çıkın.

Scott Richards hızlı adımlarla kürsüye çıktı ve Başkanla tokalaştı. Başkan dikkatlice madalyasını taktı ve Richards'a kürsüyü işaret ederek konuşmasını istedi.

Scott Richards:Teşekkürler..Teşekkürler. Sayın Başkana ve büyük Amerikan halkına bana bu onuru layık gördüğü için minnettarım. Rus devletine bize karşı her türlü hareketi yapıp bunların bedelini ödemeden yaşayamayacaklarını gösterdik. Daha fazlasını yapmaya da hazırız.. Ruslar soğuk savaş döneminden ucuz kurtuldular ama biz farklıyız. Her şey farklı olacak ama yine biz galip geleceğiz.

Scott konuşmasını bitirdi. Büyük bir gürültüyle aşağıya atladım. Beni gördüğünde paniğe kapıldı ve Superman'in arkasına kaçtı. Kılıcımı ve kalkanımı çektim ve üzerine yürüdüm. Superman bana doğru bir hamle yaptı ama kalkanımla onu savuşturdum ardından kılıcımla bir darbe vurup onu uzağa fırlattım. Boşluktan faydalanıp kılıcımı Scott'a sapladım. Scott büyük bir acıyla bağırmaya başladı. Attığı çığlık beş sokak öteden bile duyulurdu. Kılıcımı çektiğimde Scott yere çöktü ve yarasını tutmaya başladı. Bir an kafasını kaldırdı ve bana baktı. Gözleri parlıyor, ellerinden ateşler çıkmaya başladı. Ayağa kalktı ve gülerek bana doğru yürümeye başladı. Gözümün önünde dönüşümünü tamamlıyordu. Ares, Tanrı formuna geçmişti. Superman ayağa kalktı ve yanıma geldi.

Superman:Haklıymışsın. Bunu göremedim, özür dilerim.

Wonder Woman:O zaman kendini affettir. Bana yardım et, bunu çözelim.

İlk saldırıyı Superman yaptı. Üzerine doğru uçtu ama Ares onu tek yumrukla uzağa fırlattı. Ben de kılıcımı önce bacağına salladım ve dizini üzerine çöktürdüm ve tek savurmada ayağını kestim. Ares büyük bir acıyla havaya fırladı ve uçarak bana bir yumruk savurdu. Çok güçlüydü beni en az 20 metre geriye savurdu. Başımı sert çarpmıştım beni bir an sersemletti. Superman gözlerinden ışın çıkararak saldırıyordu. Ares karşı koymaya çalıştıkça gücünü daha da artırıyor, Ares'i adeta kavuruyordu. Hızla kalktım ve Ares'in üzerine doğru uçtum. Kılıcımı Ares'in karnına sapladım ve onu tutup yere fırlattım. Ares acı içinde yerde yatıyordu. Superman ile başına dikildik. Ares bize bakıyordu. Yavaşça ayağa kalkmaya başladı ve kılıcı kavradı. Kılıcı yavaşça karnından çıkarmaya başladı. Olanları büyük bir şaşkınlıkla izlemeye başladık. Bilekliklerimi birbirine çarptırmak üzereyken Ares kılıcı hızla karnından çıkardı ve kabzasıyla bana vurdu ardından kılıcı tek bir harekette kırdı ardından Superman'in de göğsüne bir yumruk vurup onu uzağa fırlattı.

Ares bana doğru yürümeye başladı. Amacını anlamıştım artık sonumun geldiğini düşündüm. Babamın benim için bıraktığı kılıç kırılmıştı bir silahım yoktu. Ares bana yumruk atmaya başladı. Kendimi savunmak için kalkanımı çektim ve yumruklarımı karşıladım. Artık dayanamaz hale geliyordu yumrukları. Ona bir tekme savurdum ve bir an sersemlettim. Bir yandan bağırırken sağ kolumdaki bilekliğimi kalkanıma sertçe vurdum. Büyük bir şimşek ve gürültü koptu. Şimşek Ares'e isabet etmişti ve onu yere sermişti. Şimşeğin verdiği sarsıntı hala titretiyordu onu. Sağ elimi havaya kaldırdım ve gücümü toplamaya başladım. Güçlü bir his içimi dolduruyordu. Elimde bir şimşek oluşmaya başladı. Şimşeğin bir mızrak olduğunu düşündüm ve elimde şimşekten bir mızrak oluştu. Şimşeği somut hale getirip kavradım ve Ares'in karnına sapladım. Ares büyük bir acıyla bağırmaya başladı. Şimşek mızrağı iki elimle tutup kendime doğru çektim ve Ares'i resmen ortadan ikiye kestim. Ölmüştü. Gökyüzündeki karanlık bulutlar dağılmaya başladı ve güneş yeniden yüzünü gösterdi.

Superman'in yanına gittim ve durumunu kontrol ettim. Yavaşça ayağa kaldırdım.

Wonder Woman:İyi misin?

Superman:Evet iyiyim. Yaralanan insan oldu mu?

Wonder Woman:Hayır herkes iyi. Ares öldü. Bir tanrıyı öldürdüm ve sanırım bu cezasız kalmayacak.

Superman:Eminim o cezaya karşı da savaşabilirsin. Tekrar seni dinlemediğim için özür dilerim. Onun bu halini görmeliydim.

Wonder Woman:Önemli değil. Bazen gözümüzün önündeki gerçekleri göremeyiz senin de şanssız bir anın olmuş olsa gerek. Bundan sonra daha dikkatli olursun.

Superman başkanı kontrol etmek için yanımdan uzaklaştı ben de Themyscira'a gittim. Annem olanlardan haberi varmış gibi beni bekliyordu.

Kraliçe Hippolyta:Kızım.. Hoşgeldin yeniden. Ares'i öldürdüğünün haberini aldım. Doğru olanı yaptın. Seninle gurur duyuyorum.

Wonder Woman:Anne. Kılıcı kaybettim. Ares onu kırdı. Bunu nasıl yapabilir? Kılıç kırıldıktan sonra tıpkı babam gibi şimşeğe şekil vermeyi başardım. Anlayamıyorum.

Kraliçe Hippolyta:Tanrıların Kılıcı özel bir kılıçtır kızım. Onu giyip bir kez kullanan kişi eğer hak ediyorsa Zeus'un güçlerinin bir kısmına sahip olur. Artık sen de baban gibi güçlü ve kuvvetli birisin. Gücünü sadece iyilik için, Dünyayı kurtarmak için kullan. Tanrıları ve babanı hayal kırıklığına uğratma. Sana güveniyoruz. Sen bizim en iyimiz olacaksın.

Annem ile uzun süreli sohbetten sonra yeniden Londra'ya döndüm. Tüm televizyonlar New York'da yaptığımız savaştan bahsediyordu. Dünyanın gözünde yeni bir kahramandım artık. Bu da oldukça gurur verici bir duyguydu, mutluydum.

İşte böyle. Dünya beni böyle tanıdı, Superman ile de böyle tanıştık. Peki sen onunla nasıl tanıştın, nasıl Batman oldun?

Batman:Benimki çok uzun bir hikaye.. Çok uzun ama elbet bir gün öğrenirsin.

-SON-
Sıradaki Hikaye: The Flash - Fate
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 15:57   #2
Banned
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 115
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Ilja Dragunov
Rep Puanı: 71438
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 71438

Emeğine sağlık güzel olmuş.
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 17:48   #3
Asabi Kedi
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Darkside
Konular: 17
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 143286
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 143286

Peki bir gün Red Hood görür müyüz?
The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 17:50   #4
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 477
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 64601
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64601

Cassie Sandsmark gelince birisi beni @lesin. Onun dışında WW mythosu ilgimi çekmiyor.
imza

daughter of darkness.

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 17:59   #5
Nothing Is True

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Speedrunner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki bir gün Red Hood görür müyüz?
Karakter olarak tabii ki de ilerideki Batman hikayelerinde görünecek.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=295831
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 18:13   #6
Starkesch
Harald Stark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 15838
Rep Derecesi: Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin. Harald Stark Şirketin yüzü artık sensin.
Harald Stark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Harald Stark Harald Stark isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15838

Bu tip yaratıcı metinlerle karşılaşmak çok güzel. DC sever birisi olaraktan da ayriyeten sana teşekkür ederim. Emeğine sağlık.
imza

The Lexion of Le Champion!
Harald Stark isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2019, 19:08   #7
Nothing Is True

RPG Karakteri:

Yorumlar için teşekkür ediyorum. Diğer yazdıklarıma da imzamdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion