GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-12-2019, 22:52   #1
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286

Standart Fan Fiction | Superman - New Year

2019 için Batman - Yeni Yıl yazmıştım. Onun devamı olarak Superman - Yeni Yıl'ı 2020 için yazdım. Keyifli okumalar .
Bir yıla daha veda ediyoruz. Her yıl yeni umutları da beraberinde getiriyor ve bu umutların, dileklerin bazılarını gerçekleştiriyor tabii bu yaşanırken çoğu şeyi de götürüyor bizlerden. Bruce'un ölümü hepimizi üzdü o mükemmel bir dosttu. Jason Todd onu öldürdükten sonra ortalıktan kaybolsa da Batman kimliğini üstlenen Dick onu yakalayıp adalete teslim etmişti tabii bizden de yardım aldı. Bunun dışında 2019 bizler için iyi geçti. Klasik süper kahraman günleri işte. Bela peşimizi hiçbir zaman bırakmıyor. Her zaman bir yerden çıkıyor.

Metropolis - 2020'den bir gün önce

Clark ve Lois Daily Planet'in önünde buluşmak için sözleşmişti. Clark'ın geç kalması Lois'i başlarda endişelendirse de onun Superman olduğunu kendine hatırlatıp rahatlıyordu. Clark en sonunda oraya vardı. Soğuk bir Metropolis akşamı oluyordu ve sokaklar da oldukça kalabalıktı. İnsanların elinde hediye paketleri, kimileri bir yere koşuyor kimileri yol kenarında taksi bekliyor. Clark sessizce Lois'e arkadan yaklaştı ve onu arkadan yakalayıp yanağına bir öpücük kondurdu. Lois hemen yüzünü Clark'a döndü ve uzun süre sarıldılar.

Lois:Beni beklettin.

Clark:Özür dilerim. Gelirken bir sorun çıktı ve hemen halletmem gerekti. Hadi gidelim.

Ayak üstü sohbetlerini yaparak yemek yiyecekleri restorana girdiler. Yeni yılın gelişi bu restoranı da etkilemişti tabii ki de. Her yer ışıl ışık süslerle donatılmıştı. İçeriye girdiğiniz anda yoğun bir uğultu kulaklarınızı selamlıyordu. İnsanların keyifli konuşmaları kulaklarda yankılanıyordu. Louis ve Clark rezerve ettikleri masaya oturdular ve kısa sürede siparişlerini verdiler. İkili yemeklerini yiyip içkilerinin tadını çıkarırken dışarıdan çığlıklar gelmeye başladı. Clark ve Louis tam camın önünde oturuyorlardı ve dışarısı da net şekilde görünüyordu. Dışarıda portala benzer bir ışık parıltısı vardı ve insanlar sağa sola kaçışıyordu. Superman hemen dışarıya çıktı ve restoranın arka sokağında kostümünü giydi. Portalın önüne gelen Superman gördüğü karşısında şoka uğradı. Portaldan çıkan Bizarroydu.

Superman:Bizarro.. Ne yapıyorsun burada?

Bizarro:Oh! Hey Superman naber?

Bizarro Superman'e doğru yaklaşıp elini sıkmaya başladı. Superman bir yumrukla Bizarro'yu uzağa fırlattı ve onun yanına uçtu.

Bizarro:Hey Hey Hey sakin ol?! Buraya kavgaya gelmedim yardımına ihtiyacım var işler biraz karışık.

Superman olanlara anlam veremezken arkasında yeniden bir gürültü koptu. Başka bir portal açıldı ve portalın içinden Darkseid'ın askerleri çıkmaya başladı. Çıkan askerler insanlara silahlar ile ateş etmeye, binalara saldırmaya başladılar. Superman Bizarro'yu yerden kaldırdı ve ikisi birden Darkseid'ın askerlerine karşı savaşmaya başladılar ama ordu çok kalabalıktı ve Superman asıl tehlikenin farkındaydı. Darkseid Askerleri yıkımı tamamladıktan sonra Darkseid portaldan geçecekti ve Superman bunu engellemek için portalı kapatmalıydı. Justice League'e bir çağrı gönderdi.

Justice League ekibi çağrıyı bir bir aldı. Flash, Wonder Woman ve Batman olay yerine geldiler. Superman bir yandan savaşırken bir yanda da durum raporu veriyordu. Darkseid'ın ordusun yarısı portaldan çıkmıştı, fazlası gelmiyordu. Justice League ekibi Darkseid'ın ordusunun bu kısmının işini bitirmişti. Toplanıp durumu tartışmaya başladılar.

Superman:Bizarro geldi ve peşlerinden de bunları getirdi. Bizarro World'e saldırmış olmalılar.

Batman:Bunu öğrenmenin daha iyi bir yolu var.

Batman Bizarro'yu yakaladı ve sorgulamaya başladı.

Batman:Ne yapıyorsun?

Bizarro:Darkseid bize saldırdı. Bu hiç beklenmedik bir şeydi.. Ben de bir portal açtım ve buraya geldim. Superman'in bana yardım edebileceğini düşündüm.

Portal hala açıktı ama kimse çıkmıyordu. Dick portala girmeyi teklif etti. Justice League üyeleri buna başta karşı çıksa da portaldan çıkan olmayınca onlar girmeye karar verdi. Portala girdiklerinde alev alev yanan bir alandaydılar. Her yer yıkılmış, yerlerde omega sembolleri kazılıydı. Ekibin olduğu yerin uzağında bir taht görünüyordu ve tahtın üstünde oturan biri. Bu Darkseid'dı. Ekip karşılarına çıkan Darkseid Askerlerini saf dışı bırakarak Darkseid'ın yanına ulaştı. Darkseid onları görmesine rağmen rahatını bozmadı ve izlemeye devam etti. Ekip önüne indiğinde yavaşça ayağa kalktı.

Darkseid:Zavallı insanlar. Hoşgeldiniz, kendi ölümüzüne bu kadar istekli gelmeniz beni şaşırttı ve aynı zamanda mutlu etti. Bana zamandan kazandıracaksınız.

Batman:Seni mağlup etmek için buradayız.

Darkseid:Görüyorum ki seni yetiştiren adamın sadece maskesini değil, dilini de takmışsın genç Grayson. Etkileyici ama hala zavallısın.

Dick Grayson bu hakaretlere dayanamadı ve Darkseid'a doğru hücum yaptı. Superman onu durduramadan yerinden fırladı ama Darkseid onu tek bir yumrukla yere serdi. Savaşı Dick Grayson başlatmıştı. Bütün Justice League üyeleri Darkseid'a doğru hücum etti. Darkseid seri darbelere karşı bir an yere çöktü ama Omega Işınlarını kullanarak Superman hariç tüm Justice League üyelerini yıktı.

Darkseid:Kriptonlu.. Yanlış kişilerle birliktesin. Bana katıl ve seninle evrene hükmedelim. Sana sınırlarının da ötesini göstereyim. Bana katıl yoksa kaybedeceksin..

Superman:Ben, biz.. Asla kaybetmeyiz!

Superman aniden gözlerinden ışınları çıkardı ve Darkseid'a saldırdı. O sırada Justice League üyeleri yavaşça ayağa kalkıyordu.

Batman:Portalı kapatmalıyız! Superman! Portaldan geçelim ve portalı kapatalım!

Justice League üyeleri portaldan çıkmak üzereyken Darkseid Superman'i boğazından yakaladı ve tüm gücüyle sıkmaya başladı. Flash hariç tüm üyeler dışarıya çıkmıştı. Flash Superman'i kurtarmadan portaldan geçmek istemedi. Speedforce'u kullanarak Darkseid'a vurmaya başladı. O kadar hızlıydı ki Darkseid ona vuranın ne olduğunu göremiyordu bile. Superman bu boşluktan kurtulup Darkseid'a güçlü bir yumruk attı ve onu yere yıktı. Flash ile birlikte portaldan çıktılar ve tekrar Metropolis'e döndüler. Dick'in Portalı kapatmak için bir planı vardı, portalı havaya uçurmak. Bruce Wayne'in böyle bir durum için önceden hazırlanmış bir planı ve füzesi vardı. Dick Grayson Alfred'den füzeyi aktifleştirmesini istedi. Füzeye koordinatlar girildi ve portala doğru yola çıktı ancak bir sorun vardı. Darkseid son anda portaldan geçti ve o Metropolis'e girdiği anda füze portala isabet etti ve portalı yok etti. Darkseid hemen saldırıya geçti. Flash hızıyla Omega ışınlarından kaçtı. Wonder Woman da kalkanını kullandı. Superman ve Bizarro Darkseid'ın ışınlarına kendi ışınları ile karşılık verdi. Dick Grayson ikinci bir füzenin aktifleştirilmesi için uğraşıyordu. Bizarro ve Superman yumruk yumruğa Darkseid'a saldırmaya başladı ve Darkseid'ı zayıflatıyorlardı. Batman ikinci füzeden vazgeçti ve tersine mühendislik ile yeni bir portal yaratmaya karar verdi ama bunun için Darkseid'ın elindeki portal yüzüğüne ihtiyaçları vardı. Batman Flash'tan hızlıca yüzüğü almasını istedi. Flash yüzüğü Speedforce'un yardımıyla aldı ve Batman ile birlikte Batcave'e gidip portalın yapımına başladılar.

Superman, Bizarro ve Wonder Woman savaşı sürdürüyordu. Darkseid Bizarro'yu Omega Işını ile etkisiz hale getirmişti. Superman ve Wonder Woman'a karşı aynı anda karşı koyabiliyordu. Batman ve Flash portalı hazırlamıştı. Flash tekrar yüzüğü Darkseid'ın parmağına geçirdi ve yüzüğü aktif hale getirdi. Yüzüğün aktif hale gelmesiyle bir portal Darkseid'ın yanında oluştu ve Darkseid'ı içine çekti ama sadece Darkseid'ı değil aynı zamanda Bizarro'yu ve Superman'i de çekmişti. Ekip bunu önleyemeden portal kapandı ve üç isim de kayboldu. Justice League ekibi ne olduğunu anlayamamıştı. Batman portalı tekrar açmaya çalıştı ama başaramadı. Superman, Bizarro ve Darkseid aynı yere hapsolmuştu...

-SON-

imza

Lets talk about me... Lets talk about the 6 foot 8 frame, the 37 inch vertical leap, the black steel that drips down my back AKA the bullet proof mullet, the Google prototype scopes with built in LCD LED 1080p 3D Sony technology, the ethiopean poisonous caterpillar AKA slick daddy. Lets talk about the cabinets right behind me that go 40 feet deep into the wall that houses the other 95 percent of my trophies, the awards, the certificates all claiming first place, right? Let me give you a little inside glimpse into the hotshot video gaming lifestyle of the two-time international video gaming superstar. Because that's what this channels about, that's what this domains about, that's what this societys about.
You're looking at the face of Twitch and God damn, is Twitch lucky.

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion