GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-04-2020, 02:06   #1
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 34.545
Konular: 4253
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2501460
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2501460
Mesajlar: 34.545

Standart Makale | WrestleMania'nın Muzaffer İsimleri

Bu sene 36. sını izleyeceğimiz WrestleMania, her ne kadar bu senekinin mevcut koşullardan dolayı WrestleMania'ya benzer yanı olmasa da, bu 36 yıllık süreçte epik anlara tanıklık etmiş; WWE, hatta profesyonel güreş tarihinin 1 numaralı şovu olarak kabul görülen bir şov olmuştur. Birçok güreşçinin en büyük hayali hiç şüphesiz WrestleMania atmosferinde bir ana kemer zaferi elde etmektir. Ben bu hayalin gerçekleştiği 5 anı ve bu anı yaşayan isimlerin WM gününe nasıl gittiklerini kendi kalemimle anlatmaya çalışacağım. Keyifli okumalar.

John Cena - WrestleMania 29John Cena, The Rock ile WrestleMania 28'in ana olayında da "Once In A Lifetime" sloganlı bir şovda karşılaşmıştı. Bu maçta iki ismin de ortaya koyacağı herhangi bir kemer yoktu, buna rağmen maç WM 28'in ana olayındaydı ve bu maçtan galip ayrılan isim The Rock olmuştu. Bu maçtan sonra The Rock, 7 Ocak 2013'e kadar hiçbir şovda görünmemişti; John Cena ise kemersiz çekişmelerle uğraşıyor idi. Bu ikilinin yolunu WM 29'da kesiştirecek olaylar aynı gecede gerçekleşti: Royal Rumble 2013'te The Rock, CM Punk'ı yenerek yeni WWE Şampiyonu oldu ve Punk'ın tarihi 434 günlük saltanatına son verdi; aynı gece John Cena da Ryback'i eleyerek geleneksel Royal Rumble maçını 2. kez kazandı ve WrestleMania ana olayı için bileti kaptı. Cena kendine WM rakibi olarak The Rock'ı seçti. Böylece John Cena ve The Rock, yine "Once In A Lifetime II" sloganı altında ve yine bir WrestleMania'nın ana olayında ama bu sefer "WWE'nin yüzü" unvanına ek olarak "WWE Şampiyonluğu" için de karşı karşıya geldi. Bu maçın neticesinde John Cena bu sefer The Rock'ı yenmeyi ve 11. kez WWE Şampiyonluğunu kazanmayı başardı. Maçtan sonra The Rock, deyim yerindeyse bükemediği bileği öptü ve John Cena'ya sarılarak centilmence bir hareketle Cena'nın kendisine karşı aldığı galibiyeti kutladı.

Chris Benoit - WrestleMania 20Öldüğü günden beri şaibeli ölümüyle ve WWE'nin onu her yerden silmesiyle konuşulan Chris Benoit yaşadığı zamanlar muazzam güreş yeteneğiyle büyük sükse yaratan ve dillerden düşmeyen bir isim idi. Benoit bu yeteneğinin meyvesini ana kemer özelinde 2004 senesinde almıştı. 2004 senesine, 1. sıradan girdiği Royal Rumble müsabakasını son 2'de Big Show'u eleyip destansı bir galibiyet alarak başlayan Chris Benoit, WrestleMania 20 ana olay biletini kapmıştı. Benoit'nın kendi brandi Smackdown'ın ana kemeri olan WWE Şampiyonluğu için maça çıkacağı düşünülse de RTWM içerisinde Chris Benoit'nın en yakın dostu olan Eddie Guerrero, No Way Out'ta Brock Lesnar'ı yenerek yeni WWE Şampiyonu olmuştu. Benoit en yakın arkadaşıyla rakip olmak istemedi ve tercihini Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğundan yana kullandı. Benoit bu kararıyla beraber artık RAW güreşçisi oldu. Benoit, WM 20'deki maçlarını tescillemek için dönemin Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Triple H ile kontrat töreni düzenledi. Fakat ikilinin arasındaki bu maça davetsiz bir misafir giriş yaptı. Triple H'in yine o dönemde çekişme halinde olduğu Shawn Michaels, Chris Benoit'i sağlam bir SCM ile indirerek imzasını attı ve WM 20 ana olayının adı bu hamleyle beraber "Triple H vs. Chris Benoit vs. Shawn Michaels" oldu. Bu maçtan galip çıkan isim Şampiyon Triple H'i Crippler Crossface ile pes ettirmeyi başaran Chris Benoit oldu ve Benoit bu galibiyetle beraber ilk ana kemer zaferini yaşamış oldu. Benoit bu anlamlı galibiyeti aynı gece WWE Şampiyonluğunu başarıyla korumuş olan en yakın dostu Eddie Guerrero ile konfetilerin altında kutladı. O geceyi şirketin ana kemer şampiyonları olarak kapatan Chris Benoit ve Eddie Guerrero, günümüzde maalesef hayatta değil. İki ismi de saygı ve minnetle anıyorum.

John Cena - WrestleMania 21Bir John Cena zaferi daha. Bu sefer 8 sene öncesine gidiyoruz John Cena özelinde. Cena, 2005 senesine aslında talihsiz bir başlangıç yapmıştı. Royal Rumble maçında Batista ile son 2'ye kalan Cena, Batista ile aynı anda ringden düştüğü için maç yeniden başlamıştı iki isim arasında. Fakat Batista, Cena'yı elemişti ve Cena, WM 21 için ana olay biletini kapamamıştı. Fakat Cena'nın WWE Şampiyonluğuna yürüyebilmesi için bir şansı daha vardı, daha doğrusu bir şans daha doğmuştu. Finali No Way Out'ta gerçekleşecek olan bir turnuva düzenlendi ve bu turnuvanın galibi dönemin WWE Şampiyonu JBL'in WrestleMania rakibi olacaktı. Cena bu turnuvanın finalinde Kurt Angle'ı yenmeyi başararak JBL'in WrestleMania rakibi olmayı başardı ve Royal Rumble 2005'te aldığı yarayı bu galibiyetle sarmayı başarmıştı. Cena, WM 21'deki maçın sonunda JBL'i yenmeyi başardı ve kariyerindeki ilk ana kemer şampiyonluğunu kazandı. Cena bu maçın sonunda sanki bu başarıyı bir daha kazanamayacakmışçasına sevinmişti ama nereden bilebilirdi ki bu kemeri 12 kere daha kazanacağını?

Seth Rollins - WrestleMania 312012'de WWE'deki ilk görünümlerini gerçekleştiren The Shield üçlüsünün en geri plandaki ve en zayıf halkası olarak görülen Seth Rollins... Vu yola beraber çıktığı dostlarına 2014 senesinde ihanet ederek The Shield'ı dağıtan ve Otorite'nin safına geçen Seth Rollins'in kanıtlamak istediği tek bir şey vardı: The Shield üçlüsünün aslında zayıf halkası değil de en iyisi olduğunu kanıtlamak. Seth Rollins, Money In The Bank 2014 şovunda MITB çantası için gerçekleşen merdiven maçına dahil oldu ve bu maçtan galip ayrıldı. Otoritenin göz bebeği ve aynı zamanda Mr. MITB olarak Seth Rollins artık her ana kemer şampiyonu için büyük bir tehlike teşkil etmekteydi. Seth Rollins çanta sahibi olmasına rağmen ana kemer için cash-in denemeleri hususunda oldukça ağırdan satıyordu. Hatta Seth çantaya sahip olduğu ilk dönemler eski dostu Dean Ambrose ile kıyasıya bir çekişme halindeydi. Dean çekişmesinden etrafındaki korumalarının yardımlarıyla da olsa galip ayrılmayı başaran Seth artık ana kemer için kendisinin burada olduğunu yavaş yavaş göstermeye başlamıştı. Royal Rumble 2015'te Seth Rollins çanta sahibi olmasına rağmen WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu maçına çıktı. Rakipleri ise Şampiyon Brock Lesnar ve önceki şampiyon John Cena idi. Üçlü bize şahane bir maç izletti. Seth şayet bu maçı kazansaydı elde ettiği çantanın hiçbir hükmü kalmayacaktı haliyle. Fakat Lesnar bu maçtan galip ayrılmayı başardı ve kemerini korudu. Seth Rollins zaten bu maça çantasını ortaya koyarak dahil olmamıştı ve çantasıyla yoluna devam etti. Aynı gece Rumble maçından galip ayrılan Roman Reigns, Brock Lesnar'ın WM 31'deki rakibi olmuştu. Maç günü gelip çattı. Lesnar ve Reigns oldukça sert bir kavgaya tutuşmuştu. Maçın bir bölümünde ikili bitkin düşerek yerde kaldı ve bu sırada Seth Rollins'in müziği arenada yankılanmaya başladı. Mr. MITB Seth Rollins'in eline müthiş bir fırsat geçmişti ve Seth, bu fırsatı hızlıca değerlendirebilmek için Levi's Stadyumu'nun o uzunca girişini muazzam bir depar ile geçerek ringe girdi ve çantasını bozdurarak Lesnar ile Reigns arasındaki maça üçüncü isim olarak dahil oldu. Seth Rollins, Roman Reigns'e vurduğu Curb Stomp'ın ardından başarılı bir tuş denemesinde bulundu ve WWE kariyerindeki ilk tekli kemerini kazanmayı başardı. Ayrıca adını WrestleMania'da başarılı cash-in yapan ilk WWE superstarı olarak tarihe yazdırmayı başardı. Seth Rollins, Otorite yardımıyla da olsa tüm bu yaptıklarıyla The Shield'ın zayıf halkası olmadığını kanıtlamış oldu. Zira kendisinin her açıdan kuşkusuz yeteneklere sahip olduğu su götürmez bir gerçek ve Seth Rollins bu yetenekleriyle kendini izletmeyi başaran bir superstar idi. Bunun meyvesini, WrestleMania 31'de yaptığı epik cash-in ile almış oldu.

Daniel Bryan - WrestleMania 30Bu yazının başlığını gören ve akabinde giriş paragrafını okuyan herkes bu yazıda Daniel Bryan'a kesinkes yer vereceğimi tahmin etmiştir diye düşünüyorum. Bu hikayeyi özel kılan şey hiç şüphesiz Daniel Bryan'ın WrestleMania ana maçını Royal Rumble maçı ile değil dillere destan bir hikaye ile kapmasıydı. Bryan, 2014'teki Royal Rumble maçına o şovda Bray Wyatt ile karşılaştığı için katılamadı ve o geceki Rumble maçından galip gelen isim Batista oldu. Royal Rumble ile WrestleMania 30 arasındaki tek PPV olan Elimination Chamber'ın ana olayındaki WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için gerçekleşen çember maçında yer alan Bryan, bu maçta dönemin şampiyonu Randy Orton ile son 2'ye kalmayı başardı fakat maç esnasında eski takım arkadaşı ve Orton ile beraber otoritenin üyesi olan Kane'in saldırısına uğrayan Bryan, Orton'a tuş olmaktan kurtulamadı ve bu maçtan eli boş döndü. Seyirci, Bryan'ın tauntu haline gelen "YES!" tauntundan oldukça hoşlanıyordu ve bu taunt neredeyse bütün WWE Evreninin, Bryan'a tarifsiz bir hayranlık beslemesini sağlamıştı. Bryan, Rumble maçında yer almayınca seyirciler 30 numaradan Rey Mysterio girdikten sonra yuhalamalara başladı. Batista maçtan galip ayrılınca da yuhalamalar hiç kesilmemişti. 10 Mart'taki RAW şovunda Bryan "YES" tişörtünü giymiş olan sürüyle WWE hayranını ringe ve etrafına toplayarak bir promo kesti ve o dönemler şirkette hüküm süren Otorite'nin lideri Triple H'e WrestleMania 30 için meydan okudu. Bu maçı kazanırsa WM ana maçına kendinin de dahil olması şartını koştu. Triple H bu meydan okumanın ardından alana geldi. İlk başta Bryan'ın bu teklifini reddetse de ringi ve etrafını kaplayan devasa kalabalığın baskısına daha fazla direnemeyerek bu teklifi kabul etti. WrestleMania 30 günü geldi çattı ve şovun açılış maçı Daniel Bryan vs. Triple H maçı oldu. Daniel Bryan, 25 dakika süren bu maçın sonunda Triple H'i yenmeyi başararak adını gecenin ana olayına yazdırmayı başardı. Gecenin ana olayında Daniel Bryan, Randy Orton ve Batista; WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için karşı karşıya geldi ve Daniel Bryan, Batista'yı Yes Lock ile pes ettirmeyi başararak yeni WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olmayı başardı. Böylece bu epik hikaye mutlu sonla bitmişti. Daniel Bryan bu galibiyetin hemen ardından New Orleans seyircisiyle bütünleşerek dillere destan bir WrestleMania anısı yaşadı.

Hikayelerin güzelliğine kendimi kaptırmamdan mütevellit bazı noktalarda aşırı detaya inmiş olabilirim. Yazının bu yönünü mazur görün. Okuduğunuz için teşekkürler.
imza


"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow
Yazı | NXT TakeOver: In Your House Hakkında Ön Değerlendirmelerim, DüşüncelerimAlıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2020, 07:42   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 17.392
Konular: 989
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1065214
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1065214
Mesajlar: 17.392

Standart

Başkan araya Rey Mysterio'yu da sıkıştıraydın . Eline sağlık.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
12x Onur Kürsüsü
2x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
4 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : WelcomeToNWO|KM#6922
YO YO YO YOGWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2020, 16:36   #3
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 34.545
Konular: 4253
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2501460
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2501460
Mesajlar: 34.545

Standart

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başkan araya Rey Mysterio'yu da sıkıştıraydın . Eline sağlık.
Vallahi sadece 5 hikayeyi anlatayım diyerekten biraz seçici davrandım, başka yazılara artık. Teşekkür ederim.
imza


"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow
Yazı | NXT TakeOver: In Your House Hakkında Ön Değerlendirmelerim, DüşüncelerimAlıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-04-2020, 22:13   #4
Shinigami
Ultimate Opportunist Edge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Nereden: Eskişehir
Mesajlar: 3.538
Konular: 162
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 45581
Rep Derecesi: Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ultimate Opportunist Edge Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ultimate Opportunist Edge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ultimate Opportunist Edge Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 45581
Mesajlar: 3.538

Standart

Güzel bir yazı olmuş eline sağlık. Wrestlemania 20 gerçekten unutulmazdı.
imza
  • Done it all, Won it all
1965'te
ismin kazındı kalplere
ESES diye inleyecek Türkiye
Şampiyon biz olacağız
!


Güreş Türkiye 1.Satranç Turnuvası Finalisti(2.si)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si( w/ YUKO , Code Blue, Chosen)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Kadınlar Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 2.si
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (w/ SpearReign)
37.Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si
37.Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Konuşan Fotoğraflar Yarışması: 3.sü(w/Mike Mizanin)


"Gerçek keşif,yeni topraklar bulmakla değil, yeni gözlerle bakmakla ilgilidir."

-Marcel Proust
İnsanların en savunmasız olup, açık verdikleri an zafer kazandıklarını sandıkları andır.
- Toa Tokuchi

Bu kan denizinin üstünde duran cehenneme, sözde dünyamız diyoruz.
- Sosuke Aizen

"İnsanı;bedenen ameliyat etmek için uyutmak,
ruhen ameliyat etmek içinse;uyandırmak gerekir."

-Lev Tolstoy
Ultimate Opportunist Edge isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-04-2020, 01:28   #5
桐生 一馬
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Mesajlar: 8.188
Konular: 4375
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2351698
Rep Derecesi: Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Falcon Arrow Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Falcon Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Falcon Arrow Falcon Arrow isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2351698
Mesajlar: 8.188

Standart

Eline sağlık Doğan, döktürmüşsün yine.
Falcon Arrow isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.