GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-11-2011, 08:32   #1
Kangal Amongst Man
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1076
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 7931
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Friday Night SmackDown İnceleme ! [18 Kasım]

Ne olduğunu anlamadan Mark Henry,Bryan'ı döverken şov başlıyor.Kafasını duvara vuruyor.Tekrar tekrar vuruyor.Elinde ringe götürüyor.Tekmelemeye devam ediyor.Kaldırıyor ve kafa darbeleri atıyor,Bir Splash yapıyor.Tekrar kaldırıyor ve Bİr World Strongest Slam geliyor.Hakemler geliyor ve Henry'yi çıkarmaya çalışıyor ama Henry Kaldırıp tekrar WSS Yapıyor.Byran dışarı yuvarlanıyor.Mark Henry mikrofon alıp ; Gördünüzmü ? Bu adam acı çekiyor.Ve Söz veriyorum daha fazlası da olacak.Big Show,o da acı çekti ama görünüşe göre hala istiyor.Ve istediğini Survivor Series'de vereceğim.'' Diyor ve ringi terk ediyor.Randy & Sheamus Vs. Barrett & Rhodes maçını görüyoruz.

Dolph Ziggler Vs. Sin Cara

Ve Sin Cara ringe geliyor.Tauntunu yapıyor ve ringe giriyor.Dolph Ziggler da ringe geliyor.Vicki mikrofon alıp konuşuyor.Ve Maça geçiyoruz.Head-Locklarla başlıyor ama Dolph indiriyor ama bırakıyor.Tekrar Head-Lock yapacakken Dolph tokat atıyor.Dolph tauntunu yapıyor.Tekrar ringe girip armlock bağlıyor.Tekme ve tekrar Taunt geliyor.Dirsek darbeleri ve Head-LOck geliyor.İplere yolluyor ama Dolph Clothsline yapıyor.Tekme,yumruk devam ediyor.İplere oluuyor ama Sin Cara omuz darbesi atıyor.Reklamlara gidiyoruz.Sin Cara tekmelerle Ziggler'a vuruyor.İplerenden uçuyor be bir TakeDown geliyor.Harika bir tekme geliyor.Roll-Up Deniyor ve Dolph Ziggler kazanıyor.Ziggler Kazandı!

Kazanan : Dolph Ziggler

Maç sonrası Sin Cara bir Hurricane Ve DropKick yapıyor.Cara tekmelemeye devam ediyor.Swagger geliyor ve Clothsline yapıyor.Tekmelerle devam ediyor.Cara yerde.Kaldırıyor ve Leg Drop geliyor.Ama Mason Ryan geliyor.Ziggler'ı kaldırıyor ve yere atıyor.Ziggler ve Swagger dışarda.Reklamlara gidiyoruz.

Mason Ryan Vs. Jack Swagger

Dönüşte Swagger Ve. Ryan maçı başlıyor.Swagger Belinden bağlıyor,Ryan kurtulmaya çalışıyor.Kurtuluyor ve yere atıyor.İplere vuruyor.Bir Clothsline geliyor.Kaldırıyor ama Swagger Kurtulup İplerden üstüne atlıyor.Pin Deniyor Ama Olmuyor ! Yumruklarla devam ediyor.Swagger Gutwrench yapacakken Ryan Yakalıyor.Full Nelson ve yere çarpıyor ve Mason Ryan Kazanıyor !

Kazanan : Mason Ryan

Christian Sakatlığı Hakkında Konuşuyor

Arka alanda Justin Gabriel Ve Alicia Fox & Zack Ryder konuşuyor.Christian değnekle rampaya geliyor,Konuşmaya başlıyor ; 2 Hafta önce Chokeslam yedi ve sebepsiz bir şekilde ve sonucunda boyun sakatlığı oldu.Teddy Long geçen hafta beni maça çıkardı.Ama ben adam gibi dövüştüm.Evet ben adamım ! Gördüğünüz gibi ayağımı da incittim.İnanmazsanız bu fotoğrafa da bakabilirsiniz.Bu sakatlık beni 1-2 ay uzak tutacak.Ama ben artık Survivor Series'te yokum.Ama ben arkadaşlarıma ilham kaynağı olmaya devam edicem.Neden biliyormusunuz ? Çünkü ben özelim.Normalde ben çıkıp One More Match isterdim ama şimdimben sadece normal bir maç isterdim ama bu istek Teddy Long tarafından alındı.Biraz saygıyı gösterin.Hakettiğim saygıyı.Sakatlığım umurunuzda bile değil! Sakatlığım umurunuzdamı ? Ben insanım duygularım var.Teddy Long yüzünden olanların büyük sonuçları olacak.Daha fazlası da sizden gıcık kapıyorum.Utanın kendinizden !'' ve gidiyor.

Ted Dibiase Vs. Derrick Bateman

Ted Dibiase Geliyor,Ringte Derrick Bateman var.Maç başlıyor.Ted Head-Lock ile başlıyor Ted Suplex ve DropKick ile geliyor.İplere yolluyor ve Clothsline geliyor.Derrick'ten bir Clothsline geliyor pin geliyor ama olmuyor.NeckBreaker geliyor.Pin deniyor ama olmuyor.Tekmelerle devam ediyor.Bateman zor durumda.Kurtulup iplere yolluyor.Head-Lock yapıyor.Ama Dibiase kuruluyor ve Yumruklar ve DropKick geliyor.Bir Clothsline geliyor.Ve Dream Street geliyor.Pin Deniyor ve Ted Dibiase Kazanıyor !

Kazanan : Ted Dibiase

Big Show'u arka alanda görüyoruz.Mark'ı arıyor. Ringe geliyor.Konuşmaya başlıyor ; Mark Henry kaçtı çünki burda Survivor Series'in provasını yapabilirdik.Bunu unutmamalıyım,bütün içimdeki sinirler beni disfakalifiye olabilirim.Bunu istemeyiz.Bizim istediğimiz benim kazanmam.Nereye gitsem bikaç video taşıyorum.''Money In The Bankte olanları izliyoruz'' Bu şeylerden sonra,Mark Henry bu kez o acıları çekecek kişi olacak.Mark Henry kemerini kaybedicek.Ve Mark,bu yumruğa bak.İyice bak.Çünki Mark,bu sana doğru geliyor.'' Müziği çalıyor ve ringi terk ediyor.

Kofi Kingston Vs. Hunico

Kofi Ve Hunico Maçı başlıyor.Hunico Mikrofon alıp İspanyolca konuşuyor.Ve maça geçiyoruz.Hunico ArmLock'a bağlıyor ama Kofi Suplex yapıyor.Pin Deniyor ama olmuyor.Armlock tekrar ama Hunico kurtulup iplere yolluyor,bir DropKick geliyor.Kofi yerde.Tekmelerle devam ediyor.Kaldırıp Suplex yapıyor.Pin deniyor ama olmuyor.Tekrar Head-Lock bağlıyor.Ve Kofi kurtulup Roll-Up deniyor ama olmuyor.Hunicotekrardan tekme atıyor ve iplere sıkıştırıyor.Kofi kaçmaya çalışıyor.Hunico tekmelerle devam pin deniyor ama olmuyor.Tekrardan armlock bağlıyor.Kofi kurtulmaya çalışıyor.Kafasını yere çarpıyor.Tekmeler geliyor,kafasını sıkıştırıyor.Pin deniyor ama olmuyor.Kofi kurtulacakken Hunico'dan suplex geliyor.Kofi kurtuluyor ve Kofiden DropKick geliyor.Bİr tekme daha.Bir Clothsline geliyor.Boom Drop !!! T.O.P. için bekliyor.Ama kaçıyor ve Hunico tekmelerle devam.İplere yolluyor ama Kofi tekme atıyor.iplere çıkıyor ve bir Splash ama Hunico Roll-Up yapıyor ama olmuyor.Hunico vuracakken SOS Geliyor ve Kofi Pin Deniyor ! Kazanıyor !!!

Kazanan : Kofi Kingston

Divas Of Doom Vs. ChickBusters

Reklamlardan dönüşte Beth Phoenix ve Natalya Geliyor.Aj Ve Kaityln geliyor.Maç Başlıyor.Kaitlyn DropKick ve tekmelerle başlıyor ama Beth suplex pozisyonuna alıyor ama Kaityln kurtluyor.Beth tekrar kontrol'u geri alıyor.Ve Double Suplex geliyor.Pin deniyor ama olmuyor.Tekmeler ile Natalya devam ediyor.Head-Lock'a bağlıyor.Ama Kaitlyn kurtulacakken,Kaldırıp Suplex geliyor.AJ Giriyor.Splash geliyor.Yumruklar ve tekmeler geliyor.Roll-Up yapacakkan Natalya tutup SharpShooter'a bağlıyor.Ve AJ Pes ediyor.Natalya Ve Beth Phoenix kazanıyor !

Kazanan : Divas Of Doom

Raw'ın tekrarını izliyoruz.

Randy Orton & Sheamus Vs. Wade Barrett & Cody Rhodes

Dönüşte Randy Orton,Sheamus & Wade Barrett,Cody Rhodes ringe geliyor.Maç başlıyor.Cody hızlı başlıyor ama Sheamus kurtuluyor.Wade giriyor.Tekme ve dirsek darbeleri gliyor.Ama Sheamus tekme,yumruklaşıyorlar.İplere olluyor ve Sheamus'dan bir clothsline geliyor.Pin deniyor ama olmuyor.İplere gerip Göğüsüne vuruyor.Kaldırığ Suplex vuruyor.Wade kurtulup tekme atıyor ve Uçan bir dirsek geliyor.Pin deniyor ama olmuyor.Sırtına tekmeler atıyor.Kollarını geriyor.Ama Sheamus kurtuluyor.Ve Yere çarpıyor.Randy'ye tag veriyor.Randy girdi ve Clothsline geliyor.İplerden DDT Yapıyor.RKO'ya hazırlanıyor.Ama Cody iplerden atlıyor derken Cody'ye tekme atıyor ve Bir Neckbreakee geliyor.Bu sırada Barrett tekme atıyor.Reklamlardan dönüyoruz ve yumruklar Cody'den geliyor.Christian maçı izlemeye geliyor.Barrett tekme ve yumruklarla Randy'yi yoruyor.Yumruklaşıyorlar ama Barrett tekme ile düşürüyor.Cody giriyor.ArmLock bağlıyor.Randy'yi yormaya çalışıyor.Randy kurtuluyor Ve atıyor.Sheamus'a tag verecekken Barrett izin vermiyor.Pin deniyor ama olmuyor.Bir neckbreaker geliyor.Diz darbesi ve pin deniyor ama olmuyor.Head-Lock'a bağlıyor.Randy kurtulamıyor.Ve Sonunda kurtuldu ve BackBreaker geliyor.Randy Sheamus'a tag vermeye calışıyor Ve Cody & Sheamus giriyor.Sheamus ortalığı dağıtıyor.Sheamus iplere çıkıp atlıyor.Barrett girecekken dışarı atıyor.Brouge Kick için hazılanıyor ama Christian değnek ile buruyor.DQ Oluyor.

Kazanan By DQ : Sheamus & Randy Orton

Sheamus Ve Randy maçın galibi ama Barrett,Cody Sheamus'u dövüyor.Değneki alıp vuracakken Cody'ye Boruge Kick geliyor.Ve Barrett'a bir RKO Geliyor.Cody'yi kaldırıp High Cross geliyor.İkili seviniyor şv bu görüntülerle sona eriyor.
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2011, 09:16   #2
"Mosby" Best Men
Scaletta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 116
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1442
Rep Derecesi: Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.Scaletta Ana kadroya çağırıldın.

Beğendiğim bir şov oldu. Swagger'ın yenilmesi kötü oldu. Main Event'de güzeldi.
Eline sağlık.
imza

2005 - ∞

and that kids...

Scaletta Deviantart

Scaletta isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2011, 09:58   #3
Kayıtlı Kullanıcı
The People's Champion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 150
Rep Derecesi: The People's Champion NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The People's Champion NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Natalya ve Ted'in kazanması güzel. Emeğine Sağlık.
The People's Champion isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2011, 11:28   #4
End Of Days
Straight Edge Savior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 152
Rep Derecesi: Straight Edge Savior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Straight Edge Savior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Eline sağlık fena show değil.
imza

Straight Edge Savior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2011, 20:19   #5
People's Champion
America's Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul Eyüp/Alibeyköy
Konular: 295
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 29933
Rep Derecesi: America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.America's Hardcore Icon WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Çok güzel bir inceleme yine Ozan promo çevirileri güzel Show bu hafta pek güzel değildi.Eline sağlık.
imza

RPG Karakteri: The Rock

Ring Adları:
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky

Başarılar: -

Eski RPG Karakteri ve Başarıları

RPG Karakteri
The Rock
Ring Adları
The Peoples Champion
The Great One
The Corporate Champion
The Brahma Bull
Rocky
Başarıları
World Heavyweight Championship(2 Kez)
GTW Tag Team Championship (2 Kez)
Intercontinental Championship
ECW Championship
İlk Money In The Bank Kazananı
2014 Survivor Series'in Survivor'i
Triple Crown
Hall Of Fame
America's Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil