GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-01-2020, 21:50   #1
21-0
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: Bad News Barrett
Rep Puanı: 31632
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31632

Standart RPG: Korkarım ki Sizlere Bazı Kötü Haberlerim Var

Kameralarımız ringe döndüğünde Rebel Son eşliğinde Wade Barrett'i kürsünün tepesinde tokmağını vurarak sükuneti sağlamakla meşgul iken görüyoruz ardından gerekli sessizlik sağlandığında Barrett etrafı süzüyor ve önünde ki mikrofona konuşmaya başlıyor.

Bad News Barrett: İyi akşamlar Colarado, ben Bad News Barrett ve buraya sizinde duymak isteyeceğiniz haberler vermek için geldim.Buraya size değerli ve özel olduğunuzu söylemeye geldim ama korkarım ki size bazı kötü haberlerim var tıpkı sizin ucube sporcunuz Joe Kleine gibi.(Boo) Joe hiçbir zaman bir yıldız değildi o her zaman Michael Jordan'nın gölgesinde kaldı ve asla onun seviyesine ulaşamadı Joe'nun Chicago Bulls'da ki vasfı Michael'ın getir götürünü yapmaktı. (Barrett bir süre kulak yoran yoğun uğultuları dinler ve devam eder) Baylar bayanlar teşekkür ederim ama daha hiçbir şey yapmadım. (Booo) Benim amacım, planım sadece sizlere bir takım haberler vermek değil arzu edersiniz ki hepinizden yüksekteyim ve her şeyi net görebiliyorum sizin göremediklerinizi de, ben buradan her şeyi görebiliyorum Joey Janela'nın süzme bir salak olduğunu görebiliyorum. Joey Janela bir aptal, sizin dünya şampiyonunuz bana kulak asmıyor ona doğruluğu asla sorgulanmayacak havadisler sunuyorum ama o bana sadece orta parmağını göstermek ile yetiniyor Broadmoor World Arena size soruyorum böyle doğru habercilik kaldı mı? New York Times'da okuduğunuz asparagas haberler ne kadar doğru? Sizler birer aptalsınız ve kandırılıyorsunuz üzgünüm Colarado gerçekten üzgünüm buraya sizlere değerli ve özel olduğunuzu söylemeye gelmiştim ama işler rayından çıktı bunu tüm içtenliğim ile söylüyorum ki siz hayatınız boyunca her zaman bir çobanı takip eden koyunlar olacaksınız.(Boooo) Şimdi en önde ki koyunu takip etmeyi bırakın ve bana kulak verin buradan her şeyi net görebildiğimi söylemiştim aynı zamanda kuşlara yakınım ve sizin bilmediklerinizi onlardan öğrenebiliyorum bugün burada bazılarının gerçek kimliklerini ifşa etmeyi planlıyorum. Bu şeyi oldukça beğendim. (elindeki tokmağı havaya kaldırır) Sizler Matamoros, Tamaulipas'da Meksika'nın güneyinde Joey Janela ve Hunico ilişkisinin arka planını biliyor musunuz ah gerçekten muhteşem ikilisiniz ama yatakta, pekala sizler Chris Brokes'ın kimsesiz bir sokak piçi olmadığını aslında sokak oru- oh hayır sizin şampiyonlarınızın gerçek kimliklerini burada ifşa etmek isterdim fakat etmeyeceğim çünkü sizin şampiyonlarınızın benlikleri boş bir kabuktan ibarettir. Kim eski içi boş hikâyeleri dışında dünyanın yararına bir şey bırakarak bu diyardan göçüp gitti? William Shakespeare dışında, neredeyse hiçbiri. Sizin şampiyonlarınızı burada ifşa etmek isterdim fakat böyle bir şey yapmayacağım. Özellikle ilk etapta asla etkileyici bir şey yapmak istemem. Çok teşekkür ederim!

Barrett elinde ki tokmağı hızlı bir şekilde gülerek kürsüye vurur ve aynı zamanda görüntülerimiz de son bulur.
imza

YA ADALET YA KIYAMET

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(Current)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil