GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-02-2020, 02:03   #1
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 47179
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart GüreşTürkiye, Taht Oyunları Oynuyor

Merhabalar, bir süredir aklımda olan bir konsepti hayata geçirip çoğu kararı sizlerin alacağı bir quest düzenlemeye karar verdim. Crusader Kings 2 oyununun Game of Thrones modunda sizlerin seçeceği bir başlangıç tarihinde sizlerin seçeceği bir bölgede ve sizlerin seçeceği bir karakter olarak başlayıp ailenizi sizlerin seçimleriyle yöneteceğim bir kayıtlı oyun açacağım, sonra ise bu oyunda neler olup bittiğini sizlere küçük hikayelerle ve screenshotlar ile anlatmaya çalışacağım. Nasıl yürüteceğimi de hiç bilmiyorum, deneyip görmemiz gerekiyor, hangi kararları size bırakmam lazım, hangi kararlarda size tavsiye vermem lazım gibi şeyleri sadece oynayarak görebilirim. Çok ileri gidebilir miyiz, hatta ileri gidebilir miyiz ondan da emin değilim. Ama olsun, en azından denememiş olmayalım. İlk seçimlerinizle başlayalım, katılıma göre ilk 3 veya 5 oya ulaşan seçenekler kazansın, elbette değiştirebiliriz sonradan bunu da.

Başlamak istediğiniz zaman dilimi:

[] Aegon'un Fetihleri, 2 BC
[] Ejderhaların Dansı, 129 AC
[] Blackfyre İsyanı, 195 AC
[] Robert'ın İsyanı, 282 AC
[] Kral Robert, 284 AC
[] Greyjoy İsyanı, 289 AC
[] A Clash of Kings, 299 AC
[] A Feast for Crows, 300 AC
[] Başka bir zaman dilimi (ne olduğunu belirtin)

Oynamak istediğiniz karakter tipi:

[] Var olan bir karakter
[] Orijinal bir karakter

Bazı küçük notlar:
  • Kitapların ve dizinin başlangıç noktası maalesef modun bookmarklarından biri değil. Jon Arryn'in ölüp, Ned Stark'ın King's Landing'e çağırıldığı tarihten başlayabiliriz fakat olayları sürükleyecek eventlerin olmayacağını bilin.
  • Var olan bir karakter seçmeniz dahilinde oyun mekanikleri gereği sadece toprak sahibi olan karakterleri seçebiliyorsunuz,bir kaç küçük istisna harici. Yani Tyrion Lannister, Jaime Lannister, Sandor Clegane veya Oberyn Martell gibi karakterleri oynamanız pek mümkün değil, eğer bu karakterlerin toprak sahibi olacağı durumlar oyun içinde oluşmazsa.
  • Orijinal bir karakter seçmeniz durumunda ise sizi küçük bir lord olarak başlatmayı planlıyorum ki önemli karakterler kendi yerlerinde durabilsin.
  • Yazım yeteneklerime bu konuda pek güvenmediğimi baştan itiraf edeyim, eğer bazı karakterleri out-of-character yazarsam şimdiden affola.
  • Bu herkesin farklı karakter alacağı bir multiplayer oyunu olmayacak.

Konu Break It Down tarafından (07-02-2020 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 02:17   #2
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Bana kalsa farklı zamanlar da seçerim ama forum halkının aşina olduğu A Clash of Kings'ten başlaman hoş olur bence. Karakteri düşünüp yazacağım.

Var olan karakter.

Konu Gbedas tarafından (07-02-2020 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 02:20   #3
Man of 1,005 Chips
Pawnage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Yenidoğan
Favori Güreşçisi: Elias
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 29638
Rep Derecesi: Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Pawnage Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Of yaz hemen beni. Hayalini kurduğum multiplayer. Biri ErDiBiase'ye ulaşsın hemen o da gelir. Demir Taht'ı seçebiliyor muyuz. En sevdiğim şey birisine beyaz pelerin vermek çünkü bu oyunda.

Konu Kaldwin tarafından (07-02-2020 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
Pawnage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 02:21   #4
freshly squeezed

Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Pawnage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Of yaz hemen beni. Hayalini kurduğum multiplayer. Biri ErDiBiase'ye ulaşsın hemen o da gelir. Demir Taht'ı seçebiliyor muyuz. En sevdiğim şey birisine beyaz pelerin vermek çünkü bu oyunda
Usta multiplayer değil bu ya. Onu da düşünebiliriz bi ara gerçi.
Alt 07-02-2020, 03:14   #5
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Robert'ın İsyanı diyorum ben.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 04:20   #6
Man of 1,005 Chips

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Pawnage WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Break It Down Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Usta multiplayer değil bu ya. Onu da düşünebiliriz bi ara gerçi.
Ulan be.. Silin beni ücret iadesi yapıyor musunuz?

Konu Kaldwin tarafından (07-02-2020 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
Alt 07-02-2020, 04:21   #7
freshly squeezed

Alıntı Pawnage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ulan be.. Silin beni ücret iadesi yapıyor musunuz
Onun yerine beyaz pelerinli adam seçileceği zaman senin oyunu 2 saysak?
Alt 07-02-2020, 04:29   #8
Man of 1,005 Chips

RPG Karakteri:

Alıntı Break It Down Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Onun yerine beyaz pelerinli adam seçileceği zaman senin oyunu 2 saysak?
Kabul. Konuyu şimdi okudum, multiplayer diye öküz gibi atlamıştım başta. G.R.R Martin'in ve Paradox Plaza'nın çok büyük bir fanı olduğum için bu konunun takipçisi ve destekçisiyim. Başarılar.

Konu Kaldwin tarafından (07-02-2020 Saat 21:41 ) değiştirilmiştir.
Alt 07-02-2020, 15:23   #9
freshly squeezed

Şunu bi yukarı taşıyalım, daha fazla oy lazım.
Alt 07-02-2020, 15:33   #10
#Blackburn
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Aydın
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Enzo Amore
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 109008
Rep Derecesi: Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Im Negan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Im Negan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Im Negan Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 109008

CK 2'nin multisi deli eder insani. Ayrıca eventlerle dolu bir oyun.İngilizce bilmeyeni almayın size tavsiyemdir.

Ayrıca Robert'in isyanı ile baslamanizi şiddetle öneririm. YKS derdim olmasa bir dakika bile kacirmayip katilirdim. Şimdiden başarılar.
imza

''Demokrasi dünyanın en narin çiçeğidir. Onu yaşatan hoşgörüdür, uzlaşıdır, diyalogtur.''
Im Negan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil