GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-02-2020, 19:06   #1
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 651
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 83741
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Fan Fiction | Max Payne

Geleceğini inşa etmekle geçmişi geri getirmek arasında kalmış bir adamın hikayesi. Max Payne 3'ün bittiği yerden devralacağız.

Bölümler

Bölüm 1
imza

RPG GWA: Ace Austin

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Konu Re7olutioN tarafından (23-03-2020 Saat 19:27 ) değiştirilmiştir.
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2020, 19:07   #2
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 714
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 569581
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

GTA'daki gibi herkes katılabilecek mi?
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2020, 19:08   #3
X'O

Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GTA'daki gibi herkes katılabilecek mi?
Maalesef bu o tarz bir hikaye değil. Tek ana karakter Max Payne.
imza

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Alt 24-02-2020, 19:10   #4
Viper's Math

Nereden: Broken Dreams
Konular: 714
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Re7olutioN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maalesef bu o tarz bir hikaye değil. Tek ana karakter Max Payne.
Olsun dert değil. Max Payne'in hastasıyız. Takibimizi yaparız.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2020, 19:14   #5
yuce honos oley
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 595
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

Bir R7N klasiği. Bekliyoruz.
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2020, 19:30   #6
FATİH TERİM
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ANKARA
Konular: 159
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 175264
Rep Derecesi: basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
basaranflair basaranflair isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 175264

Takipteyiz.
imza

CHARLOTTE FLAİR

NXT Women's Championship (1 time)
WWE Divas Championship (1 time)
WWE Raw Women's Championship (4 times)
WWE SmackDown Women's Championship (5 times)

2020 WOMEN'S ROYAL RUMBLE WİNNER
basaranflair isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2020, 15:30   #7
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 104
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 25166
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Takipteyiz. ( Bu arada o kadar yıl bekledikten sonra rezalet bir oyundu. )
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2020, 19:26   #8
X'O

Bölüm 1 - Giriş

Brezilya'dan kurtulalı 6 ay oldu. Yaptıklarım hala aklımda.. Koruyamadığım insanlar, öldürdüğüm insanlar. Aslında ikisi de benim için aynı şey.. Ne yaparsam yapayım kendimi her zaman aynı pisliğin içinde buluyorum. Nereye gidersem gideyim işin sonunda elimde bir silah oluyor ve yerde de ölüler. Onlar mı beni belaya çekiyor yoksa ben mi onları kendime çekiyorum bilmiyorum bu biraz da tavuk mu yumurtadan çıkar sorusuna benziyor. Cevabı tartışılır ancak sonuçta yine ölen ve öldürülen belli.

New York'a döner dönmez başımın belaya gireceğini bilmeliydi. Bitmemiş hesaplaşmalar anında kapımı çaldı. Artık bir polis değildim ama Brezilya'dan ithal edilen bir ünüm vardı ve New York'un yeni yetme çeteleri benim kellemi almak için çarkıfelek oynuyordu.

Yeni apartmanıma yerleşeli sadece 10 dakika olmuştu. Hemen telefonum çaldı numara tanıdık değildi.

-Alo?

Telefonun ucundaki her kimse bir süre sessiz kalmayı tercih etti. İkinci kez alo dediğimde adım zikredildi birkaç da Rusça kelime.

-Sizi anlamıyorum şu an meşgulüm.

Cümlemi bitirmemi beklemiş gibiydi. Hemen İngilizce konuşmaya başladı. Rusya'ya çağrılıyordum. Ünüm gerçekten de Dünyanın dört bir tarafına dağıtılıyordu. Neticede ben Brezilya'daki rüşvet yiyen polisleri ve organ ticaretine bulaşmış siyasetçileri ortaya çıkarmıştım değil mi? Ne kahraman ama. Max fucking Payne gerçekten harika.

-Birilerini korumakta çok iyi değilim başkasını arasanız iyi olur.

-Seni birilerini koruman için istemiyoruz Max. Seni korunamamış birilerinin ölümünü araştırman için istiyoruz. Sana bir uçak bileti aldık hemen gelmeni istiyorum.

Adamı ciddiye almadan telefonu kapattım ve kendime bir kadeh viski doldurdum. Sürekli yoluma çıkan şeylerden biri de buydu zaten. Yeniden alkolik olmayacağıma yemin etmiştim ama New York bana hatıralarımı da geri getirdi. Buraya döndüğümde gittiğim ilk yer tabii ki de karımın ve kızımın mezarıydı. Onlar hala yanımdan ayıramadığım bir hatıra. İyi hatıra mı kötü hatıra mı? Artık ben de ayırt edemiyorum ve emin olamıyorum.

Telefonum birkez daha çaldı. Yine aynı numara arıyordu. Cevap verdim ve duyduğum ilk şey evime bir saldırı olacağı haberiydi. Evden kaçmamı istiyorlardı aynı anda apartmandan bağırış sesleri de geliyordu ve sonrasında da patlayan silahlar. İnsanlara nerede olduğumu soruyorlardı ve cevap alamayınca da öldürüyorlardı. Telefonu kapattım ve hızlıca üzerimi değiştirip silahımı aldım. Tam da beklediğim gibi yine birileri ölecekti. Birkaç ağrı kesiciyi depoladıktan sonra salonun kolonlarından birinde siper aldım. Adamlar kapımın önündeydi. Tekmeleyerek içeriye girdiler ve daha adımı bağırmadan etrafa rastgele ateş etmeye başladılar. Bu çocukların gerçekten kaybedecek zamanı yoktu. Benim de kaybedecek bir hayatım yoktu yani kısmen eşit sayılırdık. Mermileri bittiği an kolonun arkasından fırladım ve etrafa rastgele ateş açan iki adamı kafasından vurdum hızlıca silahlarını aldım ve koridora çıktım. Koridorun sonundan üç adam geliyordu. Bir siper buldum ve pozisyon aldım ama onlar beni çoktan görmüştü bile. Arkasında durduğum duvara ateş etmeye başladılar neyse ki burası pahalı bir apartmandı.

Siperin arkasından rastgele ateş etmeye başladım sanırım birini bacağından vurmuştum. Ardından yine duvarın arkasından fırladım ve diğer ikisini de ateş ederek indirdim. Zaman benim için yavaş akıyordu adeta gerçi bu hisse çok uzun zaman öncesinden beri alışkınım şimdi şaşırmamın tek nedeni olayları dramatize etmem ama dürüst olalım, benim hayatım o geceden beri sadece dramadan ibaret.

Apartmanın çatısına çıktım ve bu binaya yakın olan diğer binanın çatısına geçtim. Şanslıydım ki kapısında kilit yoktu olsa da benim için olumsuz bir etkisi olmazdı zaten. Sanırım adıma kesilen Rusya biletini kabul etmek zorundaydım yoksa Max Payne yarın sabah karısı ve çocuğunun yanına gömülecekti. Beni arayan numarayı aradım hemen cevap verdiler. Onlara havaalanına gideceğimi söyledim. Beni bir arabanın dışarıda beklediğini söylediler. Bu adamlar benden daha çok hazırlıklıydı. Kim bilir belki de beni ikna etmek için bu saldırıyı da onlar düzenlemiştir ama artık bir önemi yok. Tek yönlü bir biletim var ve ben gitmeye hazırım.

Çatısına geçtiğim apartmanın en alt katına indim ve dışarı çıktı. Lüks bir araç beni bekliyordu. Araçtan bir adam indi ve adımı zikretti. Başımla onaylayıp araca bindim doğrudan havaalanına gittik.

Bir adam gerçekten bu kadar şanssız olabilir miydi? Kaderimin bir Holywood filminden farkı yoktu ya da sadece aksiyon üzerine kurulu aptal bir video oyunundan. Ölüme de her zaman hazırdım çünkü öldüğümde an azından sadece hatırlayıp acı çektiğim insanların yanında olurdum ama aynı zamanda korkuyorum. Çok fazla insanı öldürdüm ve çok fazla insanın ölümüne sebep oldum. Belki de hayatımın geri kalanının bir cehenneme dönüşmesinin nedeni budur kim bilir?

Rusya pek beklediğim gibi değildi. Soğuk ve karanlık. Aslında benimle benzer özellikleri içinde barındırıyordu. St.Petersburg'da lüks bir malikaneye getirildim. Brezilya'da yaşananlar aynen tekrar ediyor gibiydi. Zenginler kendi hayatlarına çekilmişlerdi ve lüks evlerinin büyük camlarında ellerinde viski bardaklarıyla Rusya'nın onların önemsemediği tarafını seyrediyorlardı ve bunu yaparken de ceplerine daha çok para girmesini sağlayan işlerinin yasal kısımlarını konuşuyorlardı. Öğrendiğim ilk şey patronumun adını Vladimir Petzkov olduğuydu ve işimin de öldürülen ağabeyini kimin öldürdüğünü bulmaktı. Rusya'da yapılabilecek en kötü işe başvurmuştum ve özgeçmişim de bu iş için mükemmeldi sonuç olarak da hemen işe kabul etmiştim. Şimdi yeniden silahıma sarılma zamanı geldi gibi. Bakmam gereken ilk yer belli oldu bile..
.

- Devam Edecek-

imza

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor TV Champion
1 Time Hardcore Champion
DoR Triple Crown
1 Time GTW Champion

Alt 23-03-2020, 20:50   #9
Kayıtlı Kullanıcı

Konular: 104
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İlk bölüm çok hoşuma gitti elime sağlık.

Umarım "eski dost" Vlad'i tanıyan birine ya da birilerine denk gelir Payne.
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil