GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-06-2013, 16:29   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5040
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 79979
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 6 Haziran 2013 TNA Impact Wrestling

Slammiversary'de olanları görüyoruz. Maçları, Angle'ın Hall of Fame oluşunu, tüm zamanların belkide en iyi Knockout maçını, Storm'un bir kez daha takımlar şampiyonu oluşunu ve Bully Ray ile Sting arasındaki maçı. Deadman's Hand çalıyor ve Bully Ray geliyor, yuhalanıyor, kemeri omzunda. Sadece kendisi orada. Taz ile el sıkışıyor ardından Tenay ile tartışıyor.

Bully Ray: Kesinlikle hepiniz bu gece çok mutlusunuz. Kendimi size tanıtmama izin verin. Ben TNA Dünya Ağırsiklet Şampiyonuyum! Ben tanrının memleketinden geliyorum, Hell's Kitchen, New York City! Ben Sting'i Slammiversary'de yenen adamım! Ben Bully Ray'im! Biliyorsunuz, Slammiversary Sting'e çok iyi olmadı. Geçen sene Slammiversary'de Sting ilk kez benim grubum Aces and Eights tarafından saldırıya uğradı ve herkes pazar günü Slammiversary'de neler oldu biliyor, ben Sting'i yendim! İddialara göre Sting emekli bile olabilirmiş. TNA'in artık kahramanı yok. Ben herkesi yok ettim! Kimse bunun hakkında bir şey yapamaz! Artık yapacak tek bir şey kaldı, ben Hall of Fame'de olmayı hak ediyorum! Bu yüzden, Dixie Carter, neredeysen gel, aynanı 5 saniyelik bırak, ringime gel ve-

O sırada Hulk Hogan bölüyor Ray'i.

Hulk Hogan: Müziği kesin. Görüşüne göre burası tamamen Hulkamania ülkesi Bully. Şeytana hakkını vermeliyim, geçen pazar oyununun tepesindeydin. Az önce artık Impact Wrestling'de kimse kalmadığını mı söyledin?

Bully Ray: Beni iyi duydun baba.

Hulk Hogan: Benim son of a b. Farklı bir fikrim var. Tüm yaz Impact Wrestling bir yarışmayla sıcak olacak, BFG Series olacak ve haftaya burada BFG Series'te olabilecek 12 ismi göreceksin! Hayır, bitmedi. Bu gece ise brother, burada Atlanta Georgia'da-

Bully Ray: Bunu bir daha söyleme.

Hulk Hogan: Dünya Ağırsiklet Şampiyonu Bully Ray, bir kez değil, iki kez kazık attığı adamla karşı karşıya gelecek, The Enigma Jeff Hardy ile!

Hardy ringe geliyor. Ray tedirgin. Hardy geliyor, Ray ring dışına çıkyıor. Hardy sesleri var arenada.

Bully Ray: Bunu yapamazsın. Onu benimle bu gece maça koyamazsın.

Hulk Hogan: GM olarak istediğimi yaparım. Ama biliyormusun, bu Jeff Hardy'nin geri dönüşündeki ilk gecesi. Onun rahat olmasını istiyorum, kemer ortada değil merak etme, ama Jeff Hardy kendini evde hissetmesi için ringde dev bir merdiven olacak!

Bully Ray: Bu adil değil!

Hulk Hogan: Geçen sefer kemer tepedeydi, bu sefer tepede başka bir şey olacak, senin bu adama kazık attığın bir şey, senin ve Aces and Eights'in kullandığı bir şey, göster ona.

Hardy çekiç çıkarıyor!

Hulk Hogan: Bu gece ringde bir merdiven olacak ve çekici ilk alacak olan kazanacak!

Ray söyleniyor. Taz'da tabi. Ardından BFG Series hakkında video izliyoruz.

Arka alanda Chavo ve Hernandez var.

Chavo Guerrero: Üzgünüm, hayal kırıklığı yaşadım, kemerleri kaybettik. Gördüğüm en güçlü adamlardan birisin ve bunu tut, bu bize lazım, BFG Series'e gideceğiz. Bu ne demek biliyormusun? Kazanan Dünya Ağırsiklet Kemeri için hak kazanacak, bu yüzden buradayız, bu yüzden bu işteyiz.

Hernandez bir şeyler dedi anlamadım, el uzattı. Chavo, her şeyi öğrettiğini söylüyor ve oradan gidiyor.

Hernandez vs Chavo Guerrero - BFG Series Qualifying Match

İkili ringde, şans diliyorlar, ve maç başlıyor. Chavo arkadan tutuyor, snapmare deniyor ama olmuyor, Hernandez iplere yolluyor ve shoulder block. Chavo düştü kalktı. Lock up geldi yine ama bir arm wrench Hernandez'de, taklalar atıp kurtuldu Chavo, bir arm wrench ardından arm drag. Hernandez kalkıyor, bir kez daha lock up gelecek ve geliyor, Hernandez köşeye itti, hakem sayıyor ve Hernandez bıraktı ama aniden european uppercutlar vuruyor Chavo, Hernandez köşeye atıp üstüne gitti ama Chavo çekilince köşeye çarptı, monkey flip yapacaktı Chavo, Hernandez itti ama bir dropkick Chavo'dan! 1 2 olmadı. Bir armbar yapıyor, Hernandez kadırıyor ve body slam! İplerden sekiyor, body splash deniyor ama Chavo çekilince kötü düştü, Chavo iplerden sekiyor ve rolling senton! 1 2 olmadı. Bir body scissors yapıyor Chavo. Hernandez kaldırıyor, köşeye koyuyor, bir tokat ama Chavo'dan bir tekme, atladı ama Hernandez tutuyor ve overhead belly to belly suplex! Chavo kalkınca bir clothesline, Chavo double axe handle'dan sıyrıldı ama bir dirsek darbesi Hernandez'den ve double axe handle! Chavo köşede ve corner splash! Ardından kaldırıyor Hernandez ve Canadian Backbreaker! 1 2 ama Chavo ayaklarını iplere koyuyor. Hernandez kaldırdı, köşeye attı, üstüne gitti ama üstünden aprona yolladı Chavo, bir shoulder block Hernandez'den ardından springboard shoulder block gelecekken Chavo çekiliyor ve Hernandez yerde. Chavo kaldırıyor ve birinci amigo! İkinci amigo için kaldırdı ve yaptı, üçüncü gelecek mi? Hernandez engelliyor, köşeye atacakken Chavo attı ve bir flip overhead kick! Hernandez yerde, Chavo köşeye çıkıyor. Havayı gösteriyor, atlıyor ve Frog Splash ama Hernandez dizlerini kaldırdı! Hernandez tutuyor Border Toss için, ama Chavo'dan aniden roll up, hayır, Hernandez çevirdi ve roll up! 1 2 3!

Kazanan: Hernandez

Hernandez BFG Series'te yer almaya hak kazanıyor. Chavo sinirli. Hernandez elini uzatıyor, yumruklarını birbirlerine vuruyorlar.

Şimdi arkada TNA'in en yeni üyesi Rampage Jackson var. Storm ve Gunner onu karşılıyor.

Devon ringe geliyor.

Devon: Siz buradaki şerefsizler ben ringe gelince oturup çenenizi kapamanız gerektiğini bilmelisiniz. Bunu iyi, kısa ve basit yapacağım. Abyss, istediğim bir şey sende var, benden Slammiversary'de çaldığın bir şey. O maç resmi bir maç değildi, buraya gel ve bana benim olanı ver, k*çını buraya getir.

O sırada Joseph Park geliyor.

Joseph Park: Çeneni kaparsan ben ve bu insanlar çok mutlu olacak. Slammiversary'de bana yaptığın bir hırsızlıktı! Benim şansımı benden çaldın. Ve geçen pazar abim Abyss'in yaptığı şeyi yapacağım, bu yapmam gereken bir şeydi ve bu şey-

Park yere alıp yumruklar atıyor, kalkınca bir shoulder block ardından bir tane daha! Devon köşede, üstüne gidiyor Park ama bir shoulder block Devon'dan ve Park yerde. Devon mikrofonu alıp Park'ın kafasına vuruyor ardından stomplar vuruyor. Devon kaldırıyor ve bir yumruk, ardından yumruklara devam ediyor. Park dışarıya düşüyor. Kafasını ring demirine vurduruyor! Sandalye alıyor Devon, ama vuramadan Abyss'in müziği çalıyor! Abyss! Ama gelen yok...

Devon: Gel buraya! Tamam Abyss, buraya gelmek istemiyormusun? Senin k*çını bulacağım k*ltak!

Devon gidip yumruklar atıyor Park'a. Devon gidiyor. Park kalkıyor ve kanı görüyor. Park çıldırıyor yine!

BFG tanıtımı geliyor ekrana. 20 Ekim'de San Diego'da!

Devon ve Knox arka alanda Abyss'i arıyorlar.

Robbie E vs Samoa Joe

Robbie E önce geliyor, seyirciler fist pump yapıyor müziği duyunca

Robbie E: 2012 BFG Series'te Robbie E'nin MVP olduğu bir sır değil. Yani Jeff Hardy'i yendim ve o kazandı. Hatta 5 puan kazandım bro! Bu gece, 2013 BFG Eleme maçımı kazanınca limiti aşacağım, 12 puan, 20 puan, 20.000 puan. Başka bir deyişle, her rakibim kimse yere inecek!

O sırada Samoa Joe geliyor! Joe ringe giriyor, E üstüne gidiyor ama ona big boot! Zil çalıyor. E köşede ve Joe seri yumruklar atıyor. E yerde. E diğer köşeye sürünüyor. Joe'dan bir knife edge chop, köşeye yolladı Joe, bir reverse splash ardından CSS Enzuigiri! Destek alıyor Joe. Joe kaldırıp köşeye koyuyor Muscle Buster için ama E'den bir eye rake, yumruklar atıp crossbody ile atladı ama Joe çekilince boşa düştü! E köşede ve bir corner high knee Joe'dan, bir snapmare, sırtına knife edge chop, göğsüne bir tekme ve iplerden sekip knee drop! Joe köşeye koyuyor ve Muscle Buster! Joe tuş denemiyor ve Coquina Clutch!

Kazanan by submission: Samoa Joe

Joe kolayca kazanıyor ve kutluyor.

Bu gece olacak Hardy vs Ray tanıtımı ve yeni güreşçi "Rampage" Jackson tanıtılıyor. Sırada ise Kurt Angle varmış, dün Hall of Fame olmuştu. Geçen hafta Knockoutar arasında olanları görüyoruz.

Velvet Sky arka alanda. Mickie geliyor yanına, kemeri omzunda. Bir kazı kazan veriyor Velvet'e. Slammiversary'de maçları olmaması hakkında konuşuyorlar. Velvet ben hazırım, sen hazırsın diyor, neden maç bu gece olmasın diyor ama Mickie başkası ile maçın var diyor. Mickie oradan gidiyor, Velvet öfkeli.

Kurt Angle Hall of Fame videosu izliyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=g2uxZkYMpMU

Ardından Jeremy Borash ringde ve ringe "Rampage" Jackson geliyor.

Jeremy Borash: Rampage Jackson, Impact Wrestling'e hoş geldin.

Jackson: Teşekkürler. Bir çok kişi benim bir profesyonel güreş hayranı olduğumu bilmiyor, insanları nakavt etmek istiyorum ama TNA'e gelince en iyi olmak istiyorum ama en iyi olmak için en iyisini yenmem lazım biliyorum.

O sırada Kurt Angle geliyor! En iyi demişken Angle demezsek olmaz!

Kurt Angle: En iyiyi yenmek istiyormusun? O zaman daha fazla gitmene gerek yok çünkü tam karşısındasın. Kafeste en iyi olabilirsin ama bu benim ringim, bu benim dünyam. Bunu istiyorsan beni geçmen lazım ve bu gerçek, it's damn real!

Jackson oldukça öfkeli görünüyor. İkili el sıkışıyor. Jackson birden kendisine çekip bakıyor. Ardından bırakıyor ve Angle oradan gidiyor. Jackson seyircileri selamlıyor.

Bu gece açılışta Main Event'e ayarlanan maçı görüyoruz. Hardy arka alanda.

Jeff Hardy: Hogan maçı ayarladı, ben geri döndüm, Slammiversary'de döndüm, dönüşümdeki ilk Impact'te merdiven ve çekiç var. Kemer ortada değil ama sorun değil çünkü bu gece intikamımı alacağım. Ben ve yaratıklar tamamen tatmin olacağız.

Arka alandan yeni şampiyonlar geliyor, Chris Sabin, Gunner ve James Storm. Havada 6 man kokusu var!

Arka alanda Bully Ray ve Mr. Anderson var. D'Lo hakkında konuşuyorlar, Anderson VP pozisyonu boş diyor. Ray, neden Jeff Hardy ile karşılaşmalıyım diyor, Anderson yapmamalısın diyor. Hogan neden bir numaralı sevilen adamı ortaya koysun diyor, neden biz BFG Series'te yer almıyoruz diyor. Anderson, yardıma ihtiyacın var mı diyor, Ray, iyi bir VP ne yapacağını bilir diyip gidiyor. Anderson ben VP miyim diye kendine soruyor.

Austin Aries & Bobby Roode & Kenny King vs James Storm & Gunner & Chris Sabin

İlk önce ringe Aries, Roode ve King geliyor. Diğer takım onlardan sonra geliyor.

Maça Sabin ve King başlıyor. Bir tekme King'den ardından yumruk atıyor, bir arm wrench ama Sabin takla attı, kip up ardından arm drag ile kurtuldu ve bir arm drag daha, bir tane daha ve armbar Sabin'den. King ayağa kalkıyor, iplere yolluyor ama Sabin'den headscissors takedown, Gunner ve Storm'dan ona bir yumruk ve knife edge chop Sabin'den. Sabin beklerken arkadan Aries ve Roode saldırıyor ama Storm ve Gunner içeriye girip onlara saldırıyor. Diğer takım dışarıda o sırada Sabin'den bir springboard crossbody. İçeriye atıyor King'i, Sabin kaldırdı, sırtlıyor ama King kurtulup iplere attı, iplerde kaldı Sabin, King üstüne gelince bir tekme attı ama Aries aprona çıktı, saçından çekti ve göğsüne bir yumruk. King ayağı ile bastırıyor ve tag alan Roode, kaldırıp kafasını köşeye vurduruyor ardından bir knife edge chop, Roode çekiyor ve bir suplex ardından bir knee drop! 1 2 olmadı. Roode kaldırdı, Sabin darbeler vuruyor ama Roode'dan knee lift, iplere atacakken Sabin attı, eğildi, Roode sunset flip denedi ama izin vermedi Sabin, kalktı ve Storm tag aldı. Yumruklar atıyor Roode'a, ardından Aries'e, iplere yolladı Roode'u ve hip toss ardından inverted atomic drop, bir aparkat! Roode yerde! Roode köşede ve üstüne gitti Storm, üstünden aprona yolladı Roode ama bir enzuigiri Storm'dan. Bir yumruk King'e, Aries aniden hotshot yapıyor ve Roode'dan dropkick! Storm yerde! Aries tag alıyor. Roode'dan catapult, forearm smash Aries'ten, ardından springboard corkscrew splash! 1 2 olmadı. Aries'ten double foot stomp. Austin Aries sesleri geliyor. Yumruklar atıyor köşede, kafasını iplere sürtüyor Aries ve tag veriyor. Bir tekme, Roode girdi. King tag aldı ve bir body slam ardından springboard leg drop! 1 2 olmadı! Aries tag alıyor, King kaldırıyor, bir yumruk Aries'ten. Aries kaldırıp kafasını köşedeki Roode'un ayağına çarptırıyor ardından tag alıyor. Roode ve Aries birlikte iplere yolladılar ama bir tkme Storm'dan ardından Aries'i tutup Roode'a atıyor! İkiside yerde! King tag istiyor, Gunner'da. We Want Gunner sesleri var. King ve Gyunner tag aldı. Gunner'dan clotheslinelar, bir tekme ve headbutt Aries'e. Aries köşede ve ona King'i attı ardından corner splash, King'i tutuyor ve slingshot suplex! 1 2 olmadı! Roode tuşu bozdu. Roode kaldırıp kafasını köşeye vurdurdu, Aries ile köşeye attılar, Roode, Aries'i attı ama üstünden dışarıya yolladı Gunner! Roode geliyor ama Gunner'dan ona bir tekme, üstüne gitti ama Double R Spinebuster! Storm girdi, ona yumruk atacakken Storm'dan bir tekme ve neckbreaker! Aries köşede, bir missile dropkick! Storm yerde! Aries bekliyor, iplerden sekiyor ama bir back kick Sabin'den ardından enzuigiri! Aries yerde. King tekme denedi ama Sabin sıyrıldı ve springboard tornado DDT! Sabin tutuyor ve Cradle Shock! 1 2 3!

Kazanan: Chris Sabin

HAIL SABIN! Sabin galibiyeti getiriyor takımına.

Sırada Mickie'nin maçı varmış.

Devon ve Knox hala arka alanda arıyorlar, bir kapıyı kırıyorlar ve ilerliyorlar.

Slammiversary'deki KO maçından bir video ekrana geliyor. Ardından Brooke Hogan, Terrell ile konuşuyor. Tebrik ediyor Terrell'i. Harikaydı diyor Brooke, çok etkilenmiş. Terrell, Bully'i seviyormusun diyor, Brooke sadece güreş hakkında konuşalım diyor. Terrell özür dileyip gidiyor.

Mickie James vs Taeler Hendrix

Ringe önce Mickie James geliyor, ardından ise Taeler Hendrix! Taeler! Taeler! İkiside ringde. Lock up geliyor ve Mickie köşeye aldı, hakem sayıyor ve bırakıyor. Mickie alkışlıyor. Bir daha lock up geliyor, bir arm wrench Taeler'dan, Mickie takla atıyor, bir arm wrench yapıyor Mickie. Taeler bir tekme atıp kurtuluyor ve fireman' carry! Taeler taunt yapıyor. Mickie alkışlıyor ve iyi anlamında işaret yapıyor. Onu alkışlayın işareti yapıyor. Yine lock up geliyor, bir side headlock geliyor Mickie'den. Taeler iplere yolladı ama Mickie'den shoulder block. Taeler yerde, iplerden sekiyor ama ducking Taeler'dan, yumruktan sıyrıldı ve dropkick! Cena Sucks sesleri var, ardından Yes! Yes! sesleri geliyor El sıkışıyorlar o sırada. Arkadan tutuyor Mickie, Taeler kilidi açmayı deniyor, açıyor ve arm wrench ardından iplere atacakken Mickie yolladı, Taeler iplerde kaldı, üstüne gitti ama Taeler'dan back kick. Taeler köşeye çıkyıor ama Mickie dizini tutuyor. Taeler köşeden iniyor, üstüne gidiyor ama Mickie'den anide bir tkat. Mickie kalkmasını bekliyor, Taeler kalkınca bir high spin kick! 1 2 3!

Kazanan: Mickie James

Mickie kazanıyor ve kutluyor.

Knox arka alanda, gölgesini görüyoruz, burada yok diyor ama aniden Abyss arkadan tutup yere seriyor. Devon Knox diye bağırıyor ve arıyor, birden Knox önüne düşüyor ve Abyss arkasında! Yumruklar atıyor ve duvara yolluyor! Devon ve Knox yerde. Abyss oradan gidiyor.

Sırada merdiven maçı var. BFG Series promosu bir kez daha.

Slammiversary'deki Sting vs Ray maçından bir video ardından Sting'in bir tweetini görüyoruz "Pazar günü kavgada tek başıma kaldım, mesaj alındı!". Haftaya Sting burada olacak ve Angle vs AJ Styles maçı olacak, BFG Series eleme maçı, ayrıca Daniels & Kazarian vs Gunner & Storm maçı var, kazanan takım BFG Series'te yer alacak. Ardından Angle ve Jackson arasında bu gece olanları görüyoruz.

Jeff Hardy vs Bully Ray - Ladder Match

Önce ringe Hardy geliyor, ardından ise Bully Ray. Ray dışarıdayken bir springboard crossbody Hardy'den! Kafasını merdivene vurdurdu ve içeriye yolladı! Hardy köşede shoulder blocklar vuruyor ardından bir yumruk, geriliyor ve corner splash! Hardy tutuyor, köşeye atacakken Ray yolladı, Hardy üstünden geöecekken headscissors takedown. Ray dışarıda ve bir baseball slide, Hardy apronda ve flying clothesline! İkiside yerde! Hardy kaldırdı ve kafasını merdivene vurdurdu. Hardy ringin altına bakıyor ve bir merdiven çıkarıyor! Merdiveni tutup içeriye yolluyor, kendiside içeriye giriyor. Hardy taunt yapıyor ve seyirciler coşuyor. Ray dışarıda, ona gidiyor ama Ray ayağından çekip yere aldı ve bacağını aprona vurdurdu, reklamlar...

Reklamlardan sonra Hardy köşede, göğsüne headbuttlar vuruyor Ray ve bir open hand chop. We Want Tables sesleri var. Ray geriledi ve corner clothesline! Ray taunt yapıyor ve yuhalanıyor. Bir double axe handle Ray'den ardından bacağından tutuyor ve leg snap! Ray kaldırıyor ama Hardy darbeler vurdu, iplerden sekti ama Ray'den back body drop! Hardy yerde. Ray merdiveni kaldırıyor ve vuruyor Hardy'e! Hardy merdivenin altında kalıyor! Ray'den bir elbow drop! Hardy yerde! Ray tutuyor ve bir stomp bacağına. Çekice ihtiyacım yok diyor Ray, benim çekicim bu diyip bir yumruk atıyor. Hardy dizlerinin üstünde, yumruklar atıp iplerden sekti ama Ray'den big boot! Hardy yerde ve taunt yapıyor Ray. Ray, Hogan gibi taunt yapıyor. Ray saçından tutup kaldırıyor, bir full nelson ile tutuyor, Bubba Bomb mu gelecek? Birden kurtuluyor Hardy, bir tekme ve DDT! İkiside yerde!

İkiside kalkıyor ve karşılıklı darbeler var, üstün çıkan, Hardy destek, Ray yuhalama alıyor. Hardy üstün çıkıyor, iplere atacakken Ray atıyor ama bir clothesline Hardy'den, bir inverted atomic drop, double leg takedown, double leg drop to groin ve low dropkick! Ray köşede yerde! Hardy destek alıyor. Hardy gidip merdiveni alıyor. Hardy merdiveni kuruyor ve çıkıyor. Ray kalktı, merdiveni itti ama Hardy indi son anda, bir tekme, Ray tuttu ama mule kick! Ray köşede, oturuyor. Hardy, merdivene low dropkick vuruyor ve merdiven Ray'e kötü çarpıyor! Ray acı içinde! Hardy merdiveni kaldırdı, kurdu ama Ray merdiveni itti ve Hardy kötü düştü! Kafasını iplere vurdu. Ray, Hardy'i kaldırdı ama Hardy'den jawbreaker, iplerden sekiyor ve flying clothesline! Hardy kalkıyor, merdiveni kuruyor ve çıkıyor. Çekici tepeden alabilecek mi? Ray gelip merdiveni itiyor ve Hardy düşüyor. Hardy köşede, Ray geriliyor, üstüne gidiyor ama Hardy'den back elbow ardından Whisper in the Wind! İkiside yerde! Hardy merdiveni kurdu ve çıkıyor merdivenden. Ama Ray kalkıyor, merdiveni çekiyor ve Hardy çok kötü düşüyor! Ray onu çekiyor, merdiveni kuruyor. Merdivene tırmanıyor ve çekici alıyor! Ray kazanıyor ve çekici alıyor, acı içinde. Ray merdiveni köşeye alıyor, bekliyor Ray. Hardy kalkıyor ama bir tekme Hardy'den ve Twist of Fate! Çekiç yere düşüyor! Hardy çekici alıyor. Ray yerde acı içinde, yapma diyor, vuracakken Ray çekiliyor, bir kez daha, Ray kaçıyor ve Jeff kovalıyor ama Ray kaçtı bile. Bacağını tutuyor Jeff. Hakem gelip ona yardım ediyor. Ray şimdi arka alanda, kemerini istiyor. Ray acı içinde. A**hole sesleri var. Kemerim nerede diye bağırıyor Ray. Ray arkada acı içinde, diz çöküyor ve arkadan Hulk Hogan geliyor! Elinde bir çekiç var, vuracakken hayır diye bağırarak Brooke Hogan geliyor! Hulk şaşkın! Ray oradan gidiyor ve şov böyle sona eriyor. [/I]
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil